Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Vzorec na 100%realitu?!!!

17
reakcií
2568
prečítaní
Tému 28. januára 2009, 10:35 založil bubuslavko.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
20. 04. 2015
9
20. 07. 2010
80

1.
označiť príspevok

bubuslavko
   28. 1. 2009, 10:35 avatar
Existuje vzorec na realitu??????????????????????????????????? Ano existuje!!!!!!!!!!!!.......................stymto vzorcom jednuducho vysvetlite preco je tu dusa....hmota a casopriestor...tak dlho sa rosprava o 4 rozmere a nik nevie co je to..treba si uvedomit ze ten 4 rozmer je dusa!!!!! ...........nie hmota cas aani priestor...po zhliadnuti vzorca na 100%realitu sa vam jednoducho dani clovek vysvetli preco a co a ako stoji a jak to funguje ..tento vesmir!!!! :-)

2.
označiť príspevok

clear1 muž
   28. 1. 2009, 10:39 avatar
Bubu, tuším si zohnal super matroš...   

3.
označiť príspevok

Renata žena
   28. 1. 2009, 10:45 avatar
a preco si este tu? 

4.
označiť príspevok

bubuslavko
   28. 1. 2009, 11:09 avatar
ocuvajte..myslel som si ze tu k niecomu dospeje tento rozhovor..ale ste len deti co si kecaju jak sa maju tom mozte ist rovno na pokec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a lutujem ze som tu nieco napisal

6.
označiť príspevok

clear1 muž
   28. 1. 2009, 11:23 avatar
Jaj len to nie. Neľutuj a pokračuj !

7.
označiť príspevok

fajer
   28. 1. 2009, 12:12 avatar
lutovat by si mal nas,ze tie sprostosti vobec citame,daj sa vysetrit,alebo neber drogy....

5.
označiť príspevok

Renata žena
   28. 1. 2009, 11:16 avatar
vsak si aj dospel ..tahun

8.
označiť príspevok

Amona žena
   28. 1. 2009, 12:15 avatar
babuslavko...takže prichadzame zo 4D priestoru? Ja si niekedy predstavujem 100D, i ked uznaš, že veľmi ťažko mi je si spomenut... Iste kvoli Platonovej anamnésis.  

9.
označiť príspevok

Nakor
   28. 1. 2009, 17:18 avatar
Bubu a nemôže to byť jednoduchšie?
Priamka, ktorá má jeden rozmer, má dva vrcholy alebo konce (2 na prvú).
Štvorec, dvojrozmerný útvar, má štyri vrcholy alebo konce (2 na druhú).
Kocka, ktorá má tri rozmery, má osem vrcholov alebo koncov (2 na tretiu).
Štvorrozmerná hyperkocka má šestnásť vrcholov (2 na štvrtú).
Päťrozmerná hyperkocka má tridsaťdva vrcholov (2 na piatu).
Pridaním ďaľšej dimenzie sa počet vrcholov zdvojnásobí.
Číslo 32 definuje päťrozmerný priestor, teda 32 ciest, ktoré sú zhodné s počtom vrcholov päťrozmernej hyperkocky. Predstav si vesmír ako kozmogonický strom, 32 ciest tvorí 10 sefir a 22 písmen hebrejskej abecedy. 32 je paralelou nervového systému človeka. Štyri zmysli, zrak, sluch, čuch a chuť prichádzajú z lebečných nervov, ktoré sú v mozgu. Impulzy, ktoré prichádzajú z nižších 31 nervov, sa týkajú hlavne hmatu a cítenia.

Obdivujem ťa Bubu, stalo sa ti niečo traumatické, a ty si nezabudol písať.

10.
označiť príspevok

ranexil muž
   28. 1. 2009, 19:12 avatar
Nakor tak teraz mi padla sánka dole . Síce analogiou je možne vyššie rozmery odôvodniť ,ale oveľa tazsie je si ich predstavit ,ked do toho pleteme 3D zrak. A co tzv. tretie oko ,je to o schopnosti vidiet 4D realitu ? Čo myslíš ako vyzerá ?   Clovek ak chce dokaže to ,ale treba trenovat .

12.
označiť príspevok

Nakor
   28. 1. 2009, 20:18 avatar
Tretie oko sa spomína vo veľa okultných náukách. Väčšinou je priraďované k šiestej čakre.
Najviac sa s ním zaoberajú jogíni.
Pre ľudí je známe najmä ako šuškovité teliesko, alebo Epifýza. Je nesmierne citlívé na denné svetlo a nedostatok svetla môže človeku psychicky uškodiť.
Dlho sa predpokladalo, že ak bude človek užívať enzým vylučovaný prostredníctvom Epifýzi, teda Melatonín, otvorí svoje tretie oko, teda samotnú žľazu. Ale to som nechcel ďalej rozoberať.
Okultisti a iní duchovní pavedári hovoria, že človek sa sprofanizoval a zaujala ho väčšmi hmota, ako duchovno a preto nikdy neotvorí tretie oko.
A keďže sa tretie oko viaže na vnímanie nefyzickej roviny, tak to moc nesúvisí so schopnosťou vidieť 4D alebo vyššie, pretože tieto dimenzie stále spadajú pod fyziku, aj keď veľa ľudí ju radí to metafyziky.

11.
označiť príspevok

bubuslavko
   28. 1. 2009, 20:11 avatar
ranexil trenuj svojho kara..a budes mat tolko vypulenich oci dade na stene ze to az boli...auuuuuuuuuuuu

13.
označiť príspevok

ranexil muž
   28. 1. 2009, 20:18 avatar
No aj v biblii to stojí "a vokol boli plné očí". Bubuslavko prepáč chcem ta poprosit ,aby si nespomínal tieto veci inych rozmerov verejne . Ak to nie je v rozpore s želaním tvojho Boha,aby si šíril poznanie a vedomosti ,ktorým aj tak tazko rozumiet a este tazsie nescvoknut sa.

14.
označiť príspevok

bubuslavko
   28. 1. 2009, 21:51 avatar
no stacilo mi 4 krat na psychiatrii a raz v nemecku 

15.
označiť príspevok

bubuslavko
   28. 1. 2009, 21:51 avatar
takze mam aj na to ze som cvok paiere

16.
označiť príspevok

ranexil muž
   28. 1. 2009, 21:57 avatar
Takže spokojnosť?

17.
označiť príspevok

bubuslavko
   28. 1. 2009, 22:02 avatar
no ide o to ze preco som tam bol........drogy 

18.
označiť príspevok

Poroslav muž
   29. 1. 2009, 21:12 avatar
Ludia prosim Vas ani zo zartu nepiste o tychto veciach ako o poznani a nespominajte radsej rozne hluposti ako 6. cakra atd. Vsak nevidite ze autor vlakna pise len o svojich halucinaciach? Nepodporujte jeho nemoc, radsej mu ziaden okultizmus a pod. nespominajte a povedzte ze cely ten vzorec sa mu len zdal, snival a pod. Toto su vazne veci, ked je niekto dusevne chory, a Vy pisete vazne o jeho bludoch sposobenych chorobou.
Bubuslavko je mi to luto, ale zial musim Ti povedat ze ziaden taky vzorec neexistuje, vsetko sa Ti to iba zdalo. Ver mi, Ja som matematik a o vzorcoch uz co to viem!  
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 06:23,  Hlavne čitaj evanjelium podla Jana....neni v biblii inej casti, ktora tak jasne poukazuje na...
dnes, 06:17,  My vieme mistr Shagara, že o trojici sa ti aj sniva, sam tušíš, že niečo nie je v tvojom...
dnes, 04:00,  Je zrejme, že každý máme iné vnímanie reality, iné vnímanie života a aj Písma!...
dnes, 03:04,  Začiatky slovenského rozkrádania cez personálne a kapitálové prepojenie medzi...
dnes, 03:02,  Impérium Lexovcov musí byť preverené z hľadiska zákona o pôvode majetku. Špinavý biznis...
dnes, 02:58,  POLITICKÁ MAFIA NA SLOVENSKU Nastal čas nazvať veci pravými menami a odhaliť skutočné...
dnes, 01:55,  To má byť jednoduché video? Ten človek tam má riadne vymytý mozog. Aby si našiel Boha,...
dnes, 01:36,  Je zrejme, že každý máme iné vnímanie reality, iné vnímanie života a aj Písma! Ale ak...
dnes, 00:01,  som rad, že si zmizol, ty smrad komunistický........lepič hoaxov......ty si u mna neškrtneš...
včera, 23:54,  takuto temu s takýmto nazvom, môže dať len komunistický smrad......nenavidiaci židov, boži...
včera, 23:53,  (97) Hokejis, nielen on, ale aj naša hlava štátu, ktorá, ako sa vyjadril Vladimír Mečiar,...
včera, 23:11,  http://www.youtube.com/watch?v=mputURlmCa4
včera, 23:11,  Chlastá tvoja mať a nie ja !!!!!!!!!!!!!!! *08*08*08*08*08*08*08*08
včera, 23:10,  chod spať a nechlastaj
včera, 23:09,  Ty si bol udavač, je to tvoja vina a budeš za to pykať...
včera, 23:09,  10- keša zdá sa, že omylom, použil rozumný a dosť logický argument. Omylom preto, lebo...
včera, 23:08,  estebak bol tvoj tata ako to tak vypadá....a ja za to nemôžem*10*10*10 a ani ty....
včera, 23:05,  Ja neviem fotiť !!! Ale ty vieš za to excelentne klamať ty eštebák zasratý !!!!!!!!!!...
včera, 23:04,  spytuj si svedomie a nešaškuj......milane...Davaj svoje fota....a možno sa dočekaš aj...
včera, 23:02,  rasista si tý ktorý ich odsudzuješ a vytlacas na okraj spolocnosti mufko.....oni nevedia...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Musíš sa veľa učiť, aby si vedel, ako málo vieš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(87 706 bytes in 0,548 seconds)