Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Wolfgang Schlacht: Hanbím sa, že som Nemec

5
reakcií
590
prečítaní
Tému 2. februára 2018, 23:10 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   2. 2. 2018, 23:10 avatar
Wolfgang Schlacht: Hanbím sa, že som Nemec
Zdroj: nstarikov.ru Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Nemecký autor dr. Wolfgang Schlacht poslal pri príležitosti 75.výročia Stalingradskej bitky zaujímavý materiál na stránku Nikolaja Starikova. Vo svojom texte spojil fakt poslednej športovej agresie Západu proti Rusku s tým, čo sa odohralo na brehoch Volgy počas krutej zimy v roku 1943:

Hanbím sa, že som Nemec
Vo svojej správe na twitteri (odkaz tu: www.dr-schacht.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk som ešte v auguste 2016 podrobne opísal špinavú kampaň plnú nenávisti a zloby, ktorú vedie istý pán Zeppelt – samozvaný expert na problematiku dopingu.
Vo svojich štyroch filmoch bez akýchkoľvek dôkazov potvrdzuje existenciu štátneho systému rozvoja a podpory dopingu v Rusku. Nehľadí pritom na absenciu akýchkoľvek rukolapných dôkazov pre takéto tvrdenie.

Predseda Svetovej antidopingovej agentúry WADA (World Anti-Doping Agency ) Craig Reedie presadil prostredníctvom prezidenta Medzinárodného olympijského výboru vylúčenie ruských atlétov z účasti na Olympijských hrách v Riu.
No Zeppelt neostal iba pri tom. Konanie Zeppelta prostredníctvom jeho bezprecedentných tvrdení a obvinení proti Rusku, jeho prezidentovi Vladimírovi Putinovi a špičkovým ruským športovcom je plne v súlade s trendom západného politického establišmentu.

Preto niet divu, že s jeho pomocou dovolil MOV vystupovať ruským športovcom v Južnej Kórey v roku 2018 iba pod neutrálnou vlajkou. V Južnej Kórey nebude ruská reprezentácia, ruská hymna ani zástava a rozhodnutie o účasti, či neúčasti neutrálnych športovcov z Ruska, budú prijímať nie športové výbory, ale narýchlo zostavené takzvané nezávislé orgány pre kontrolu dopingu ITA (pozri SPIEGEL ONLINE zo dňa 05.12.2017).

Táto organizácia už zo zoznamu čistých neutrálnych športovcov Ruska vyčiarkla celý rad pretekárov iba pre to, lebo sú potenciálnymi kandidátmi na medaily. Iné vysvetlenie proste neexistuje! No nášmu „bojovníkovi za čistotu športu“ ani toto nestačí. V rozhovore zo dňa 3. decembra 2017 na kanále ARD Zeppelt uvádza:
„Na Rusko je treba uvaliť čo najprísnejšie sankcie“. Na otázku k problematike dopingu a majstrovstvám sveta vo futbale nie veľmi výrečný a nie veľmi vzdelaný Zeppelt povedal doslova toto: „V súvislosti so štátnym dopingom existuje konkrétna a jasná odpoveď spočívajúca v nasledovnom: Rusko von! No vlak už odišiel a FIFA sa správa akosi čudne...“
Nehľadiac na túto neprehľadnú situáciu, je absolútne jasné, proti komu a proti čomu je nasmerovaná táto kampaň. Je to kampaň nie proti dopingu, ale proti Rusku a jeho občanom, proti ich úspechom v ekonomike, politike, v športe. Zvlášť triumf v Soči je kosťou uviaznutou v hrdle všetkých tých zeppeltov.
Táto športová rusofóbia nie je ničím iným, než pokračovaním nezmyselných politických a ekonomických sankcií EÚ a Spojených štátov amerických proti Rusku.

Neustále obvinenia na adresu prezidenta Putina a jeho okolia majú zasiať pochybnosti v ruskej spoločnosti a rozdeliť ju. Neopodstatnené útoky MOV na Rusko a na ruských športovcov nemajú precedens v histórii svetového športu!
Niet žiadnych pochýb o tom, že v predvečer majstrovstiev sveta vo futbale v Rusku je možné očakávať ďalšie zákernosti a provokácie.
Za svoju úspešnú „križiacku výpravu“ proti Rusku už „bojovník za čistotu športu“ Zeppelt v rokoch 2015-2017 dostal 16 ocenení. To svedčí o tom, že dobre splnil úlohu, čo je na zamyslenie.

2. februára 2018 si spolu s Ruskom pripomíname významný deň v histórii našich národov. Je ním 75. výročie veľkého víťazstva Sovietskej armády v bitke o Stalingrad. Krvavé a kruté boje o Stalingrad trvali 200 dní od 17. júla 1942
do 2. februára 1943. Na oboch stranách frontu o dĺžke 400 – 850 km bojovalo viac ako 2 milióny vojakov. Cieľom nemeckých fašistov a ich spojencov bolo zničenie Sovietskej armády na juhu štátu, ovládnutie ropných zdrojov na Kaukaze, poľnohospodárskych oblastí na Done a na Kubáni a víťazné ukončenie vojny na území ZSSR.

Kapitulácia 6. armády Nemecka
Obkľúčenia 6. armády a kapitulácia poľného maršala Paulusa sa stali zlomovým momentom v priebehu Veľkej vlasteneckej vojny a celej Druhej svetovej vojny. Viac ako 2 500 dôstojníkov, 24 generálov a takmer 100 000 vojakov Wehrmachtu padlo do zajatia. Víťazstvo Sovietskej armády pri Stalingrade šokovalo celý svet a zmenilo nielen výsledok Druhej svetovej vojny, ale aj samotný priebeh dejín.

Kráľ Veľkej Británie daroval mestu Stalingrad meč, na ktorom je vyrytý nápis: „Obyvateľom Stalingradu, ktorí boli silnejší ako oceľ. Na znamenie hlbokej úcty britského národa a Kráľa Juraja VI.“

Toto víťazstvo bolo, je a bude symbolom úspešného odporu a hrdinstva sovietskeho ľudu. Ono viedlo k víťazstvu nad nacistickým Nemeckom, nad celým európskym fašizmom a k bezpodmienečnej kapitulácii Nemecka 9. mája 1945 v Berlíne. Na veky budeme vďační občanom ZSSR a Ruska za toto víťazstvo nad hnedým morom!

2. februára 2018 si pripijeme na vaše zdravie, prosperitu a mier medzi našimi národmi. Bude náš príklad nasledovať aj kancelárka Nemecka, vláda a vedúci politici Nemecka? Neviem, nie som o tom presvedčený... Boh nech im je Sudcom!

Wolfgang Schacht

Preklad z ruského jazyka: Tibor Korečko


2.
označiť príspevok

dodo...best muž
   2. 2. 2018, 23:25 avatar
...na zdravie...


3.
označiť príspevok

Kasafran
   2. 2. 2018, 23:41 avatar
Dodo...best,
pripájam sa k Tebe - s prípitkom na pamiatku všetkých hrdinov Stalingradu a na zdravie všetkých ľudí dobrej vôle...


4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 2. 2018, 23:57

Príspevok bol vymazaný administrátorom.6.
označiť príspevok

Kaies muž
   3. 2. 2018, 21:54 avatar
4. Osvietený, milý môj. To nie je pravda. To je alternatíva k pravde. Over si zdroje!!! Aj dátumy vzniku citovaných zdrojov! Potom troška porozmýšľaj. Neponáhľaj sa. Všetko ťa počká, a ak Ti niečo ujde, lepšie pre Teba. A keď sa Ti podarí popremýšľať, skús zaujať stanovisko. A až potom ho skús napísať.
Neubližuj svojmu menu (ani nicku) unáhlenou reakciou.
Súhlasí Kasafran


5.
označiť príspevok

Kasafran
   3. 2. 2018, 10:32 avatar
(4) Ožiarený,
zrejme už každý rozumný a objektívny účastník tohto DF si z obsahu a gramatiky Tvojich prvých dvoch viet uvedomuje, že si nimi predviedol najvyšší možný stupeň svojej retardácie.
Ako už cítiť a vidieť z obsahu viacerých Tvojich reakcií - zrejme si sa po Tebou priznanej/oznámenej alkoholickej abstinencii už plne oddal tvrdým drogám...!
Súhlasí Kaies
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 10:57,  to su následky prechodu z totality na demokraciu..... skusený podnikatel prijme k sebe...
dnes, 10:51,  Ved dnes to vidíme my sami po čase, ale teraz už pohľadom z opačnej strany....Ja si tiež...
dnes, 10:46,  Dokonca pôvodne slovenská firma ESET má dnes hlavné pôsobisko v USA, kam utekajú poplatky a...
dnes, 10:45,  Naše potravinové podniky dnes vlastní Nestlé. Príklad. Zisk z Tatramatky Poprad odchádza do...
dnes, 10:44,  Jasné, že Západu išlo o likvidáciu komunizmu v Európe. Išlo predsa o obrovský trh, z...
dnes, 10:40,  Ja som ochotný uveriť aj tomu, že to bolo vypôsobene zapadom....komunisti sa určite na tom...
dnes, 10:39,  Každý nie. Len ich bolo mnoho.
dnes, 10:38,  A mongolskí trollovia majú z toho hokej.*13 Tézu o tom, že samotní komunisti… to je...
dnes, 10:34,  V tom zmetku, ktorý vznikol po revolucii, kradol každý.....najviac to rozkradli tí, čo boli...
dnes, 10:29,  Americkí trolovia sa tak zamotávajú. Raz tvrdia, že tzv. nežnú revolúciu uskutočnili...
dnes, 10:26,  Ďakujeme súdruhom Dzurindovi, Ficovi, Bugárovi, súdružke Radičovej...
dnes, 10:25,  dakuj súdruhom, že nedobudovali, čo budovali......a aby toho nebolo malo, tak ešte aj...
dnes, 10:22,  prečitaj si 7......tý dopletene multimilionove strašidlo....
dnes, 10:19,  Noze nam to objasni a pekne polopate kde odtieklo po novembri 89 12.000.000.000.000 eur a na koho...
dnes, 10:18,  Moja babka do 74 rokov pracovala pre tento stat teraz jej hodia 300 eur ze na ty spina a...
dnes, 10:16,  Su to len takí plačkovia.....ktorí plaču či treba, či netreba. Sú to zúfalci, ktorí...
dnes, 09:52,  Och vy chudáci. Za socíku by vás nazvali oportunistami a vyhodili zo strany a z roboty....
dnes, 03:50,  https://m.youtube.com/watch?v=e0m7rb9oiQ4 EU humanitarian aid and civil protection...
dnes, 03:44,  21. *39 priviazat a zbičovat
dnes, 03:11,  Opoziční poslanci žerú nervy poslancom koaličným... ale všetci spolu žerú nervy...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Keď vás práca začína naozaj baviť, znamená to, že ju pravdepodobne robíte zle.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(62 809 bytes in 3,694 seconds)