hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Zbohom 2009

príspevkov
28
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 31.12.2009 02:26
posledná zmena 31.12.2009 18:02
1
31.12.2009, 02:26
tak priatelia. dalsi rok je za nami. co sa mna tyka bol plodny, naucil som sa konecne speakovat a odnaucil fajcit🙂 a asi aj pit...
takze sa tesim s otvorenou narucou na 2010, pretoze ho planujem mat stastny... uz som sa totiz nalopotil dost...
a co vy? smutno za starym rokom?
none
2

1. 31.12.2009, 02:26

tak priatelia. dalsi rok je za nami. co sa mna tyka bol plodny, naucil som sa konecne speakovat a odnaucil fajcit🙂 a asi aj pit...
takze sa tesim s otvorenou narucou na 2010, pretoze ho planujem mat stastny... uz som sa totiz nalopotil dost...
a co vy? smutno za starym rokom?

31.12.2009, 02:32
nebol by ten topic vystiznejsi v zmysle..ja neviem..co vas v tomto roku stretlo najlepsie/najhorsie..prip,klasika predsavzatia do noveho..a tak?..
/ja viem ne****vat a zalozit si ked tak svoju 🙂)))
none
4

1. 31.12.2009, 02:26

tak priatelia. dalsi rok je za nami. co sa mna tyka bol plodny, naucil som sa konecne speakovat a odnaucil fajcit🙂 a asi aj pit...
takze sa tesim s otvorenou narucou na 2010, pretoze ho planujem mat stastny... uz som sa totiz nalopotil dost...
a co vy? smutno za starym rokom?

31.12.2009, 07:05
Vôbec nie, dúfam, že v tom novom zažijem viacej raddddosti aj uspokojenia.
A čo sa týka toho starého, priveľa naivity a nereálne očakávania. No zase neviem, či sa ja z tej svojej dievčenskej naivity dakedy spamätám, keď tri desaťročia mi na to boli málo. Ale mám aj reálnejšie plány: vyskúšať novú kozmetiku, dopísať novelu,...
none
9

1. 31.12.2009, 02:26

tak priatelia. dalsi rok je za nami. co sa mna tyka bol plodny, naucil som sa konecne speakovat a odnaucil fajcit🙂 a asi aj pit...
takze sa tesim s otvorenou narucou na 2010, pretoze ho planujem mat stastny... uz som sa totiz nalopotil dost...
a co vy? smutno za starym rokom?

31.12.2009, 09:38
tento nový má byť akože lepší , verím tomu..neviem sa ho dočkať , tohoto mám už plné zuby..))) aj ja všetkým prajem to NAj -NAJ lepšie v Novom roku ...nezabudnite vykročiť pravou nohou
none
12

1. 31.12.2009, 02:26

tak priatelia. dalsi rok je za nami. co sa mna tyka bol plodny, naucil som sa konecne speakovat a odnaucil fajcit🙂 a asi aj pit...
takze sa tesim s otvorenou narucou na 2010, pretoze ho planujem mat stastny... uz som sa totiz nalopotil dost...
a co vy? smutno za starym rokom?

31.12.2009, 10:53
prelom roku neberiem nijako...minuly rok som sa tešila na tento že už konečne mám zlé obdobie za sebou , ale houby bol ešte horší, takže ani neviem či sa mam tešiť na ten ďalší....viem len že to v akom človek je stave nezmení nič zmena čísiel v datume...tento rok tuším som nikomu nezažela pekne sviatky, neberiem ich tak, jedine čo ma teší, že občas vidím ludi sa usmiať a byť sťastní aspoň to mi vyčarí úsmev...ale to si prajem cely rok nie len počas sviatkov
none
13

1. 31.12.2009, 02:26

tak priatelia. dalsi rok je za nami. co sa mna tyka bol plodny, naucil som sa konecne speakovat a odnaucil fajcit🙂 a asi aj pit...
takze sa tesim s otvorenou narucou na 2010, pretoze ho planujem mat stastny... uz som sa totiz nalopotil dost...
a co vy? smutno za starym rokom?

31.12.2009, 12:16
hmm, ja som sa toho strašne veľa neaučil život bol ku mne veľmi štedrý...ale nepohol som sa ano o centimetrík dopredu
none
16

1. 31.12.2009, 02:26

tak priatelia. dalsi rok je za nami. co sa mna tyka bol plodny, naucil som sa konecne speakovat a odnaucil fajcit🙂 a asi aj pit...
takze sa tesim s otvorenou narucou na 2010, pretoze ho planujem mat stastny... uz som sa totiz nalopotil dost...
a co vy? smutno za starym rokom?

31.12.2009, 16:02
no teda ty si vzor pre všetkých. ty sa máš. tá pevná vôľa.
none
22

16. 31.12.2009, 16:02

no teda ty si vzor pre všetkých. ty sa máš. tá pevná vôľa.

31.12.2009, 17:23
to patrilo mne?
none
24

22. 31.12.2009, 17:23

to patrilo mne?

31.12.2009, 17:28
lebo ak ano, neusiel mi sarkazmus... keby ti po kazdej cige bolo tak zle ako mne, tiez bvy si to zvladol, aj bez vole. a tyka toho pitia... na druhy den chcem vzdy zomriet, tak mi je zle.... staci si tu spomienku udrzat a ani sa toho nedotknem, hehe
to co som zazil pred par dnami v robote neprajem (okrem jednej osoby) nikomu... nie je tazke si odvyknut od niecoho co ti nerobi dobre... ali baba ja nie som vzor, len nie som idiot to je vsetko... a co sa tebe podarilo tento rok?
none
27

24. 31.12.2009, 17:28

lebo ak ano, neusiel mi sarkazmus... keby ti po kazdej cige bolo tak zle ako mne, tiez bvy si to zvladol, aj bez vole. a tyka toho pitia... na druhy den chcem vzdy zomriet, tak mi je zle.... staci si tu spomienku udrzat a ani sa toho nedotknem, hehe
to co som zazil pred par dnami v robote neprajem (okrem jednej osoby) nikomu... nie je tazke si odvyknut od niecoho co ti nerobi dobre... ali baba ja nie som vzor, len nie som idiot to je vsetko... a co sa tebe podarilo tento rok?

31.12.2009, 17:53
tak ja som za pol roka vložil 1000 príspevkov (tento).
none
23

1. 31.12.2009, 02:26

tak priatelia. dalsi rok je za nami. co sa mna tyka bol plodny, naucil som sa konecne speakovat a odnaucil fajcit🙂 a asi aj pit...
takze sa tesim s otvorenou narucou na 2010, pretoze ho planujem mat stastny... uz som sa totiz nalopotil dost...
a co vy? smutno za starym rokom?

31.12.2009, 17:27
pre mna rok plný extremov,rok ,kedy som okusila svoje dno a zaroven svoj vrchol,rok velkych zmien,aj ked ťažký,pre mna bol tento rok velkým prinosom...
none
5
31.12.2009, 09:22
mne je smutno za každým končiacim rokom, ale optimistické je, že ho nahradí hneď ďalší, a nevieme aký bude, preto si všetci myslíme, že lepší. A ktohovie, možno bude lepší!
none
6

5. 31.12.2009, 09:22

mne je smutno za každým končiacim rokom, ale optimistické je, že ho nahradí hneď ďalší, a nevieme aký bude, preto si všetci myslíme, že lepší. A ktohovie, možno bude lepší!

31.12.2009, 09:27
noo, mne nieje smutno za rokom, ale mám vždy na začiatku nového také nijaké, až negatívne pocity...akoby všetci ticho hybernovali, kým príde jar, lebo sa vyštavili na vianoce a nič pekné ich do jari nenapadá...nemám rada január a február je len o trochu lepší...naviac mi v nedelu odchádza muž na tri mesiace preč a nejak sa z toho ježím, že budem len so psom...
none
7

6. 31.12.2009, 09:27

noo, mne nieje smutno za rokom, ale mám vždy na začiatku nového také nijaké, až negatívne pocity...akoby všetci ticho hybernovali, kým príde jar, lebo sa vyštavili na vianoce a nič pekné ich do jari nenapadá...nemám rada január a február je len o trochu lepší...naviac mi v nedelu odchádza muž na tri mesiace preč a nejak sa z toho ježím, že budem len so psom...

31.12.2009, 09:29
inak som sa tu dlho nezdržovala, tak prajem , aj ked po funuse veselé vianoce a nový rok taký, aký si prajete a zaslúžite...
none
8
31.12.2009, 09:33
Ked tak premyslam nad tymto rokom, co bol tak bolo pre mna vela zmien, takze uvidime co prinesie buduci s tým X na konci
none
10
31.12.2009, 10:07
tento rok bol taky realno nerealny, buduci bude viac o realite, to je moj novorocny zavazok..
none
11
31.12.2009, 10:11
a mala som dobrý rok, z extrému do extrému, či finančne, alebo pocitovo...a tak to mám rada, ved keby je to stále narovnko, bola by to nuda, nie? ak sa nedejú zmeny, človek zakrnie, zlenivie mu mozog, telo, psychika...ale skončil sa uplne skvele. som zan vdačná-hlavne sama sebe, ako som ho pekne zoslalomovala.
none
14
31.12.2009, 12:40
I see trees of green, red roses too
I see them bloom for me and you
And I think to myself what a wonderful world.
I see skies of blue and clouds of white
The bright blessed day, the dark sacred night
And I think to myself what a wonderful world.

The colors of the rainbow so pretty in the sky
Are also on the faces of people going by
I see friends shaking hands saying how do you do
They're really saying I love you.

I hear babies crying, I watch them grow
They'll learn much more than I'll never know
And I think to myself what a wonderful world
Yes I think to myself what a wonderful world.

none
15
31.12.2009, 15:37
den ako vystrihnuty z hororu..total bordel ..od rana trcat v steiermarku pri vysinutych svokrovcov..pocuvat ich vysinute kazne na grc..je mi tak zle ze farebne pripominam cerstvo natzretu lavicku v parku..nervy.. aaa dotoho sa mam ist este vecer jakoze hrat so zakonnym na harmonicky par..Tuzim zomriet..nic ine
none
19

15. 31.12.2009, 15:37

den ako vystrihnuty z hororu..total bordel ..od rana trcat v steiermarku pri vysinutych svokrovcov..pocuvat ich vysinute kazne na grc..je mi tak zle ze farebne pripominam cerstvo natzretu lavicku v parku..nervy.. aaa dotoho sa mam ist este vecer jakoze hrat so zakonnym na harmonicky par..Tuzim zomriet..nic ine

31.12.2009, 17:08
jasne uz to mam. uz viem na co nalakam svoju buducu zenu... moji rodicia boli ku kazdej mojej laske velmi mili, hned sa citily ako clenky rodiny... si dam do inzeratu ze 'kvalitny svokrovci isty' hehe
akurat ten inzerat nie je moj styl.. ale ak niekto potrebuje rad mu darujem know-how
none
20

19. 31.12.2009, 17:08

jasne uz to mam. uz viem na co nalakam svoju buducu zenu... moji rodicia boli ku kazdej mojej laske velmi mili, hned sa citily ako clenky rodiny... si dam do inzeratu ze 'kvalitny svokrovci isty' hehe
akurat ten inzerat nie je moj styl.. ale ak niekto potrebuje rad mu darujem know-how

31.12.2009, 17:15
jungold .. to by si sa čudoval ako to veľa robí nuž "dobré vzťahy sú dobré vzťahy "))
none
21

20. 31.12.2009, 17:15

jungold .. to by si sa čudoval ako to veľa robí nuž "dobré vzťahy sú dobré vzťahy "))

31.12.2009, 17:22
mozno by bolo lepsie, keby rodicia viac doverovali svojim detom pri vybere partnera. mne mama ked som mal 17 raz nieco vytkla co sa mojej priatelky tyka a ja som sa dva tyzdne neukazal doma. jedine co mame trochu vadilo, ze som to dost striedal. to vies nasi su svoji bez predoslich znamosti🙂 a ja som vedel vzdy povedat to co zeny chceli pocut, az som sa jedneho dna utrhol z retaze... neva aspon si nevycitam, ze teraz ziadnu nemam... ani nie som si isty ci este chcem
none
25

21. 31.12.2009, 17:22

mozno by bolo lepsie, keby rodicia viac doverovali svojim detom pri vybere partnera. mne mama ked som mal 17 raz nieco vytkla co sa mojej priatelky tyka a ja som sa dva tyzdne neukazal doma. jedine co mame trochu vadilo, ze som to dost striedal. to vies nasi su svoji bez predoslich znamosti🙂 a ja som vedel vzdy povedat to co zeny chceli pocut, az som sa jedneho dna utrhol z retaze... neva aspon si nevycitam, ze teraz ziadnu nemam... ani nie som si isty ci este chcem

31.12.2009, 17:31
veru jungold, človek niekedy "celý les prejde" a na kraji vytne "..je to jasné a tu normálne...dobrú partiu si si tu našiel , lebo ani tu nikto nikoho nechce - teda tak 50 % df.
none
26

15. 31.12.2009, 15:37

den ako vystrihnuty z hororu..total bordel ..od rana trcat v steiermarku pri vysinutych svokrovcov..pocuvat ich vysinute kazne na grc..je mi tak zle ze farebne pripominam cerstvo natzretu lavicku v parku..nervy.. aaa dotoho sa mam ist este vecer jakoze hrat so zakonnym na harmonicky par..Tuzim zomriet..nic ine

31.12.2009, 17:47
Uz som ti raz písal , ze ten kto si vyberie peniaze , tak nech ne****je na svoj osud.
none
28

15. 31.12.2009, 15:37

den ako vystrihnuty z hororu..total bordel ..od rana trcat v steiermarku pri vysinutych svokrovcov..pocuvat ich vysinute kazne na grc..je mi tak zle ze farebne pripominam cerstvo natzretu lavicku v parku..nervy.. aaa dotoho sa mam ist este vecer jakoze hrat so zakonnym na harmonicky par..Tuzim zomriet..nic ine

31.12.2009, 18:02
Natalia vydrz. Silne zeny vydrzia vela.
👍: Nadja
none
17
31.12.2009, 16:09
Natalia, kto Ta nuti? Rozved sa a prestan sa hrat na cokolvek.
none
18
31.12.2009, 16:48
Uz len nemcina je na grc, prízvuk ala steiermark este horsie, ale kazen to uz musí byt vazne hnus
Ale kto si co navarí to si aj zerie, tak príjmny silvester Natalka a nech ti usi sluzia
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 142 527 B vygenerované za : 0.238 s unikátne zobrazenia tém : 47 377 unikátne zobrazenia blogov : 779 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Navždy dokonalý skrze Ježišovo dokonalé dielo Ale tento priniesol obeť za hriechy a navždy sa posadil po pravici Boha. ...Lebo jednou obetou navždy zdokonalil tých, čo sú posväcovaní. Hebrejom 10:12,14 Boli ste niekedy ako kresťan sužovaní myšlienk...

citát dňa :

Udržiavajúc si svoj duševný pokoj chránime i ten telesný.