Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Zima v Amerike, leto v Europe a Fatima a odkazy sestry Lucie od našej Pani.

11
reakcií
1402
prečítaní
Tému 10. januára 2014, 13:59 založil elemír.

podobné témy:1.
označiť príspevok

elemír muž
   10. 1. 2014, 13:59 avatar
Zoberte si napríklad len tot teplo teraz v januári u nás a zmina na miestach ameriky, kde pred tým ziam nikdy nebola, to všetko bolo predpovedané inkami a mnohí ste to naškli na internete, ale nemôžeme sa spolihať nielen na sekundy, ale ani roky a či možno aj desaťročia presnost veď ak Nibirus má opblet 3600 rokov a to je cca , tak nemôžeme čakať so stopkami a pozerať na oblohu.
Lenže amerika má inkov a tým to začalo vychádzať a my máme Fatimu tu je to potvrdené už vsetlom v 38 roku, potom II svetová vojna, potmprebnasledovanie cirkvi a pápeža ačo ešte kto potrebuje, bez ohľadu na to, či to opovedala Mária Naša Pani, alebo veštica z Bujakova, veci ktoréboli prorokované sa stali a určite a naboton sa stanú ďaľšie.
To už aj nweveriací sa musí zamyslieť,čo bolo poovedané a čo sa stalo.Nechápem, dokedy tu nudeme sedieť ako idioti a pozerať sa nwečinne a pritom stačí tak málo, prekonať debilnú Ješitnosť zodpovedných,, alebo zodpovedného, to je jedno.
Ja som zomrel od bolesti dvkrát a bol som na druhej stranne a porovnával som to so zážitkami iných, ktorí tam boli dlhšie, ako ja, ja viem čo je smrť a ten strach z konca nemám, ako neveriací. A práve oni, ak by si chceli ešte trošku požiť, by sa mali viacej zaangažovať, preštudovať pár viet, prehodnoruiť studenou a nie ateistickou hlavou a zistiť, čo sa dá robiť ak cirkev a pápeži od roku 1917 na požiadavky z neba vysoko kašlú. Napriek desiatkam a možno stovkám milinov utrpení. Tu teraz už vôbec nejde o prevzatie zodpovednosti,to tu nikto nepotrebuje, zodpovednosťto je vec boha, pre ktorým by aspom veriací mal maž zodpovednosť a to nechajme na neho, ale pokúsme sa urobiť, čo sa dá. Všetko malo končiť v roku 2012, alre to nemôže znamenať, že to je blbosť, ak sa mrazy v amerike a v teplo v Europe vyskytli, ako sú predpvedané zase niekde inde.
Ja neviem, či sa tu čaká na nejaký e mail z neba, alebo čo ešte, ale čo by sme ešte chceli, aby boh prišiel aj s Kristom osobne a nakopali tu pár zodpovedných ľudí do zadku, však ako už to mám napísať, ak to čo bolo vo fatime sa kruto naplnilo a a ďaľšie prosby a nariadenia s neba sú vo vatkáne na stole a my máme problém s tým , ako majú súložiť manželia, či s alebo bez antikoncepcie ????????????
Už to, že je posun za rok 2012 vsešdčí o tom, že Boh ešte našiel trpezlivosť a čaká a vždy bude ochotný jednať ako s Abrahámom, ale načo naťahovať zbytočne jednanie, ako to natiahol Abrahám a zrazu mu boh povedal: Stop, už sa s tým nedá nič robiť!!! Aj boh je boh a veľa vecí vie zariadiť, o ktorých človek nemá poňatia, ale aj on ak niečo spustí má tiež obmedzený čas, dokedy je to možné ešte odvrátiť. Dívajme sa na to reálne a nebuďme ako pokrytci podľa Ježiša, ktorí vedia predpovedať zajtrajší deň podľa toho, ako zapadne slnko, ale znamenia z nebna si nevšímajú ????
aKé EšTE MALO PRíSť ZNAMENIE, ak fatima je ako pre blbých naprosto jasná, však si to prečítajkte ešte raz, veriací aj neveriací.
Hore máre dôlezite.sk od Chiara, koľkí ste si to nalistovali a urobili z toho výsmech, napriek tomu, že je január a máme leto ako nikdy pred dvetisícrokmi nebolo a zima je v Amerike, akú si ani inkovia nepamtajú ................................


4.
označiť príspevok

fajer
   10. 1. 2014, 16:49 avatar
tomu hovoríš leto,inkovia ťažko,tí nežijú v severnej amerike-tupelo
Súhlasí Osvietený, danisse


2.
označiť príspevok

Chiara.1 žena
   10. 1. 2014, 15:03 avatar
1. Nevyslovuj Božie meno nadarmo   - Chiara a "dôležité.sk je v predchádzajúcej tvojej téme ); no Elemír, nespájala by som tieto dve veci takto s Fatimským posolstvom, čiste racionálne , lepšie info tejto zmeny počasia by vysvetlil odborník z astonomie a apod.
Súhlasí Osvietený


3.
označiť príspevok

ranexil muž
   10. 1. 2014, 15:19 avatar
V zidovskej tradicii sa jedno z mien Boha da prelozit ako ; Ten, ktorý cini aby sa stalo.
Takze Boh nemusi vediet co bude v buducnsoti, on to jednoducho iba moze programovat a potom sebe vlastnymi donucovacimi prostriedkami realizovat na zemi a v ludskej spolocnsoti.
Apokalypsu nie je rpoblem vyrobit ludskou cinnostou, ved iba hlupak si nevsimne, ze povysil kazdeho spinavca, tkorý miluje nicenie a rozklad a z ktoreho aj tazi. Sebecke bestie a podobne individua. A vobec ho enzaujima ci si hoden byt vodcom, ci nie, jeho zaujima naplnenie sovjich nicitelskych rpedstav a tie aj realizuje skrz ludi a ludmi.
V tomto to vidim zase ja.


5.
označiť príspevok

Wolfe muž
   10. 1. 2014, 16:52 avatar
"Takze Boh nemusi vediet co bude v buducnsoti, on to jednoducho iba moze programovat a potom sebe vlastnymi donucovacimi prostriedkami realizovat na zemi a v ludskej spolocnsoti." >> Zaujimava myslienka, niekedy mam pocit, ze z biblie az implikujuca...
Súhlasí Osvietený, danisse


6.
označiť príspevok

elemír muž
   10. 1. 2014, 17:17 avatar
ranexil, najväčšia tragédia tohoto ľudstva je v tom, že vidia Boha, ako ty.
Kde si prišiel na také dbiliny, že boh riadi ľudí, povyšuje ponižuje, keba to tak bolo, tak v živote nerobíš to čo ty chceš, ale to čo boh chce. A to predsa nie je pravda a každú sekundu sa môžeš presvedčiť o tom, že robíš to, čo ty chceš preto si plne zodpovedný za svoje činy, lebo to čo robíš, jš tvoja vôľa a nie Boha.
Ak by boh ničo možno aj chcel má na to právo, je to boh, ale v prvom rade sudca a sudca nebude súdiť sám seby, ale moôže posúdiť, že ľudia na zem,i sú už len telo a nechá to zmiesť z povrchu zeme.
Súhlasí Slušný človek


11.
označiť príspevok

Wolfe muž
   10. 1. 2014, 23:40 avatar
Sranda, akurat dnes som si nieco cital, a zistil som, ze katolici a evanjelici (aspon Martin Luther) maju na slobodnu volu opacne nazory.

sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

"Po páde Adama sa všetci ľudia rodia v hriechu. Človek je celkom skazený hriechom, skazený vo svojich mocnostiach: rozum nevie viac rozpoznať čo by ho spasilo (hoci vie rozlíšiť pravdu) a vôľa je úplne neschopná sama konať dobro. Popiera slobodnú vôľu človeka, tvrdí, že je úplne neschopná uskutočniť spravodlivosť (v Duchu Svätom), čiže priviesť k spáse. Aj katolícka náuka potvrdzuje neschopnosť človeka žiť bez spáchania hriechu bez Božej milosti a usmerniť seba samého k Bohu, ale tiež učí, že ľudská prirodzenosť nie je úplne skazená, len ranená (rozlišuje medzi dedičným hriechom a náklonnosťou k zlému ako ranou po dedičnom hriechu). Človek zostáva schopný v slobode sa rozhodnúť k poslušnosti voči milosti, alebo ju odmietnuť. A dobrými skutkami môže získať zásluhy, ktoré spojené s Kristovými zásluhami mu dávajú spásu. Katolícka a evanjelická náuka sa rozlišuje v náuke o milosti, ale ešte viac v náuke o skutkoch."


7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 1. 2014, 18:17

Príspevok bol vymazaný administrátorom.8.
označiť príspevok

Chiara.1 žena
   10. 1. 2014, 22:27 avatar
Dnes ma pristavila JEHOVISTKA, že či sa nechcem niečo dozvedieť o Biblii, ó , ako prudko som si spomenula na náboženskú rubriku DF"  


9.
označiť príspevok

Iesus_z_Nazaretu
   10. 1. 2014, 22:34 avatar
mňa raz pristavili takí dvaja s menovkou na košeli (nejakí od kristovho učenia) ...že či nemám čas na debatu...reku o čom sa chcete rozprávať?....o Ježišovi a jeho učení....reku toho nepoznám, z ktorej politickej strany je?.....oni že či fakt neviem kto to je....ja im a nechcete sa radšej porozprávať o leninovi ,jeho spisoch, o Marxovom Kapitáli?.... už ich nebolo....
nemám rád také otravovanie
Súhlasí Chiara.1


10.
označiť príspevok

Chiara.1 žena
   10. 1. 2014, 22:39 avatar
9. To sa mi páči; oni majú tuším nejakú, províZiu za každú novú "dušu" ktorú dotiahnu, nie?


12.
označiť príspevok

elemír muž
   11. 1. 2014, 07:42 avatar
Wolfe 11:
nesmieš si mýliť moje názory a názory katolíckej cirkvi. Tam sú dosť veľké rozdiely na to, aby si zachádzal do takýchto podrobností. moje názory sú na´písané tu a názory RKC, to je učenie, dogmy a katechizmus k tomu a za tým všetkým ešte evanjelium,. A ja len evanjelium a nič viac.
Inak to, čo si uviedol od Luthera je podľa mňa OK iba s tým rozdielom, že katolôíci sa nespoliehajú iba na dobré skutky a zásluhy, ale spoliehajú sa ešte aj na odpustenie hriechov spoveďou. A to tiež je aj u evanjelikov, ibaže oni sa spoliehajú na dva druhy spovede, jeden , ktorý sa prevážne využíva : Zhrešil si, zhrešil som, a počul som aj o tom, že je možná aj spoveď u kňaza ako u katolíkov, ale sa využíva len zriedkavo. Toto zase sú reálie evnjelikov, ktoré až tak celkom nepoznám, ale ak by to tak bolo, potom rozdielnosť katolíckej a evanjelickej cirkvi by sa týmto zmenšoval.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 21:25,  X *39*39*39X
dnes, 21:24,  Nie len viete vy dvaja si už i onikáte ty a ardzun*13*13*13...
dnes, 21:23,  (25) Nemajú ho radi liberáli a to je pre mňa značka kvality. *21
dnes, 21:23,  Tak tak preč s Kiskom :)
dnes, 21:22,  ESET oligarchovia financujúci Kisku, médiá a ďalšiu liberálnu lúzu. Slováci nenechajte...
dnes, 21:22,  https://www.facebook.com/zomriofficial/videos/2578903092176061/
dnes, 21:21,  Hahahah....*39*39 To bolo dobré.... PREČ S MAFIÁNMI Z POLITIKY !
dnes, 21:21,  Edo ved vieme že ty nenávidíš Slovensko
dnes, 21:21,  Mimochodom nemusíš pracovať v esete, aby si sa nabúral Harabinovi do mailu, heslo je V-Í-Ť-A-Z
dnes, 21:21,  Tak tak pokiaľ sa cigáni nezmenia aspoň väčšina a nezačnú sa správať kultúrne a...
dnes, 21:20,  https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/77350061_2489804667965448_8180740254412570624_n.j...
dnes, 21:20,  https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/75580278_2699689363387761_9078017243907883008_n.j...
dnes, 21:19,  Sa mi inak stihlo sprotiviť slovo vlasť, odkedy to henten kotolník ziape každé tri minúty...
dnes, 21:18,  Danko je slúžka cudzích záujmov. Tiež kričal že nikto sa nebude vysmievať islamu nikdy...
dnes, 21:16,  Nie je sa čo diviť, že ľudia ako ty sú sprostí a nerozlišujú? *22 V normálnej...
dnes, 21:14,  Pokiaľ cigáni sa nezmenia aspoň väčšina a nezačnú sa správať kultúrne a slušne tak sa...
dnes, 21:13,  (23) A čo to má spoločné so slovenským národom? Chcel, aby Slováci nevyzerali ako...
dnes, 21:13,  Ešteže sa môže pravidelne a často vracať za cestovné náhrady do Magiánovho náručia!...
dnes, 21:13,  SSfoton ty stelesnené zlo nikoho som neodsúdil, cigánom môže podakovať za to akú majú...
dnes, 21:11,  To je všetko, čo im odkazuješ? Ty hovädo!
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Kľud je najlepší spôsob prevencie proti chorobe.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(71 793 bytes in 0,773 seconds)