hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

"Ctihodný" zločinec

príspevkov
3
zobrazení
7
tému vytvoril(a) 15.7.2012 08:26 Romanov
posledná zmena 15.7.2012 15:40
1
15.07.2012, 08:26
Vážení návštevníci stránky odkaz, ktorá je venovaná "ctihodnému" zločincovi Michalovi Kováčovi staršiemu, kauza Technopol je len malou smietkou vo finančných podvodoch Michala Kováča staršieho, kde ako Prezident pomocou ,,svojho" syna vykonával podvody a kradol čo sa len dalo zo slovenskej štátnej pokladnice, napríklad cez v Nemecku založenú spoločnosť PRO-TREND cez, ktorú prezidentov syn pral a kradol peniaze v miliónových hodnotách cez rôzne bankové kontá, napr. v Luxembourgu cez BIL-banku ( dnešná DEXIA ), banku I.T.I.B. atď.

Delenie peňazí sa naozaj odohralo a existujú o tom aj dôkazy. Vďaka amnestii krstného otca všetkých slovenských finančných podvodníkov M. Kováča seniora, však nieje možné tieto veci trestne riešiť. Navyše Kováč junior je chránený medzinárodnou diplomatickou imunitou, ktorú mu daroval Dzurinda, vďaka ktorej podľa Viedenskej konvencie nieje trestne stíhateľný.

Zdroj: odkaz
none
2
15.07.2012, 11:14
Nasej spolocnosti chybaju ctihodni zlocinci. Tych bez cti mame neurekom.
odkaz
none
3
15.07.2012, 15:40
Kto je Ivan Mikloš?

Ešte na konci osemdesiatych rokov objavil knihu reformného ekonóma Jánosa Kórnaya o maďarskom gulášovom komunizme, a aj vďaka tomu na sklonku socializmu patril k tým zorientovanejším. Ivan Mikloš získaval ostrohy vo vysokej politike skôr ako Mikuláš Dzurinda. K imidžu „schopného ekonóma“ mu pomohlo krátke účinkovanie v kresle ministra privatizácie v rokoch 1991 – 1992, zatiaľ čo Dzurinda si sadol do vládneho kresla ministra dopravy až v Moravčíkovej vláde v roku 1994.

Pripomeňme si teda pár základných faktov z histórie. Ministrom pre správu a privatizáciu národného majetku vo vláde Jána Čarnogurského v rokoch 1991 – 1992 bol Ivan Mikloš. Ten dnes zodpovedá za výsledky „malej“ privatizácie. Predseda ĽS – HZDS Vladimír Mečiar bol vtedy v opozícii. Miklošove pôsobenie neprinieslo ľuďom nič , ale výrazne pomáhalo zahraničnému kapitálu. Podiel má aj na premene verejnej politiky na cynickú hru s voličmi.

Ivan Mikloš, prvý slovenský minister privatizácie, na otázku, či bola kupónová privatizácia dobrá, najprv spontánne vyhŕkol razantné nie. V nasledujúcej vete však spresnil, že „to bol dobrý mechanizmus rozdelenia majetku štátu. Bola to transparentná metóda a prednosťou bola najmä rovnosť šancí.

Ďalej sa pozrime na tie naozaj silné kapitálové skupiny. Kto, kde začínal

Agroinvest - Ľudovít Pósa, VÚB Invest - Pavol Krúpa, Jaroslav Haščák, Martin Kúšik, Juraj Herko
PSIPS - Miroslav Nakládal, PSIS - Peter Vajda, IF Karpaty - Vladimír Horváth, Dividend -F. A. Zvrškovec , Harvard - Juraj Široký, Istrokapitál - Mário Hoffmann, Branislav Prieložný, Cassovia invest -
Alexander Zápotocký, Slov Coupon - Ivan Kmotrík, Creditanstalt - Patrik Tkáč, Jozef Tkáč, Ivan Jakabovič.

Zdroj: odkaz
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 95 401 B vygenerované za : 0.051 s unikátne zobrazenia tém : 302 065 unikátne zobrazenia blogov : 3 179 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto (nie) je online

hľadanie :

blog dňa :

Kľúč k viere ... hľadieť na Ježiša, pôvodcu a zdokonaľovateľa viery, ktorý pre radosť, ktorá mu bola predložená, znášal kríž, pohŕdajúc potupou, a je posadený po pravici Božieho trónu. Židom 12,2 My ľudia máme nielen tendenciu zameriavať sa na kaž...

citát dňa :

Ženy si vždy vyberajú mužov a muži do toho nemajú čo hovoriť.
Problém je v tom, že svojou technikou to vedia tak zakamuflovať, aby sme si mysleli, že si ich vyberáme my.