Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Výzva na verejnú konfrontaciu v priamom prenose

12
reakcií
557
prečítaní
Tému 30. júna 2019, 10:51 založil PartOFgod.

podobné témy:1.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   30. 6. 2019, 10:51 avatar
Výzva na verejnú konfrontáciu v priamom prenose

My, občania Slovenskej republiky Ing. Danka Bobeková a Vladimír Pavlík vyzývame na verejnú konfrontáciu v priamom prenose vo verejnoprávnej STV vedenie Generálnej prokuratúry SR, ako aj Toma Nicholsona. Budeme požadovať nasledovné vysvetlenia:

Prečo Generálna prokuratúra zametala pod koberec a vedome nekonala na základe materiálov ktoré im predložil Tom Nicholson, ktoré mu v dobrej viere odovzdala Ing. Danka Bobeková v apríli 2012?

Slúžili tieto materiály Tomovi Nicholsonovi skutočne na odhalenie prepojenia mafie na najvyššiu politiku, alebo spoločne s Generálnou prokuratúrou zneužívali tieto materiály dodané Ing. Dankou Bobekovou na zakrývanie trestnej činnosti o ktorej sa v týchto materiáloch hovorilo?

Prečo Generálna prokuratúra dodnes neinformovala v zákonnej lehote Ing. Danku Bobekovú na jej podanie z októbra 2012, ktoré obsahovalo desať bodov a doteraz sa k tomu nevyjadrili ani ju neinformovali aké kroky podnikli v rámci vyšetrovania ohľadom tohto podania – a s akým výsledkom?

Môže Tom Nicholson vysvetliť, prečo pri vrátení materiálov Ing. Danke Bobekovej niektoré chýbali, prečo bol s nimi až v Michalovciach, komu ich ukazoval – a ako s nimi kšeftoval?

Môže Tom Nicholson vysvetliť, prečo keď dotyčné materiály ukazoval prokurátorom, či ich s nimi konzultoval, s tým, že sa veci pohnú – hoci doteraz sa nepohlo v ničom, akurát sa vždy zvýšili tlaky a zastrašovanie na pani Bobekovú, prečo s ňou nekonzultoval postupy ohľadom týchto materiálov, ale jej odporúčal, s ktorými prokurátormi má jednať? Odporúčal jej skutočne čestných a neúplatných prokurátorov, alebo chceli spoločne od nej vyťahovať len ďalšie informácie?

Prečo prokurátori nejednali s pani Bobekovou, ale s Tomom Nicholsonom? Mali obavu z materiálov, ktoré hovorili o vytunelovaní Hasičskej poisťovne, o čom sa už Nicholson zmienil – a zmienil sa aj o tom, kto budovu Hasičskej poisťovne nadobudol, že to bol Zoroslav Kollár. Nicholson tvrdí, že všetky dokumenty ktoré obdržal má vo formáte PDF – a mal by vysvetliť k čomu mu slúžia, či ich odovzdal prokuratúre či mafii, alebo obom? Keďže doteraz je o tom veľké ticho, čitatelia si môžu urobiť úsudok, ako tento tzv. investigatívec s dotyčnými materiálmi naložil.

Generálna prokuratúra by mala odpovedať, prečo už 14 mesiacov nevypočul vyšetrovateľ pani Bobekovú za jej podanie na JUDr. Borisa Chovanca pre podozrenie zo skutkov vydierania a hrubého nátlaku?

Ing. D.B.
Vladimír Pavlík


2.
označiť príspevok

Lemmy muž
   30. 6. 2019, 11:35 avatar
D.B. je skratka pre debila?


7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 6. 2019, 12:30 avatar
Lemmy súdruh Robko Pavlík z PB pracoval ako BETONAR ako to už v komunizme bolo kradli všetci a samozrejme že sa kradlo aj v betonárke bud beton ale hlavne cement . Stovky ton cementu mizlo súdruhom Pavlíkom ktorý si dokonca za statisíce kčs auto v tuzexe zakúpil . Súdruha však sledovala štb . Zavolala tak súdruha dostal poriadne cez piču súdruh a prišlo sa k jadru veci . Súdruh serieme na tvoj cement potrebujeme aby si popracoval na týchto ľuďoch . A tak sa zo zlodeja stal ešte väčší zlodej len okruh jeho z okolia sa nejako zužoval . Ľudia mizli v base a nikto nevedel čo to znamená ono totiž agent štb BETONAR najskôr poudával všetkých na ktorých vedel aspoň niečo od čiernej palenice až po počuvanie hlasu ameriky ale potom ho väčší eštebak zase mlatil a vyhražal sa že ked nič nenájde zrataju mu ten ukradnutý cemen držali ho za gule vyplašený súdruh začal vymýšlať chujoviny ako ardzun na DF . Po revolucii mu to puklo na tej červený mozok a tak schmatol megafon a stal sa NE - CEN - ZU-RO- VA- NÝ   

Raz som mu napísal že súdruh vieš prečo máš v zoznamoch eštebako najvyšiu funkciu agent a krycie meno BETONAR ?

Neodpovedal a tak som mu ten príbeh ktorý mám z PB od jedneho človeka ktorý na zaklade vymyslov tohoto eštebaka sedel v base .

Okamžite som mal necenzurovaný BANN                   


13.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   26. 9. 2019, 16:10 avatar
Nie debil nechape ze to su inicialy Danky Bobekovej


3.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   30. 6. 2019, 12:05 avatar
Nie pre dementnych je skratka D.B Danka Bobekova
A vy slnieckari sa pripravujte na zivot potkanov onedlho budete chodit po kanaloch


4.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   30. 6. 2019, 12:07 avatar
Pre teba pani Danka


5.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   30. 6. 2019, 12:09 avatar
Ta zena je hrdinka Slovenskeho naroda a sere na vasu ochranu zlocinci dementny


6.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   30. 6. 2019, 12:11 avatar
Vieme to už prakticky všetci, no povedať to dokážu len niektorí, samozrejme, aj s autentickými dôkazmi. Slovensko je štátom zločineckým, zlodejským a mafiánsko – gaunerským, kde neoboľševický a esesácko - gestapácky cynizmus je súčasťou vládnutia, hlavne za vlády mafiánsko – gaunerskej strany Smer - tzv. sociálna demokracia, ktorá v tomto predbehla aj zločineckú a štátnoteroristickú organizáciu HZDS. Mafie riadia tento štát a hlavne tie koaličné strany, ktoré sú v skutočnosti ich eseročkami. Ako sa to vlastne mohlo stať? Aký dobytok, akí sadisti, psychopati, masoví vrahovia či odpad slovenského národa tvoril a tvorí najvyššiu politickú scénu na Slovensku? Veď za 22 rokov dokázali tak Slovensko zlikvidovať, či už ekonomicky, sociálne, morálne, či zapredať a rozpredať ho cudzine, čo sa nepodarilo ani za niekoľko storočí Tatárom, Turkom a Maďarom.

V čom spočíva sila mafiánskych zločincov - zbabelcov, potkanov a krýs typu Zoroslava Kollára, Petra Sýkoru, JUDr. Borisa Chovanca a im podobných?

Odpoveď je vcelku jednoduchá. Kryjú ich zločinci ktorí riadia tento štát, zločineckí ministri vnútra a ich najbližší spolupracovníci, zločineckí generálni prokurátori a ich najbližší spolupracovníci, zločineckí ministri spravodlivosti a ich najbližší spolupracovníci – a netreba zabudnúť ani na Štefana Harabina, jedného z najväčších zasmraďovačov slovenskej justície.

Prvý krát mi to bolo naznačené pred tromi mesiacmi človekom, poznajúc prostredie zločineckej smeráckej mafie, tej mafie, ktorá riadi štát, políciu, prokuratúru, súdy, ale poznajúc aj prostredie okolo Zoroslava Kollára a Petra Sýkoru, že dieťa tohto mafiánskeho zločinca nedostane ani cent výživného, čo už je osem mesiacov realizované cez úplatné a skorumpované vrahyne z Krajského súdu v Bratislave. Treba ale kvôli objektivite povedať, že pred zločineckou smeráckou mafiou tu fungovali zločinecké mafie HZDS, SDKÚ-DS... Aj tieto strany sú popri strane Smer duchovnými a krstnými otcami vzniku tých mafií, ktoré teraz z úzadia riadia tento štát cez finančné skupiny, mafiánske skupiny Zoroslava Kollára, či ekonomické zoskupenia rôznych oligarchov. Základný kapitál získali v skutočnosti z toho, čo patrilo slovenskému národu. Z miliárd, ktoré mali byť použité na dôchodkový systém, sociálny systém, zdravotníctvo, školstvo, vedu, podporu živnostníkom, telesne a zdravotne postihnutým, na podporu rodiny, to v skutočnosti získali tieto novotvoriace sa mafiánske zoskupenia. Už len za toto, za túto vlastizradu a okradnutie slovenského národa, by mali byť verejne utratení traja predsedovia vlád Mečiar, Dzurinda, Fico, ako aj traja predsedovia parlamentov Gašparovič, Hrušovský a Paška.

Ako je v skutočnosti mafia prepletená s vysokou politikou vypovedá doteraz päť desiatok zdokumentovaných častí pod názvom – Svedectvo bývalej mafiánovej svokry. Pritom stačilo tak málo a toto všetko vôbec nemuselo byť publikované. Lenže dvaja zákerní mafiáni JUDr. Boris Chovanec, ktorého zločinecká smerácka mafia doteraz drží v Správnej rade TASR a Peter Sýkora sa rozhodli urobiť veľký tunel na manželke a dieťati Petra Sýkoru. Vedeli, že podporu budú mať priamo medzi zločincami a masovými vrahmi ktorí riadia tento štát, veď im cez svoje biele kone pomohli získať miliardy korún, ktoré pôvodne patrili slovenskému národu, ale aj na polícii, prokuratúre a súdoch, aby sa naplnila jeho vyhrážka exmanželke a vlastnému dieťaťu, „ja Vás zlikvidujem“.

V stave stupňujúceho sa zúfalstva oslovila Ing. Danka Bobeková Toma Nicholsona, ktorý sa snaží vystupovať ako investigatívny novinár a v dobrej viere aj spolu so svojou dcérou mu odovzdali množstvo závažných materiálov ohľadom mafie a jej prepojenia na politikov. Pritom samozrejme nemohli tušiť, že Tom Nicholson má blízko k mafii a k zločincom z polície a prokuratúry ktorí mafiu kryjú. Bez zmilovania a štipky súcitu, začal kupčiť s ich materiálmi, ktoré dostal v dobrej viere zadarmo a on ich pritom pripravil mafii na odstrel. Samozrejme že nič z toho ani po roku nezverejnil, pričom v rámci svojej „investigatívy“ zverejňuje úplne nepodstatné veci, kde páchatelia sú už dávno za vodou.

Keďže skorumpované vrahyne z Krajského súdu v Bratislave robia všetko pre to, aby dieťa tohto mafiánskeho zločinca bolo naďalej už osem mesiacov bez výživného, lebo si osvojili klamstvá jeho otca, že je vraj nemajetný, hoci je multimilionár, bolo mi oznámené z dvoch zdrojov medzi ktorými nie je žiadne prepojenie, že mafia sa dohodla so štátom, riadeným neoboľševickým smeráckym SS – gestapom, že Ing. Danka Bobeková, jej dcéra Hedviga a jej syn Peťko budú definitívne dohnaní k ekonomickej smrti. Že dieťa počas života nikdy nedostane ani cent výživného. A zločinci z polície, spadajúci pod ministra vnútra Kaliňáka a jemu podobného lotra na funkcii Policajného prezidenta Gašpara, sa s mafiánskymi zločincami z okruhu Zoroslava Kollára smejú pri káve zo všetkého, čo bolo doteraz uverejnené v Svedectve bývalej mafiánovej svokry a statočne všetko zakrývajú. Vrahyne s esesácko – gestapáckym cynizmom z Krajského súdu v Bratislave vôbec nezaujíma, do akého stavu dostali toto dieťa, ktoré potrebuje nielen jesť, ale je aj vážne choré, potrebuje na lieky, no ich to nezaujíma, veď majú podporu dvoch gaunerov Harabina a Boreca, ako aj podporu mafiánsko – gaunerského smeráckeho SS – gestapa, ako aj nečinnosť zločincov ktorí riadia políciu, prokuratúru a súdy.

Urobili to, čo je povinnosťou štátu – a zločinci riadiaci štát sa spojili so zločineckou mafiou na ich likvidáciu

Doteraz v žiadnej krajine EÚ nebolo zdokumentované také silné prepojenie štátu so zločineckými mafiami ako na Slovensku. V každom inom demokratickom štáte by tieto dve ženy sa stali celebritami, bola by vysoko hodnotená ich odvaha, médiá by im dávali priestor, požívali by úctu nielen od občanov, ale aj od samotného štátu. Lenže sme v zločinecko – zlodejskom a mafiánsko – gaunerskom Slovensku a výsledok týchto odhalení je taký, že štát, teda zločinci ktorí riadia štát, sa proti týmto dvom ženám spojili so zločincami z mafie, proti ktorým by mali v skutočnosti bojovať a za výdatnej pomoci zločineckých mafií z polície, prokuratúr a súdov ich ženú k ekonomickej smrti aj s nevinným dieťaťom.

Spomínam si na jednu historickú udalosť, keď vo fašistickom a nacistickom Nemecku bol v roku 1933 krivo obvinený zo zapálenia Ríšskeho snemu bulharský komunista Georgi Dimitrov a jeho bulharskí spolustraníci, ktorí tam žili v exile. Paradoxne, práve nacistickí sudcovia mu umožnili sa obhájiť a dokázať svoju nevinu. A tak ma napadá taká myšlienka, ako asi by bol ten Dimitrov dopadol, keby miesto tých nacistických sudcov tam sedeli sudcovia poplatní a slúžiaci neoboľševickému a mafiánsko – gaunerskému Smeru, keby to v tom období riadili Harabin a Borec, alebo sudkyne – vrahyne z Krajského súdu v Bratislave, tak Dimitrov by bol dávno skončil na šibenici.

Vladimír Pavlík


8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 6. 2019, 12:37 avatar
Sranda eštebaka Pavlíka krycie meno Betonár tkvie

Vyberám z článku

. Slovensko je štátom zločineckým, zlodejským a mafiánsko – gaunerským, kde neoboľševický a esesácko - gestapácky cynizmus je súčasťou vládnutia, hlavne za vlády mafiánsko – gaunerskej strany Smer - tzv. sociálna demokracia, ktorá v tomto predbehla aj zločineckú a štátnoteroristickú organizáciu HZDS.

To je ten znak frustracie že zabudol akou komunistickou sviňou bol súdruh Pavlík a zabudol i na to že bol agentom štb čo je vo verejných zväzkoch verejne i dnes .

agent štb a nomenlatur KSČ nadáva súdruhom.

Doma musi chodiť kanalom aby mu nedali cez piču tie stovky ľudí ktorých na zaklade jeho výmyslov poudával tento súdruh a agent štb.


9.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   30. 6. 2019, 12:41 avatar
No a co ked bol agent STB ? Nemyl si udanie s oznamovcou povinnostou


11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 6. 2019, 13:07 avatar
Oznamovaciu povinnosť budeš mať keď budeš stavať na zahradke latrínu aby si vedel čo je čo     ty odborník svastik a naci


10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 6. 2019, 13:06 avatar
Dieťatko . Agent štb nebol chujich čo si lepil do knižky červenej známky .
Agent štb musel mať jasné výsledky mal svoje povinnosti astronomický plat .
Vôbec nevieš o čom píšeš a vôbec nevieš čo znamenalo byť agentom štb a takým ktorý sa infiltroval medzi chartistov .
Na strane druhej rád kopíruješ tieto hovnomety . Jeden článok 1000 krat po sebe lebo si hlupák a tým kopírovaním veci o ktorých nemáš ani len štipku znalostí iba poukazuješ na svoju debilitu . Ta náš Marin a Janka


12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   30. 6. 2019, 13:17 avatar
eštebak by chcel do telky             aby ho ligitimizovala aj s tým megafonom ja doporučujem psychiatricku ambulanciu hajzel a pkrytec Pavlík eštebak hrajuci sa na bojovnika s komunizmom
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 09:44,  Ondrej, dúfam Ti to vydriží. Tu na tomto fóre je množstvo osočovania a ponižovania....
dnes, 09:40,  K čomu ti je suverenita? Hlavne, že ti chodí výplata na účet, nie? :)
dnes, 09:27,  https://youtu.be/wcGrN0bVt24 Tak rychle ako to nejaky trulo v tichosti podpisal tak isto rychle...
dnes, 00:30,  Môj kamarat zas to ma naopak. Chce byť dievča a aj sa mal narodiť ako dievča rodičia mu...
včera, 19:35,  https://www.youtube.com/watch?v=nV1ODATNHpw
včera, 18:50,  Bodá jako núž, ako spieva Lucie Bílá v jednej zo svojich pesničiek...
včera, 18:43,  Ondro si dobrý človek . To viem dávno . Si človek ktorý dokažeš pomôcť podať sladkosť...
včera, 18:36,  prečo piješ okenu ? Sú dva druhy vodky jedna chutí ako okena a tá druhá tiež . Potom už...
včera, 18:34,  Toto je príjemná hudba drakov z Fínska https://www.youtube.com/watch?v=e4Ao-iNPPUc
včera, 18:30,  Ondrej ja Nie som lepší od teba....
včera, 18:26,  22...Láska bolí to si nevedel?
včera, 18:14,  To nje je prauda! Bol to utok ameriki, pisu o tom diskutujucy na...
včera, 18:13,  A viete, kto bol majiteľom lode s nebezpečným nákladom, ktorý vybuchol v Bejrúte?!!!! Meno...
včera, 17:58,  Prečo sa pýtaš na tieto otázky, ak si zjavne presvedčený, že niet Boha? Nie je to tak, že...
včera, 17:56,  Počul si niekedy radu: Nekŕmte trolov? *05
včera, 17:48,  Najskôr sa skúša argumentovať . Ak niet argumentov treba utekať .
včera, 16:46,  Počul si niekedy radu: Nekŕmte trolov? ;)
včera, 16:31,  Presne elfe si trol a užitočný idiot
včera, 16:31,  Edo s tou tvojou Amerikou to ide dobre z kopca :)
včera, 16:31,  Troll a užitoční idiot
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Krása nie je vždy pravá tak, ako pravda nie je vždy krásna.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(81 087 bytes in 0,234 seconds)