Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Zeman: Ruská televize lže v dokumentu o okupaci z roku 1968

4
reakcií
96
prečítaní
Tému 10. júna 2019, 17:54 založil Osvietený.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 6. 2019, 17:54 avatar
"Takže ruská televize lže a žádný jiný komentář, než že je to novinářská lež, se k tomu říci nedá," dodal prezident.

Ministr zahraničí Zaorálek si nedávno i kvůli dokumentu předvolal ruského velvyslance v Česku, aby mu osobně vyjádřil své znepokojení. Není podle něj možné hrubě zkreslovat pravdu o událostech roku 1968

zpravy.aktualne.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

havran
   10. 6. 2019, 17:57 avatar
Osvietený - ukáž mi ktoré meinstrim médium hovorí pravdu. Nebuď labuť debilko.

3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   včera, 13:16 avatar
pravdu najdes len v mediach ktore su alternativou pravdy zem a vekoch,aeronetoch,hlavnychspravach a u baby vangy v ruskej agenture sputnik . hned odhališ všetky tajomstva sveta . zakladom tychto ruskych hovnometov je neoverene zdroje bubacia a podpis napriklad veduci kolotoča huaaaa gumačik

4.
označiť príspevok

hokejis muž
   včera, 13:26 avatar
Pravda je v Denníku neandertálcov, SMEtiach, Narkóze, Hnojke...

5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   dnes, 08:34 avatar
sudruh ti piju krv smetiari hoaxov
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 13:09,  14. nebud paranoidny :) vobec nechápem ako moze tak negativny človek ako ty skomponovat tak...
dnes, 12:59,  pre hnijúcich ruských trtolov je to výstraha?
dnes, 12:54,  Lemmy to je trol, tak primitívnu proliberálnu propagandu tlačí zdá sa zadarmo. Je to mega...
dnes, 12:53,  trulelek je tu :)
dnes, 12:50,  Lemmy zreje a hokejis hnije.....
dnes, 12:43,  Fico samozrejme s jeho vladou urobil i spravne veci . o tom niet pochyb . Že nevie komunikovať...
dnes, 12:39,  majko. parlament ma navoliť18 kandidatov na u.sudcov . ak ich zvolia prezidentka vyberie. nech...
dnes, 12:37,  Vidíš Majko, ľudí na fórach zaujímajú iné veci :)
dnes, 12:35,  Tak o to asi najviac ide strane Sloboda a Solidarita. Chcú, aby bol štíhly štát, a teda, aby...
dnes, 12:31,  Na školsvo je to v Rakúsku percentuálne rovnaké ako u nás, teda ako podiel zo štátneho...
dnes, 12:23,  Napr údaje za 2017 - Rakúsko podľa OECD dáva až o 143 percent viac financií do...
dnes, 12:21,  presne naopak......hokejis sa stava doslova hlupákom......akému páru nieto.....*10*10*10*10
dnes, 12:19,  Nerozumiem o akej kritike hovoríš, Fico nekritizoval prezidentku, lebo ešte neurobila v om...
dnes, 12:16,  Ja by som prezidentke dal tých tzv. 100 dní, ako sa to robí v prípade vlády.
dnes, 12:15,  Lenže o to nejde, teraz je reč o jeho predčasnej kritike.
dnes, 12:14,  To je tvoj problém. Mám svoj názor, za ktorým si stojím. On sa správne ako ty, preto ho...
dnes, 12:13,  Náš štát má nízke príjmy, preto je nedostatok peňaí takmer všade, zdravotníctvo,...
dnes, 12:12,  Lemmy sa stáva čoraz hlúpejším trolom :)
dnes, 12:12,  Ja sa usilujem byť Ježišovým učeníkom, preto ma zaujíma len to čo vyplýva z jeho slov. A...
dnes, 12:11,  Mňa nezaujíma či sa strana sama seba deklaruje ako kresťanská, liberálna či hocijaká, to...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Som vegetarián, ale na mäso sa pozerať môžem.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(55 560 bytes in 0,408 seconds)