Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Ženy po 50. do šrotu ?

130
reakcií
5211
prečítaní
Tému 6. januára 2011, 07:36 založil Arabeska.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
07. 06. 2017
4
18. 01. 2018
5

1.
označiť príspevok

Arabeska žena
   6. 1. 2011, 07:36 avatar
je to telesná vada - mať po 50. - ke ?

predstavte si Studenkovú, Kocúrikovú, Mázikovú, Magálovú - nie sú to pekné kočky ?

čo povieš rains ? ? ?  

2.
označiť príspevok

Arabeska žena
   6. 1. 2011, 07:39 avatar
ani sa nenazdáš šohaju a aj tebe budú pripíjať na ten krásny stredný vek  

3.
označiť príspevok

Arabeska žena
   6. 1. 2011, 07:40 avatar
možno, že my už vtedy budeme fialky voňať od spodu  

28.
označiť príspevok

rains
   6. 1. 2011, 13:09 avatar
pani arabeska,
coze je to 50-ka? ))))))
zena, ktora v zivote nikdy tvrdo nepracovala tak v 50-ke vyzera dobre..ale pozrite sa na tie, ktore sa cely zivot drali na rolach, za pasmi vo fabrikach a zily tvrdym zivotom. Vy herecky vyzerate dobre ajv 80-ke..nejaka ta plastika, kde vam vyzehlia ksichty a stale vyzerate dobre...jedine miesto kde sovj vek nezakryjete su vase ruky.
ja sa 50-kou trapit nemusim...takeho veku sa nedozijem ))))))))))))))))))))))))))
Súhlasí arašid

35.
označiť príspevok

piskotka žena
   6. 1. 2011, 16:08

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

4.
označiť príspevok

lionela
   6. 1. 2011, 08:23 avatar
moja mama ma nieco po 50 a vyzera stale neuveritelne a kludne s nou mozem ist aj na diskoteku
Súhlasí Arabeska, postoy-lea

20.
označiť príspevok

Roman274 muž
   6. 1. 2011, 11:45 avatar
Len ci ona chce ist s tebou?? Viees aby si jej nepokazila image    

5.
označiť príspevok

arašid žena
   6. 1. 2011, 08:56 avatar
A kto hovoril, že patríme do šrotu?
Nuž, na dvaciny nemáme, to je jasné - dávno vystrieľané náboje!
Mám osemnásťročného vnuka , a kľudne by som s ním mohla ísť na diskotéku - he he - ale sa mi ňekce!
Jasné, že dvaciny vyzerajú inak ako my staré sguaw, ale aj taký mládenček s alabastrovou tváričkou, krásnym zdravím chrupom a mladou vôňou tela je príťažlivejší, ako pätdesiatročný životom skúšaný chlap, môže mať "patinu" jak Belmondo, či Delon - furt to bude starý šmejd, hoc i zachovalý.
Ak by sa niekto z tu prítomných postarších prispievateľov cítil byť urazený, ospravedlňujem sa, ale starý hríb je starý hríb, nie je nad také čerstvé voňavé "kuriatko", keď mám zabŕdnuť do sveta húb.
Mladosť je mladosť, tam netreba veľa roboty okolo seba, ale udržať sa v kondícii po pätdesiatke, to je už čosi, lebo - darmo keď je papuľka jak vyžehlená, kŕčové žily vyoperované, cicky vytiahnuté dohora, v hube celý majetok, a iné "vejbrusy", pätdesiatka je pätdesiatka a odkazujem tým, čo sa jej boja :Nebojte sa, bude ešte horšie!"
Tým som nechcela povedať, že sedím na šrotovisku s notbukom na kolenách a pomaly hrdzaviem, než ma zošrotujú . To teda nie, ale žijem život primeraný k môjmu veku, vrások sa nebojím, ani šedín - tie vôbec nebolia, ak vychádzam z klietky medzi ľudí - prikrášlim sa , nahodím....svet ale neoklameš. Ale vo vnútri svojho JA, sa cítim stále ako pred rokmi, občas ako dieťa, občas ako osemnástka , občas zase inak.... človek svoj prežitý život prežíva opakovane - podľa toho v akej situácii sa ocitne, či počúva pubertálne snenie vnučiek , či sa zadíva na svoju mamu. A čím ďalej sa vzďaluje od tej imaginárnej 50.-ky, tým viac konštatuje, že viac rozumie tej svojej mame, ako svojím potomkom. Taký je život - nezmeníš!
Súhlasí postoy-lea

6.
označiť príspevok

Arabeska žena
   6. 1. 2011, 09:01 avatar
aj my sme mali 20 a veru, každý sa za mnou na ulici otočil, ale 50. nepovažujem za starobu - možno sa budem cítiť stará, keď budem mať 70, alebo 80 rokov  
Súhlasí lionela, jana lane1

7.
označiť príspevok

arašid žena
   6. 1. 2011, 09:28 avatar
Hi hi - vždy sa nájde dôvod, že sa ľudia občas na ulici za niekym otočia. Napríklad - keď ide po ulici dvacina riadne naliata, alebo nafetovaná, alebo pätdesiatnik z krčmy domov...   
Súhlasí jana lane1

8.
označiť príspevok

Arabeska žena
   6. 1. 2011, 09:31 avatar
uisťujem ťa, že preto to vôbec nebolo, ale nie som piskotka, aby som sa tu vychvaľovala  

16.
označiť príspevok

arašid žena
   6. 1. 2011, 11:34 avatar
Píškótka bola moja najlepšia kamoška na strednej škole, aj sme spolu sedeli v lavici a ja som obla šamrólka. A poviem ti, že tá moja Piškótka je kočka jak vyšívaná ešte podnes deň, aj keď roky neoklameš, naše kamarátstvo vydržalo celých 44 rokov, a čo všetko sa odvtedy zmenilo! Ale stále sme ako keď sme vyšli zo školských lavíc, nezmenené povahovo, iba spôsob života nám zmenil názory naň a každá máme svoje osobité skúsenosti, obe ťažko skúšané, ale zvládame to ...

18.
označiť príspevok

arašid žena
   6. 1. 2011, 11:39 avatar
No, priznám sa, že keď som bola mladá, nikdy som nepatrila medzi tie, pre ktoré by sa chlapci išli pobiť na každej tancovačke. Ale 90 % tých,čo ma stretli,sa za mnou otočili!Najčastejšie som dostala otázku:"Slečna, vy určite hrajete baskiš,že?"

9.
označiť príspevok

ranexil muž
   6. 1. 2011, 09:43 avatar
Aj moja mama vyzera dobre, lepsie ako mnohe, co maju cez tridsat, takze je to otazka genetiky. Mrochty do srotu odchadzaju skor nez maju 30, ale pekné ženy su pretiahnutelne este aj v 50-tke.
Súhlasí Morta

10.
označiť príspevok

Morta žena
   6. 1. 2011, 09:47 avatar
ani ja nevyzerám na svoj vek    

11.
označiť príspevok

ranexil muž
   6. 1. 2011, 09:51 avatar
No ved clovek je len tak stary, ako vela rokov mu hadaju.
Súhlasí Arabeska

12.
označiť príspevok

ranexil muž
   6. 1. 2011, 10:01 avatar
Inac Morta, to akoze mas 40 a vyzeras na 60? - ked nevyzeras na svoj vek? 

13.
označiť príspevok

Arabeska žena
   6. 1. 2011, 10:05 avatar
to mi nehrozí - vždy mi hádali aspoň o 10 rokov menej  

14.
označiť príspevok

ranexil muž
   6. 1. 2011, 10:07 avatar
Kruci to fakt? ty musis byt kocka.- cize dnes vyzeras na 80? 

15.
označiť príspevok

Arabeska žena
   6. 1. 2011, 10:09 avatar
nie - mám 150 a vyzerám na 100 - viď. avatar Morty  
Súhlasí ranexil

17.
označiť príspevok

arašid žena
   6. 1. 2011, 11:36 avatar
já mám furt päť.......
Súhlasí winry

19.
označiť príspevok

winry žena
   6. 1. 2011, 11:42 avatar
mne prekaza oslovenie slecna...nepaci sa mi...snad v 50tke ma neznami oslovia aj inak... 

21.
označiť príspevok

postoy-lea
   6. 1. 2011, 11:58 avatar
Mne, keď povie niekto, že som slečna a on je slobodný, rozvedený alebo vdovec, tak mu poviem oslovenie mládenec a hneď si uvedomí čo hovorí. Alebo vysvetľujem to iným takto, že keď je 18 ročný chlapec pán, takisto aj 18 ročné dievča je pani. Je hanlivé, priam urážlivé osloviť, napr. 30 ročnú alebo 40 ročnú slobodnú ženu oslovením slečna. Si neviem predstaviť, čo by urobil slobodný 30 ročný muž alebo nebodaj 40 ročný muž, keby som mu povedala oslovenie napríklad mládenec Marek alebo mládenec Novák. To by bolo niečo a asi, by bol veľmi prekvapený.

23.
označiť príspevok

winry žena
   6. 1. 2011, 12:05 avatar
no to bude tym, ze mi tipuju menej ako 30...a o mojej dcere si myslia, ze je moja sestra...asi by som mal byt spokojna...neviem 
Súhlasí ninka

22.
označiť príspevok

postoy-lea
   6. 1. 2011, 12:00 avatar
A ešte v úradnom styku či už písomnom alebo pri komunikácií je každý od 18 rokov vyššie pán alebo pani. To, že sa v hovorovej reči, hovorí na slobodné dospelé slečny to je iná vec.

63.
označiť príspevok

ether muž
   6. 1. 2011, 22:00 avatar
isteže je každý pán a pani, ale len do momentu, kým nevieš aký je rodinný status dotyčného, nie je to otázkou hovorovej reči, veď mimo to aj angličania majú Ms. -Mrs. (slečna - pani)
ak si si nevšimla nie je trikrát slušné povedať slobodnej dvadsiatke pani, vyrovnaj sa so systémom a zvykom 
Súhlasí Mojka

64.
označiť príspevok

postoy-lea
   6. 1. 2011, 22:07 avatar
Už platia nové konvencie v Európskej únií a teda aj na Slovenku, pozri:
16. 03. 2009 16:05 - V Európskom parlamente zakázali pri menovaní poslankýň oslovanie Miss a Mrs. vrátane ich variantov v jednotlivých jazykoch.
--
V Európskom parlamente by ste slečny a panie hľadali márne.
Autor: Archív
--
Nariaďuje to nová smernica. Kvôli politickej korektnosti musí byť totiž jazyk pohlavne neutrálny a pri oslovení počas akéhokoľvek oficiálneho rokovania musí byť použité iba krstné meno
a priezvisko. Zákaz majú
aj oslovenia slečna a pani, Frau a Fräulein, Madame a Medemoiselle či Senora a Senorita.

Smernica sa však nezaoberá len oslovovaním žien
v parlamente, ale tiež spôsobom, ako politicky korektne označovať jednotlivé povolania. Namiesto sportsmen či športovci sa má používať neutrálne slovo athlete – atléti. Namiesto statesmen – štátnici zase political leaders – politickí vodcovia.

Smernicu dostalo všetkých 785 členov Európskeho parlamentu v Bruseli a Štrasburgu. Mnohí z nich však smernicu označili za šialenstvo politickej korektnosti.

„Videli sme už, že sa inštitúcie EÚ snažili zakázať gajdy a diktovať tvar banánov, ale teraz sú zrejme rozhodnutí hovoriť
nám, ktoré slová sa smú používať v našich vlastných
jazykoch,“ rozčuľoval sa škótsky konzervatívny politik Struan Stevenson.

Mnoho poslancov proti smernici protestovalo a oznámilo, že budú nariadenie ignorovať a používať také výrazy, aké sa im zachce.

65.
označiť príspevok

postoy-lea
   6. 1. 2011, 22:10 avatar
Dokonca aj oslovenie pani sa nepoužíva, ale to sa týka Europského parlamentu.

67.
označiť príspevok

postoy-lea
   6. 1. 2011, 22:13 avatar
Oprava: v bežnej praxi platia tieto pravidlá (predchádzajúce platia len pre Európsky parlament)
Pani namiesto slečna
Moderná etiketa priniesla viaceré zmeny aj v bežnom oslovovaní a mali by sme s nimi držať krok. Napríklad oslovenie slečna už bolo vo väčšine európskych krajín zrušené a používa sa iba na výslovné želanie, napríklad v súkromnom styku. V obchodnom živote oslovujte aj mladšie partnerky zásadne pani. Rovnako vyšlo z módy aj oslovenie milostivá pani a môžu si ho dovoliť azda iba "gavalieri zo starej školy".
Ak sa predstavujete sami, svoje tituly vynechajte; nie sú na to, aby ste nimi vyvolávali dojem. Partner sa ich skôr či neskôr dozvie a bude vás primerane oslovovať.
Dôležité je tiež, že tak tituly, ako aj funkcie, neprechádzajú na manželského partnera. S oslovením pani inžinierová, pani riaditeľová či pani starostová sa môžete nanajvýš zosmiešniť.
zdroj:hnonline.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

66.
označiť príspevok

ether muž
   6. 1. 2011, 22:12 avatar
protesty sú na mieste 

ale napríklad nechápem, prečo pre angličanov, tí majú aj akúsi strednú voľbu medzi Ms. a Mrs. a inak je to hlúpa smernica, teraz si majú vymyslieť iné oslovenia mužov všetky jazyky, kde sa slovo muž zhoduje so slovom človek a slovo žena nie? je to blbosť z hľadiska rešpektu kultúry a kto v tom vidí diskrimináciu alebo nekorektnosť tak je púhy paranoidný ignorant 
Súhlasí clear1

70.
označiť príspevok

postoy-lea
   6. 1. 2011, 22:19 avatar
Mne je to jedno, kto si koho ako oslovuje v úradnom styku. Ja trvám na tom a dávam sa oslovovať pani a moje priezvisko. Teba ether v úradnom styku môžu oslovovať mládenec a tvoje priezvisko, ak ti to tak vyhovuje.

72.
označiť príspevok

david lane 01 muž
   6. 1. 2011, 22:23 avatar
...taky tu uz b0li,c0 trvali na 0sl0veniii...sudruzka lea...)))
Súhlasí ether

73.
označiť príspevok

ether muž
veď ty si trvaj na tom, čo chceš, ak ti budem písať list, tak tam bude pani, čo sa iných žien týka, opäť reakcia č. 66, vzhľadom na to, že mládenec ako formálne oslovenie u nás zaužívané nie je, tak to asi vynechám
vieš, netreba si mýliť slečna (dievčatko) a slečna (slobodná žena)

68.
označiť príspevok

clear1 muž
   6. 1. 2011, 22:14 avatar
O chvíľu nám budú diktovať aj tvar lajna. Ale ja sa nedám, budem si srať ako sa mi zachce  
Súhlasí ether

69.
označiť príspevok

clear1 muž
   6. 1. 2011, 22:16 avatar
...resp. ako sa podarí  

74.
označiť príspevok

Ónya žena
mali by sa zase všetci volať súdružky súdruhovia a nebol by problém  

75.
označiť príspevok

ether muž
   6. 1. 2011, 22:25 avatar
ale to by nebolo korektné, predsa súdružka je odvodenina od súdruh, teda dehonestuje to ženu, preč s tým a všetci sa oslovujme Ono, bude paráda 
Súhlasí clear1

76.
označiť príspevok

Nadja žena
   6. 1. 2011, 22:35 avatar
Tradície sa asi ťažko podarí vážnejšie nalomiť...Čo sa mňa týka, bytostne neznášam oslovenie "teta", a neviem sa vyrovnať s tykaním od neznámych ľudí staršieho veku, aj keď to nemyslia v zlom, jednoducho ma to vždy prekvapí...

77.
označiť príspevok

ether muž
   6. 1. 2011, 22:38 avatar
to tykanie je ale ozaj nekorektné, je jedno koľko má dotyčný rokov, vždy si ako dospelý človek zaslúžim otázku "môžem tykať?"
Súhlasí Nadja

80.
označiť príspevok

Mojka žena
   6. 1. 2011, 22:42 avatar
a môžeš mi tykať 

82.
označiť príspevok

Nadja žena
   6. 1. 2011, 22:46 avatar
Niekedy mám problém, keď rozprávam so 14 ročným chalanom, ale ono to vykanie skrátka je také neutrálne, že je lepšie oficiálne ho použiť aj v týchto prípadoch )

84.
označiť príspevok

clear1 muž
   6. 1. 2011, 22:52 avatar
Ja sa snažím rýchlo si potykať, lebo mi zvykne ujsť a tykám aj bez toho. Ale nie z nejakej neúcty, pre mňa je to príjemnejšie. Ale sú aj ľudia s ktorými si nechcem tykať, to je pravda
Súhlasí Nadja

86.
označiť príspevok

Nadja žena
   6. 1. 2011, 23:00 avatar
To je niečo iné... ak na ulici potrebuješ osloviť niekoho mladšieho, koho nepoznáš, asi ťažko sa ti chce mu tykať

87.
označiť príspevok

clear1 muž
   6. 1. 2011, 23:03 avatar
No práve že chce, je mi to prirodzenejšie

88.
označiť príspevok

Nadja žena
   6. 1. 2011, 23:05 avatar
Ahá... takže ty si ten prípad, ktorý popisujem vyššie...  

89.
označiť príspevok

clear1 muž
   6. 1. 2011, 23:10 avatar
No...som  
Ale spýtam sa či môžem, akurát sa to spýtam hneď na začiatku

90.
označiť príspevok

Nadja žena
   6. 1. 2011, 23:11 avatar
Sugestívnou otázkou - "Nevadí ti, že ti tykám, že? "  
Súhlasí ether

91.
označiť príspevok

clear1 muž
   6. 1. 2011, 23:14 avatar
Provokatérka..  

92.
označiť príspevok

Nadja žena
   6. 1. 2011, 23:17 avatar
Tak ty každému na prvý šup tykáš, a ja som provokatérka? Ja som slušné dievča, ja vykám aj sama sebe  

94.
označiť príspevok

clear1 muž
   6. 1. 2011, 23:26 avatar
Nie, spýtam sa slušne, akurát to neurobím po x-tom pive, ale hneď ako vycítim, že to urobiť môžem. Neboj, som slušný a úctivý. Ale keby som sa stretol s Tebou, asi by som Ti tykal hneď z voleja, snáď by to nevadilo  

97.
označiť príspevok

Nadja žena
   6. 1. 2011, 23:29 avatar
Ale clear, veď my sa už nejaký ten rôčik poznáme, júj šak to boli časy, keď si behal po schodoch v Nórsku a vzdychal tu po svojej drahej... ))

99.
označiť príspevok

Nadja žena
Aaa tuším v Dánsku, no ale veď rozumieš, že
Súhlasí clear1

78.
označiť príspevok

Mojka žena
   6. 1. 2011, 22:41 avatar
ale zato kľudne mi môžeš ether, povedať..slečna  

79.
označiť príspevok

ether muž
   6. 1. 2011, 22:42 avatar
ako si želáte slečna Mojka 

81.
označiť príspevok

Mojka žena
   6. 1. 2011, 22:44 avatar
oj či sa to len..krásne číta ..príď aj častejšie 

83.
označiť príspevok

ether muž
   6. 1. 2011, 22:48 avatar
prídem slečna 

85.
označiť príspevok

Mojka žena
   6. 1. 2011, 22:54 avatar
nuž keď to má byť také vlažné..tak sa radšej vráťme..k Mojke 
a či má prísť..malé žlté zlo  

93.
označiť príspevok

ether muž
   6. 1. 2011, 23:20 avatar
malé žlté zlo som už dávno nevidel 

96.
označiť príspevok

Mojka žena
   6. 1. 2011, 23:28 avatar
napíš ether dátum a čas, kedy prídeš..Ono sa ti na tvoje želanie..prihlási, ale nie nezištne..Však mu dlhuješ niečo a ty sám vieš..čo 

98.
označiť príspevok

ether muž
tipujem, že Theory of anglophonic literature to nebude 

105.
označiť príspevok

Mojka žena
   6. 1. 2011, 23:41 avatar
ani malé žlto zlo.. nebude 

108.
označiť príspevok

ether muž
   6. 1. 2011, 23:43 avatar
a zase to vydieranie chýbalo mi to

24.
označiť príspevok

postoy-lea
   6. 1. 2011, 12:09 avatar
Winry dôležité je čo ty chceš a nie tí druhí.

25.
označiť príspevok

winry žena
   6. 1. 2011, 12:14 avatar
co chcem ja?
.aby si ludia neublizovali a mali sa vsetci radi...
Súhlasí Roman274, Kontesa

26.
označiť príspevok

arašid žena
   6. 1. 2011, 12:15 avatar
A mne v práci kolegovia hovorili: Bapko, a mne sa to páčilo!
Súhlasí Berenika

27.
označiť príspevok

Berenika
   6. 1. 2011, 12:34 avatar
Ja si pamätám jednu úsmevnú historku z môjho detstva. Stáli sme v obchode a keď sa jedna stará pani - pre nás štrnásťročných - už veľmi tlačila dopredu, môj spolužiak jej povedal - babka, kde sa tak tlačíte? Mali ste ju vidieť, svojou čiernou kabelkou mu dala po hlave a povedala - ja som ešte ani mamou nebola, ja som slečna! Viete si predstaviť, ako sme sa chichúňali, pamätám si to dodnes.

29.
označiť príspevok

rains
   6. 1. 2011, 13:10 avatar
a co tam po 50-ke pani arabeska...pozrite sa na to ako zijete..s matkou a dcerou na noze a bez liekov ani z postele nevstanete.

30.
označiť príspevok

ninka
   6. 1. 2011, 14:26 avatar
50 sa nebojím
Súhlasí Arabeska

118.
označiť príspevok

arašid žena
   6. 1. 2011, 23:54 avatar
ani ja! Už!
Súhlasí Arabeska

31.
označiť príspevok

Anastasija žena
   6. 1. 2011, 14:38 avatar
Netuším ako to budem vnímať po 50-tke, ale zatiaľ si pribúdajúce roky len užívam, dúfam, že zdravie vydrží, nemalo by to byť inak ani po 50-tke
Súhlasí somik, Kontesa

32.
označiť príspevok

Arabeska žena
   6. 1. 2011, 14:52 avatar
u mňa nastal zlom po 40.- ke

33.
označiť príspevok

Anastasija žena
   6. 1. 2011, 15:16 avatar
Niečo bolo spúšťačom, alebo len tak samé to prišlo?
Ja som nikdy vek nevnímala, ale bola som zaľúbená do mladšieho chalana, o ktorom pár ľudí vedelo.
Snažili sa ma zlomiť, keď mi začali pripomínať vek a stále to predkladať pred oči .. dokonca aj tí, ktorých som považovala za kamarátov. A to som sa len normálne buchla, vôbec som nepočítala. Teraz už nepočúvam nikoho, len seba. Závisť je pes a niektorí majú zákernosť ako životnú náplň...
V čom nastal ten zlom?
Súhlasí somik

34.
označiť príspevok

Arabeska žena
   6. 1. 2011, 15:35 avatar
stresy
Súhlasí Anastasija

53.
označiť príspevok

somik muž
   6. 1. 2011, 18:22 avatar
No ved preto si taká milá     

54.
označiť príspevok

Anastasija žena
   6. 1. 2011, 18:35 avatar
Somík, ďakujem, ale ... veď vieš ako to chodí Normálne som milá, len občas som krysa ))

ale čím ďalej tým viac si uvedomujem, že tá moja zlá stránka mi pomáha robiť a mám pri sebe naozaj len tých správnych ľudí s ktorými sme si navzájom užitoční a potrebujeme sa

55.
označiť príspevok

Anastasija žena
   6. 1. 2011, 19:02 avatar
kurňa, musím čítať po sebe ... robiť filter som chcela napísať

56.
označiť príspevok

somik muž
   6. 1. 2011, 19:36 avatar
Vieš čo , Tsaňúk   ..Ty si iba extrémne objektívna 

36.
označiť príspevok

clear1 muž
   6. 1. 2011, 16:18 avatar
Ja len zopakujem čo som už raz hovoril. Mám 35 a moja Drahá má o nejakých 18 viac - 52. Je to úžasná žena a nemenil by som za žiadnu -nácku. Mladé dievča je krásne, to je pravda, ALE...všetko má svoje ale...

37.
označiť príspevok

Scarlett žena
   6. 1. 2011, 16:30

38.
označiť príspevok

Scarlett žena
   6. 1. 2011, 16:31

40.
označiť príspevok

clear1 muž
   6. 1. 2011, 16:34 avatar
Ahoj Scarlett, nájdi prosím môj príspevok, kde píšem "o 13" a "o 17"  

41.
označiť príspevok

Scarlett žena
   6. 1. 2011, 16:37

42.
označiť príspevok

clear1 muž
   6. 1. 2011, 16:43 avatar
Ok, ak je to pravda, daj si prosím tú námahu a nájdi aspoň jeden môj príspevok, kde v súvislosti s vekom mojej Drahej uvádzam iné číslo ako "o 18 viac". Myslím to vážne, budem čakať  

43.
označiť príspevok

Scarlett žena
   6. 1. 2011, 16:50

44.
označiť príspevok

clear1 muž
   6. 1. 2011, 16:52 avatar
Máš blbú pamäť kočka, chcelo by to viac sexu. Vraj to pomáha  

45.
označiť príspevok

Nadja žena
   6. 1. 2011, 16:53 avatar
Zle si pamätáš tú trinástku, ale o 17 rokov to si pamätám aj ja... ibaže buď nemá clear 35 rokov alebo jeho drahá 52, alebo nie je staršia o 18 rokov... a to fakt nie som matematický fanatik  

47.
označiť príspevok

Scarlett žena
   6. 1. 2011, 17:03

49.
označiť príspevok

ruwolf muž
   6. 1. 2011, 17:04 avatar
17 a 3/4 je nejakých 18.  
Súhlasí Nadja

50.
označiť príspevok

Scarlett žena
   6. 1. 2011, 17:08

51.
označiť príspevok

Nadja žena
   6. 1. 2011, 17:13 avatar
Ruwko, mne je jasné, že to bude tým, že tie roky nevychádzajú presne ))

Scarlet nie, od začiatku, a pamätám si to naozaj dobre, písal o sedemnástich rokoch, o 13 nikdy
S niečím si to mýliš.
Súhlasí Scarlett

52.
označiť príspevok

clear1 muž
   6. 1. 2011, 18:09 avatar
Nie nie Scarlett, ja sa ospravedlňujem. Našiel som to a naozaj som čosi pridal.

"HejTyTam, moja Milovaná má o 17 a pol roka viac ako ja."
Viac na: žena 17 a muž 29 ,..... je to welký wekowý rozdiel?#ixzz1AH9YexNQ

"...moja milovaná je odo mňa staršia o 17,5 roka.
Viac na: Nevera či nie?#ixzz1AH9l0cbY

Ešte raz sorry.. 
Súhlasí Roman274, Ónya

57.
označiť príspevok

clear1 muž
   6. 1. 2011, 20:35 avatar
Scarlett prečítaj si /52/, nech to už mám za sebou

58.
označiť príspevok

Scarlett žena
   6. 1. 2011, 20:51

60.
označiť príspevok

clear1 muž
   6. 1. 2011, 21:09 avatar
Ale robil som machra /44/ a pritom si mala aj pravdu. O to mi išlo.
Súhlasí Nadja

61.
označiť príspevok

Nadja žena
   6. 1. 2011, 21:15 avatar
clearčok, nebojkaj, na to sme zvyknutí    

62.
označiť príspevok

clear1 muž
   6. 1. 2011, 21:19 avatar
Ďakujem, vážne mi to pomohlo   

113.
označiť príspevok

arašid žena
   6. 1. 2011, 23:48 avatar
Teta Nadja, vy sa nezdáte!
Súhlasí Nadja

116.
označiť príspevok

Nadja žena
   6. 1. 2011, 23:50 avatar
Ešte aby som sa niekomu zdála, to jak za trest  

120.
označiť príspevok

arašid žena
   6. 1. 2011, 23:55 avatar
nebuď na seba taká prísna. Horšie bude, keď sa ti po 8O. bude zdať / ako mojej mame/, že jej cez izbové zrkadlo každú noc vchádza do izby náš pes!!!
Súhlasí Nadja

39.
označiť príspevok

piskotka žena
   6. 1. 2011, 16:33

131.
označiť príspevok

Arabeska žena
   7. 1. 2011, 16:50 avatar
clear, týmto príspevkom si ma milo prekvapil  
Súhlasí clear1

46.
označiť príspevok

jana lane1 žena
   6. 1. 2011, 17:00 avatar
Piskotka aj ja som spokojna:P...by som nemenila
Súhlasí Kontesa, piskotka

48.
označiť príspevok

rains
   6. 1. 2011, 17:04 avatar
ja tak isto, ani ja by som nemenil

59.
označiť príspevok

rains
   6. 1. 2011, 20:55 avatar
moj neutichajuci zmysel vcitit sa do zenskej duse mi nasepkava, ze pani arabeska ma slabost pre moje modre oci a moj sarm.

71.
označiť príspevok

Ónya žena
   6. 1. 2011, 22:20 avatar
hmmm...neviem prečo, ale ak má byť muž neverný ..či žena, tak je jedno či je starší alebo mladší od partnera..je to v inom a nie vo veku . Známa sa vydala za staršieho o 20 rokov s tým, že jej bude aspoň verný..a nebol, ..vernosť nikdy nie je zaručená vekom !
Súhlasí clear1

95.
označiť príspevok

lionela
   6. 1. 2011, 23:27 avatar
k teme : studenkova - stara vyzita preplastikovana mrochta, ktora uz nevie od botoxu pohnut ani obocim, Mazikova - hnusna preafektovana postkomunisticka pseudospevacka - obcas si myslim, ze je muz preoperovany na zenu, a Magalova ujde, pricom Kocurikova je dama ktora starne s nonsalantnostou.

100.
označiť príspevok

ranexil muž
   6. 1. 2011, 23:32 avatar
Kocurikova je pekna..fakt, su ludia ktorí su pekni celý zivot.
Studenkovu soms tretal este ako dieta na istej ceste v Blave a nepacila sa mi.., ale to je fuk, dnes neviem ako vyzera

101.
označiť príspevok

lionela
   6. 1. 2011, 23:36 avatar
studnu som videla pred 2 rokmi, mala na gebuli cez pol hlavy cahnel okulare, ktore ledva zakryvali vejare okolo tych vypuklych oci, pricom celo mala napumpovane, ze som mala pocit ze jej vybuchne, driek rovny jak pivova flasa zamaskovany nejakou kriklavo ruzovou tunikou a pri nej stepoval krpaty brano tusim mensi nez ona...

102.
označiť príspevok

lionela
   6. 1. 2011, 23:37 avatar
chanel kua

103.
označiť príspevok

ranexil muž
   6. 1. 2011, 23:39 avatar
no k nej sa hodí pudel.

104.
označiť príspevok

lionela
   6. 1. 2011, 23:40 avatar
nie som si ista ci nema nejakeho takeho mrnaveho bastarda chlpateho kvazipsa, ci mackopsa...

106.
označiť príspevok

ranexil muž
   6. 1. 2011, 23:42 avatar
Myslel som chlapa 

107.
označiť príspevok

lionela
   6. 1. 2011, 23:43 avatar
inak brutus je aj zora czoborova. kokso, oci ma vytiahnute az niekde k spankom furtom ma vyraz prevelice prekvapkanej a vysokovanej a tie navrete zily na bicepsoch dotvaraju totalne confused dojem z tej osoby. nikdy neviem, ci sa mam zlaknut alebo rehotat alebo lutovat.

109.
označiť príspevok

lionela
   6. 1. 2011, 23:44 avatar
ja viem, ale nadviazala som na to, ze viem ze mala taku malu chplatu bielu picovinu vzdy sebou.

110.
označiť príspevok

arašid žena
   6. 1. 2011, 23:46 avatar
Nazdarte , tety a ujovia, slečny a mladý páni!
Ako sa oni majú? My sa máme ako pred polnocou, My sme unavení, a preto Oni mohli písať čo chceli, My si to prečítame až zajtra. Hádam mi to ONI - ONy prepáčia, ONÉ - čo som to ----- jáj, dobrú noc
Súhlasí Mojka, clear1, Kontesa

121.
označiť príspevok

Mojka žena
   6. 1. 2011, 23:56 avatar
Dobrý večer slečna arašidka..Oni-Ony sa iste majú dobre, len ja mám v hlave guláš..bo neviem komu tykať a komu vykať..a tak radšej brú noc slečna 
Súhlasí Kontesa

123.
označiť príspevok

arašid žena
   6. 1. 2011, 23:59 avatar
tetula, zásadne tykať, ja tykám každému, kto je odomňa o tridsať rokov mladší, zatiaľ mi po hube nedal nikto. Hm, že by poznali múdre príslovie:blázni,starci a malé deti majú vždy pravdu?
Súhlasí Mojka, Kontesa

126.
označiť príspevok

Mojka žena
   7. 1. 2011, 00:10 avatar
hmm arašidka, kvôli tej pravde.. Bláznov zatvárajú, starcov do Domova dôchodcov dávajú a deti bijú..
niet si z čoho vybrať 

111.
označiť príspevok

arašid žena
   6. 1. 2011, 23:47 avatar
Súdruhovia, súdružky - prepáčte mi aj tie pravopisné chyby - Ony už na to nevidia.

114.
označiť príspevok

ranexil muž
   6. 1. 2011, 23:49 avatar
Vtipna vsuvka.
Súhlasí lionela

117.
označiť príspevok

arašid žena
   6. 1. 2011, 23:51 avatar
ale čo! Mne sa chce dnes aj trošku rýpať, ale už ma sily opúšťajú, Ony už toho dnes prežili! papa

112.
označiť príspevok

ranexil muž
   6. 1. 2011, 23:48 avatar
To je asi jedina vec, ktrou dokaze mat rada- malu bielu picovinu- chlapatu.  

115.
označiť príspevok

arašid žena
   6. 1. 2011, 23:49 avatar
to čo je chlapatá picovina - ej - aký zaujímavý novotvar slova od neviem či penis, či to druhé ženské...

119.
označiť príspevok

lionela
   6. 1. 2011, 23:55 avatar
arasi. chlpata p...a je mačkopes...
inak, ten tvoj avatar .. nie je to nahodou malokarpatska oblast? vinohradnicka? mam na nu velmi dobre spomienky ))))

122.
označiť príspevok

arašid žena
   6. 1. 2011, 23:57 avatar
A je , som na tzv. Panskom chodníku, so psom, venčili sme sa navzájom.
Súhlasí ranexil, Kontesa

124.
označiť príspevok

lionela
   7. 1. 2011, 00:02 avatar
arasid, poznam to tam... vzdy, ked tade idem, tisnu sa mi slzy... :(

125.
označiť príspevok

lionela
   7. 1. 2011, 00:03 avatar
vinohrad a osudova cesta...
ach jaj.

127.
označiť príspevok

ranexil muž
   7. 1. 2011, 00:21 avatar
raz ked budem kralom zakazem osudove vinohrady 

128.
označiť príspevok

lionela
   7. 1. 2011, 00:23 avatar
preco... bolo to pekne... opakovane a naturalne...

130.
označiť príspevok

ranexil muž
   7. 1. 2011, 00:29 avatar
naturalne? 

129.
označiť príspevok

ranexil muž
   7. 1. 2011, 00:28 avatar
No lebo v mojom kralovstve slzy nebudu- iba od cibule.( alebo ked niekto rad place- ale to bude musiet dokazat)
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 19:34,  Krym patrí obyvateľom Krymu a tí rozhodli ako rozhodli
dnes, 19:30,  Moja žena a ja chodíme dvakrát týždenne na večeru do nejakej dobrej reštaurácie. Najprv...
dnes, 19:17,  A kto je to vy? *21
dnes, 19:14,  To parti ku 1,
dnes, 19:13,  My sa môžeme akútne vysrať na tvoj Irán
dnes, 19:11,  Reportérka spravodajskej televízie zistila, že komplicmi uprchlikov boli aj zákerni...
dnes, 19:05,  Írán v pátek zadržel v Hormuzském průlivu dva ropné tankery, jeden z nich plul pod...
dnes, 18:56,  Nerozumiem Iránu. Veď to nebol skutočný britský tanker, ale detská hračka v úprave 1:39....
dnes, 18:53,  To mu zjavila siedma rota. https://cs.wikipedia.org/wiki/Sedm%C3%A1_rota
dnes, 18:52,  Další incident s účastí Iránu, spojený s pokusem zastavit britský tanker, by mohl...
dnes, 18:51,  Dnes? Ja som čítal, že predvčerom. Tak šíriš dezinformáciu. Chceš uviesť diskutujúcich...
dnes, 18:49,  Je to paradox, keď mesiačkárov blúzni o kaviarenských povaľačoch, a pritom kaviarne...
dnes, 18:36,  VORkoholik.
dnes, 18:33,  Asi stovka uprchlíků dnes proplula na dřevěném voru Prahou, doufajíc, že po Vltavě...
dnes, 18:25,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/67156115_2536135486409321_2789200222138400768_n.jpg...
dnes, 18:11,  Nie to by malo byt kazdemu jasne ked vie co znamena unitarny stat akym je Ukraina a vie co je to...
dnes, 18:02,  Sa moze velice lahko stat ak sa ta skupina 22,4 % liberalkov uchylakov kaviarenskych povalacov...
dnes, 17:59,  20. To ti zjavila siedma čakra?
dnes, 17:52,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/67128025_866291390420916_7432402096403513344_n.jpg?...
dnes, 17:50,  Kokot tu robíš o seba ty....a to zjavne.....
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Ak chceš nájsť tú pravú ženu, naprv buď tým pravým mužom.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(275 410 bytes in 0,401 seconds)