hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

ZHRNUTIE covid-19

príspevkov
12
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 29.10.2020 10:59 mather
posledná zmena 11.11.2020 11:12
1
29.10.2020, 10:59
takže je tu nekonšpiračno konšpiračné zhrnutie dnešných dní... odkaz
none
2
29.10.2020, 13:09
Teraz keď som videla nadpis, mi doplo, že preto sa toľko dávajú do popredia teraz illumináti, lebo o nich vždycky tvrdili, že chcú vyrobiť NOVÝ SVETOVÝ RÁD, niečo ako Hitler chcel novú čistú rasu, tak tak aj oni, vraj a teraz sa to deje, spejeme do času vyvíjania novej vrstvy človeka. Skrytí osvietení illumináti si vymysleli covid a celoplošné výtery a čipovania nosohltanu a vzniká NOVÝ RÁD. Ta ne? Píšu tam niečo o tom?..
none
6

2. Zuzka8 29.10.2020, 13:09

Teraz keď som videla nadpis, mi doplo, že preto sa toľko dávajú do popredia teraz illumináti, lebo o nich vždycky tvrdili, že chcú vyrobiť NOVÝ SVETOVÝ RÁD, niečo ako Hitler chcel novú čistú rasu, tak tak aj oni, vraj a teraz sa to deje, spejeme do času vyvíjania novej vrstvy človeka. Skrytí osvietení illumináti si vymysleli covid a celoplošné výtery a čipovania nosohltanu a vzniká NOVÝ RÁD. Ta ne? Píšu tam niečo o tom?..

29.10.2020, 14:21
Zuzka táto tvoja úvaha je trochu prisilná, ale nevylučuje , že v situácii, keď je svet zmätený C19 sa nepokúsia takéto štruktúry využiť situáciu. Nový svetový poriadok sa nedá zaviesť ako výsledok nejakého "palacového ptrevratu". Na to musia byť dozreté podmienky spoločenského bytia. Spoločenské vedomie je vždy oneskorené za bytím. Dnes určite nedozreli podmienky spoločenského bytia na tak prevratnú zmenu nadstavby spoločnosti. Vždy sa však budú určité štruktúry o to pokúšať a "testovať" spološnosť. Uvedom si, že svet je ešte v tomto zmysle nehomogenný vo svojej základni a už vôbec nie vo svojej nádstavbe. Colosvetovú zmenu by sme už vopred cítili na vlastnej koži celkom zásadnejším spôsobom. Ešte stále sú krajiny , ktoré materiálne a politickx sa nedajú začleniť do poslušného košiara.
👍: Zuzka8
none
7

6. havran 29.10.2020, 14:21

Zuzka táto tvoja úvaha je trochu prisilná, ale nevylučuje , že v situácii, keď je svet zmätený C19 sa nepokúsia takéto štruktúry využiť situáciu. Nový svetový poriadok sa nedá zaviesť ako výsledok nejakého "palacového ptrevratu". Na to musia byť dozreté podmienky spoločenského bytia. Spoločenské vedomie je vždy oneskorené za bytím. Dnes určite nedozreli podmienky spoločenského bytia na tak prevratnú zmenu nadstavby spoločnosti. Vždy sa však budú určité štruktúry o to pokúšať a "testovať" spološn...

29.10.2020, 14:28
Verím, že píšeš pravdu. .. .. bola to skôr volná úvaha, nie názor. ..i keď som to písala akoby vážne. ..
Myslím, že v to veria len uletení jedinci. ..=)
👍: havran
none
3
29.10.2020, 13:24
Ja som počula mather zaujímavé predstavenie dnešnej ekonomiky.
Farmaceutický priemysel získava, samozrejme, a že ostatné druhy prác prechádzajú z normálnej formy do online formy práce . Napríklad jazykovky vyučujú cez internet, tak isto aj fitness trénery, kucháry, jedlo dovážajú vraj autom. ..
Operátory tiež získavajú, lebo keď je obmedzený pohyb, tak sme viac doma a spotreba dát stúpa, ako internet, tak aj telka a volania. Tak že tí čo môžu prechádzať do online formy, tak všetcia prechádzajú a dosť teraz aj získavajú e-shopy. ..

Ekonomika je zaujímavá téma teraz. ..
none
4
29.10.2020, 13:30
odkaz

Čo sa týka Slovenska. =)
none
5
29.10.2020, 13:55
Hlavne covid ukázal, že bežní ľudia sú úplne mimo rozhodovania o svojich životoch. Minimálne tí čo žijú v systéme a sú od neho závislí. Takmer väčšina. A tí dementi ktorí rozhodujú zrazu zbadali, že ak je spoločnosť zameraná na zisk logicky nemôže byť orientovaná na udržateľnosť. Takže, buď vytvorili alebo im prišiel vhod covid-19 a teraz sa snažia o zmenu ktorá by nemohla prebehnúť za štandardných podmienok. Čiže v duchu pandémie utlmujú globálnu ekonomiku a nastavujú nové pravidla. Keby to robili za štandardnej situácie tak by sa ľudia búrili. Druhý krok a toto je konšpirácia by mohlo byť utlmenie pôrodnosti aby táto planéta bola schopná uživiť všetkých obyvateľov. Ale, všetko môže byť inak a táto moja úvaha je len naivná predstava, že mocným tohoto sveta ide o niečo viac ako len o vlastnú moc.
none
8
29.10.2020, 14:35
mather- máš celkom dobre postrehy, no tie procesy nenaznačujú , že v dnešnej dobe môže dôjsť k takému všeobecnému javu ako naznačuješ. Zatiaľ prebieha kapitálový boj na všetkých úrovniach rozdelených táborov. Neviem, čo myslíš pod tým Lniečo viac". Už niekoľko desaťročí vedú skupiny boj o svoje názory a ponúkajú rôzne riešenia. Podľa môjho názoru ešte nedozreli rozpory v spoločenskom bytí do tej miery, aby sa vytvoril nejaký hegemón, ktorý by naznačil cestu pre spoločnosť. Strašenie ľudí však nie je cesta .
none
10

8. havran 29.10.2020, 14:35

mather- máš celkom dobre postrehy, no tie procesy nenaznačujú , že v dnešnej dobe môže dôjsť k takému všeobecnému javu ako naznačuješ. Zatiaľ prebieha kapitálový boj na všetkých úrovniach rozdelených táborov. Neviem, čo myslíš pod tým Lniečo viac". Už niekoľko desaťročí vedú skupiny boj o svoje názory a ponúkajú rôzne riešenia. Podľa môjho názoru ešte nedozreli rozpory v spoločenskom bytí do tej miery, aby sa vytvoril nejaký hegemón, ktorý by naznačil cestu pre spoločnosť. Strašenie ľudí vš...

11.11.2020, 11:03
8. súhlasím... ALE strašenie ľudí síce nieje cesta ale využíva sa v plnom rozsahu... Sociológia pozná také výrazy ako je stratégia napätia... Jasný príklad bola studená vojna
none
9
29.10.2020, 14:44
Jaj, no chápem ako myslíš, mather. .. Len neviem či myslíš, že zneužívajú pojem covid, pre tieto zámery, a pritom vedia, že je to len chripôčka. ...alebo, po b) veria, že covid je vážny a treba ho stopnúť v podobe opatrení.

Mnohá legislatíva bola teraz naprávaná, to viem, nk naprávali aj justitiu, a tam covid nehrá rolu. ..
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 101 677 B vygenerované za : 0.072 s unikátne zobrazenia tém : 36 360 unikátne zobrazenia blogov : 539 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Pretože si v mojich očiach vzácny a cenný a pretože ťa milujem .... Iz 43,4 Súhlasíte so mnou, že viac kresťanov dnes pozná Desatoro ako novú zmluvu o nezaslúženej Božej milosti? Keby ste sa prešli po Times Square v New Yorku, alebo pod Manderlou a...

citát dňa :

Naozaj hlúpy človek je ten, ktorý sa z chýb nedokáže poučiť.