Ísť na začiatok.
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Zakázaná archeológia II

55
reakcií
2139
prečítaní
Tému 25. decembra 2011, 12:50 založil Eô7_.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
18. 09. 2011
45
20. 06. 2009
10
18. 10. 2013
11
14. 09. 2013
21
21. 11. 2018
59
11. 12. 2012
3
 
 


1.
označiť príspevok

Eô7_ muž
   25. 12. 2011, 12:50 avatar
Do rúk sa mi dostala knižka s rovnomennym nápisom ako názov témy. Bol som prekvapený ako veľa historických artefaktov nemá zaradenie do historie nášho sveta, keďže svojím zmyslom a významom obchádzajú zaužívaný stereotyp chápania vyvoja civilizacie ale i nášho druhu. Zaujímavé je, že vlastníci- zvyčajne vedecké institucie ani nie su otvorené skumaniu tychto vecí, keďže narúšaju koncepty na ktorých sami stoja. Po prehliadnutí knihy som nadobudol dojem, že sme celosvetovo obeťou ideologického podvodu o nás samých. Akoby pravda o tom, kým sme bola natoľko v rozpore s ideou o našej jedinecnosti a pýche, že sa to javí špičkám ovladajúcim svet za neprípustne.
V knihe nájdete aj známe kladivo z texasu, ktoré je unikatom, keďže sa nachadza v hornine, ktorej vek sa odhaduje minimalne na 150 milionov rokov. Unikatnym je aj pre samotne zloženie, keďže nehrdzavie vdaka vysokej čistote želeža. Zloženie nezodpoveda tomu, aké železo používa naša metalurgia. Skratka nema obdobu. A i tak sa našiel dostatok takych vedcov, ktorí tvrdia, že pochadza z 19 storočia a hornina okolo neho skamenela za 200 rokov, vratane rúčky samotneho kladiva. ( neviem ako može na svete existovat tak vela sprostakov a pritom mať titul)
www.google.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Dalej tu najdete niekoľko máp celeho sveta ktoré ukazuju Antarktídu, či Gronsko bez ľadovej pokryvky a to z perspektívy satelitov.(ilustr.obrazok.. www.google.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Čo je dostatočne čudné nato, aby sa nenašiel nik, kto by mal kuráž povedať, že my sme len dalsou z rady civilizacií, ktoré dosiahli vesmír a samé sa zničili. A ako vidno v minulosti to urobili dosť dokladne.
Udivujúce sú tiež sošky dinosaurov ba dokonca také, kde na nich sedia bytosti podobné ludom a vozia sa..
Spiraly z Uralu, ktoré su z wolfram -molybdenu a maju minimalne 20.000 rokov, pričom ich spracovanie je precizne s mikroskopickym ryhovaním, čo bolo nemožne urobit, ešte pred 50 rokmi našou civilizaciou..
pre ilustraciu obrazok..www.google.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
..a tak sa iba smutne pýtam, prečo je ludstvo obeťou lží zopar ludí a neustale sa utajuje skutočná pravda o našom povode o tom, že sme možno deťmi bohov- všetci a nie nejakymi detmi opice, ako to radi tvrdia ateistickí zadubenci.
Možu byť motívy ludí, ktorí maju na starosti archeologiu a vedu natoľko v područí prianí naboženstiev a mocných, ktorým status quo vyhovuje, že pravdu o nás- ludoch sa nikdy nedozvieme?
Súhlasí luke85, Ónya


2.
označiť príspevok

Vlado muž
   25. 12. 2011, 12:58 avatar
A ešte si zabudol spomenúť nájdené skameneliny notebookov HP v horninách, ktorých vek sa odhaduje na viac ako 200 miliónov rokov. Existujú dokonca náznaky toho, že už v časoch slávy dinosaurov prebiehala medzi živočíchmi komunikácia, pretože sa našiel aj mobil Motorola (odhaduje sa vek asi na 120 miliónov rokov), čo je dôkaz, že firma Motorola patrí medzi najstaršie firmy, ktoré vyrábajú mobily.
Súhlasí J.Tull


3.
označiť príspevok

Eô7_ muž
   25. 12. 2011, 13:05 avatar
Vladko nemam rad poznamku, kde vidno, ze nevies o com táras.


4.
označiť príspevok

Eô7_ muž
   25. 12. 2011, 13:23 avatar
Aj Tull ti pritakal..asi vie ako neandertalci vyrabali tie špiraly.     aj to kladivo, ci ako primitívni ludia vedeli o dinosauroch, či kozmonautoch.
Vlastne vie. Vsetko su to podvrhy. Jediné ne/podvrhy su tie, ktoré su všeobecne zname.


5.
označiť príspevok

luke85 muž
   25. 12. 2011, 13:30 avatar
Zostávam pri pravde, a teda komentujem, že ja som to vedel už dávno. Historická veda je v krátkych časových horizontoch tak dokrútená, že je nahovno. Nie je vôbec prekvapivé, že aj archeológia je len podvod. Ako vlastne všetky vedy. Takže sme opäť na začiatku. Každopádne som rád, že sa aj táto téma - archeológia - špecificky rozoberá. Tento názor nebude NIKDY vedeckou komunitou podporovaný z jednoduchého dôvodu, že keby vedecká komunita začala podporovať PRAVDU, zanikla by. Ďakujem za príspevok.


9.
označiť príspevok

rains
   25. 12. 2011, 14:34 avatar
vidno, ze nepoznas pozadie.


12.
označiť príspevok

luke85 muž
   25. 12. 2011, 14:46 avatar
Priblíž, zoomuj.


38.
označiť príspevok

rains
   25. 12. 2011, 16:55 avatar
dole mas vysvetlene


6.
označiť príspevok

J.Tull
   25. 12. 2011, 14:06 avatar
Vlado; ... tým "Texaským kladivom" opravovali nielen svoje mobili, lietajúce stroje, ale bol to nástroj všestranného použitia ... možno predpokladať, že aj Egypťania ním opravovali svoje helikoptéry ... Nebyť ľudí, ktorí len tak ľahko nenaletia, by najtajnejšia, perfektne organizovaná celosvetová organizácia vedcov evolucionistov, doteraz nebolo odhalená. Kam sa hrabe KGB, CIA, slobodomurári ... všetko sú to amatéri popri nich ... 
Súhlasí Vlado


7.
označiť príspevok

Eô7_ muž
   25. 12. 2011, 14:17 avatar
Tull, ked už si tak skeptický a znalý, ako mi vysvetlíš toto: Obsahuje 96,6 % železa, 2,6 % chlóru a 0,74 % síry. Testy boli urobene Batelle Memorial Laboratory v Columbuse ( OHIO USA) Iste ako znalec mi objasníš ako docielili v 18, alebo 19 storočí takuto čistotu a tieto prímesy.    


8.
označiť príspevok

Ranexill muž
   25. 12. 2011, 14:22 avatar
nevysvetlíš, lebo také železo na svete neexistuje v modernej dobe. Ale lahko je sa posmievat, heheh nasli aj serbel baby jagy, svatlokako tiez an nom sraval.
Súhlasí luke85


10.
označiť príspevok

rains
   25. 12. 2011, 14:40 avatar
kamene z Ica

Umlčte je!

Otázky jsou to možná zajímavé, ale v dnešních podmínkách vcelku zbytečné, protože na ně nikdo odpověď neposkytne, a pokud ano, se zlou se potáže. Své o tom ví Američan Michael Cremo. Ve své monumentální knize, jejíž zkrácená verze česky vyšla pod názvem Skrytá historie lidstva, zdokumentoval pro laika překvapivé množství případů, v nichž dnešní věda přehlíží fakta nasvědčující tomu, že historie moderního člověka je mnohem starší, než se dnes připouští.

Samotná kniha vyvolala v odborných kruzích vlnu kritiky. „Vaše kniha je naprostý humbuk," vysvětlil autorovi třeba světoznámý americký archeolog Louis Leakey, „a vážně ji může brát jen hlupák." Ta pravá spoušť ale nastala v okamžiku, kdy NBC v roce 1996 odvysílala pořad, který z knihy vycházel. Vědci zasypali vedení televize protestními dopisy, v nichž tvrdili, že obsah publikace je prostý podvrh, a vyzvali ho, aby se pořad již nereprízoval. Když NBC tento požadavek odmítla, oslovila skupina vědců dokonce americkou vládu a žádala, aby Federální komise pro komunikace opakování pořadu zakázalo.

Nejenže tak zkusili omezit svobodu projevu a zasáhnout soukromému subjektu do jeho pravomocí, ale usilovali i o cenzuru intelektuální diskuse. Opravdu jsou ale vědci ze slovutných akademických institucí takoví nepřátelé svobodného myšlení? Nebo mají sem tam pocit, že jim teče do bot, a musejí své výdobytky zuby nehty bránit?

Nevím, odpovědí může být případ americké geoložky Virginie Steenové-McIntyreove, která v 70. letech minulého století prováděla z pověření Amerického geologického úřadu průzkum na archeologických nalezištích v Mexiku. Použila moderní přístroje a hned několik metod najednou, ale její výsledky byly vždy mimo „povolenou hranici". Archeologové totiž stáří naleziště odhadovali na méně než 25 tisíc let, ale jí vycházelo 250 tisíc let a víc.

Období kolem 25 tisíci let před naším letopočtem přitom vcelku odpovídá všeobecně přijímané teorii, podle níž někdy v té době lidé překročili Beringovu úžinu a dostali se do Ameriky. Předtím prý lidé na kontinentu nežili. Virginie Steenová-McIntyreová proto dostala šanci, aby svá zjištění o přehodnotila. Odmítla, a tak měla potíže s publikací své zprávy a přišla o místo profesorky na univerzitě.

Učebnice nepřepisovat!

Do (ne)přepisování dějin ale zasahují nejen vědci, motivace mohou být i jiné. Ve Waipoua Forest na Novém Zélandu archeologové odkryli překvapivé naleziště – vypovídalo o existenci nepolynéské kultury, která na ostrovy přišla ještě před Maory. Představitelé tohoto národa, který dnes z titulu „původních obyvatel" požívá ze zákona mnoha výhod, se o nálezu dozvěděli dřív, než široká veřejnost, a hned začali na vládu vyvíjet nátlak. Archeolog Marc Doutré v knize Nový Zéland dávných Keltů uvádí, že výsledek tohoto lobbování byl pozoruhodný: vláda vydala oficiální dokument, který „vykazoval snahu zakázat seznamovat širokou veřejnost s archeologickými nálezy z Waipoua Forest po dobu 75 let."

Jakmile se zpráva o tomto dokumentu dostala do médií, vláda jakékoli tutlání okamžitě popřela. Marc Doutré ale konstatuje, že se úřadům přesto podařilo uvalit na archeologii informační embargo a v novozélandských muzeích tak chybí exponáty dokládající, že před Maory ostrovy podle všeho obývaly ještě jiné kultury. „Co se stalo se vzorky vlasů indoevropského původu, které byly nalezeny v jeskyni poblíž Watakere a po mnoho let byly vystavovány v muzeu v Aucklandu? Kde je obří kostra nalezená u Mitimati?" ptá se Doutré.

Podobně rozpačitě dopadly také mumie, které se v 70. a 80. letech minulého století našly v poušti Taklamakan na západě Číny. Byly vzácně zachované, a tak se vědcům naskytl pohled na blonďaté modrooké lidi, kteří obývali území Číny dříve, než současní Chanové. Mumie byly oblečené do barevných hábitů, měly boty, ponožky a klobouky.

Číňané z nálezu nebyli nijak nadšení, i když se hned vedle mumií neznámých indoevropanů našly pohřbené ostatky Asiatů. Thomas W. Allen v této souvislosti v magazínu National Geographic vzpomínal, jak v Číně našel úlomek keramiky se zachovalým otiskem prstu dávného hrnčíře. Čínský kolega vědec se ho zeptal, zda-li „bude s to prokázat, že otisk vtlačený do hlíny patřil bílému muži." Allen prohlásil, že si tím není zatím jistý, a tak Číňan úlomek vzal, uložil ho do pytlíku a raději si ho odnesl s sebou. Umíte si představit, kolik učebnic by se muselo přepisovat?

A co třeba staří Olmékové v Mexiku? Jak si vysvětlit, že obličeje vysochané v jejich slavných obeliscích nesou jasně negroidní rysy? Proč jsou v této dávné kolébce mexické civilizace v kamenech zachované tváře bělochů? A co je horší, proč nám starodávní sochaři nenechali žádný „obrázek", který by se alespoň trochu podobal dnešním obyvatelům? Nejspíš nezbude, než dál tvrdit, že Olmékové jsou dodnes hádankou – a příliš se jí nezabývat.

Strážci brány

Obecně se tvrdí, že historie je matkou moudrosti. Zní to hezky. Praxe nám však ukazuje, že mnozí vědci mají daleko k ideálu vzdělaného, nestranného a apolitického pozorovatele a že se až překvapivě často nechávají hníst pod tlakem a požadavky reálného světa. Překvapuje to někoho? Nemělo by, vždyť vznešenost vědy ostatně vzala za své už před mnoha lety, v okamžiku, kdy skupina chlapíků v bílých pláštích na sklonku druhé světové války zkonstruovala atomovou bombu a další po nich vymysleli biologické, chemické a další zbraně hromadného ničení.

Srovnatelně pokleslý „vědecký" přístup se dodnes uplatňuje i v archeologii či antropologii. Mnozí ho obhajují až nábožensky zanícenou ochranou Darwinovy teorie jako by evoluce popsaná před dvěma sty lety byla nezměnitelným a navždy bez chybičky platným textem. Člověk přitom nemusí být rovnou pánbíčkářským kreacionistou, aby zjistil, že tomu už dávno tak není. Chtělo by se proto říct, že by bylo logické, kdyby se Darwinova teorie evoluce přesně ve svém duchu vyvíjela a modifikovala a mezery v ní, které Darwin zaplnit ani nemohl, byly vyplňovány poznatky moderní vědy. Opak je ovšem pravdou – v 21. století jsme svědky toho, že se mnozí vědci proměnili v jakési strážce brány a to i v situaci, kdy se její věže povážlivě bortí.

V době, kdy lidstvo uvažuje o letech na Mars, proto stále ještě nevíme, jak to bylo tady u nás na Zemi. A nejspíš se to hned tak nedozvíme, protože by to pro nás mohlo být – z pohledu zasvěcených – nebezpečné. To jsme to dopracovali.

Tereza Spencerová
Súhlasí Eô7_, Ónya, luke85


43.
označiť príspevok

luke85 muž
   25. 12. 2011, 20:42 avatar
Nemám rád výraz "zasvätený", pretože sa o svätých ľudí nejedná. Sú to tí, ktorí škrtia ľudí pre svoj vlastný prospech. Čo je na tom "zasväteneckého", ak nie teda to, ako buzerovať ľudstvo? Čo je na tom svätého? Jedná sa o obyčajných diktátorov, ktorí držia (skutočnú) moc.
Súhlasí krstitel


11.
označiť príspevok

rains
   25. 12. 2011, 14:42 avatar
Súhlasí Eô7_


13.
označiť príspevok

Eô7_ muž
   25. 12. 2011, 15:00 avatar
V tejto knizke je dyka z antikoru, ktoru mal v hrobke tutanchamon  Egyptania vsak podla jeblych vedcov železo nepoznali a nieto este antikor takeho typu, tkorý vydrzí 3000 rokov. Ze vraj sa da take cos vyrobit len vo vakuu a v beztiazi v sucastnej dobe. Skratka tych objavov, ktoré hovoria jasne, ze na zemi bola pred nami ovela vyspelejsia kultura nez sme my je prílis vela. Len su roztrusene a ich vyskyt je utajovaný.
Videl som endavno dokument Zem bez ludi. Za dvetisic rokov po nasej civilizacii nezostane nic...zostanu stat len tie pyramidy. To bol zaver vedcov, tkorí dokument robili.
Hlupaci z radov beznych ludi neustale trepu , ze su to vsetko podvrhy a posmievaju sa z takychto veci, ale je to len dokaz ich neznalosti. Myslia, si ze ked by sme dnes zrazu zmizli z tejto planety, tak po nas zostanu nejake artefakty, ale nezostane temer nic. Len monumentalne diela z kamena( nie z betonu!!)
Súhlasí luke85


39.
označiť príspevok

rains
   25. 12. 2011, 16:56 avatar
egyptania podla pslednych vyskumov predbhli samotneho Teslu v bezdratovom prenose energie. Na to sluzili pyramidy


41.
označiť príspevok

Eô7_ muž
   25. 12. 2011, 17:13 avatar
Rains, tí ludia, ktorí robili tie veci boli o comsi inom. Silne nasiaknuty zivot mystikou a vierou. Nielen vierou, ale aj mystikou- teda mimozmyslove vnímanie a ine veci. Takze niektore ich objavy funguju aj ked realne fungovat nemozu. Dalsia vec. MP3 prehravac je papagajovi naic, nedokaze ho pouzivat. A tak aj zariadenia na komunikaciu su ludom dnesneho typu- reps. typu vymleta materialisticka hlava nanic. U nich enfunguju, lebo nemaju cim nacuvat, kedze maju usi, ale nepocuju. Podobne je zanechany odkaz v nejakom zjavení Jana. Kto am usi nech pocuje, co Duch hovorí cirkvam. Ale ako moze duch hovorit, ked nema hmotne hlasivky? A ked hovorí ako ho chces pocut ked mas iba hmotne usiska? O tomto su..vyrabaju zariadenia preto, aby nahradili vlastnu hluchotu a slepotu. A aj tak nepochopia.


14.
označiť príspevok

Eô7_ muž
   25. 12. 2011, 15:13 avatar
Takze je jasne naco zdechne aj tato civilizacia?


15.
označiť príspevok

blueevil
   25. 12. 2011, 15:21 avatar
myslim že žiadna nebola, nieje, je to všetko iba prelud, sme tu iba na vyskum, aby sa z nás tie sivé kurvy rehotali kôli pokusom.
Súhlasí Eô7_


16.
označiť príspevok

Eô7_ muž
   25. 12. 2011, 15:22 avatar
To by si najskor musel vediet co su zac tie "sive" kurvy. Myslís ze ked ja mam na sebe cervene monterky so zvaracskymi okuliarmi som cervena kurva?  
Súhlasí blueevil, luke85


17.
označiť príspevok

Eô7_ muž
   25. 12. 2011, 15:34 avatar
Niekto tak vyspelý ma v paži nazory nejakych vedcov. A nikto nikdy nebude mat zaujem aby take zlo, ako su vedci tohto sveta vedeli vaicej nez je nevyhnutne nutne. Ak si vezmes ludske objavy vzdy to berie najskor armada aby mohla zabijat a sluzit tomu, kto ju ovlada a az potom, ked uz je to zastarale, tak sa to da aj do uzivania na nejake zmysluplne ucely.


18.
označiť príspevok

blueevil
   25. 12. 2011, 15:34 avatar
taky Hawking už nema názor, berie ako samozrejmy fakt že existuje rasa, ktorá po celom vesmire vytvara nielen podmienky ku vzniku genetickej manipulacie, aj ked nič ine podľa mňa nepovedal. nam ostava sa hrat na pieskovisku s formičkami oproti nim, asi ta spontanost je na tomto svete to jedine, čo nam ešte nezobrali...


28.
označiť príspevok

Eô7_ muž
   25. 12. 2011, 16:19 avatar
Moze ist o ekvivalent skafandru- cela ta ich seda postava je nejaky overal s ochrannymi okuliarmi - tie mandlove velke oci , to je ochrana proti svetlu. A to ze su atk daleko a ten ich odev vyzera jak koza, nie je ich problem , ale problem nedostatku rozumu u tych co to uvideli.


19.
označiť príspevok

J.Tull
   25. 12. 2011, 15:40 avatar
Eô7_ ; k 8 www.planetopia.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


20.
označiť príspevok

Eô7_ muž
   25. 12. 2011, 16:01 avatar
Velmi zaujímavy clanok. O to zaujímavejsi , ze podstatna vec a to velmi podstatna, teda chemicke zlozenie sa v clanku nepouzilo, lebo skeptik, tkroý je rpoducent by musel priznat, ze zlozenie kovu nema na zemi precedens. Naozaj openut tak vaznu vec a kalbosit tam o udajnom radiokarbonovom datovaní, pricom uz dnes je ta vzorka davno znehodnotena prímesami, ktoré sa davaju,a by sa drevo nerozpadlo tiez nespomenul.
Ten clanok je nanic. Podobne aj bluznenie o tom, ze zahadny geologicky proces vyrobí zlepenec za par sto rokov. Kedze kladivo je podobne tym ktore sa pouzivali kdesi v 19 storoci.Kladivo je kladivo a je podobne celu historiu jedno druhemu.
Súhlasí luke85


21.
označiť príspevok

Arabeska žena
   25. 12. 2011, 16:04 avatar
už si trápny a nudný s tými svojimi blbosťami - choď už radšej do bordelu sa odmocniť  


24.
označiť príspevok

Eô7_ muž
   25. 12. 2011, 16:06 avatar
arabeska keby si mala aspon o 40 rokov menej, tak by som ti podal kvetinac s kaktusom, ale takto..
Súhlasí luke85


26.
označiť príspevok

Arabeska žena
   25. 12. 2011, 16:07 avatar
vieš komu si ho podávaj - nestárnucej suke  


27.
označiť príspevok

Arabeska žena
   25. 12. 2011, 16:11 avatar
ty nedozrieš rozumovo, ani keď by si sa dožil 500 rokov - korytnačiak   
Súhlasí luke85


29.
označiť príspevok

Arabeska žena
   25. 12. 2011, 16:19 avatar
keby som mala o 40 menej, tak by ťa zabasli za pedofilstvo  


31.
označiť príspevok

Romans1 muž
   25. 12. 2011, 16:22 avatar
Hmm taka mlada a taka sprosta :((


33.
označiť príspevok

Arabeska žena
   25. 12. 2011, 16:24 avatar
dotoho s urážkami - čo ešte vieš ?  

sprostáčik gambatý  

bumerang sa vracia !


34.
označiť príspevok

Arabeska žena
   25. 12. 2011, 16:26 avatar
romančok sprostučký, kľudne si uľav  


22.
označiť príspevok

Eô7_ muž
   25. 12. 2011, 16:05 avatar
Jo a aby som nezabudol, takeot objavy dost zavadzaju kreacionistom...niezeby ta to tesilo. 


23.
označiť príspevok

Arabeska žena
   25. 12. 2011, 16:05 avatar
nič nehovoriace nezmysly, o čom tu tliachaš


25.
označiť príspevok

Arabeska žena
   25. 12. 2011, 16:06 avatar
ty si satan  


30.
označiť príspevok

Eô7_ muž
   25. 12. 2011, 16:21 avatar
ak by si mala pravdu bol by som enskutocne bohaty a mocny ..


32.
označiť príspevok

Arabeska žena
   25. 12. 2011, 16:23 avatar
to aj si - preto tu tak vyskakuješ a balíš si zlatokopky


35.
označiť príspevok

Eô7_ muž
   25. 12. 2011, 16:28 avatar
    
Zlatokopky ani pes nepotrebuje. Nevedia ani jebat s prepacením. Oni nevedia nic. Uplne vypatlane osoby sut o. mylsís, ze niekto taku sprostanu potrebuje?
Súhlasí luke85


44.
označiť príspevok

luke85 muž
   25. 12. 2011, 21:04 avatar
41/ Máš skúsenosť z prvej ruky?


36.
označiť príspevok

Eô7_ muž
   25. 12. 2011, 16:37 avatar
a prosím ta , skazis ,mi temu svojimi nemiestnymi reakciami, tak mi tu nepís tie blbosti


37.
označiť príspevok

Arabeska žena
   25. 12. 2011, 16:38 avatar
mám také isté právo, ako aj ty - tých blbostí si už tu napísal neúrekom vo všetkých témach


40.
označiť príspevok

J.Tull
   25. 12. 2011, 16:57 avatar
Eô7_; k 26 ... na chvíľku som opäť tu ...
Když chybí jakékoliv přesvědčivé geologické důkazy o artefaktu, obhájci tohoto "nepohodlného" nálezu se pokusili argumentovat složením hlavy kladiva. Mackay (1985) a Lang (1983) tvrdili, že kladívko bylo zkoumáno v proslulých laboratořích Batelle Laboratories in Columbus v Ohiu ...
 


42.
označiť príspevok

Ónya žena
   25. 12. 2011, 17:24 avatar
skutočne je nepochopiteľné z akých dôvodôv sa tají nielen v archeológii , ..no i dejiny celkovo vieme že sa prispôsobujú, dopľňujú zámerne nepravdivo, ..praVDA JE NIEDKE hlboko potlačená, ..na povrch vychádzajú stále nové a nové objavy,.. ktoré sú spochybňované, resp. ani sa nikto o nich nedozvie .. a tď.. , neviem či sú za všetkým peniaze..alebo konkurencia, nerozumiem prečo je ľudstvo klamané.
aj toto tu o Mayoch je zaujímavé:
veda.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Eô7_


45.
označiť príspevok

luke85 muž
   25. 12. 2011, 21:10 avatar
50/ > "skutočne je nepochopiteľné z akých dôvodôv sa tají nielen v archeológii"

Moc nad ľuďmi. Ovládanie ľudí. Nie je iného dôvodu.


46.
označiť príspevok

Ranexill muž
   25. 12. 2011, 22:51 avatar
Zakladom moci je tajomstvo - preto sa klame a zavadza.
Súhlasí luke85


47.
označiť príspevok

Rachel žena
   25. 12. 2011, 23:05 avatar
to jo..vtedy sa dá s ľuďmi manipulovať..a vydierať ich napr. aj psychicky.


48.
označiť príspevok

Ranexill muž
   25. 12. 2011, 23:11 avatar
Psychicky? Prečo?


49.
označiť príspevok

Eô7_ muž
   26. 12. 2011, 10:30 avatar
..aspon obcas mame byt načo hrdí


50.
označiť príspevok

J.Tull
   26. 12. 2011, 10:36 avatar
ranexil; … absurdné? Prečo? Možno mimozemšťania opustili túto technológiu s tých istých dôvodov, prečo opúšťajú výrobné technológie ľudia, keď objavia technológie praktickejšie /ľudia i z hľadiska nákladov/ ... Možno sa im kladivko neosvedčilo. Našli kaučuk a tak si vyrábali kladivká s tvrdenej gumy, ktoré sa pri oprave natoľko nedeformovali a pri potrebe "tvrdších" kladív už pridávali uhlík ... Len nerozumiem prečo neodkopírovali z budúcnosti, /keď aj od ľudí .../ lepšie nástroje, ktoré by sa pri oprave ich korábov hodili viac... Na druhej strane, kladivo je nástroj všeobecného použitia, len musí byť dostatočne tvrdé a pritom nesmie byť krehké ...
Zadubení ľudia naleteli celosvetovej sprisahaneckej organizácii evolucionistov, ktorá sa pokúša nahradiť Boha. Jej názov je DEUS / Dements evolutionists united society/ … Ešte šťastie, že tu máme aj inakších odborníkov, ktorí ich odhalili ...


51.
označiť príspevok

Eô7_ muž
   26. 12. 2011, 11:01 avatar
Noo si ironicky vtipný. Nemusis za vsetkym vidiet mimozemstanov, ale skor by som videl za tým čary. Tie sa mi zdaju byť vyhodnejsie ako nejaký mimozemstania. Ved si skus prehladat tabulky obsahov prvkov pri roznych druhoch ocele a skus si porovnat veci.
A co nerezova ocel ? LAebo ak by som mal byt naozaj dosledny musel by som vyhladat dalsie nalezy zeleznych objektov , tkroých vek je par tisíc rokov a nezhrdzaveli. Jeden taky mas aj v Nemecku, je to rarita trci zo zeme a nehrdzavie...mesto si nepametam. Skratka ktosi vedel o železe viac nez mozno vieme my...a to naserie chytrakov, majucich patent na vsetky objavy sveta. Si technik...iste vies vsetko ty, kym nikto iny v minulosti to zarucene nevedel.


52.
označiť príspevok

Eô7_ muž
   26. 12. 2011, 11:20 avatar
Tak ten nemecky je o nicom...prílis mlady. Teda nepoznaju povod a ani vek. Lepsi je v indii tem vsak tiez len 1700 rokov, ako som teraz zhladaval. A ma vysku 8 metrov a nehrdzavie. Kaslat nato. Prepac ze som obtazoval tvoju pragmaticky uvazujucu mysel .


53.
označiť príspevok

J.Tull
   26. 12. 2011, 12:18 avatar
Eô7_ ; ... samozrejme, že všetko viem. Som chrobák truhlík i.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
ktorý všade bol a všetko videl. Čudujem sa ako môžu ľudia naletieť organizácii DEUS spolčujúcej hádam vedcov všetkých oblastí vedy. Napriek tomu, že to majú perfektne zosnované tak, že ich pseudofakty vzájomne korešpondujú a keď ich náhodou aj usvedčia s jasného klamstva, tvária sa, že ide o omyl a šikovne ho do svojej lživej teórie zapracujú iným spôsobom. Často tvrdia, že nevedia. Čo je zjavná lož. Vedia všetko, len pravda nesmie vyjsť najavo. Potom by nás nemohli mať vo svojej moci. Pravdu majú kreacionisti-IDčkári,


54.
označiť príspevok

J.Tull
   26. 12. 2011, 12:20 avatar
podobní -čkári, ktorí inak ako pravdivo, nikdy nekonajú ... To len zadubenci nechápu ...
nedopatrením som neprilepil celé 


55.
označiť príspevok

Eô7_ muž
   26. 12. 2011, 12:26 avatar
neviem prečo si sem zatiahol kreacionistov? ved ich sa to nevelmi týka. Skor to odporuje ich teoriam pretoze by to znamenalo zasah hi-tech anjelov


56.
označiť príspevok

J.Tull
   26. 12. 2011, 20:20 avatar
Eô7_; "neviem prečo si sem zatiahol kreacionistov? ved ich sa to nevelmi týka"
Nerozumiem. Nediskutujeme o "Londýnskom kladive" ...?   
"Skor to odporuje ich teoriam"
Ktorým. Veď žiadnu nemajú. Poukazovanie na akéhosi "nadprirodzeného dizajnéra" predsa ešte nie je teória ...
Čo sa týka 62, 63, na ringišpíl  som už starý. Mohol by som rad radom oponovať všetkým tým dôkazom /ja predsa všetko viem ... /, ale nemám na to čas, ani chuť. Ani moja pamäť nie je dokonalá a vždy je ťažké nájsť argumenty proti senzáciám. Tie totiž málokoho zaujímajú a nie sú výnosné ... Ale hlavne pri spochybnení jedného sa príde s novým a potom s ďalším a nakoniec sa opätovne vracia už prv spochybnenému. Taká je moja skúsenosť ...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 17:22,  Napísal som to dobre, či 40% borovička ma pretlačila?
dnes, 17:21,  Podľa exit pollu vyhráva hnutie SQL. Potvrdili to aj renomované agentúry z webhostingu.
dnes, 16:22,  kde mam podliezať, ty cudaku.....ved vieme....že nas može zachranit akurat tak progresivne...
dnes, 16:16,  qwert nepodliezaj*57
dnes, 16:12,  presne tak !!! liberalov treba krotit !
dnes, 16:11,  tentokrát suhlasim jarabačik milacik*58*58*58
dnes, 16:10,  krestania nepredpovedali co bude v roku 2023...krestania hlasaju dobru spravu po celom svete a...
dnes, 16:10,  Ten liberálny PS treba vyvážiť a KDH by malo mať väčšiu váhu , aby ho udržali , keď...
dnes, 16:00,  čo by ta vlastne presvedcilo...vieš si taku situaciu predstaviť?
dnes, 15:52,  Z čoho usudzuješ, že by som nerozumel, že ide o skutočného boha? Máš predsudky.
dnes, 15:51,  Prečo nie? Keď seriózne preukážu, že bohyňa Afrodita existuje, nemám problém.
dnes, 15:48,  a to by si chcel, aby ti toho Boha doniesli na tanieri domu?... ved aj tak by si neuveril ,...
dnes, 15:47,  Prví kresťania predpovedali, čo sa stane v roku 2023? Nie!
dnes, 15:46,  Veď práve to, veria, čo je napísané v biblii. A tým to končí.
dnes, 15:44,  Viera pred volebnými výsledkami je silná.
dnes, 15:44,  Nie zo srandy, to je moja skúsenosť. Za tie roky nijaký kresťan nepreukázal dôveryhodnosť...
dnes, 15:40,  daufajme, ze sa dostanu do parlamentu !
dnes, 15:36,  lemmy tak to je ale velmi hlupe zistenie....že veriaci dokazu len veriť, ale pre svoju vieru...
dnes, 15:28,  Pre mňa sú podnetné opačné názory. Vidím v kresťanoch, že dokážu len niečomu veriť,...
dnes, 15:26,  Veď sa nehádam. Žiješ v akejsi ilúzii. Len diskutujem. Veď na to je určené fórum. Prečo...
neprehliadnite
vyhľadávanie
 
Genialita veľké dielo začína, ale len vytrvalosť ho dokončí.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(157 325 bytes in 5,209 seconds)