Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Výzva slovenskému národu pred prezidentskými voľbami!

92
reakcií
629
prečítaní
Tému 11. marca 2019, 19:27 založil savras.

podobné témy:1.
označiť príspevok

savras žena
   11. 3. 2019, 19:27 avatar
Výzva slovenskému národu pred prezidentskými voľbami!

Nášmu svetu vládnu peniaze a spolu s nimi tí, čo ich majú najviac! Nášmu svetu vládnu peniaze, kvôli ktorým mnohí zabudli, čo je morálka. Peniaze, kvôli ktorým mnohí zrádzajú vlastné národy! A zrádzajú ich najbohatším, ktorí majú nesmierne veľa peňazí, ale chcú mať ešte viac. Títo najbohatší žijú v najbohatších a najvyspelejších krajinách sveta. Jednoducho povedané, na západe!

No a vo svete neobmedzenej moci peňazí, v ktorom chcú byť najbohatší stále bohatšími, je verejná mienka obyvateľstva cielene formovaná do takej podoby, aby bola v súlade s prianiami, cieľmi a zámermi tejto samozvanej elity.

Najbohatší oslavujú a chvália len tých, ktorí im idú poruke. Ktorí sú poslušní ich prianiam a zámerom. Jedine takýto ľudia sú vynášaní na vrchol. Jedine oni sú tí dobrí, oceňovaní a chválení. Oni sú tie pravé osobnosti. A jedine z ich radov bývajú tí najlepší prezidenti.

Ak ale v dnešnom svete nadvlády všemocných peňazí a bohatých vzbĺkne proti niekomu nenávisť, v skutočnosti to znamená, že ide o človeka, ktorý sa nejakým spôsobom stavia voči zámerom najbohatších. Ktorý im nejde poruke tak, ako by si priali a prekáža im.

A tak v súčasnosti paradoxne, práve podľa nenávisti a odmietania poznáte naozaj hodnotné osobnosti. Poznáte skutočne hodnotných ľudí, pôsobiacich ako zrnko piesku v dobre fungujúcom, a na plné obrátky rozbehnutom mechanizme honby za stále väčšími peniazmi, ziskami a mocou. A táto zásada platí aj o prezidentoch.

Najviac nenávideným je ruský prezident Putin. Prečo? Pretože rovnako, ako Jeľcin, nezapredáva svoj národ a nevydáva ho napospas drancujúcej ruke západu. Pretože ho nechce vydať napospas nenásytnosti najbohatších, ktorí chcú byť stále bohatšími. A to aj na úkor celých národov! Na úkor ich zotročenia, ožobračenia a vydrancovania ich prírodných zdrojov.

Ak sa niekto voči tomu dováži protiviť, okamžite je vystavený nenávisti. A nenávisť voči jeho osobe je ako jediný správny postoj naočkovaná obyvateľstvu celého západného sveta.

Preto je nenávidený Putin, avšak v ruskom národe má stále obrovskú podporu, pretože rusi podvedome tušia, že divoká nenávisť západu je dôkazom toho, že tento prezident skutočne háji záujmy vlastného ľudu.

Preto je nenávidený aj Asad, ktorý by sa počas dlhej občianskej vojny nebol schopný udržať pri moci, keby stále nemal väčšinovú podporu vlastného obyvateľstva. A väčšina obyvateľstva stojí za ním preto, lebo nenávisť západu je len osvedčením toho, že mu tento prezident nechce vydať do rúk vlastný národ a jeho prírodné zdroje.

Podobná situácia je aj vo Venezuele, kde sa opozičný líder prehlásil za prezidenta a legálne zvolený prezident Maduro bol prehlásený za diktátora.

A pretože Maduro nechce vydať vlastný národ a jeho prírodné zdroje drancovaniu najbohatších, západ okamžite uznal samozvaného lídra opozície za prezidenta, pretože ten by ako prezident bol voči najbohatším a ich zámerom oveľa povoľnejší.

Ale pravda je taká, že ani tentokrát nejde o žiadnu demokraciu, ani o žiadne ľudské práva, a už vôbec nie o nejaký venezuelský ľud. Ako vždy ide opäť iba o ropu, zisky a peniaze, ktorých chamtivá a bezohľadná elita západu nemá nikdy dosť. Všetky krásne rečičky okolo týchto pravých zámerov sú len účelovou dymovou clonou pre naivných a nemysliacich, ktorí majú byť vo svojej naivite a povrchnosti oklamaní ušľachtilo znejúcimi frázami.

No a s rovnakými kartami sa hralo aj na Ukrajine, či v súvislosti s Kaddáfím, Husajnom, alebo kdekoľvek inde, kde západ presadzoval demokraciu, bojoval proti diktátorom a za ľudské práva.

A teraz pozor, milí voliči prezidenta Slovenskej republiky! Jeden z kandidátov na prezidenta, konkrétne pani Čaputová, bola v roku 2016 ocenená Goldmanovou nadáciou, a v rámci tohto ocenenia jej prišlo na účet 175 tisíc dolárov. (5 miliónov slovenských korún)

Len si napríklad spomeňme, aký rozruch vyvolalo v Česku ocenenie Jaroslava Nohavicu ruským prezidentom Putinom. Len si spomeňme, ako sa jeho cédečka verejne pálili na námestiach ako v stredoveku, alebo za fašizmu.

Ak sa prenesieme na súčasné Slovensko, aj tu máme ocenenie. Avšak ocenenie, prichádzajúce zo západu a doprevádzané štedrou, 175 tisícovou, dolárovou dotáciou. To však napodiv nevyvoláva žiadne rozhorčenie. To je považované za normálne.

Kto však pozná myslenie finančných žralokov západu, môže si byť istý, že ani len cent nedajú nikomu len tak. Že je to nimi vždy vnímané ako investícia, na základe ktorej skôr, alebo neskôr očakávajú mnohonásobnú návratnosť. A v prípade politiky a politikov vtedy, keď sa dostanú na vrchol.

Konkrétne v prípade pani Čaputovej vtedy, keď bude zvolená za prezidentku a bude presadzovať západnú agendu. Keď pôjde proti vlastnému národu a bude hájiť a presadzovať západné záujmy, samozrejme pod pláštikom krásnych a humánnych slov. Keď bude hájiť záujmy a agendu najbohatších, ktorí jej svojimi peniazmi pomohli dostať sa na výslnie.

Západom hýbu peniaze a cez peniaze tí najbohatší a najmocnejší. Ak nejaký s prezidentských kandidátov má priazeň západu tak, ako ju má dnes pani Čaputová, nesvedčí to o ničom inom, ako o tom, že jej orientácia je prozápadná. Že dobro vlastného národa vidí v tom, čo si želá západ. A že zlo vníma ako to, čo sa prieči zámerom západu.

A tak tu máme len ďalšieho poslušného lokaja západu! Len ďalšieho zradcu vlastného národa, podľa ktorého národ sám nevie, čo je dobré, a preto musí byť riadený západom. Len takéto lokajstvo a zradcovstvo býva vždy tým, čo západ uznáva. Len toto sú podľa neho tie správne politické osobnosti, ktoré si národy zaslúžia. To sú tí, ktorí sú západom podporovaní a vyzdvihovaní tak, ako v súčasnosti pani Čaputová.

Slováci! To, čo má podporu zo západu je v jeho službách! Len to, čo západ nenávidí a nemôže vystáť je v službách národa, pretože je prekážkou jeho nenásytnej chamtivosti!

Slovenský volič, podľa toho ovocia poznáš, ktoré jablko je vo vnútri skazené a hnilé, aj keď bude zo všetkých strán ospevované tými najvzletnejšími a najdemokratickejšími frázami.

Slovenský volič, nevoľ lokajov a prisluhovačov západu! Nevoľ poskokov najbohatších a najmocnejších! Nevoľ judášov a zradcov, ktorí ťa zapredali za tridsať strieborných!

kusvetlu.blog.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk v spolupráci s M.Š.


5.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   11. 3. 2019, 20:16 avatar
Savras. Nenecháme sa okrádať západnými žralokmi, prijateľnejší sú naši vlastní.


6.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 20:17 avatar
Zase tvoje trápne komentáre !!!!!!!!!!     


7.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   11. 3. 2019, 20:22 avatar
Trápne, ale pravdivé.


8.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 20:23 avatar
Práveže je to lož ako súlož s mäkkým, typické západňarské emerické !!!!!!!!!


9.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   11. 3. 2019, 20:34 avatar
Neviem, čo je na tom americké, že nás okrádajú naši vlastní žraloci?


10.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 20:34 avatar
Dží en tí nie sú naši !!!!!!!!!!!!!


11.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   11. 3. 2019, 20:37 avatar
Nemyslel som len finančných žralokov, ale aj politických.


12.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 20:38 avatar
Politici sú      


93.
označiť príspevok

gabriel pb
   12. 3. 2019, 12:31 avatar
lenže tí žraloci mnoho darujú a mnoho darujú


2.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 19:28 avatar
DUBČEK na hrad !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


3.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   11. 3. 2019, 19:50 avatar
Jedine Caputovu!!!!Ked sa ide vysrat necha o tom rozhodnut vacsinu...demokratka!!!))


4.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 19:51 avatar
lezba to je a strká sa do Trumpíkového análu !!!!!!!!!!!


13.
označiť príspevok

asperitas žena
   11. 3. 2019, 21:25 avatar
to čo je za výgrcok z obdobia stredoveku.

len ku dotyčnej Goldmanovej cene, je to niečo ako nobelovka za niečo výnimočné a zásadné ohľadom životného prostredia, s čím sa samozrejme spája aj finančné ocenenie. dotyčné ocenenia dostávajú osobnosti z celého sveta, vyslovene z každého kontinentu a je pre Slovensko cťou, že máme kandidátku na prezidentka, ktorá túto cenu získala.
cs.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

je absurdné toto spájať, či akokoľvek porovnávať s Nohavicom a jeho ocenením v Rusku, pretože tam reálne nebola ocenená jeho umelecká činnosť, ale jeho proruské smerovanie a kritika západného smerovania českej republiky, čo Putinovskej politike vyhovuje : )


14.
označiť príspevok

asperitas žena
   11. 3. 2019, 21:35 avatar
už mi tu chýba len kázeň arcibiskupa Orosha , a to som sa smiala, že z Čaputovej urobia satanistku v čiernom rúchu a červených podväzkoch s bičíkom v ruke a ......máme to tu : )
ultraliberálni diabli chcú ovládnuť svet platení zlými židojaštermi zo západu, bu, bu, bu : )


15.
označiť príspevok

Scarllete žena
   11. 3. 2019, 21:42 avatar
pokila viem, tak caputova je pravnicka ;-) aby niekto na to skaredo nedoplatil


16.
označiť príspevok

asperitas žena
   11. 3. 2019, 21:49 avatar
ona sa nebude mstiť, nevedie žiadnu antikampaň oproti jej súperom. v podstate sa správa najkresťanskejšie zo všetkých, neútočí a nemstí sa, hoci nikto nečelí takým nehoráznostiam, lžiam a útokom ako ona.

arcibiskup v priamom prenose na tv lux v nedeľu brojil proti nej a Mikloškovi a cirkev si podáva ruky so smerákmi. nechutné, čo sa deje v horných radoch cirkvi.


27.
označiť príspevok

Scarllete žena
   11. 3. 2019, 22:05 avatar
16. keby mala reagovat zvlast na kazdeho trolla, nic ine nerobi ale ja myslim v tom zmysle ak jej niekto poskodi dobre meno , to je uz ine caffe
Súhlasí asperitas


32.
označiť príspevok

asperitas žena
   11. 3. 2019, 22:09 avatar
tiež dúfam, že ako prezidentka bude ostrejšia a nenechá sa urážať a špiniť. pretože ak to vyhrá, útoky neprestanú, naopak, nenávisť rôznych zúfalcov bude ešte zúfalejšia. žena a liberálka ako prezidentka, to mnohí nerozdýchajú : )
Súhlasí Scarllete


33.
označiť príspevok

Scarllete žena
   11. 3. 2019, 22:11 avatar
32. zatial je v politike prevaha ehm chlapov , a pozri kam to slovensko dopracovalo .
Súhlasí asperitas


40.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   11. 3. 2019, 22:17 avatar
Čo je to " ehm chlapov?"


35.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   11. 3. 2019, 22:12 avatar
Však ona je ľavicová liberálka, tak Blaha by mohol byť spokojný.


38.
označiť príspevok

asperitas žena
   11. 3. 2019, 22:16 avatar
Bla Bla Blaha na ňu zvracia asi najviac : )
aj keď jeho názor nikoho normálneho dnes nezaujíma. veď kto normálny by o.i. akceptoval niekoho, kto má Fica za skvelého a dokonca citujem "charizmatického politika"? : ))


41.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 22:17 avatar
Čaputka vyhovuje ? Vylíže ťa ?   


42.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 3. 2019, 22:19 avatar
Cumeľ!!! Nepreháňaj to.


48.
označiť príspevok

asperitas žena
   11. 3. 2019, 22:24 avatar
nadja, nechaj ho, nech si uľaví, aj tak nikdy nepochopí, že ani ženy, ani rómovia, ani migranti, ani židia , ani nikto proste nemôže proste za ich vlastné posrané životy. každý je zodpovedný sám za svoj život a je zbabelé hádzať vždy všetku vinu na niekoho iného. tak si potom uľavujú aspoň na sociálnych sieťach, či fórach, takých hrdinov poznám desiatky : )


50.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 22:25 avatar
Jasné, za všetko zlo môže majoritná väčšina !!!!!!!!!!!!!!      


54.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 3. 2019, 22:29 avatar
Asperitas, myslím, že to zjednodušuješ troška, tieto názory sú odrazom len toho hnusu, čo je u nás v politike, ľudia potom prestávajú veriť v demokraciu. To je najväčší zločin týchto kvázipolitikov... Nalievajú vodu na mlyn akoževodcov, ktoré majú jednoduché riešenia


61.
označiť príspevok

asperitas žena
   11. 3. 2019, 22:34 avatar
je to ešte jednoduchšie a priehľadnejšie. rebelujú voči systému tým, že volia tých, čo ho kritizujú a volia rýchle riešenia.
už neriešia, že je to len manipulatívne a populistické gesto, im stačí počuť, čo počuť chcú. viac neriešia, nerozmýšľajú, nezisťujú. riadia sa negatívnymi emociami, chytajú sa na hoaxy a dezinformácie zaslepení nenávisťou.
nie, nie je mi ich ľúto a odmietam ich vždy ospravedlňovať.


63.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 3. 2019, 22:38 avatar
No, netreba ospravedlňovať, ale chápať, prečo sa to deje. V podstate je to zo zúfalstva, lebo sa im zdá, že sa ničomu nedá veriť... ale mne sa zdá, že svitá na lepšie časy, tak uvidíme.


65.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 22:39 avatar
Svitá . Lebo do kresla zasadne Marián !!!!!!!!!


66.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 3. 2019, 22:41 avatar
To by to tu bola permanentná polnoc...  


67.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 22:43 avatar
Čaputka má lepšie vonkajšie pysky ?    


69.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 3. 2019, 22:44 avatar
Ako Kotlkeba? no to celkom isto.


72.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 22:46 avatar
Veď počkaj zajac, aj ty budeš mať preklep, a potom si ťa vychutnám !!!!!     
Súhlasí Nadja


77.
označiť príspevok

Kreacionista muž
   11. 3. 2019, 22:48

Príspevok bol vymazaný administrátorom.78.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 22:49 avatar
To prebrali od tých emerických kuriew, ale nie až v takom rozsahu !!!!!!!!!!!!!!!!!


81.
označiť príspevok

Kreacionista muž
   11. 3. 2019, 22:51

Príspevok bol vymazaný administrátorom.79.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 3. 2019, 22:50 avatar
V pohode, cumlik, nech je sranda
Súhlasí Mil@níčko


80.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 22:51 avatar
To si píš, to bude rošámbó.   


75.
označiť príspevok

Kreacionista muž
   11. 3. 2019, 22:47

Príspevok bol vymazaný administrátorom.76.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 22:48 avatar
Čapútový pičap.  


68.
označiť príspevok

asperitas žena
   11. 3. 2019, 22:43 avatar
práve preto, že tomu rozumiem a chápem, to už fakt odmietam ospravedlňovať. stačilo.
ja som inak tvrdohlavá naivka a optimistka a naozaj verím v slovenský národ a zdravý rozum, myslím, že tie časy až také svetlé nebudú. ale snáď ostanú aspoň farebné : )
Súhlasí Nadja


70.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 22:45 avatar
Ostanú len čierne a biele biele zaniknú !!!!!!!!!!!!        


71.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 3. 2019, 22:45 avatar
No ved to, netreba všetko vidieť ... hnedé...  


58.
označiť príspevok

Scarllete žena
   11. 3. 2019, 22:30 avatar
48. a to komu pises dzejny ? pochop ze sa nebavis s kntsz alebo s osvietenym ci kreacionistom etc inym intelektualom, ale s hovadom   tak mu to pis v jeho reci aby to pochopil  


51.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   11. 3. 2019, 22:25 avatar
Za totality by aspiroval na ústredného tajomníka. "Svoju prílišnou horlivostí by si tu známku zajistil."
Súhlasí asperitas


52.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 22:28 avatar
My sme hrdinovia, čo vyžijeme zo štyroch stovák mesačne !!!!!!!!!!!!!! A makáme od Svitu do mrku a ešte aj uživíme rodinu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale tomu je koniec !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


56.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 22:29 avatar
Píšeš o Kiskovi ?


55.
označiť príspevok

asperitas žena
   11. 3. 2019, 22:29 avatar
presne tak : )) táto tragikomická postavička by bola aj smiešna, ak by bola súčasťou nejakej českej trpkej komédie ako Pelíšky, ale takto je skôr tragédiou slov. politiky.


57.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 3. 2019, 22:29 avatar
Ja Hujera budem brániť!  


59.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 22:30 avatar
Vajčáka ?   


18.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   11. 3. 2019, 21:52 avatar
Myslím si, že tak hlboko neklesne, že sa bude súdiť s oponentmi.


20.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 3. 2019, 21:54 avatar
Ale veď na ňu nik nič nemá...


34.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 22:12 avatar
Ja mám !!!!!!!!


17.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   11. 3. 2019, 21:50 avatar
Kto chce psa biť, palicu si nájde. Aké múdre a pravdivé sú tie príslovia a porekadlá slovenskô.
Súhlasí asperitas


19.
označiť príspevok

asperitas žena
   11. 3. 2019, 21:54 avatar
odporúčal ju Bezák, Mikloško sa tiež kedysi zase zastal Bezáka, aká náhoda, že trnavský čiernokabátnik teraz na nich útočí : )
to je tak priehľadné, že nechápem, že najmä v Trnave ešte niekto chodí do kostola. ja som tak znechutená, že je mi z toho fyzicky zle.


21.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   11. 3. 2019, 21:56 avatar
Rosé. Kašli na to. Čaputová to rieši neteagovaním. Dôležité sú hlasy, nie hlasy.


22.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   11. 3. 2019, 22:00 avatar
Nereagovaním.


23.
označiť príspevok

asperitas žena
   11. 3. 2019, 22:00 avatar
nejde mi teraz prvoplánovo o ňu, ale o spomínanú cirkev, predovšetkým o tie najvrchnejšie rady, ale aj to tie nižšie, mlčiace a slepo a hlucho poslúchajúce.
Sväté písmo predsa nikde nekáže slepú poslušnosť, nie je proti kritickému mysleniu... a tu sa ....mlčí , ked sa žiadna slovo a hovorí, ked sa žiadna mlčať a špina sa zametá pod koberec.


28.
označiť príspevok

asperitas žena
   11. 3. 2019, 22:05 avatar
dobrá odpoved Bezáka : )
www.aktuality.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


30.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   11. 3. 2019, 22:07 avatar
Rosé. Ty nadávaš na svoju cirkev? To máš odvahu. Aj Ježiš kritizoval svojich. Aj Pavol Petra.


31.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 3. 2019, 22:09 avatar
Kritizoval niekedy niekto Ježiša?


37.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   11. 3. 2019, 22:13 avatar
Samozrejme. Farizeji, znalci písma, Rimania.
Súhlasí Nadja


84.
označiť príspevok

asperitas žena
   11. 3. 2019, 22:58 avatar
stále verím, slušný človek, že existuje dostatok skvelých kňazov, kvôli ktorým ešte nemôžeme celú katolícku cirkev odsúdiť. vrátane pápeža Františka, o ktorého sa občas až obávam, či mu jeho vlastní nenasypú niečo do jedla : ))
ale je viac než zjavné, že vrcholné špičky nie sú ovládané láskou k Bohu, ale k moci a peniazom a budú robiť všetko možné i nemožné, aby im tá moc i bohatstvo ostala. a kľudne nech sa za to pražím v najhlbšom pekle, ak toto nie je pravda.
Súhlasí Nadja


85.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 3. 2019, 23:02 avatar
Inak, na to človek ani nemusí byť veriaci, aby videl, že František ide správnou cestou... zmierenia.
Súhlasí asperitas


87.
označiť príspevok

asperitas žena
   11. 3. 2019, 23:06 avatar
a tak to má byť, náboženstvo by malo zjednocovať, nie rozdeľovať.
nie raz sa mi stalo, že som z kostola počas kázne na drzovku odišla za pohoršených pohľadov ostatných, kým som tam úplne prestala chodiť. a to práve z toho dôvodu, že som cítila nenávisť a manipuláciu..


88.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 23:08 avatar
Odišla si, lebo tam si počula pravdu a tá ti ako vidím nevyhovuje !!!!!!!!!!!!!!


89.
označiť príspevok

asperitas žena
   11. 3. 2019, 23:12 avatar
chudera pravda, to je dnes najzneužívanejšie slovo, ktorým každý háji to, čo mu vyhovuje : ) niečo ako láska. alebo spravodlivosť.
http://www.youtube.com/watch?v=A1CjBX71KE8 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

dobrú, cumľo, hoci tebe by som radšej mala želať prebudenie : )


90.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 23:13 avatar
Raz ťa to prebudí, dúfam, že ti nepôjde o život.   


91.
označiť príspevok

asperitas žena
   11. 3. 2019, 23:17 avatar
kým mi nejaký nácek neuvalí jednu boxerom, budem ok : )


92.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 23:23 avatar
By som povedal, že to bude skôr biely otec rodiny !!!!!!!!   


24.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 22:01 avatar
Aká Rosé ? Šag jeden nick jeden človek ňe !!!!!! Ty čo tu zase na mňa hráš !!!!!!!!!!!!!


25.
označiť príspevok

asperitas žena
   11. 3. 2019, 22:02 avatar
cumľo, nestaraj sa do toho a bež si tam hajlovať pred zrkadlo.


26.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 22:03 avatar
Hajlovať ?    
Súhlasí asperitas


29.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 22:05 avatar
Choď do osady, tam ťa učičíkajú čierny !!!!!!!!!!!!


36.
označiť príspevok

asperitas žena
   11. 3. 2019, 22:13 avatar


39.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 22:16 avatar
Ja ako biely som si musel zaplatiť za obedy za decká a cigáni ich mali zadarmo a nepracovali ani rok, toto je rasizmus !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!       


43.
označiť príspevok

asperitas žena
   11. 3. 2019, 22:20 avatar


44.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 22:21 avatar
Cigánka má 530 eur a piču robí a ja som mal 500 eur na štyri zmeny, to je rasizmus a hnus !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!                 


45.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 22:23 avatar
Cigánom postavia byty zadara a ich podpália a ja si ich musím kúpiť !!!!!!!!!!!!!! KOTLKEBA na hrad !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


46.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 22:23 avatar
KOTLKEBA =KOTLEBA


47.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 22:24 avatar
Mám pokračovať ?
Súhlasí asperitas


60.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 22:32 avatar
A zase budeš rok plakať nad realitou a ja budem na víne ?    


64.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 22:39 avatar
Akosi si zmĺkla roúska, ja viem zase napíšeš, že to nieje pravda, ale realita nepustí, raz to pochopíš, keď im pomôžeš a oni ťa okradnú, ale to musíš zažiť na vlastnej koži a ti garantujem, že to nebude dlho trvať.


73.
označiť príspevok

asperitas žena
   11. 3. 2019, 22:46 avatar
23 rokov s nimi pracujem, každý deň 6 -7 hodín. a mám ich úprimne rada napriek ich chybám.
nechcela by som robiť nič iné. a nič nádhernejšie a čistejšie a vrúcnejšie neexistuje ako čokoládové očí malých romskych detí.
ešte niečo mi chceš napísať?
Súhlasí Scarllete


74.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 22:47 avatar
Že koľko hodín vymeškajú do roka ?


82.
označiť príspevok

asperitas žena
   11. 3. 2019, 22:53 avatar
kto ako, ja mám denne plnú triedu. hoci je to absolutne irelevantné.
si otrávený predsudkami.
Súhlasí Scarllete


83.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 22:55 avatar
Presne tak a prečo všade navôkol počúvam a vidím úplný opak ? Je to dosť zaujímavé !!!!!!!! Že by som bol zaujatý !!!!!!!!
Súhlasí asperitas


86.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 23:05 avatar
Lenže nie som zaujatý, oko vidí, oko nie sa piča.  


49.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 3. 2019, 22:25 avatar
Kotlkeba je krajšie


53.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 3. 2019, 22:29 avatar
Dáš mi ?


62.
označiť príspevok

Scarllete žena
   11. 3. 2019, 22:37 avatar
kotleba

m.youtube.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 18:05,  Zorroooooooooooooooooooooooo ;)
dnes, 18:05,  Ja zanietená ani nie som. .. Riešenia sú pochody tiché atď nie....petície jeden ujo tu...
dnes, 18:05,  existuje.
dnes, 18:04,  Ja som za, príd ako nový šarmantný neznámy *38
dnes, 18:04,  Vraj aj to príde, predpokladám, keď genetické inžinierstvo postúpi na vyššiu úroveň ;)
dnes, 18:04,  Keby nebolo smrti, navždy by sme zakysli v tomto "leveli" ;)
dnes, 18:03,  Ja na to poviem to, že smrť patrí k životu. Umierať je normálne.
dnes, 18:02,  On to povedal trosku inak, malo to iny valer....:-) Zacina mi byt 0svieteneho "koža"...
dnes, 17:58,  Na Filipínach sa pribíjajú na kríž v súčasnosti :) -...
dnes, 17:57,  Hmm...skusim parafrazovat Picassov vyrok. Nie je umenim urobit zo Slnka zltu skvrnu. Umenim je...
dnes, 17:55,  Každú noc opúšťam telo :)
dnes, 17:55,  Vedomie je mimo. Zachovať trvalé vedomie :)
dnes, 17:54,  Nadja o tých naozaj najdôležiteších vždy vieme najmenej. Mravčeky a včielky nemajú meno...
dnes, 17:53,  Nevyšlo :)
dnes, 17:52,  -era-, havran a čo hovoríte na tento údaj: Chrípku netreba podceňovať Počas chrípkovej...
dnes, 17:52,  Len ten kto ho má vie aké je :)
dnes, 17:52,  Necháš sa bez boja pribiť na kríž ;) To sa len tak nevidí, taká sprostosť ;)
dnes, 17:50,  Ale je mi z toho jasné jedno ;) Keď žiješ obyčajný život tak ani pes po tebe neštekne,...
dnes, 17:50,  Zuzka8- priemer sa musí vyrovnať, nie? Ja to mám tak akurát v mužskom priemere, asi som z...
dnes, 17:48,  Zuzka8- je to asi daň z luxusu a hojnosti. Ktovie ako je to v Tajge na Sibíri? Aj tam žijú...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Spoznaním samého seba spoznáš i ostatných.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(219 210 bytes in 0,391 seconds)