Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Získa SNS 30% hlasov?

37
reakcií
1208
prečítaní
Tému 14. apríla 2010, 15:46 založil starec.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

starec muž
   14. 4. 2010, 15:46 avatar
V Maďarsku sa skončili voľby úspešne pre radikálnu stranu Jobik s 16,7% počtu hlasov.Strany maďarskej menšiny na Slovensku majú 10-12% podporu.Ak by to malo SNS vykompenzovať,tak by muselo dosiahnuť skoro 30% hlasov.Dá sa to dosiahnuť?

12.
označiť príspevok

Vlado muž
   14. 4. 2010, 18:18 avatar
Dosiahnuť sa to dá. Dokonca, podľa matematiky sa dá dosiahnuť až 100 percent. Ide o to, či máme ozaj na Slovensku toľko hlupákov.

16.
označiť príspevok

achesa žena
   14. 4. 2010, 18:38 avatar
Neviem, ci tolko, ale urcite dost. Zial, stale dokazu uverit, ja nechapem.
Súhlasí kqietok28

2.
označiť príspevok

somik muž
   14. 4. 2010, 15:49 avatar
Naštastie u nás nevysedáva ,až tolko korhelov po šenkoch aby SNS dosiahla 30%  
Súhlasí ruwolf

3.
označiť príspevok

starec muž
   14. 4. 2010, 16:05 avatar
Je to smutné,že SNS sa spájajú s alkoholizmom a nie s vlastenectvom. 
Súhlasí piskotka

13.
označiť príspevok

rains
   14. 4. 2010, 18:21 avatar
ono ten alkoholizmus sa s SNS spaja vdaka ich predsedovi. Na statnika ma priserny slovnik
Súhlasí Vlado, kqietok28, starec

14.
označiť príspevok

Vlado muž
   14. 4. 2010, 18:23 avatar
Dosť nešťastne si to napísal.     Nie SNS sa spája, len predseda sa opíja. Toto samozrejme beriem len ako miestny kolorit:
http://www.youtube.com/watch?v=lCtsIkepyMY Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí rains

4.
označiť príspevok

somik muž
   14. 4. 2010, 16:09 avatar
SNS sa LEN skrýva za vlastenectvo ! Tak jak kedysi KSČ za marxizmus-leninizmus   Je to banda Zlodejov ,čo by nás predali hocikomu aj Madarom -hned ,ako by ponúkli VIAC  
Súhlasí kqietok28

5.
označiť príspevok

starec muž
   14. 4. 2010, 16:12 avatar
Aj mne sa tak zdá.Väčšina strán asi robí opačnú politiku,ako majú v názve.
Súhlasí somik

6.
označiť príspevok

somik muž
   14. 4. 2010, 16:14 avatar
HAHAHA presne tak starec -to si vystihol !

7.
označiť príspevok

Anglofon muž
   14. 4. 2010, 16:53 avatar
Dufam, ze to tak nebude. SNS a Jan Slota robia nedobre meno Slovensku a ten ich vlastenecky zakon ... proste no comment. Dalsie podobne somarske zakony nam netreba. Ludia nech sa laskavo preberu a hlavne ti, ktori chcu volit SNS alebo Smer.Do volieb je casu dost.
Súhlasí kqietok28

8.
označiť príspevok

Petrana žena
   14. 4. 2010, 17:13 avatar
    Ja že to je nejaký vtip! Aj mňa dnes jeden napadol: Prenajmem garáž, najradšej vláde! 

9.
označiť príspevok

rains
   14. 4. 2010, 17:50 avatar
ja pevne dufam, ez sa to nikdy nestane. SNS vo vlade uz napachalo dost skod

10.
označiť príspevok

megamikro muž
   14. 4. 2010, 17:51 avatar
To akože podla vás len SNS robý takú politiku sa zobudte však všetci do jedného sú rovnaký a je úplne jedno s akej je strany a určite každý jeden s nás by bol taký istý keby mal šancu byt pri moci.

11.
označiť príspevok

marska
   14. 4. 2010, 18:08 avatar
zaujímavé, že boli aj iní...
že ty si skazený, nemusíme byť každý (ale asi aj ja som)

15.
označiť príspevok

megamikro muž
   14. 4. 2010, 18:24 avatar
Možno ešte nie si skazený ale ked už budeš vo velkej politike určite budeš ale tam sa tento termín skazeý nahrádza slovkami-politicky aktívny.

17.
označiť príspevok

Vlado muž
   14. 4. 2010, 18:45 avatar
Neviem, čo máte proti Slovenskej národnej strane. Od roku 1871 až do roku 1913 sa snažili, akurát potom to s nimi išlo dole vodou, a dodnes sa z toho nespamätali.

18.
označiť príspevok

fajer
   14. 4. 2010, 20:55 avatar
Aspoň Slota povie čo si mysli,tí modrí buzeranti,klamú a kradnú,to vám nevadí...

19.
označiť príspevok

Vlado muž
   14. 4. 2010, 22:59 avatar
To áno, hovorí, čo si myslí... ale keď má tri promile, tak síce hovorí, čo si myslí, len mu nerozumieť...

32.
označiť príspevok

Mojka žena
   16. 4. 2010, 16:12 avatar
a ked nemá tri promile, tak nehovorí..lebo mu to nemyslí  

20.
označiť príspevok

ranexil muž
   15. 4. 2010, 00:01 avatar
Drzim SNS palce ,aby to dotiahli na 3%. Potom budem fakt spokojný.

22.
označiť príspevok

fajer
   15. 4. 2010, 05:39 avatar
nebudeš SNS 7% a viac....KDH 2% a bude pokoj....

23.
označiť príspevok

ranexil muž
   15. 4. 2010, 14:25 avatar
Ale je nechutne, ze stale len narodnostne otazky vypichuju a to agresiou a ohradzovaním sa . Tak naco EU, ked podporujeme strany, ktoré si svoje vytlkaju poukazovaním na ine narodnosti a nie nato, aby pozdvihli uroven vlastneho naroda inym sposobom. Do povedomia ludí mozu vstupovat aj inac , ako co zas madari spravili, nebyt nas nema kto zarevat madari za dunaj? Smiesne.

21.
označiť príspevok

david lane muž
   15. 4. 2010, 00:05 avatar
...agent z jobiku...

24.
označiť príspevok

starec muž
   15. 4. 2010, 14:58 avatar
Mne to tak pripadá,že SNS robí takú politiku preto,aby sa nedostali do parlamentu.

25.
označiť príspevok

Vlado muž
   15. 4. 2010, 15:08 avatar
Nezmysel. Každá politická strana, každý politik, každý kandidát robí niečo preto, aby sa dostal do parlamentu. Tebe to síce tak pripadá, ale je to len tvoje videnie, odlišné od ich názorov. Tebe sa možno ich politika javí ako niečo čudné, ale im to môže pripadať samozrejmé, že sa tak správajú. Určite nie je pravdou, že robia tak preto, aby sa tam nedostali. Chybná úvaha, chybný pohľad na vec.

26.
označiť príspevok

starec muž
   15. 4. 2010, 15:28 avatar
Možno sú tí ľudia,čo vlastnú stranu diskreditujú nasadení agenti.Škodia jej úmyselne,aby ju rozložili a odstránili tak konkurenciu.

27.
označiť príspevok

Vlado muž
   15. 4. 2010, 16:04 avatar
Starec, neviem, čo by si rád počul, ale podľa tvojich slov by sa potom malo zdať, že tí nasadení agenti sú ozaj šikovní, keď riadia túto stranu od najvyšších miest (od predsedu). Však predseda tejto strany mal na ich schôdzi 100 percentnú dôveru od svojich... takže tvoje slová padajú mimo... neviem, z čoho chceš obviniť nejakých agentov, keď tí agenti majú 100 percentnú dôveru... haluz nad haluz, o čo sa snažíš...

28.
označiť príspevok

Vlado muž
   15. 4. 2010, 16:05 avatar
A dosť dobre neviem, čo máš na mysli, na koho myslíš pri slove konkurencia.

29.
označiť príspevok

starec muž
   16. 4. 2010, 15:55 avatar
Je divné,že keď SNS spraví prešľap,tak to všetci vedia.Doteraz sa kradlo oveľa viac a všetci mlčali.Možno majú v SNS medzi sebou čierne ovce,ktoré všetko vynesú na verejnosť.
Je známa vec,že práve ku konkurencii sa nasadzujú agenti,aby sa vedelo,čo sa pečie.
Tých predsedových 100% naozaj o niečom svedčí.O čom,tak to radšej nenapíšem.

30.
označiť príspevok

kqietok28 žena
   16. 4. 2010, 16:00 avatar
Doteraz sa kradlo oveľa viac? Ako dlho sleduješ politiku a nakoľko jej rozumieš?

31.
označiť príspevok

starec muž
   16. 4. 2010, 16:04 avatar
Už som dosť starý,dosť som toho prežil a pochopil. 

33.
označiť príspevok

Mojka žena
   16. 4. 2010, 22:44 avatar

34.
označiť príspevok

starec muž
   7. 5. 2010, 15:26 avatar
S tým provokačným plagátom znova potvrdili,čo som už písal,že asi nechcú,aby ľudia volili SNS.Asi to niekomu nevyhovuje,aby boli v parlamente.

35.
označiť príspevok

gombička žena
   7. 5. 2010, 18:31 avatar
a či nevieš starec?..pes psa nezožerie..volby vyhraje Fico ( nad slnko jasné )..a z večera do rána zabudnu sa predvolebné prekračky a osočovačky..bude staronova vláda..aj HZDS bude mať nad 5% voličov..všetko postarom..nič sa na Slovensku nezmeni, nezamestatnaní budú aj ďalej nezamestnaní, ale 150.-€ Grécku aj tak zaplatia...

36.
označiť príspevok

starec muž
   8. 5. 2010, 07:56 avatar
Asi vyhrá Fico,ale celkový výsledok nebude dobrý pre ľudí.Určití sú pri moci už 20 rokov a kde sa pozriem,vidím len úpadok(sem nerátam Bratislavu).Č dokázali za tých 20 rokov? My nejdeme dopredu,ako iné štáty,ale máme zaradenú spiatočku.Bola by dobrá veľká zmena. 
Pozeral som si na int. stránku www.foaf.sk.Je Tento odkaz smeruje mimo DF.skzaujímavé vidieť vzťahy rôznych firiem,ale čo je najprekvapujúcejšie,poslanci tam majú toľko vzťahov,ako nejakí veľkokapitalisti.Čo sú vlastne,podnikatelia,či zástupcovia ľudí? Nemal by mať poslanec zakázané podnikať?
Súhlasí gombička

37.
označiť príspevok

gombička žena
   8. 5. 2010, 18:03 avatar
starec a vieš, že aj doprajem Ficovi, aby bol opat premierom..pre ludí to ozaj nebude dobré, lebo okrem iného..menšina bude vládnut vačšine..vdaka zaslepencom..aj on má firmu, ale prepísal na niekoho, aby vyhovel zákonu.Najvsčšia strada bola ked Janko Lupták "zariadil"..aby jeho svokra (bývala upratovačka na dochodku ) bola v dozornej rade v prosperujúcej firme..ani Ppčiatek nie je členom SMERU ministrom sa stal na požiadanie Fica, ako odborník..nuž neviem, neviem, či ponuku opať príjme..navytahoval sa dost horucich gaštanov za Ficove slubotechny..ale oplatilo sa, robit už nemusi..a podobne bolo aj s Vladkom..teraz počut pravdu, kto zaplatil požičku za Electru..no predsa mladý Rezeš a veru má aj prečo..však Vladko takpovediac..daroval VSŽ Košice neb. Rezešovi st. ..a takto ide dookola, až kým nepríne nová generácia-moja nádej aj názor...

38.
označiť príspevok

Osvietený muž
   3. 2. 2018, 01:23

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Keď sa vám niekoho výrok zdá byť dvojzmyselný, vždy radšej chápte ten optimistickejší význam. Uľahčíte to sebe aj dotyčnému.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(109 777 bytes in 0,429 seconds)