hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

Zvlastne 3 roky

príspevkov
65
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 2.9.2012 08:29
posledná zmena 18.9.2012 09:04
1
02.09.2012, 08:29
Pekny den prajem ludkovia 🙂

Nemam to komu povedat tak to napisem sem snad mi poradite
ci uz kriticky alebo pozitivne potrebujem nazory ludi ktory niesu zainteresovany tak ako ja

Ja a moja priatelka:

po strednej skole asi 2 rok som si nasiel priatelku s ktorou som uz chodil vyse roka na strednej vtedy sme sa rozisli pretoze sla studovat do ineho mesta nejak sme to neuniesli obaja a dali sme si zbohom
presli ale 2 roky a nejak sme sa k sebe opat dostali najprv cez internet s vetamy typu ako sa mas co mas nove a pod
dali sme si prve stretnutie a nejak medzi nami opat zaiskrilo asi po mesiaci stretnuti sme sa dali opat dokopy
bolo to ale asi hned potom ked sa rozisla s chlapcom s ktorym bola rok a pol.bolo leto takze sme spolu boli skoro kazdy den ako kazdy zaciatok vztahu bolo to vynimocne a nadherne a nejak sme sa do seba zalubili problem bol ale v tom ze tam bol este jej byvaly ktory ju stale lubil a stale jej volal atd. prisiel september a ona odisla opat na internat na vysoku skolu cca 400km odomna fungovali sme cez telefon ale snazili sme sa byt spolu kazdy mesiac aspon 1-2 krat bud ona prisla za mnou alebo ja za nou na paru dni.
myslel som si ze ten jej byvali je uz minulost ze je zalubena domna takze nemam co riesit aj sama mi to tvrdila ale opak bol pravdou par krat sa stretli a mne to nepovedala dozvedel som sa to cez jej facebook kedze som si pamatal jej heslo ktore mi povedala sama.ona nato asi zabudla a priznam sa bolo to odomna nefer ale pomohlo mi to v tom ze som nasiel ich spravy ako si pisu a pod... neboli to pekne spravy spominali na ich chvile a tak. nemali spolu nic boli parkrat na kave ale aj tak to ranilo a nerozumel som co sa deje.
nejak sme to zacali riesit povedal som jej to ze to viem a zacal kolotoc. klamstva ze s nim uz nepise ze to nemam riesit a pod. ale stale boli v kontakte.
toto vsetko trvalo asi pol roka po pol roku hadok klamstiev a vycitiek to ukoncila mali sme dlhy rozhovor uprimny a vazny.
vztah zacal opat naberat grady uprimnosti a zacali sme sa opat doberat lubit a smiat.
presiel 1 rok bol to krasny rok ale stale to bol vztah na dialku ja som velmi ziarlil ak niekam sla ona zase bola smutna ze niesom tam.
prislo dalsie leto bola opat doma bolo to super odisla spat na intrak a urobila dalsiu vec ktoru som nepochopil pisala si s niekym cez internet a aj sa s nim stretla boli raz na kave a potom to padlo.zistil som to a ked som jej to povedal velmi plakala a stale mi tvrdila ze jej chyba ten pocit ze si ju niekto dobera ze je krasna a pod.
vedel som ze problem je v tom ze niesme spolu ved kazdy potrebuje pozornost ...mna to ale ranilo
nejak sa to dalo dokopy a sli sme dalej (opat)
v zime som sa rozhodol ze idem k nej do mesta kde studuje nasiel som si pracu a zacali sme spolu byvat musim povedat ze to bolo najkrajsie obdobie v nasom vztahu trvalo 4 mesiace a strasne nam to spolu slo.uvedomil som si ze ak sme spolu je to super.potom ma ale prepustili a ja som musel ist naspat domov bola velmi smutna a prisiel opat cas kedy sa nas vztah uberal niekam do smutku a pod.
prislo dalsie leto a ona si u nas doma zacala robit vodicky preukaz stretla tam nejakeho chlapa vedel som ze su kamosi ze si rozumeju nemal som s tym problem ale potom som zase objavil ako sa rozpravaju o nas ako ju presviedcal ze to nieje dobre ze je somnou a podobne.nahneval som sa na nu ze mi to taji a ze mi klame.tvrdila ze s nim nepise ..par krat sa aj stretli tiez mi v tomto klamala.
medzicasom som dlhsiu dobu nemal pracu proste sa mi nedarilo a bolo to strasne ..jej rodicia ma zacali nemat radi su dost materialisticky a zacali to ukazovat mne ale aj jej.
zrazu som mal pocit ze vsetko stoji proti nam boli tu ludia ktory ju presviedcali ze nam byt somnou rodicia a dalsi...
vtedy sme sa rozisli s tym ze dame dokopy najprv svoje zivoty a potom seba
odisla spat na intrak studovat dalej ja som bol doma.
cakal som ze zahodi vsetko a nejak sa dame dokopy aby to potom bolo krasne
presli 4 mesiace stretli sme sa a boli sme zrazu iny ludia prezili sme asi tyzden spolu a opat som sa zalubil a citil som ze je to spravne. potom som ale narazil opat na jej facebook a vtedy ma obaril studeny pot.
za 4 mesiace sa stretla asi so 4 chlapmi s ktorymi chodila vonku na diskoteky a pod.bozkavali sa doberali sa proste klasicky flirt.s jednym sa nakoniec aj vyspala.moje ja sa zlomilo a nevedel som co sa deje.ano neboli sme spolu clovek si povie ved si mohla robit co chce ale ja som ju bral ako za zenu svojho zivota a bola to rana pod pas pretoze som cakal ze ten cas 4 mesiace bude stale moja..naivita ? mozno ano
samozrejme som jej to povedal. plakala asi tyzden a vravela mi ze sa nenavidi a ze nechce aby som bol s takou zenou ako je ona.ze urobila chybu a nevedela kto je ze sa hladala a urobila hluposti.
neviem preco ale nejak som to prehltol a (opat) sme sa dali dokopy to bolo minuly rok v zime
tento rok skoncila skolu dokoncila vysku s titulom a prisiel cas kedy si mala hladat pracu ako narocky opat som prisiel o pracu a zacalo sa to komplikovat
hladala si pracu tam kde byvam alebo v blizkosti ale nepodarilo sa ma dost narocny odbor.
nakoniec pracu nasla ale opat 150km odomna nebola ina moznost a vzala to je to naozaj dobre zaplatena praca a v jej obore nemohol som jej branit ved je to jej zivot.
medzicasom ale spoznala par ludi za ten cas v lete boli to jej byvaly kamarati z detstva parkrat som bol s nimi aj ja naozaj spravny ludia.
bol tam aj chlapec s ktorym stravila detstvo bol to jej sused zacal jej asi pisat chodievali vonku a kecali
lenze prave vcera sla uz do toho ineho mesta kde ide byvat do bytu uplne sama do 1 izbaku.
mali sme sa stretnu a rozlucit den pred tym.ponahlala sa lebo sa balila bolo uz neskoro a rano vyrazala volala ma ze mam prist aj tak aj ked nestiha.povedal som jej ze nechcem robit problemy nech sa pobali kludne a pridem za nou potom do bytu.
povedala ze som zlaty a ze ma miluje.
presla asi pol hodina a volal mi kamarat ze co robim vonku ze videl moju priatelku somnou.
hovorim si hmm ved som doma .tak som siel opat na facebook a zistil ze sla vonku s tym susedom asi o 15 minut ked sme spolu dotelefonovali.volal som jej nedvihala takze mi bolo jasne ze je vonku.
nastvalo ma to a napisal som jej ze toto ja nechcem ..

a teraz mi poradte
za tie 3 roky sa toho udialo strasne vela, lubim ju a chvile ktore sme spolu zazivali sa nedali ani opisat
lenze mam pocit akokeby stale hladala nejaku butlavu vrbu kde sa moze vyplakat, nemali sme to lahke ona studovala na vysokej a rodicia jej posielali 20 eur na tyzden co si myslim ze je strasne malo,a ma velmi prisnych rodicov, dalej som tu bol ja velakrat som prisiel o pracu a nemal som niekedy ani nato aby sme niekam sli aby som jej nieco kupil a pod.
rodicia su strasne tlacia aby sa somnou rozisla to viem aj sama mi to povedala
neviem co robit neviem preco robila vsetky tie veci je mi jasne ze nebola somnou spokojna ze ma mozno lubi ale stale pride obdobie akokeby ju to prestalo bavit nebolo nikdy vsetko ruzove ale pravdupovediac je to uzasne dievca ktore sa nevie najst a robi niekedy hluposti. tiez niesom dokonaly a tie zhody okolnosti nam vo vztahu niekedy sposobovali viac vrasok ako toho stastia.chceli sme babatko chceli sme spolu byvat ale maloco nam vychadzalo niekedy sa jej necuduje ze sa hlada ze mozno hlada nieco ine len sa mi to boji povedat..ale trapi ma to lebo ju mam rad a milujem ju
niesme deti a premyslali sme uz co bude dalej mame po 25 rokov a zatial nemame nic ani zaklad niecoho mam pocit akokeby sme stali na jednom mieste.

ak ste docitali az sem vazim si to a skuste mi poradit nemam to komu povedat tak sa obraciam sem
prepacte za gramaticke chyby
none
59

1. 02.09.2012, 08:29

Pekny den prajem ludkovia 🙂

Nemam to komu povedat tak to napisem sem snad mi poradite
ci uz kriticky alebo pozitivne potrebujem nazory ludi ktory niesu zainteresovany tak ako ja

Ja a moja priatelka:

po strednej skole asi 2 rok som si nasiel priatelku s ktorou som uz chodil vyse roka na strednej vtedy sme sa rozisli pretoze sla studovat do ineho mesta nejak sme to neuniesli obaja a dali sme si zbohom
presli ale 2 roky a nejak sme sa k sebe opat dostali najprv c...

02.09.2012, 20:44
z toho co pises mam pocit,ze ju naozaj milujes,preskakali ste spolu uz vela,bud to nakoniec vas vztah utuzi,alebo sa rozidete,ja neviem co ti mam poradit,mozno ste prilis mladi na trvacny vztah,resp. nie mladi,ale nezreli,(aj ked ty na mna tak neposobis),ale mozno je nezrela na taky vztah tvoja partnerka a este stale k sebe len cestu hladate,su dve moznosti bud ju najdete,alebo nie,ale ty nezabudaj,ze ziadneho cloveka neudrzis pri sebe nasilu,ak sa nerozhodne ostat s tebou on sam.ani ziadneho cloveka nedonutis,aby ta lubil,ak to neciti on sam,vela trpezlivosti.a hlavne rozhodni sa ako chces ty sam,ak chces do toho ist,riskni to a nepocuvaj nikoho,ak nie,sprav za tym ciaru.je to na tebe.
none
2
02.09.2012, 08:41
uz desat minut rozmyslam, co napisat.. neviem..
none
3
02.09.2012, 08:53
pises, ze je to zena tvojho zivota.. takze ty mas v tom jasno..

ona asi stale hlada.. a teba si nechava "pre istotu"..

neviem, mozem sa mylit.. mylit sa je ludske..
none
4
02.09.2012, 09:00
Pravdupovediac je to asi tak hovori mi to kazdy ze som jej nikdy neukazal ze ma moze stratit..odpustil som jej vsetko s domienkou ze je to kvoli tej tazkej situacii ktoru mame.neviem ci to je spravne
none
6

4. 02.09.2012, 09:00

Pravdupovediac je to asi tak hovori mi to kazdy ze som jej nikdy neukazal ze ma moze stratit..odpustil som jej vsetko s domienkou ze je to kvoli tej tazkej situacii ktoru mame.neviem ci to je spravne

02.09.2012, 09:06
.. neviem.. doba nepraje vztahom.. ale to sa da napisat o kazdej dobe..

citala som taku studiu, ze muz podvedie svoju zenu s hocakou babou, moze byt aj hlupejsia a skaredsia od tej jeho.. ale ze zena podvedie svojho muza iba s takym, ktory ma geneticky lepsiu vybavu.. cize je "kvalitnejsi" od toho jej.. neviem a hlavne nechcem to posudzovat.. ci ozaj podvadzaju s mudrejsim a schopnejsim :D

moja najlepsia kamoska z vysky bola presne ako ta baba, ktoru popisujes.. nakoniec sa vzali.. a on si nasiel inu, opustil ju..

takze zivot je plny prekvapeni..

nikto to za teba nevyriesi, len ty sam.. podla mna nic nesil, nechaj to plynut a uvidis..
none
7

6. 02.09.2012, 09:06

.. neviem.. doba nepraje vztahom.. ale to sa da napisat o kazdej dobe..

citala som taku studiu, ze muz podvedie svoju zenu s hocakou babou, moze byt aj hlupejsia a skaredsia od tej jeho.. ale ze zena podvedie svojho muza iba s takym, ktory ma geneticky lepsiu vybavu.. cize je "kvalitnejsi" od toho jej.. neviem a hlavne nechcem to posudzovat.. ci ozaj podvadzaju s mudrejsim a schopnejsim :D

moja najlepsia kamoska z vysky bola presne ako ta baba, ktoru popisujes.. nakoniec sa vz...

02.09.2012, 09:18
A muži milujú, tie milé beštie
none
5
02.09.2012, 09:04
Azda ak by si ju menej sledoval, bol by si jej vzácnejší. Dal si jej prílišnú istotu, ktorú si bude vážiť až vtedy keď ťa stratí. Nemala by mať pocit že na nej visíš, ona potrebuje viac slobody, sa mi vidí že nedozrela ešte do plnohodnotného vzťahu. Je ovplyvnená rodinou a kamarátmi, vyzerá to že si robí zadné vrátka.
none
8
02.09.2012, 09:19
Vcera sme sa mierne chytili pre to ze sla vonku s tym kamosom... dnes si mame volat napisal som jej ze sa chcem porozpravat ale absolutne neviem co jej povedat.nechcem opat to iste typu je to ok ideme dalej skusime to zmenit.
To uz tu bolo a takymto stylom spolu budeme 10 rokov dam jej vsetko a potom pridem domov a ona tam uz nebude
skuste poradit co jej vlastne dnes povedat...
none
9

8. 02.09.2012, 09:19

Vcera sme sa mierne chytili pre to ze sla vonku s tym kamosom... dnes si mame volat napisal som jej ze sa chcem porozpravat ale absolutne neviem co jej povedat.nechcem opat to iste typu je to ok ideme dalej skusime to zmenit.
To uz tu bolo a takymto stylom spolu budeme 10 rokov dam jej vsetko a potom pridem domov a ona tam uz nebude
skuste poradit co jej vlastne dnes povedat...

02.09.2012, 09:22
vies co?

vobec to neries.. neries ju.. neries vas.. len prosto budte, stastni, hrajte sa, bavte sa.. hladajte harmoniu vo vas..

este mate cely zivot na riesenie..
none
10

8. 02.09.2012, 09:19

Vcera sme sa mierne chytili pre to ze sla vonku s tym kamosom... dnes si mame volat napisal som jej ze sa chcem porozpravat ale absolutne neviem co jej povedat.nechcem opat to iste typu je to ok ideme dalej skusime to zmenit.
To uz tu bolo a takymto stylom spolu budeme 10 rokov dam jej vsetko a potom pridem domov a ona tam uz nebude
skuste poradit co jej vlastne dnes povedat...

02.09.2012, 09:30
Robíš chybu, Nehovoriť NIČ ! Rozhovorom sa nikam neposuniete vo vašom prípade, pôsobíš v jej očiach ako kantor. Zle je ak sa o vzťahu treba rozprávať. Zavolaj jej a povedz že rušíš to stretko že máš iný program, urob sa záhadným tak ako sa robí ona (nerozoberaj váš vzťah). Ak ťa miluje nestratíš ju a konečne sa staneš trochu pre ňu vzácnym ak sa nemýlim, mám pocit že dievča potrebuje dokazovať že je milovaná a že muži patria len jej.
👍: Ranexill
none
13

10. 02.09.2012, 09:30

Robíš chybu, Nehovoriť NIČ ! Rozhovorom sa nikam neposuniete vo vašom prípade, pôsobíš v jej očiach ako kantor. Zle je ak sa o vzťahu treba rozprávať. Zavolaj jej a povedz že rušíš to stretko že máš iný program, urob sa záhadným tak ako sa robí ona (nerozoberaj váš vzťah). Ak ťa miluje nestratíš ju a konečne sa staneš trochu pre ňu vzácnym ak sa nemýlim, mám pocit že dievča potrebuje dokazovať že je milovaná a že muži patria len jej.

02.09.2012, 09:58
Ale co ona uz je vo faze, kedy je nalomena, okusila aj ine ovocie ako je len autor temy a vyzera to tak, ze ona taha jeho a nie on ju. Podla mna je mozno neskoro.
none
11
02.09.2012, 09:33
Po správnosti by ťa mala kamarátom predstaviť, sloboda do vzťahu patrí, nemôžeš jej zakazovať priateľov , len by to nemalo byť na úkor vašho vzťahu.
none
12
02.09.2012, 09:58
Problem je ze ona je uz v inom meste prave dnes tam dosla. nepozna tam nikoho ma novu pracu atd. osobne s nou minimalne teraz tyzden nebudem ten rozhovor mal byt cez telefon :/
Nechcem jej nieco vracat ale chcem jej ukazat ze aj ona o mna musi bojovat ale ako nato ked je opat 150km odomna prec?
Mali sme plan pretoze mam pracu ktoru mozem robit hocikde takze teoreticky aj pri nej ale nechcem jej to povedat aby mala opat istotu zatial som jej nic nehovoril
none
14

12. 02.09.2012, 09:58

Problem je ze ona je uz v inom meste prave dnes tam dosla. nepozna tam nikoho ma novu pracu atd. osobne s nou minimalne teraz tyzden nebudem ten rozhovor mal byt cez telefon :/
Nechcem jej nieco vracat ale chcem jej ukazat ze aj ona o mna musi bojovat ale ako nato ked je opat 150km odomna prec?
Mali sme plan pretoze mam pracu ktoru mozem robit hocikde takze teoreticky aj pri nej ale nechcem jej to povedat aby mala opat istotu zatial som jej nic nehovoril

02.09.2012, 10:35
tak chod za nou a bud s nou, ak mozes
none
15

12. 02.09.2012, 09:58

Problem je ze ona je uz v inom meste prave dnes tam dosla. nepozna tam nikoho ma novu pracu atd. osobne s nou minimalne teraz tyzden nebudem ten rozhovor mal byt cez telefon :/
Nechcem jej nieco vracat ale chcem jej ukazat ze aj ona o mna musi bojovat ale ako nato ked je opat 150km odomna prec?
Mali sme plan pretoze mam pracu ktoru mozem robit hocikde takze teoreticky aj pri nej ale nechcem jej to povedat aby mala opat istotu zatial som jej nic nehovoril

02.09.2012, 13:38
Robinson..ja neviem..buď to ide alebo nie, ..som názoru, že keď sa dvaja milujú tak nie je čo riešiť..)). Nikto nemá rád výtky a si daj pozor na to, aby si ju tým neodrádzal, .."bojovať" o teba nemusí, veď jej ležíš pri nohách...mno a po 3 rokoch bojovať o niekoho sa mi zdá prinajlepšom čudné, ..krajšie je ak aj jej bude váš vzťah na diaľku vzácny.
none
16
02.09.2012, 15:38
Rozídte sa.Máte prechodený vzťah.
none
17
02.09.2012, 15:40
nie, nezahodte tri roky..
none
18
02.09.2012, 15:41
ta..ona ho bars asi nesce, ked furt hledá ineho..naj ju posle..
none
19

18. 02.09.2012, 15:41

ta..ona ho bars asi nesce, ked furt hledá ineho..naj ju posle..

02.09.2012, 15:44
chýba jej názor k celosti.
none
32

18. 02.09.2012, 15:41

ta..ona ho bars asi nesce, ked furt hledá ineho..naj ju posle..

02.09.2012, 17:13
jozefka, tak to veru je, len som mu to nechcel napisat natvrdo, ze je somar.
none
20
02.09.2012, 15:47
za 3 roky ked ho nenasla, ta reku už len od sebe. Podla mne ten chuapec je slušny ta co furt hledá ineho ?dnesna tá mladež je strasidelne skazena, ne?
none
21
02.09.2012, 16:40
Stratil som vela za tieto 3 roky hlavne kamosov kamaratky proste ludi okolo... strasne vela energie som daval prave jej .mozno preto sa neviem odosobnit a ukazat jej ze ma stratit moze ..raz prezivam pocity kedy mam chut vykaslat sa na vsetko najst si nieco ine ale zistim ze uz nemam ani priatelov pretoze som vsetok svoj cas venoval jej a na kazdeho som zabudol.ano viem je to chyba a uz to menim . najviac ma stve ta jej naivita ako sa chyti vsetkeho pravdupovediac chlapi s ktorymi si pisala a pod nevyzerali nejak uzasne neboli zabezpecny alebo neviem co mal som pocit akokeby sa stale chcela vyrozpravat alebo nieco. mozno je chyba vo mne ja neviem mozno uz davno nechce byt somnou len sa mi to boji povedat ja fakt netusim...
none
22

21. 02.09.2012, 16:40

Stratil som vela za tieto 3 roky hlavne kamosov kamaratky proste ludi okolo... strasne vela energie som daval prave jej .mozno preto sa neviem odosobnit a ukazat jej ze ma stratit moze ..raz prezivam pocity kedy mam chut vykaslat sa na vsetko najst si nieco ine ale zistim ze uz nemam ani priatelov pretoze som vsetok svoj cas venoval jej a na kazdeho som zabudol.ano viem je to chyba a uz to menim . najviac ma stve ta jej naivita ako sa chyti vsetkeho pravdupovediac chlapi s ktorymi si pisala a po...

02.09.2012, 16:51
prečo si si vybral prezývku samotára?
none
24

22. 02.09.2012, 16:51

prečo si si vybral prezývku samotára?

02.09.2012, 16:54
Volám sa Robert a nic ine ma nenapadlo ale je pravda ze som tak trosku samotar
none
23
02.09.2012, 16:51
skus na nu netlacit, a nechaj volny priebeh vášmu vzťahu
asi tam je nejaký problém, ktorý zrejme nevidíš, no ju asi trápi
pravdepodobne jej niečo chýba a s niečím nie je spokojná, ak si stále musí nachádzať pánsku spoločnosť
klame ti a na to by som si davala pozor
none
25

23. 02.09.2012, 16:51

skus na nu netlacit, a nechaj volny priebeh vášmu vzťahu
asi tam je nejaký problém, ktorý zrejme nevidíš, no ju asi trápi
pravdepodobne jej niečo chýba a s niečím nie je spokojná, ak si stále musí nachádzať pánsku spoločnosť
klame ti a na to by som si davala pozor

02.09.2012, 16:56
Klame a to ma znepokojuje najviac. divne je ze ked som jej na nieco prisiel bolo vidno ze ju to zoziera zvnutra nasledne dni tyzdne mesiace sa strasne snazila napravit to bola uplne ina. ale stale prislo obdobie kedy prislo nejake klamstvo a bojim sa toho
none
26
02.09.2012, 16:59
tak vidí, že každé klamstvo sa jej prepečie...a to spytovanie svedomia može len hrať,
v konečnom dôsledku je to jedno, ked klame dookola
none
27
02.09.2012, 17:01
chuderka žena, ani ju nepoznáte a označujete ju za klamárku, hoci sama je obeť, a nikto z vás nevie, či neklame práve robinson.
none
28

27. 02.09.2012, 17:01

chuderka žena, ani ju nepoznáte a označujete ju za klamárku, hoci sama je obeť, a nikto z vás nevie, či neklame práve robinson.

02.09.2012, 17:04
Prisiel som sem prave preto aby mi niekto poradil niekto kto naozaj nieje zainteresovany. nemam dovod klamat a pisal som aj v prispevku ze niesom dokonaly prave preto som chcel radu.to dievca lubim ale nieco sa medzi nami deje doteraz som zatvaral oci pripisoval to niecomu ale je na case sa rozhodnut.pytajte sa co len chcete rad vam poviem nieco aj o sebe chcem naozaj objektivnu radu a aj kriticku
none
30

28. 02.09.2012, 17:04

Prisiel som sem prave preto aby mi niekto poradil niekto kto naozaj nieje zainteresovany. nemam dovod klamat a pisal som aj v prispevku ze niesom dokonaly prave preto som chcel radu.to dievca lubim ale nieco sa medzi nami deje doteraz som zatvaral oci pripisoval to niecomu ale je na case sa rozhodnut.pytajte sa co len chcete rad vam poviem nieco aj o sebe chcem naozaj objektivnu radu a aj kriticku

02.09.2012, 17:09
ukáž jej svoju tému. mala by o tom vedieť.
none
31

30. 02.09.2012, 17:09

ukáž jej svoju tému. mala by o tom vedieť.

02.09.2012, 17:11
myslis ze to pomoze
none
33

31. 02.09.2012, 17:11

myslis ze to pomoze

02.09.2012, 17:14
to neviem, ale rozhodne by mala vedieť, že si k nej stále úprimný.. a že o nu bojuješ. čo tým môžeš stratiť? proste jej zavolaj, aby sa na to pozrela a prečítala si aj názory, prípadne sa pridala aj so svojim, možno má k tomu čo dodať.
none
34

33. 02.09.2012, 17:14

to neviem, ale rozhodne by mala vedieť, že si k nej stále úprimný.. a že o nu bojuješ. čo tým môžeš stratiť? proste jej zavolaj, aby sa na to pozrela a prečítala si aj názory, prípadne sa pridala aj so svojim, možno má k tomu čo dodať.

02.09.2012, 17:16
máš tu svoj problém rozpísaný, všetky svoje pochybnosti.. ukáž jej ich. a uvidíš, ako sa zachová.
none
29

27. 02.09.2012, 17:01

chuderka žena, ani ju nepoznáte a označujete ju za klamárku, hoci sama je obeť, a nikto z vás nevie, či neklame práve robinson.

02.09.2012, 17:05
prečítaj si 23. je tam zrejme problém, len ho robinsom nevidí..
a my píšeme na základe toho, čo si prečítame...či klame on, alebo nie, zistovat nie je potrebné
a nie je dôležité ani rozoberať jej klamstvo, len som chcela na to poukázať...stojí to za zamyslenie
none
35

29. 02.09.2012, 17:05

prečítaj si 23. je tam zrejme problém, len ho robinsom nevidí..
a my píšeme na základe toho, čo si prečítame...či klame on, alebo nie, zistovat nie je potrebné
a nie je dôležité ani rozoberať jej klamstvo, len som chcela na to poukázať...stojí to za zamyslenie

02.09.2012, 17:19
je veľmi nebezpečné miešať sa niekomu do vzťahu, aj ked na prvý pohľad nevinnou radou, je to ako hra na boha, ovplyvnujeme životy.
none
36

35. 02.09.2012, 17:19

je veľmi nebezpečné miešať sa niekomu do vzťahu, aj ked na prvý pohľad nevinnou radou, je to ako hra na boha, ovplyvnujeme životy.

02.09.2012, 17:23
tiež vyskúšané
none
37

35. 02.09.2012, 17:19

je veľmi nebezpečné miešať sa niekomu do vzťahu, aj ked na prvý pohľad nevinnou radou, je to ako hra na boha, ovplyvnujeme životy.

02.09.2012, 17:23
Co taras? Sam chcel aby sa mu primiesalo cele df, ked s tou temou yvrukoval.
none
38

37. Ranexill 02.09.2012, 17:23

Co taras? Sam chcel aby sa mu primiesalo cele df, ked s tou temou yvrukoval.

02.09.2012, 17:26
ale vo vzťahu nie je sám. on by si to tiež mal uvedomiť. preto si myslím, že stále najlepšie a najbezpečnejšie riešenie je ukázať partnerke svoje napísané pochybnosti.
none
55

38. 02.09.2012, 17:26

ale vo vzťahu nie je sám. on by si to tiež mal uvedomiť. preto si myslím, že stále najlepšie a najbezpečnejšie riešenie je ukázať partnerke svoje napísané pochybnosti.

02.09.2012, 19:11
Orsi vieš čo, .. bola by hlúposť aby ukázal partnerke že sa o ich vzťahu radil niekde na fore, ..pomyslí si svoje ))...nem dobre.
Muž by si podľa mňa mal udržať ten status chlapa. ...
none
58

55. 02.09.2012, 19:11

Orsi vieš čo, .. bola by hlúposť aby ukázal partnerke že sa o ich vzťahu radil niekde na fore, ..pomyslí si svoje ))...nem dobre.
Muž by si podľa mňa mal udržať ten status chlapa. ...

02.09.2012, 20:43
ja by som zase privítala takú úprimnosť od partnera. a keby som sama našla niekedy na nete jeho tému a neveela by som o tom, tak by som bola veľmi sklamaná.
none
39
02.09.2012, 17:32
nie starať sa...a miešať, ale chcel počuť viac názorov, kedže hladá radu...
a niekedy je potrebné ukázať aj druhu stranu mince
none
40
02.09.2012, 17:35
On chcel vedieť iba názor, miešanie je vtedy ak niekoho do niečoho nútime.......ale orsi má pravdu minimálne v tom, že aj nejaké kategorické rady nemajú v podstate zmysel. Tú má jediná rada, je to váš problém, váš vzťah, vy viete o čo ide, tak si to vyriešte......
none
41

40. 02.09.2012, 17:35

On chcel vedieť iba názor, miešanie je vtedy ak niekoho do niečoho nútime.......ale orsi má pravdu minimálne v tom, že aj nejaké kategorické rady nemajú v podstate zmysel. Tú má jediná rada, je to váš problém, váš vzťah, vy viete o čo ide, tak si to vyriešte......

02.09.2012, 17:46
Tak ste ho mali vsetci poslat do p. nech si to riesi doma anie tu.
none
43

40. 02.09.2012, 17:35

On chcel vedieť iba názor, miešanie je vtedy ak niekoho do niečoho nútime.......ale orsi má pravdu minimálne v tom, že aj nejaké kategorické rady nemajú v podstate zmysel. Tú má jediná rada, je to váš problém, váš vzťah, vy viete o čo ide, tak si to vyriešte......

02.09.2012, 17:48
no až na to, že práve ona tie svoje problemy riešila na verejnosti 🙂
none
44

43. 02.09.2012, 17:48

no až na to, že práve ona tie svoje problemy riešila na verejnosti 🙂

02.09.2012, 17:50
ved som napísala, že vyskúšané 🙂 aspoň píšem zo skúseností, nie z teorie.
none
42
02.09.2012, 17:48
najlepšie ti poradia určite dfkári, najväšší stroskotanci vo vzťahoch.. tiež som sem prišla s nádejou, že mi poradia, až potom som si uvedomila, kam som sa dostala.. a že tu sa pýtať na názory ohľadom vzťahu je hotová samovražda.
none
56

42. 02.09.2012, 17:48

najlepšie ti poradia určite dfkári, najväšší stroskotanci vo vzťahoch.. tiež som sem prišla s nádejou, že mi poradia, až potom som si uvedomila, kam som sa dostala.. a že tu sa pýtať na názory ohľadom vzťahu je hotová samovražda.

02.09.2012, 20:37
42.

pokial viem, tak ti mnohi pomahali.. ale ty si sa im odvdacila obsieranim a zverejnenim ich mena a adresy a inych chulostivych udajov, napr. rastos..

no a pokial ti neposlali peniaze, tak sa VSETCI mozu hanbit, samozrejme, to je neodpustitelne amoralne spravanie

lol
none
57

56. 02.09.2012, 20:37

42.

pokial viem, tak ti mnohi pomahali.. ale ty si sa im odvdacila obsieranim a zverejnenim ich mena a adresy a inych chulostivych udajov, napr. rastos..

no a pokial ti neposlali peniaze, tak sa VSETCI mozu hanbit, samozrejme, to je neodpustitelne amoralne spravanie

lol

02.09.2012, 20:39
pokiaľ vieš? a odkiaľ máš vedomosti? zase z netu?
none
60

57. 02.09.2012, 20:39

pokiaľ vieš? a odkiaľ máš vedomosti? zase z netu?

02.09.2012, 22:20
57.¨

jasne,nikto ti nepmohol.. nikomu si neposielala udaje, aby napisal trestne udanie na tvojho mecenasa.. a ty si potom nikomu nenapisala, ze je to jej vec a nie tvoja, nocak lol
none
61

60. 02.09.2012, 22:20

57.¨

jasne,nikto ti nepmohol.. nikomu si neposielala udaje, aby napisal trestne udanie na tvojho mecenasa.. a ty si potom nikomu nenapisala, ze je to jej vec a nie tvoja, nocak lol

02.09.2012, 22:26
co je trin, z predosleho fora ta hnali svinskym krokom tak chodis pre zmenu zabrdat do diskuterov na df? :DD
none
63

61. 02.09.2012, 22:26

co je trin, z predosleho fora ta hnali svinskym krokom tak chodis pre zmenu zabrdat do diskuterov na df? :DD

02.09.2012, 22:35
skajka, zasa nervacis? nie, z neho fora isla svinskym krokom lionella.. presne ta, ktora ti nechutne nadavala a tiez si obtieaa hubu o tvojho syna a nikto iny nenasiel odvahu sa jej postavt.. iba ja

pamatas? a potom si sa zruila z pomyslenia, ze by si prisla o borka, ze by ti sandrik prebala ranexila.. a ty si pri tom trtkala s romanom a riesila vyskrab nechceneo decka..

no pod kydat spinu.. pust to naplno, muj uces to vydrzi..

****a z rajchu,pod mi o moralke kazat..


heheheehehehh
none
62

60. 02.09.2012, 22:20

57.¨

jasne,nikto ti nepmohol.. nikomu si neposielala udaje, aby napisal trestne udanie na tvojho mecenasa.. a ty si potom nikomu nenapisala, ze je to jej vec a nie tvoja, nocak lol

02.09.2012, 22:28
jaj, ty píšeš o mojom súkromí, tak to je moja vec, komu čo napíšem privát o sebe a čo sa so mnou deje.. teda malo by byť moja vec.. ale asi nie je 🙂 rastosa nepoznám, a nikoho cudzieho udaje som nikam na verejnosť nevypísala.
prečo vlastne ty riešiš moje súkromie?
none
45
02.09.2012, 17:52
Orsi, ak si na základe reakcií na DF pochopila, že čo si nevyriešiš sama za teba nikto nevyrieši, tak DF bolo maximálne úspešné......
none
46

45. 02.09.2012, 17:52

Orsi, ak si na základe reakcií na DF pochopila, že čo si nevyriešiš sama za teba nikto nevyrieši, tak DF bolo maximálne úspešné......

02.09.2012, 17:53
like
none
47

45. 02.09.2012, 17:52

Orsi, ak si na základe reakcií na DF pochopila, že čo si nevyriešiš sama za teba nikto nevyrieši, tak DF bolo maximálne úspešné......

02.09.2012, 18:00
ale potrebuje to čas, spoznať vaše skryté, zlomyselné a škodoradostné tváričky. 🙂
none
48
02.09.2012, 18:03
no nepreháňaj zas 🙂))
none
49
02.09.2012, 18:05
Myslím, že nejde o zlomyselnosť, hoci aj takí sú tu.....ide o to, že po prvé- neverím že to niekto kto žiada o radu myslí vážne, po druhé- vždy ide iba o silne jednostrannú informáciu, po tretie- každý má nejakých osobných priateľov, rodičov, príbuzných, takže by som čakal že pýtať sa bude tam a nie na nejakom anonymnom fóre........
none
50

49. 02.09.2012, 18:05

Myslím, že nejde o zlomyselnosť, hoci aj takí sú tu.....ide o to, že po prvé- neverím že to niekto kto žiada o radu myslí vážne, po druhé- vždy ide iba o silne jednostrannú informáciu, po tretie- každý má nejakých osobných priateľov, rodičov, príbuzných, takže by som čakal že pýtať sa bude tam a nie na nejakom anonymnom fóre........

02.09.2012, 18:13
po prvé - neveríš, ale taký človek, ktoríý už tu žiada o radu vo vzťahu je mimoriadne zúfalý.. preto každé slovo môže byť od domorodných chronických zúfalcov nebezpečné.. po druhé - úplný súhlas.. po tretie - omyl, som žijúci dôkaz, že každý nemá.
none
53

49. 02.09.2012, 18:05

Myslím, že nejde o zlomyselnosť, hoci aj takí sú tu.....ide o to, že po prvé- neverím že to niekto kto žiada o radu myslí vážne, po druhé- vždy ide iba o silne jednostrannú informáciu, po tretie- každý má nejakých osobných priateľov, rodičov, príbuzných, takže by som čakal že pýtať sa bude tam a nie na nejakom anonymnom fóre........

02.09.2012, 18:50
nie je pravda majo,..nie vždy je to tak ..ako si ty myslíš že je.
none
51
02.09.2012, 18:20
Co sa tyka rodiny problem je v tom ze moja rodina drzi pri mne aj preto som prisiel k ludom ktory ma budu vediet aj skritizovat pretoze moja rodina to nevie
none
52
02.09.2012, 18:28
..viac pohladov na vec, viac názorov, človek sa v tom vie lepšie zorientovať a sú tu aj dôvody na zamyslenie
dalšia vec...anonymita je pre človeka s problémom vítaná
no rozhodnuť sa musí aj tak len sám 🙂)

...topiaci sa aj slamky chytá...
none
54
02.09.2012, 19:04
no...tu nie je čo moc riešiť , pokiaľ sa dievča neuvedomí, ...druhá vec je, že poznáme iba tvoj Robinson pohľad/popis vzťahu jednostranný a nepoznáme jej pohľad, ...vzťah má byť aj o dôvere, pokiaľ ju strácaš voči partnerke, nemá cenu vo vzťahu za týchto okolností pokračovať ..najmä ak tým trpíš.
none
64
05.09.2012, 11:05
čau robinson, pohli ste sa za tri dni niekam?
none
65

64. 05.09.2012, 11:05

čau robinson, pohli ste sa za tri dni niekam?

18.09.2012, 09:04
Ahoj da sa povedať že áno potrebovali sme dlhy rozhovor a chcel som aby hovorila ona pocuval som ju viac hodin potom ona pocuvala mna a zistili sme ze toho mame vela nepovedaneho.ideme dalej mam pocit ze silnejsi a konecne s pocitom ze vieme co tomu druhemu chyba.uvidime je to dlhsia cesta ale presli 2 tyzdne a zaciname sa opat smiat doberat a tak.cize ok 🙂
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 233 251 B vygenerované za : 0.141 s unikátne zobrazenia tém : 47 377 unikátne zobrazenia blogov : 779 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz 1. POČÚVAJ bez prerušovania 😉 2. HOVOR bez obviňovania 😉 3. DÁVAJ hojne 😉 4. MODLI sa neprestajne 😉 5. ODPOVEDAJ bez hádok 😉 6. HOVOR pravdu 😉 7. UŽÍVAJ si bez frflania 😉 8. BOHU...

citát dňa :

Na peknú ženu je príjemné pozerať sa. S rozumnou je príjemné žiť.