Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Znepokojujúce! Homosexuálna aktivistka priznáva

55
reakcií
2206
prečítaní
Tému 21. apríla 2013, 10:54 založil He-Man.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
27. 02. 2009
12
 
 


1.
označiť príspevok

He-Man
   21. 4. 2013, 10:54 avatar
Hoci sa všade nájdu radikáli, neumenšuje to vážnosť vyjadrení lesbickej novinárky Mashy Gessen. V interview pre rádio sa vyjadrila, že homosexuálni aktivisti klamú o svojej radikálnej politickej agende. Tvrdí, že im nejde len o prístup k manželstvu ako inštitúcii. Oni ho chcú totiž radikálne redefinovať a koniec koncov zničiť.

Zrušiť manželstvo ako inštitúciu
Masha Gessen hovorí: “niet pochýb, že homosexuálni aktivisti by mali mať právo zosobášiť sa, ale paradoxne, rovnako si myslím, že inštitúcia manželstva by ani nemala existovať. Bojovať za gay manželstvá si v podstate vyžaduje klamať o tom, čo v skutočnosti s manželstvom urobíme, keď sa k nemu dostaneme – klameme, ak tvrdíme, že inštitúcia manželstva sa takto nezmení… Manželstvo sa totiž zmení, a malo by sa zmeniť. A opakujem, nemyslím si, že by vôbec manželstvo malo existovať. Nie je to utópia. Ja totiž žijem svoj život reálne. Mám tri deti, ktoré majú rodičov, viac alebo menej, a nechápem prečo by nemohli mať aj zo zákona piatich rodičov… Keď som spoznala svoju partnerku, práve porodila svoje dieťa, a biologickým otcom jej dieťaťa je môj brat. Potom, biologický otec mojej dcéry je muž, ktorý teraz žije v Rusku, a môj adoptívny syn ho tiež považuje za otca. Čiže piati rodičia troch detí. A naozaj, rada by som žila v takom právnom systéme, ktorý by reflektoval tieto skutočnosti. Lenže to nie je kompatibilné s inštitúciou manželstva.”

Homosexuáli sa nechcú sobášiť
Už dlhší čas sa obhajcovia prirodzeného manželstva pokúšajú ukázať, že skutočná agenda za požiadavkami homosexuálnych organizácií nie je manželská rovnosť ale totálne rozmotanie manželských spletitostí a vykorenenie tradičných hodnôt zo spoločnosti.
Žiaľ, slová tejto aktivistky za homosexuálov potvrdzujú aj štatistiky. Keď dostali príležitosť sobášiť sa po tom, čo sa zákony zmenili, len veľmi malé percento homosexuálov to vôbec zaujímalo, na rozdiel od heterosexuálnych párov. Vyvstáva teda otázka, či je naozaj potrebné riešiť takto manželstvo kvôli “férovému” rozsahu výhod, ktoré ponúka. V Holandsku sa sobáši len 12% homosexuálov v porovnaní s 86% heterosexuálov. V Kalifornii od roku 2008 (od zmeny zákona) využilo šancu zosobášiť sa menej než 20% z kohabitujúcich homosexuálnych párov, pričom sobášiacich sa (tiež už spolužijúcich) heterosexuálnych párov bolo až 91%.
Je zjavné, že de facto sa uskutočňuje “len” kultúrna zmena a upúšťanie od tradičnej rodinnej etiky, nakoľko väčšina homosexuálov žijúcich spolu ani nepotrebuje a ani netúži sobášiť sa. To, čo chcú, je radikálne zmeniť koncept chápania manželstva.
Gayovia a lesby sú slobodní žiť život tak, ako chcú. A dokonca dnešná spoločnosť im za to tlieska tak, ako v histórii nikdy predtým. Je ale otázne, či majú právo zmeniť manželstvo pre celú spoločnosť.

www.hlavnespravy.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


15.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   21. 4. 2013, 21:54 avatar
Nechcem byt opat zla, ale koho kto ma v agende podporu a pretlacanie homosexualov a ich prav? Opakujem. Homosexuali su len zneuzivani inymi, aby pretlacili svoje plany a politiku. Kto to je asi kazdy z vas vie. Homosexuali su v tom nevinni, ale hladajte kto ich zneuziva, hoci sa tvari ako ich priatel, donor a podporca. A uz dajte homosexualom pokoj, oni su len babky na spagatiku, ale v rukach koho? Ja viem a verim, ze aj vy.


16.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   21. 4. 2013, 21:55 avatar
Diabla? :-)


17.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   21. 4. 2013, 21:57 avatar
Ked myslis. Ja viem konkretnejsie pomenovanie.


18.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   21. 4. 2013, 21:57 avatar
No ved prezrad, nic ma nenapada...


23.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   21. 4. 2013, 22:06 avatar
Ty na to prides sam


28.
označiť príspevok

Vlado muž
   21. 4. 2013, 22:10 avatar
Však povedz na rovinu, že Lord Voldemort.

Je známy aj tým, že čarodejníci sa boja vysloviť jeho meno, namiesto jeho mena používajú výraz: „Ten-Koho-Netreba-Menovať“ alebo „Veď-Viete-Kto“. Pravým menom ho oslovujú iba Harry Potter, Remus Lupin, Sirius Black a Albus Dumbledore. Neskôr sa jeho meno nebojí vysloviť ani Hermiona Grangerová.


29.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   21. 4. 2013, 22:13 avatar
Pochabelstvo je v Tebe natrvalo zakotvene, nema zmysel na Teba reagovat. Saskaren.
Súhlasí Vladko


2.
označiť príspevok

elemír muž
   21. 4. 2013, 15:52 avatar
Žiadna novina. Na Slovensku sa degraduje manželstvo priamo zákonmi o ochrane slobodných matiek. Slobodné matky majú také výhody oproti vydatým, že by boli všetky ženy sprosté, aby sa svadbou týchto výhod vzdali. Nikdy v historii nebolo toľko žijúcich párov bez manželského zväzku. Samozrejme, ak je niekto idiot nepomôže nič, ale toto sa už rozširuje aj u inteligentnejšej mládeže. Kedy sa už konečene niekto zamyslí nad preplakanými nocami dieťaťa rodičov, ktorí s rozviedli ?
Boh im nakoniec zotrie každú slzu z oka, ale čo urobí potom s tými, čo tie slzy spôsobili ..........
Súhlasí Linda


3.
označiť príspevok

Linda žena
   21. 4. 2013, 18:40 avatar
za sociku bola akási psia knižka ( druh a družka )..kedy aspoň čiastočne tento vzťah rovnal sa sobášnemu listu...
Dnešný zákon síce tento vzťah pozná, ale ho nedefinuje presne..Kto je druh a družka?..a tak sa Tereza ocitla na ulici..ani Boh, či zákon jej slzy nepotiera..musí si ich utrieť len a len sama...
www.najpravo.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


4.
označiť príspevok

Linda žena
   21. 4. 2013, 18:57 avatar
homosexuáli netúžia po manželstve, aspoň u nás nie..skôr volajú po...registrovanom partnerstve...ako je to aj v ČR už uzákonené..čo by bolo aj spravodlivé, stať sa môže kade čo..a tak keď jeden z partnerov zomrie..ten druhý sa ľahko ocitne na ulici, aj keď si nehnuteľnosť (byt ) kúpili spoločne...niekto mohol by namietať, nech si navzájom spíšu a popíšu zavetu, lenže zo zavetu sa zriedkakedy dedí, iba ak jedna tretina a zbytok sú zákonní dediči...
hnonline.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


5.
označiť príspevok

TvojOponent muž
   21. 4. 2013, 21:23 avatar
Registrované partnerstvá sú len krokomm k úplnému rozvratu rodiny. Monika Flašíková a ešte k tomu aj Beňová ovtorene priznáva cieľ homomanželstiev. V mnohých krajinách dnes už je a reg.partnerstvá boli aj tam - rovnako ako u nás, na otupenie vnímavosti voliča.
Súhlasí Vladko


6.
označiť príspevok

Vlado muž
   21. 4. 2013, 21:25 avatar
Hoď citáciu, aby si potvrdil svoje slová.


7.
označiť príspevok

TvojOponent muž
   21. 4. 2013, 21:35 avatar
Citujem: Socialisti ako Beňová, chápu porušovanie práv homosexuálov tak, že ich právo je porušované tým, že nemôžu uzatvárať manželstvá.
Zdroj: www.hlavnespravy.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Vladko


8.
označiť príspevok

Vlado muž
   21. 4. 2013, 21:36 avatar
Ale to sa neodvolávaš na jej slová, ale na názor druhých ľudí o nej. Ešte dobre, že som ťa na tento omyl upozornil.


9.
označiť príspevok

Vlado muž
   21. 4. 2013, 21:37 avatar
Cituj jej slová. Ako to ona povedala. Či sú jej slová v zhode s tým, čo ty o nej tvrdíš.


10.
označiť príspevok

TvojOponent muž
   21. 4. 2013, 21:40 avatar
Najlepšie bude, ak napíšeš priamo jej. Podpora Fľašky v téme homosexuálov je zjavná a jasne deklarovaná. Nechci po mne citáty všetkého čo povie. Nespávam s diktafonom.
Iný citát: Práve ľavicoví premiéri totiž podľa nej vo svojich krajinách presadili zákony, ktoré zrovnoprávnili spolužitie homosexuálov s manželstvom heterosexuálov, domnieva sa Beňová.
Súhlasí Vladko


11.
označiť príspevok

Vlado muž
   21. 4. 2013, 21:41 avatar
Ty si ale hlúpy diskutujúci. Ja som dobre šípil, že v 5. príspevku melieš nezmysly o nej.


12.
označiť príspevok

Vlado muž
   21. 4. 2013, 21:43 avatar
To, že podporuje homosexuálov, to viem, toto však nijako nesúvisí s tvojimi táraninami o nej v 5.


13.
označiť príspevok

Vlado muž
   21. 4. 2013, 21:45 avatar
Tu si to prečítaj priamo od nej, ako má názor: monikaflasikovabenova.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Oficiálna registrácia spolužitia dvoch osôb rovnakého pohlavia je na Slovensku ešte stále rozporuplná téma. Aj vďaka niektorým politikom sa v spoločnosti podporujú homofóbne nálady. Beztrestné výroky typu homosexualita je choroba alebo úchylka sú škandalózne a vypovedajú o úrovni demokracie u nás.

V dôsledku takejto atmosféry musia homosexuáli a lesbičky žiť nielen s pocitom strachu a viny, ale čelia priamej diskriminácii v rámci právneho systému. V prípade nehody alebo choroby jedného z partnerov nemá druhý právo byť informovaný o jeho zdravotnom stave. A existujú ďalšie situácie (úvery od bánk, pracovné právo, dedenie a pod.), kedy sa len kvôli neschopnosti plodiť deti homosexuálnym partnerom upierajú možnosti bežné pre heterosexuálne páry žijúce v manželstve.

Slovenská legislatíva pozná pojem „sexuálne menšiny“, a teda aj ich práva patria jednoznačne medzi základné ľudské práva. Nielen heterosexuálne a na manželstve založené rodiny, ale aj rodiny zložené z dvoch mužov alebo dvoch žien si zaslúžia rovnakú mieru ochrany a rešpektu v našej spoločnosti. Registrované partnerstvá vnímam ako dostupnosť k takým istým právam, ako majú manželia v heterosexuálnom vzťahu.

Registrácia partnerstiev homosexuálnych a lesbických dvojíc uľahčí po praktickej stránke ich spolužitie – už nebudú musieť každý detail svojho vzťahu ošetrovať osobitnou zmluvou. Zrovnoprávni ich aj vo vzťahu voči štátu. No a v neposlednom rade bude predstavovať krok k tolerantnejšej, rovnoprávnejšej a demokratickejšej spoločnosti.

Je mojou osobnou ambíciou pomáhať pri propagácii tejto témy na Slovensku. V rámci svojho pôsobenia na verejnej scéne a v médiách usilujem o otváranie vecnej diskusie na politickej úrovni. Chcela by som v tomto zmysle apelovať práve na médiá, aby prestali dávať priestor anekdotickým výrokom homofóbnych politikov, a namiesto toho dali priestor odborníkom a aktivistom. Už niekoľko rokov spolupracujem s Iniciatívou Inakosť a verím, že už skoro sa na Slovensku ukážu prvé výsledky týchto a podobných aktivít.


19.
označiť príspevok

TvojOponent muž
   21. 4. 2013, 21:58 avatar
Z ktorého roku je ten článok? 
Vyjadrenie Fľašky k téme gejmanželstiev je z roku 2012, kedy pred Pride 2012 vyhlásila, že podporuje úplné zrovnoprávnenie vrátane adopcií.
Tvoju reakciu mám brať ako dôkaz, že Fľaška je proti homomanželstvám? 
Súhlasí Vladko


20.
označiť príspevok

Vlado muž
   21. 4. 2013, 21:59 avatar
Vidím, že si sa už vyčerpal. OK. Mňa tvoje nezmysly nezaujímajú. Len si táraj!


22.
označiť príspevok

TvojOponent muž
   21. 4. 2013, 22:04 avatar
Vyčerpal? Ale kdeže 
Chcem po Tebe dôkaz, že Fľašíková je proti manželstvám homosexuálov a adopcii detí homosexuálmi.
Súhlasí Vladko


24.
označiť príspevok

Vlado muž
   21. 4. 2013, 22:06 avatar
Ty si naozaj hlúpy, ale máš len vypité? Však to s tou hlúposťou nepreháňaj! Ja ti dám odkaz na jej vlastné slová, a ty sa so mnou chceš takto nezmyselne rozprávať?


26.
označiť príspevok

Linda žena
   21. 4. 2013, 22:10 avatar
to on s každým, nie len s tebou, Vlado  
Súhlasí Vlado


27.
označiť príspevok

TvojOponent muž
   21. 4. 2013, 22:10 avatar
Podpora RP je len na prechodné obdobie. Pred Pride 2012 jasne vyhlásila, že je za absolútne zrovnoprávnenie, vratane adopcie detí. Ty to dobre vieš.
Dôkaz tu: Monika Beňová: Som za adopciu detí homosexuálmi www.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


25.
označiť príspevok

Vlado muž
   21. 4. 2013, 22:08 avatar
Ak sa chceš opraviť, tak sa vráť k svojmu 5. príspevku, najmä k slovám: na otupenie vnímavosti voliča.

Ja som po tebe chcel, aby si ju citoval, ako to povedala. Všetko ostatné je balast.


30.
označiť príspevok

TvojOponent muž
   21. 4. 2013, 22:14 avatar
Chcem po Tebe, aby si ju citoval, že je zásadne proti homomanželstvám a adopciám detí homosexuálmi. Všetko ostatné je len Tvoja snaha o zneváženie mňa ako osoby.


31.
označiť príspevok

Vlado muž
   21. 4. 2013, 22:19 avatar
Aké zneváženie? Už nepreháňaj! Nebuď až taký namyslený. V 5. si napísal hlúposti. Chcel som po tebe, aby si sem pridal jej vety. Aby si sa tak obhájil, že to, čo o nej tvrdíš, nie je ohováranie. To si dosiaľ nespravil. Pretože ju len tupo ohováraš. A klameš o nej. V 12. som ti predsa povedal, že ja veľmi dobre viem o tom, že podporuje práva homosexuálov. Aj som ti doložil odkaz na jej osobnú stránku. Tak sa už prestaň vykrúcať ako slizký had.  


33.
označiť príspevok

TvojOponent muž
   21. 4. 2013, 22:27 avatar
Aké práva? Netuším, prečo si na mňa zaútočil. Fľašíková ako neokomunistka je za absolútne zrovnoprávnenie homodeviácie vrátane manželstva a adopcie. Ty si ma začal urážať bez dôkazu. Chcem teda po Tebe dôkaz, že MFB je proti homomanželstvám.
Téma RP je témou na prechodné obdobie a až si spoločnosť zvykne, pritiahne sa slučka a pritvrdia sa zákony. Ako vo Francúzsku.
Súhlasí Vladko


36.
označiť príspevok

Vlado muž
   21. 4. 2013, 22:37 avatar
Nezačal som ťa urážať bez dôkazov. Nemôžem za to, že táraš nezmysly, a po druhých nevieš prečítať vety. Ja som niečo napísal, a ty to ignoruješ. Je tak to len tvoj problém, že nariekaš.


38.
označiť príspevok

TvojOponent muž
   21. 4. 2013, 22:42 avatar
Ty po mne chceš citácie z agentúrnych správ. Nemám v pamäti, kedy kde a kto dotyčný povedal všetko k vybranej téme.
Poradil som Ti, ako sa dopracuješ k dôkazu, ktorý bude nespochybniteľný.
Navyše som Ti Tvoju požiadavku prevrátil a žiadal som po Tebe, aby si dokázal citáciou opak môjho tvrdenia.
Keďže to nevieš, môj výrok nech sa Ti zdá akokoľvek neuveriteľný, je prinajmenšom prípustný a možný.


39.
označiť príspevok

Vlado muž
   21. 4. 2013, 22:46 avatar
Ja som ti poskytol ako dôkaz jej vlastné slová. To, čo ty o nej tvrdíš, nevieš nijako ničím potvrdiť. Tým túto nezmyselnú diskusiu končím, lebo si sa ukázal ako obyčajný táraj.


41.
označiť príspevok

TvojOponent muž
   21. 4. 2013, 22:48 avatar
Jej slová nevyvracajú moje slová.


42.
označiť príspevok

Vlado muž
   21. 4. 2013, 22:49 avatar
Tvoje slová o nej nie sú vôbec v zhode s tým, čo ona tvrdí. Vráť sa ku klamstvu o nej v 5. príspevku, oprav sa, ospravedlň sa, a potom bude mať diskusia s tebou možno aj nejaký zmysel.


43.
označiť príspevok

TvojOponent muž
   21. 4. 2013, 22:51 avatar
Kde vidíš rozpor?
Uveď rok, v ktorom napísala blog "Registrované partnerstvo".


56.
označiť príspevok

TvojOponent19
   15. 11. 2013, 14:02 avatar
Tu máš dôkaz, že Tvoja milovaná Monika Fľašíková a ešte aj Beňová je za adopcie detí homosexuálmi: www.postoy.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


14.
označiť príspevok

Linda žena
   21. 4. 2013, 21:54 avatar
Monika Flašíková a ešte k tomu Beňová aj s celým EÚ parlamentom ma zaujímajú akurát tak, ako laňský sneh..oni rokujú  o manželstve, a ja píšem o registrovanom partnerstve..čo je veľký rozdiel, ak nevieš aký..tak si naštuduj.


21.
označiť príspevok

TvojOponent muž
   21. 4. 2013, 22:02 avatar
Vo Francúzku majú RP a už im nestačí.
Poznáš ten pokus s varením žaby? Je to aj o Tebe.


32.
označiť príspevok

Linda žena
   21. 4. 2013, 22:25 avatar
v Českej republike majú registrované partnerstvo..a im stačí!..však prezident Zeman nemá ďaleko od Fica, presvedčí ho..KDH či s tým súhlasí/nesúhlasí je fuk, koľkože kresielok v parlamente majú?  


34.
označiť príspevok

TvojOponent muž
   21. 4. 2013, 22:29 avatar
  Presne tak. Princíp pomaly sa variacej žaby. A ani nezbadáš a budeš uvarená. 


35.
označiť príspevok

TvojOponent muž
   21. 4. 2013, 22:35 avatar
Redefinícia manželstva povedie k redefinícii spoločnosti a šudských práv - lebo rodina je základnou bunkou spoločnosti. Jej rozpadom zaniká pilier spoločnosti.
Odporcovia RP aj vo Veľkej Británii tvrdili, že po RP prídu na rad požiadavky aj na homomanželstvá. Vtedy ich homoaktivisti obviňovali zo strašenia. Rovnako ako Vlado či Linda svojimi príspevkami bagatelizujú tento vážny problém.
Pripomínam, že redefínicia rodiny a etiky viedla k nástupu nacizmu - zakladatelia nacizmu boli takmer výlučne homosexuáli.


37.
označiť príspevok

Vlado muž
   21. 4. 2013, 22:39 avatar
zakladatelia nacizmu boli takmer výlučne kresťania

Nedávno tu niekde Ruwolf dal aj presný opis, kto bol aký kresťan.
Súhlasí Linda


40.
označiť príspevok

TvojOponent muž
   21. 4. 2013, 22:47 avatar
Utekáš od témy. Je Ti nepríjemné čítať politicky nekorektné veci?
Súhlasí Vladko


44.
označiť príspevok

Linda žena
   21. 4. 2013, 22:51 avatar
a kto začal?..len čítaj tvoju 35/..reč je o homosexuáloch a nie o nacistoch...!


45.
označiť príspevok

TvojOponent muž
   21. 4. 2013, 22:57 avatar
Moja zmienka o nacistoch bola okrajová a nie kľúčová. Bola použitá na upresnenie. Na rozdiel od spamu nicku Vlado. A aj Teba. 
Súhlasí Vladko


46.
označiť príspevok

Linda žena
   21. 4. 2013, 23:00 avatar
no bóže, tak spamujem s registrovaným partnerstvom tému 


47.
označiť príspevok

TvojOponent muž
   21. 4. 2013, 23:04 avatar
Prečo mi vravíš bože?  


51.
označiť príspevok

vladobronx muž
   22. 4. 2013, 15:02 avatar
Asi budes nejaka božska odroda  
Súhlasí Linda


53.
označiť príspevok

ruwolf muž
   22. 4. 2013, 16:41 avatar
Na rodinu manzelstvo VOBEC netreba.


48.
označiť príspevok

dorota
   22. 4. 2013, 11:18 avatar
hehehehe boze to je ale hlupe   preco s amam zaoberat nejakou kozu ktr tvrdi ze chce uzakonit moznost mat 5 rodicov?


52.
označiť príspevok

Linda žena
   22. 4. 2013, 15:17 avatar
dorka, mne to vychádza na štyri..kde sa vzal ten piaty? 


49.
označiť príspevok

majomajo muž
   22. 4. 2013, 14:32 avatar
Ľudia sa radi zaoberajú nepodstatnými vecami..........
Súhlasí ruwolf


50.
označiť príspevok

vladobronx muž
   22. 4. 2013, 14:38 avatar
Monika Flašíková by sa uz davno mala opalovat na ostnatom drote a dvoch prihriatych vedla seba.
Súhlasí Linda


54.
označiť príspevok

elemír muž
   23. 4. 2013, 05:03 avatar
ONA nemá deti. a teda nemôže vedieť, čo sú to prebdené noci nad chorým dieťaťom. mANžELSTVO, KDE NIE Sú DETI JE LEN O NABíJANí. A ešte k tomu penez jak šupek.


55.
označiť príspevok

TvojOponent19
   15. 11. 2013, 13:56 avatar
Fľašíková, ak sa nemýlim, má syna.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 16:03,  Keď sa rozvádzala tak obrala ex o majetky ;)
dnes, 16:02,  (8) Veriaci, a kedy/dokedy predpokladáš, že sa aj tých zvyšných 9 miliónov 770 tisíc...
dnes, 16:00,  16. tak sa nenud prostitútka zo SeX zoznamiek. namiesto šmírovania SeX chatov sa venuj...
dnes, 16:00,  Včera písala, že ju muži zabezpečili dosť na celý život. Tak sa tá nepracujúca...
dnes, 15:59,  Už mi to ide, ale po maďarsky nerozumiem.
dnes, 15:58,  Asi nemá zákazníkov ;)
dnes, 15:57,  Mám zlosť. Mohli sme zabezpečiť dostatok ochranných prostriedkov už pred niekoľkými...
dnes, 15:57,  áno , a iracionálny strach ? *21
dnes, 15:57,  Perfektné. A je tu znovu môj obľúbený Erik....
dnes, 15:56,  Vydržiavaná prostitútka sa nudí. :)
dnes, 15:55,  Ide o to, aby sa z ľudí nestali bezduché stroje alebo ešte horšie. Všetky školy sú...
dnes, 15:50,  Kasafran neviem o čo im ide. Toto robili aj v Anglicku, ale potom sa spamätali.
dnes, 15:48,  Hokejis, predpokladáš, že švédskym úradom nezáleží na zdraví svojej populácie...?...
dnes, 15:46,  https://www.youtube.com/watch?v=VO9yex5ognc
dnes, 15:46,  Ona nemá hlas z tohto sveta *21 youtube.com/watch?v=OlHXeZh92fM
dnes, 15:44,  12. stary chren pusti si na yt *19
dnes, 15:43,  viete čo, idem dnes skúsit zabehnút 11 km pod 50 minút . *19
dnes, 15:43,  Len banda sfetovaných fanatikov ;)
dnes, 15:42,  54. Oká, v tom príp. sry nedorozumenie vzniklo na mojej strane *19
dnes, 15:40,  https://www.youtube.com/watch?v=L1F3sHklg9k
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Keďže sme sa tu už narodili, naučme sa tu aj žiť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(148 899 bytes in 0,709 seconds)