Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Vymazávanie tém 1

4
reakcií
1722
prečítaní
Tému 30. júna 2007, 12:45 založil lucismucibu.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

lucismucibu
   30. 6. 2007, 12:45 avatar
ano mili priatelia ! stalo sa to nieraz a uz zase prichadzame do styku s javom ktoremu uz tak bezne hovorime vymazanie temy ktora je mne nie celkom po voli.Mam na vas len malu otazku co si o tom myslite ? Nie je hlavnou ulohou takehoto diskusneho fora diskutovat ? a ak nou skutocne je preco niektori ludia maju potrebu tuto ulohu stale potlacovat ? Kazdy ma svoj nazor a ja som vsetkymi desiatimi zato aby sa tento nazor prejavil slobodne.Pre mna za mna si vymazte aj tuto temu ja som len tymto vsetkym chcela poukazat na to co sa stale na slovensku zial deje .. a ako vidim nezabranime tomu nech sa snazime akokolvek

2.
označiť príspevok

ithorry
   30. 6. 2007, 13:54 avatar
kokoooos ... zmazali mi temu....!!!!!

3.
označiť príspevok

euronymos85
   1. 7. 2007, 02:59 avatar
len im daj sloboda prejavu nikdy a nikde zial nebude 100 percentna, ide len o pocit...

4.
označiť príspevok

harpia
   1. 7. 2007, 20:58 avatar
Mazanie tem je dobra vec.Tak naco tu budu temy tipu chat?

5.
označiť príspevok

ervotoc
   23. 7. 2007, 12:35 avatar
moze tu admin vymazať moje príspevky?dakujem,cmuk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 15:26,  Áno. A čo s tým budeš robiť? Zažaluješ ich?
dnes, 15:23,  F=G.m1.m2/r^2, ak si si nevšimol "okamžite" som dal do úvodzoviek... pod...
dnes, 15:22,  Nikoho. A nemienim konšpirovať čo by si niekto myslel nemyslel.
dnes, 15:19,  Tie peniaze berú daňovým poplatníkom :) Tie peniaze im nepadajú z neba :) Dokonca aj ked...
dnes, 15:01,  J.Tull ^2, koncentračné tábory boli bežné krematória, hroby umučených nie sú z...
dnes, 15:00,  A ja som rozmýšľal, že pre koho Osvietený dáva tie príspevky o Putinovom bohatstve, veď...
dnes, 14:57,  To by bolo aj divné, keby neverili. :)
dnes, 14:52,  https://www.youtube.com/watch?v=B5_VQuNwims niekedy tu bolo celkom fajn a boli tu aj muzi,...
dnes, 14:47,  preto sa chceli Kotlebovci dostat do eu parlamentu ;-) uz ho nechcú dokonca ani zrusit :)
dnes, 14:38,  133. To je kľučkovanie. Ja dôverujem tomu, že to zažil a dôverujem tomu, že ho to hlbšie...
dnes, 14:38,  F=G.m1.m2/r^2, Tull nie je boh, aby bol neomylný... podobných "účelových...
dnes, 14:36,  vy ako chlopi ste v pohode ? toto preberaju chlapi o zenach ? ty brdo pretoze diskusie otrasne,...
dnes, 14:32,  F=G.m1.m2/r^2, porovnávaš neporovnateľné... koncentračné tábory, hroby umučených,...
dnes, 14:24,  Chuderka dostáva len 31 000 EUR takže po dokončení mandátu potrebuje podporu vo výške 15...
dnes, 14:22,  A bude dostávať dôchodok za to, že bola eurokomisárka 5 rokov vo výške 4 700 EUR - za 5...
dnes, 14:22,  Volajú to Podpora k začleneniu do spoločnosti :) Chuderka potrebuje podporu :)
dnes, 14:21,  A nepočul som, že by tí za LSNS rozdávali svoje platy, ako Kiska.
dnes, 14:20,  J.Tull, ja nemám dôvod spochybňovať tieto výpovede, podobne ako nemám dôvod spochybňovať...
dnes, 14:19,  Vidíš a europoslanci to berú už teraz *39
dnes, 14:18,  Dalšie 2 roky bude brať 15 000 EUR za nič.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

To, že je niekto dospelý, nemusí hneď znamenať, že je aj rozumný.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(52 427 bytes in 0,358 seconds)