hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Vymazávanie tém 2

príspevkov
2
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 30.6.2007 12:48
posledná zmena 30.6.2007 15:12
1
30.06.2007, 12:48
ano mili priatelia ! stalo sa to nieraz a uz zase prichadzame do styku s javom ktoremu uz tak bezne hovorime vymazanie temy ktora je mne nie celkom po voli.Mam na vas len malu otazku co si o tom myslite ? Nie je hlavnou ulohou takehoto diskusneho fora diskutovat ? a ak nou skutocne je preco niektori ludia maju potrebu tuto ulohu stale potlacovat ? Kazdy ma svoj nazor a ja som vsetkymi desiatimi zato aby sa tento nazor prejavil slobodne.Pre mna za mna si vymazte aj tuto temu ja som len tymto vsetkym chcela poukazat na to co sa stale na slovensku zial deje .. a ako vidim nezabranime tomu nech sa snazime akokolvek
none
2
30.06.2007, 15:12
Ithorry, presne tak. Témy neboli zmazané. Možno len ešte prebiehajú nejaké zmeny na serveroch spoločnosti Websupport, s.r.o., u ktorej táto stránka "beží". To je mimochodom dôvod, prečo nebola 2 dni dostupná.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 76 846 B vygenerované za : 0.079 s unikátne zobrazenia tém : 33 536 unikátne zobrazenia blogov : 459 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

Konflikt medzi Ruskom a Ukrajinou V posledných dňoch, hovorí Boh, vylejem svojho Ducha na každé telo. Vaši synovia a vaše dcéry budú prorokovať, vaši mladíci budú mať videnia a vašim starcom sa budú snívať sny. V tých dňoch vylejem svojho Ducha aj ...

citát dňa :

Kľud je najlepší spôsob prevencie proti chorobe.