Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Výber z našich médií

13
reakcií
154
prečítaní
Tému 1. októbra 2020, 23:23 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   1. 10. 2020, 23:23 avatar
Výber z našich médií - popis prehlbujúcej sa biedy a totálneho krachu Slovensku...

www.noveslovo.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

www.extraplus.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

www.parlamentnelisty.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk www.infovojna.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk caputovej

davdva.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

www.hlavnydennik.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

slovakia.mid.ru Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

dennikslovensko.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

www.hlavnespravy.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


2.
označiť príspevok

Kasafran
   1. 10. 2020, 23:27 avatar
Oprava názvu témy: ...totálneho krachu na Slovensku...


3.
označiť príspevok

Lemmy muž
   1. 10. 2020, 23:31 avatar
Sú to len klamstvá, pretože Slovensko nekrachuje.


8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 10. 2020, 23:52 avatar
Lemmy hlavne správy na ktoré davaš často odkaz nikdy neklamú to si pamätaj . To si SLOVAN ???

Hlavné správy sú kritizované za poskytovanie priestoru na šírenie konšpiračných teórií, zaujaté spravodajstvo, dezinformácie, vojnovú a prokremeľskú propagandu.

Denník šíri aj dezinformácie ohľadom slovanskej kultúry, napr. že je staršia ako v skutočnosti alebo lepšia ako ostatné kultúry. Táto forma ovplyvňovania prostredníctvom kultúrnej identity je súčasťou ruskej informačnej vojny.

sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


9.
označiť príspevok

Lemmy muž
   2. 10. 2020, 00:01 avatar
A ty si zasa idiot, ktorý tára nezmysly o Slovanoch, že neexistujú.


13.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 10. 2020, 00:48 avatar
Myslíš profesora Feráka ???

Nič také, ako slovanský gén neexistuje, odkazuje odborník. Z genetického hľadiska sme domiešaní ako málokto
style.hnonline.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Slovania: odkedy?

Ďalším problémom priamočiarych interpretácií genetických zistení je, že počítajú len s dnešnými etnojazykovými skupinami a neberú ohľad na skutočnosť, že v praveku zrejme existovali mnohé ďalšie, medzičasom vymreté.
Problémom hypotézy je, že tento proces nevysvetľuje expanziu Slovanov do severnejších regiónov ich areálu, a predovšetkým, že praslovančina nevykazuje charakteristiky tohto jazykového procesu. Pripomína to vývoj ruštiny. Napriek rozľahlému areálu sú jej dialekty mimoriadne podobné, lebo ruština sa v rozsiahlom ázijskom území šírila až v novoveku.
Keďže zistený vzorec zvýšenej nedávnej príbuznosti sa týka taktiež neslovanských etník, ako sú Maďari, Rumuni, Gréci a Albánci, zistenie podľa nich naznačuje zložitú históriu migrácií a jazykových posunov, ako aj interakcií s miestnou populáciou.

Genetika vyvrátila scenár masívnej migrácie geneticky jednoliatej slovanskej populácie, ktorá nahradila pôvodné obyvateľstvo.
historyweb.dennikn.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Praví Slováci z genetického hľadiska vôbec neexistujú
Na otázku, do akej haploskupiny patria „praví Slováci“ odpovedá celkom jednoznačne. „Praví Slováci z genetického hľadiska vôbec neexistujú – Slovák alebo národnosť je pojem kultúrny a s genetikou v európskom kontexte nemá nič spoločné.“
historyweb.dennikn.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


14.
označiť príspevok

Shagara muž
   2. 10. 2020, 00:59 avatar
3, .... súhlas. Lebo krachuje celý svet! 


4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 10. 2020, 23:32 avatar
Tak tie su super   
Súhlasí Lemmy


5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 10. 2020, 23:39 avatar
Ja len keby niekomu niečo ešte chýbalo doporučím

Feťákov spotrebiteľský test konšpiračných webov

Pre všetkých nezamestnaných, študentov, dôchodcov, mamičky na materskej, bezďákov, žebrákov, stokárov, tulákov, pustovníkov, askétov, východniarov a iné socky je tu konečne záchrana. Feťák vie, že nie sme takí bohatí, aby sme kupovali drahé veci a duchovná potrava je dôležitejšia než materiálne statky, takže prichádza s prvým spotrebiteľským testom určeným pre dolných päť miliónov.

Konšpiračné weby sú neodmysliteľnou kratochvílou každého krčmového filozofa. Na trhu je ich dostupných veľmi veľa. No, on to vlastne nie je tak celkom trh, lebo všetky sú zadarmo, ale o to ťažšie je si vybrať ten správny zdroj Pravdy.

Proti Prúdu

Slávny Prop kedysi vyvolal najväčší shitstorm paradoxne na diskusiach SME, keď to začalo cenzúrovať linky na jeho stránky. Toto samozrejme vzbudilo spravodlivý hnev v srdciach bojovníkov za slobodu grafomanstva, ktorí veľmi ťažko niesli skutočnosť, že svet je ukrátený o linky na konci ich walls of text, kde hlásajú zásadné životné pravdy každému, kto je ochotný tie šialenosti čítať a nestratí sa skôr ako v tretej vete litánie, ktorá je čo do obsahu síce nesúvislá, ale čo do formy súvislá až príliš.

Inak klasika – zlí židia, moslimovia, cigáni, EÚ, younameit. Dobrí Rusi. Je to tak nenormálne monotematické, že po chvílke ste ochotní odprisahať, že tie články píše rovnaký generátor textov, aký použil Hitler pri písaní Mein Kampfu.
Celkové hodnotenie 14.88 %

Beo

Prop v červenom. Reakcionárske orgie v plnej sile a, samozrejme, hlavnú úlohu hrá Rusko. Beo má svoje diskusné stránky, ktoré šialene spamuje akýsi m.s., ktorý má dostatočne dlhý názor na každú tému. Napadlo mi, či to nebude skratka mena istého mladého bratislavčana, ktorý má tiež názor na všetko, hlavne ak sa to týka MHD v Bratislave.
Celkové hodnotenie 14.88 %

Czech Free Press

Česká hviezda v oblasti konšpiračného spravodajstva ponúka multitematický obsah – ekonomika, Putin, jóga, kríza na Ukrajine, Putin, drogy, náboženstvo, Putin a mnohé ďalšie ako napríklad Putin. Web je bohato štrukturovaný – ponúka tematické seriály, správy, blogy, dokumentárne filmy, hudbu a ďalšie fičúry. Stránka nežije len vlastným obsahom, ale nehanbí sa ujebať prebrať aj Malíkovej blog z Pravdy. Negatívom je čiastočne spoplatnený obsah, čím autori podporujú kapitalistické otrokárstvo a tiež anglický názov, ktorý propaguje globalizáciu a svetovládu pod jarmom neslovanských národov.

Vyberáme článok: Nahrazujeme léky konopím
Celkové hodnotenie 78 %

Svět Kolem Nás

Tak tomuto už hovorím ľúbozvučný slovanský názov v zhode s obsahom – čo si myslí Rusko? Stránka by bola len bizarným propagandistickým plátkom, nebyť sekcie „kontroverzní realita“, kde možno nájsť také vypečené špeky ako „Tajná smlouva illuminátské elity“ alebo „Julia – neobjasněný případ posedlosti ďáblem“. Pripomína mi to dávne časy legendárnej Bosorky, ktorá v čitateľovi evokovala podobné dojmy ako lysohlávky.

Vyberáme článok: Prezident Eisenhower byl v kontaktu s mimozemšťany, tvrdí bývalý poradce Kongresu USA
Celkové hodnotenie 83 %

Osud

Tak toto je čistá Bosorka reloaded. Kto toto píše, ten musí riadne fetovať. Pod heslom „pravda je na dosah“ sa dozviete všetko o reptiliánoch, vykopávkach mimozemšťanov a vôbec všetkých možných konšpiráciach, aké si viete predstaviť. Dokonca je tam aj obhajoba stalinizmu, čo je na mňa už celkom silná káva. Samozrejme, nechýba povinná dávka ruského vplyvu. Má to však jednu zásadnú chybu a totiž, že obsah je z veľkej časti platený. No nie je to škoda? Je, a veľká. Päťdielna séria o energetickom zložení ľudského tela totiž zostane navždy skrytá pred celým svetom okrem pár zasvätencov. Ale zadarmo sa aspoň dozviete, že milióny Afričanov sa menia na autistov pod vplyvom západných vakcín.
Celkové hodnotenie 80% (Keby bol obsah zdarma, tak je to za sto. Za takýto matroš sa snáď aj oplatí zaplatiť.)

Slobodný vysierač

Kto by nepoznal Alexa Jonesa a Infowars. Teda chcem povedať Norberta Lichtnera a Informačnú Vojnu. Čože, vy ste si mysleli, že vysierač nie je kopírka? Nechajte ma hádať - mysleli ste si, že celá slovenská konšpiračná scéna nie je bohapustou kopírkou? Vedzte, že tinfoil hats fičali v Emerike už pred desaťročiami.

Ale späť k téme. Chcel som napísať niečo v tom zmysle, že pointou vysierača je dať priestor obmedzencom, ktorí si myslia, že zožrali všetku múdrosť sveta (and got it all figured out!), aby vyjadrovali svoje názory na spoločenské dianie. Potom mi došlo, že vlastne píšem o SME. Nie je to zábavné, že napríklad medzi takou Mezenskou a Kernovou nie je v podstate až taký veľký rozdiel? Jedna verí na teleportáciu, druhá na mikiny s vlastnými, nezávislými politickými názormi. Obe sú ochotné obetovať svoju dôstojnosť, aby o svojich názoroch presviedčali verejnosť.

Čo vám budem písať. Toto je povinná jazda pre každého hľadača pravdy.
Celkové hodnotenie 86 %

Bonus: Vaského youtube channel

Dúfam, že tohoto človeka už poznáte, lebo inak je veľmi ťažké vysvetliť o čo sa vlastne jedná. Skúsim. Magor chodí na verejné akcie s politickou účasťou, prenasleduje prítomných a obťažuje ich svojimi teóriami, ktoré sa týkajú aj ale nie len: implantácie árijských embryí cigánskym ženám, revolúcie, obnovenia ČSSR, zavedenia bezúročnej ekonomiky, stalkovania Heleny Mezenskej.

Nič netušiace obete sú spravidla obšťastnené spŕškou vulgarizmov, pretože nepochopili Vaského geniálneho ducha. Vynadať folklórnemu súboru do kokotov a vysvetliť policajtom plán na umlátenie slovenskej vlády roxorovou tyčou na smrť je tak strašne cool. Pokiaľ vás o pár dní nezatknú za výtržníctvo, keď pred inauguráciou prezidenta hajlujete v kostole. Revolucionárstvo má svoje hranice a tie začínajú a končia v momente, keď ľudia demaskujú domnelého revolucionára ako úplne obyčajného kokota trpiaceho mesiášským syndrómom.

Má to aj svoje svetlé stránky. Stret viacerých kokotov rôznych smerov kokotizmu môže vyvolať osviežujúcu zábavu pre nezúčastneného diváka. V tomto prípade to skutočne stojí za to.

Takže. Tak.
Celkové hodnotenie 95 %

Drahí hľadači pravdy, bojovníci proti NWO, fanúšikovia dobrej zábavy a znalci dobrého toluénu, vedzte, že toto je len skromný výber z veľkého množstva konšpiračného spravodajstva. Nie je v ľudských a snáď ani reptiliánskych silách všetky tieto zdroje blahodárnej pravdy obsiahnuť v jednom článku. Preto vám odporúčam, aby ste sa sami vydali na cestu bádania a našli si to svoje. Aštar Seran s vami.

www.dailymale.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 10. 2020, 23:41 avatar
Prípadne toto

(Od faktov) nezávislé médiá

http://www.youtube.com/watch?v=N2Q-IXWGX_k Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 10. 2020, 23:46 avatar
Keby i toto bolo stále málo tu je kompletka

Zoznam stránok so sporným obsahom

1. vigilantcitizen.com Screenshot icon 9.8
2. protiprudu.org Screenshot icon 9.8
3. biblik.sk Screenshot icon 9.7
4. orgo-net.blogspot.sk Screenshot icon 9.7
5. aeronet.cz Screenshot icon 9.7
6. conspi.cz Screenshot icon 9.7
7. nwoo.org Screenshot icon 9.7
8. arfa.cz Screenshot icon 9.6
9. exopolitika.cz Screenshot icon 9.6
10. badatel.net Screenshot icon 9.6
11. czechfreepress.cz Screenshot icon 9.6
12. stratenaeuropa.sk Screenshot icon 9.5
13. bnw-nwo.wz.cz Screenshot icon 9.5
14. protiprud.sk Screenshot icon 9.5
15. protiproud.cz Screenshot icon 9.5
16. zemavek.sk Screenshot icon 9.5
17. blokprotiislamizaci.cz Screenshot icon 9.5
18. afinabul.blog.cz Screenshot icon 9.5
19. prvopodstata.com Screenshot icon 9.5
20. stalo-se.cz Screenshot icon 9.5
21. slobodavockovani.sk Screenshot icon 9.5
22. magnificat.sk Screenshot icon 9.5
23. nekorektni-tv.cz Screenshot icon 9.5
24. veksvetla.cz Screenshot icon 9.5
25. sho.sk Screenshot icon 9.5
26. tadesco.org Screenshot icon 9.5
27. nadhlad.com Screenshot icon 9.4
28. pravdive.eu Screenshot icon 9.4
29. bezpolitickekorektnosti.cz Screenshot icon 9.4
30. freeglobe.cz Screenshot icon 9.4
31. stop5g.cz Screenshot icon 9.3
32. svobodnenoviny.eu Screenshot icon 9.3
33. vedomec.com Screenshot icon 9.3
34. anti-illuminati.wbl.sk Screenshot icon 9.3
35. leva-net.webnode.cz Screenshot icon 9.3
36. vlasteneckenoviny.cz Screenshot icon 9.3
37. novarepublika.cz Screenshot icon 9.3
38. rukojmi.cz Screenshot icon 9.3
39. rozhladna.org Screenshot icon 9.3
40. yournewswire.com Screenshot icon 9.3
41. ezopress.sk Screenshot icon 9.2
42. prekladyodlesa.sk Screenshot icon 9.2
43. pokec24.cz Screenshot icon 9.2
44. obcianskytribunal.sk Screenshot icon 9.2
45. idemvolit.sk Screenshot icon 9.2
46. tadesco.cz Screenshot icon 9.2
47. eurasia24.cz Screenshot icon 9.2
48. nemesis.sk Screenshot icon 9.2
49. euronoviny.eu Screenshot icon 9.2
50. zahadnysvet.sk Screenshot icon 9.2
51. slobodnyvysielac.sk Screenshot icon 9.2
52. dobajedu.cz Screenshot icon 9.2
53. tartaria.sk Screenshot icon 9.2
54. energieupramene.blogspot.sk Screenshot icon 9.2
55. planetajednoduchost.sk Screenshot icon 9.2
56. informace.top Screenshot icon 9.1
57. petrabostlova.wordpress.com Screenshot icon 9.1
58. magazin1.sk Screenshot icon 9.1
59. ac24.cz Screenshot icon 9.1
60. alternativnimagazin.cz Screenshot icon 9.1
61. isstras.eu Screenshot icon 9.1
62. infokuryr.cz Screenshot icon 9.1
63. cz24.news Screenshot icon 9
64. voxpopuliblog.cz Screenshot icon 9
65. prehladsprav.sk Screenshot icon 9
66. picuscapital.sk Screenshot icon 9
67. suenee.cz Screenshot icon 9
68. megazine.cz Screenshot icon 9
69. je-to-inak.livejournal.com Screenshot icon 9
70. naturalnews.com Screenshot icon 9
71. necenzurovane.net Screenshot icon 9
72. priznakytransformace.cz Screenshot icon 9
73. nadlani.org Screenshot icon 9
74. mysteria.sk Screenshot icon 9
75. freedomeurope.eu Screenshot icon 9
76. lifenews.sk Screenshot icon 9
77. otevrisvoumysl.cz Screenshot icon 8.9
78. naseveru.org Screenshot icon 8.9
79. eurabia.cz Screenshot icon 8.9
80. euportal.cz Screenshot icon 8.9
81. euserver.cz Screenshot icon 8.9
82. proevropu.com Screenshot icon 8.9
83. cestyksobe.cz Screenshot icon 8.9
84. ceskoaktualne.cz Screenshot icon 8.9
85. pravyprostor.cz Screenshot icon 8.9
86. sk.news-front.info Screenshot icon 8.8
87. kulturblog.sk Screenshot icon 8.8
88. karolinaloskotova.blog.cz Screenshot icon 8.8
89. nejhorsi.cz Screenshot icon 8.8
90. osud.cz Screenshot icon 8.8
91. ers.blog.cz Screenshot icon 8.8
92. infovojna.sk Screenshot icon 8.8
93. rudovasky.com Screenshot icon 8.8
94. tydenikobcanskepravo.cz Screenshot icon 8.8
95. procproto.cz Screenshot icon 8.8
96. bajecnezeny.sk Screenshot icon 8.8
97. casopis-sifra.cz Screenshot icon 8.8
98. svetkolemnas.info Screenshot icon 8.8
99. vipnoviny.cz Screenshot icon 8.8
100. ceskavec.com Screenshot icon 8.7
101. freepub.cz Screenshot icon 8.7
102. dt24.cz Screenshot icon 8.7
103. desitka.org Screenshot icon 8.6
104. radyzdravie.sk Screenshot icon 8.6
105. skrytapravda.cz Screenshot icon 8.6
106. priezor.com Screenshot icon 8.6
107. panobcan.sk Screenshot icon 8.6
108. slobodnyvyber.sk Screenshot icon 8.6
109. silavedomia.sk Screenshot icon 8.5
110. stopislam.eu Screenshot icon 8.5
111. nazorobcana.sk Screenshot icon 8.5
112. badatelia.com Screenshot icon 8.4
113. zvedavec.org Screenshot icon 8.4
114. cz.sputniknews.com Screenshot icon 8.4
115. southfront.org Screenshot icon 8.4
116. nejvic-info.cz Screenshot icon 8.4
117. euroasie.info Screenshot icon 8.4
118. wmmagazin.cz Screenshot icon 8.4
119. wertyzreport.cz Screenshot icon 8.4
120. e-republika.cz Screenshot icon 8.4
121. obcansky-tydenik.cz Screenshot icon 8.3
122. cbreurope.sk Screenshot icon 8.3
123. cestacloveka.sk Screenshot icon 8.3
124. mcaris.net Screenshot icon 8.3
125. paratdnes.cz Screenshot icon 8.3
126. venuska.cz Screenshot icon 8.3
127. biosferaklub.info Screenshot icon 8.3
128. medzicas.sk Screenshot icon 8.3
129. gloria.tv Screenshot icon 8.3
130. otvoroci.com Screenshot icon 8.3
131. extraplus.sk Screenshot icon 8.3
132. lajkit.cz Screenshot icon 8.3
133. bajecnezdravie.sk Screenshot icon 8.2
134. radyprezdravie.sk Screenshot icon 8.2
135. radyprezeny.sk Screenshot icon 8.2
136. eurorespekt.sk Screenshot icon 8.2
137. faktyadokazy.cc Screenshot icon 8.1
138. mocvedomi.cz Screenshot icon 8.1
139. datel.sk Screenshot icon 8.1
140. breitbart.com Screenshot icon 8.1
141. drsne.sk Screenshot icon 8.1
142. slovenskeslovo.sk Screenshot icon 8
143. domacaliecba.sk Screenshot icon 8
144. themindunleashed.com Screenshot icon 8
145. dennik-dnes.sk Screenshot icon 7.9
146. reformy.cz Screenshot icon 7.8
147. aktuality24.sk Screenshot icon 7.8
148. legalizuj.to Screenshot icon 7.8
149. narodninoviny.cz Screenshot icon 7.8
150. fresher.sk Screenshot icon 7.8
151. radynadzlato.sk Screenshot icon 7.8
152. outsidermedia.cz Screenshot icon 7.8
153. arindrexler.com Screenshot icon 7.8
154. lucasperny.blog.pravda.sk Screenshot icon 7.8
155. ceskozdrave.cz Screenshot icon 7.8
156. eportal.cz Screenshot icon 7.7
157. elektrosmog.voxo.eu Screenshot icon 7.6
158. politickemimovladky.sk Screenshot icon 7.6
159. dolezite.sk Screenshot icon 7.6
160. napalete.sk Screenshot icon 7.6
161. vylectese.cz Screenshot icon 7.6
162. bajecnylekar.sk Screenshot icon 7.6
163. jenona.tiscali.cz Screenshot icon 7.4
164. zpravodaj24.eu Screenshot icon 7.4
165. netky.sk Screenshot icon 7.3
166. woman.tiscali.cz Screenshot icon 7.3
167. meapatria.sk Screenshot icon 7.2
168. kupredudominulosti.cz Screenshot icon 7.2
169. ipribeh.cz Screenshot icon 7.2
170. slovakexportregister.eu Screenshot icon 7.2
171. ozonyx.cz Screenshot icon 7.2
172. weeks.cz Screenshot icon 7.1
173. prvnizpravy.cz Screenshot icon 7.1
174. davdva.sk Screenshot icon 7.1
175. mimoriadnespravy.sk Screenshot icon 6.9
176. resso.sk Screenshot icon 6.9
177. vitalitis.cz Screenshot icon 6.8
178. stredoevropan.cz Screenshot icon 6.8
179. medicalcentrum.eu Screenshot icon 6.8
180. spravodaj.net Screenshot icon 6.7
181. withform.cz Screenshot icon 6.7
182. trendweb.sk Screenshot icon 6.7
183. hrot.info Screenshot icon 6.6
184. precitaj.si Screenshot icon 6.6
185. babickinerady.sk Screenshot icon 6.6
186. svobodnymonitor.cz Screenshot icon 6.6
187. bajecnylekar.cz Screenshot icon 6.6
188. parlamentne-volby-2016.sk Screenshot icon 6.6
189. farmazdravi.cz Screenshot icon 6.5
190. presstv.sk Screenshot icon 6.4
191. zlapanda.cz Screenshot icon 6.4
192. eurodenik.cz Screenshot icon 6.4
193. onlineslecna.sk Screenshot icon 6.4
194. hlavnydennik.sk Screenshot icon 6.4
195. bajecnyzivot.sk Screenshot icon 6.4
196. dennikpolitika.sk Screenshot icon 6.3
197. prosvet.cz Screenshot icon 6.3
198. halonoviny.com Screenshot icon 6.3

www.konspiratori.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


10.
označiť príspevok

Lemmy muž
   2. 10. 2020, 00:02 avatar
Tebe je ten obsah sporný, pretože si už Osprostený.


11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 10. 2020, 00:34 avatar
Sporný obsah znamená napríklad informácia o zavedení zlateho rubľa . A tisíce ďalších lahko si overiteľných a hlavne úmyselných klamstiev .


12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 10. 2020, 00:36 avatar
Samozrejme slovania su vždy dôvod humoru invivomagazin.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:33,  50, .... Ježiš povedal: ..... "On mu však povedal: ‚Ak nepočúvajú Mojžiša+ a...
dnes, 00:30,  61, ..... satan bol na počiatky výnimočne múdry cherubín, ..... až neskôr sa stal Božím...
dnes, 00:25,  5, ..... tu to isté, čo som napísal o Elohim, tvrdí aj Britanica:...
dnes, 00:22,  12, ..... NIE !!! Je to síce plurál, ..... ale chápe sa tento výraz ako singulár/jednotné...
dnes, 00:19,  12, .... nie je to pravda! Samozrejme, trinitári by tomu chcelo veriť!*39*53 Pri slove El a...
včera, 23:59,  14, .... a vieš aj prečo?*10
včera, 23:58,  6, .... a podla teba čo je "originál"? Chlapci, netrepte, ..... žiadny originál...
včera, 23:49,  Červený október 2020 RED OCTOBER - Worldwide lockdown & restrictions protests - October 2020...
včera, 23:44,  3, .... era, a povedz čo je to ten "originál"? Alebo aj pôvodne texty z 1...
včera, 23:41,  2, .... JS sa nikdy neodchyľujú od pôvodnej myšlienky textu! Opak je pravdou, .... ak tak...
včera, 23:38,  41, .... hovoríš v Aramejčine?*39 OK, .... povedz ktoré časti Písma sú napísané v...
včera, 23:31,  https://www.who.int/bulletin/online_first/BLT.20.265892.pdf Präkäkät, len kto ti to...
včera, 23:30,  55, ...... nemusíš povedať, .... ja to viem: Belzebub!*53 Trafil som? Uhádol som?*39
včera, 23:28,  64, .... ja aj pracujem a mám aj iné povinnosti!*31
včera, 23:27,  26, .... nie, ani keby sme prižmúrili obidve očí, .... nemožno to tak interpretovať! Za...
včera, 23:19,  Debilizácia - oni nechcú, aby boli vaše deti vzdelané......
včera, 23:08,  Opýtaj sa Kasafrana ten je nastrelený *13*13*13Alebo vynulovaného Frustroviča *39*39*39
včera, 23:03,  Kasafran veď daj mi teda zdroj z ktoreho si čerpal ??? Ale zdroj nie je že to Rostas alebo...
včera, 23:03,  (16) Dosvietený, tá vynulovanosť Tvojho "intelektu" je skutočne totálna - ba až...
včera, 23:02,  Kasafran naozaj kojenec odvádza ročne do nato 16 500 €...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
V živote trvá minútu, kým si všimneš niekoho zvláštneho, hodinu, aby si si ho vážil, jeden deň, aby si ho miloval a celý život potrebuješ na to, aby si na neho zabudol.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(99 627 bytes in 0,256 seconds)