Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Zistenie, ktoré by ťa otriaslo v základoch. Pre Rada.

104
reakcií
1702
prečítaní
Tému 26. októbra 2011, 08:54 založil Otilia.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Otilia
   26. 10. 2011, 08:54 avatar
Rado ty si uvedomuješ ako by si sa cítil, keby ti zrazu niekto z rodiny alebo iným dôveryhodným spôsobom by si sa dozvedel, že si Žid? Písal by si také články a burcoval nenávisť voči sebe? A môže človek za to, že sa narodí ako Žid? Uvažuj. Pre objektívnosť musím povedať, že niečo v tých článkoch je aj pravdy, napr. popis mentality, ktorý je taký aký je, bol formovaný časom a nepriaznivými okolnosťami, každý chce predsa prežiť. Skús sa vžiť do kože Žida. Chcel by si byť Žid mať tie všelijaké veci akokeby výhody, pričom vieš, že sa nájdu ľudia, ktorí vedome či podvedome o tebe budú hovoriť škaredo? Každý chce byť obľúbený a milovaný - to je alfa a omega každej ľudskej bytosti aj ženy aj muža. Je ľahko nadávať na iných, pokiaľ žijeme v presvedčení, že my k ním nepatríme, však? V podstate viem, že ťa nezastavím, tak ako Fajer bude vždy bojovať voči cirkvi a veriacim, aj ty budeš kvázi bojovať proti Židom - toto sa totiž stalo vaším životným zmyslom a náplňou dňa. Zrazu, keby ste o to prišli, by ste nevedeli čo si počať s časom a so životom. Život je prázdy pohár, z väčšej časti je na tebe s čím si ho naplníš, ale nezabudni, že si ho len ty sám vypiješ. Koniec úvahy.


43.
označiť príspevok

pupuš muž
   26. 10. 2011, 11:26 avatar
...kto je Rado...?...a ozaj...každý filantrop by si mal prečítať Židovské protokoly...
Súhlasí blueevil


45.
označiť príspevok

Ranexill muž
   26. 10. 2011, 11:31 avatar
Tie protokoly vznikli pocas druhej svetovej v Gorigovom kancli, co bol hlavny demagog fasistov.
Nechapem ako take sprostosti este dnes vydrbavaju mozgy ludom...pardon sprostym


48.
označiť príspevok

pupuš muž
   26. 10. 2011, 11:39 avatar
  ...a potom ich zabalili do obálky z nanovlákien a poslali strojom času do minulosti,aby mohli byť objavené už v 18 storočí...máš doma zrkadlo...?


49.
označiť príspevok

Ranexill muž
   26. 10. 2011, 11:43 avatar
Cital som ako boli objavene.  Jeden nemec povedal, ze druhy nemec povedal a ze tam lezali odvtedy a odvtedy.  Za cias fasizmu. 
Proisím ta pouzivaj hlavu.


50.
označiť príspevok

pupuš muž
   26. 10. 2011, 11:49 avatar
  ...povedz rovno,že si ich Ty napísal...  


51.
označiť príspevok

Ranexill muž
   26. 10. 2011, 11:53 avatar
Pupus kazdeho vec, co si prečíta a čomu uverí...podobne prisiel na svet aj Kyballyon od Imhotepa, prastara kniha napísana niekym kto si hovoril hermetik.  
Naozaj si verte comu chcete.
Uz len elementarna logika ti anpovie, ze tak závažny dokument by jakziv svetlo sveta neuzrel. Podavalo by sa to ustne a nie písanym slovom. Nevies nic o utajovnaí. Ale zer si tie sprostosti..propagandu fasisitickeho nemecka.


52.
označiť príspevok

Otilia
   26. 10. 2011, 12:05 avatar
Teraz som docitala Zidovske protokoly, ak nejake existuju, tak ucite nie tie, ktore koluju po internete. Je mozne, ze aj tie internetove uvadzaju niektore pravdive fakty.


53.
označiť príspevok

Otilia
   26. 10. 2011, 12:11 avatar
Ale inak so ozaj velmi mudri a sikovni, ucit sa treba od nich a nie proti nim brojit. Idem sa ja nieco nove naucit.


54.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   26. 10. 2011, 12:16 avatar
Co sa od nich treba ucit? ako klamat? ci rozputavat vojny? Z toho zidovskeho myslenia sa neda naucit nic dobre.


55.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 10. 2011, 12:21 avatar
židia sú buď veľmi múdri, alebo celkom hlúpi..tak sa už od tých múdrych.. 
Súhlasí Boris_I.


56.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   26. 10. 2011, 12:47 avatar
No bud su to velmi mudri ludia, vzdelani a cestni tak isto, ako sa na cloveka patri a tak isto, ako je mnoho inych nezidov, alebo su nenazrani a hlupi tak isto, ako mnoho inych nezidov.
Uz som aj sem na dfko daval jedno video, kde vystupoval jeden doktor-zid poukazujuc na zverstva pachane zidmi. Je to o ludskosti.. a nie o zidovstve, krestanstve, pravici, ci lavici.. To su vsetko zasterky za ktore sa snazi ukryvat tuzba po moci.
Ludia sa mozu spolcit aj do takej europskej unie, alebo do svetovej unie jedine vtedy, ked budu rovnakeho nazoru a to, ze su ludia. Ze nemusia medzi sebou superit a odlisovat sa, ale ze mozu a mali by spolupracovat a hladat to, co ich spaja (coho je dost.. vlastne vsetko).
Otazka teda znie.. Ak je clovek clovekom, preco sa znepokojuje, ak niekto povie, ze hnusny cogan, alebo skupy zid? Ak sa clovek naozaj povazuje za cloveka, tak ho take oznacenie nema co provokovat, pretoze v prvom rade je biologicky a dokazatelne clovek z toho isteho masa a kosti.. Tie odnoze roznych ideologii, viery, rasoveho odlisovania su len nastroje pre ziskavanie moci na zaklade egoistickeho vyvysovania seba a svojej skupiny a cim vacsia skupina, tym vacsie naroky na moc a skorumpovanost.


2.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   26. 10. 2011, 08:56 avatar
Nech sa zid vzije do koze svojich obeti... co to taras Otilia..


3.
označiť príspevok

Otilia
   26. 10. 2011, 09:01 avatar
Boris nenúť ma byť dôslednou, lebo by som bola nútená napísať neodškriepiteľnú pravdu, že zabíjanie už akýmkoľvek spôsobom majú na svedomí muži. Rozumieš? Muži! A ver mi, že to neboli len muži-Židia. Zas by sa len rozpútala nenávisť a kampaň voči druhému pohlaviu - mužmi. Pritom, keď to zoberieš - píšem pravdu a to objektívnu pravdu. Ale k čomu to dobré. Rozbíjať vzťahy medzi ľuďmi? Medzi mužom a ženou, keď je to základ? Ste aký ste muži, ale ste tu, lebo musíte byť, tak ako aj napr. Židia. Tak a teraz vieš sa cítia Židia.


4.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   26. 10. 2011, 09:03 avatar
Nie nepises pravdu.


11.
označiť príspevok

Ranexill muž
   26. 10. 2011, 09:45 avatar
Aby si teba niekto nepslietol so zidom ..doprial by som ti to.


5.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   26. 10. 2011, 09:04 avatar
Žena je na fotografii sama jen se svými psy a na trávě kolem ní je patrný první mráz, který dodává vážnost jejímu tvrzení, že i ona je součástí hnutí 99%. Cedule s nápisem Occupy the Tundra (okupuj tundru), kterou drží je vyhotovena z krabice a nápis na ní je proveden rukou.

Tisíce Američanů nyní okupují Wall Street a nejrůznější náměstí a parky napříč Amerikou. Díky Dianě McEachernové se k těmto protestům přidalo rovněž městečko Bethel s 6400 obyvately, které leží daleko v pustině na západní Aljašce.
Fotografie, na níž je vyfocena sama jen se svými třemi psy v rámci tichého protestu proti moci nenasytných korporací, kterou uveřejnila na facebookové stránce hnutí Occupy Wall Street se stala ekvivalentem milionového pochodu ve venkovských podmínkách. Fotku si přeposlalo tisíce lidí na celém světě.
Jako podtitulek k této fotce Diane napsala: „Jsem žena. Psi jsou nalezenci. Tundra se nachází za městečkem Bethel na Aljašce. Je chladno. Nálada je vážná. Najdi si své místo. Okupuj toto místo. I kdyby to mělo být jen místo ve tvé vlastní mysli“.
McEachernová je asistující profesorkou v rámci programu venkovských služeb na aljašské univerzitě Kuskokwim Campus. Diane poznamenala, že sledovala protesty Wall Street a lámala si hlavu s tím jak by tyto protesty vypadaly v jejím městečku kde je pouze jedna hlavní ulice a nevedou z ní žádné cesty.
„Když jsem viděla jak se hnutí rozrůstá, jak lidé okupují Portland, New Hampshire, pomyslela jsem si, proboha, co bych tak já mohla okupovat? Jak bych se já mohla k tomuto hnutí připojit?“ řekla Diane. McEachernová poté prohlásila v interview pro The Times: „A poté jsem si sama položila otázku jaký je můj vlastní kontext? Co je pro mě osobně podstatné?“
Krize vyvlastňování nemovitostí možná nezasáhla aljašskou pustinu ve velké míře, nicméně lidé v Bethelu platí 6,87 dolarů za galon benzínu, podotkla MrEachernová. Ceny topného oleje rovněž neúměrně narostly a rovněž se brzy očekávají škrty v sociálních službách ve venkovských oblastech.
„A právě v této době tu chtějí otevřít největší zlatý důl v historii lidstva, the Pebblo Mine, jenž bude mít katastrofální dopad na životní prostředí a na komunitu původních obyvatel této oblasti, v níž žije největší počet divokých lososů na světě“, prohlásila Diane. „Tedy já nejsem příliš dobře informovaná, co se týče fungování větších ekonomických systémů, nicméně velmi dobře chápu protesty proti tomu, že doslo k nahromadění majetku v rukou několika málo korporací, když ve stejné době tolik lidí bojuje o holé živobytí“.
McEachernová prohlásila, že tuto fotku původně zamýšlela pouze jako žert. Pozvala si přítelkyni, aby ji s jejími psy vyfotila. Chtěla tuto fotografii uveřejnit na své facebookové stránce. Když se rozhodla fotografii uveřejnit na stánkách Occupy Wall Street, stala se fotka nesmírně populární.
Více než 4100 lidí ji sdílelo s ostatními prostřednictvím Facebooku a téměř 8000 dalších ji ocenilo kladně („like“). „Pokud se dostanu do tundry, tak tě přijdu obejmout kvůli tomu jak jsi skvělá!“, napsala jedna osoba. „Díky za to, že jsi držela svou osamělou hlídku!“, napsala druhá.
„Vůbec jsem netušila co ta fotka způsobí“, řekla McEachernová. V podstatě jsem vůbec nevěděla, že se něco děje, dokud jsem neotevřela svůj facebookový profil a nenašla tam jednou ráno 200 nabídek na facebookové přátelství. Musím vám říct, že jsem docela sympatická, ale že bych byla až tak sympatická, to si nemyslím“, dodala Diane.
„Myslím, že to mohl způsobit ten malý pejsek s uhrančivýma, modrýma očima“, dodala. Pejskovi dala jméno Seabiscuit a je jedním ze tří velmi odhodlaně vypadajících psů na fotce. „Buď je to toto nebo budeme muset provést obřad exorcismu!“, řekla Diana.
Jako odpověď na záplavu komentářů k fotce McEachenová nedávno prohlásila, že plánuje další protest v tundře tuto sobotu.

a samotne foto
zvedavec.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

pekny pribeh.


6.
označiť príspevok

Otilia
   26. 10. 2011, 09:04 avatar
Rovnako moc, peniaze, vládnutie - doména mužov a vždy aj bude. Nielen mužov-Židov, ale mužov všeobecne. Tak to je a nikto a nič to nezmení. Až z tých mužov je veľa Židov, tak preto, lebo jednoducho na to majú predpoklady, sú schopní a vedia ako na to. Nikdy ženy nebudú vládnuť, teda áno, ale vždy pôjde len o pár žien, vždy budú vládnuť muži.


8.
označiť príspevok

Otilia
   26. 10. 2011, 09:06 avatar
To ukazuje história už celé stáročia.
Súhlasí Mojka


9.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   26. 10. 2011, 09:08 avatar
Muz zvacsa ide po bohatstve a slave kvoli tomu, aby bol atraktivny pre zenu. a zeny toto sposobuju, pretoze sa nechavaju tymito malostami namotavat... Zena je na vine, ked uz chceme ist na to podla pricin a nasledkov.
Vidim na oboch stranach rovnake pricinenie..


14.
označiť príspevok

Otilia
   26. 10. 2011, 09:50 avatar
Vidis to iste by bol Zid voci nezidom. Povedal by, ze je taky ako je, lebo to sposobuju nezidia. Ja vidim v tom ludsku malost - bojovat voci niekomu, nebola som ina, chapem. Kazdy dozrieva v iny cas. Taka mamicka alebo otecko, take veci neriesia, vedia o com je zivot.
Súhlasí Mojka


15.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   26. 10. 2011, 09:54 avatar
Nie, o tom, co je zivot vedia ludia, ktori sa nevydavaju za zidov, krestanov, moslimov a iny podobny odpad vymysleny chorou myslou.. Ludia, ktori sa vidia ako ludia a nespekuluju nad tym, ako jeden druheho ozobracit, ale ako zit v harmonii.. tak to su ludia, ktori vedia o com je zivot.


17.
označiť príspevok

Otilia
   26. 10. 2011, 09:56 avatar
Zakon dzungle plati, vacsina musi byt drava. Vzdy vsak bude tych par jedincov, ktorym ide o sulad, pomoc a podporu. Ale sleduj to slovo - mensina. Taky je poriadok sveta. A je nie velmi rozumne od vsetkych ocakavat sucit, harmoniu a pod. Musim off.


18.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   26. 10. 2011, 10:00 avatar
Zakon dzungle plati pre zvieratka TO ANO   a aby taki ludia aj neskoncili ako v dzungli.. ostatne nebolo by to prvy krat....
Pre ludi platia vyssie hodnoty. A niesom si taky isty, ze co je vo vacsinovom nazore, pretoze svetovy odpor voci bankarom a im podobnym zdieracom, co nic neprodukuju a len kasiruju vseobecne rastie.. Neriad sa tym, co je ludom nahovarane.. riad sa tym, co ty sama uznavas za spravne.


20.
označiť príspevok

Otilia
   26. 10. 2011, 10:04 avatar
Riadim sa tym co bezi, funguje, co sa ocakava. Mysliet si mozem svoje alebo vo volnom case robit svoje pekne predstavy a myslienky. Svet muza a zeny je odlisny, aj ked v niecom spolocny. Nechcem byt pismenkovou hrdinkou na nete, tym som uz bola, stacilo. Radsej budem normalnou, priemernou zenou so vsem vsudy.


22.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   26. 10. 2011, 10:09 avatar
Takze zijes v obmedzeni, v neslobode.
Ulohou zeny je byt citlivym a vseobimajucim tvorom, byt matkou - to je normalna, priemerna zena. Nie otrokom spolocnosti, muzskeho sexiszmu, ci vseobecneho mamonu.. Moj nazor


23.
označiť príspevok

Otilia
   26. 10. 2011, 10:17 avatar
Samozrejme, ze zijem neslobodne,v obmedzeniach, v pravidlach, a tiez podla zakonov svetskych aj prirodnych. Tak ako kazdy. Preto mam fantaziu na ulietavanie od rutiny a povinnosti, na chvile oddychu a relaxu. Ano zena ma byt matkou biologickou, ak moze a chce, ak nie tak matkou obrazne uz, kde jej to vyhovuje.


26.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   26. 10. 2011, 10:22 avatar
Rutina a povinnost neznamena to iste, ako zit v neslobode. Clovek by si mal uvedomit, co je potrebne a co nie, co je spravne a co nie. Pokial to prenechava na inych, tak to bude vzdy len zneuzite.  


27.
označiť príspevok

Otilia
   26. 10. 2011, 10:27 avatar
Nikto nie je taky silny,aby nepodliehal vplyvu spolocnosti - ludi vo vseobecnosti, jeden od druheho zavisime, robime ustupky alebo sa spravame primerane situacii. Nezijeme na pustom ostrove bez ludskeho spolocenstva. Hrdinka mozem byt vo svojom svete alebo v pismenkovom svete.


28.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   26. 10. 2011, 10:30 avatar
To su domnienky, ktore si si privlastnila pre ospravedlnenie svoje slabosti. Ja ti to neberiem. No iste to nepokladam za spravne a ani len rozumne.


30.
označiť príspevok

Otilia
   26. 10. 2011, 10:33 avatar
Som slaba, netajim sa tym. Radsej slaba, ale rozvazna.


32.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   26. 10. 2011, 10:37 avatar
V slabosti nieje ziadna rozvaznost. Slabost je panika a poslusnost.


33.
označiť príspevok

Otilia
   26. 10. 2011, 10:39 avatar
Chcel by si neposlusnu zenu? 
Súhlasí Boris_I.


34.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   26. 10. 2011, 10:40 avatar
Samozrejme, ze ano. Sluzku rozhodne nepotrebujem.
V neposlusnosti tkvie sloboda. Ty by si chcela mat poslusneho manzela? ako dlho by ta to asi bavilo  


36.
označiť príspevok

Otilia
   26. 10. 2011, 10:47 avatar
Poslusna neznamena neznamena sluzka. Ja to chapem ako uctu, respekt, dodrziavanie pravidiel minimalne tych, na ktorych sa obaja dohodli. Burlivaka, rebela, Casanovu, bohema, anarchistu - urcite nie. Ine je kamarat, ine je partner na zivot.


37.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   26. 10. 2011, 10:49 avatar
To si zase pletieme pojmy. Neposlusnost znamena, ze nebudem doma, ked mi je nakazane, ze budem chodit aj tam, kde mi je to zakazane. Pri poslusnosti si predstav psa a majitela. Nebola rec o vernosti, loajalnosti atd...


38.
označiť príspevok

Otilia
   26. 10. 2011, 10:52 avatar
Je to len nedorozumenie. Ak mas na mysli slepu a otrocku poslusnost, tak ano, s takou nesuhlasim a nepaci sa mi.


41.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   26. 10. 2011, 11:01 avatar
A aku neposlusnost si mala na mysli Otilka? Nevernost? To nieje neposlusnost.. to proste nieje laska  


29.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 10. 2011, 10:31 avatar
divný názor Boris, to sa na mňa nehnevaj...  delíš ľudí..židov - nežidov; ženy - muži a čo ja viem ako ešte..v 21. storočí v strede Európy.Mne ani svätuškári nevadia, nech si chodia do kostola, koľko im srdce ráči..pre mňa dôležité je, že už nič NEMUSÍM..do konca ani do 1.májového sprievodu a povinne kričať....So sovietskym zväzom na večné časy......a v tom je tá moja sloboda...
Súhlasí Otilia


31.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   26. 10. 2011, 10:36 avatar
Mojka zrejme si ma celkom nepochopila, pretoze sa snazim opisovat prave to, co si napisala. Si oslobodena od zidov, krestanov a podobnych ideologickych, ci nabozenskych zoskupeni... preto ti nevadia.


39.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 10. 2011, 10:52 avatar
už mi to ani Boris, nepríde..v našom meste je toľko židov - nežidov; cigánov . gadžov  a ostatné národnostné menšiny a žijeme si tu pokope v pokoji a v mieri!..sem tam niečo proti zákonného sa zvrtne, ale to sa deje v každom meste, aj samom srdci Slovensko v BB...Kotlenbovci ( či akože sa volajú ) veľmi dobre to vedia a práve preto nás ešte *nepoctili* svojom *návštevou*, čomu sme úprimne radi..ale keby aj na policajtov sa spoľahnúť môžme a bol by pokoj...
Súhlasí Boris_I.


40.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   26. 10. 2011, 10:58 avatar
No a prave preto, ze spolu nejakym sposobom vsetci vychadzaju, tak sa neozyva meno urcitych, ktori by robili naramne zle inym. Vo svete su zidia znami tym, co robia a preto si myslim, ze je len prirodzene, ze sa o nich hovori tak, ako sa hovori.. zial je to skatulkovanie, co ja osobne neuznavam, ale plne chapem pricinu.. podobne s ciganmi zase opacne.. Je mi jasbne, ze su aj slusni a dobri cigani.. taki byvaju podomnou bez mala 30 rokov. Ale tiez viem, ze cigani robia vela skody a aj, ze sa tazko prisposobuju civilizovanemu zovotu.. preto si nesu tiez urcitu zlu povest.. Ako aj beloch je znamy vo svete ako otrokar.. nesie si zlu povest ... vsetko je to opodstatnene. Takze nie len ludia, ktori kricia tieto veci by si mali uvedomit svoje extremne spravanie, ale aj ludia o ktorych tak hovoria, pretoze to na zaklade niecoho je.


10.
označiť príspevok

Ranexill muž
   26. 10. 2011, 09:29 avatar
Hm, coby ti nato povedala ta naduta Merkelová. 


12.
označiť príspevok

Otilia
   26. 10. 2011, 09:46 avatar
Mat tak Merkelovu na Slovensku, tak si mozeme blahozelat.


13.
označiť príspevok

Ranexill muž
   26. 10. 2011, 09:50 avatar
Vidís aj my sme mali premierku. O co jej islo? O moc?
Otília, taras dve na tri s tym, ze muzom ide o moc. Tym s malym kokotom ide o moc.


16.
označiť príspevok

Otilia
   26. 10. 2011, 09:54 avatar
Mne je luto, ze to nevydrzala, ale aj tak co mohla sama? Nic. Co sa tyka muzov - ozaj vladnu vzrastom nizky muz, nenapadni. A vies co mna vladnutie nezaujima na urovni statu, Europy alebo sveta - to je domena muzov, vo vladnuti aj hovorenim o tom. Som zena.


19.
označiť príspevok

Ranexill muž
   26. 10. 2011, 10:03 avatar
Akoby to mna zaujímalo. Moc korumpuje a robí z kazdeho špinu, aj ekd si ruky umyva, ako premierka


21.
označiť príspevok

Otilia
   26. 10. 2011, 10:07 avatar
Spinavi su aj chudobni, pritom su bez moci, zodpovednosti, obycajni ludia. Nenahovarajme si, ze bohati, vzdelani, vladnuci, pekni a neviem aki este - su zli, maju skazeny charakter a spinave ruky.


24.
označiť príspevok

Ranexill muž
   26. 10. 2011, 10:19 avatar
Moc korumpuje, každá.


25.
označiť príspevok

Otilia
   26. 10. 2011, 10:21 avatar
Chudoba, nedostatok tiez korumpuje alebo lepsie povedane zhumpluje, pokrivy charakter cloveka. Najlepsie je byt v strede - ani velmi bohaty ani velmi chudobny.


35.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 10. 2011, 10:41 avatar
aj keby jej išlo o moc, ako vravíš ranex, ale dokázala odísť z politiky mocných..podľa mňa dôstojne a v pravú chvíľu..na rozdiel od Bélu..Však veselo nám ešte len bude s Ficobonusom..Radičku si viem predstaviť ako Prezidentku SR...hm Gašparko?
parafrázujem Švejka:.....
Visel tu obraz Gašparka
ale, srali naňho muchy, tak som ho radšej zvesil a dal za skriňu...
Súhlasí Otilia


7.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   26. 10. 2011, 09:05 avatar
K teme.. ja som krestan.. Riadne pokrsteny so vsetkym, co k tomu patri. Myslis, ze sa citim ako krestan, chovam ako krestam, zastavam sa krestanov?
To je slabomyselnost... a presne to iste co krestan je aj zid.


42.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   26. 10. 2011, 11:18

Príspevok bol vymazaný administrátorom.44.
označiť príspevok

Ranexill muž
   26. 10. 2011, 11:29 avatar
Scarlet, ty si uz tusim bola ja v Izraeli, a tiez aj poznáš židov, takze chces povedat, ze oni maju v krvi byt zakerne spiny, ktorým ide len a len o peniaze? Ale takí su aj americania.


46.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   26. 10. 2011, 11:32

Príspevok bol vymazaný administrátorom.47.
označiť príspevok

Ranexill muž
   26. 10. 2011, 11:39 avatar
Takže toto cele je skor o ich nabozenstve ako o ich narode samom sa mi vidí.


68.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   26. 10. 2011, 15:48

Príspevok bol vymazaný administrátorom.82.
označiť príspevok

Ranexill muž
   26. 10. 2011, 16:19 avatar
skus sa zadívat na svet ich ocami. Maju Boha, tkoremu sa klania cely svet. Ich narod niesol bremeno vyvolenosti a dalsie tie veci. Su nato hrdí na tu hlboku hostoriu. Europske narody zrali cervikom a nahanali drevenymi ostepmi nejake kuny v lese, ekd oni stavali velke mesta. Akos a maju divat na nas? AKo na primitívov. Ina vec su rimania, ci greci, ale ako vidno v dnesnom svete su neschopní.
Paradoxne by sa dalo povedat, ze enjakí indovia maju este hlbsie, ci strasie korene, ale tiez je to len humus z vacsej casti. Ja ti neviem Scarlet. Mentalita naroda, to je taka vec, ze tazko sa zhodnocuje. Písem tak preto, ze im nechcem krivdit.
Súhlasí Otilia


57.
označiť príspevok

Lionella
   26. 10. 2011, 12:50 avatar
Cely zidovsky odpor (alebo ako to ini vnimaju) ma zaciatky davno pred prvou svetovou vojnou a rozni politologovia a historici sa domnievaju, ze sionizmus nebol odpovedou na arabsky nacionalizmus, ci naopak. Treba si vsak pripomenut historicke fakty, predtym, nez tu niekto zacne kotkodakat a mudrovat. Oblast dnesneho Izraelu ci palestinskej autonomie bola prvy raz osidlena koncom 4 tisicrocia pred nasim letopoctom semitmi, kanaanejcami a inymi narodmi. Prve zidovske kmene sem prichadzali cca v 13. storoci pnl, ktore postupne zacali prevazovat nad kanaanejcami. Zhruba v 1020 – 926 pnl vznikol prvy biblicky zidovsky stat Izrael, prvy kral Saul, porazeny neskor Filistanmi, dalej nasledoval jeho adoptivny syn David, kt. dobil jeruzalem, neskor ho vystriedal Salamun. A zhruba tu sa zacina cely problem, a to bitky a striedanie narodov: asyrania, neskor babylon, perszka nadvlada, grecka helen. nadvlada, rimska, byzantska, arabska, najvacsi masaker Zidia utrzili hadam od Kriziakov, a ako posledna bola osmanska nadvlada, ktora vsak tolerovala Zidov, preto sa zacali Zidia vracat na toto uzemie. Pisem to preto, aby si ste si zacali uvedomovat jeden fakt, a to, ze Zidia museli stale utekat a tieto bitky sposobili ten fakt, ze boli nuteni zit v diasporach cez viac ako 2 tisicrocia v mensine voci inym etnikam a nabozenstvam – to na margo tych kokotskych reci o tom, ze vsade parazituju. Era sionizmu a arabskeho nacionalizmu zacala v 2. pol. 19.st, prispelo k tomu aj otvorenie suezskeho prieplavu, co dalo vacsi strategicky doraz na toto uzemie. Mnohi nevedia, ze ti zidia, ktori ostali na blizkom vychode zili s Arabmi v symbioze, dokonca ani nabozestvo ich nerozdelovalo (vid abrahamske nabozenstva), nehovoriac o spolocnych zvyklostiach (kosher heb. – halal arab.; brav maso a pod..)
Zrod sionizmu bol odozvou na antisemitizmus (nuz ale vcera som sa tunak docitala, ze antisem. bol umelo vymysleny ufff...), ktory bol v znacnej miere rozsireny v EUROPE cca v druhej pol. 19. storocia.
Nemusim hadam pisat dalej o tom, ako boli prenasledovani Zidia europskymi krestnami a ako hladali vychodisko vo svojej sv. zemi v tzv. alijach, ktorych bolo tusim 7. (pre trubice : alija – imigracna vlna Zidov). Vyhrotenie dnesneho konfliktu je uz dosledok tohto vsetkeho a zlou konstelaciou politickou, ktora sa v Izraeli striedala (strana Likud a pod) v dosledku coho sa zase na oplatku mnozili arabske nacionalisticke extremne hnutia, za co teraz pyka cely svet formou terorizmu.
Bolo by este fajn zmienit sa o vplyve nabozenstva, pretoze ludia si mylia Zida a zida, ortodoxneho Zida, a myslia si, ze co zid to sionista. Na uzemi dnesneho Iz statu (a to je odpoved pre ranexa v prisp. c. 47) v r. 2005 c celkoveho poctu ca 6,2 mil obyvatelov je 4,8 mil Zidov, 998 tis. moslimov a 132 tis. krestanov a je zaujimave podotknut ze najskalnejsi priaznivci Izraela v USA (to su ti co podporuju navrat do sv. Zemi) su krestania, dobry paradox, co?
Takze celkovo chcem poukazat na to, ze je velmi nekorektne absolutne odsudzovat tento narod za to v akej situacii je v dnesnom svetovom ponimani, aj ked uprimne, protivia sa mi terajsie praktiky zidovskych ortodoxnych osadnikov v Gaze. Treba este zdoraznit fakt, ze oblast blizkeho vychodu bola dlhu dobu pod mandatom Britov, ktori praktikovali skurvenu politiku vzdy vo svoj prospech, co robia aj doteraz, myslim si, ze USA je proti nim slaby ponozkovy odvar...Dovolim si preto tvrdit, ze za to, co sa teraz deje nenesu vinu len Zidia, ale cely svet a hlavne tymto pristupom vasim. Tento problem teda konflikt na blizkom vychode je strasne komplikovany, patovy, frustrujuci, dokonca sa ani politologovia a odbornici na tuto probelmatiku nevedia zhodnut, ako z nej vyjst. Pravda je niekde urpostred? Nepoznam na toto odpoved, ale je fakt, ze medzi Izraelcami je viac ako polovica, ktora odsudzuje praktiky vlady a bola by najradsej, keby sa tento konflikt skoncil. A konspiracne teorie o spiknuti Zidov – no ono je to tak, cim viac budu ludia stvat Zidov a ukazovat na ich "smrad a parazitizmus" ako to robil Hitler a spol, tym viac budu drzat pokope. A to, ze dodnes je niekolko milionov Zidov roztrusenych po celom svete, este neznamena, ze ovladaju cely svet len preto, ze vela z nich je uspesnych a bohatych. Take trapne priklady, ze majitelom google je zid, ksichtokniha detto a pod... sak si spravte statistiku ostatnych „institucii“ kto ich vlastni.... A dalsia neodskriepitelna vec, Zidia vzdy dbali na vzdelanie a vedu, sprosti v globale nie su, mozno to je a bola najvacsia nevyhoda Arabov, ktori nevedia drzat ani teraz pokope...
Tak uz som sa vykecala, dufam, ze sa tu zase neukazem

A vsetkym shalom achshav
Súhlasí Boris_I., Mojka, Otilia


58.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   26. 10. 2011, 12:59 avatar
Co sa tyka historie to neviem.. Je vela pohladov a nemyslim si, ze niekto pozna celu skutocnost.. ani ma to nejako extra nezaujima, ale co sa tyka politickej tematiky a psychologickej stranky veci okolo zidov suhlasim.
Maju smolu, ze par zidovskych rodin vlastni najmocnejsie institucie sveta a tak sa na nich ukazuje prstom, ale opisal som to v odpovedi Mojke, ze je to otazka toho, za koho a co sa ludia vseobecne a provorade povazuju..od toho sa odvijaju konflikty a to asi celu historiu,.. 56,
Súhlasí Lionella


61.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 10. 2011, 13:06 avatar
no jo, a mali smolu tých pár..6 mil. židov, ktorí zahynuli v koncentrákoch!


62.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   26. 10. 2011, 13:17 avatar
To je chyba vsetkych.. Ze pride vobec k vojne. Hladajme vzdy priciny. Nasledky su uz len smutne.


63.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 10. 2011, 13:23 avatar
všetkých ako všetkých..hlavne kresťanského Hitlera a jeho posluhovačov a tých bolo ( okrem iných ) dosť aj na Slovensku...


59.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 10. 2011, 13:01 avatar
až nato, že sa zase neukážeš a neviem prečo?
Súhlasí Lionella


65.
označiť príspevok

blueevil
   26. 10. 2011, 15:33 avatar
Lionella: ked žiješ pri svojich, to znamena pri Slovanoch, tak kvakaj za nich, ty čo rada rozprava o tom, ako niekto rad kopiruje si sa teraz prejavila a seba kvlaitne obkakala   čo povieš ? cele tieto riadky radi píšu kokoti, ktori to prekladaju slovami tak, aby to čitateľa neminulo učinkom. nehovoriac o tom, že nič v tom čo je tam napisane, vratane zdroja, je založene na podvode a klamstvach... ku autorke tejto temy sa nemožno pre istotu vyjadrovat, aby sa nahodou psychicky nezrutila


66.
označiť príspevok

salbea žena
   26. 10. 2011, 15:41 avatar
hm blueevil osocovania su tu na df velmi ehm negramotne a co sa tyka toho druhu barbarstva,ma kazdy diskuter velmi dalkeo od napr.Sargona Akadskeho po ktorom neostal ani kamen na kameni ked uz utocil napr.aj na zidov..tu po vas v temach ostava ..iba primitivna skaza..


70.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   26. 10. 2011, 15:55

Príspevok bol vymazaný administrátorom.94.
označiť príspevok

blueevil
   26. 10. 2011, 18:40 avatar
neviem čo je hajlak, ani by som všetkych nehadzal do jedneho vrecka, dôvodov na to môže byt niekoľko. čo sa tyka ku Adolfovi, v tej dobe som nežil a nebudem sa teraz hrat na moralneho, alebo inak, len preto, že je tato doba technologicky v predu a niekto to povedal. prečo ? no preto že na všetko musim mat svoj názor, nie propagandu, ako to v skutočnosti bolo ! nie ako to chce niekto. v každej vojne šlo o niečo a je len na tebe či to chceš vidiet, alebo nie.ved si zober A.H., doteraz existuje taka pochodeň v olympyjskych hrach a to vymyslel on, tiež malokto vie, že bol velkym fanušikom architektury, vdaka nemu existuju doteraz monumentalne stavby, jeho mesto Germania by zatienila čokolvek. takže vidiš, že všetko sa da chapat aj inač, preto ešte nemusim byt predsa nacista, atd     


60.
označiť príspevok

Lionella
   26. 10. 2011, 13:05 avatar
http://www.youtube.com/watch?v=MXRLLXqG-2o Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


pre Otilku. moja najoblubenejsia...

:((((((((((
Súhlasí Otilia


96.
označiť príspevok

Otilia
   26. 10. 2011, 19:28 avatar
Lionella ďakujem, až teraz som prišla a mohla si ju vypočuť. 


64.
označiť príspevok

blueevil
   26. 10. 2011, 14:46 avatar
ste hlupaci, nič ste nepochopili     


79.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 10. 2011, 16:14 avatar
nuž keď sme už nepochopili, tak si aspoň vypočuj medzinárodnú..
Hava Nagila = radujme sa..aj keď nie som židovského pôvodu...
http://www.youtube.com/watch?v=vHSNZK4Je-Y Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Otilia


67.
označiť príspevok

Krištof
   26. 10. 2011, 15:43 avatar
57. Lionella, pomerne dobre napísané. Ešte by som to doplnil. Asi prvá veľká tragédia Židov bolo otroctvo v starovekom Egypte, cca 14. stor. pred n. l. Potom v 6. stor. pred n.l. bol židovský národ odvlečený do babylonského zajatia. Babylonský kráľ Nabuchodonozor dal zbúrať prvý Chrám (586 p.n.l.). Neskôr po páde babylonskej ríše sa vrátili do "zasľúbenej zeme". Potom cca od 2. stor. pred n.l. sa Židia dostali do područia Rímskej ríše. Okolo roku 60 n.l. bola židovská vojna v Judei, keď sa Židia proti Rimanom vzbúrili. Povstanie však krvavo potlačili cisár Flavius Vespasianus a jeho syn Titus úplným zničením Jeruzalema. Židia boli vtedy takmer celkom zdecimovaní, zabitých bolo asi 1 000 000 Židov. Rimania zničili aj druhý Chrám (70 n.l.). Potom rímsky cisár Hadrián dal potlačiť druhú vzburu Bar Kochba, 132-135 n.l. Opäť boli Židia takmer celkom vykynožení. Chrámová hora bola zrovnaná so zemou a Jeruzalem bol prebudovaný na pohanské mesto. Židia boli rozohnaní, odišli do diaspory (do sveta)...

Usadili sa napr. v Ríme, vo všeobecnosti boli takto akceptovaní. Keď od istého času boli kresťania v Rímskej ríši prenasledovaní, židia to podporovali, keďže kresťanov pokladali na začiatku za nepriateľov. Neskôr keď bolo kresťanstvo uznané sa situácia otočila. Ako uvádza P. P. Read (2000): "Pretože [Židia] v minulosti podporovali prenasledovanie kresťanov a napomáhali pri ňom - a tiež uvítali návrat pohanstva za Juliana Apostaty - stali sa teraz predmetom útlaku." Avšak bolo to relatívne. Read zároveň hovorí aj o ochrane Židov zo strany kresťanských predstaviteľov. Napríklad: "Cirkev si už v priebehu 11. storočia uvedomila, aké nebezpečenstvo môže hroziť židovským komunitám za podobných okolností. Pápež Alexander II. napísal španielskym biskupom dopis, v ktorom im prikázal ochraňovať židov v ich diecézach, "aby tí, čo tiahnu do boja proti Saracénom v Španielsku, ich nezabíjali". V niektorých nemeckých mestách vládnuci biskupovia a miestna šľachta brali židov pod ochranu a duchovenstvo pohrozilo zločincom exkomunikáciou." Problémy im robila najmä luza, ktorá túžila po majetkoch Židov a od ktorej ich bolo treba ochraňovať.

Potom došlo k nacistickým procesom, holokaust a pod. V súčasnosti od cca 1948 majú Židia určité problémy s Palestínčanmi a celkovo s moslimským svetom (Arabi, Iránci, príp. Turci). Palestínčania im vyčítajú, že im zabrali ich krajinu atď.

Je pravda, že kresťania, napr. tzv. charizmatickí, majú často tendenciu židov ("starších bratov vo viere" ochraňovať.

www.milost.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Lionella, Otilia


69.
označiť príspevok

Lionella
   26. 10. 2011, 15:53 avatar
kristof dakujem, rozpisala bych sa aj viac, aj to som skresala na minimum ))
je fakt, ze na nasom trhu je o tomto malo literatury...

Bluevil: nemam naozaj chut sem chodit, tato tema ma zaujala, obcas sem nakuknem, mala som potrebu k tomu nieco napisat, trochu sa ma to tyka...ale to je jedno.
Mam rozcitane dve knihy, z ktorych tieto poznatky mam, vsetko, co som napisala je z hlavy, preto som nemohla uviest citacie doslovne, ale aby to bolo koser: obe knihy su od Marek Cejku, politologa.

cafte a jebte sa tu dalej.


71.
označiť príspevok

Lionella
   26. 10. 2011, 15:57 avatar
este teda musim uz teda ked... ze som cerpala poznatky aj VS skript UK.


72.
označiť príspevok

Petrana žena
   26. 10. 2011, 15:57 avatar
...Pekne si to napísala zlatko, mňa tiež vytáčajú takéto silácke rasistické a fašistické reči a hlavne poukazovanie na to, že akí je ktorí národ...nadradený, fašistický, bohatý, lenivý... a takého a onakého vierovyznania a viera v Boha a Boh môže za všetko...Títo ľudia chcú zmenu, síce chápem, ale za každú cenu? Chcú spravodlivý chudobný svet, bez akejkoľvek nadvlády a moci...? Nie, nechcú žiadnu vládu nad sebou, ani vlastnú a chudobu už vôbec nie. Chcú pečené holuby do huby. A nechcú meniť seba, pretože je pre nich ľahšie meniť svet a poukazovať na druhých. Zmeniť seba, je tá najťažšia úloha, s ktorou sme prišli na tento svet. Kým pochopia, budú ubližovať a bude im ubližované...Je mi ich ľúto.
Súhlasí Otilia


73.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   26. 10. 2011, 15:59

Príspevok bol vymazaný administrátorom.74.
označiť príspevok

Petrana žena
   26. 10. 2011, 16:04 avatar
...a prečo len na palestínske? Prečo nie hneď aj na africké, indické, juhoamerické? Nemusím sa chodiť nikam kukať, aby som videla fanatizmus a šovinizmus v ľuďoch. Na to môžem kľudne zostať na df-ku.


75.
označiť príspevok

Petrana žena
   26. 10. 2011, 16:07 avatar
...a mrzí ma, že som zabudla na naše rómske deti...a tým myslím aj dospelých Rómov!


77.
označiť príspevok

Petrana žena
   26. 10. 2011, 16:10 avatar
...hlavne, že Sloboda zvierat zachraňuje psov z rómskych osád pred utýraním. To niektorým úplne stačí, aby nakŕmili svoj hladný pocit po altriuzme.
Súhlasí Otilia


78.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   26. 10. 2011, 16:14

Príspevok bol vymazaný administrátorom.76.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   26. 10. 2011, 16:08

Príspevok bol vymazaný administrátorom.80.
označiť príspevok

Petrana žena
   26. 10. 2011, 16:15 avatar
...teraz je reč o Izraeli? A ja že o rasizme, tak sorry, zase som vedľa ako jedľa. Luke sa tu síce chystal kastrovať Židov, ale nevedela som, že vlastne tým obhajuje Palestínu. Palestína si zaslúži svoje miesto pod slnkom, a zaslúži si ho každá ľudská bytosť, a žiadna iná nemá právo ju o toto právo ukracovať.
Súhlasí Scarlett X


81.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   26. 10. 2011, 16:18

Príspevok bol vymazaný administrátorom.83.
označiť príspevok

Petrana žena
   26. 10. 2011, 16:20 avatar
...pripomína to trochu náš problém s Maďarmi. Treba sa dohodnúť na medzinárodnej pôde. Stanoviť hranice.


84.
označiť príspevok

Petrana žena
   26. 10. 2011, 16:24 avatar
...ale hlavne nazbierať dosť morálnych síl a urobiť jednu hrubú hranicu za minulosťou.


85.
označiť príspevok

Ranexill muž
   26. 10. 2011, 16:25 avatar
Ale nic netreba.
Viem jednu vec..v jednom podniku kde som bol, pokial boli sefmi nemci, vsetko fungovalo, ludia automaticky dostavali pridane , veci rastli. Akonahle zacali odchadzat anadrbala sa tam haved slovenksa, tak zacali zdierat tych dolu a sebe pridavat hore.
Takze pinda sa tu na zida, zato, ze zid zidovi dopraje. Ale slovak dopraje komu? Nemec dopraje aj cudziemu, ked vie, ze sam má..
Slovakov by som nenechal rozoberat nic. Iba drzat huby a pekne cestovat po svete nech sa naucia zit, ako maju.
Súhlasí Mojka


86.
označiť príspevok

Petrana žena
   26. 10. 2011, 16:27 avatar
...tak šťastnú cestu!


89.
označiť príspevok

Ranexill muž
   26. 10. 2011, 16:34 avatar
uz mam svoje pochodene, a mozno ani nemam narodnost slovensku...


87.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 10. 2011, 16:34 avatar
plne súhlasím..práve v takej firme robila som ekonomickú riaditeľku..keď Nemec išiel do dôchodku a firmu kúpil Slovák..tak radšej čím skôr zmiznúť a poď do svete!


88.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   26. 10. 2011, 16:34

Príspevok bol vymazaný administrátorom.90.
označiť príspevok

Ranexill muž
   26. 10. 2011, 17:12 avatar
Scarlet ved staci aby si mi ukazala kde som na nich nadaval.,.


97.
označiť príspevok

Otilia
   26. 10. 2011, 19:32 avatar
Petrana presne, nemám čo dodať.


91.
označiť príspevok

blueevil
   26. 10. 2011, 17:26 avatar
Lia, Salbea, Mojka a spol: to že si čitala nieaku knihu je to to same, ten brak nema žiadnu hodnotu, ani to meno, takych knižiek ti napiše tu cumel1234, ani si to nemusiš kupovat. nikto tu NEHOVORIL,NEHOVORI o židoch, ale rado inteligentne iba poukazal na zločincov, ktori prevažne židmi su, zle ovladaju polovicu ľudskej populacie a naviac ako na uražanie do rasistov ste sa nezmohli, namiesto toho, aby ste mu logicky opnovali, čo je cielom asi akekolvek diskusie, to dokaže pobavit   
Súhlasí Scarlett X


92.
označiť príspevok

Petrana žena
   26. 10. 2011, 17:46 avatar
...logicky a vecne môžeš reagovať len na konkrétne argumenty. Na pocity môžeš len pocitovo.


93.
označiť príspevok

blueevil
   26. 10. 2011, 18:20 avatar
ved si ich tam mala, prečo si nezareagovala na ne ? ani teraz si to nespravila, alebo si neskoro pochopila svoju naruživu chybu ?  


95.
označiť príspevok

blueevil
   26. 10. 2011, 18:53 avatar
ešte by som chce povedat važeni jedno. vsugerovana, či inak vypestovana slušnost je vlastne prezlečenou zbabelostou a vždy sa ukaže ta poctivost v "terene" nie taranim o hovne a aky som ja...  


98.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   26. 10. 2011, 22:47

Príspevok bol vymazaný administrátorom.99.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   26. 10. 2011, 22:48

Príspevok bol vymazaný administrátorom.100.
označiť príspevok

Ranexill muž
   26. 10. 2011, 22:51 avatar
tak ako to suvisí s tým, ze napriek tomu, ze si zena, sa ku tebe spravam neilen aj hulvatsky?
Si zlý clovek Scarlet.


102.
označiť príspevok

blueevil
   27. 10. 2011, 02:02 avatar
pekne si to vystihla, uznaj ake je to hlupe a nečestne ked sa niekto prezentuje ako slušny človek (nemyslim diskutera) vždy ide o lstiveho človeka, ktory ide po tebe


101.
označiť príspevok

luke85 muž
   27. 10. 2011, 00:47 avatar
Dobre rado, že týmto kokotkovcom neodpovedáš. Na takých, aký sú tu na DF, keby chcel svoje myšlienky realizovať v praxi, len hrubá sila. Mlátiť až by ich to prešlo.


103.
označiť príspevok

Laxy Lamorsky
   27. 10. 2011, 14:03 avatar
Ako sa uzatvárajú/zamykajú témy?
Som tu po pár rokoch.


105.
označiť príspevok

Otilia
   27. 10. 2011, 15:43 avatar
Laxy zadavatel nemoze temu uzavriet - je otvorena. Neviem ci administrator Martin po case neuzatvara temy. Dole je link Spravca diskusneho fora - tam napis.


104.
označiť príspevok

Laxy Lamorsky
   27. 10. 2011, 14:05 avatar
Respektíve, akú tému mám navštíviť, aby som sa to dozvedel.
Taká tu nieje?
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 19:25,  ráno nebol natankovaný benzín v automobile, čakal som tri hodiny v pivnici, kým šofér auta...
dnes, 19:21,  Lemmy, odkiaľ máš tú informáciu? Povedal to Kotleba? Ak áno, ako svoje tvrdenie podložil?...
dnes, 19:19,  Lord of the Rings Medley - Lindsey Stirling
dnes, 19:14,  Vďaka ninky viem... P.S. =)
dnes, 19:14,  ..dnes je deň srdca, hm? ..
dnes, 19:01,  Haluzicky bezdomovec sa im vyrovna. *13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13
dnes, 18:58,  A teraz daj, ako si "radil" Vadimovi Trunovovi. *13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13
dnes, 18:57,  Chudáčik EDo máte to v rodine :)
dnes, 18:57,  Najnovší príspevok trola Eda, no debilina :)
dnes, 18:56,  edo SS neplač v tom Hollywoode to teda vyzerá :)
dnes, 18:56,  edo SS neplač tvojich džihádistov Rusi vyfackali :)
dnes, 18:56,  Nehynuca rodinna tradicia. *13*13*13*13*13*13*13*13*13*13
dnes, 18:55,  Argumentačná idiocia najnovšie príspevky od tohto účastníka To je znak...
dnes, 18:54,  Je to znak tvojej hluposti kopírovanie bludov ako ked si kopíroval ako žiju v Anglickom Haagu...
dnes, 18:53,  Po tých 10 rokoch okupacie dnes takto Mimo Sýrie sa zatiaľ vedie mediálna vojna. Mnohé...
dnes, 18:52,  To je znak vyspelosti USA :)
dnes, 18:51,  Edo večne dementný :)
dnes, 18:51,  edo SS ty nedokážeš nikoho ľubkať ty semenisko zla :)
dnes, 18:50,  Putin večne živý *39*39*39*39*39*39*39*39*39*39*39*39*39*39*39*39*39*39*39*39*39*39*39*39
dnes, 18:50,  Tak tak Rusku vďačíme za oslobodenie Sýrie :)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Iniciatívny hlupák je horší ako triedny nepriateľ!
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(247 907 bytes in 0,526 seconds)