Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

WADA skúma 2262 vzoriek z ruského laboratória

1
reakcií
124
prečítaní
Tému 1. mája 2019, 18:18 založil Osvietený.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 5. 2019, 18:18 avatar
Svetová antidopingová agentúra (WADA) zhromaždila viac ako 2200 vzoriek z ruského laboratória, ktoré by mohli potvrdiť prepracovaný dopingový systém v krajine.

Mohlo by sa tak definitívne odkryť podozrenie na masívny vládny program, ktorý bol určený na získanie olympijských medailí.

Zhromaždené vzorky spolu s údajmi analyzujú vedci WADA. Pre agentúru bolo získanie týchto vzoriek kľúčovým cieľom, keďže sa snaží pokračovať v riešení stoviek prípadov od začiatku desaťročia. WADA v utorok oznámila, že získala dokopy 2262 vzoriek, rozdelila ich do zberných fliaš A a B a poslala na testovanie do laboratória mimo Ruska.

Očakáva sa, že po analýze vzoriek a získaných údajov odovzdá WADA dôkazy medzinárodným športovým federáciám a národným antidopingovým agentúram, ktoré z nich vyvodia dôsledky. Vyšetrovací tím by mal predložiť predstavenstvu WADA všetky výsledky na svojom zasadnutí 16. mája.

sport.aktuality.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

gabriel pb
   2. 5. 2019, 13:54 avatar
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 21:47,  V dnesnej dobe uz nie je nic vynimocne prestupit na inu vieru. Dnes je v mode ze Europanov taha k...
dnes, 21:46,  Pravehho majstra od falosneho rozlisis lahko ten pravy vie a uci svojich ziakov ako sa spojit s...
dnes, 21:44,  (37) Fotón, čo povieš, nezaslúžiš si už konečne medailu za rozsievanie aškenázskej...
dnes, 21:40,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/70739723_10157557319703670_7014583739363622912_n.pn...
dnes, 21:39,  Brat mojho deda sa pozna aj s Dalajlamom.
dnes, 21:37,  Brat mojho deda je budhista. Ja sam som sa venoval isty cas budhizmu.
dnes, 21:36,  pýtal si sa na vojny "neveriacich", nie?
dnes, 21:34,  174. no daleko si ale od toho kríza neodišiel ;) ešte stále spadáš pod geografiu. ani to...
dnes, 21:34,  To co pises mozno znie duchovne lakavo, ale je to len zvod. Rovnako ako napriklad zvod Hare...
dnes, 21:29,  O nas anjeloch mierotvorcoch pozehnanych bozskou matkou?
dnes, 21:26,  Ja som sa narodil ako katolik a predsa uz nim nie som.*19 Ide o to ci hladas pravdu, alebo v...
dnes, 21:26,  Preto prisla matka aby spojila ucenie vsetkych nabozeniev a nepoprela ziadneho velkeho majstra...
dnes, 21:25,  (31) Era, ale no, si skutočne až tak neinformovaný o príčine pobytu Sovietskej armády v...
dnes, 21:23,  171. ja o Vás raz napíšem knihu *39
dnes, 21:22,  Jezis je ta spravna cesta. Jezis je bozstvom 6 cakry ktoru pred 2000 rokmi otvoril pre vsetkych...
dnes, 21:21,  162. na svete je X nábozenskych kultov. a kazdy je nabozny podla geografie . keby si sa narodil...
dnes, 21:21,  to, že guľové blesky existujú je moje klamstvo? *05
dnes, 21:20,  Nepredložil si dôkazy, preto si na smiech. *19
dnes, 21:20,  Fakt je ten, že ak existujú dôkazy, budú predložené. Ty si na požiadanie nepredložil...
dnes, 21:19,  To su len tvoje predstavy. Ja necitam len zo zvedavosti.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

„Kreativita je vynaliezanie, experimentovanie, riskovanie, porušovanie pravidiel, robenie chýb a radosť z toho všetkého.“ Mary Lou Cook
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(49 995 bytes in 0,325 seconds)