Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Yeasu FT-818

4
reakcií
87
prečítaní
Tému 1. septembra 2019, 16:14 založil Morning.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
06. 09. 2011
37
07. 01. 2012
13

1.
označiť príspevok

Morning muž
   1. 9. 2019, 16:14 avatar
Myslel som si, že ho vrátim. Ale je to perfektný TCVR. Akurát má dosť vysokú spotrebu z batérie. Ale inak ok. Všetky druhy prevádzky na všetkých frekvenciách.:

http://www.youtube.com/watch?v=blGVpUAeNHg Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   1. 9. 2019, 16:15 avatar
Čo je to TCVR?

3.
označiť príspevok

Morning muž
   1. 9. 2019, 16:16 avatar
Transceiver.

4.
označiť príspevok

Morning muž
   1. 9. 2019, 16:27 avatar
Musím k tomu však ešte dokúpiť CW filter 300Hz, lebo ja chodím výhradne CW druhom prevádzky (...morzeovka).

http://www.youtube.com/watch?v=drCwUCjHYqU Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

...ale keďže toto rádio umožňuje aj digitálne módy, budem skúšať i to. Je tam i ďalekopis, čiže RTTY. Pred 50 rokmi sa to konvertovalo do elektromechanického zariadenia. Dnes samozrejme nahradeného počítačom.

http://www.youtube.com/watch?v=EO1QOt9DVzI Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

5.
označiť príspevok

Morning muž
   1. 9. 2019, 16:28 avatar
...v tom prvom videu je účinok filtra počuť po stlačení tlačítka.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 09:30,  majko1 -ty si tak vygumovaný, že na to ani nemáš, lebo jedine čo dokážeš je zaštekať...
dnes, 09:30,  .....ja nemám problém si priznať, že niektoré body sú aj o mne (viď prísp. 12). Ty to...
dnes, 09:28,  Havran, na tvojom mieste by som si konečne prečítal tému, v ktorej diskutuješ, čiže...
dnes, 09:26,  Opäť: chyba je vždy na strane toho druhého. ....Téma je teda jednoznačne i pre teba. *19...
dnes, 09:25,  F=G.m1.m2/r^2- márne sa brániš "floskulami", lebo si to už nezmyješ . Teraz si to...
dnes, 09:22,  Už sa nemusíš usvedčovať, ja to nepotrebujem, tvoje prejavy na DF sú dostatočne známe,...
dnes, 09:20,  havran, vravel som, že už iný nebudeš. Vždy sú zlí tí druhí, mimo strany a priateľov...
dnes, 09:20,  F=G.m1.m2/r^2- márne sa snažíš hádzať na druhých svoje defekty a môžeš tu vykrikovať...
dnes, 09:19,  A zas: "ty si sa..." ...Bod č.9: "Chyba v chápání nikdy není na straně...
dnes, 09:16,  F=G.m1.m2/r^2- vieš ty prd, čo som sa ja učil. Tie tvoje primitívnosti ktorými sa tu...
dnes, 09:11,  Asi si ma s niekým mýliš........*13
dnes, 09:10,  Na tvojej reakcii je potešitelné len to, že si sa asi fakt zamyslel nad sebou a našiel sa...
dnes, 09:08,  majko1- pravdou je to, že keď sa snažíš o autentickú myšlienku tak sa hlboko...
dnes, 09:08,  havran, ty už iný nebudeš. V strane ťa naučili, že strana má jediná na svete pravdu a...
dnes, 09:06,  Neveril som svojim očiam a ušiam, keď som včera na Ta3 počul Sulíka ako sa vyjadruje k...
dnes, 09:06,  Táto téma bola daná na to, aby sa KAŽDÝ nad sebou zamyslel. Nie. majko1 vždy ukazuje na...
dnes, 09:03,  -era- predsa len tu vidím rozdiel. Sú tu akýsi dvaja namyslení chlapci, ktorí sa cítia...
dnes, 09:02,  Zaujímavé je najmä to, že potrebu písať o trolloch majú práve najväčší...
dnes, 08:54,  mňa môžeš kľudne z toho vynechať....ja chapem fšetko.....
dnes, 08:50,  Keďže sme primitívi všetci, je úplne jedno, či to niekto pochopí alebo nie. Sme si rovní.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Iniciatívny hlupák je horší ako triedny nepriateľ!
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(57 771 bytes in 0,400 seconds)