Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Žena zo Zjavenia 12:1 je žena z 1.Mo.3:15

28
reakcií
289
prečítaní
Tému 18. júna 2020, 09:52 založil teolog.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

teolog
   18. 6. 2020, 09:52 avatar
"A ja položím nepriateľstvo medzi teba a ženu a medzi tvoje potomstvo a jej potomstvo. Ono ti rozmliaždi hlavu a ty mu zraníš pätu.“ - 1. Mojžišova 3:15.

“V nebi bolo vidieť veľké znamenie: Žena bola odetá slnkom, pod nohami mala mesiac a na hlave korunu z 12 hviezd.
Bola tehotná a kričala v pôrodných bolestiach, lebo začínala rodiť.” - Zjavenie 12:1.

2.
označiť príspevok

-era- muž
   18. 6. 2020, 10:16 avatar
V skutočnosti si tým nič konkrétneho nepovedal.

3.
označiť príspevok

teolog
   18. 6. 2020, 10:30 avatar
Viac detailov je na webovom článku - jehovajekralom.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

4.
označiť príspevok

elemír muž
   18. 6. 2020, 19:22 avatar
V prvom odseku j to jasne EVA.
V druhom prípade to je europa, odetá slnkom - europský blahobyt, Pod nohami mesiac - islam na strednom východe a v afrike, a an hlave koruna z 12 hviezd, čo je zástava EÚ, Lepšie ako europska unia som nenašiel.
Tehotná a začínala rodiť? Europa sa začala meniť k dobrému, možno práve z korona vírusu vzíde nový spoločenský systém, ktorý sa bude utvárať na území europy.
Skončí sa nedvlíáda ameriky a svetu bude udávať ton europa, alebo ......., bojím sa to napísať : Angliko ????????? a ..... Kráľovstvo .....????.

o asi nie ???, žiadne vlády, žiadne parlamenty, žiadna politika, ktorú svet začína nenávidieť, národy uveria a oddajú sa kráľovskej rodine ????? Žiadne špinavé kampane, , lebo ľudia zistia veľmi rýchlo klam a špinavosť týchto propagaánd, pretože boi postavené na oklamaní každého človeka a uveria kráľovskej rodine, vláde jednomocnej, ale spravodlivej, ktorá oteraz nebola v žiadnej propagande o uchopenie moci sveta.
Ľudia si otočia rebríky hodnôt v sebe, lebo zistia, že to mali zásluhou propagánd naopak, otvoria sa im oči a a budú plakať od ľútosti, ako sa mohli nechať takto oklamať. Budú nenávidieť každého, kto ich oklamal a budú chcieť zabiť každého, čo mal podiel na tomto klame A každý, kto bol na strane zla sa musí utiahnúť a neukazovať sa na verejnosti, to sú tí, ktorých mrtvoly nechajú ležať na námestí niekolko dní ......................
Najviac na tom utrpí katolícka cirkev, lebo neuverila fatime, pápež, ktorý je dnes bude posledný a na jeho pohrebe dôjde k vnútornému rozvratu v cirkvi a tá zanikne.
V každej vláde však bude jeden minister a všetci budú podriadení královskej rodine.
Cirkev ale postupne začne rásť, zo začiatku tam budú len tí, čo už dnes sú ježišovi a budú príkladom pre ostatných a postupne uverí až 3/4 obyvateľstva a tí , čo sa museli dlhé roky skrývať ,nakoniec vyjdú z úkrytov, cirkev a svet im nakoniec odpustí, ale už nikdy z týchto rodov nikto nebude mať podiel na svetovej moci.
Zaviedol by sa dekadicky systém apolitického systému vládnutia.
Nastane dlhé obdobie mieru, pokoja a spokojosti, ako to, bolo povedané vo fatime.

Čo by ste povedali na takýto vývoj po korona víruse ????????

20.
označiť príspevok

Shagara muž
   18. 6. 2020, 22:51 avatar
4, ....Elemír, Eva určite nie! Jej potomstvo nerozmliaždilo satanovi hlavu!

5.
označiť príspevok

Nehádžte perly sviniam
   18. 6. 2020, 21:32 avatar
Panna Maria vo Fatime,zazrak s tancujucim slnkom !

6.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   18. 6. 2020, 21:35 avatar
ty budeš mariansky sialenec, uhadol som?   

7.
označiť príspevok

Nehádžte perly sviniam
   18. 6. 2020, 21:43 avatar
Preco ? Vies vobec co sa tam dialo?

8.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   18. 6. 2020, 21:45 avatar
no nieco predsa vieme...ludia tam museli "šaliet" nemyslíš?....alebo sa tvarili dostojne pri tom ako kakabusy?

10.
označiť príspevok

Nehádžte perly sviniam
   18. 6. 2020, 22:04 avatar
Preco sa vsetko vypnilo, co tam Matka Bozia povedala tym trom detom ? Vsak Maria je len obycajna hriesna zena....

11.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   18. 6. 2020, 22:12 avatar
to uz ani Ježiš sa tak nezjavuje ako vam Maria....ved Maria sa predsa nemoze zjavovat ty katolicke čudo....a ak sa tam vobec niekto zjavuje tak hadaj kto......    
Súhlasí Shagara

12.
označiť príspevok

Nehádžte perly sviniam
   18. 6. 2020, 22:24 avatar
Tych zjaveni uznanych cirkvou je ako safranu...to prave vy na kazdej bohosluzbe vidite DS a potom besniete...

13.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   18. 6. 2020, 22:25 avatar
urcite synu katolický....a robime z toho politicku zaležitost.....

14.
označiť príspevok

Nehádžte perly sviniam
   18. 6. 2020, 22:31 avatar
Povedz mi, ked vidim tie videa z tych vasich konferencii...preco to vedu povacsine Cesi? Niektori sa aj hraju, ze su Slovaci...ale daleko maju od Slovakov...

15.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   18. 6. 2020, 22:33 avatar
je uplne jedno kto to vedie synu katolicky......v Prahe to vedie slovak ako repa.....trebárs

16.
označiť príspevok

Nehádžte perly sviniam
   18. 6. 2020, 22:39 avatar
Mal by si zobrat Lemmyho na tie vase akcie, je teraz uplne na dne...ani by si to nevsimol, ze ide od jedneho extremu ku druhemu...a mozno by sa mu to aj zapacilo s tym tucnym bruchom poskakovat a vzyvat DS    

17.
označiť príspevok

0svietený muž
   18. 6. 2020, 22:42 avatar
Najradsej by poskakoval okolo Alenky M. Ale tu za polievku v sacku nekupi.           

19.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   18. 6. 2020, 22:49 avatar
nikto nikoho k nicomu nenuti....pokial viem tak Lemmy neverí.....ma na to svoje pravo......

22.
označiť príspevok

Shagara muž
   19. 6. 2020, 00:10 avatar
19, ....správne. A možno je ak komunistické nebo? 
Niekto raz spomínal, že je to "červené nebo" a že na bráne ako sa tam vchádza je nápis: "Proletári všetkých krajín spojte sa"!
A je tu istá podobnosť.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
encrypted-tbn0.gstatic.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
--------------------------------
encrypted-tbn0.gstatic.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

18.
označiť príspevok

Shagara muž
   18. 6. 2020, 22:47 avatar
5, .... skôr satan ako "anjel svetla"! Panna Mária netancuje so slnkom.  

9.
označiť príspevok

elemír muž
   18. 6. 2020, 21:50 avatar
Vo fatime bolo cca 70 000 ľudí, ktorí am prišli na estrádu, ako to všetko znemožniť, ale kolkým padli sánky, keď odtiaľ odchádzali.
Ja tiež nepovažujem zázrak s tancujúcim slnkom za top zázrak, ale nebo určite vedelo a vie, koho potrebovali takto presvedčiť.
Ja považujem za najväčší zázrak vo fatime to, že bolo niečo prikázané cirkvi, zasvätiť rusko jej nepoškvrnenému srdcu a cirkev ak to neurobí,príde druhé vojna a ešte strašnejšia ako bola tá prvá.
Cirkev neurobila a trest prišiel.
Kto môže toto všetko takýmto spôsobom nariadiť a potom vykonať trest, kde len ľudí zahynulo viac ako 110 000 000 milionov ľudí. ?????? A kto bude bratý na zodpovednosť za tie životy a škody ???
Či urobíme zase z boha masového vraha , ako to tu písali niektorí, čo urobil so židmi ?
Samozrejme, vždy to je vec názoru, ale ježišova pravda je len jedna a my ju nepoznáme. A ja som to uveril pre utrpenie a smrť týchto ľudí. 110 milionov nestačilo na to, aby zodpovedných presvedčilo ?
Nepresvedčili miliony prídu miliardy.

21.
označiť príspevok

Shagara muž
   18. 6. 2020, 23:53 avatar
ŽENA ----- Zjavenie 12,1
-------------------------------------

Nie je to žiadna pozemská žena. Satan nemá nijakú zvláštnu nenávisť voči nejakej ľudskej žene. Je to skôr symbolická žena. To znamená, že znázorňuje dačo iné. Je to zjavné z poslednej knihy Biblie, zo Zjavenia, kde sa o nej dozvedáme viac. Je tu opísaná ako „žena odiata slnkom, a pod jej nohami bol mesiac a na jej hlave bola koruna z dvanástich hviezd“. Aby sme mohli zistiť, koho táto „žena“ znázorňuje, všimnime si, čo hovorí kniha Zjavenie ďalej o jej dieťati: ..... „A porodila syna, mužského rodu, ktorý má pásť všetky národy železným prútom. A jej dieťa bolo vytrhnuté k Bohu a k jeho trónu.“ — Zjavenie 12:1–5.
Zaujímavé je konštatovanie: .... "syn mužského rodu". A to mnoho naznačuje!
------------------------------------------------------------
A tak ak zistíme, kto je tento .... „chlapec“, spoznáme koho znázorňuje .... „žena“ !!!???
Dieťa nie je doslovná osoba, rovnako ako žena nie je skutočná ľudská žena. Biblický text ukazuje, že tento „chlapec“ „má vládnuť nad všetkými národmi“.
„Dieťa“ teda znázorňuje Božiu vládu, v ktorej je kráľom Ježiš Kristus, a ...... „žena“ predstavuje Božiu organizáciu verných nebeských tvorov. Rovnako ako „chlapec“ pochádzal zo „ženy“, vyšiel i Ježiš Kristus z nebeskej organizácie, zo spoločnosti lojálnych duchovných tvorov v nebi, ktorá spolupracuje na vykonaní Božieho predsavzatia.
V liste Galaťanom 4:26 je táto organizácia označená ako ..... „Jeruzalem hore“.
Keď sa teda Adam s Evou vzbúrili proti Božiemu panstvu, Jehova urobil prípravy pre vládu kráľovstva, ktorá sa mala stať nádejou pre ľudí milujúcich spravodlivosť.
--------------------------------------------------------------------------------
Biblia uvádza: ..... „Prostredníctvom tvojho semena sa budú určite žehnať všetky národy.“ ?(1. Mojžišova 22:18)
Kto je týmto ...... „semenom“, ktoré malo prísť podľa sľubu z Abrahámovho rodu?
Biblia nám neskôr odpovedá: ....... „Sľuby boli vyrieknuté Abrahámovi a jeho semenu. Nehovorí: ‚A semenám‘, akoby mnohým, ale akoby jednému: ‚A tvojmu semenu‘, ktorým je Kristus.“ ?(Galaťanom 3:16)
Boh povedal i Abrahámovmu synovi Izákovi a jeho vnukovi Jakobovi, že „semeno“ Božej „ženy“ príde prostredníctvom ich rodovej línie. — 1. Mojžišova 26:1–5; 28:10–14. A tak sa aj stalo.
Biblia ešte poznamenáva: .... "A istotne naveky postavím jeho semeno a jeho trón ako dni neba.“ ?(Žalm 89:20, 29; 89:21, 30,) A to "semeno" zahŕňa aj Krista a jeho pomazaných bratov! 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
A kto je "had" a jeho "semeno" to hádam vie každý kto pozná Písma?!  

23.
označiť príspevok

teolog
   19. 6. 2020, 03:05 avatar
Žena zo Zjavenia 12:1 je žena z 1. Mojžišovwj 3:15 a korešponduje so ženou v knihe apoštola Pavla Galatským 4:24.

24.
označiť príspevok

pozorovateľ
   19. 6. 2020, 12:03 avatar
Deti nie sú zlé, ani neslušné. Deti sú iba odrazom spoločnosti, v ktorej vyrastajú...:-)

25.
označiť príspevok

Shagara muž
   20. 6. 2020, 18:37 avatar
23, .... teda je to Hagar? Nežartuj teológ. My nie sme v otroctve!
Teda, Hagar rozdrví satanovi hlavu?
-------------------------------------------------------------
Teda, ..... Žena zo Zjavenia 12:1 je žena z 1. Mojžišovwj 3:15 a korešponduje so ženou v knihe apoštola Pavla Galatským 4,26., 31 a nie tak ako si napísal ty!
Teda tu ide o "Jeruzalem hore" /"matka" pomazaných - , alebo Jehovova "manželka"/
--------------------------------------------------------

26.
označiť príspevok

Shagara muž
   20. 6. 2020, 18:41 avatar
23, ty si nesprávne uviedol Hagar/Gal.4,24/...!!!
--------------------------------------------------------------------------
HAGAR – SLÚŽKA ..... Doslovný Izrael pod zmluvou Zákona s jeho hlavným mestom Jeruzalemom.

„DETI“ HAGAR ...... Židovský ľud (ktorý s Jehovom spájala zmluva Zákona) zavrhol Ježiša a prenasledoval ho.

OTROCTVO, KTORÉ SÚVISELO SO ZMLUVOU ZÁKONA ..... Zákon prirodzeným Izraelitom pripomínal, že sú otrokmi hriechu.    

27.
označiť príspevok

djjaro muž
   20. 6. 2020, 18:50 avatar
Kristus je koniec zakona
Súhlasí -era-

28.
označiť príspevok

pozorovateľ
   21. 6. 2020, 10:04 avatar
26 - v knihe Galatským 4:24 apoštol Pavol píše pod inšpiráciou (neomylne) o dvoch ženách!

29.
označiť príspevok

teolog
   3. 7. 2020, 07:35 avatar
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 06:56,  ...trestneho pravnika... Je to aj obraz toho, ako dokaze politicka korektnost a ideologizujuca...
dnes, 06:52,  Problemom je gumovy "nahubkovy" zakon, ktory si vyklada policia inak prokuratura inak...
dnes, 00:55,  V tom máštaké myšlienky ako ja. Asi je viac takých ľudí.... Dovidenia. xD
dnes, 00:47,  No, aj ja som dnes videla ten červený záchranarský. .. pekne pristával. .. alee, videla som...
dnes, 00:44,  To je ešte nič, počkaj o pár rokov. :-) Teraz máš ešte taký bezstarostný medový život...
dnes, 00:43,  ...alebo nič, lebo iba povieš, že ja prvý nidky nezačínam, to si zapíš za uši..!!!!.....
dnes, 00:43,  Ja som dnes tak hľadela na záchranársky vrtuľník, a od srdca som si priala, aby záchrana...
dnes, 00:42,  Jooooj, Milan, m9žem Ti niečo poovedať? *21
dnes, 00:42,  On je horský pes.
dnes, 00:40,  Ja som povybavovala dneska veci v meste, a ptm som doma zaspala na hodinu. .. tak teraz nespím....
dnes, 00:39,  A teba čaká priadza. Odviazať uzol, istiť slovom, pripraviť cestu do snov. *18
dnes, 00:38,  Som vravela Leovi synovcovi, že nemocnica hovorí: "dobrý deň ľudkovia, ak budete zdravo...
dnes, 00:37,  Keď budeš staršia, a pracovne budeš musieť nastupovať na skorú rannú smenu, budíček o 4...
dnes, 00:33,  Minulosť nemá ísť? *14
dnes, 00:32,  Jarooo, v tomto je môj vzor. .. xD ako on chodí spávať. =D Pozzdravujem Ťaaa..,*29
dnes, 00:31,  Azda tam bude aj gazda. *04
dnes, 00:31,  Ešte nechoď.
dnes, 00:30,  spanilá jazda *29
dnes, 00:29,  Čítala som,' čo bolo v minulosti, na to zabúdam. Začnínam deň úplne nanovo.' Papa...
dnes, 00:29,  Na bielom tátošovi. *04
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

To, že je niekto dospelý, nemusí hneď znamenať, že je aj rozumný.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(99 522 bytes in 0,560 seconds)