Ísť na začiatok.
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Zem vraj prejde cez nulové galaktiské pásmo

69
reakcií
12760
prečítaní
Tému 6. novembra 2012, 01:07 založil Antidogmatik.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Antidogmatik muž
   6. 11. 2012, 01:07 avatar
Čo vy nato? Má v tom prsty Pán? Alebo je to len otázka fyziky a astronómie a...

Viac si o tom môžete prečítať, keď si do Googlu zadáte -galaktické nulové pásmo -. Ale čo si mám o tom myslieť, to zatiaľ neviem...

25.10.2012 5:55:55 Považuji za důležité.....
....abyste následující zprávu věděli a pouvažovali nad možností sděleného. Vzhledem k důležitějším věcem jsem byl nucen odcestovat a vrátím se až příští týden.....
Do vlády došla informácia a to v júli 2012. Oboznámte s touto správou svojich rodných, priateľov a ľudí, ktorí ju sú schopní prijať.
Laboratória NASA oznámili, že je čoskoro možný prechod cez galaktické „nulové pásmo“.
1. Jeseň a zima 2012/2013 bude v Tibete a na celom území severnej pologule teplá. Medzi 12. A 23.12.2012 začne pravdepodobne Zem spolu s celou slnečnou sústavou prechádzať cez galaktické „nulové pásmo“.
Je to existujúci priestor, kde utíchajú a nemôžu sa šíriť žiadne energie, kde neexistujú elektromagnetické polia a to u všetkých objektov.
1. Prakticky na celej Zemi, v priebehu niekoľkých minút okolo 10.h ráno podľa Moskovského času dňa 21.12.2012 nastane úplná temnota a absolútne ticho. Žiadne svetlo, nebude elektrina, komunikačné spojenia, dokonca zvuky, nič z toho nebude môcť fungovať.
1. Toto temno bude sprevádzané kozmickými ilúziami, výbuchmi svetla, tiež iluzórnymi, ktoré sa budú odohrávať niekoľko dní, približne 3 až 4. Netreba sa báť a ani ničoho obávať.
1. Napokon sa opäť objaví slnečné svetlo. Bude opäť vidieť. Zvieratá Zeme zistia skôr intuitívne, že prichádza „Kozmické temno“ a ukryjú sa v norách. Ľudia v mestách nič nepocítia, preto budú medzi nimi obete na životoch a šialenstvo. Môže zomrieť 10 percent svetového obyvateľstva.
5. Mali by ste sa skôr pripraviť na túto zmenu cyklov, dokončiť do daného
termínu všetky povinnosti na rok 2012, nebrať ďalšie a splatiť staré dlhy.

6. Dňa 20.12.2012 vezmite svoje deti, všetky doklady, finančný obnos a odcestujte z miest do prírody. Pripravte si zásobu jedla na cca. 2 mesiace, nakoľko sa elektrické siete budú rekonštruovať len postupne a dlho.
Treba mať doma zásobu vody, dreva na zakúrenie, sviečky na svietenie. Treba mať doma piecku, lebo 21.12. prestanú fungovať elektrické siete.
Rovnako vypnú komunikačné siete a TV. Počas „dní temna“ je potrebné zavesiť na okná tmavé závesy, nepozerajte sa do okien, neverte očiam i ušiam, nevychádzajte von. Ak by predsa len bolo nutné vyjsť von, nesmiete ísť ďaleko, môžete sa stratiť, nakoľko pri absencii svetla sa stratí orientácia a nebude možné vidieť ani vlastnú ruku. Báť sa však netreba.
7. Keď sa znovu objaví svetlo, netrebe sa rýchlo vracať do mesta, bude lepšie počkať do jari. Definitívne vyjdenie Zeme z „nulového pásma“ sa očakáva približne 7. Februára 2013. Budú čiastočne opravené elektrické siete, transportné zariadenia.
8. Všetky vlády sveta dostali túto výzvu o „nulovom pásme“ z rôznych prameňov, ale svojim občanom buď nevedia alebo nechcú pomôcť. Systémy civilnej obrany a evakuácie nezafungujú kvôli výpadku energií, komunikácie, dopravy. Spoľahnúť sa môžete len a len na seba.
Vzniknutá situácia po prechode Zeme cez galaktické „nulové pásmo“ zmení ľudí tak, že sa stanú viac duchovnými. Ľudia budú uvažovať v rámci novej hierarchie hodnôt. V rozvinutých a rozvýjajúcich sa krajinách vzniknú a budú prekvitať nové duchovné hnutia, nové systémy zachovania zdravia a dôstojnosti osobnosti . Toto bude na dlhú dobu novým progresívnym trendom vývoja ľudstva.
Súhlasí dilemma


41.
označiť príspevok

Bojislav muž
   6. 11. 2012, 17:24 avatar
myslim ze clovek ktory toto ,,varovanie" vytvoril nema ani ponatie o com hovori


2.
označiť príspevok

Luciferium žena
   6. 11. 2012, 07:36 avatar
kokso,mala som dnes hnusny sen,letela som nad nejakym nocnym klubom,kde bolo pokope strasne vela ludi a nist ,iba tupo stali a pri jednej skupinke sa tahali take oranzove plamienky vedla kazdej postavy,ktore sa snazili ich vytiahnut do vysky a oni nic,padli naspat a opat tam len tak stali,fuj brrrrr
tak neviem ake pasmo v hlave som to mala,ale nebolo to ani nulove  


30.
označiť príspevok

Antidogmatik muž
   6. 11. 2012, 14:51 avatar
Z toho si nič nerob, Luciferium. To bol len sen o poslancoch jednej národnej rady. No a tí ako vieš po voľbách na svojich voličov z vysoka s..., a potom padnú.


3.
označiť príspevok

Luciferium žena
   6. 11. 2012, 07:54 avatar
tato hudba sa tam pustala a oni nist,normalne som sa urazila..tie svine nereagovali
http://www.youtube.com/watch?v=Dww9UjJ4Dt8 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


4.
označiť príspevok

dilemma žena
   6. 11. 2012, 08:13 avatar
nesúhlasím so všetkým, čo je v článku.. ale ľudstvu by stačilo takej úplnej tmy a ticha aj tri hodiny, nieto ešte tri dni a bol by to na totálny globálny kolaps, šialenstvo, chaos. a na pár hodín je to možné, dokonca prospešné, už sa to myslím aj stalo v historii, vtedy ale nebola technika taká vyspelá a ľudia na nej závislí.. nech je tak.


5.
označiť príspevok

dilemma žena
   6. 11. 2012, 08:27 avatar
napríklad v biblii, mk 15:33 ked nastala šiesta hodina, padla na celú krajinu tma až do deviatej hodiny. (pri ukrižovaní krista)
ale aj izaiáš 60:2 lebo hľa, tma pokryje zem a hustá temnota národnostné skupiny..
micheáš 3:6 preto budete mať noc, takže nebude videnia, a budete mať tmu, aby ste neuskutočňovali veštenie. a nad prorokmi zapadne slnko a deň sa nad nimi zatmie.
mo 10:21, 22, 23 mojžiš okamžite vystrel ruku k nebessiam a v celej egyptskej krajine nastala po tri dni hlboká tma. nevideli sa navzájom a nikto tri dni nevstal zo svojho miesta.. atd, atd.


6.
označiť príspevok

dilemma žena
   6. 11. 2012, 08:33 avatar
Netušíte čo vás čaká keď príde na svet.
Modlite sa, slúžte lebo času vám nieto.
Nemárnite svetlom. Neblúďte svetmi. (?)
znamenia
www.silasvetla.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


8.
označiť príspevok

havran
   6. 11. 2012, 08:38 avatar
Všetky významné objavy , ktoré posunuli ľudstvo nevzišli z modlenia v chrámoch , ale z tvrdej cieľavedomej práce slobodne mysliacich ľudí.
Súhlasí Antidogmatik, zajomato


10.
označiť príspevok

dilemma žena
   6. 11. 2012, 08:43 avatar
môžeš mi vysvetľiť, akú dlhú dobu mali egypťania tvrdo a cieľavedomo pracovať a slobodne myslieť, aby postavili pyramídy? mali by asi prežiť aj vlastnú civilizáciu, aby na to prišli sami.


7.
označiť príspevok

havran
   6. 11. 2012, 08:34 avatar
dilemma - tomu čo tu píšeš treba najprv veriť - bez výhrad , potom môžeš rozvíjať konsekvencie a teda je jasné , že si účelovo môžeš vymyslieť čokoľvek , čo sa ti hodí a už samotná polemika je výhra pre výmyselníka. 


9.
označiť príspevok

dilemma žena
   6. 11. 2012, 08:40 avatar
globálnu tmu som nevymyslela ja, sú o tom poznámky vari v historii každej civilizácii, nielen v biblii, je skôr aroganciou ignorovať ich, a vôbec nie je nemožné, aby sa tak stalo.. čo sa ti na tom nezdá? radšej byť pripravení, ako nie.


11.
označiť príspevok

dilemma žena
   6. 11. 2012, 08:44 avatar
no a tomuto, čo píšeš ty, treba tiež len veriť.


13.
označiť príspevok

havran
   6. 11. 2012, 08:48 avatar
dilemma - máš pravdu , lebo nie každý chápe všetko na úrovni reálneho vedeckého poznania a potom má len jedno riešenie : "veriť , či neveriť" a takto v živote i dnes funguje veľa vecí.


14.
označiť príspevok

havran
   6. 11. 2012, 08:51 avatar
ty si asi ten typ , čo si hádže kockou - má to jednú veľkú výhodu: pri veľkom počte hodov budeš mať vždy 50 percent úspechu


16.
označiť príspevok

dilemma žena
   6. 11. 2012, 08:54 avatar
nie, nemyslím si, že je to hodenie kockou, zvážim pravdepodobnosť, a tu je dosť vysoká. ale nič sa nestane, ked sa tak nestane.. že.


17.
označiť príspevok

dilemma žena
   6. 11. 2012, 08:55 avatar
vždy boli, aj budú senzitívnejšie typy ľudí.. nie je celý svet iba o vede a technike, v tom by bola chyba veriť.
Súhlasí havran


19.
označiť príspevok

dilemma žena
   6. 11. 2012, 08:57 avatar
problém je v tom, že kto je sám, nemá šancu prežiť, môže mať akokoľvek správnu predtuchu.
Súhlasí havran


20.
označiť príspevok

havran
   6. 11. 2012, 09:06 avatar
dilemma - súhlasím s tebou , sú ľudia čo počujú "trávu rásť" , ale to je schopnosť postihnúť jemné prejavy budúcich udalostí. Väčšina ľudí žijú stádovo a nechajú sa hnať akýmsi koridorom , ktorý im vymedzia objektívne zákonitosti napr. spoločenského vývoja. Sám som predpovedal pád socializmu takmer na deň presne 20 rokov vopred. Keď sa ma potom pýtali ako som to vedel , povedel som tým prekvapeným , že stačilo pozorne vnímať čo robia a aké to bude mať následky. Ale to vieš tí súdruhovia vtedy sa cítili neomylní. To samé sa však deje i dnes , už zase máme veľa neomylných , ale tí sa snažia chrániť mocou. Prečo myslíš , že dnes už nie je ľudová armáda? Kapitál verí len sebe a svojím prisluhovačom.
Súhlasí dilemma


12.
označiť príspevok

havran
   6. 11. 2012, 08:45 avatar
dilemma - no ide o to ak taký jav nastal , ako ho zaznamenali , či nebol poznamenaný emóciami a z toho plynúcej intenzity i dĺžky trvania a peíčiny jeho vzniku. V minulosti každý úkaz bol vysvetľovaný ako nadprirodzený , keď v dôsledku nevedomosti nastal - tak teda bolo by asi chybou v nevedomosti pokračovať.


15.
označiť príspevok

dilemma žena
   6. 11. 2012, 08:52 avatar
ved ja nehovorím, že je to nadprirodzený, práveže môže byť prirodzený, nič to na výsledku nezmení, v tejto civilizácii aj trojhodinová úplná tma spraví taký chaos, že môže zomrieť minimálne desať percent svetového obyvateľstva, osobne by som len priala, aby sa tak stalo, potrebujeme prežiť šok, aby sme začali rozmýšľať a zmeniť niektoré veci a bez debaty. chybou by bolo pokračovať v tom, ako je teraz.
Súhlasí havran


18.
označiť príspevok

havran
   6. 11. 2012, 08:57 avatar
takto chápane javy môžu reálne nastať ,lebo čím je integrácia spoločnosti globálnejšia , tým aj následky katastróf môžu byť fatálnejšie na celé ľudstvo a Zem.
Súhlasí dilemma


21.
označiť príspevok

dilemma žena
   6. 11. 2012, 10:54 avatar
Paul Otto Hesse používa trochu iný slovník, ale význam je ten istý. Vo svojej knihe „Posledný deň“ predpovedal „Do sveta uzavretý prsteň z najjemnejšej manasickej hmoty vychádzajúcej z centrálneho slnka, cez ktoré musí slnečná sústava počas veľkého cyklu dvakrát prejsť.“. Jemná hmota tohto prsteňa má zodpovedať nášmu duchovnému telu. Manasická vibrácia je taká, ako keby sme vstúpili do očistného kúpeľa, a s „nedovolenou“, temnou duchovnou hmotou z tohto kúpeľa nevyjdeme.
Hesse spomína aj „trojdňovú temnotu“, opísanú toľkým jasnovidcami, a on ju vysvetľuje nasledovne: „Ak do žiarivého prstenca vstúpi najprv Slnko a Zem sa nachádza za ním, a ak vezmeme do úvahy rýchlosť pohybu slnečnej sústavy (29 km/s), treba v najpriaznivejšom prípade počítať so 110 hodinovou tmou, lebo Slnko v tom stave stratí vlastné svetlo.“
www.silasvetla.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


22.
označiť príspevok

dilemma žena
   6. 11. 2012, 10:59 avatar
Americká jasnovidka Jeane Dixonová vo svojich proroctvách na roky 1994-2004 predpokladala americko európske spojenectvo vo vojne s východnými krajinami a na roky 2005-2020 americko - čínsku vojnu, pričom obe vojny súvisia s Blízkym východom. Podla Dixonovej sa má tretia svetová vojna začať bojmi o Izrael. /možno sa mýlila len v rokoch/
Aj Dixonová, tak ako mnohí pred ňou, spomína nebeské znamenia:
„Slnko stmavne Mesiac a hviezdy nebudú žiariť. Tri dni a tri noci bude úplná tma... Potom vo Svätej zemi zasvieti na oblohe znak kríža.“


23.
označiť príspevok

Luciferium žena
   6. 11. 2012, 11:32 avatar
kokso,to fakt verite kazdej chujovine ?!
vsetko,co sa hmyri zlom,apokalypsou,je to prave orechove,ze
Súhlasí dilemma


24.
označiť príspevok

Luciferium žena
   6. 11. 2012, 11:35 avatar
vlastne ano,pride strasna apokalypsa a este vacsia tma,vsade bude same zlo a este vacsia chudoba,zem sa bude vsade triast a na kazdom kroku bude vo svete potopa,obrovska mnozstva bleskov zasiahnu narazovo nasu zem a vela ludi sa pritom zabije a bude na oblohe sa z bleskov tvorit znak kriza a na nom vyobrazeny jezis kristus..fakt,neklamem,len mi staci uverit a je to


25.
označiť príspevok

Luciferium žena
   6. 11. 2012, 11:36 avatar
fakt by ma zaujimalo,preco ludstvo radsej tuzi po tme ako po svetle,bo ziadne krasne proroctvo zial neexistuje,preco ?


27.
označiť príspevok

dilemma žena
   6. 11. 2012, 11:40 avatar
a čo ked ľudstvo túži po svetle, ale k tomu treba najprv, aby bola tma.. potom, až potom môže vzniknúť svetlo.


39.
označiť príspevok

Luciferium žena
   6. 11. 2012, 17:19 avatar
k 27..dnes je zvlastny den,spomenuli si na mna aj taki,ktori roky nejavili o mna zaujem a vuala,chcu sa velmi stretnut,bo im chybam a v poslednej dobe na mna akosi casto myslia
hm lenze ja uz nemam zaujem,odmietam im ponuknut "svetlo" tym starym a aj tym dalsim,bo mi ostalo uz iba pre par vyvolenych


40.
označiť príspevok

dilemma žena
   6. 11. 2012, 17:22 avatar
no vidíš, a ako otrasne sa začalo.


26.
označiť príspevok

Luciferium žena
   6. 11. 2012, 11:38 avatar
tak pokracujme v depkovani vsade spolu,niekam to len dotiahneme
otrasny den je dnes


28.
označiť príspevok

Petrana žena
   6. 11. 2012, 14:45 avatar
...prechod cez ekliptiku galaxie alebo galaktické nulové pásmo sa deje každých no najmenej 12000 rokov...vraj má prísť k prepólovaniu Slnka a následne Zeme...no, nedôjde. Tieto objekty majú vlastné magnetické pole, nezávislé na tom, či je nad alebo pod ekliptikou galaxie. To by aj Mesiac, ktorý stále behá hore a dole, čiže nad a pod ekliptiku slnečnej sústavy, musel meniť póly...nemení. Menia sa len energie, ktoré odráža. A nielen mesiac, ale aj ostatné planéty. (neboj, pán to má dobre vymyslené)


31.
označiť príspevok

Petrana žena
   6. 11. 2012, 15:10 avatar
...názorná ukážka ekliptipky SS
http://www.youtube.com/watch?v=dqreLkR0MoM Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

podotýkam, že plášť Zeme sa otáča okolo osi pólov. Nájdem aj iné názorné ukážky.


32.
označiť príspevok

Petrana žena
   6. 11. 2012, 15:13 avatar


33.
označiť príspevok

Petrana žena
   6. 11. 2012, 15:14 avatar


34.
označiť príspevok

dilemma žena
   6. 11. 2012, 15:19 avatar
názorná ukážka nedokonalosti astrofyzikov, vesmír nás dokáže ešte prekvapiť.

presne na Vianoce 2011 ( kométa Lovejoy bola objavená 27. novembra 2011.) z ničoho nič objavila tzv. vianočná kométa / Lovejoy /, ktorá nebola očakávaná žiadnymi predpoveďami, ani materiálnymi výpočtami. smerovala totiž priamo do Slnka, všetci odborníci predpovedali jej zánik. no nestalo sa tak, kométa prežila prelet okolo Slnka a vynorila sa na druhej strane. prekvapila hned dvakrát.
www.astro.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


35.
označiť príspevok

dilemma žena
   6. 11. 2012, 15:32 avatar
3 dni a tri noci temnoty, bez elektriny, bez svetla hviezd
http://www.youtube.com/watch?v=t19ZRCzglaI Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


36.
označiť príspevok

Petrana žena
   6. 11. 2012, 15:47 avatar
...je to miniasteorid...verím, že keby niečo, tak zhorí v našej atmosfére alebo ho zožerie Jupiter... 


37.
označiť príspevok

dilemma žena
   6. 11. 2012, 15:49 avatar
petrana, ale to už sa stalo.. pred rokom.. už netreba veriť.


29.
označiť príspevok

majomajo muž
   6. 11. 2012, 14:50 avatar
Možno sa niekomu začnú točiť kolieska v hlave opačným smerom, čo po čítaní DF je vyslovene potrebná vec......
Súhlasí Petrana


38.
označiť príspevok

Petrana žena
   6. 11. 2012, 16:12 avatar
...21.12.2012 sa galaktická polnoc zmení v galaktické svitanie...temnota ustúpi svetlu...ale mnohým bude ešte dlho strašiť vo veži. 


42.
označiť príspevok

foxik
   13. 11. 2012, 09:14 avatar
mate niekto informacie o planete nubiru?
http://www.youtube.com/watch?v=NnBOa8MA1X8 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
&feature=g-hist


43.
označiť príspevok

Inotaj muž
   13. 11. 2012, 09:29 avatar
mne sa teraz podarilo jednu info zohnat
ja si myslim len to, ze my o planetete nubiru vieme a ono to o nas nevie. teda my vieme len o pojme planeta nubiru
basnicka :
Planeta Nubiru je kdesi z vesmiru
Nasej Zemke vraj chce skodit, nemal som sa ja narodit
:-(
teraz velmi smutny som, ze ma spapka strasný slon
  


44.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   13. 11. 2012, 09:34 avatar
Inotaj, ty hovoríš v Inotajoch.


45.
označiť príspevok

Inotaj muž
   13. 11. 2012, 09:46 avatar
Tak skusim inak. Seriozny vedecky svet zalozený na overovných faktoch vôbec nespomína a ani nereflektuje akusi Nubiru. naproti tomu ma zmapovyných doslova a do pismena nespocet inych zaujimavych vesmirnych objektov :(cs.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
alebo
http://www.youtube.com/watch?v=yu-Fw3FdKB4 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Lenze dostali sa detom granaty do ruk a tak sa s nimi hraju podla seba.


46.
označiť príspevok

elemír muž
   15. 11. 2012, 06:55 avatar
mnohí ľudia si už konečne uvedomili, že biblia nie je rozprávočka pre naivných, ale že to bude asi naopak. Tento úkaz by som vedel vysvetliť viacerými spôsobmi, to nie je problém, ale zaujalo ma,že mnohí to našli v biblii. Je to preto, že nečítajú bibliu ako chlapi, ktorí sa pozrú na ženu a vidia na nej iba šaty. Sú však aj takí chlapi, ktorí keď sa pozrú na ženu, vôbec nevnímajú šaty, ale vnímajú tvary tela, ktoré tie šaty vykresľujú. Vidia proste hlbšie, ako maliar, ten musí vidieť nielen pod šaty, ale musí vidieť až svaly pod kožou, aby správne namaľoval to, čo vidí oko laika na žene ako iba šaty. V bibli je všetko napísané iba raz a iba akoby úchytkom a kto nemá oči maliara, nemá šancu sa tam k niečomu dopátrať. Nedokáže ženu vidieť cez šaty a jej zadok rozozná iba vtedy, ak ho má napasovaný v gatiach na prasknutie. Sú to jednoduchí ľudia, ktorí sa v statnovom zrkadle naporiek tomu vdia ako majstri sveta v inteligencii.


47.
označiť príspevok

elemír muž
   15. 11. 2012, 19:56 avatar
A ako by sa dala vysvetliť ta trojdňová tma ? Jednoducho prelet telesa rýchlosťou nadsvetla a tým vytvára okolo seba nadsvetlo, ktoré náš ľudský organizmus nemá čím vnímať a vníma ho ako tmu., ale nemôže to zabrániť šíreniu zvuku,lebo ten sa šíri vzduchom a pokiaľ to podľa biblie už ľudia prežili, vzduch musel zostať a tým aj zvuky. V prostredí nadsvetla je medium na šírenie svetla vo vesmíre redšie a normálne svetlo sa nešíri, ale je tu nebezpečie, že slnko, ako aktívne jadro prestane mať protitlak ostatných sĺnk v galaksii a za ten čas, múže podstatne zvýšiť svoju aktivitu.Počas prítomnosti redšieho svetelného média sa k nám nič nedostane, ale po prejdení sa tlak ostatných sĺnk vráti a vráti sa na pôvodnu úroveň aj jeho rekcia. Nebezpečie je v tom, že počas času zotrvačnosti sa zvýšená jadrová reakcia bude iba postupne upravovať na pôvodný stav a za ten čas nám takto rozpálené slnko môže byť nebezpečné. Ak by to teda bola pravda, potom by bolo terba vyhľadať miesta čo najhllbšie v zemi s dostatkom vody a potravín,lebo povrch zeme by mohol byť týmto kompletne spálený. Koniec veľkého priemyslu.
Môže to byť aj akási vlna v medii na širenie svetla, ktorá mohla vznikúť výbuchom supernov a iných vesmírnych explózií.


48.
označiť príspevok

Bojislav muž
   15. 11. 2012, 20:27 avatar
elemir, nieco take ako prelet cez nulove galakticke pasmo a trojdnova temnota neexistuje, nie je to fyzikalne mozne, ide o proroctvo ktore asi pred rokom zverejnili uz ovecky na kredo.sk, planeta, a uz vobec nie slnecna sustava nemoze letiet nadrychlostou svetla, nemoze letiet ani rychlostou svetla, rychlost svetla je nedosiahnutelna, mozes letiet maximalne 99,999 % rychlosti svetla,

prosim ta, nerob zo seba hlupaka a nevymyslaj si fakty, pleties fantazie inych s bibliou a svojou fantaziou a vznikaju neskutocne fantazmagorie, ano, science fiction dokazalo ,,predpovedat" mnohe technicke vydobitky, no ty spisovatelia vzdy zakladali svoje fiction na tom science


49.
označiť príspevok

elemír muž
   16. 11. 2012, 08:30 avatar
A čo ak súhlupáci tí, čo uverili Einsteinovi ? Nemôže existovať žiadne obmedzenie rýchlosti, čím by to malo byť obmedzené.Nikto netuší aké vznikajú rýchlosti gravitáciou čierných dier. Dnešný svet je trošku ďalej, ako Einstein. Vieš, čotlačí so seba slnko jadrovou reakciou ? Spoľahneš sa na vedcov a povieš, že slnečný vietor a ty im to veríš ? V prvom rade musíš uznať, že svetlo je vlnenie a vlnenie sa nemôže šíriť v prázdnom priestore, a dokonca ani rýchlosť svetla nie je konštatná, musí sa meniť podľa farby a tým sa mení aj rýchlosť, takže obraz zo vzdialenosti viac ako 1000 svetelných rokov by sa dal ešte naskladať za určitú dobu, ale miliony svetelných rokov, to už je nemožné poskladať obraz zo všetkých odtieňov. Pozri si tabulky o svetelnom spektre. Odkiaľ ty vieš, čo je fyzikálne možné, alebo nie, ked to nemajú vyriešené ani tí najrenomovaní vedci, ktorých vy neveriací máte miesto bohov a spoliehate sa na to, že vám dokážu, že Boh neexistuje. Kde si ty a kde je južný pól a kde je boh a kde sú vaši vedci ??


50.
označiť príspevok

Bojislav muž
   16. 11. 2012, 17:05 avatar
ja mam taky pocit ze ten obmedzeny si tu ty, toto su uz ine perlicky co si teraz vypustil do sveta

ano, my mame za bohov vedcov a v ich mene rozbijame veriacim hlavy pomocov microskopov


51.
označiť príspevok

elemír muž
   17. 11. 2012, 08:49 avatar
Ale čo potom, ak v mikroskope uvidiš to isté, čo na nočnej oblohe ?


52.
označiť príspevok

Bojislav muž
   17. 11. 2012, 20:46 avatar
52. co je to za nezmyselna otazka?

50. einstein predlozil dokazy, a ano, su obmedzenia rychlosti, obmedzuju ich fyzikalne zakony, podla tvojej logiky mozes preskocit na mars lebo nemas ziadne obmedzenia a ty len veris ludom ze sa to neda, tak sup sup na strechu a skakaj,

vravis ze dnesny svet je dalej ako einstein, a co taky newton? zomrel uz pred celymi storociami a pritom jeho pohybove zakony stale platia, preco mas pocit ze musis vsetko odvodzovat od biblie alebo svojej fantazie? newton bol hlboko veriaci krestan a predsa svoje pohybove zakony netvoril s bibliou otvorenou na kolenach.

nie, nemusim uznat ze svetlo je vlnenie ktore sa siri v prazdnom priestore, ty si pod vlnenim predstavujes morske pobrezie no vo fyzike rozumieme pod vlnenim prenos energie a energia sa siry aj vo vakuu, hoci pokial su vo vakuu fotony svetla tak uz to nie je vakuum no nebudeme sa hrat zo slovickami.
slnecny vietor, co je na tom pre teba neuveritelne? po prve, znova si nepredstavuj pozemsky vietor, no slnecny vietor mozes vidiet aj zo zeme, hovori ti nieco polarna ziara?
odkedy je rychlost svetla zavisla od farby svetla? to si odkial nabral taku blbost?
a einsteinova teoria relativity? potvrdzuje sa, napriklad vies o tom ze cas prudi na zemi inak ako na jej obeznej drahe? a cim viac sa priblizujes rychlosti svetla, tym viac sa cas spomaluje pre pohybujuci sa objekt, napriklad, ty utekas tesne pod rychlostou svetla, ty budes utekat hodinu, no napriklad v tvojom rodnom meste ubehne rok ( tie casove hodnoty su len prikladne, nie presne),

inac, ak neexistuje obmedzenie rychlosti, teda ze najvacsia dosiahnutelna rychlost je rychlost svetla vo vakuu, tak preco nebola prekonana? mimo ine, rychlost svetla opat nemozes brat ako rychlost iduceho auta,

mimo ine, odporucam, ked uz sa vzdelavas vo svojej fantazii a na internete, vykasli sa na encyklopediu esotericu a jej podobne stranky, sice to nie je zaruka presnosti a bezchybnosti, no wikipedia sa ukazala ako lepsi zdroj


53.
označiť príspevok

elemír muž
   17. 11. 2012, 23:33 avatar
Nájdi si zopár snímok z hublovho teleskopu a z elektronkového mikroskopu niektoré snímky pevnej hmot napríklad kovov. A to, že sa ide na Mesiac tri dni a na mars tri roky, to je nzmysel zabetonovaný tými tvojimi vedcami, ktorí nevedeli, alebo nechceli dokladne vypracovať koncepsiu výskumu vesmíru a toho sa držať, lebo prvé, čo sa malo skúmať vo vesmíre, ak sa človek dostal von z rakety, bolo treba skúmať vesmírne brzdenie, teda vyrobiť umelú grvitáciu kozmiského telesa aby sa mala brzda, prípadne aj zrýchlenie o niečo oprieť. Takto musíme ísť na mesiac iba takou rýchlosťou, aká je rýchlosť na jeho orbite. A ak by sa venovali zrýchleniu a brzdeniu, veď základom každej dopravy na zemi nie je motor, ale brzdy.Nemôžeme vyvinúť rýchlosť, ktorú neubrzdíme. A tiež aj vo vesmíre.Keď sme raz zapálili raketový motor na dvore bez rakety, tak si mal vidieť čo to s ním robilo. To,isté by robil silný motor vo vesmíre, ak by sa nemal o čo oprieť. Toto je podľa mňa dôležitejšie ako prepeličie vajcia a liahnutie sliepok. Alebo, a to ma už ani nebaví, rýchlosť svetla, prečítal si si aké rýchlosti sa môžu doshovať gravitáciou čiernej diery ? Zožeň si iné okuliare, to je potom ťažká diskusia, ak sa pýtaš na to, čo som uviedol vyššie.


54.
označiť príspevok

Bojislav muž
   17. 11. 2012, 23:53 avatar
54. vysvetli mi ako si k tymto tvojim ,,poznatkom" prisiel, inak sa odmietam k nezmyslom takehoto razu vyjadrovat, ty si zozen vzdelanie, mimo ine, to na obrazku je robot Bender, z popularneho animovaneho serialu futurama, a nema to okuliare, tie zrejme potrebujes ty

velmi rad sa ku vsetkemu vyjadrim ked mi uvedies zdroj, nemusis sa bat ze len zdiskreditujem zdroj a nevyjadrim sa k prispevku 54, vyjadrim sa a zaroven by som rad vedel kde na internete si prisiel k tymto svojim ,,vedomostiam"


55.
označiť príspevok

elemír muž
   18. 11. 2012, 12:40 avatar
Takto Bojislav, Ak niečo prečítam, alebo ak sa k niečomu dostanem, tak najprv rozmýšľam o tom, čo je napísané a iba vtedy sa zaujímam o to, kto to napísal, ak my tem niečo zaujme. Ty si opačný typ. Najprv sa zaujímaš kto to povedal a potm si phrnieš vo svojom registri, či je dotyčný medzi tvojími super a podľa toho sa k tomu vyjadríš. Tým ale zastieraš vlastný názor a fantáziu, ako takú, pretože vlastný názor a fantázia boli , sú a budú najväčším motorom vedy. Keba Einstein nemal tieto vlastnosti a opierlby sa iba o názory iných, bol by iba ako vedec pcovník, ale kašľal na to, čo hovoria iní a vymaslel si svoje, pohol vedu o taký skok, ako doteraz nikto, aj keď môj osobný názor je, že sa zabúda na mnohé židovské vedkyne cez vojnu, ktorým ich myšlienky ukradli "VEDCI""". Einstein samotný podľa mňa nevymyslel nič tak svetoborného.On takmer nič nedokončil, ale práve tieto jeho veci dokázali iní vedci spracovať tak,že veda spravila obrovský skok. A v tom je napríklad aj moja logika.
Príklad: Ak zoberieš na stavbe do ruky rozbrusovačku, ale tu velikú a jej kotúč sa roztočí na 11000 otáčok, zrazu cítiš, že musíš prekonať určitú sili, aby si ju pootočil. Hmotnosť kotúča a otáčky si vytvorili svoju vlastnú gravitáciu v gravitačnom poli zeme. Tá zemská gravitácia na tu rozbrusovačku pôsobí ďalej, ale je zmenšená o gravitciu vytvorenú otáčanám kotúča. A z toho sa dá všeličo vymyslieť, ak by napríklad túto rozbrusovačku zapol vo vesmíre kozmonaut, tak sa môže od nej odraziť. Ak teda gravitácia rozbrusovačky je vytvporená motorom 2 kW a energia na zmenu pohybu 150 kg kozmonauta je niekoľko sto watov, potom sa ten kozmonaut môže o tú rozbrusovačku oprieť. Alepozor, než sa tá rozbrusovačka roztočí, tiež sa musí o niečo oprieť, matematicky váha kotúča a váha rozbrusovačky a váha kozmonauta sa matemazicky dostanú do pomeru a vyjde vysledok, napríklad,že ak ak kozmonaut zapne vo vesmíre rozbrusovačku 2 kW s kotúčom o váhe 250g na 11000 otáčok, bude sa kozmonat otáčať rýchlosťou, alebo otáčkami, toľko krát menšími, ako je menšia váha rozbrusovacieho kotúča oproti výhe kozmonauta s výstrjom cca 150 kg plus váha rozbrusovažky 5 kg. teda 155/ 0,25 sa rovná pomeru 620 a 11 000/620 sa rovná 17,7, čo znamená, že kozmonaut sa bo rozbehnutí rozbrusovačky bude točiť 17,7 ot za minutu, čo je asi 1 otáčka za 3,5 sekundy. Ak sa kozmonaut potom dotkme vesmírneho modulu, alebo sa ho držal, keď sa rozbrusovačka rozbiehala, potom sa energoa otáčania prenesie na modul, kde sa vzhľadom a veľkosť modulu môže korigovať korekčným motorom. Terz si predstav,že vo vesmíre sa vytvorí kruh možno 500 m možno 1000 a v stredebude kabína v bezváhovom stave. Ak sa okraje naplnia tekutinou pomocou počírača a výkonných čerpadiel sa totálne vyváži koleso a začne sa pomocou motorv najprv radiálne roztážať,získa sa obrovká grvitácia a otáčky nemusia byť nijako vysoké. No a čím vyššia gravitácia, tým silnejší motor sa môže zapnúť pri rozbioehní a tiež aj pri brzdení. Ak ide zo zeme raketa na mesiac , môžu je udeliť len takú rýchlosť, aká je rýchlosť taKéHOTO HMOTNéHO TELESA NA ORBITE MESIACA. sAMOZREJME, žE SA POUžIJú AJ BRZSDOVé MOTORY, ALE bez gravitácie iba do hmotnosti celého telesa. A čím vačšia gravitácia by sa vytvoril, tým silnejší motor by sa použil na zrýchlenie a brzdenie a nešlo by sana mesiac tri dni, ale tri hodiny. Teraz si to predstav na vzdialenosť Marsu, koľko by sa ušetrilo iba na váhe potraván pre kozmonautov.Lenže oni miesto toho, aby výskum brzdy a teda umelej gravitácie, ako sa dostal kozmonaut do voľného pristoru bol na prvom meste,berú si tam prepelice a hrajú sa ako malé deti.
Takže bojislav,


56.
označiť príspevok

elemír muž
   18. 11. 2012, 12:55 avatar
Takže bojislav, všetky tieto moje fantázie sú moje vlastné, lenže keď nie som populárny ako Lenon, potom sú moje fantázie iba na pohošenie tebe podobných.
Ale práve teraz robia Američani zmenu v transporte do vesmíru do vesmíru, končia raketoplány, Rusi zastali vo výskume úplne, ale Američanov podozrievam, že práve asi pracujú na tekejto umelej gravitácii. Lebo napríklad bezváhový stav sa ľhši a lacnejši imutovať v prúdiacej vode smerom hore ako v padajúcom lietadle, kde je časovo obmedzený. Raketa. ktorú """nechali""" naraziť do mesiaca, vôbec nebola o vode, lebo dnes už každý idiot vie, že mesiac a mars neprekonajú gravitáciou atomárnu únikovú rýchlosť vody a voda tam nemôže byť. Buď chceli dokázať cwlému svbetu, že mesiac patrí iba im a bola to zbraň, alebo merali, za ako dlho príde raketa na mesiac bez obmedzenia, teda že by tam chcel pristáť a korigovala sa optika, respektíve hľadali sa korekčné koeficienty vrátane výskumu šírenia rádiových vĺn pri vysokých rýchlostiach.


57.
označiť príspevok

elemír muž
   18. 11. 2012, 13:22 avatar
A ešte ťa trocu pohgecujem, Bojisla. Hlavná téma je nulová hranica , už ani neviem presne, ako to je napísané. Je tu viacero možnosti, samozrejme iba v rámci mojej fantázie.
1. Prelet telesa nadsvetelnou rýchlosťou.
Normálny prelet telesa, ale podstne väčšiho, približne, ako zem. A to už sme zase pri nibiruse.Celý vesmír je vyplnený médiom na širenie svetla, lebo svetlo je vlnenie. Fotóny, to je blbosť, lebo nemajú ako niesť informácie, ktoré si zapamätaá napríklad odrazené svetlo. Toto medium je v blízkosti hmota redšie a v hlbokom vesmíre hustejšie. ASk má prísť Nibirus až v 36 roku, plus mínus 5 rokov. potom je možné, že tlačí pred sebou toto medium a jeho hranica začiatku tlakovej vlny, ktorú svojím pohybom vytvoril, príde teraz. najprv príde nárazová vlna zhueteného media a potom zriedeného média. Na šírenie svetla zo slnka je ideálne terajšie médium, ak sa jeho hustota v krátkej dobe zmení do plusu do mínusu,múže to znamenať, že zhustené a zriedené medium svetlo viesť nebude, teda iba svetlo spektra, ktoré vnímame našími zmyslami. Tie záblesky ba sa mali prejaviť stedy, ak sa bude hustota zmenšovať na riedku a v jednom momente na sínusoide bude rovnaká, ako dnes.jedná sa iba o médium vo vesmíre, ktorým je naplnená aj každá hmota vo vesmíre. Netýka sa to vzduchu, je potom možné, že slnko nezhasne, ale budeme mať na očiach taký filter, že ho neuvidíme. teda svetlo určite, možno aj magnetizmus, ale zvuk, pokiaľ ostane vzduch, sa musí šíriť. Dokonca si myslím, že aj oheň bude horieť, ale nebudeme ho vidieť, iba prostredníctvom vzduch cítiť.
Ďaľšia možnosť je, že takáto vlna v kozmickom mediu na širenie svetla môže byť vytvorená aj veľkým výbuchom, možno supernovy, atď. Leže pozor, Toto medium je vo vesmíre ako produkcia jadrových rekcii všetkých sĺnk. Každé slnko talačí do vesmíru toto medium, až sa vytvoril rovnovážny stav a tým sa obmedzili jadrové reakcie jednitivých sĺnk na určitý stabilný výkon. Ak by aktívne jadro, alebo v anšom prípade slnko, príde do redšieho media, jeho jadrová reakcia sa úmerne zvýši. Ak príde do hustejšieho media, rekcia sa zníži. Ak by táto vlna trvala niekoľko dní, potom polovicaby sa reakcia znížila, lebo najprv pôjde huetejšie médium a v druhej polovici by sa rakcia zvýšila, ale zvýšila by sa zo zvýšenej úrovni a potom nastane otázka, aká úroveň tlaku nastane v kruhu medzi tlakovou vlnou a samotným telesom. Je to tvar gule a slnečná aktivita bude závisieť od tohoto tlaku. Predpokladám, že tento tlak musí byť o niečo väčší, inak by sanevytvorila tlaková vlna a teda slnko by malo mať počas existencie v poli tohoto letiaceho predmetu menšiu intenzitu, čo je väčšia nádej na záchranu, ako pri väčšej intenzite.


58.
označiť príspevok

elemír muž
   18. 11. 2012, 13:43 avatar
Prišiel však 18.júl 2011. V čase medzi 19.30 a 19.55 som práve parkoval v garáži auto a zrazu prišiel na mňa akýsi pocit, až také nepríjemné napätie, že teraz v priebehu 5 minút sa udeje niečo veľmi dôležité, čo nevie nik, ako to po tých 5 minút skončí. Dokonca akoby som mal dojem, že aj samotný Boh v tomto prípade čakal, ako to skončí, pretože to by sa malo rozhodnúť o veľkom dobre, alebo zle aj na našej zemi. Bolo to pre mňa hrozných 5 minút a iba som sa v duchu modlil k Bohu, aby to dobre dopadlo. Nič iné ma v tom momente ani nenapadlo. Konečne 5 minút prešlo a nastal obrovský jasot, že to dobre dopadlo. Po tom som sa prestal tomu okamžite venovať, lebo takýchto zážitkov mávam dosť a už mito ide na nervy, lebo to zbytočne unavuje,ale predsa len potom prišlo akési vysvetlenie.
Videl som vedľa seba akési dva obrovské vesmírne svety, ako keď sa pozeráme na nočnú oblohu, ale hviezdičky boli oveľa menšie a medzi nimi také akoby žlto-oranžové teleso viac tmavé, ako svetlé, pomaly sa pohybovalo smerom ku mne. Tie dve obrovské trblietajúce sa vesmíry boli tak dokonale gravitačne vyvážené, že ďalší pohyb tohoto oranžového telesa závisel od teho najminimálnejšieho rozdielu medzi týmoto dvoma vesmírmi.. Akoby nikto nevedel, odkiaľ toto teleso prišlo a teda akú má kinetickú energiu a ako a kam sa pohne v nasledovných 5 minút a podľa toho sa pohne tam, alebo tam a tým že sa ocitlo na jazýčku váh týchto dvoch vesmírov, rozhodlo sa o jeho a´daľšom phybe smerom k nám. A keďže po piatich minútach nastal jasot, pohlo sa teleso k nám v takom smere, že by to nemalo ublížiť ani zemi a ani vesmíru. A teraz práve toto teleso podozrievam z toho, čo by sa eventualne mohlo stať toho 21. decembra. Ale stále mi z toho v mojej fantázii vychádza Nibirus, ktorý po tejto vlne príde okolo toho roku 2036. Teda 24 rokov plus 24 rokov by sme mali žiť pod jeho vplyvom. Ale ten jasot mi jasne napovedá, že to nemôže byť zlé a kalendár Mayov, potom nehovorí o príchode Nibiorusu, ale iba o príchode jeho vlny. Teda do roku 60 by sme mali žiť pod jeho, vplyvom a už so kdesi čítal aj proroctvá o vytvorení nového spoločenského systému na celej zemeguli asi v roku .


59.
označiť príspevok

Bojislav muž
   18. 11. 2012, 17:20 avatar
mylis sa, pre mna nie je ani tak dolezite kto co vymyslel, ale ako to vymyslel a ci to nejako dokazal, a elemir, tie blbosti su fakt mozne len v tvojej fantazii, no uvedom si prosim ta, ze pokial budes len vypysovat vlastnu fantazmagoriu ktoru odvodzujes z fantazii nejakych mystikov a neupraces si v hlave kto si a comu veris tak sa nikam nepohnes,

lebo vies elemir preco mas tendenciu vsetko miesat dokopy a vkuse bohato doplnat svojou fantaziou? lebo ani nevies kto si a comu vlastne veris,

nezijes v tomto svete ale vo svojom vlastnom ktory je uplne iny ako tento a platia tam uplne ine veci, ako ti mam dokazat ze sa mylis ked ty nepopisujes tento svet ale svoj vlastny vo vnutri tvojej hlavy?


60.
označiť príspevok

elemír muž
   19. 11. 2012, 01:10 avatar
No veď ale to predsa každý a ty tiež, akurát, že ty si si fantáziu zamkol do šuflíka a spoliehaš sa v tomto na iných.


61.
označiť príspevok

Bojislav muž
   19. 11. 2012, 14:39 avatar
ja som fantaziu nezamkol do suflika, lenze nemozes argumentovat fantaziou, vsetci prelomovy vedci ju mali, lenze nemozes fantaziou vydavat za pravdu alebo za nieco realne alebo od nej odvodzovat teorie bez toho aby si to preukazal

na tvojej fantazii elemir je zle to ze si vymyslas fakty bez rozmyslu, radsej budes popierat overene fakty a fyzikalne zakony nez by si mal uznat ze tvoja fantazia sa myli,


62.
označiť príspevok

elemír muž
   19. 11. 2012, 22:41 avatar
To naozaj nie, to vidíš príliš jednoducho, ale to nie je debata na tomto fóre, to by sa tu museli písať 5 stránkové príspevky.Určite mám všetko podložené mne známymi fazikálnymi zákonmi. Ale o tom diskutovať tu nie je miesto. Dokonca som napísal o tomto 325 stránkovú knihu a mám aj podpísanú lineciu na vydanie, ale bohužiaľ, prednosť maju tí, čo si vydanie zaplatia a ja som invalidný dôchodca, takže vraj až o rok, ale po tejto skúsenosti s vami na tomto fore už mám v hlave náčrty niečoho podobného. Ale u mňa je to problém v rozsahu, lebo aj vydavateľ mi to vyčítal, že stačí 150 strán.


69.
označiť príspevok

servis žena
   20. 11. 2012, 09:38 avatar
debatujte ďalej


63.
označiť príspevok

elemír muž
   19. 11. 2012, 22:45 avatar
Pred tým, než som sa to pokúsil vydať, tak som to dal prečítať jednému veriacemu kamarátovi. Ten povedal, že to prečítal na hlt, že to má stále akúsi niť, pre ktorú sa to nedá odložiť, ale potom mi potichu dodal. "Nemám ti zohnať exorcistu ? "


64.
označiť príspevok

Bojislav muž
   19. 11. 2012, 22:46 avatar
tak to som zvedavi ake ,,fazikalne" zakony su tebe zname, knihu vydal napriklad aj taky kent hovind no stale je to blbec obrovskeho razu,

ozaj, neucis sa fyziku z jeho knih? hovind theory, hovori ti nieco?


65.
označiť príspevok

Bojislav muž
   19. 11. 2012, 22:48 avatar
exorcistu? psychiater by nebol lepsi? ked uz ti nieco take povie kamarat tak mozno naozaj nie je na skodu ist prezentovat svoje predstavy odbornikovi, teraz vazne a uplne bez srandy, pokial si len hlupejsi clovek s bujnou fantaziou tak ti ten psychiater nic neurobi no co ak mas nejaku mentalnu poruchu? predsa len, ked mi niekto tvrdi ze dvakrat zomrel a pritom si so mnou pise tak to neznaci prave zdravy rozum


66.
označiť príspevok

elemír muž
   20. 11. 2012, 07:20 avatar
K psychiatrovi chodím, lebo som na invalidnom dôchodkua a posudková komisia sa nezaobídfe bez jeho diagnózy,ale aj na tomto vidno , ža aj ty máš nejaké mdzery v základných veciach, lebo už npríklad len o psychiatrovi máš mylné predstavy, čo vlastne psychiater lieči a aký je rozdiel medzi psychiatroma a psychlogom, lebo nie všetci tí psy- si píšu MuDr. Nájdu sa medzi nimi aj inteligenti. Tak isto ako ateista, nikdy si nebol u psychiatra a druhých tam posielaš. Možno by si bol veľmi prekvapený, keby si tam raz k nemu išiel, presne ako ateisti, ako by boli prekvapení, keby to predsa len raz skúsili. momentálne poruchy mávam tiež bohužiaľ dosť často, lebo už sa mi aj pár krát stalo, že som si ľahol k žene do postele a zabudol som na čo som tam prišiel. Pokiaľ sa ale občas niekto nájde, či ti to potom pripomenie, tak sa to ešte dá, ale väčšina ľudí s tým zomiera, tak načo z toho robiť vedu. A čo sa týka tohho zomretia, to bolo tri krát, lebo žena o tých dvoch donedávna nevedela, ale raz prišla na Áro a tiež, že som jej povedal, že som tam bol zase, ale vystrčila ma tam z dverí jedna paní v čiernom, že ty tu ešte nepatríš. Ale zase, čo ťa poteším, mám tak otlčenú hlavu, že po desiatich rokoch uvidela doktorka na rentgenových snímkach nejaké veliké zrasty lebky po zlomenine asi vraj zpred desatich rokov. Takže volačo na tom bude,čo o mne píšeš, lebo suma sumárum, bol som na druhej strane tri razy, mám riadne otlčenú hlavu a chodím k psychiatrovi. Ale túto moju fantáziu si ukradnúť nedám, aj keby si ju ako zhovadil, ale nezaškodilo by si o tom spolu podebatovať. Aj na záhradke mám zlého suseda, lebo niekedy tam celý deň nič neurobím a ani on, lebo de´púreklebetíme, ako staré baby.
A čo sa týka práve psychiatrie a exorcizmu, mnohí psychiatri den už významne spolupracujú pri psychiatrckých chorobách, a stali sa už aj prípady, že keď sa podarilo im obom človeky vyliečiť, museli si dať potom týždeň oddych. Satan je obrovská sila, takmer na úrovni Boha a aj Ježiš sa mu musel poddať a kto sa dostal na miesto odkiaľ túto silu uvidel, trasie sa už lenpri pomyslení na toto slovo.
Keď som začal písať nielen o Ježišovi, ale aj o satanovi, bral som to ako ty teraz ten ateizmus, ale zrazu ma prekvapil pocit šialenstva.Trvalo to možno ani nie dve sekundy, ale tá hrôza bola ešte väčšia, ako keď som zomrel dva krát od bolesti. Prestalo to našťastie iba preto, že ma niekto v tom momente chytil od zadu pevne za plecia a silne so mnou zatriasol a úplne až rozčúlene do mňa nakričal: "S týmto sa nikdy nezahrávaj!" Spotený od strachu som si sadol na stoličku a keď som sa obzrel, nikoho som nevidel, očami, ale keď som ich zavrel, plakal som ako malé dieťa.
Vy takzvaní ateisti sa tiež zahrávate s takýmito vecami,ale pokiaľ ste takýto neškodní, tak si vás nevšíma.
Toto je už zabudnutá kolonka a málokto to už bude čítať, tak ti napíšem, že jediná zbraň proti neku je Duch svätý. A toho sa dotýkaš iba pri spovedi, lebo spoveď je naplnenie kolosálneho dňa pri Jordáne pred dvetisíc rokmi, keď aj satan poslal k Jánovi svojích ľudí a Ján ich označil ako vretenične pokolenie. To by však malo znamenať, že spoveď na spôsob Jána Krstiteľa pri Jordáne, má neporovnateľne väčší význam, než ako to preferuje katolícka cirkev a vic než ako to cítia tí, čo sa úprimne vyspovedajú. Viackrát sa mi stalo pri spovedi, že som akoby videl stáť v rohu Ježiša a cítil som duchovný prúd do spovedelníka a nazad. Adi ani nie je možné hriech na zemi odpustiť, preto ho Duch sv. berie niekde inde, kde sa to dá. AJ Ježiš keď posielel svojch učeníkov, tak im hovoril: Komu odpustíte, tomu bude odpustené a komu zadržíte, tomu bude zadržané. To znamená, že bude, ale ten čo vyjde zo spovedelnice cíti, ako by to už aj bolo. A toto je ten najväčší význam kolosálneho dňa pri Jordáne.


67.
označiť príspevok

elemír muž
   20. 11. 2012, 07:58 avatar
A preto napriek tomu, že nesúhlasím s mnohými vecami v katolíckej cirkvi, napríklad, že Ježš je boh, alebo nepochopiteľné tajomstvo na Svätej trojici, ktoré ak Ježiša nebudeme uznávať ako boha, tak bude účel a pôsobenie každého člena jasné bez tajomstva, naopak aj z tohoto podozrievam satana, že tieto veci zabetonoval do katolíckej cirkvi cez najvyššiu hierachiu preto, aby ešte viacej zahatal cestu ku spaseniu, lebo iba v tom vidím jediný účel tajomstva, napriek tomuto všetkému má katolícka cirkev systém spovede, ktorý je najbližie k tomu, čo nariadili najvyššie duchovné mocnosti pri Jordáne a úprimne veriací človek to aj cíti vo svojom živote. A preto, pokiaľ budú sedieť kňazi v spovedelniciach a slúžiť nám omše, nie je z katolíckej cirkvi úniku. A to, čo je tam zlé, je aj tak od toho druhého, lebo on ma strach o svoj život a teda tam,,kde mu najviac ide o život, tam je najaktívnejší. Tak isto je to aj s Isalmom, zavaľuje ho s nevinne preliatou krvou a brutalitou voči ženám a tým vlastne dokazuje, že aj Islam mu berie z ruky tisíce duší, o ktorých si myslel, že mu ich nikto nemôže vytrhnúť z ruky.


68.
označiť príspevok

havran
   20. 11. 2012, 08:07 avatar
elemír - je to ľudské a hašteriť sa dá na čomkoľvek


70.
označiť príspevok

Bojislav muž
   20. 11. 2012, 10:07 avatar
elemir tie tvoje predstavy o druhej strane su skor dosledok toho ze mas poskodeny mozog nasledkom zranenia.
nikdy ta nenapadlo ze to su len halucinacie? samozrejme ze sa zdaju byt skutocne, potom by to neboli halucinacie ale iba sen,
a mozno poskodenie mozgu ma za nasledok zkreslene vnimanie reality

mimo ine, ja som navstevoval psychologa a potom aj psychiatra takze si ma zle odhadol a svoje prirovnanie zrejme budes musiet prehodnotit.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 17:15,  Jeho zmýšľanie vyplýva z presvedčenia, že zem je plochá. Teda keď uvádza príklad, ako...
dnes, 17:07,  Miešaš hrušky s jablkami. Samozrejme, že keď kráčaš do kopca, musíš ísť šikmo ku...
dnes, 17:04,  Lebo používaš nesprávne priamú úmernosť a nie priebeh funkcie sínus. Na povrchu...
dnes, 16:53,  Písal si že pri 10 kilometrov sa výška zvýši len o 1,57 metra, a to je to čo som ti...
dnes, 16:49,  Kráčas podla toho akú krivku ma terén. Nie je možné na šikmom teréne kráčať rovno......
dnes, 16:47,  Všetky hodnoty funkcie sínus ti vygeneruje grafická kalkulačka. Jednotkovej kružnice. Už...
dnes, 16:37,  "Funkcia sínus nemá nič spoločné s priamou úmernosťou. Je to funkcia kružnice....
dnes, 16:30,  Čo sa týka tvojho tvrdenia v príspevku 8, že na každý 1km musíš vystúpiť do výšky 680...
dnes, 16:21,  .......a okrem toho, keď cestuješ po obvode kružnice tak klesáš, nie stúpaš.
dnes, 16:18,  To sú veľmi malé výšky s ohľadom na veľkosť zemegule. 10km výška, to je, akoby si mal...
dnes, 16:13,  Funkcia sínus nemá nič spoločné s priamou úmernosťou. Je to funkcia kružnice. Funkcia...
dnes, 15:56,  "Na 1 km je výškové prevýšenie 6371 km * sínus (1/6371) = 0.0001569 km = 0.1559...
dnes, 15:09,  Od rovníka na pól je to pí/2 radiánov, čiže 1,57...(atď). To znamená výškové...
dnes, 13:32,  Používaš nejaké čudné výpočty. Polomer Zeme je 6371 km. Ak by si sa chcel z rovníka...
dnes, 12:26,  Jeden radián je uhol, ktorý vytína na obvode kružnice oblúk dĺžky rovnajúcej sa jej...
dnes, 11:09,  Prečo si ticho ? Trucuješ ?
dnes, 11:08,  Na Ukrajine je 100 tisíc ruských vojakov, ak by si sa ich spýtala na názor, kto je za...
dnes, 11:05,  Ondrej si tu ?
dnes, 11:04,  Ja si tu už niekedy pripadám ako na psychiatrii... to je fakt tak ťažké pochopiť, že okrem...
dnes, 10:06,  Scarlette naozaj ťa už nič hroznejšie nenapadá , len vlastná košeľa?
neprehliadnite
vyhľadávanie
 
Nie každá výhra znamená aj budúce víťazstvo a nie každá prehra znamená aj pád.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(210 402 bytes in 0,156 seconds)