Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  počítače  téma
kategórie:  

Za čo majú vládni nenažranci v parlamente poberať 4 000 eur?

11
reakcií
148
prečítaní
Tému 6. mája 2020, 00:44 založil Bijoux.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Bijoux žena
   6. 5. 2020, 00:44 avatar
trolli začali na IM kydat ani nie dve hodiny po volbách . behom tyzdna sa proti nemu rozbehla mašinéria ktorá stále petrváva . lebo neviem, lebo dúfajú ze tymto sposobom sa dostanú ich zboznovaní kandidáti na Špicu? ked sa bude kydat špina na Matoviča? ešte ani poriadne neprebral agendu a uz bola na SK pandémia , niečo s čím sa slovensko nikdy predtym nestretlo . kazdá krajina sa s tym vyrovnáva ako najlepšie dokáze, slovensko vsadilo na ochranu zdravia a zivotov ludí, pred ekonomikou . kritizovat je lahke, hejtovat ešte lahšie

je jasnéé ze IM je trnom nie v oku viacerym

http://www.youtube.com/watch?v=TpLQUXY4Rt8 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

Boris muž
   6. 5. 2020, 01:06 avatar
Už na príklade Číny bolo jasné, že tu s koronou niečo nehrá. Miesto riadnej invetigatívy sa rozpútala ešte vačšia panika.
Mnoho expertov sa postavilo proti vládnym opatreniam, ich námietkyneboli brané vážne, naopak sa na nivch rozpútala štvanica.
Nie len, že Matovič a jeho partia sú neschopní a hlúpi, ale sú zodpovední za stráty ako materiálne, tak za duševné poškodenia spoločnosti, no z ďaleka v tom nieje sám. Aj iní politici z iných Štátov sú v tom podobne. Až to vyzerá, ako by následovali príkazy nejakej tretej strany. Jeden z mála je Trump, ktorý reagoval od počiatku racionálne. Nepovolil zákaz zhromažďovania, bol aj proti karanténe, ktorú však nemohol zakázať, nebolo to v jeho kompetencii.
Toto budemať ešte zaujímavú dohru.
Treba rozmýšlať, nie reagovať emocionálne.

3.
označiť príspevok

Bijoux žena
   6. 5. 2020, 01:15 avatar
bobor, tvoje psychické problémy ma fakt dnes nezaujímaju  

4.
označiť príspevok

Boris muž
   6. 5. 2020, 01:17 avatar
skajka, treba rozmýšlať, nie reagovať emocionálne.  

A presne tak sa správal aj šašood počiatku, samé emócie, žiadny rozum. To má byť premiér?! Taký pako na takej funkcii je verejnou hrozbou.

5.
označiť príspevok

Bijoux žena
   6. 5. 2020, 01:23 avatar
4. uz si sa ukludnil?

6.
označiť príspevok

Boris muž
   6. 5. 2020, 01:24 avatar
Som kľudný celý deň. Otázka patrí na teba. Už si sa ukludnila?  

7.
označiť príspevok

Bijoux žena
   6. 5. 2020, 01:26 avatar
6. tak sa ukludni aj na Dfku . aj ked na kom by sme sa zabávali?

8.
označiť príspevok

Boris muž
   6. 5. 2020, 01:28 avatar
To nezáleží na mne.  

9.
označiť príspevok

Bijoux žena
   6. 5. 2020, 01:30 avatar
8. bobor, kludne si predvádzaj aj tanec svätého víta   uz sme na tvoje hysáky zvyknutí   

10.
označiť príspevok

Boris muž
   6. 5. 2020, 01:31 avatar
Potom je všetko v poriadku a tak, ako má byť.  

11.
označiť príspevok

Bijoux žena
   6. 5. 2020, 01:32 avatar

12.
označiť príspevok

Bijoux žena
   6. 5. 2020, 01:33 avatar
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 02:40,  Dáva to zmysel. Je to jeden zo spôsobov, ako zničiť EÚ.
dnes, 02:39,  14, .... Majú,ale nikto sa ho nedrží! A to nemyslím len laikov, ale aj kňazov. Na nete je...
dnes, 02:12,  Celibátom sa vyriešil jeden základný problém v RKC: Nikto nededil, a teda majetok ostal cirkvi.
dnes, 02:10,  O chvíľu, možno o 2 dni, pribudne na účet humanistickej zbierky 10 €, lebo dnes som tie...
dnes, 02:07,  41, .... aj tam , kde píšem blogy, Bednár napísal o tom, prečo bol zavedený celibát:...
dnes, 01:57,  Človeka, ktorý si dá hanlivý názov do mena [Nehádžte perly sviniam], si nevšímaj! On...
dnes, 01:51,  90,...... nosia! A vieš aj prečo? A kedy ich majú nosiť? Na to ty nepoznáš odpoveď!...
dnes, 01:50,  Myslíš, že mám ďaleko od pravdy?
dnes, 01:49,  O Osvietenom viem veľa. Je postihnutý duševnou chorobou, ktorú nazývam s diagnózou mäkký...
dnes, 01:43,  13, .... blbosť! Skôr v RKC. Uvediem príklad: Mnohé príklady sú ah z vašich periodík....
dnes, 01:29,  preklad via google, keby mal niekto problém.
dnes, 01:28,  Niektorí Rusi, Ukrajinci a ďalší občania z krajín bývalého Sovietskeho zväzu, ktorí...
dnes, 01:24,  78, .... ale to býva často komplikované. Napríklad, jeden maďarský psychológ spomínal...
dnes, 01:18,  89, .... pozri si spisy židovské a návody ako sa brániť "zlým duchom". Aj Biblia...
dnes, 01:08,  61. senilny len za vrazdu sa moze dostat do vezenia? za policajnú brutalitu uz nie . ty trúba *19
dnes, 01:04,  43, .... Celsus [odporca kresťanstva z druhého storočia] sarkasticky poznamenal, že...
dnes, 00:59,  60, .... tým oponovali aj židia kresťanom: .... "Aha sekta, teraz sa zjavili a myslia si,...
dnes, 00:42,  92, .... v mnohom ti dávam za pravdu. A neboj sa, tie "lietadielka" proti nebeským,...
dnes, 00:35,  88, ,..... v poriadku, povedzme že máš pravdu. Ale aj iní vyháňajú démonov /šamani,...
dnes, 00:35,  15. ondrej to nie je zarputilost, myslí ze spraví velkolepy projekt. ale k tomu má so svojim...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Vždy buď k ľudom slušný, keď kráčaš nahor. Mohol by si ich stretnúť pri ceste nadol.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(87 305 bytes in 0,302 seconds)