Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Vystoupení senátorky Karen Johnson ze dne 10.6.2008

7
reakcií
2117
prečítaní
Tému 5. septembra 2008, 11:40 založil Boris.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Boris muž
   5. 9. 2008, 11:40 avatar
Karen Johnson

senátorky za 18. obvod
ve státním senátu státu Arizona
Phoenix, 10.června 2008

Kolegové,
ráda bych vám představila velmi výjimečného hosta, který je tu dnes s námi, společně s několika svými nejbližšími přáteli. Nahoře v galerii je několik členů skupiny za pravdu o 11. září, lidí, žádajících nové, nezávislé vyšetření útoků z 11. září 2001. Především bych vám ráda představila velmi statečného muže, Blaira Gadsbyho. Požádám obecenstvo, aby pomohli Blairovi vstát, zatímco bych Vám o něm něco málo řekla. Blair je velmi zesláblý, protože více než dva týdny nejedl, aby upozornil na problém pravdy o 11. září. Dnes je 16. den, kdy je Blair bez jídla, před kanceláří senátora Johna McCaina. Prosí ho, aby se seznámil s novými důkazy o zločinech z 11. září.
Je tu s námi muž, který obětoval své osobní potřeby a tužby, aby statečně povstal a poprosil celý svět o povšimnutí, vyslechnutí, prozkoumání, namísto vydání se na pospas hlasitě halasícím médiím. Žádá, aby se každý sám kriticky zamyslel.

Blair je pedagog a podle mě dělá to, co dělají velcí pedagogové. Tisíce lidí z celé země a nyní i z celého světa sledují na internetu, jak pokračuje jeho hladovka ve Phoenixu. Chci, aby věděl, že jsem jeho velkou obdivovatelkou a že jej dobří lidé odkudkoli obdivují pro jeho odvahu a odhodlání.
Prosím o vlídné přivítání Blaira Gadsbyho a Hnutí za pravdu o 11. září.
... potlesk ...

Minulý měsíc jsem začala veřejně hovořit o svém znepokojení, týkajícím se 11. září 2001, kdy se zřitila "Dvojčata" Světového obchodního centra a též budova číslo 7.
Pokud jste sledovali média poté, kdy jsem se vyslovila, víte, jak byla vůči mně útočná a iracionální. Ze všech sil se snažila navodit dojem, že ten, kdo vznáší jakékoliv otázky vůči zprávě Komise pro vyšetřování odálostí z 11. září, musí být hlupák. A to přesto, že tak učinili i členové předsednictva této komise, pánové Lee Hamilton a Thomas H. Kean.

Zpráva komise zastává jedinou teorii: že požár a poškození, způsobené nárazy letadel, způsobily zřícení všech tří budov. Tato teorie nevysvětluje žádný z příznaků destrukce, jichž jsme byli toho dne svědky, a které dosud můžeme pozorovat na stovkách videozáznamů. Nevysvětluje, jak je možné, že právě v těchto čtyřech případech nebyl letadly vyslán signál, že byla unesena a že právě v těchto čtyřech případech nevzlétly k žádnému z unesených letadel bojové stíhačky. Armádní důstojníci, kteří lhali kongresu o selhání při obraně Ameriky, by měli být podle některých členů komise trestně stíháni. Ale nestalo se tak.

Události, ke kterým toho dne došlo, byly kriminálním činem proti našemu národu a našim občanům. A smysl pro spravedlnost, který je v každém z nás, si žádá dozvědět se, co se skutečně stalo, a zda budou obviněni a potrestáni pachatelé.
Spekulace a teoretizování by skončily, pokud by se uskutečnilo transparentní vyšetření, oproštěné od konfliktu zájmů.

V množství teorií, které lze nalézt na internetu, je jedna, která ční nad ostatními. Jde o solidní základ, podepřený nezvratnými důkazy, podporovaný stovkami vědců, architektů, inženýrů i zástupců jiných profesí, kteří mají potřebné vzdělání i zkušenosti, aby věděli, o čem hovoří. Je to teorie, že Dvojčata a budova číslo 7 byly strženy demolicí, za použití výbušnin. Každému z vás jsem nechala rozdat složku s materiály. Je tam fotografie jedné z věží při začátku kolapsu. Ráda bych, abyste se na tu fotografii podívali. Všimněte si, že na obrázku jsou patrné ocelové trámy vylétající ven z budovy a velký, hustý oblak prachu, tvořeného právě rozdrceným betonem. Budova se řítí k zemi a mění se v prach. Vzpomeňte si, jak to vypadá, pokud jste někdy viděli spadnout kus betonu. Přemění se po dopadu v prach? Nikoliv. Avšak beton z věží byl rozmetán na jemný prach, který pokryl celý Manhattan. Zamysleme se. Vidíme, že prach vznikl mnohem dříve, než se horní část propadla o více než několik poschodí. A při pohledu na fotografii si položme otázku: je to obrázek budovy, která kolabuje, anebo jde o obrázek budovy, která exploduje? Může být budova řítící se k zemi schopná prudce vymršťovat do stran vlastní ocelové trámy do vzdálenosti až 200 metrů? Budova, která se právě začíná řítit, vyvrhuje svou hmotu v mohutných mračnech prachu. Co vidíte na fotografii? Já vidím explozi. Stejně jako milióny dalších lidí, žádajících skutečné vyšetřování. Co je však mnohem významnější, než pohled na fotografii: inženýři a architekti prozkoumali trosky z Ground Zero a další aspekty týkající se budov - a našli důkazy. Přinejmenším 15 charakteristických příznaků explozí. Těchto 15 příznaků je uvedeno v materiálu, který jste obdrželi.

Přesto, že se média vyjadřovala urážlivě vůči mé inteligenci a mému vlastenectví, e-maily a telefonáty, které byly adresovány do mé kanceláře, z 95 procent podporovaly můj požadavek na nové vyšetřování. Byla jsem ohromena, když jsem se stala svědkem naprostého odmítnutí publikovaných zpráv nejen od Komise pro vyšetřování událostí 11. září 2001, ale také zpráv vydaných institucemi FEMA (Federální úřad pro řízení havarijních situací) a NIST (Národní úřad pro standardy a technologie). Domnívala jsem se, že vyjádření pochybností o oficiální verzi 11. září voleným zástupcem by mělo být trestuhodnou záležitostí, ale shledávám, že je tomu přesně naopak. Veřejnost požaduje od svých zástupců, aby se ozvali, ukáže-li se, že něco není v pořádku. Pravda prý osvobozuje.

Blair Gadsby, můj dnešní host, žádá pravdu o 11. září, Američané žádají pravdu o 11. září, chtějí nezávislé vyšetřování, stejně jako já. Každému z Vás jsem poskytla DVD s filmem Nepravděpodobný kolaps (Improbable Collapse). Doufám, že jej zhlédnete s otevřenou myslí, a že se seznámíte rovněž s některými z vynikajicích internetových článků přítomných na www.Journalof911Studies.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Přiložila jsem Vám také seznam nejhodnověrnějších internetových adres. Neměli byste přijmout každou teorii o 11. září. Vskutku, mnohé by měly být hlasitě odmítnuty. Ale pokud společně s architekty a inženýry shledáte, že budovy byly zdemolovány výbušninami, pak musíte souhlasit i s tím, že potřebujeme nové nezávislé vyšetřování.
Nemám ani potuchy, kdo je pachatelem a na nikoho neukazuji. Ale jsem přesvědčena, že nejhorší útok, k jakému kdy na území Spojených států došlo, si zaslouží to nejlepší možné vyšetřování. A to nenastane, pokud se jej lidé jako my nezačnou dožadovat.

Rodiny téměř tří tisíc lidí, kteří zahynuli 11. září a rodiny dalších, kteří zemřeli na následky otravy jedovatými zplodinami, které byly ve vzduchu po několik týdnů, kdy se odklízely trosky, si zaslouží znát, co usmrtilo jejich drahé. Kdokoliv, kdo se podílel na přípravě a provádění těchto útoků, by měl být předán spravedlnosti.
Žádám vás, abyste si prostudovali materiály, které jsem vám přenechala a připojili se k mé výzvě po novém vyšetřování.

Zdroje:
videoklip 12:31: blip.tv Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
transcript & odpověď kandidáta McCaina: www.ae911truth.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

dorota
   5. 9. 2008, 12:23 avatar
...hhhm, neviem co si mam o tom mysliet. chce nam pani tvrdit,ze za zrutenie alebo asi podla nej "demolaciu" moze tim odbornikov ktr s adekvatnym vybavenim a zanalostami nepozorovane vsetko pripravili ?

3.
označiť príspevok

Boris muž
   5. 9. 2008, 12:33 avatar
..presne tak. To, ze to bola praca odbornikov a ze boli pouzite vybusniny roznych druhov je uz davno zname. Uz sa skor cudujem ak o tom niekto nevie. V dnesnych dnoch ide uz viacmenej len o to, aby ludia prinutili vladu k novemu NEZAVISLEMU presetreniu udalosti a postavit zodpovednych ludi pred sud. Treba si uvedomit, ze na zaklade toho oneho nestastneho dna vedie amerika vojnu proti fiktivnemu terorizmu pricom napada ine krajiny na zaklade klamstva a kto z toho tazi ? Banky a zbrojarske giganty.

4.
označiť príspevok

Boris muž
   5. 9. 2008, 13:03 avatar
Btw. celkom ma potesili nase spravodaje ked ukazovali uryvok z Bushovho prihovoru ako ma Amerika volit McCaina, pretoze len on vie ako "ochranit" USA pred "terorizmom" a na to ukazali zabery zurivych demonstracii z vonku. Tieto demonstracie trvaju v Amerike uz roky, ale media ich nepustaju do sveta.

7.
označiť príspevok

apollo20
   6. 9. 2008, 01:47 avatar
Tiež som tú správu zaregistroval v TV. Čiže, idú voľby, treba zas spraviť nejakú habaďúru, ktorej SVET uverí. Ale mám dojem, že ak v tom bude FBI a CIA, tak sa to zas prevalí .

5.
označiť príspevok

maya...
   5. 9. 2008, 21:56 avatar
Z celej politiky v USA je mi nanič. Je to banda ziskuchtivých hajzlov, ktorým nezáleží na ľuďoch z vlastnej krajiny, nie ešte z Európy alebo nedajbože z Ázie. Smutné je, že aj tak sa nič nestane, pretože všetko je to len o prachoch a ten kto za to môže, je pri moci. Veľa ľudí, príbuzných obetí z 11.sept. je právom nahnevaných a túžia po pomste, ale obávam sa, že žiadna sa konať nebude. Všetci to vieme, všetci sme videli, že očividne to bolo zmanipulované a život ide ďalej.

6.
označiť príspevok

apollo20
   6. 9. 2008, 01:37 avatar
Niektorí politici si už konečne uvedomujú, že je totálna blbosť, aby v jeden a ten istý deň bolo uskutočnených niekoľko zázrakov a zároveň porušených niekoľko fyzikálnych javov. Napr. totálne roztavenie dvoch lietadiel  , dymiaca t.j. tlejúca budova padne za cca1hod. v dôsledku ,,veľkého" požiaru , /v ten deň to boli hneď 3, tretia-WTC7 o ktorej málo kto vie ,,padla" o cca 6-hodín neskoršie, sranda, keď o tom LIVE informovali TV redaktorky, tak tá budova v záberoch za nimi ešte stála!!!  /. Pozeral som TV program na 11.9. a všetko iba ofic. báchorky, jedine TV Markíza davá aj opačný pohľad, aj keď nie priamo o udalostiach, ale o dlhoročnom priateľstve rodín Bush - Ládin, dokument od Michaela Moora:Fahrenheit 9/11. Len ten čas ma dojal   O 02:20 v noci  Na ČT2 to dávali o 20.00 pred dvoma rokmi. Kto do teraz nevidel dokumenty aj z druhého uhla, nech si pozrie:
1, Loose Change 2nd Edition CZ
video.google.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2, Loose Change - Final Cut SK
1.časť: video.google.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
2.časť: video.google.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

3, 911 Mysteries - Demolitions SK

4, Architekt Richard Gage - Prednáška o demolíciach v porovnaní s 9/11 SK tit.:
Už som to tu niekde dával, ale kto o tom počuje prvý krát, nech si to pozrie. Ďalej odporúčam 911.yweb.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk Tam nájdete aj články, aj filmy atď.

8.
označiť príspevok

Boris muž
   6. 9. 2008, 07:22 avatar
..super apollo vrela vdaka za linky   a tiez odporucam ludom, ktori nic podobne este nevideli. Po zhliadnuti si clovek uvedomi ake lahke je tahat narody za nos.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 04:05,  Indiánska. *13*13
dnes, 04:04,  Huhuhuhéééééééééééééééééééé *39*39*39
dnes, 04:03,  To je cigánska osada? *39
dnes, 04:03,  Ja viem, že to myslí vážne a máme šťastie, že nesedíme pri ňom, ináč by sme boli f...
dnes, 04:01,  *39*39*39haha
dnes, 04:00,  My sa smejeme ale on to myslí smrteľne vážne *40 aj ruské 10 kilove tehly Huawei s anténou...
dnes, 03:59,  A ropa zadara. *13*13
dnes, 03:58,  To je piča, ale také troj kilové chleby a kury z Číny, toto nevymyslíš si myslím...
dnes, 03:57,  Ohňostroj v Austrálii za miliardy *39
dnes, 03:56,  Zahovnené kurčaťa boli TOP *39*39
dnes, 03:55,  nemí = nemá
dnes, 03:55,  Nem kromku, kupuje ho v celku, škoda, že svoj rozum nemí v celku. *13*13*13
dnes, 03:53,  Chlieb za 9 centov a to kde majú taký *39 to si kupuje kromku? *39
dnes, 03:52,  Ako keby si opísal " Vinetua " z obce Rakúsy.
dnes, 03:49,  Ak nechceš pracovať ťažko správ si školu a nevyplakavaj, alebo rob remeslo. Nikto nikomu...
dnes, 03:37,  A gde by sa pásla, na Trubanových kanabisových plantážach a dávala by plnotučné...
dnes, 03:34,  A jeb
dnes, 03:33,  Ale v dennnnnnnnnnnnnnnnníííííííííííííííku en je to isto prepierané že ?...
dnes, 03:30,  Ale Edo kupuje chlieb za deväť centov a tvrdí, že u nás je priemerná mzda 1200 evri...
dnes, 03:26,  Co je takmer polovica minimálnej mzdy. Si zober ze spravíš nákup za 50 eur a vydrží ti par...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

To, že je niekto dospelý, nemusí hneď znamenať, že je aj rozumný.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(68 566 bytes in 0,445 seconds)