Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Zákernost prezidentky sa prejavuje v kazdom kroku.

48
reakcií
413
prečítaní
Tému 27. augusta 2019, 07:18 založil PartOFgod.

podobné témy:1.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   27. 8. 2019, 07:18 avatar
Co si to vobec tato zena dovoluje youtu.be Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


27.
označiť príspevok

Osvietený muž
   27. 8. 2019, 11:37 avatar
PartOFgod ty šmejd ktorý neplatí alimenty


2.
označiť príspevok

havran
   27. 8. 2019, 07:50 avatar
Odpusť Bože slabomyseľným, lebo nevedia čo činia. Za všetkým je Mastný vlas.


3.
označiť príspevok

Morning muž
   27. 8. 2019, 07:57 avatar
Havran, ty tiež závidíš úspešným ľuďom. Úspešným nazávisle na komunistickej strane. Bol si zvyknutý za všetkými úspechmi a pokrokom vidieť pracovnú iniciatívu brigády socialistickej práce. Teraz ťa ide roztrhnúť, keď úspechy - a to ďaleko väčšie, prináša kapitalistický systém, spolupráca s inými krajinami EÚ a podobne. Preto nenávidíš i Čaputovú, lebo sa spojila so silnejšími a žne jeden úspech za druhým a jej popularita vo svete raketovo vzrastá. Spolu s tebou ide roztrhnúť samozrejme aj iných sympatizantov socializmu, ako je Boris, Pantograf a pod..
Súhlasí the X


13.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   27. 8. 2019, 09:27 avatar
Ake uspechy to prinieslo SR a jeho obcanom? Politici a vláda ukončili mafiu, aby sa sami stali mafiou. Fico a jeho vydarení spolurozkrádači aj s Kiskom sú zločinci a vrahovia.
Vážení drahí bratia a sestry. My všetci tvoríme tento štát. Pritom štát je len taký pojem, lebo štát ako pojem nám neubližuje. Všetci sme súčasťou štátu. Vinní aj nevinní. Dobrí aj zlí. Hlúpi aj múdri. Svätí aj zločinci. Sme to my všetci aj bezdomovci. Dnes je už každému dobre jasné, že politika je svinstvo. Politika bola a vždy bude skazená a zvrátená.

Načo sa to hráme my ľudia? Vari čakáme zázrak, že politici sa zmenia? Nestačí nám to ako sme dopadli? Nestačí nám toľko príkladov z dávnej minulosti? Odkedy ľudstvo existuje a začali sa tvoriť prvé štáty tak od vtedy existuje politika. Vždy to tak bolo aj bude, že tí ktorí vládli a boli pri moci tvorili aj politiku štátu. Hádam si nebudeme sami sebe klamať, že vládli obyčajní ľudia ako sme my. Obyčajní ľudia ako sme my nikdy nemali žiadne práva ani moc. Nemali moc hýbať dejinami ani rozhodovať o nasmerovaní štátu. Nemali moc rozhodovať o peňažnom systéme. Nemali moc rozhodovať o vojnách ani ich zastaviť. O tom v čom obyčajní ľudia nemali moc je zbytočné pokračovať lebo ju nemali v ničom. Vždy za nás rozhodovali iní a náš osud bol závislý na nich.

Ani teraz sa nič nezmenilo. Rozhodujú za nás bez nás. Nikto sa nás nepýta, vážený národ môžeme vás ožobračovať? Môžeme vás okrádať vo veľkom? Môžeme podpisovať nevýhodné kontrakty a štátne zákazky? Môžete to potom vy zaplatiť za nás aj vaše deti a vaše celé generácie? Chcete robiť ako ťažné kone za málo peňazí a ťažko? Môžeme sa nabaliť a okrádať štát? Môžeme si na svoje účty kradnúť miliardy? Môžeme vás zapredať satanistom Rotschildovcom? Môžeme vás klamať a manipulovať cez média? Radšej ani nebudem pokračovať v tom čo sa nás nikdy neopýtajú. My ľudia sme pre politikov len kopa hnoja ktorá im zavadzia. Sme pre nich len lacná pracovná sila. Majú nás ešte za menej ako za lacné ázijské prostitútky. Nevidia v nás človeka a dušu. Nevidia naše hodnoty a charakter. Nepovažujú nás za to isté čo sú oni. V žiadnom prípade vo vás nevidia drahých bratov a sestry ako vidím vo vás všetkých ja. Ja vidím človeka v každom, aj v zločincoch a zlých ľuďoch. Aj v Rotschildovcoch. Len sa snažím pomenovať konkrétne činy a ľudí pravými slovami.

Nič nezahmlievam a podávam pravdu takú aká je. Pravda bolí slabých ale dáva silu silným. Pravda oslobodzuje. Kto sa nebojí pravdy je skutočne silný lebo kto sa nebojí pravdy sa nebojí ani svetla. Kto sa nebojí svetla nebojí sa logicky ani toho, aby jeho skutky a činy mohli byť videné. Dobrý človek s krásnou dušou a dobrými hodnotami sa nebojí ničoho. Jeho činy môže vidieť aj celý svet a nemusí sa schovávať. Zlí ľudia plní závisti, nenávisti, skazy a deštrukcie sa však boja prísť na svetlo, aby neboli ich činy odhalené. Schovávajú sa ako v potkany v kanáloch a ich úmysly sú z cela jasne zlé, odporné a zákerné. Až na malé výnimky sú všetci politici zlo. Politik ide do politiky len z jediného dôvodu a to toho, aby sa nabalil a nakradol. Aby sa ohrial na teplom mieste a nemusel skoro nič robiť.
Nikdy v živote som nikomu nič nezávidel a byť v politike už vôbec. Poznám sám seba a svoje hodnoty. Radšej by som skončil v pekle ako stúpil do politiky. Neexistujú peniaze na tomto svete za ktoré by ma niekto podplatil. Nedokázal by som zabíjať len tak bez sebaobrany, nedokázal by som ožobračovať kohokoľvek, nedokázal by som zbedačovať milióny nevinných ľudí a brať im strechu nad hlavou, spôsobovať im utrpenie ako to robia politici. Nedokázal by som robiť ani biznis v štýle robiť podvody na ľuďoch a nútiť ľudí za každú cenu na kozmetiku a poistenie a podobné veci. Niekedy som robil poisťovanie aj kozmetiku aj cenné papiere a musel som odísť. Niekto sa opýta. Prečo? Veď ak máš takýto rozum a si takýto filozof, tak ty musíš zarábať len za to že ta vidia. Koľko ľudí mi povedalo tebe sa vôbec nadajú zatvoriť ústa. Ty by si mal byť miliardár a najbohatší muž sveta s tvojimi schopnosťami. Už som počul aj to, že mňa je škoda v tomto štáte. Nepíšem to preto, aby som si robil reklamu. Ja to nepotrebujem. Milujem Boha z celého srdca a poznám ho dokonale. On vidí do mňa a vie, že moje úmysly sú čisté. Tak veľmi milujem dobro a lásku, že som sa úplne zmenil. Píšem to preto lebo sám na sebe môžem ukázať svetu najlepší príklad. Jednoducho ja sa už nedokážem pozerať na zlo a robiť zlo iným ani v najmenšej miere. Nedokázal som presviedčať ľudí, ktorí ledva žijú a sú radi, že vôbec žijú. Všade kde som skúšal urobiť kariéru som sa vzdal sám od seba lebo všade ma nútili, aby som za každú cenu na ľudí tlačil. Aby som ich nútil a nútil len nech kúpia kozmetiku alebo sa poistia na aute, na dome alebo osobe. Len chvíľu som robil cenné papiere na námestí 4. apríla v Bratislave tam hore ako je Japonská ambasáda v tých podkrovných priestoroch. Neviem či tá firma ešte existuje. Vôbec ma to netrápi. Odvtedy prešlo aj 15 rokov. Môj šéf ma nútil byť drzý cez telefón a klientom nadávať, nútiť ich a hrať sa na pána ako keby mi patril svet. Aby som robil nátlaky na boháčov a hovoril im citujem. Pohnite vašim tlstým zadkom my nemáme čas lebo akcie idú hore práve teraz. O iných nadávkach pomlčím. Okamžite som rezignoval a povedal toto ja robiť nebudem. Ak je šéf sviňa bez citu ja to teda robiť nebudem. Ten istý šéf ťažký milionár vo mne videl obrovský filozofický talent a stroj na peniaze. Videl, že ústami dokážem slovne každého odzbrojiť.

Vtedy som ešte v sebe nemal duchovné učenie ako dnes. Ale to už boli začiatky keď som vedel čo je dobé a čo zlé. Odvtedy môžem povedať, že sa vo mne začal meniť nový človek. Boh má so mnou iné plány inak by mi nedaroval život ako 11 ročnému keď som utrpel úraz elektrickým prúdom. Ocitol som sa vtedy mimo svojho tela a videl sám seba. Vtedy som bol v klinickej smrti. Prečo hovorím o sebe čo som robil a aký som bol? A ako to súvisí z politikou?

Ja nedokážem to čo dokážu zlí ľudia. Nedokážem to čo politici robia každý deň. Nedokážem tam nie len vstúpiť ale nedokážem zbedačovať vlastný národ vás drahí bratia a sestry. A hlavne by som sa hravo každý deň na seba nedokázal pozerať do zrkadla aká som veľká sviňa. Tak ako to robia Fico, Kaliňák, Počiatek a všetci ostatní odporní zradcovia tohto národa. Oni sa na seba každý jeden deň dokážu pozrieť do zrkadla na svoju zhnitú dušu a dokážu sa pozrieť aj do očí svojich detí ako by sa nechumelilo. Oni dokážu toho ešte viac. Dokážu sa pozrieť do očí celému národu ktorý okradli a zbedačili. Dokážu klamať a ešte manipulovať z národom. Dokážu si vymýšľať úbohé primitívne nezmyselné klamstvá a narozprávajú vám rozprávky ako vám pomáhajú a ako vás ešte všetkých zachraňujú. Vinníkov ktorí dostali štát do mizérie a biedy hľadajú všade navôkol len nepovedia na seba, že sú to oni.

Nežijeme prvý deň na tomto svete. Poznáme veľa vlád. Každá jedna hľadala vinu na tej minulej. Omyl všetci kradli. Kradnú aj títo. Táto súčasná vláda navyše k tomu najviac napomáha v histórií nášho štátu dostať túto krajinu tam kam Rotschildovci potrebujú. Neverte Ficovi ani jeho nos medzi očami. Ja mu neverím ani to že žije a dýcha vzduch. Poviem vám prečo. Lebo prezident Severnej Kórey ten malý psychopat akože cez média vyhlásil, Obama ty hnusná opica čierna zničím ťa aj Ameriku, ale my sme pritom neboli. To povedali len média. Pritom moje zdroje hovoria niečo iné. On tej opičke čiernej otvoril klietku a nosí jej banány. On tej opičke dovolil doniesť do jeho krajiny stroj na tlačenie peňazí cez ktorý si FED tlačí peniaze manny, šušťáky, keš, Love, prašule, chechtáky. Tieto prašule si tam tlačia vo veľkom načierno zo vzduchu tak ako to robil doma. Ak niekto povie prečo by to robili tam? Prečo? Ak sa pýtaš prečo milý čitateľ tak sa aj dozvieš. Lebo Severná Kórea je najizolovanejšia krajina sveta aj najstráženejšia. Je okrem toho démonizovaná médiami a je tým pádom aj najmenej pravdepodobné, že vôbec niekoho napadne spájať USA so Severnou Kóreou v tomto zmysle, že si tam tlačia peniaze. Každý jeden mesiac si v tajnej zóne Pchjonchjangu vytlačia 35 miliárd len tak. Myslíte, si že by z toho ten malý Kórejčan nemal nič? Samozrejme že má. Má výhody a benefity od Iluminátov. Pokoj od sankcií, a peniaze čistý zisk, keš na ruku do jeho rodinnej kasičky v jeho stráženom opancierovanom dome. Trezor má dolu pod zemou a tam má aj viac únikových východov pekne hlboko pár poschodí.

Zasa sa mi naskytá položiť otázku. Prečo prebieham od Fica do Kórey? No preto lebo to do seba zapadá. Média klamu ako když tiskne, hovoria bratia Česi. Fico klame tak veľmi, že ak by mu za jeho klamstvá mal rásť nos ako Pinochiovi, tak Ficov nos by prišiel na koniec našej galaxie a už by sa blížil ku galaxii Andromeda. Len pre tých čo nevedia tak to je najbližšia galaxia. Fico nemá v sebe súdnosť ani s jeho kumpánmi. Nemajú v sebe kúska citu ani nič dobré. Ich hodnoty aj charakter sú skazené až tak veľmi, že si ani neuvedomujú čo vlastne robia. Oni si to aj uvedomujú na jednej strane ale na druhej si to ani nechcú uvedomovať. Oni si žijú taký schizofrenický život a hrajú v ňom dvojúlohu. Ráno pozrie do zrkadla a povie. Som dobrý človek som na seba hrdý. Veď aj iný kradnú tak nerobím nič zlé. Potom si na chvíľu zaplače a ponarieka, jaj však národ trpí. Potom sa v ňom prebudí tá druhá horšia polovička a tá hovorí. Národ trpí? Nech trpí dobre mu tak. Potom príde Ficko náš milovaný pred kameru a povie už ako druhý Mečiar, jáj neublížil som nikomu z vás, zbohom idem od vás. Potom vymyslí x riešení ale ani za jedným si nestojí, ani jedno nesplní, potom hľadá x vinníkov, ktorí rozkradli štát a ako vrátiť peniaze do kasy čo chýbajú štátu. Fico je notorický klamár a podvodník. Boli aj iní ale on je ich kráľ. Fico sa kajá nasilu, narieka, súcití z národom, hovorí ako si je vedomý biedy, ako ťažko iní robia, že si je vedomý ako z mála žijú, že ich obdivuje ako z toho môžu žiť atd. Fico má nacvičené frázy aj prejavy ako to robil sám Adolf Hitler. Fico sa nachádza v zlom duševnom stave lebo sám seba presviedča, že uveril tomu čo hovorí ľudom. Fico už ani sám nevie čo hovoril a čomu verí.

Ak to takto pôjde ďalej tak prestanú vo svete kolovať vtipy o Chuckovi Norisovi a začnú kolovať o Ficovi. Takto na začiatok poviem aspoň tie základné ako stavebný kameň. Fico tak klame, že jeho nos letí rýchlejšie ako najmodernejšie ruské stíhačky. Fico tak klame, že veda s ním nestačí držať krok. Fico tak klame, že ak by na nás padla bomba tak bomba sa zľakne Ficovho klamstva a skočí naspäť do lietadla. Fico tak klame, že všetky Dinosaury preto vyhynuli. Fico tak klame, že preto vznikol AIDS. Fico tak klame, že sa ho bojí aj pravda. Fico tak klame, že rozkazuje Iluminátom. Fico tak klame, že aj potkany pred ním zaliezajú do dier. Fico tak klame, že aj Černák sa zľakol jeho klamstva a sám sa posadil do vezenia na doživotie aj sa sám odsúdil. Keby nebolo Fica nevedeli by sme čo je klamstvo. Keby nebolo Fica pravdu by sme museli vymyslieť. Takže tak a náš Fico stále klame ďalej ako keby to už nestačilo.
Všetci už dávno vidíme, že on a jeho zlodeji na nás zvysoka kadia. Už dávno sme ich usvedčili z klamstva a už dávno sme ich chytili pri činoch. Je len na nás obyčajných ľuďoch čo s nimi urobíme. Nedovoľme už ďalej tejto bande vrahov a parazitov nášho národa, aby ešte dokonali svoje dielo. Sú to pijavice, ktoré nás vycicali a ešte sa nám smejú do tváre. Oni ukradnú aj to čo sa nedá ukradnúť. A predajú iným štátom aj to čo sa predať nedá. Netreba im veriť ani slovo a už vôbec nie to, že im je niečo ľúto. Netreba im veriť ani to, že bojujú proti USA lebo aj to je obludný klam. Fico je slobodomurár a slobodomurár rovná sa Iluminát. Okrem toho Penta aj J&T sú nasadené USA, aby zničili ekonomiku. Oni sú len biele kone a len pešiaci. Skutočného vinníka poznáme. Sú to sionisti Rotschildovci.

Fico veľmi dobre vie kto je za utečeneckou krízou. Fico veľmi dobre vie, že existujú. Vedia čo doteraz urobili každému štátu. Ak Fico mlčí tak len preto, že je s nimi. Ak Fico mlčí to len preto, že na jednej strane sa hrá na vojaka ktorý bojuje za Slovensko a na druhej strane sa na tom len smejú ako sa dohodli na tej kamufláži. To, že Fico akože bojuje za Slovensko a súdi sa z EU je len blud. Ak by sa naozaj súdil a bol by proti ním tak by ho dali dolu aby sa nestačil vycikať. On sa nemá totiž čoho báť lebo mu nič nehrozí. Ak sa dohodnete s kamarátom, že budete proti nemu pred svetom tak kamarát vám nič neurobí.

Preto už teraz chápete prečo som spomínal Obamu verzus Severná Kórea. Pointa je jasná. Ja budem bojovať proti tebe len akože a budeme sa na tom smiať ako to celý svet žerie. Ja vám nové prikázania dávam milý Slovenský národ dosť bolo Fica. Odsúďme ho a pošlime ho ku Černákovi na doživotie. V iných štátoch by už dávno odvisol. Dosť bolo biedy a trápenia. Za čo si to zaslúžime? Za čo si to zaslúžia naše deti? Naši starý rodičia? Za to, že robia ak ťažné kone? Ľudia len robia a robia ako roboti a zo života nemajú vôbec nič.

Vládnu nám ľudia, ktorí nám zničili životy, zničili našu budúcnosť a zapredali nás satanistom z Ameriky. Vládnu nám ľudia, ktorí nás tak zadlžili, že z našich budúcich potomkov urobili otrokársku spoločnosť. Ako sa pozrieme našim deťom a vnúčatám do očí keď sa nás budú pýtať prečo sme nezastavili týchto vrahov?

Je mi do plaču ak vidím stovky bezdomovcov. Myslíte, že Fico v noci nespí od plaču a trhá mu to žily? Viete si vôbec predstaviť, čo to znamená spať do rána teraz vonku? A každý deň? Je to boj o život každý jeden deň. Mnohí umrú a umierajú stovky nových. Naši bratia umierajú len preto lebo Fico je za to zodpovedný. On s tým nehodlá nič robiť a má to na háku ako celý náš národ aj náš osud. Ja sa cítim veľmi zle ak idem okolo koša skadiaľ vyberajú plesnivé jedlo plné chorôb a jedia ho bezdomovci. Ja sa cítim veľmi zle ak sedím doma v teplom byte a jem koľko chcem. Ak sa umývam kedy chcem a koľko chcem. Ak idem spať v teplej peknej posteli. Trápim sa a navždy budem pokiaľ bude utrpenie. Pokiaľ naši bratia a sestry budú na ulicu umierať a nikto to nezastaví navždy. Fico ty vrah ty asi spávaš veľmi dobre.


15.
označiť príspevok

Morning muž
   27. 8. 2019, 09:29 avatar
Zbytočná reakcia. Príspevky dlhšie ako 30 viet nečítam. Naviac od človeka, ktorý je známy tým, že píše od veci a neustále to opakuje.


16.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   27. 8. 2019, 09:37 avatar
Ty nemusis je to o tebe a vasej sebranke


26.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   27. 8. 2019, 11:31 avatar
3/ Keby ti nejebalo a vedel si naratat aspon do 5 tak vies ze kapitalizmus je samodestrukcny...))


28.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   27. 8. 2019, 11:39 avatar
2/ Ta pica ked sa popali myslis ze jej zapne???))


34.
označiť príspevok

Osvietený muž
   27. 8. 2019, 12:06 avatar
Na čo sem ťaháš tvoju mater šrob?


37.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   27. 8. 2019, 12:13 avatar
34/ Nerob sa ze si nepochopil!!! Ty si vacsi kokot nez sme dufali!!!))


4.
označiť príspevok

havran
   27. 8. 2019, 08:28 avatar
Morning- to je tá úbohosť a ty iste patríš medzi tých úbohých o to viac, že si bez ich bohatstva , teda papagaj. Ty ani nemôžeš veriť a nevieš veriť tomu čo sám necítiš a len zbožne hľadíš na dollár. Pre mňa je šťastím a úspechom, že do roka prejdem nádhernou prírodou pešo viac ako 2500 km a míňam si ten "obrovský" dôchodok ako mi tu vypočítal Osvietený. Musím to zobrať na úrad a reklamovať, lebo súhlasím s Osvieteným 


5.
označiť príspevok

Morning muž
   27. 8. 2019, 08:37 avatar
Nehovoril som len o peniazoch. Za peniaze si nemôžeš kúpiť všetko. Napríklad Husák si nemohol kúpiť smartfón.  


8.
označiť príspevok

havran
   27. 8. 2019, 08:49 avatar
Morning- povedal by som, že si materialista, ale to by som osočil filozofický smer. Skôr je príhodnejšie slovo mamonár.
Nezazlievam to nikomu, no treba chápať a veriť tomu, že sú ľudia , ktorí nemusia mať peniaze až n a prvom mieste. Ver, že potom sa žije ľahšie, dokonca aj vtedy, keď ich nemáš. Pozri sa na naších Rómov, oni svoj život nepredali a žiju si po svojom už 900 rokov v Euŕope a vedia sa tešiť. V socializme sme ich skoro prevychovali a to nnikdy neodpustia komunistom. 


12.
označiť príspevok

Morning muž
   27. 8. 2019, 09:24 avatar
Nevieš o mne nič, len hapkáš.   Nedávno som si napríklad vyrobil a naprogramoval elektronický kompas. Ľudia sa ma pýtali, prečo to robím, keď si ho môžem za 20€ kúpiť v obchode. Nuž načo..... Lebo koníček a nie peniaze. Preto chápem ľudí s americkým snom. Ten dobrý pocit, keď na niečo prídeš, ako to spraviť a potom to funguje. A môžeš to ešte vylepšiť a dať tomu funkcie, ktoré kompas z obchodu nemá. -A naviac všetky potrebné súčiastky ma vyšli na 5€. O tomto je amerika. Takto boli ľudia v amerike vychovávaní a preto to robia. Väčšina zásadných objavov či vylepšení pochádza preto z ameriky. Samozrejme nie všetci sú takí, ale mnohí áno.  


14.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   27. 8. 2019, 09:29 avatar
Pozor havran S. I. s karecka skajus ma zistene urcite vsetko


18.
označiť príspevok

-era- muž
   27. 8. 2019, 10:05 avatar
12. Nie som nijaký odborník na ameriku, ale mne príde, že to, čo si popísal, nie je to podstatné. Skôr mi príde to podstatné v pokračovaní toho príbehu: "...a potom to funguje." Potom ja by som pokračoval takto: Funguje to! Dá sa na tom zarobiť? Dá sa to predať? Dá sa to uviesť na trh?


19.
označiť príspevok

-era- muž
   27. 8. 2019, 10:07 avatar
(...a ešte: Dá sa to patentovať?)


20.
označiť príspevok

Morning muž
   27. 8. 2019, 10:19 avatar
Polož si otázku: koľko NASA zarobila napr. na sonde New Horizons, ktorú poslali k Plutu? Alebo na sonde Cassini, ktorej misia už bola ukončená a nechali ju spadnúť do atmosféry Saturnu? Alebo na sonde Juno, ktorá je momentálne pri Jupiteri? Alebo, alebo, alebo...... CERN, observatórium ALMA, etc....
Súhlasí -era-


21.
označiť príspevok

-era- muž
   27. 8. 2019, 10:35 avatar
To je pravda. Ak niekde peniaze už sú (štát, milionári), tak si netreba klásť tie otázky.


22.
označiť príspevok

Morning muž
   27. 8. 2019, 10:40 avatar
Preto je dobré, aby boli štáty bohaté a prosperovali. I naša skvelá prezidentka to vie, preto úzko spolupracuje s EÚ.  
Súhlasí -era-


23.
označiť príspevok

-era- muž
   27. 8. 2019, 10:44 avatar
Nech žije naša úzka spolupráca s EÚ!


25.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   27. 8. 2019, 11:29 avatar
23/ Era ked si chces kupit rozok utekas do Bruselu pre broky???))


24.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   27. 8. 2019, 11:27 avatar
22/ Zapad nas najprv vyzere ako svoje kolonie a potom nam daruje akoze slobodu!!!))


30.
označiť príspevok

Osvietený muž
   27. 8. 2019, 11:50 avatar
prečo neberieš lieky šrob? Mal by si menej bubakov


31.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   27. 8. 2019, 11:53 avatar
30/ Teraz vazne!!! Co ste dokazali za 30 rokov od neznej???))


32.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   27. 8. 2019, 11:58 avatar
31/ Este stale sa transformujete???))


33.
označiť príspevok

Osvietený muž
   27. 8. 2019, 12:04 avatar
Dokázali sme že máš 450 € invalidaku v tom divokom kapitalizme na tvoju dutu choru palicu nie 4 € ako v zlatom socíku.


35.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   27. 8. 2019, 12:11 avatar
33/ Takze ste dokazali velke hovno!!!Myslel som si!!!))


36.
označiť príspevok

Osvietený muž
   27. 8. 2019, 12:12 avatar
tých 450 € ti je na hovno lebo ich aj tak ako mišuge prechlastaš


38.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   27. 8. 2019, 12:15 avatar
36/ Dobre ti jebe na tu gebulu!!!Nerozumies otazke co sem tahas moj invalidny???))


39.
označiť príspevok

Osvietený muž
   27. 8. 2019, 12:20 avatar
Jasné že tomu nerozumieš lebo nemáš mozok . Tým jedným závitom ktorý ovláda dvíhanie poldecáka a piva to nepochopíš, že v tom katastrofalnom kapitalizme poberáš 450 € na palicu a v zlatom socíku by si dostal tak 4 € . Nechápeš to čo to má spoločné s tvojou životnou urovňou a tak túžiš po zlatých socíkoch lebo si uplne mišuge .


40.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   27. 8. 2019, 12:23 avatar
39/ Ach ty kokot nedorobeny skusim este raz zopakovat otazku...Co ste dokazali za 30 rokov od neznej???))


41.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   27. 8. 2019, 12:25 avatar
40/ Nehanbi sa pochvalit!!!))


42.
označiť príspevok

Osvietený muž
   27. 8. 2019, 12:29 avatar
No veď píšem a upozornujem ťa že nie som tvoj súdruh tata

Sme niečo dokázali . Ty nič len ožieranie a poberanie socialných dávok .

Ak nevieš čo sa za 30 rokov od padu elektrickeho koterca zmenilo už na to nikdy neprídeš


44.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   27. 8. 2019, 12:31 avatar
42/ Este 30 rokov a mame na Slovensku mesacnu krajinu!!!))


43.
označiť príspevok

-era- muž
   27. 8. 2019, 12:31 avatar
40. Otvorili sme hranice a prevzali sme štandardy západnej Európy. Čo to nevidíš?


45.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   27. 8. 2019, 12:34 avatar
43/ Inak drzim vam palce!!!))


46.
označiť príspevok

Osvietený muž
   27. 8. 2019, 12:36 avatar
Tam sme to dotiahli v zlatom socíku vieme . Tu v par sekundovom videu o tom hovoríl Zeman ešte v komunistickej TV aby sa nezabudlo

http://www.youtube.com/watch?v=bBu7q-0eRRM Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


6.
označiť príspevok

havran
   27. 8. 2019, 08:40 avatar
Morning- to vedia aj migranti a preto prepadli Európu. Skús však o tom čo za peniaze nekúpiš, nespievaj mi tu Kocábovú pesničku.


7.
označiť príspevok

Morning muž
   27. 8. 2019, 08:45 avatar
Havran, pokrok.... Hovorím tu o pokroku. Priemerný európan dnes väčší komfort, ako stredovekí králi. A to všetko vďaka prevážne kapitalistickej súťaži a americkému snu.... Tieto 2 veci sú hlavným hybným motorom pokroku. Preto máš televíziu, internet, sondy lietajú k ďalekým planétam a ty si o tom môžeš pozerať dokumenty z pohodlia obývačky, lekárska veda pokročila, automatizácia - dnes už nemusíš dvíhať ťažké bremená ručne, ale používajú sa stroje, atď, atď......


9.
označiť príspevok

Morning muž
   27. 8. 2019, 08:49 avatar
Za peniaze si napríklad nekúpiš cestu na Mars, pretože to ešte nie je uskutočniteľné. Chýbajú potrebné technológie. (...Premýšľaj o Husákovi a smartfóne ešte....)  


10.
označiť príspevok

havran
   27. 8. 2019, 08:57 avatar
Morning- prečo nezačneš dobou kamennou. Pokrok je kategória závislá od rozvoja výrobných síl. A tomu sú americké sny ukradnuté. Uvedom si, že kvoli americkým snom vymierajú celé národy ,ničí sa životné prostredie aj keď ľudstvo sa rozrastá. Chápeš, čo tým chcem povedať? Všetci si mysleli , že keď sa rozpadne ZSSR tak bude nadlho pokoj a mier. No ale nebude a vieš prečo? Lebo tí Rusi nechcú dobrovoľne skapať a odovzdať svoju krajinu západnému kapitálu.


11.
označiť príspevok

Morning muž
   27. 8. 2019, 09:09 avatar
Opak je pravdou. Vďaka americkému snu tu máme za posledných 100 rokov pokrok, aký tu nebol po zbytok celej histórie od stvorenia sveta. Ako napríklad začínali ľudia ako Steve Wozniak, Bill Gates, Paul Allen ? Ako ľudia, ktorí mali svoj sen. Nešlo o zisk. A ten sen aj uskutočnili. Síce im to potom prinieslo vysoké zisky, ale primárne o ne nešlo. Keby nebolo amerického sna, žijeme stále vo veku parných strojov. Aj Tesla svoj sen uskutočnil až v amerike. Podobne iní vynálezcovia. Máloktorý dosiahol svoj úspech mimo západný svet. Takí ľudia ako bol Mendělejev či Popov boli skôr výnimkou, pretože ku svojim objavom nepotrebovali veľa financii. Americký sen a len americký sen v spojitosti s kapitalistickým súťažením priniesli svetu zásadný pokrok vpred. ...A to aj na poli politickom....    


17.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   27. 8. 2019, 09:38 avatar
Všetko sa začalo presne od toho dňa ako Amerika vznikla. Aj jej vznik považujem za terorizmus lebo vliezť do cudzej krajiny pozabíjať pôvodných nič nikomu nerobiacich indiánov považujem za genocídu a teroristický čin. Všetko terajšie zloženie Amerického ľudu sú prisťahovalci z celého sveta. To znamená, že Amerika v podobe v akej ju poznáme teraz by nikdy nevznikla keby nerabovali a nevraždili. Nie je tomu ani viac ako 250 rokov čo existujú ako USA. Pritom každá Slovenská dedina má viac rokov ako USA. Väčšina dedín na Slovensku má aj 500 až 750 rokov. Dovtedy ako Amerika nevznikla vraždením a okupáciou tak každý štát na svete sa vyvíjal podľa seba a uchovával si svoje tradície aj svoju históriu. Anglicko už tieto veci kolonizácie uskutočňovalo oveľa skôr ako USA vzniklo. Treba si položiť ktoré štáty na svete majú tendenciu ovládať, manipulovať a kolonizovať. Ešte toto isté okrem USA, Anglicka, robili Francúzsko, Španielsko, Portugalsko. Ale ani jeden z týchto štátov až do dnes nenúti celému svetu s takou drzosťou to všetko čo robí USA. Amerika sama degeneruje vlastné obyvateľstvo. Všetci ľudia sú tam otupený a otrávený vo veľkom. Práve preto dávajú vlastnému ľudu do potravín veľké jedy. Väčšina ľudí USA trpí nadváhou a sú veľmi obézny. Trpia civilizačnými chorobami, rakovinou, zvýšeným krvným tlakom vo veľkom. Presne to isté v Anglicku. To preto lebo Anglicko presadzuje ten istý postup voči vlastnému obyvateľstvu. Táto anglosasko -americká politika je maximálne chorá a zvrátená. Rabovať, zabíjať, ničiť, vymývať mozgy, otupovať, vyvíjať teror to je ich systém. USA však jasne dominujú z tejto dvojice a vyvíjajú teror aký nemá obdobu. Majú nátlakovú politiku z cieľom vyhrážať sa a likvidovať svojich protivníkov. Majú ešte takú drzosť, že si ako heslo v ústave štátu dali Boh ochraňuj Ameriku a pritom oni nie sú vôbec veriaci. Hlavný vinníci a predstavitelia Americkej vlády vyznávajú Luciferianizmus. Celý Washington aj z bielym domom sú postavené Slobodomurármi a celý pôdorys má v sebe znaky Satanizmu. Sú tam presne zakódované znaky ktoré majú magickú moc. Okrem toho ich bankovky a hlavne 1 dolárová bankovka má všetky znaky Slobodomurárstva aj Satanizmu. Pýtam sa celého sveta, že čo potom môžeme očakávať od takéhoto štátu my ? To čo robia celému svetu to všetci jasne vidíme. Nátlakom rad radom ničia jeden štát za druhým. Väčšinu štátov sveta si podrobili veľmi ľahko bez boja. Ich centrálne banky mali hneď bez väčšieho boja. Iné štáty museli dobíjať silou. Boli to všetko štáty, ktoré mali inú mentalitu a nebolo v ich povahe ani tradícii vzdať sa. Rotschildovcovci ktorý žili už roky v Amerike využívali Nemecko tak, že podporovali Hitlera aj ho financovali na to aby im dláždil cestu pre ich ciele. Hitler mal dobyť celý svet aby Rotschildovcom predal moc a nový svetový poriadok by už bol dávno na svete. Hitler bol len ich nástrojom. Kto to nevie je veľmi nevedomý človek. Hitler nemal žiadnu moc nad Rotschildovami len robil to čo sa od neho očakávalo. Však koniec koncov ho platili a financovali mu celú vojnu svojimi zo vzduchu tlačenými miliardami. USA napadli Vietnam a vojna tam trvala veľmi dlho. Práve od vtedy majú centrálnu banku Vietnamu pod kontrolou. ZSSR a ich rozpad zas Rotschildovci spôsobili však kto iný by to už bol. Osud Afganistanu a iných krajín všetci dobre poznáme. Cez média klamú ľudstvo a oblbujú ich bludmi. Pomocou filmov a zábavy vnucujú celému svetu nechutnú zvrátenú zábavu. Do dnešných dní som nevidel ani jediný normálny film z USA. Nepoznám ani jeden štát, ktorý by si točil vo vlastných filmoch to čo robí USA. Točia si ako im Amerika vybuchuje, ako majú samé katastrofy, pády budov, mrakodrapov, tajfúny, zemetrasenia, dobu ľadovú ako Amerika zamrzne, ako prídu mimozemšťania ktorý ich zabíjajú, ako skončí svet atd. Všetko sú to drastické podprahové choré doslova psychopatické záležitosti. Len duševne chorých ľudí môže niečo také napadnúť. Robia okrem toho všetko možné aby legalizovali zvrátenosti, úchylnosti, pedofílu, morbídnosti. Propagujú sexuálnosť vo veľkom všade kde sa len dá. Strkajú tieto prvky do všetkých filmov aj hudobných klipov. Celý Holywood aj hudobný priemysel je nástrojom Iluminátov na to aby propagovali zvrátenosti, sexualitu, homosexuálov, a satanizmus. Speváci ako Eminem, Rihanna, Jayze, Beyonce, Britney Spears, Katy Perry atď sú ich bábkami na propagáciu satanizmu a zabudovaných Iluminátskych znakov a prvkov do ich hudobných klipov. To isté aj filmy. Toto všetko nátlakovo tlačia celému svetu. Celý svet sa opičí po Amerike a snaží sa jej podobať v celom prejave. Ak sa niekto opýta ako je to možné a ako môžu niekoho k tomu donútiť tak hovorím veľmi ľahko. Satanizmom dokážu ovplyvniť ľudstvo a úplne ho vygumovať a otupiť. Pôsobia na ľudstvo satanizmom a okultnými prvkami ktoré nie sú viditeľné na oko ale pôsobia skutočne. Okrem toho vysielajú na ľudstvo aj konkrétne štáty rôzne žiarenia v ktorých je naprogramované kódmi to aby to dokázalo ovplyvňovať psychiku ľudí. Používajú aj veľmi účinný prístroj, ktorý s a nachádza na Aljaške a ten sa volá HARP. Pomocou neho ničia jeden štát za druhým lebo ním dokážu ovládať a manipulovať počasie. Robia ním zemetrasenia ako Japonsku niekoľko krát za sebou aj na Haiti alebo v Nepáli. Robia ním tajfúny, pôvodne, búrky a všetko možné. Preto vyzývam všetkých ľudí, ktorý vyznávajú hodnoty lásky, dobro a vážia si skutoční hodnoty aby ste všetci drahý bratia a sestry vedeli, že kto je náš skutočný nepriateľ. Je to Americká politika a ich obyvateľstvo sú len ich pokusné potkany. Pokiaľ my spíme a oddychujeme Satan nikdy nespí a vymýšľa plány ako nás všetkých zničiť a zabiť.

Americké filmy aj Americká politika rozkladajú morálne hodnoty a tradície všetkých štátov.

Vážený bratia a sestry dovolil som si napísať stručne a výstižne niečo o Americkej propagande a devastácii kultúrnych a morálnych hodnôt. Ako sami vidíte Amerika je jediný štát na svete ktorý núti cieľavedome a premyslene pozerať celý svet ich filmy. Takto celému svetu vnucujú choré ideológie a plány skrze svoje choré filmy. Za týmito filmami nestojí nikto iný ako hlavný protagonisti Ilumináti na čele z rodinou Rotschildovcov, Rockefelerovcov, Bushovcov, Kisinger, Brzezinski , Soros atd. Všetko sú to ľudia ktorý stoja za nastolením Nového svetového poriadku. Ak sa niekto nezasvätený do problematiky opýta prečo to robia? Prečo sa rozhodli filmami ničiť celý svet? Odpoveď je takáto: Oni veľmi dobre vedia čo robia. Vedia, že v každom štáte sa rodia nový ľudia. Každý človek sa formuje hlavne v malom veku ako dieťa. Deti sú najviac zraniteľné. Práve deti si vštepujú do svojho vnútra všetko čo vidia. Takto sa formuje ich psychika už v skorom ranom veku. Musím však podotknúť, že aj veľa dospelých ľudí sa nechá nakaziť týmito filmami. Americká politika a Ilumináti takto chcú úplne rozvrátiť základné morálne hodnoty všetkých ľudí. Chcú okrem toho zničiť všetky tradície každého štátu. Nechcú aby sme boli každý jedinečná neopakovateľná bytosť z vlastným myslením a názormi. Tak isto nechcú aby každý štát mal vlastnú kultúru a vlastné dejiny. Nechcú aby si každý štát zachoval vlastné tradície a hodnoty. Ešte do dnes som nevidel jediný normálny film z Ameriky. Do úplne každého filmu ukazujú svoje plány. Do niektorých filmov to robia skryte a do iných priamo na drzovku aby to kričalo. Oni radi ukazujú vo filmoch čo robia ľudstvu. Veľmi radi ukazujú svoju silu. Radi ukazujú filmy kde vidieť priamo aké veci vlastnia. Kde vidieť aké katastrofy vyrábajú a potom sa presne to isté deje iným štátom ale aj ich vlastnému národu. Amerika rada točí filmy z katastrofami a potom tie isté veci robia celému svetu pomocou HARP ktorým dokážu robiť zemetrasenia, tajfúny, pôvodne, búrky. Japonsku vykonali pomocou HARP jedno zemetrasenie za druhým. Na Haiti tak isto. Veľa štátov takto úmyselne ničia aby ich oslabili a úplne rozvrátili. Takto ničia nie len ekonomiky týchto štátov ale úplne ich destabilizujú. Amerika nechce aby štáty prosperovali. Amerika nechce mier ani lásku. Amerika je dieťa Satana a jej cieľom je zničiť celý svet. Ich moc je chorá a zvrátená. Vnucujú každému štátu na svete svoje požiadavky. Do každého štátu na svete sa starajú a miešajú sa do ich politiky. Nikto ich k sebe nevolá ani ich nežiada o pomoc ale aj tak si dovolia prísť aj z celou armádou a začnú tam bojovať len tak, preto, že im sa to hodí. Vyvolajú kdekoľvek na svete vojnu len tak. Oni nepotrebujú na to žiadnu zámienku ani dôvod. Jednoducho sa rozhodnú koho zničia a idú podľa scenára až dokým nezničia ďalší štát ktorý im stoji v ceste. Ich cieľom je rozdeliť všetky štáty na svete od seba. Zničiť a spôsobiť čo najväčšie škody týmto štátom tak aby potom mohli prísť a povedať teraz vám pomôžeme ale za takýchto a takýchto podmienok. Vždy sú to vydieračské a neznesiteľné teda neakceptovateľné podmienky. Vždy sú to podmienky ktorými ešte viac zadlžia a zruinujú daný štát. Takto zničené štáty ktoré tie ponuky nakoniec príjmu skončia presne tak, že ich politici robia presne zo strachu to čo Rotschildovci chcú. Presne takto vzniká tá situácia ako sa stávajú politici len ich poslušnými vazalmi a bábkami. Z našich aj svetových politikov sa stali otroci strachu a bábky na špagáte. Pár vetami sa však chcem vrátiť k filmom ktoré sú z Ameriky. Skrze tieto filmy podvedome programujú ľudstvo aby ho úplne rozložili. Majú dlhodobo prepracovanú taktiku a zatiaľ sa im v nej darí. Nás ľudí čo čítate práve moje články a pozeráte moje videá alebo čítate Zem a Vek nie je až tak veľa. Samozrejme je to dobré ale to číslo úplne nevedomých ľudí na svete je strašne veľké. Všetko sú to ľudia manipulovaný médiami, ľudia ktorý uveria všetko čo vidia v televízii a čo čítajú v novinách. Sú to ľudia ktorý nemajú vlastný názor a vlastné myslenie. Cez filmy a média takto takýchto ľudí programujú Rotschildovci aby ľudstvo nemalo vlastný názor ale aby malo také videnie ako vyhovuje Rotschildovcom. Presne takýto ľudia s takouto psychikou a veľkou nevedomosťou sú najzraniteľnejší a najľahšie ovplyvniteľný . Všetky filmy z Ameriky ich potom masírujú a meniac ich vnútro na taký obraz ako to Amerika chce. Americká politika totiž chce sprosté, tupé národy bez uvedomovania, bez názorov ale hlavne chcú poslušných ľudí ktorým keď sa podhodí umelá zábava tak ľudstvo sa hrá na svojom piesočku z kýblikmi a lopatkami. Umelo a násilne sa snažia vytvoriť z ľudstva degenerátov a primitívov. Ich taktika je taká, že ten kto sa hrá sa nebúri a je poslušný. Preto nám všetkým podhadzujú umelé a zvrátené zábavy všetkého možného druhu. Rozvracajú naše rodiny, naše deti aj naše myslenie skrze choré a zvrátené filmy aj ich hudbu. Robia to preto, aby podchytili čo najviac duší k úpadku a k skazenosti na svoj obraz a na obraz Satana ktorého vyznávajú všetci Americký politici ktorý sú zoskupený okolo Rotschildovcoch, Bushovcoch a iných Iluminátskych rodín. Ukončím to tak, že zašlo to tak ďaleko, že všetky Americké filmy začínajú z logom Iluminátov, do každého filmy ukazujú buď skryté alebo priame veci čo plánujú z ľudstvom alebo vlastným štátom urobiť. Aj v rozprávkach pre deti a hlavne z produkcie Walta Dysney robia to isté. Taktiež sú tam skryté prvky Iluminátov. Programujú takto hlavne malé deti lebo tie sú vo vývine a keď to vidia nepriamo sa im to všetko fixuje do podvedomia. Ono sa to presne nazýva program MK Ultra ale to je na dlhú tému ako sa dá programovať ľudstvo a ani si to neuvedomuje

Celé školstvo aj tituly s diplomami a vzdelaním je blud, ktorými nás kŕmia že to je najvyššia možná úroveň. Kto za tým všetkým stojí? No predsa nikto iný ako satanisti Rotschildovci.

S pohľadu nevedomého človeka a ešte bez duchovnej úrovne by bolo moje tvrdenie choré. Nedá sa človeku nanútiť úroveň ani všeobecná ak to v ňom nie je. Duchovná úroveň sa nedá už vôbec. Osud sa zmeniť nedá ani následky za činy z minulých životov. Tak isto sa nedá niekomu naordinovať ani úroveň vedomia. Každý znášame len to čo sme zasiali. Teda aj úroveň vedomia máme každý za seba ako jednotlivec podľa toho kam sme sa dostali počas všetkých odžitých životov. Je to presne to isté ako hrať PC hru a čím ďalej sa dostanete tým väčší level hráte. Ja tu nie som na to aby som tu niekoho súdil lebo moje myslenie už tak nastavené nie je. Dakedy som robil všetko možné a bol som hriešny. Nerozmýšľal som ako teraz. Mal som úplne iné priority aj hodnoty. Celý môj charakter bol diametrálne odlišný. Vo svojej podstate som nikdy nebol zlý ale nebol som ani dobrý. Všetko čo som kedy robil alebo čím sa zaoberal dnes z odstupom času považujem za stratu času . S mojím vedomím ktoré dnes mám môžem smelo prehlásiť, že pohŕdam všetkým čím som sa kedy zaoberal . Môžem povedať, že z človekom ako som bol dakedy by som nechcel mať nič spoločné. Pritom by som vyhovoval celej populácii ľudí a nikto by na mne nebadal žiadnu chybu. Tu nastáva zásadný kritický zlom alebo bod ako sa môže niečo také stať, že pohŕdam sám sebou a tým čo som bol z minula aj keď som to stále ja. Jednoducho získal som duchovnú úroveň a tým pádom sa mi zmenil celý život. Som v procese transformácie vyššieho duchovného vedomia. Nejde tu len o mňa lebo nie som jediný. Bol by to zázrak aby som bol jediný. Takých ľudí na svete je v súčasnej dobe okolo 2 000 000 ľudí ktorý nadobudli podobnú úroveň. Nie je úroveň ako úroveň. Sú rôzne typy úrovní. Je to stav vedomia nie mysle. Myseľ je len vedľajší produkt tela a mozgu. Myseľ je spoluvytváraná egom. Naše ego každý dostáva pri narodení sa do tela. Ego je druh energie a falošná identita stotožňovaním sa s telom. Ego je presnejšie povedané živá entita ktorá sa prikrmuje na každom z nás a môže narásť do veľkých rozmerov. Nie je viditeľné voľným okom lebo je vo sfére neviditeľného sveta napoly duchovného a hmotného . Participuje a vytvára falošný obraz o svete a o nás samom. Ego potláča pravé hodnoty a pravé pocity duše. Duša je naše skutočné pravé vedomie. Duša je večná energia čo sme my sami a naša celá existencia vo večnosti. Duša má úplné iné poslanie na tomto svete ako robí nevedomý človek bez duchovného poznania. Sú to úplne iné hodnoty aj potreby. Ego vytvára mylné potreby a tlačí na myseľ vedľajší zdroj tela aby človek konal podľa potrieb ega a nie toho čo chce duša čiže skutočné vedomie čo sme my. Takto pomýlený človek žije úplne nesprávne vo všetkom čo robí. Poznám to najlepšie sám na sebe. Celý môj myšlienkový proces je produktom mysle a ega. Nemyslím toho čo tu píšem a hovorím. Myslím vtedy ak sa u každého človeka spustí jedna myšlienka za druhou a myseľ sa nedokáže zastaviť a vypnúť. Duša sa nepotrebuje vo všetkom pitvať a analyzovať. Duša nepotrebuje riešiť a hľadať X možností. Duša nepotrebuje analyzovať minulosť ani budúcnosť a trápiť sa v myšlienkach. Celý ten dlhý nekonečný myšlienkový proces vždy spúšťa ego ktoré vytvára stotožňovanie sa s telom čím zásobuje myseľ jedmi. Tie jedy sú zbytočné myšlienky vo forme negatívnej energie. Na svete existuje len veľmi málo ľudí, ktorý dokážu zastaviť myseľ od neustáleho bombardovania tejto zničujúcej záťaže. Každý vyzerá presne tvárou tak ako myslí. Sme teda to ako myslíme? Nie sme tím ako myslíme ale to ako myslíme na nás zanecháva stopy čitateľné vo výraze celej tvári. Stačí sa pozrieť na ľudí v okolí, v meste, v MHD . Každý z ľudí je vystavený keď sa neho práve pozeráme neustálemu atakovaniu mysle. Bum bum bum jedna myšlienka za druhou bez vypnutia. Myšlienky nie je vidieť a predsa ich cítime. Nie je vidieť ani smútok a predsa ho cítiť. Nie je vidieť ani bolesť či už fyzickú alebo duševnú a predsa ich cítiť.

Tak isto nie je vidieť ani smrť a predsa ju vieme cítiť a vnímať. Nie je vidieť ani to ako mŕtvy, ktorý opustí telo žije naďalej. Ako jeho duša vníma, vidí a počuje tak isto ako keď bola v tele človeka. Pozeráte sa na mŕtveho a poviete nič nevidím. Vidím len telo ako nehybne leží a nevidím žiadny život. Teda analyzujeme definitívny koniec existencie. Pritom ani nevieme ako sa mýlime. Energie nie je vidieť a duša je druh energie a vedomia. Koniec koncov keď sa pozeráme na človeka živého tiež nevidíme jeho vedomie. Vnímame ho ako celok aj z jeho myslením a zvukmi, ktorého s neho vychádzajú keď človek rozpráva a rozmýšľa. Pritom to čo rozmýšľa je duša ktorá je večným vedomím. Mi ju nevidíme ale ona tam je. Máte vedľa seba človeka, ktorý sa trápi duševne a prežíva smútok alebo depresie. Vy to nevidíte vôbec ale tie stavy a druhy energií tam práve sú. Niekto práve prežíva abnormálnu bolesť tela a trhá ho ľadvina alebo pichá ho srdce. Alebo má neskutočnú bolesť hlavy. Vy tú bolesť vôbec nevidíte ale ona tam je. Ten človek ju skutočne prežíva. Mohli by ste povedať počuj ja nič nevidím kde máš tú bolesť? Stále sa tu bavíme len o základných jednoduchých veciach. Nič z toho nevidíme ale všetko existuje a je to skutočné. Nevidíme ani myšlienkový proces a vedomie človeka keď sa na človeka pozeráme a on rozmýšľa. Povedali by sme on nerozmýšľa len preto, že to nevidíme? Teplo, tiež nie je vidieť ale cítime ho. Zimu tak isto. Ak už ide o svet duchovný tam je to ešte zložitejšie a celé je to komplikovanejšie z pohľadu človeka, ktorý žije vo svete hmotnom. Teraz prichádza do toho ako toto všetko súvisí práve z Rotschildovcami respektíve ešte aj inými ľuďmi ktorý tvoria elitu ako oni. Jasne si uvedomujú existenciu Boha aj keď ním pohŕdajú a nenávidia ho. Vyznávajú Luciferianimzus a Satana osobne. Satan aj Boh sú dve žijúce entity. Sú to duše ako sme my len iných rozmerov a inej sily. Ilumináti udržujú tento svet čo najviac ako sa dá v ilúzií a kŕmia ľudí bludmi. Nútia ľudí k poslušnosti a k strachu. Udržujú ľudí závislými na zbytočných veciach a vedome ich otupujú vo všetkých smeroch. Strašne veľká časť nevedomého obyvateľstva by mohla tvrdiť ako je to možné? Ako sa dá aby ma niekto prinútil k strachu a k poslušností? Ako sa dá aby som bol závislý na niečom keď nechcem? V akej ilúzii ja žijem? Nie som vari slobodný a nerozmýšľam tak ako chcem ja? Nerobím vo svojom živote len to čo chcem ja? Aby som sa stále neopakoval čo som už raz hovoril a písal inde tak to v rýchlosti stručne zhrniem a vysvetlím. Prišli sme na svet každý do nejakej kultúry aj rodiny. Všetko už fungovalo aj bez nás. V každej dobe bol aj vždy bude nejaký systém. Tiež či sme alebo nie sme. To znamená, že tam kam sa narodíme už všetko funguje a vyvíja sa to nejakým smerom. Na ničom z toho sme sa nepodieľali a predsa si užívame plody iných. V minulom živote sme na tom mohli mať pričinenie ale teraz začíname od nuly ako v každom živote. Ak sa narodíme nevedomým rodičom tak nemôžeme očakávať múdre vedenie. Nehovorím to ako urážku ani v zlom. Hovorím to ako jasný fakt, že nemôžeme očakávať od takých rodičov prevratné veci a myslenie. Všetko od čoho sa náš život odvíja je základ v rodičoch. Od nich si berieme roky nášho vývinu a závislosti na nich všetky vzory, ideály, myslenie aj kroky ktoré konáme. Dokonca sme na rodičoch plne závislý po celé tie roky. Naši rodiča boli tak isto ako malý závislý na svojich rodičoch. Každý je závislý na niekom. Tak isto aj celá spoločnosť je závislá na niekom a na celom systéme tak ako to tu funguje. Jedno súvisí s druhým. Všetko je spolu prepojené. Dá sa povedať ľudia sú závislý na iných ľuďoch a ako celok všetci dokopy tvoríme spoločnosť aj dejiny. Každý vykonáva nejakú prácu alebo činnosti ktorými sa podieľa na tom ako celá spoločnosť funguje. Podieľať sa je jedna vec ale to ešte neznamená vládnuť a mať moc. Moc majú v každej dobe len konkrétny vyvolený ľudia. Na tieto znalosti aby sme toto vedeli stačí obyčajný sedliacky rozum. Teda je z toho zrejmé, že my nemáme ako jednotlivci žiadnu moc a sme s cela jasne podriadený. Tým pádom, že sme podriadený sme aj závislý na systéme a tých čo systém ovládajú a udržujú.

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda


29.
označiť príspevok

Osvietený muž
   27. 8. 2019, 11:40 avatar
Anti-Iluminat Andromeda

                     


47.
označiť príspevok

Boris muž
   27. 8. 2019, 13:39 avatar
V pohode, už aj kopec tých, ktorí ju volili, si trieskajú hlavu o stôl. Všetko je tak, ako má byť.


48.
označiť príspevok

Morning muž
   27. 8. 2019, 13:40 avatar
Máš ty ale bujné sny.


49.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 9. 2019, 20:51 avatar
PartOFgod toto je tvoje zrkadlo žobrák

PartOFgod 2. 7. 2019, 16:59
ja nemam nic a platim 330e dva mesiace po sebe som nezaplatil hned po vyzve exekutorky som zvysne vyzivne doplatil ale aj tak som mal na krku specialnu exekuciu s 3 rocnym plnenim. to znamena ze okrem vyzivneho 330 mesacne som platil 133 e odmenu exekutorke kazdy mesiac po dobu 3 rokov . 4800 eur odmena exekutorke pica vyebana skurvena nakazena

Malo mi plati
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 13:44,  Neverím
dnes, 13:26,  Ondrej podľa všetkého nemá nič spoločné so spoločenstvom Milosť. Je to troll a hulvát.
dnes, 13:20,  Kresťanské spoločenstvo sa dištancuje od správania a článkov Ondreja.
dnes, 13:08,  No veru, JA SOM ;)
dnes, 13:06,  Tak ty si "iný čávo" :)
dnes, 12:28,  Ale dnes SOM mal prevratný sen, konečne sa mi podarilo naintegrovať svet, ktorý mi dlho...
dnes, 12:27,  Neplní, JA "pracujem" ešte aj keď spím ;)
dnes, 12:26,  Veď keď spíš hlbokým spánkom, tak sa ti to plní :)
dnes, 12:25,  JA chcem byť kameňom a nevedieť o SEBE ;)
dnes, 12:24,  Dobre hovoríš, ale teraz jej musia pripraviť iný druh tela, aby sa nemotala furt v rovnakých...
dnes, 12:22,  No veďka práve, tvrdil si že do tela ideme aby sme zažili pocit slobody tak vieš, už je...
dnes, 12:18,  To iba telo umrelo, nechápeš? :)
dnes, 12:13,  Uverila a aj napriek tomu umrela ;) Veď nemáme vedomosti, že by tu niekto žil už 2000...
dnes, 12:09,  Kto verí vo mňa, bude žiť, aj keď umrie. 26 A nik, kto žije a verí vo mňa, neumrie...
dnes, 11:52,  No tam samozrejme má človek už predom pracovať na tom, aby bol rodičom dobrým.
dnes, 11:51,  To nie je k téme, môžeš to dať ako hlavnú tému, ale tých negatívnych tém o rasizme je...
dnes, 11:49,  Možno myslíš niečo konkrétne, ľudia sa boja napr., že nebudú dobrí rodičia, abo,...
dnes, 11:45,  https://www.youtube.com/watch?v=4PDpVNKZgKg
dnes, 11:44,  od 1.4.2006 nenavidim bielu rasu, pred mojimi ocami v televiznom prenose ala anjeli a demoni...
dnes, 10:33,  Kydať, útočiť, urážať je znak ľudí, ktorý si myslia, že boh je idiot a oni sú...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Medzi mužmi a ženami nie je rozdiel. Rozdiel je len medzi dobrými a zlými ľudmi.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(172 307 bytes in 0,261 seconds)