Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Zakladateľ KDH a iné svinstvá...

4
reakcií
843
prečítaní
Tému 5. februára 2016, 08:15 založil fajer.

podobné témy:1.
označiť príspevok

fajer
   5. 2. 2016, 08:15 avatar


2.
označiť príspevok

fajer
   5. 2. 2016, 08:42 avatar
Stálicou v krátkej histórii od začiatku 20. storočia sa stala rodina Čarnogurských, pôvodní židovskí privandrovalci z Poľska, ktorí pred usídlením v Malej Frankovej konvertovali na rímsko-katolícku vieru. Ich vývoj až do dnešných dní to jasne deklaruje. Otec Pavol Čarnogurský sa politicky angažoval najmä za Slovenského štátu tak čitateľne, že keď bol na nátlak Hitlera prijímaný v Slovenskom sneme Židovský kódex, náhle sa mu dostavili urologické potiaže, aby sa vyhol hlasovaniu. To bol jasný signál pre deportovaných židov, ktorí mu masovo odovzdávali do doby predpokladaného návratu z nútených prác cennosti a majetky.

Krátko po zamatovej revolúcii 17.11.1989, de facto majetkovom prevrate, predala rodina Čarnogurských jeden z bývalých židovských domov na Palisádach č. 56, Minerfinu, s.r.o., privatizérom J. Móderovi, T. Chrenekovi, Blaškovi, ktorí v čase Klausovej šokovej terapie skorumpovali viacerých členov českej vlády (tak ako Andrej Babiš), vrátane bývalého českého premiéra Stanislava Grossa, prostredníctvom ktorého sa zmocnili Třineckých železiarní a nedávno mu za to darovali druhú časť obchodného kontraktu privatizácie (províziu, akcie za 100 mil. Kč).

Pavol Čarnogurský bol ako poslanec Slovenského snemu tak vyťažovaný deponovaním cenností a židovských majetkov, že ich rodinný priateľ Gustáv Husák (Čechmi vyhlásený za buržoázneho nacionalistu a väznený za presadzovanie autonómie Slovenska) ho v neprítomnosti zastúpil v manželských povinnostiach a k synom Ivanovi a Pavlovi mu splodil ich brata Jána. Bolo iba elementárnou slušnosťou, že sa s nebohým otcom Ján Čarnogurský rozlúčil na jeho poslednej ceste, veď toľko pre celú rodinu Čarnogurských po normalizácii toho vykonal. Zabezpečil, aby brat Jána a Ivana, Pavol mohol vycestovať do Kanady, kde už zostal a za ktorým boli vyvezené všetky cennosti po židoch, ktorí sa po vojne už nevrátili na Slovensko, a ktoré boli pred deportáciami zverené ich otcovi Pavlovi do dočasnej držby. Nepokladali za potrebné dohľadať príbuzných, alebo odovzdať zlato, platinu, diamanty, umelecké diela ŽNO, alebo Wiesenthalovmu centru pre vyhľadávanie vojnových zločincov vo Viedni. Budú vyňaté dokumenty o rodine Čarnogurských zo zverejnenia arizácie ÚPN ?

Gustáv Husák zabezpečil kariéru nielen Jánovi, ale aj bratovi Ivanovi, ktorý dostal lukratívnu ponuku pracovať na stavbách v Iraku, čo bolo podmienené poskytovaním informácií komunistickej strane. Synovi Jánovi umožnil vyštudovať právo v Prahe a zaangažoval ho do českej intelektuálnej komunistickej spoločnosti, českého židovského disentu a utajenej spolupráce s ŠtB. Simuláciou takzvaného prenasledovania tesne pred novembrom 1989 (stratégia internácie, spoluorganizovanie Sviečkovej manifestácie) ho pripravil na nebývalú kariéru okamžite po majetkovom prevrate. Pražskou židovskou societou bol vymenovaný do funkcie podpredsedu vlády ČSFR, kde mal (po dohode Havla s komunistami a ŠtB) trojjediné postavenie ministra vnútra ČSFR spolu s Waltrom Komárkom a Mariánom Čalfom. Druhou jeho osobnou záležitosťou okrem zmocnenia sa vedenia KDH (pôvodne to mal byť S. Krčméry) bolo získať všetku dokumentáciu ŠtB o bratovi agentovi Ivanovi, ktorý sa stal postupne riaditeľom Hydrostavu, poslancom FZ a podpredsedom SNR.

Keď Ján Čarnogurský zdvihol moc zo zeme a stal sa predsedom vlády na Slovensku, typicky pokračoval v deštrukčnom riadení hospodárskeho potenciálu Slovenska v súlade s federálnou utajenou doktrínou ŠtB. Súhlasil, aby sa zastavili dve najväčšie federálne investičné akcie na Slovensku, ZÚŠP ( záväzné úlohy štátneho plánu) - výstavba metra v Bratislave a dokončenie VD Gabčíkovo. Súhlasil, aby financovanie Gabčíkova prešlo z rozpočtu federácie na financovanie zo slovenského rozpočtu. Dokončenie diela si vyžiadalo 26 miliárd Kčs a Sk, v dnešných cenových reláciách by to predstavovalo najmenej 260 miliárd Sk.

Je mementom a pozoruhodné, akým spôsobom bolo sťažované dokončovanie Vodného diela Gabčíkovo aj vládou V. Mečiara, ktorý si dnes robí zásluhy na jeho uvedení do prevádzky. Odborne a kvalifikovane to je spracované v dokumente Júliusa Bindera "Bez mýtov, taká bola skutočnosť", z 23-24 októbra 2007, ktorý autor rozdal všetkým účastníkom konferencie konanej v uvedených dňoch v Dunajskej Strede, na ktorú nebol ani pozvaný. Autor materiálu zrejme vedel prečo nemal byť prítomný na konferencii, lebo nedostal ani možnosť vystúpiť k retrospektíve vybudovania VD. V predloženom materiály podrobne definuje hlavných oponentov dobudovania diela M. Hubu, P. Baca a Dominika Kocingera, splnomocnenca vlády za KDH. Dokument precizuje, že toto unikátne dielo, okrem zabezpečenia environmentalistiky a kvalitnej pitnej vody pre celý Žitný ostrov a aj Bratislavu, a vyrobením 35 mld. KWh elektrickej energie vynieslo najmenej 50 mld. Sk. Napriek tomu žiadna vláda od roku 1990 nepokročila v otázke zmluvného dokončenia celého diela Gabčíkovo - Nagymaros obojstranne výhodného pre oba štáty.

Už začiatkom roku 1987 sa realizovala koncepcia centralizácie vplyvu KGB z pražského centra. Synovia vyšších dôstojníkov ŠtB Dospivu a Haščáka, boli vyslaní do GRU v Moskve, kde boli pripravovaní na majetkový prevrat v ČSFR. Na Slovensku mali najvyššie funkčné zastúpenie v KGB predseda SNR Viliam Šalgovič a žid Vladimír Lexa, ktorý bol v tom čase presunutý z funkcie námestníka ministra priemyslu SR za námestníka FMTIR ČSFR, k ministrovi Jaromírovi Obzinovi, funkčne najvyššiemu zástupcovi KGB v Čechách. Po Gorbačovovej perestrojke sa chopila ŠtB zorganizovaním majetkového prevratu nafingovaním potlačenia študentov v Prahe. Okamžite prešiel Vladimír Lexa do vlády Milana Čiča ako prvý podpredseda a predseda Slovenskej komisie pre plánovanie a VTR, najvýznamnejšieho centrálneho orgánu. Na zakrytie zraku Slovákom boli so súhlasom židovského jadra VPN pojatí do vlády ambiciózni a poslušní J. Kučerák, V. Ondruš, L. Snopko, M. Kováč, M. Porubjak, L. Pittner...

Ján Čarnogurský uchopením moci z ulice na Slovensku bol "In", raketovo nastúpil cestu otvorenia sa svetovému kapitálu, podobne ako Jeľcin v Rusku. Zrušil najvýznamnejší prierezový ústredný orgán centrálneho riadenia, Slovenskú komisiu pre plánovanie a VTR. Bol novátorom, iniciátorom a vzorom pre netransparentnú privatizáciu majetku štátu (národného majetku), keď ako prvý použil formu predaja národného majetku vopred určenému záujemcovi. Takto predal majoritnú časť VHJ Slovenského tabaku nemeckej firme Remtsma bez súťaže (neskôr SIT). Len úplnou náhodou sa stal agent ŠtB Jozef Banáš manažérom v SIT Slovakia.

Ten druhý a všeobecné známy je:
Úloha Pavla Čarnogurského pri okrádaní pôvodného židovského obyvateľstva o čom sa rozprávalo veľmi veľa a existujú aj priami svedkovia toho o čom píšem.
Súhlasí bystrik, Karola


3.
označiť príspevok

bystrik muž
   5. 2. 2016, 12:54 avatar
Oni sa hanbiť nevedia, sú všade napchatí, aj tam, aj tam...


4.
označiť príspevok

Wolfe muž
   5. 2. 2016, 13:14 avatar
Nemalo to ist skor do tejto sekcie www.diskusneforum.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí bystrik


5.
označiť príspevok

bystrik muž
   5. 2. 2016, 13:16 avatar
Málo, ale no fajer, tak nečudo...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 20:50,  Ondrík, snáď využije inak svoj čas. =)) Ja teraz tiež chodím vonku a upratujem, keď sa mi...
dnes, 20:42,  Že Severná Kórea má diktátora, to všetci vieme, mmusia byť zabednení vo vlastnom, ale že...
dnes, 20:41,  Myslím si že ondrovi je zbytočne niečo vyčítať...ohľadom povysovania
dnes, 20:26,  najnovšie príspevky od tohto účastníka Presne Edo to si ty. Propagandista. (pred 12...
dnes, 20:13,  Presne Edo to si ty. Propagandista.
dnes, 20:13,  Keď má len 4G dáta
dnes, 20:13,  A cim premyslas? Kokotia hlava.:-)))))))))))
dnes, 20:12,  Česká výskumná agentúra STEM robila výskum o šíriteľoch dezinformácií. Jeho výsledky...
dnes, 20:11,  *21*21*21 Aspoň pobavil.
dnes, 20:11,  Šíria ich skôr bez rozmyslu a so spoločenskými motívmi. Expertní šíritelia – sú...
dnes, 20:10,  A toto napise kokotko, co po len len ukoncenom hnojarskom ucnaku na miestnom JRD hnoj kydal....
dnes, 20:09,  https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/117151622_3163061530408363_8287479161440...
dnes, 20:07,  Je Andrej Danko iba užitočný idiot alebo vlastizradca? Bratislava, 9. október 2018 –...
dnes, 20:06,  Slovensko ovládol užitočný idiot Kremľa Kapitán parlamentu JUDr. Andrej Danko nie je...
dnes, 20:05,  Užitečný idiot je pojem politického žargonu používaný pro lidi vnímané jako...
dnes, 19:58,  Najkrajšia najvynulovanejšia nadbytosť vo vesmíre a celej galaxii takto fundovane vysvetluje...
dnes, 19:56,  Lečo.*21 Ja mu nič nechcem vziať. Ale neznášam farizejov. Bože ďakujem že nie som ako...
dnes, 19:54,  Nevravím že ondrej je dokonalým príkladom správneho kresťana. Veď kto ním je? Teda okrem...
dnes, 19:51,  Prečo mu chceš vziať ten pocit výnimočnosti? :)
dnes, 19:50,  Zaujímavé vysvetlenie najkrajšej vynulovanej nadbytosti vo vesmíre o tom ako je upadok rubľa...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Obráť tvár k slnku a všetky tiene padnú za teba.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(70 853 bytes in 0,192 seconds)