Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Vzor žiadosti o prijatie za proruského Trolla

32
reakcií
1301
prečítaní
Tému 9. apríla 2015, 10:42 založil clear1.

podobné témy:1.
označiť príspevok

clear1 muž
   9. 4. 2015, 10:42 avatar
Vidíš ardzun, myslel som aj na Teba. Posielam Ti ju hneď ako som na ňu narazil. Ja som už odoslal, a v prípade kladnej odpovede si môžeme naplánovať cestu do Moskvy spolu. Eh, no čo môže byť lepšie, ako keď Ti platia za to čo Ťa baví  

PRINASAME VAM VZOR ZIADOSTI ABY STE AJ VY MOHLI ZARABAT AKO MY VSETCI " PRORUSKI TROLLOVIA " ! ! !

Žiadosť o prijatie do zamestnania na pozíciu internetový troll na úseku proruskej propagandy
============================
Prezident Ruskej federácie
Vladimír Vladimirovič Putin
Kremeľ
1010 00 Moskva
Vec: žiadosť o prijatie do zamestnania
Vážený pán prezident,
na základe informácii z dôveryhodných zdrojov, za ktoré sa v každom prípade dajú považovať niektoré seriózne a predovšetkým absolútne nezávislé slovenské média a spravodajské internetové servery, citujúce bezpečnostného experta Inštitútu pre stredoeurópsku politiku Jaroslava Naďa, som sa dozvedel, že zamestnávate špecialistov, tzv. internetových trollov, ktorí si môžu zarobiť 700 až 1000 eur mesačne za písanie proruských komentárov na internete.
Pre istotu som si overil uvádzaný prameň a presvedčil som sa, že idem správnou cestou. Veď kto už môže byť kompetentnejší, ako ustanovizeň na tvorbu verejnej mienky v Strednej Európe a jej bezpečnostný expert, ktorý podľa mojich zistení mal ešte v nedávnej minulosti sľubnú kariéru pri zastupovaní SR pri NATO v Bruseli. Jeho odbornosť mala byť ohodnotená na 16 000 euro mesačne. Pokiaľ by to bola pravda, tak to by bol poriadny trollisko a mohol by sa stať i mojim vzorom. Náš pán prezident by mu určite závidel, veď s takýmto platom by potešil oveľa viac chudobných.
Z vyššie uvedených dôvodov si dovoľujem požiadať Vás o prijatie do zamestnania na pracovnú pozíciu internetový troll na úseku proruskej propagandy.
Svoju žiadosť odôvodňujem vidinou celkom slušného zárobku 700 – 1000 euro mesačne, pričom podľa dostupných informácií sa dá predpokladať, že ide o prácu z domu, čo by mi celkom vyhovovalo vzhľadom na možnosť rozvrhnutia pracovného času podľa aktuálnych možnosti.
K mojej osobe môžem uviesť, že mám niekoľkoročné skúseností s prácou v zahraničí, kde som pracoval v oblasti čistenia, takže s vymývaním mozgov by som vzhľadom na prax nemal mať žiadny problém. V Anglicku som umýval okna, v Nemecku podlahy a v Rakúsku zadky solventných dôchodcov. V tejto profesii som získal i certifikáty tzv. cleaning specialist. Mam ich zavesené na stene hneď vedľa vysokoškolských diplomov. Jeden je z oblasti techniky, druhý z humanitárnych vied. Prepáčte, že neuvediem konkrétne odbory štúdia. Po desiatich rokoch som ich zabudol.
Na mierne pokročilej úrovni ovládam niekoľko jazykov, okrem slovenčiny, češtiny a poľštiny, tiež ruštinu, angličtinu a nemčinu. V prípade potreby, mám tým na mysli možné zvýšenie platu, som schopný zdokonaliť sa v každom uvedenom jazyku v priebehu pár mesiacov. Veď ako sa hovorí, keď ide o peniaze, tak sa i čínština dá naučiť za dva týždne.
Vlastním osvedčenie na vedenie motorových vozidiel všetkých skupín, moja prax v tomto smere je cca 500 000 km, viac menej bez nehody.
Viem ako tak pracovať s PC a internetom (kde som sa tiež dozvedel o tejto pracovnej príležitosti).
Okrem už uvedeného, podanie mojej žiadosti podnietil i kladný vzťah k trollom. Nechcem sa chváliť, ale keď sme na rybách v Nórsku, tak má takto volajú moji kolegovia, najmä keď pozapletám vlasce na viacerých udiciach. Figúrky týchto bytosti vozíme domov ako suveníry, aj keď v poslednom období je ich ťažko zohnať. Ja osobne mám najradšej trolla ležiaceho, ktorého obrázok Vám Vladimír Vladimirovič posielam. Fotka zhmotňuje moju predstavu o zamestnaní u Vás. Tak isto mám určité skúsenosti i s trollingom. Touto loveckou metódou sa mi už podarilo chytiť niekoľko pekných šťúk. To len aby ste vedeli, že v tejto oblasti nie som úplný začiatočník.
Len ešte neviem, či ponúkaná mzda je v čistom alebo hrubom, a či si budem musieť daňové priznanie spracovať sám, alebo to urobí zamestnávateľ. Pokiaľ by to bol hrubý plat, tak nie som si istý, či by som to zobral, pretože podľa posledných prieskumov hodinová cena práce v SR je 9,7 eur, čo by v mesačnej kalkulácii znamenalo pekných 1600 E, a to by som sa teda radšej zamestnal u nejakej firmy v našej republike.
Tiež neviem, čo je to ta propaganda. Ak je to niečo, čo ako zle jazyky tvrdia, robia niektoré naše média a rôzne inštitúty a experti žijúci zo zbierok a poukazovania dvoch percent daní svojich priaznivcov, a súvisí to s vymývaním mozgov súčasnej populácie, tak to by mi mohli byť prospešné už zmieňované certifikáty z oblasti čistenia, alebo ako my tomu hovoríme cleaningu.
Tak to by bolo zatiaľ všetko, prípadne otázky zodpoviem na vstupnom pohovore, na ktorý sa veľmi teším.
So srdečným pozdravom Váš XY (ardzun, sem doplň meno, priezvisko, adresu, IP adresu, telefón, a e-mail)
P. S. Práve som sa dozvedel, že prieskum ohľadom výšky ceny práce robili síce v Slovenskej republike ale v paralelnom vesmíre a tam by sa mi cestovať nechcelo. Preto by som sa radšej zamestnal u Vás.
Sľúbený obrázok – troll ležiaci martinkornan.blog.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Ale trošku to ardzun pozmeň, nech to nemáme všetci záujemci rovnaké  
Súhlasí Kasafran, Sloven, Aranjes


5.
označiť príspevok

bystrik muž
   9. 4. 2015, 13:35 avatar
A za amerikánskeho a bruselského nie je????  
Súhlasí Sloven


8.
označiť príspevok

Romankoooooo muž
   9. 4. 2015, 14:30 avatar


9.
označiť príspevok

clear1 muž
   9. 4. 2015, 16:00 avatar
Neviem či si to čítal, tvrdí sa tam, že sa to bude ešte len vyšetrovať, takže prezumpcia neviny by bola na mieste, čo povieš ?

A ešte jedna vec - Amnesty International prebrala tieto "dôkazy" z kyivpost.com, čo je silne proukrajinský propagandistický plátok (www.kyivpost.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk takže to pokojne môže byť klamstvo. Uvidíme..


22.
označiť príspevok

ardzun muž
   9. 4. 2015, 21:44

Príspevok bol vymazaný administrátorom.15.
označiť príspevok

Karola žena
   9. 4. 2015, 19:21 avatar
Súhlasí clear1


32.
označiť príspevok

Aranjes žena
   10. 4. 2015, 21:02 avatar
1. A sakra...rychlé prachy...aj ja chcem! 


2.
označiť príspevok

clear1 muž
   9. 4. 2015, 10:47 avatar
no a už mám aj odpoveď, sám Vladimír Vladimírovič mi volal, a povedal "Si náš !" static.kremlin.ru Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí huranato


3.
označiť príspevok

Nadja žena
   9. 4. 2015, 10:53 avatar
Eh, takéto provokácie...  
Súhlasí clear1


4.
označiť príspevok

Karola žena
   9. 4. 2015, 12:11 avatar
clea&Nadja,..hlavne stojí za zamyslenie to vaše spoločné "eh "))))


10.
označiť príspevok

clear1 muž
   9. 4. 2015, 16:02 avatar
máš recht, musím si dávať pozor keď budem prihlásený ako Nadja a nepoužívať "eh". To by ma ľahko mohli odhaliť
Súhlasí Lux.Aeterna


6.
označiť príspevok

Kasafran
   9. 4. 2015, 14:02 avatar
Clear1,
prosím Ťa, vezmi ma tiež so sebou - rád si totiž po dohode s Putinom privyrobím k dôchodku...
Ak to dobre dopadne, nakoniec sa voľakým spôsobom odvďačím aj tomu nášmu natovskému "expertovi" Jaroslavovi Naďovi za taký nezištný tip. Ak mi však Putin za moje služby neposkytne ani kopejku, potom si od Naďa normálnou alebo súdnou cestou vyžiadam úhradu cestovného a za stratu času bezplatným "trollovaním"...
Súhlasí clear1


7.
označiť príspevok

veriaci-4
   9. 4. 2015, 14:07

Príspevok bol vymazaný administrátorom.13.
označiť príspevok

veriaci-4
   9. 4. 2015, 16:11

Príspevok bol vymazaný administrátorom.11.
označiť príspevok

Kasafran
   9. 4. 2015, 16:02 avatar
Veriaci-4,
pre mňa je skutočne priam až neuveriteľným rozšírenie Tvojej náboženskej viery o vieru v trollov. Nebojíš sa božieho trestu za vieru aj v niečo iné, ako v neho - lebo to, čo robíš je rúhanie...?
Súhlasí Sloven


12.
označiť príspevok

veriaci-4
   9. 4. 2015, 16:06

Príspevok bol vymazaný administrátorom.14.
označiť príspevok

clear1 muž
   9. 4. 2015, 16:18 avatar
že to hovoríš akurát Ty veriaci. Veď Ty tiež nehľadáš pravdu. Tebe stačí viera.

Včera som Ti sem dal článok v ktorom Ukrajinské ministerstvo priznalo, že tam v Donbase nenašli jediného rusa, všetkých domobrancov identifikovali ako Ukrajincov. A Ty aj tak neveríš. Prečo ? No lebo Ti to nepasuje do krámu
Súhlasí Kasafran, Sloven


21.
označiť príspevok

Karola žena
   9. 4. 2015, 21:14 avatar
14,..a ty ako hľadáš pravdu ? preboha  ..tak, že si ehm "priamym účastníkom deja " cez monitor klikaním na zdroje ? ..a že si vyberáš podľa svojho myslenia, lebo si myslíš že to je pravda ?..však do jej vnútorností nevidíš..!
zle argumetuješ, ak si myslíš že " máš dôkazy  
Nemôžeš mať ani dôkazy ani poznať pravdu, argumentovať tým, že sis prečítal, napr. že niekto sa priznal a na tom stavať pravdu a dôkazy, je smiešne,..vieš len to, čo si prečítaš..to je tvoja ukrajinská, či ruská pravda, ktorou sa tu snažíš df presviedčať.

A tá myslená pravda je niekde v strede.


16.
označiť príspevok

Kasafran
   9. 4. 2015, 20:29 avatar
Veriaci-4,
zrejme si aj sám platený proamerický troll, a preto Tvoja zbožná hlava nemôže pochopiť, že ľudia môžu mať a vytvárať si na rôzne udalosti aj vlastný názor a môžu hodnotiť veci objektívnejšie ako ktorékoľvek mienkotvorné bilderbergovské médium...
Nato, aby som sa vyjadroval aj prorusky, nepotrebujem byť trollom ako Ty. Mne k tomu stačí moja skutočne slobodná vôľa disponujúca prirodzeným rozumom, myslením a chápaním udalostí v príčinných súvislostiach...
Súhlasí Sloven


17.
označiť príspevok

veriaci-4
   9. 4. 2015, 20:42

Príspevok bol vymazaný administrátorom.19.
označiť príspevok

Karola žena
   9. 4. 2015, 21:02 avatar
kaso,..je normálne, že si človek na toot politcké dianie vytvára názor a má nejaké dojmy apod., .ale na základe čoho si to vytvára ? ..na základe toho, čo sa vám ponúka, .. krmite sa tým, čo sa vám tzv. hodí do karát, ..ale neroznávate gro udalostí, ..držíte sa jednostranného pohľadu,.. kopčíte články ktoré vyhovujú vášmu mysleniu ,.. potláčate vierohodnosť skutkového stavu, ba priam tým zavádzate..)
Súhlasí veriaci-4


27.
označiť príspevok

Lux.Aeterna žena
   10. 4. 2015, 18:08

Príspevok bol vymazaný administrátorom.28.
označiť príspevok

clear1 muž
   10. 4. 2015, 20:16 avatar
pomaly s tým kapaním Zlatíčko, mám s Tebou ešte nejaké plány   


29.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   10. 4. 2015, 20:21 avatar
Postavit dom? :-) zasadit strom? :-)


30.
označiť príspevok

Karola žena
   10. 4. 2015, 20:44 avatar
27 ,...ty nevieš čo znamená "..potlačenie vierohodnosti skutkového stavu ?.. iba sprostý sa na tom môže smiať 


18.
označiť príspevok

ardzun muž
   9. 4. 2015, 20:58

Príspevok bol vymazaný administrátorom.20.
označiť príspevok

veriaci-4
   9. 4. 2015, 21:07

Príspevok bol vymazaný administrátorom.23.
označiť príspevok

Kasafran
   9. 4. 2015, 23:52 avatar
(19) Karola,
nože buď aspoň nachvíľku láskavo nezištná a prezraď mi čaro/tajomstvo vytvárania si svojho spôsobu "nepotláčania skutkového stavu" v Tvojich príspevkoch a reakciách. Ja sa totiž aj v mojom nestorskom veku stále rád čomukoľvek poučím a láskavo nezištne to vždy ochotne postúpim ďalej...


24.
označiť príspevok

Karola žena
   10. 4. 2015, 00:03 avatar
ja som vždy nezištná ,..)) ..a asi to nevyjadrim tak , aby sme sa rozumeli..je to niečo ako aby si pochopil , že vierohodnosť skutkového stavu a toho potláčanie ..aby ste sa neposrali..)


25.
označiť príspevok

Kasafran
   10. 4. 2015, 00:13 avatar
Karolka,
nože sa pozri ešte aspoň raz do "zrkadla" textu svojej odpovede a priznaj sa, či sa Ti pri tom "pohľade" vôbec niečo stalo...


26.
označiť príspevok

clear1 muž
   10. 4. 2015, 00:18 avatar
nie nestalo. To len my jej nerozumieme, lebo na to nemáme  


31.
označiť príspevok

Karola žena
   10. 4. 2015, 20:46 avatar
26,...fakt smiešne ako horlivo reaguješ za mňa..)).. tebe a spol s.r.o.už doslova šibe z toho df.


33.
označiť príspevok

clear1 muž
   10. 4. 2015, 21:22 avatar
dobrá sebareflexia Karola
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 02:08,  SUPER PESNICKA DAJTE ODBER A LIKE Se?orita slovensky klklklklklklklkllklklklklkllklklklklkk
dnes, 02:08,  Skutok sa stal dokazy su jasne a nevyvratitelne pachatel bude tak ako kazdy obcan cestne a...
dnes, 01:58,  Proste vsetko niekdezacina a niekde konci a vase bezbrehe rozkradacky mojej vlasti koncia...
dnes, 01:46,  cele roky kazdy den aby sme riesili len vase kauzy tak na to hned zabudnite v NRSR nebude nikto...
dnes, 01:46,  Už toľko netrep osmijamko náš....zabrusil si kdesi do politiky ako taký nevyzretý...
dnes, 01:39,  aktualny dlh statu 1.645 648 515 EUR 8273 na obcana https://cenastatu.sme.sk/
dnes, 01:27,  tiež dobrý príspevok.....kntsz , ak sa smiem opýtať.....ty si čo vlastne....citis sa ako...
dnes, 01:24,  scarlet ako vždy nesklamala.....tvoje rozlišenie je neuveriťeľné
dnes, 00:33,  https://www.youtube.com/watch?v=ShA1yC4HkNI
dnes, 00:30,  Ja som Žákovic nie Žákovič
dnes, 00:05,  asta la vista baby
včera, 23:58,  Prečo nepíšeš po slovensky ??? " diamantové paláca," chceš ma zase vytočiť do...
včera, 23:57,  starosta pôjde do diamantové paláca, lebo starostlivo všetkým starostoval, môžte ho...
včera, 23:54,  Kráľovi Žákovičovi ? *44*44*44
včera, 23:53,  2000 slúžiek tomuto kráľovi bude slúžiť, lebo takto nadáva synovi človeka
včera, 23:51,  Brúúúúúúúúúúúúúúú*03
včera, 23:49,  Milane, "Fašisti budúcnosti budú seba volať anti-fašisti…" W.Churchill...
včera, 23:49,  Smola ujo spammer, evanjelici sú úplne iní, naštuduj si dejiny !!!!!!!!!!!!!!
včera, 23:48,  kntzs, máš bprsd ?
včera, 23:47,  do neba pôjdete všetci a tam budete spať hlbokým spánkom, komunisti majú omrvinky kradnú...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Úspešný muž je ten, ktorý zarobí viac, než stačí minúť jeho žena. Úspešná žena je tá, ktorá si takého muža dokáže nájsť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(107 914 bytes in 0,802 seconds)