hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Zábavné vtipy 1

príspevkov
12
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 18.10.2013 19:26 Sphynxinatorix
posledná zmena 18.10.2013 21:44
1
18.10.2013, 19:26
ZÁBAVNÉ VTIPY 1

Prečítajte si niekoľko zábavných vtipov z prvej časti:

Bezdôvodná žiarlivosť

Jedna kamarátka hovorí druhej:
- Môj muž býval bezdôvodne žiarlivý.
- A už nie je?
- Nie, už má dôvod.

Psík, ktorý má rád deti

Otecko kúpil malému Dávidkovi psíka. Na druhý deň sa ho pýta kamarát Jakubko:
- Má ten pes rád aj deti?
Dávidko reaguje:
- Áno, ale radšej mu dávam granule!

Chudobní študenti

Dedko sa pozerá z balkóna a krúti hlavou:
- Tí študenti sú dnes takí chudobní, že piati fajčia jednu fajku a ešte sa tomu aj smejú.

Íri a whisky

Prídu dvaja Íri do krčmy a pýtajú si fľašku whisky. Potom len sedia a bez slova pijú. Keď sú na dne fľašky, objednajú si ďalšiu. A zas ju bez slova vypijú. Nasleduje i tretia, štvrtá… Keď dopili piatu fľašku jeden z nich sa pýta:
"Tak čo, dáme ešte jednu?"
A ten druhý odpovie:
"Prišli sme sem chlastať alebo kecať?"

Na dne Atlantického oceána

Čo robí desať blondínok na dne atlantického oceána?
Hľadajú Leonarda Di Capria.

Diera v hlave

Jano rozpráva chlapom v krčme:
- "Chlapi, mne sa minule sníval strašný sen. Snívalo sa mi, že mám dieru v hlave. Zobudím sa, idem k zrkadlu a tá diera tam naozaj bola."
- "A kedy zmizla?" pýtajú sa chlapi.
- "Hneď, ako som prestal zívať."

Jedna facka, druhá facka

Príde chlapík strašne opitý domov. Keď ho takého zbadá manželka, nazúrená podíde k nemu a strelí mu facku z jednej strany.
- Tak budeš piť?
Strelí mu facku z druhej strany.
- Tak budeš piť?
Treskne ho knihou po hlave?
- Budeš piť?
Chlapík vyvráti oči a pomedzi zuby pomaly odpovie:
- Tak teda nalej.

Mladý právnik

Mladý adept právnického doktorátu dostane pri skúškach otázku:
- Čo je to podvod?
- Podvod je ak ma teraz necháte prepadnúť.
- Ako to, pýta sa profesor.
- Pretože paragraf 265 trestného zákonníka znie: Kto zneužije nevedomosti niečie aby mu poškodil, dopustí sa podvodu...

Taliansko, Švajčiarsko a Slovensko

Traja zamestnanci veľkej firmy sa rozprávajú, čo urobia s vianočnými odmenami. Prvý vraví:
- Pracujem pre divíziu v Nemecku, z vianočných odmien si kúpim auto a za zvyšok pôjdem na dovolenku.
Druhý vraví:
- Pracujem pre divíziu vo Švajčiarsku, za vianočné odmeny si nechám vybudovať bazén a za zvyšok pojdem na cestu okolo sveta.
Tretí vraví:
- Pracujem pre divíziu na Slovensku a za vianočné odmeny si kúpim pulóver.
Ostatní sa prekvapene pýtajú:
- A čo zvyšok?
Tretí vraví:
- Zvyšok mi doložia rodičia

Chuck Norris a dvere

Chuck Norris vie buchnúť otáčacími dverami.
none
2
18.10.2013, 20:23
Traja podnikatelia sa prihlásili na konkurz - Stavba plota okolo Ministerstva financií SR

Poliak vzal pásmo, zmeral dĺžku plota, všetko si načrtol na papier, niečo prepočítal a vraví: "Spravíme to za 15.000 Euro! 6.000 Eu - materiál, 3.000 Eu - pre robotníkov, 6.000 EU - marža firmy. "

Ukrajinec vzal palicu, niečo pomeral, niečo pokreslil, niečo prepočítal a hovorí "My to spravíme za 10.000 Euro, 4.000 Eu - materiál, 2.000 Eu - pre robošov, 4.000 EU - marža firmy."

Slovák sa neobťažoval žiadnym meraním, nákresmi ani výpočtami, pristúpil k bratislavskému úradníkovi a pošepol mu "My to urobíme za 110.000 Euro!"

Ministerský úradník zalapal po dychu : "Ako ste došiel k takej vysokej sume ?!?"

"50.000 tebe, 50.000 mne...a za 10.000 to objednáme u toho Ukrajinca!"
👍: Linda
none
3

2. 18.10.2013, 20:23

Traja podnikatelia sa prihlásili na konkurz - Stavba plota okolo Ministerstva financií SR

Poliak vzal pásmo, zmeral dĺžku plota, všetko si načrtol na papier, niečo prepočítal a vraví: "Spravíme to za 15.000 Euro! 6.000 Eu - materiál, 3.000 Eu - pre robotníkov, 6.000 EU - marža firmy. "

Ukrajinec vzal palicu, niečo pomeral, niečo pokreslil, niečo prepočítal a hovorí "My to spravíme za 10.000 Euro, 4.000 Eu - materiál, 2.000 Eu - pre robošov, 4.000 EU - marža firmy."

Slo...

18.10.2013, 20:39
Bolo by to celkom vtipné, keby to nebola naša "špecialita" a realita
none
4

3. 18.10.2013, 20:39

Bolo by to celkom vtipné, keby to nebola naša "špecialita" a realita

18.10.2013, 20:50
na slovensku po nemecky🙂
sak su to take nase male specifika.
none
5

4. 18.10.2013, 20:50

na slovensku po nemecky🙂
sak su to take nase male specifika.

18.10.2013, 20:58
K*rv@, keby len po nemecky, ale najnovšie tí magori chcú, citujem: po maďarsky, turecky, francúzsky, rusky, holandsky ...Dnes som videla jednú robotnícku pozíciu kde chceli úroveň expert tlmočenie: nemecky, maďarsky, bulharsky, rumunsky v jednom. Jak u drbnutých na dvore.
Angličtinu už medzi cudzie jazyky ani len nerátam
none
6

5. 18.10.2013, 20:58

K*rv@, keby len po nemecky, ale najnovšie tí magori chcú, citujem: po maďarsky, turecky, francúzsky, rusky, holandsky ...Dnes som videla jednú robotnícku pozíciu kde chceli úroveň expert tlmočenie: nemecky, maďarsky, bulharsky, rumunsky v jednom. Jak u drbnutých na dvore.
Angličtinu už medzi cudzie jazyky ani len nerátam

18.10.2013, 21:06
5.
na profesii_sk su fleky davno obsadene, je to len kamuflaz.
idealny konkurz je zavrtenie zadkom, blysk kukadlami, popripade priprava kavy
zo stroja.
priprava kavy zo stroja sa pocita ako IQ test.
sedem gramov cukru sefovi ako bonus:(
si nad 30?
smola prevelika.
uplatnenie najdes ako kozmeticka podlahovych krytin.
slovensko dovaza vladnymi specialmi hrdlorezov, aby ich potom amnestovalo.
zdanlivo to nesuvisi, ale ozaj len zdanlivo.
👍: Linda
none
9

6. 18.10.2013, 21:06

5.
na profesii_sk su fleky davno obsadene, je to len kamuflaz.
idealny konkurz je zavrtenie zadkom, blysk kukadlami, popripade priprava kavy
zo stroja.
priprava kavy zo stroja sa pocita ako IQ test.
sedem gramov cukru sefovi ako bonus:(
si nad 30?
smola prevelika.
uplatnenie najdes ako kozmeticka podlahovych krytin.
slovensko dovaza vladnymi specialmi hrdlorezov, aby ich potom amnestovalo.
zdanlivo to nesuvisi, ale ozaj len zdanlivo.

18.10.2013, 21:38
Všetko so všetkým súvisí Najviac ma *erú tie pindy, že u nás za všetko môžu politici. Veľké l@b@g@ a za tým si stojím!
none
7
18.10.2013, 21:16
Pridze vichodňar ku dochtorke a hutori : placi u vas kartečka vseobecnej zdravotnej ?
dochtorka hutori: hej, placi jaki mace problem ?
Ta mam problem s erekciju ..
Dochtorka mu kaže dac dolu gače, ulapi mu ho do ruki a začne še mu s nim bavic a hutori:
Sak vam krasne stoji ...
No hej aľe plano som še vijadrel : nemozem še urobic ani ked mi ho žena honi ani ked mi ho fajči a ani ked suložim ...
Tak dochtorka mu ho pohoni , pofajka, a poriadne ho ojazdzi ...chlop strika jak vodotrisk a dochtorka hutori:
šak vi nemace žiadni problem, sce potentni jak c****i bujak ... sak vi bi sce mohli šicke k****i v mesce obrobic ...
A on s ušmevom hutori : No hej mohol bi som ale tam neberu kartecku poistenca 🙂.....
none
8

7. 18.10.2013, 21:16

Pridze vichodňar ku dochtorke a hutori : placi u vas kartečka vseobecnej zdravotnej ?
dochtorka hutori: hej, placi jaki mace problem ?
Ta mam problem s erekciju ..
Dochtorka mu kaže dac dolu gače, ulapi mu ho do ruki a začne še mu s nim bavic a hutori:
Sak vam krasne stoji ...
No hej aľe plano som še vijadrel : nemozem še urobic ani ked mi ho žena honi ani ked mi ho fajči a ani ked suložim ...
Tak dochtorka mu ho pohoni , pofajka, a poriadne ho ojazdzi ...chlop strika jak...

18.10.2013, 21:30
no hej:
všechnopárty...
none
10
18.10.2013, 21:40
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Dilino, že vraj "Váš príspevok je príliš krátky", ale aký výstižný, tak to ho nes*rie
none
11

10. 18.10.2013, 21:40

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Dilino, že vraj "Váš príspevok je príliš krátky", ale aký výstižný, tak to ho nes*rie

18.10.2013, 21:40
Patrilo pod sedmičku (7)
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 106 996 B vygenerované za : 0.134 s unikátne zobrazenia tém : 36 176 unikátne zobrazenia blogov : 538 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Poviem to na príklade svojom 😉 Keď píšem, že SOM bol v "pekle", tak sa tým nemyslí, že SOM vycestoval na planétu plnú ohňa, kde pobehovali čertovia s rohmi a "Satanom" ako ich šéfom ...

citát dňa :

V jednoduchosti je krása.