Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  kultúra  téma
kategórie:  

Zotročení ľudia

0
reakcií
557
prečítaní
Tému 20. novembra 2017, 11:01 založil attis.

podobné témy:1.
označiť príspevok

attis
   20. 11. 2017, 11:01 avatar
Zbesilý beh “politického” diania predvádza, že ešte všetky šialenosti neboli vymyslené a tlak na nás “obyčajných občanov” silnie zo všetkých strán. Ak sme predtým boli pokusnými králikmi proti vlastnej vôli boľševickým vodcom, akokoľvek to bolo útrpné, málokto asi tušil, že príde ešte modernejší spôsob zvrátenej vlády nad ľuďmi. Zrkadlový svet súčasného feudálneho systému je tragickou dohrou dávnych pokusov o zotročenie ľudí v prospech úchylných vlád prakticky všetkého druhu. Avšak ak tu za boľševika bola ešte nádej, že niekde paralelne vzniká lepší systém, dnešný “globálny” svet ukazuje, že tomu tak nie je. Útok, doslova hon na ľudí, nadobúda mamutích rozmerov. Kam až môže zájsť perverzita vojny, politiky a mediálneho psychologického boja proti ľuďom? Nastávajúca globálna politická situácia vyzerá, akoby nejaká iná duchovná entita pripravovala svet sama pre seba. Ľudia majú len dobudovať potrebnú infraštruktúru, diaľničné a železničné koridory a pripraviť komusi svet k bývaniu?! Situácia je o to naliehavejšia, že ak predtým na človeku parazitoval len jeden úchylný politický systém, dalo sa to viac menej vydržať. Dnes si nás rozoberajú veľké firmy a dokončujú poníženie človeka a rozklad životných hodnôt. Človek nemusí byť práve Einsteinom, aby si všimol, že naozaj celý politický systém smeruje k jednému veľkému koncentračnému táboru.

Základným znakom súčasného behu do záhuby je tlak na to, aby sme mali nielen čo najmenej času, ale aj chuti premýšľať! Systém úplne preukázateľne vytvára nový druh ľudí. Bytostí bez zdravých emócií, citu a empatie, ľudí strážiacich sa medzi sebou, aby niekto náhodou nevybočil zo šialeného koridoru predpísanej cesty. Degenerácia vzdelávacích systémov je veľmi rýchla, vznikajú nové a nové pracovné tábory – dnes nazývané industriálne zóny – pre pokorený ľud.

Ako teda vyzerá z hľadiska systému taký svetoobčan?

Ráno vstane, raňajkovať nejakú hmotu, ktorej už len najväčší optimisti hovoria pečivo či maslo alebo džem. Tí mladší zapijú mliekom, ktorému sa však o krave môže už len snívať … Potom hurá do školy alebo do práce. Povestné boľševické pichačky sú zdokonalené na čipové karty zamestnanca a do dôchodku je potrebné odísť vo vyššom veku. Ľudí je dosť, tak na čo už nejaké nemocnice, alebo preventívna zdravotná starostlivosť?

Stav kam sa prepadlo stredné, ale aj vysoké školstvo je rovnako tragický. Dotácie “na hlavu” sú poznať. Naozaj všetko sa hodnotí peniazmi, ktoré však zo svojej podstaty nemajú inú, než výmennú hodnotu, nepodloženú skutočnými aktívami, ale vnucovanou vierou v úžernícky ekonomický systém , ktorý nahradil výmennú hodnotu peňazí ako ekvivalentu potrebnej práce, poukážkami na odber, čím ďalej nekvalitnejších potravín a “radosťí” všetkého druhu. Peniaze sú vymyslené, rovnako ako politické heslá a ono už je to v podstate jedno. Minulá politická ideológia bez hanby zmizla a politické divadlo naprieč “stranami” plne ovláda jediná idea – spojíme Európu, spojíme Ameriku, Afriku, Áziu, a potom spojíme celý svet v jeden celok. Bude tu jedna mena, jedny zákony, jedna armáda … Akurát jedno už v tomto systéme nebude – slobodní ľudia. To je nutné si uvedomiť. Šťastie človeka sa úplne míňa za sny odľudštenej politiky.

Kam utiecť? Záver civilizačného divadla dopadá na každého z nás. Globalizácia sveta je ale inteligentný netvor. Mesta sa začínajú podobať ako vajce vajcu. Hlavná ulica, rovnaké vývesky, rovnakých veľkých firiem, hŕstka služobnej feudálnej šľachty, ktorá nevedomky presadzuje ciele globálnej vlády a stále viac pokorených ľudí. Ľudí, ktorí by chceli, ale naozaj nemôžu žiť inak. Káhira, podobná Jeruzalemu, Varšave buduje mrakodrapy a bude zrejme podobná americkým metropolám, neviditeľná ruka diabla hrá monopoly naozaj precízne …

A médiá ako jeden muž omieľajú šialené lži o tom, ako sa vlastne všetci máme celkom dobre. A bude to ešte lepšie, preto je potrebné ísť do dôchodku najskôr rok pred smrťou, preto je vzhľadom k novým technológiám všetko úplne iracionálne drahšie a drahšie. Preto asi musíme vydávať drvivé čiastky na nezmyselné zbrojenie, či proste len vyhadzovať do vzduchu, pretože armádne rozpočty sú úplne mimo kontroly tých, ktorí ich financujú – ľudí. Ľudia si budujú raj na zemi?

Komunikačné technológie sklamali

Moderné komunikačné technológie sklamali. Síce si ešte chvíľu budeme môcť slobodne písať na internete, ale z tých písmeniek moc radosti nebude, rovnako ako už prebiehajú viac menej otvorené plány na obmedzenie tejto poslednej slobody prejavu. Krajina je cielene vedená do područia centrálnej moci, a to je veľmi zvláštny znak našej doby. Práca na zjednotenie sveta úplne zjavne koordinuje inteligencia, ktorá jednoducho nemôže byť ľudského pôvodu. Závody o ukončenie globalizácie sú úplne precízne. Zákony odoberajú občanom posledné zvyšky práv a ich pocit slobody, akoby riadení nejakým počítačom sme nútení podrobiť sa podivnému svetu. Svetu bez Lásky, emócií, svetu, kde sa človek stáva účtovnou jednotkou úchylných trýzniteľov.

Málokomu z nás už príde divné, že nás ekonómovia a politici nazývajú “pracovnými silami” či dokonca “ľudskými zdrojmi” … Kto sú títo “nadľudia”, ktorí si vôbec dovolia takto hovoriť o svojich občanoch? Kto zadal zákazku na porobu sveta, do podoby kedy ľudia už budú skutočne premenení na kvalitatívne iné tvory?

Čím ďalej viac citlivých ľudí sa snaží utiecť k pôvodnému spôsobu života. Proste sa schovať pred šialenou civilizáciou a byť čo najmenej závislí na systéme. Ale ani to už nejde. Systémová hydra nenecháva nič na náhodu. Individuálne hospodárenie je možné zničiť, a je ničené, mnohými spôsobmi. Jednak administratívne, Idiocia a neľudskosť politických zákonodarcov “darcov”, jednak znekvalitnením prírody, a ak aj to všetko by ste prekonali, buďte si istí, že u vašich dverí raz zaklope “hygienik”. “Ale viete, že nemôžete pestovať to a to, pretože je tu tá a tá hroziace choroba a aj tie a tie predpisy a smernice! Zbaľte si veci a hurá späť do mesta, budovať raj. “Jeden svet. Jednu menu. Jednu armádu.

Debilizácia kultúry prebieha paralelne s infantilizáciou a likvidáciou rozumných spoločenských systémov. V televízii lži, stupidná kultúra, mladí ľudia v ušiach s najrôznejšími výdobytkami modernej technológie, ktorá im do hlavy nahráva posledné hity končiacej civilizácie … prestávame skutočne vnímať realitu. Stávame sa inými ľuďmi. Ak nám niekto poškriabe auto, sme nahnevaní. Ak naše deti likviduje pseudokultúra a školstvo si nevie dať rady s drogami, nerobíme proti tomu nič. Tlak je naozaj veľký. Kadejakú čmáraninu, ktorú “ktosi” nazve umením poistíme na milióny, detský život však poistiť zodpovedajúco nevieme. Veci majú v tomto systéme väčšiu hodnotu ako ľudské bytosti.

Neľudský politický systém vytvára na človeka taký tlak, že dnes už je na veľmi silných antidepresívach aj veľa detí. V tom istom tlaku je natoľko vypätá aj ľudská myseľ, že hľadá únik v priľnutí k najrôznejším fanatickým sektám. Úplne niet divu. Čo už je pre citlivého človeka horšie, než skutočnosť dnešných dní? Romantika mizne, sex sa stáva priamo, ale aj nepriamo obchodom, pretože úloha ženy sa v tejto podivnej spoločnosti mení. Prejdite si parkovisko pred supermarketmi, kde manželky veľmi necitlivo urážajú svojich mužov, často degradovaných na nosiče nákupov a vodiča. Ženy v nohaviciach potom ukazujú aký veľký omyl je takzvaná feminizácia, ktorá v praxi nerobí ženy rovné mužom, to sú odjakživa, ale robí zo žien muža, a to často veľmi necitlivého na tele i duchu …

Úplne dôsledným cieľom politických systémov je atomizácia ľudí. Sprostredkovaná komunikácia so všetkými rizikami znásilňuje tú skutočnú. Ľudia sa nemajú s kým porozprávať o svojom trápení, ak by aj mali čas, sú zaťažení systémom, hypotékami a všetkým tým nehoráznym svinstvom. V lete deklasovaní ľudia spoločne vyrazia na dovolenku, aby nezmyselne upchali diaľnice najprv cestou tam, potom cestou späť. Život na recept súčasnej politickej svojvôle je neznesiteľný. Čím ďalej tým menej ľudí skutočne pracuje, pretože nie každá činnosť je prácou, živí čím ďalej tým viac byrokracie všetkého druhu v oblasti štátnej i súkromnej. Ľudia, ktorí nemajú cit, ktorí nikdy nepracovali, nikomu nepomohli, skôr naopak, sa vyvyšujú nad nami a dnes už neskrývane zastrašujú goebbelsovskou rétorikou, keď sa usilovne snažia rozkradnúť a doničit všetko, čo zostalo aby zabezpečili aspoň sami seba a svojich blízkych .

Umelým systémom sú nám podsúvané potreby, ktoré nás nielen zaťažujú, ale priamo ničia. Kult osobnosti ovládol scénu, rovnako ako duch Lásky stráca význam. Môžeme to stokrát opakovať, ale čo môžeme zmeniť? Rodina je cielene drvená zotročujícími zákonmi, zatiaľ čo systém podporuje prakticky akúkoľvek podobu perverzity. Deti tak sledujú v televízii prominentné homosexuálne páry (nič proti homosexualite, ale všetko proti jej ponúkanie ako norme), ako si dávajú manželský bozk napríklad na Karlštejne. Čo na tom, že jednoducho dvaja chlapi by sa naozaj brať nemali, a ak už majú túto inakosť, určite ju systém nemá predvádzať ako prirodzenú vec. Deti si názor na sexualitu ešte len tvoria a keď vidia v televízii, že je “normálne”, aby sa brali dvaja chlapci alebo dve dievčatá, môže to patologizovat ich sexuálne cítenie, ktoré by sa v inak normálnom prostredí vyvíjalo normálne …

Nemám a nemôžem mať jediné pekné slovo pre zhovädilú dobu, ktorej sme sa dočkali. Na dobu, kedy je vcelku reálne, že čoskoro zanikne aj náš materinský jazyk. Určite nikdy nebude oficiálnym jazykom v zjednotenej Európe. Koniec civilizácie je blízučko. Neznamená to koniec ľudskej spoločnosti, ale mutáciu ľudí na iný druh. Mutáciu najmä na duchovnej úrovni. Tlak na človeka sa stupňuje a vnútené lži a nemorálne, zvrátené hodnoty vykonávajú svoje. Ak vykrikujete ideologické a obchodné heslá od rána do večera, klamete a klamete a klamete, stáva sa lož skutočne normou a mnohokrát organizmus povolí. Takto sa podvoľuje ľudia. Tak dopadá ľudská spoločnosť.

Môj názor je, že celá civilizácia je už ďaleko za hranicou úpadku. Myslím si, že je oveľa rozumnejšie kľud a pohoda, prechádzka s partnerom v prírode, ako tu to divadlo plné “expertov na všetko”. Experti na všetko pominú, ale ich odtlačok v civilizácii nepôjde len tak ľahko zotrieť. Čo horšie, ľudskosť ignoruje. Ak dnes niekto spadne na ulici, davy ho proste budú prechádzať; v New Yorskom metre dokonca celý deň jazdil mŕtvy človek – NIKTO si ho nevšimol, ani keď sa mu ešte možno dalo pomôcť. Nikto si nevšimol, že sedí na sedadle vedľa nebožtíka.

Toto je svet v ktorom sa dá prežívať, ale dá sa v ňom žiť?

Myslím, že je nutné si uvedomiť, že dnes už sa hrá o všetko. O to, či budeme roboti ako tí, čo nám predvádzajú vymyslené televízne spravodajské a ekonomické “show”, všimnite si, že už si ani nepamätajú svoje role, aj oni nemôžu uniesť tie lži. Hrá sa o cit, hrá sa o Lásku. Myslím si, že zo šialeného vlaku zničenej civilizacie nejde vystúpiť tým, že si “vymyslíme” nový svet. Nie. Ide o to nezúčastniť sa. Snažiť sa udržať v tomto tlaku zdravý rozum a skutočne hľadať pravdu a pokoj, vrátiť sa k prirodzenému spôsobu života tak, ako to len ide. Ľudské vzťahy sú poničené, je veľmi smutné sledovať, ako sa nám mnohí z priateľov menia pred očami. Prestávajú vnímať, môže to byť ich prirodzená obrana proti systémovej oblude, čo nás tu ničí, môže to byť pozícia v hydre, ktorá ešte horných 2% – 3% necháva “na pokoji”, kupujú si ich kredity a pôžitky – kým ich budú potrebovať .

Môj názor je, že dnes už zdola nemožno zmeniť svet, ani politiku, pretože technológie na ovládanie ľudí sú už príliš dokonalé. Nemožno zmeniť nič nevnímaním moderátorov klamlivých správ, ktorí si nevšimli, že sme vo vojne spoločne s USA, pričom ale jej zdôvodnenie – zbrane hromadného ničenia – sa v Iraku nenašli a dôvody všetkých konfliktov stoja nakoniec na hlinených nohách To dokonca priamo priznal sám Veliteľ tejto zničujúce vojny, Bush. Na čom teda stoja vojnové ťaženia, keď naši vojaci – v dôsledku zmanipulovaných udalostí či údajných zbraní hromadného ničenia v Iraku – teraz majú chrániť ľudské práva koho pred kým v rôznych častiach sveta a starať sa do života ľudí do ktorých nás nič nie je..A potom máme pracovať do 65 a potom do 70 rokov. Na koho?

Na degenerované bankárskej rodiny a kormidelníka priemyslu a sociálneho inžinierstva, ktoré priviedlo ľudstvo na koniec cesty. Preklamali sme sa až k pravde, ktorú ale vie prijať málokto, a už vôbec nie tí, ktorí sú živí z klamstiev a psychologickej manipulácie vlastného obyvateľstva. Titanic ide ku dnu prekvapivou rýchlosťou. Cirkvi sa namiesto pomoci ľuďom bijú o majetky a ako vždy o vplyv na svetskú moc. Koho teda reprezentujú? Politici? Tí sú ako bábky, ktorí vôbec nevedia čo hovoria, či v horšom prípade vedome klamú. Pripravia nám lepšie zajtrajšky?

Nie. Prežívame fascinujúci koniec civilizácie. Málo chýba k tomu, aby ľudstvo zmutovalo na húf otrokov, porobených, ponížených ľudí. Čo sa nepodarilo Nemcom, presnejšie bankárskymi kruhom stojacim za prípravou OSN, to zvládne európska ústava či už príde v akejkoľvek podobe, možno formou akejsi novej Lisabonskej zmluvy, možno to potrvá o pár rokov dlhšie, ale príde. Rovnako ako sa spoja ničivé sily tohto sveta a porodia veľmi nepodarené dieťa – “Nový Svetový Poriadok”. Je to dokonalá Perverzia Božích zákonov – jedinej ochrany s minimom pravidiel pre všetkých, aby každý mohol byť iný a žiť. Politický systém naopak presadzuje tisíce pravidiel pre to, aby sme boli všetci rovnakí a nemohli vôbec nič.

Do zjednoteného sveta sa zmestí len jeden typ človeka. Robot. Každá emotívne, názorová úchylka bude trestaná, ak nám vôbec ešte zostane zdravý rozum po šialenom zhone posledných rokov. Čakáme na zázrak, pretože už dávno, ak bolo vôbec kedy, nie je v ľudských silách systém zmeniť. Jediný úchylný zákon, ktorých sú plné zákoníky, môže dostať človeka pod neprirodzený tlak. Pár sto písmen môže zničiť životy celých generácíí ľudí, a to sa tiež deje. Nie je to svet kde sa dá žiť a snáď ten ich systém padne, ale naozaj až potom, čo ľudstvo bude musieť začínať od nuly. Je asi veľmi múdre nepodľahnúť vnucovaným klamstvám, ani spôsobu života a zostať mimo mámenie politické hydry. Ten kto stvoril tento svet s ňím snáď v pravý čas zametie. Skutočný Boh. Nie diabol, boh tohto sveta a jeho posluhovači, ktorí teraz robia prekrásnu prácu.

Zrejme sa domnievajú, že až im ľudia dobudujú infraštruktúru, zdecimujú, zlikvidujú veľkú časť populácie a “využijú” v tejto dobe možnosti preniesť “duše” vyvolených do syntetických tiel. Opierajú sa o vedu, zatiaľ čo jej zakazujú, aby vylepšila životy obyčajným ľuďom – “ľudským zdrojom”. Zrejme počítajú s tým, že za pár desaťročí už vyvolení budú vedieť “preskočiť” do nového tela. Dnes si ešte musia kupovať orgány od väzňov v Číne alebo inde. Tak ďaleko zašla ľudská arogancia, démonický spôsob vlády nad svetom. Som si istý, že sa im to nepodarí. Som si úplne istý, že kreatívna Božia sila, ktorá stvorila Zem na , vymetie globalizujúce elementy a už nepripustí tento negatívny obraz zneužívaného sveta a obnovu vlády zla.

Stojí za to vydržať a nezúčastňovať sa, nič iné sa totiž nedá robiť. Záverečné skúšky budú určite patriť k najťažším, pretože doba praje necitlivým robotom, hitlerovým pohrobkom, ktorí nami pohŕdajú. Dnes už človek musí byť veľmi apatický a necitlivý, neľudský, aby mohol slúžiť vo vojne vedenej v prospech úchylných menšín proti všetkým. Môj názor je, že túto civlizaciu zachráni sila, ktorá nie je z tohto sveta, sila skutočného Ježiša, ktorý najprv vymetie tých, ktorí sa v jeho mene zaštíťujú budovaním cirkevných impérií dvojčiat politickej usurpácie moci. Do tej doby nám všetkým prajem veľa sily a viery v Lásku. Aby sme nepodľahli politike posledných časov, ktorá na nás skúša svoje feudálno-nacistické maniere!

Zdroj: WM magazín
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 09:10,  Kasafran sexuálna pracovníčka mení povolanie a záujmy?
dnes, 09:02,  https://www.tvnoviny.sk/domace/1765799_matovicova-manzelka-kupila-ubytovnu.-za-viac-nez-milion-eu...
dnes, 09:02,  35. taky havran by si reálne netrúfol povedat niekomu do očí *39
dnes, 09:00,  Kasafran, celkom by ma zaujímalo ako pristupujú doma k tvojej komunistickej diagnóze? *19
dnes, 08:56,  Bijjou- to máš zo svojej životnej skúsenosti? Za prachy všetko, však? - "...
dnes, 08:52,  Dobré ráno
dnes, 08:45,  Ešte jednoduhšie sa dá pritovnať ku guľke, ktorú niekto vyrobí a niekto iný vystreli.
dnes, 08:39,  10. tak tí majú amputované svedomie *39
dnes, 08:12,  (8) Scarlet, dievčatko moje nevyspaté, o čomže to snívaš s otvorenými očami? Kedyže sa...
dnes, 08:06,  O mafiánskych sviniach so špinavými miliónmi na účtoch :)
dnes, 08:03,  http://diskusie.slovakforum.net/t426-topic
dnes, 07:59,  5. -era- o kom píšeš? :)
dnes, 07:57,  6. kasafran, neplet si to, ty nemyslíš , nemáš totiz čím . ;)
dnes, 07:57,  (33) Havran, to sa od svojich kamarátov nedočká, naopak tí sú uveličení (najmä...
dnes, 07:51,  Dobrá otázka. Podla mňa sa nedá jasne definovať čo je a čo nie je dezinformácia . Ak...
dnes, 07:49,  (6) Boris, ospravedlňujem sa Ti za preklep v nicku (N)...
dnes, 07:47,  (4) Noris, myslím si, že porovnávať ich s hovädami, je urážanie hoviad...
dnes, 07:10,  K hodnotovým otázkam treba pristupovať konzervatívne. Myslí si to 58,2 percenta Slovákov,...
dnes, 06:57,  Ale áno, znamená :)
dnes, 06:57,  To je asi len posudok zvonka. Oni sami sa tak zrejme vôbec necítia, skôr naopak, či? :)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
I v pekle dobre, keď máš strýca diabla.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(64 353 bytes in 0,693 seconds)