Ísť na začiatok.
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Zločiny cirkvi .

36
reakcií
2411
prečítaní
Tému 27. mája 2015, 08:16 založil Peťo.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Peťo muž
   27. 5. 2015, 08:16 avatar
1. - Čo by na to povedal Ježiš Kristus ?
Povie mi to niekto ?

Zdroj : ateisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


3.
označiť príspevok

Karola žena
   27. 5. 2015, 09:22 avatar
od nepamäti si chcela cirkev podmaniť svet , v podstate to bol a stále je , jeden politicko manipultivny nástroj ako si udržať moc a sebevlastný poriadok, cez Boha. ,..čo je na tom najodpornejšie, že kresťanstvo sa vydobilo u ľudí krutým násilím a skrývala svoje odporné činy za lásku Boha,. HNUS ! ..Toto považujem za historicko najväčšiu sabotáž páchanú na ľudstvo.. najpodlejší mechanizmus zotročovania, s krížom v ruke,...porušila tzv. "božie " morálne princípy.
a J.K. a jeho učenie, bolo ukážkovo zneužité na tieto cirkevné machinácie.

samozrejme J.Knezaložil žiadnu cirkev, žiadne náboženstvo, žiadneho Pápeža, nezaviedol celibáty, ..a pod., viedol ľudí k láske cez kráľovstvo božie.
Čo by na to povedal J.K: ? ...že všetko sa zvrhlo , už pri samotnej manipulatívnej otázke, ktorú radi používajú cirkevníci "prečo byť kresťanom? - odpoveď . " Aby sme boli skutočnými ľuďmi )))) :D

mať vieru je šlachetné, naplňa človeku zmysel jeho bytia a dáva duchovnú podporu, ..každý veriaci si v nej nájde to svoje, -..ale mať vieru a žiť pod náboženským vydieračským spoločenstvom cez Boha je príkre.


4.
označiť príspevok

TvojOponent19
   27. 5. 2015, 09:49 avatar
Zakladateľom Cirkvi je Kristus:
www.katechizmus.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Spoločenstvo veriacich sa volá cirkev. Ak by malo platiť, že cirkev usiluje o podmanenie sveta, musel by to mať v náplni každý veriaci,, vrátane kojencov.


5.
označiť príspevok

Karola žena
   27. 5. 2015, 10:02 avatar
to môžu uvádzať niektoré cirkevné zdroje, .ktorá si samo sebe prispôsobila "fakty" z éry J.K.
Cirkev, tá kresťanská vznikla až po smrti J. K, ..vychádzala zo starého zákona..a starý zákon má svoje základy z kníh Mojžišových / cca 3. st. pred Kr., v starom egypte.


7.
označiť príspevok

TvojOponent19
   27. 5. 2015, 10:37 avatar
Starý zákon JK nezavrhol, ale ním bol naplnený. Zdôvodnenia existencie Cirkvi prináša NZ - Katechizmus RKC cituje (odkazuje) konkrétne verše Biblie.


8.
označiť príspevok

Karola žena
   27. 5. 2015, 10:38 avatar
no... si na omyle...


10.
označiť príspevok

TvojOponent19
   27. 5. 2015, 10:43 avatar
Je to možné. Mýliť sa je ľudské. Ty mi to určite objasníš :-)


16.
označiť príspevok

Karola žena
   27. 5. 2015, 13:11 avatar
rada by som..ale to ti musím na pochop doložiť celú náboženskú historiu dávno pred Kristom .., uvedom si, že cirkev a náboženstvo nebolo jedno a to isté.., rímsko katolícka cirkev vznikla až po Kristovi qvázi ako politická moc , alla Biblia ktorá čerpala zo starých vzácnych zdrojov prorokov pred Kristom, "dosadila do "náboženského programu učenie Krista..z ktorého neskôr vzniklo kresťanské hnutie. .. až po smrti J.K.


6.
označiť príspevok

bystrik muž
   27. 5. 2015, 10:18 avatar
áno bolo a je zneužité, stačí predsa čítať, že čo sa zachovalo v evanjeliách----


18.
označiť príspevok

Shagara muž
   27. 5. 2015, 21:01 avatar
Ano,Peťo,.....ja ti to poviem. V Písme je presne opísaná táto "prostitúcia" jeho tzv,. nasledovníkov/ktorých ale Kristus neschvaľuje/,a je aj opísaný ich neblahý koniec. Písmo sa na mnohých miestach venuje konkrétne skazenej forme "kresťanstva",a Boh ju opisuje ako duchovne mŕtvu "tretinu zeme". A neskôr dôjde aj k fyzickej likvidácií, tejto náhražky. Písmo, už vopred poukazovalo na "všeobecné odpadnutie" od pravdy,a kresťanských zásad. A v skutočnosti hriechy falošného kresťanstva,sú omnoho väčšie a početnejšie,....ako ich opisuje daná stránka.
Peťo stále platí to biblické: "každý čo zaseje,to zožne". Chce to len čas.
Súhlasí Peťo, bystrik, Wolfe


19.
označiť príspevok

Peťo muž
   28. 5. 2015, 07:54 avatar
K-22 Áno súhlasím .
Vtedy odpadli od pravdy a kresťanských zásad.......
Ja obdivujem, hoci v Boha neverím( verím vo vedu a kvantovú fyziku) ,Matku Terezu za to čo robila za to, že pomáhala druhým...........

Páčilo sa mi :
Keď som raz pozeral na TV ZOOM o začiatkoch kresťanstva (tuším to bolo o Ríme) ,tak hovorili ,že ostatný ľudia sa pridávali ku kresťanom pretože kresťania pomáhali obyčajným ,chudobným ľuďom.
Ponúkali im zdarma sociálne istoty a tak ďalej........
Súhlasí bystrik, Wolfe


2.
označiť príspevok

TvojOponent19
   27. 5. 2015, 08:54 avatar
:D Takéto literárne dielka nazývam kobercovými náletmi. Šíria sa ateistickým nebom ako spam, mentálne nevyspelí jedinci ich šíria s úctou ako posvätné texty.
Prvý zvýraznený odstavec o Hypatie... Prečítajte si aspoň tento odsek a potom ho konfrontujte s historickou pravdou tu:
sites.google.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk (Text bol napísaný pod dohľadom historicky rozhľadeného človeka)

Tak sa dajú vyvrátiť mnohé tvrdenia takýchto pseudohistorikov. mnohokrát som s nimi skúšal viesť rozhovor - márne. Ich rozhľadenosť končí pri jednej dvoch vetách. To je ale prirodzené, no žiaľ oni okrem tej 1-2 viet nie sú ochotní nič iné počuť či čítať.
Ateisti oblečení do elegatných smokingov sekulárneho humanizmu tak pripomínajú členov tých najvypatlanejších siekt ako je napríklad Islamský štát. Veď tá hodnotová príbuznosť ich aj spája. Islamský štát aj sekulárni humanisti nenávidia normálny svet.


12.
označiť príspevok

Peťo muž
   27. 5. 2015, 10:50 avatar
1. - O tej Hypatií sú viaceré tvrdenia .
Uznávam ,že príbeh ako to bolo naozaj a kto ju zabil sa už nedozvieme ,ale prečítaj si o nej článok v Historickej Revue .
To je nespochybnitelný časopis a len hlupák by oponoval .

2. - Násilné vraždy pohanov ,ktorý odmietli prijať kresťanskú vieru nemôžeš vyvrátiť .
A že ich bolo veľa ,o tom dnes nikto nepochybuje.
Okrem fanatických inkvizítorských veriacich .


15.
označiť príspevok

TvojOponent19
   27. 5. 2015, 12:15 avatar
Tie udalosti treba vnímať v kontexte. Z Historickej revue rád čerpám


21.
označiť príspevok

Shagara muž
   28. 5. 2015, 21:33 avatar
Oponent,....som veriaci,ale ak je len tretina pravdy na tom,čo opisuje histoŕia,cirkevní kronikári,...tak už aj to je veľa na to,aby si taká cirkev dávala prívlastok-"kresťanská".
Ja už som viackrát spomínal K.H.Deschnera,ktorý opísal "kresťanskú" históriu v „Kriminálnych dejinách kresťanstva“ s 10 zväzkami. A jeho dejiny,dané fakty sú dobre podložené, a ak ich niekto čítal,tak musí mať z toho čítania poriadny zmätok.
Je až neuveriteľné,čoho sa dopustila inštitúcia,ktorá mala presadzovať lásku,a to dokonca i lásku k nepriateľom.
Práve toto falošné kresťanstvo /"burina"/nesie zodpovednosť za „stáročia neospravedlniteľného barbarstva“ a duchovnej tmy, ktorá zahaľovala celú ríšu takzvaného kresťanstva. Apoštol Peter, ktorý predvídal tieto, ako aj všetky ostatné skazené a násilné skutky, ktoré boli neskôr spáchané v mene náboženstva, vhodne predpovedal, že „pre nich [takzvaných kresťanov] sa bude hovoriť rúhavo o ceste pravdy“. — 2. Petra 2:1, 2.
Teda,súhlasím,...treba to všetko vnímať v kontexte.


23.
označiť príspevok

gabor muž
   28. 5. 2015, 22:05 avatar
Shagara
Nesom Katolik ale citam tvoje prispevky su zaujimave.Ale stym stebou nesuhlasim.Katolicka cirkev branila krestanstvo a Jezisa Krista. INAC dneska by si bol obrezany alebo by sme pasli levi u sultana v harene;Alebo existovali by tie najhorsie zakony ake do nedavna boli este Afganistane alebo v Sauskej Arabiji.


25.
označiť príspevok

Shagara muž
   28. 5. 2015, 22:35 avatar
Gabor,....už som počul takúto obhajobu istých vecí,z pohľadu RKC. Ale ,ja nie som ten,kto má právo súdiť,...ale Boh na to právo má. A ja len na základe biblických zásad,a poznania života prvotnej kresťanskej obce ,viem,...že nikdy sa kresťania neuchyľovali k násiliu/aj ked im išlo o život/, a vždy konali v súlade s biblickými zásadami.
A tak nemôžem akceptovať to,čo píšeš. Zbrane kresťana sú-"duchovné", nie telesné!
Takmer všetci historici poukazujú na prvotnú cirkev kresťanov a dávajú ju do protikladu s tou cirkvou,ktorá vzišla po nicejskom koncile. A to sú dve neporovnateľné veci,...ked "prenasledovaná cirkev sa stala cirkvou prenasledovateľov".
Je namieste obhajovať slušných,láskavých kresťanov,...Krista,...Písma,...Boha. Ale ,určite by sme nemali zakrývať to,čo je aj tak už známe. Žijeme totiž vo veku informácií.
„Niet stvorenia, ktoré by nebolo zjavné [Božiemu] zraku, ale všetko je obnažené a odhalené očiam toho, ktorému máme skladať účty.“ (Hebrejom 4:13)


9.
označiť príspevok

Peťo muž
   27. 5. 2015, 10:40 avatar
Problém cirkvi je ,že sa nevedia preniesť cez svoju hrdosť .
Nevedia skloniť hlavu a verejne si priznať násilné šírenie kresťanstva po celom svete .
Cirkev stráca čoraz viac svoje ovečky a bude ich strácať čoraz viac ,pretože vychádzajú na svetlo sveta historické skutočnosti o násilnom vnucovaní svojej viery .


13.
označiť príspevok

stefan 5 muž
   27. 5. 2015, 11:19 avatar
Myslím,že je načase,aby sa už konečne oddelia v myslení ľudí pravá Baránkova nevesta /KRISTOVA cirkev/ od svetských ustanovizní,ako je napr.RKC.
Cirkev nemá sídlo,ani IČO,jedná sa o spoločenstvo ospravedlnených ľudí od letní po Kristovom zmrtvychvstaní po koniec tohto sveta.ľudia v tejto cirkvi nevraždia,nesmilnia a nekradnú.
Cirkev /gr.kyrios/,alebo ecclesia /povolať,vyvolať,vyvoliť,alebo hasité volanie/ je niečo úplne iné,ako si väčšina ľudí predstavuje. Peter: ---lebo vy ste vyvolený rod,kráľovské kňažstvo---
Takže by možno bolo dobré špecifikovať,či ide o katolíkov,evanjelikov atd.Lebo kresťan / následovník Krista / sa určite nezúčastňuje na ničom zlom.
To robia ľudia,ktorí sa nazývajú kresťanmi,ale v skutočnosti nimi nie sú.


14.
označiť príspevok

TvojOponent19
   27. 5. 2015, 12:14 avatar
Nesúhlasím, oponujem:
Tvrdíš, že Cirkev nemá IČO: www.culture.gov.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí stefan 5


22.
označiť príspevok

Shagara muž
   28. 5. 2015, 21:50 avatar
Ked skúmaš Stefam Písma,...tak tie hovoria,že vždy mal Boh na zemi organizovanú skupinu veriacich,svojich ctiteľov.
Ak si len zoberieme v potas správu z Matúša 24:14,...vieš si predstaviť,že by sa takáto celosvetová činnosť/evenjelizácia/ diala neorganizovane,bez toho,že by danú kampaň niekto neriadil,neorganizoval? A že by si dokonca každý hovoril čo chcel?
Je to komická predstava.
A Stefan,...aj protestantizmus páchal zlo. Zrejme nepoznáš dejiny. Aj ked je na tom podstatne lepšie ako RKC.
To,čo ty menuješ ,je ....bližšie nešpecifikovaný pojem/aj to -ospravedlnenie/,....ale aj tak s ním nesúhlasím. Biblia tvrdí niečo iné.


26.
označiť príspevok

stefan 5 muž
   29. 5. 2015, 18:13 avatar
Shagara...ja som nepísal,že protestantizmus nepáchal zlo.Tvoj problém je,že posudzuješ príspevky na základe možno jednej vety a aj to si niektoré slová nevšimneš.Konkrétne som písal----AKO NAPRÍKLAD RKC----,čiže z toho vyplýva,že tam môžu byť aj protest.cirkvi.
No a z môjho pohľadu je zas komická predstava,že apoštoli boli jehovisti a mali "vedúci" zbor v Jeruzaleme,ako si tu už niekde uviedol.
Ak v Biblii objavíš,že 1. cirkev sa volala katolícka,evanjelická,alebo nebodaj jehovistická daj vedieť.


27.
označiť príspevok

Shagara muž
   29. 5. 2015, 22:04 avatar
Stefan,....čo to zas splietaš? Ja som len konštatoval,že ako RKC ,tak i protestantizmus konal zlo. Ved tridsať ročná vojna ...atd,bolo niečo,čo len tak človek nepochopí. Aj ked v menšom merítku, protestantizmus páchal zlo. A i preto je i u mňa na tom omnoho lepšie ,ako RKC. Len jedno mu vyčítam,...že prevzal katolícku trojicu. A tým si podpísal ortieľ smrti.
Teda,nič som neprekrúcal. A tiež som uvádzal ,že ako v 1 storočí bola cirkev organizovaná,a mala svojich "starších,dozorcov,diakonov",...tak je tomu i dnes.
A nikto nikde netvrdil,že prvá cirkev sa volala ,tak ,ako ty uvádzaš. Vtedy to bola kresťanská cirkev,a mala prívlastok "sekta",.."Nazaretská sekta". Ale jedno je isté,že títo kresťania poznali Jehovu/Kristus im ho zjavil,oznámil/ a je zrejme,že iba tohto Boha uctievali. Kristus v tom čase ani len nešepol o "trojici",...už aj preto,že jemu pohanské náuky neboli vlastné. A ty Stefan máš vela spoločné s RKC,...prevzal ich nebiblickú náuku o trojjedinom bohu. Ak ju obhajuješ,obhajuješ i RKC.


28.
označiť príspevok

stefan 5 muž
   30. 5. 2015, 15:04 avatar
Shagara ....Keď si myslíš,že Pán Ježiš je anjel,tak vysvetli,ako môže anjel zjaviť samotného Boha.Ide zrejme otvoju ďaľšiu "logickú úvahu".
-môžeš uviesť,kde som tvrdil ,že 1.cirkev sa nejako volala?
Musím ťa upozorniť,že protest.cirkvi nič neprevzali od RKC,ale iba išli podľa Písma.Na rozdiel od jehovistov.


33.
označiť príspevok

Shagara muž
   2. 6. 2015, 19:32 avatar
Luther nejak ale neinklinoval k trojici....to som už citoval,jeho výrok. A ak kresťania majú "odzrkadlovať Boha.odrážať jeho slávu,byť jedno ako Ježiš a Otec,byť dokonalý ako Boh,a svätý ako Boh,mať jeho myseľ",....tak o čo viac to mohol robiť jeho syn. Uvedom si,...anjel nie je nejaké podradné postavenie. Obzvlášť,ked ide o prvorodeného,stvoreného priamo Bohom!
A vyvediem ťa i z omylu,že protestanti nič neprevzali od RKC. Nájdem dané citácie,dôkazy. Peklo,nesmrteľná duša,trojica....a podobne....to je čo? A rovnako je protestantizmus spojení so svetom a mieša sa do politiky,ako i RKC. To tvrdíl i zosnulý- významný duchovný Harry Emerson Fosdick/známy protestantský kňaz/ verejne kritizoval predstaviteľov takzvaného kresťanstva, ťeda i protestantizmus/,že neučia členov svojich cirkví, aby nasledovali Ježišov príklad. „Vychovávali sme mužov pre vojnu,“ napísal. „Z bojovníkov sme urobili našich hrdinov, a dokonca i v kostoloch sme mali bojové vlajky.“ Na záver dodal: „Jedným kútikom úst sme chválili Knieža pokoja a druhým sme oslavovali vojnu.“


11.
označiť príspevok

stefan 5 muž
   27. 5. 2015, 10:50 avatar
Ja skutočne nechápem,načo napr. ateisti chodia na pohreby a prednášajú tam nejaké reči o umretom,plačú atd.
Veď dotyčného zahrabú,vyrastie z neho tráva,ktorú zožerie krava a stane sa tak súčasťou potravinového reťazca.
To,čo na svete momentálne zažívame je najvyššie štádium materializmu,v ktorej sa už nikto netvári,že všetko patrí robotníckej triede.
Ateista tvrdí,že vesmír vznikol sám od seba,sám sa udržuje a Boh neexistuje.Vskutku ide o neochvejnú vieru,ktorú môžu niektorí kresťania závidieť.
Verí,že všetko má svoju príčinu,ale nedokáže zodpovedať,čo zapríčinilo 1.príčinu,čiže presadzuje alogizmus.
Ateistický boh hmota musí mať nutne niekde počiatok.Ak existuje hmota v čase odvždy,v tom prípade neexistuje nič,pretože abstraktný význam slova hmota /boh/ musí mať počiatok
Ak teda ateistická príčina a nepríčina všetkého HMOTA má počiatok,akože ho musí mať,lebo by potom nemohol existovať čas,musel ju stvoriť Boh,ktorý je popísaný v Biblii.


17.
označiť príspevok

anonymný_koník muž
   27. 5. 2015, 16:23 avatar
zločiny cirkvi+zločiny ateistov (resp. nečlenov cirkvi)=všetci ľudia. Ber to retrospektívne s pohľadom na ľudí obecne. A máš po probléme s cirkvou :-) nikdy sa nedozvieme, koľko zločinov to v skutočnosti bolo či už na jednej strane, alebo na druhej strane :-) pozri na to spolu a neviň len cirkev. Tá má dosť svojich problémov aj bez toho, aby si jej to ukazoval  


20.
označiť príspevok

Peťo muž
   28. 5. 2015, 07:59 avatar
Ja nemám problém s cirkvou .
Poukazujem na akých skazených základoch cirkev stojí .

Ja som sa pýtal čo by na to povedal Ježiž Kristus ?
Neodpovedaj - už som dostal tú správnu odpoveď od 22 Shagara .
Súhlasí bystrik


24.
označiť príspevok

Shagara muž
   28. 5. 2015, 22:19 avatar
Chcel by som dať do pozornosti,dve paralelné správy z Biblie.
Biblia tvrdí ,že falošné náboženstvo napáchalo najviac zla,a zničilo najviac ľudských životov. A to je biblický a historický fakt. Zjv 18,24 /v súvislosti s duchovným smilstvom,a o neho sa odvíjajúceho sa zla/ uvádza...:"Áno, bola v ňom nájdená krv prorokov a svätých a všetkých, ktorí boli zabití na zemi.“
To isté bolo prorokované i v súvislosti so židmi:Mat.23,35...: "aby na vás padla všetka spravodlivá krv vyliata na zemi, počnúc krvou spravodlivého Ábela až po krv Zachariáša, Barachiášovho syna, ktorého ste zabili medzi chrámom a oltárom."
Jedno sa udialo/nepriaznivý súd "vyvoleného náboženstva" v 1 storočí,pri prvom príchode Krista.
A druhé sa udeje pri druhom príchode Krista. A z kontextu vyplýva,že ide opäť o skupinu,ktorá si namýšľa,že je "Božou paňou,kráľovnou,...a ktorá sa "posadí v chráme Boha a vyvyšuje sa "....atd. Je to zrejme i z toho,že ked bude zničená,...tak obchodníci a vládci budú pozorovať jej zánik. No a existuje okrem -obchodu,politiky už len jedna dominantná zložka,a tou je náboženstvo. Zjavenie 17-18 kapitola,Zjavenie 8 :8-12 2 Sol.2:3-8


29.
označiť príspevok

Peťo muž
   2. 6. 2015, 09:00 avatar
A čo vravíte na Johanku z Arku .
Cirkev sa voči nej zachovala priamo satansky .
Našiel som o nej text v pdf :

www.bdelost.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


30.
označiť príspevok

Peťo muž
   2. 6. 2015, 12:55 avatar
Surovo upálená ako kacírka a bosorka.

spiritualnykapital.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


31.
označiť príspevok

bystrik muž
   2. 6. 2015, 13:06 avatar
Upálili, ale neumlčali, ani nemôžu---Tak ako ani odkaz Jána Husa, keď si v sobotu pripomenieme 600 rokov od jeho upálenia---Hlas pravdy sa nedá umlčať!!!

http://www.youtube.com/watch?v=l5P9Pzscshs Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


32.
označiť príspevok

bystrik muž
   2. 6. 2015, 13:08 avatar


35.
označiť príspevok

Wolfe muž
   6. 6. 2015, 22:11 avatar
To vies, niektorych prenaslednuju, alebo dokonca zabiju, a potom ich vyhlasia za svatych (teda niektorych)..


36.
označiť príspevok

Shagara muž
   6. 6. 2015, 23:01 avatar
To nie je až taký problém,....ale v histórií nájdeš pápežov a "kresťanov" ktorí vraždili/alebo mali na ňom podiel/ a potom boli vyhlásení za svätých. A to nepotrebuje komentár.
Súhlasí Wolfe


37.
označiť príspevok

Wolfe muž
   7. 6. 2015, 02:43 avatar
Jeden z dost najdivnejsich pripadov, bolo ked dal papez (Štefan VI/VII) exhumovat svojho pred-prechodcu (Formosus -To je ten, ktory ordinoval Metoda ktory prisiel na Velku Moravu), dal mu odtat prsty s ktorymi daval pozehnanie, tusim exkomunikoval ho post mortem a potom ho dal hodit do rieky Tiber.
sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


34.
označiť príspevok

elemír muž
   6. 6. 2015, 21:54 avatar
Za pravdu vraždia len tí, čo ju nemajú. ježiš zomrel za svoju pravdu sám, a preto má pravdu a každý , kto zomrie za svoju pravdu je spravodlivý a kresťan, ale ten kto vnucuje svoju pravdu pod hrozbou smrti, je obyčajný fašista, alebo komunista, teda nvucovanie pravdy pod hrozbou smrti je obyčajný fašizmus a KOMUNIZMUS JETO ISTé, AKO FAšIZMUS, LEBO MAJúšpinavé ruky od krvi tiež.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 22:43,  kntsz čo to tu preboha táraš , nikdy by som si nedovolil tvrdiť o sebe taký sebestredný...
dnes, 22:30,  Lemmy netráp sa ty s mojim chápaním, lebo ja tvoje chápanie už dávno som pochopil a viem ,...
dnes, 22:24,  Lemmy ty nie si schopný posúdiť fungovanie demokratického systému , lebo ty na to nie si...
dnes, 22:19,  Lemmy ty chytrák a že niekto konkrétny nechápe zmysel demokracie to súdiš ty? Lebo to...
dnes, 21:35,  A v tej demokracii bola aj určitá opozícia, ktorá kritizovala vládu. Zvykni si na to! Aj...
dnes, 21:32,  Havran, vždy sme tu mali demokraciu, keď väčšina si zvolila nejaké politické strany,...
dnes, 21:28,  Havran, to, že si nepochopil zmysel demokracie, neznamená, že môžeš ju bezhlavo...
dnes, 21:26,  Havran, vieš len tárať dve na tri. Z teba nič rozumné už nevylezie. Chápem, máš problém...
dnes, 19:51,  Nadja Problém je v tom , že demokracii sa vymýšľajú rôzne prívlasky . lebo čistá...
dnes, 19:43,  Lemmy málo si zažil za posledné 3 roky "demokratického školenia" od Matoviča?...
dnes, 19:34,  Scarlette nebudem tu vyhľadávať tvoje bobky , to si môžeš vyčuchať aj sama, nebudem...
dnes, 19:00,  Havran, a ty si myslíš čo? Ak to nebolo Rusko, tak kto, podľa teba?
dnes, 16:22,  Nemám potrebu rozbíjať myslenie v tvoje marx-leninskej bubline. *13 Moja 27 bola parafráza...
dnes, 16:07,  28. doloz svoje tvrdenia, prosim mas priestor *04
dnes, 15:42,  Sloboda slova je v demokracii v režime odtiaľ potiaľ, to znamená, že za to, čo povieš,...
dnes, 15:28,  Myslíš demokraciu? Tam je to trochu inak, problém je v tom, že demokracia sama sebe kladie...
dnes, 13:52,  Nadja keď sa zahĺbiš do ľudskej histórie tak mi to vždy vychádza ako kolovrátok. Najprv...
dnes, 09:39,  Resp, ono to bohatstvo ide ruku v ruke so zväčšujúcou sa mocou. Aj kresťania začínali v...
dnes, 09:31,  Ona tak dopadne asi každá organizácia, ktorá má príliš veľkú moc. Pripomenula by som...
včera, 22:54,  Nadja súhlasím s tebou , len dodávam že vzťah náboženstva a bohatstva a v modernej dobe...
neprehliadnite
vyhľadávanie
 
Niektorí ľudia spôsobujú radosť hneď ako prídu. Iní zasa hneď ako odídu.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(128 108 bytes in 0,378 seconds)