Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Vtip roka- Jankovska sa nepozná s Kočnerom

10
reakcií
530
prečítaní
Tému 25. augusta 2019, 17:32 založil PartOFgod.

podobné témy:1.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   25. 8. 2019, 17:32 avatar
youtu.be Tento odkaz smeruje mimo DF.sk Monička hrajú záverečnú tak zbohom alebo inak Pál už odtiaľ do piče pokiaľ ti pekne hovorím ty špina nakazena z vrátená. Ale bleskem


2.
označiť príspevok

Nadja žena
   25. 8. 2019, 17:34 avatar
Teraz sa konečne zľakla


3.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   25. 8. 2019, 17:34 avatar
Otvorený list a výzva na odstúpenie z funkcie štátnej tajomníčky Ministerstva spravodlivosti SR z dôvodu korupčného konania a kolaborácie s mafiou a v minulosti s bossom Petrom Čongrádym a spol. a v súčasnosti s predĺženou rukou bývalého bossa podsvetia s mafiánom Petrom Vaskom z Trenčína.

Vážená pani Jankovská,

na základe prežitého a z dôsledkov, ktoré Janíčkovi a Strelčíkovi vznikli z Vášho nezákonného konania a na základe dôkazov, výpovedí svedkov, listinných dôkazov a v neposlednej rade z Vašich rozhodnutí si dovolím tvrdiť a som presvedčený, že ste sa podieľali na rozsiahlej trestnej činnosti proti ich osobám.

Aj keď ste nehodná, aby som Vám napísal tento list, lebo zneužívate svoju moc a postavenie pre dosiahnutie svojho špinavého likvidačného cieľu voči Janíčkovej a Strelčíkovej osobe, ich rodín a pošľapávate tie najzákladnejšie elementárne hodnoty svojím nečestným konaním tak v minulosti, ale aj v prítomnosti. Aj napriek týmto faktom som sa predsa rozhodol Vám a Vašim kolegom napísať a otvoriť oči a poukázať na konkrétnu škodnú v revíry justície, ktorou ste Vy, pani štátna tajomníčka Ministerstva spravodlivosti SR, JUDr. Monika Jankovská - mafiánska sudkyňa.

Podstatným a posledným úderom, ktorý ste nám zasadila je, že bez akejkoľvek hanby ste sa najnovšie na fotografi zviditeľnila z dcérou mafiánskeho bossa z odnože „Sýkorovcov“, predĺženou rukou Vášho nevlastného švagra bossa podsvetia Petra Čongrádyho, zločinca Petra Vasku, ktorý Janíčka a Strelčíka za pomoci mafie a justičnej mafie pripravil o jednu nehnuteľnosť v centre Trenčína pod hrozbou smrti a uniesol ich a chce ich pripraviť o ďalšie dve nehnuteľnosti vyfabrikovanou neexistujúcou pohľadávkou, a to s podporou z Vašej strany a prostredníctvom OS Trenčín už viac ako desaťročie, avšak sa mu nedarí a záverečný verdikt sa očakáva v najbližších dňoch.
To, že sa priatelí Váš švagor, taktiež sudca a podpredseda Okresného súdu v Považskej Bystrici, JUDr. Róbert Jankovský s týmto zločincom som vedel, lebo taktiež vyrastal v detskom mestečku Zlatovciach a je to zhodou okolností ten sudca, ktorý Janíčka a Strelčíka na základe sfalšovaného úradného záznamu vzal do kolúznej väzby, ako nezákonný sudca, predstaviteľ nezákonného súdu v Považskej Bystrici, lebo ÚDAJNÝ trestný čin sa mal stať v Trenčíne a teda mal vo veci rozhodovať OS Trenčín v roku 2000 o čom máte vedomosť, nakoľko ste sa na celom konšpiračnom prípade podieľala aj svojím konaním. Ako je už aj širokej verejnosti známe, čo nedávno uverejnila TV Markíza, Janíček a Strelčík boli krivo obvinení na objednávku samotným bossom podsvetia Petrom Čongrádym, Vaším nevlastným švagrom a nevlastným bratom JUDr. Róberta Jankovského. O Vašej kolaborácií s mafiou „Sýkorovcov“ sme už napísali množstvo podaní, ale najnovšia informácia a dokonalé svedectvo sa mi dostalo do rúk až teraz a to v priloženej fotodokumentácií, kde ste sa zvečnili ako celá rodina. Domnieval som sa, že Vy sa budete dištancovať aspoň v súčasností od takýchto brutálnych zločincov, keď zastávate tak vysoký post práve na Ministerstve spravodlivosti SR, kde máte ísť príkladom pre všetkých podriadených a občanov.

Ako je známe tak práve Váš priateľ a chránenec Peter Vasko, predlžená ruka bossa P. Čongrádyho s ktorým udržujete mimoriadne nadštandardné vzťahy a ktorý sa podieľal na Vašej korupcií je obžalovaný za pokračujúci obzvlášť závažný zločin vydierania podľa §189 ods. 1, ods.2 písm. a, ods. 4 písm. b, Trestného zákona, ktorého sa dopustil na Janíčkovej a Strelčíkovej osobe v súvislosti s Vašou prejednávanou vecou 5T/ 444/2001, ktorá mala a má pokračujúci charakter našej likvidácie, keďže sa jedná o korupciu mimoriadneho rozsahu.

Dávam do pozornosti všetkým sudcom uvedený rozsudok, ktorý považujem za exemplárny prototyp korupčného rozsudku, ktorý keď si prečíta aj človek s minimálnym právnym vedomím, zistí že je to paškvil vyrobený na objednávku, nehovoriac o tom že skorumpovaná sudkyňa JUDr. Jankovská Monika oslobodila svojho príbuzného druhého švagra Ľuboša Čongrádyho z 25 dávok pervitínu, ktoré mu našli policajti priamo na policajnej stanici pri osobnej prehliadke. Hanba, ktorá nemá obdoby. Zabudol som na perličku, že pri predbežnom prejedaní obžaloby JUDr. Jankovská 30. 11. 2001 tohto mafiána prepustila z väzby.....a moja nevesta, keďže chcela mať manžela doma musela podpísať zmenku, dlžobný úpis a vopred pripravenú kúpnu zmluvu o prevode vlastníckeho práva k nehnuteľnosti časti Fatimy na 550 000 Sk, právnemu zástupcovi Petra Čongrádyho JUDr. Štefanovi Aghovi, ako dlh za prepustenie na slobodu, ktorý Peter Čongrády musel vyplatiť sudkyni za prepustenie na slobodu ako zálohu.

Domnieval som sa, že Vaša špinavá minulosť JUDr. Jankovská Vás a Vašich komplicov dobehne a to schváleným zákonom o bezpečnostných previerkach sudcov a vedel som, že je to Vaša konečná, lebo previerkami za Vašu kolaboráciu z mafiou neprejdete. Preto v túžobnom očakávaní som čakal, že zákon vstúpi do platnosti od 01. 09. 2014 a na základe neho budete aj Vy nútená prejsť touto previerkou aj so svojimi komplicmi (JUDr. Róbert Jankovský, JUDr. Jozef Janík, JUDr. Adolf Pompa ... ), kde sa zistí prepojenie Vašej mašinérie prostredníctvom mafiánskej chobotnice a spomínanej justičnej mafie a budete sa zodpovedať za všetky dôsledky Vášho organizovaného zločinu.

Bohužiaľ, zákon ako dobre viete nenadobudol účinnosť, po napadnutí tohto zákona na Ústavnom súde SR, kde jeho účinnosť pozastavil práve ÚS SR.

To však nič nemení na situácii, že sa musíte zodpovedať za všetky zločiny, ktoré ste spáchali na Janíčkovi a Strelčíkovi, ktorému ste uhnali psychickú poruchu toho najväčšieho stupňa. Áno vďaka Vám trpí nevyliečiteľnou bipolárnou afektívnou poruchou, ktorá vznikla na základe prežitých tráum a utrpení na našich rodinách, našich spoločnostiach a v konečnom dôsledku aj za korupciu a za zneužitie právomocí verejného činiteľa ai.

Samozrejme som si plne vedomý, že premlčiaca doba desiatich rokov sa vzťahuje aj na Vás ako zločinca, ale musí Vám už niekto strhnúť tu masku a ukázať konkrétnymi dôkazmi na Vašu zločineckú minulosť, ale aj prítomnosť v ktorej neúnavne pokračujete.

Podstatné, prečo Vám píšem moje podanie je, že Vás vyzývam, aby ste okamžite podala demisiu a odstúpila z vysokej štátnej funkcie štátnej tajomníčky MS SR, nakoľko ste nehodná zastávať tento post z hľadiska profesionálneho, morálneho, zločineckého a ste hanba a odpad spoločnosti, za ktorý sa musia hanbiť Vaši čestní kolegovia, lebo verím, že tak, ako v polícií aj v justícií sú čestní sudcovia, bohužiaľ my sme ešte na takých nenatrafili. Ak by ste mali byť vzorom všetkým Vašim kolegom, tak potom naše súdnictvo bude naďalej prekvitať na nelichotivom poslednom mieste v rámci Európskej únie v skorumpovanosti justície.

Na základe výziev tak Predsedu vlády SR, Prezidenta SR, ako aj iných predstaviteľov politických strán Vás vyzývam na odstúpenie z Vašej funkcie, kde podľa tvrdenia premiéra SR musí platiť nulová tolerancia a je povinnosťou každého slušného človeka, aby nabral odvahu a ohlásil korupčné správanie.

Ja pod ťarchou dôkazov som tak učinil a Vy pani Jankovská a spol. ste mali dostatok času, aby ste zo svojej funkcie sama od seba odišla so cťou, keďže ju nemáte budete musieť odísť ako ten najväčší „smrad“.

Listom zo dňa 04.03.2014 som sa obrátil na Ministra spravodlivosti SR a požiadal ho o Vaše odstúpenie, avšak bezúspešne a podanie odstúpil na GP. SR, medzi tým ste aj Vy podala aj so svojím švagrom JUDr. Jankovským trestné oznámenie na Janíčka Ondreja. Riadite sa asi heslom: „kto vyhrá voľby môže všetko“.... Vaša arogancia moci nemá obdoby, ale je pominuteľná.

Na základe všetkých dôkazov, ktoré Vám uvediem Vás ja Eduard Janíček, vyzývam na odstúpenie z funkcie na základe silnej skorumpovanosti a kolaborácií s mafiou za bossovania Vášho nevlastného švagra a bossa podsvetia Petra Čongrádyho a za kolaboráciu v súčasnosti pod vedením predlženej ruky bossa P. Čongrádyho, mafiána Petra Vasku z Trenčína.

DÔVODY A DÔKAZY:

Váš príbuzenský pomer k bossovi podsvetia, silnej mafiánskej skupiny „Sýkorovcov“ Petrovi Čongrádymu, jeho bratovi Ľubošovi Čongrádymu, ich predĺženej ruky Petrovi Vaskovi, Vášmu chránencovi na OS Trenčín a mám vážne podozrenie, že tak ako ste zmanipulovala bývalého kolegu sudcu JUDr. Milana Straku, ktorý sa verejne priznal k Vášmu priateľskému vzťahu a rozhodol vo Váš prospech pri obnove konania, bude v tomto duchu rozhodované trestné konanie vedené na OS Trenčín proti samotnému bossovi Petrovi Vaskovi. Možno bude predsedať čestný sudca, ale Vaša manipulácia má v súčasnosti enormné rozsahy a kolegialita, vzájomná previazanosť z minulosti tomu nasvedčuje, že dokážete zmanipulovať na dosiahnutie Vášho cieľu vždy nových a nových ľudí. Apropo dokonca Váš dospelý syn Jakub je v partnerskom vzťahu s bossovou dcérou Kristínou Vaskovou, práve ten syn, ktorý tak vehementne prehlasuje mladým ľuďom ako jeho matka odvalila Rafaelovho otca do basy....ako sa môže môj vnuk cítiť. Pritom Vaši synovia týždeň čo týždeň v Stepse v Trenčíne míňajú a prepíjajú stovky eur a zabávajú sa na tragédii, ktorú ste zapríčinila Vy sama, teda je na rade toľko proklamovaná spravodlivosť, za ktorú sa musíte zodpovedať.
Gang Jankovských spolu s Čongrádiovcmi na príkaz vtedajšieho bossa Petra Čongrádyho dal Janíčka a Strelčíka nezákonne, bezdôvodne uväzniť na základe krivej výpovede, brutálne dobiť a uvaliť väzbu na základe sfalšovaných úradných záznamov. Ako prvý v tomto prípade vystupoval Váš švagor JUDr. Róbert Jankovský sudca OS v Považskej Bystrici, ktorý ako nezákonný sudca rozhodoval o väzbe aj ako nezákonný súd v PB, nakoľko tzv. trestná vec sa mala stať (síce sa nestala) v Trenčíne. Ten JUDr. Jankovský Róbert, ktorý je nevlastný brat Petra a Ľuboša Čongrádiovcov.
Zaujímavosťou je fakt, že trestnú vec 5T/444/2001 ste dostali za zvláštnych okolností práve Vy pani JUDr. Monika Jankovská, nevlastná švagriná bossov podsvetia Čongrádiovcov, ktorá sa pre príbuzenský pomer k rodine Čongrádiovcov mala vylúčiť s úkonov trestného konania z dôvodu objektivity. Dúfam, pani Jankovská, že nepopriete prítomnosť Čongrádiovcov na svadbe Jankovských....
Uznesením zo dňa 30.11.2001 ste rozhodla, že Ľ. Čongrádyho, Ondreja Janíčka, Jozefa Strelčíka prepustíte na slobodu, pretože po predbežnom prejedaní obžaloby ste zistila, že výpovede Tibora Jurisu sú „rozporné a nejednoznačné“.
Za toto rozhodnutie si vyinkasoval švagor Peter Čongrády od mojej nevesty Moniky Janíčkovej 550.000,- Sk ako zálohu o ktorej som už písal.
Vám ako sudkyni bolo jedno, že Váš nevlastný švagor Ľuboš Čongrády je obžalovaný z niekoľkých závažných skutkov, ale aj z prechovávania 25 dávok pervitínu, ktoré mu našla polícia pri osobnej prehliadke na policajnej stanici v Trenčíne.
Tu chcem dať do pozornosti dôkaz o spolupráci s Čongrádiovcami a vašou vzájomnou väzbou, nakoľko ste si dovolila v rámci arogancie moci tohto zločinca aj rozsudkom oslobodiť z týchto 25 dávok pervitínu. (Všetkým sudcom dávam do pozornosti rozsudok 5T/444/2001 a nehovoriac o nátlakoch na moju osobu).

Vašou organizovanou spoluprácou s mafiou ste zmarila podstatný a jediný dôkaz Janíčkovej a Strelčíkovej viny – či neviny a to, že ste úmyselne nedala predviesť korunného svedka kvázi poškodeného Tibora Jurisu. Doručenky na cca osem pojednávaní nemal vykázaných, teda ste mu v roku 2002 nedoručila a úmyselne ste ho nedala predviesť na pojednávanie, aj keď ste mala vedomosť, kde a na akom mieste sa Jurisa nachádza, nakoľko Vám to telefonicky oznámil. Dokonca podľa rozsudku aj Vášho vyjadrenia sa T. Jurisa s Vami telefonicky nakontaktoval a podľa jeho výpovede sa Vám zdôveril, že Váš nevlastný švagor P. Čongrády sa mu vyhrozil, že ak sa dostaví na súd na pojednávanie, tak bude fyzicky zlikvidovaný. Zakázal sa mu dostaviť na súd pod hrozbou smrti o čom ste mala vedomosť.
Od Vás žiadal na základe týchto drastických skutočností, aby ste mu zabezpečili ochranu, nakoľko chcel ísť vypovedať o tom, ako Janíčka a Strelčíka krivo obvinil, čo priamo korešponduje z výpoveďou z prípravného konania zo dňa 17. 05. 2001 a následných konfrontácii medzi Janíčkom – Jurisom a Strelčíkom – Jurisom.
Žiaľ to však Jurisa nemohol vedieť, v akej väzbe ste s mafiou a priamo s bossom P. Čongrádym, ale cítil čo mu fakt hrozí a pred smrťou si aspoň zachránil život, nakoľko mu sám P. Čongrády vopred povedal, že Rudolfa Zúbeka „zabijáka“ sudkyňa prepustí. Jurisa s vedomím, že vedel že Zúbek je vrah a čo dokáže okamžite opustil Slovensku republiku, lebo nedôveroval nikomu ani polícií, ktorá ho zmanipulovala ani sudkyni, ktorá mu nepomohla.
Vzhľadom na to, že sa už 8. Marca dozvedel, že Zúbek a Čongrády bude prepustený na slobodu, po tom ako ste mu nezabezpečili ochranu a pred vyhrážkami od bossa Petra Čongrádyho ušiel pred hrozbou smrti do zahraničia a spálil všetky mosty.

Vám táto skutočnosť vyhovovala a bez súhlasu Strelčíka a Janíčka ste čítali na hlavnom pojednávaní len výpovede T. Jurisu síce podľa vášho tvrdenia „rozporné, nejednoznačné“, citujem z uznesenia zo dna 30. 11. 2001. Počas hlavného pojednávania, keď Vám to vyhovovalo a to aj napriek tomu, že sa korunný svedok Jurisa ani raz nedostavil na pojednávanie, tak ste po mesiaci uviedla, že Jurisa Janíčka a Strelčíka usvedčil z trestného činu vydierania, napriek všetkým dôkazom o ich nevine – „non sens“. Ale je pravdou, keby ste ich uznala ako Vám zákon ukladá za povinnosť nevinnými, tak by nemala mafiánska skupina dôvod ich ďalej vydierať a vypaľovať a nezmocnila by sa mafia ich nehnuteľností, kde výťažok vydierania mal ísť podľa tvrdenia práve Vám prostredníctvom Petra Čongrádyho. Dôvod Vášho pomýleného rozsudku bolo ďalšie naše zbedačovanie prostredníctvom Vašich rodinných príbuzných a gangstrov

Ak by to tak nebolo potom by ste toľko proklamovaných mafiánov nemohla ani pustiť z tak rozsiahlych trestných činov z akých boli obvinení, potom ste zmarila aj prácu polície, lebo ste mala dostatok dôkazov, aby ste beštie Zúbeka a Čongrádyho odsúdila na niekoľko rokov.
Vy ste Janíčka a Strelčíka práve svojím nezákonným rozhodnutím priamo naservírovala beštiálnej rodinnej mafií. Následne ich mohla mafia vydierať, uniesť, vyhrážať sa, že ich fyzicky zlikvidujú. Podstatné je, že za rozsudok a prepustenie z väzby Vám mali opäť zaplatiť, čiže Janíček a Strelčík spolu 3.000.000,- Sk a pritom sa v spise nenájde jediný dokaz o ich nejakej vine, lebo už v prípravnom konaní bola dôkazmi zdokumentovaná ich nevina - listinnými dôkazmi, výpoveďami svedkov, dokonca konfrontáciou samotným Jurisom, ktorý prehlásil, že Janíček mu nič neurobil, následnou výpoveďou zo dňa 17.05.2001, kde pred vyšetrovateľom vyhlásil, že bol donútený krivo vypovedať pod nátlakom. Keby ste Janíčka a Strelčíka podľa zákona uznala nevinnými, tak sa mafia nedostane k ich majetku a nehnuteľnostiam. Boli ste nenažratí a chceli ste ešte viac. A čo bolo najhoršie? Besnenie mafie a skrývanie pred mafiou a strach z nich nás všetkých doháňal do šialenstva, psychickej traumy. Nikomu to neprajem ani Vám.

Ak si dobre pamätáte pred všetkými svedkami pri čítaní rozsudku 13.03.2002 Vám Janíček v pojednávanej miestnosti vykričal, že ste skorumpovaná sudkyňa, lebo mal vedomosti o vašej kolaborácii s mafiou a Vaše diletantské rozhodnutie bolo len potvrdenie toho, čo zakričal, pretože po prepustení z väzby po tomto rozhodnutí ich čakali ďalšie perzekúcie, ale teraz zo strany podsvetia. Zakričal to pred všetkými svedkami a vy ste ho upozornila, pribehli advokáti a utíšili ho ...

Nechcem sa Vám tu rozpisovať aké obdobie ich po prepustení z väzby čakalo, je však podstatné, že keď museli finančne uspokojiť mafiu, aby ich nechali na pokoji, tak sme pri predaji ich nehnuteľnosti narazil na Vášho priateľa a spolužiaka Vášho švagra JUDr. Róberta Jankovského, ktorého sme poprosili, nech ide za Vami s prosbou, nech nám dá mafia pokoj a či Vám NESTAČÍ tých 3.000.000,- Sk a že ste Janíčka a Strel číka obrali o nehnuteľnosť. Jeho druhá návšteva a odpoveď od Vás bola šokujúca, že Vy s tým nemáte nič spoločného a ak niečo máme, tak nech si to riešime cez Čongrádyho a sám ma vystríhal, aby som nič neriešil lebo mafia popraví môjho syna a jeho spoločníka.

Ostatné Vaše skutky, komplexy, zaujatosť nejdem ani opisovať, azda stačí len táto:
Ondrej Janíček mal zahladený trest na OS Trenčín JUDr. Beatou Schmitovou, avšak Vy ste rozhodovali o zahladení trestu Jozefa Strelčíka a v rozpore so zákonom ste sa domnievali, že on je ten, čo sa sťažuje a dovolil si podať odvolanie proti rozsudku 5T 444/2001, preto ste jemu trest nezahladila úmyselne a v domnení, že on bol ten čo si dovolil poukazovať na vaše praktiky, ale ste sa moc mýlila. Nie on to bol, ale Janíček je ten, ktorý celej verejnosti ukázal zverstvá, ktoré ste spáchala. I to, že Váš dehonestujúci rozsudok 5T/444/2001 nikto nemal nikdy vidieť, ako Vám „dal svoje slovo Peter Čongrády“, že sa proti nemu nikto neodvolá, ale postavili sme sa na odpor a podali sme odvolanie proti Vášmu zmätočnému vyfabrikovanému rozsudku, vyrobenému na mieru. Viete i to ako Janíčka a Strelčíka mala mafia fyzicky zlikvidovať za 5.000.000,- Sk, čiže práve v tom čase, Vaša veľká rodina.

Obnovou konania, ktorú Janíček podal v roku 2012 sa zistili a potvrdili ďalšie nové skutočnosti, aká je vaša moc, prepojenie rodinkárstvo, falošná kolegialita zachrániť Vás od špinavej minulosti. Žiaľ dobehla Vás, nestihli ste všetko upratať a zázrakom to Janíček a Strelčík všetko preži1i a desivé svedectvo o gangu Jankovských a Čongrádiovcov sa dostane na povrch.

Ako je celému OS Trenčína a KS Trenčín známe celý organizovaný gang Janíčka a Strelčíka chcel pripraviť o všetky nehnuteľnosti a majetok a to za použitia všetkých donucovacích prostriedkov od vydierania, zastrašovania, fyzickým útokov, hrozby fyzickej likvidácie. Janíčka a Strelčíka mala mafia popraviť za 5.000.000,- Sk, len vďaka poprave švagra Jankovských bossa Petra Čongrádyho zostali na žive, inak by možno dnes súd riešil ich vraždy.

Avšak v Trenčíne stále pôsobí predlžená ruka Petra Čongrádyho, dobrý známy Jankovských, ktorý takisto vyrastal v detskom mestečku v Zlatovciach. Je ním sám Peter Vasko s ktorým udržuje opäť JUDr. Monika Jankovská nadštandardné vzťahy a nie náhodou je to ten mafián, ktorý ich uniesol, vyhrážal sa im fyzickou likvidáciou a zmocnením sa nehnuteľností práve pre úplatok za prepustenie na slobodu z roku 2002 a preto, dávam do pozornosti obžalobu, ktorú podala KP Trenčín a o ktorej rozhoduje OS Trenčín, na ktorom sú ešte stále silné tlaky JUDr. Jankovskej a jej vplyvy na sudcov OS Trenčín.
Čo je však neuveriteľné sama JUDr. Monika Jankovská sa zvečňuje na fotografii z dcérou mafiánskeho bossa Petra Vaska pri rodinnej oslave narodenín svojho syna.
JUDr. Monika Jankovská, naďalej kolaboruje z mafiou a pokračuje v špinavých praktikách a jej gang sa Janíčka Ondreja snaží po odvysielanej reportáži v TV Markíza zastrašiť. Ako výstraha mal slúžiť prepad od neznámych vagabundov, ktorí ho čakali keď sa vracal domov. Zatiaľ s upozornením, že sa on a jeho rodina má prestať vŕtať v minulosti a máme si dať pokoj, lebo sa jemu, alebo niekomu z rodiny môže niečo stať.

To kde sme a v akom čase zase žijeme? Už sa opäť máme báť chodiť sami po ceste? Preto ma toto konanie naštartovalo, aby som takých ako ste Vy p. JUDr. Jankovská ukázal a veril, že sa kompetentný zobudia a začnú pod ťarchou dôkazov konať.

V tomto podaní zároveň vyjadrujem veľké obavy o moju bezpečnosť a bezpečnosť mojej rodiny, vprípade, ak by sa mi niečo stalo a ak by nám niekto siahol na život. Jedná sa o silné a vplyvné osoby, ktoré sa stavajú nad zákon, lebo arogancia moci im dovoľuje, že oni samy sú zákon a tak sa k veciam stavajú. Ak by v celom Janíčkovom, Stelčíkovom prípade nevystupovali tak vplyvné osoby, nemohlo by sa stať toľko nezákonností a porušení zákonov, nehovoriac o zlyhaní celého kontrolného systému samotnej prokuratúry, ale aj polícií. Do pozorností dávam 3 videokazety, ktoré operatívou zabezpečovala samotná polícia, kde bola odhalená samotná organizovaná justičná mafia a celá chobotnica spojená s organizovaným zločinom. Pýtam sa, prečo z vlastnej iniciatívy a zo zákona polícia ihneď nekonala, keď zistila korupciu, mená sudcov v celej spleti zločinov páchaných na našich osobách. V roku 2006 sa Janíček a Strelčík obrátili na políciu o pomoc a sama prokuratúra v Trenčíne, ako aj polícia totálne zlyhala a až v roku 2012 čestný vyšetrovateľ, ktorý si plnil svoju povinnosť vyšetril celý prípad až do úspešného konca s podaním obžaloby.

Nakoľko celý tento proces na môjho syna Janíčka a jeho spoločníka Strelčíka bol zosnovaný, obrať ho o ťažko nadobudnutý majetok. Preto bol vyhlásený ako najväčší mafián, čo sa nezakladalo a nezakladá na pravde. Týmto utrpela celá naša rodina a známy na svojej povesti a taktiež ťažkú ujmu na zdraví našich rodín. Preto chcem, aby sme dosiahli pravdu, a tak očistili naše meno a našich rodín. Dodávam, že 14 rokov sa nad celou vecou trápim a riadne nespávam a čoho následkom bola aj smrť mojej ženy, matky Ondreja Janíčka.

JUDr. Jankovská ste hanba spoločnosti, a preto Vás vyzývam aj prostredníctvom širokej súdnej spoločnosti, aby ste rezignovala pod ťarchou dôkazov, nerobila hanbu justícií a čestným sudcom a dobrovoľne odstúpila zo svojej pozície a uvoľnila miesto inému čestnému kolegovi, ktorý si zaslúži zastávať tak významný a dôležitý post.

S úctou a riadim sa mottom: „Brániť sa oplatí!“

Eduard Janíček


4.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   25. 8. 2019, 17:40 avatar
Takzvané zvrchované a svojbytné Slovensko ktoré si na svoj obraz vytvorila arcizločinecká protislovenská svoloč z vysokej politiky a mafie dospela do takej reality, že politické strany v parlamente sú v drvivej väčšine eseročkami mafie na najvyššom stupni pyramídy. Len v takomto arcizločineckom a mafiánsko-gaunerskom štáte sa môže stať, keďže ponovembrové vlády a parlamenty sú v skutočnosti špičkové zločinecké a protislovenské organizácie, že pri likvidácii človeka či získaní jeho majetku sa dokážu spojiť štátne orgány s mafiou. Aj v tejto časti budeme sledovať príbeh pána Janíčka, ktorý aj napriek tomu, že štátna moc v spolupráci s mafiou odskúšali a zrealizovali na ňom tie najzločineckejšie a najodpornejšie metódy, dokázal sa vzoprieť a bojovať za očistenie svojho mena. Nemá to vôbec ľahké a jednoduché, keďže nielen politici, polícia, prokuratúra a súdy, ale aj médiá sú v hlbokou predklone pred touto zločineckou pyramídou. Jediná TV Markíza nedávno odvysielala v hlavných správach tri či štyri dni po sebe priznanie svedka po mnohých rokoch, ktorého polícia a mafia donútili krivo svedčiť voči osobe pána Janíčka, na základe čoho bol neoprávnene vo väzení. Tento statočný jedinec si zaslúži hlbokú úctu a obdiv, lebo jeho svedectvo vlastne supluje to, čo majú v náplni práce politici, vedenie polície, prokuratúry a súdov, za čo sú aj nadštandardne odmeňovaní.

Vladimír Pavlík

Mafia na Slovensku v spojení s Justičnou mafiou v Trenčianskom kraji
materiál pre média

Chronológia zločinov páchaných na osobách: Ondreja Janíčka a Jozefa Strel číka
Mafia na Slovensku a Justičnou mafiou na Slovensku, od roku 1996 až po súčasnosť…

Etapa - rok 1996 -2000 - nedobrovoľné platenie výpalného mafiánskym skupinám, mafiánske útoky…
Etapa – 2000 - 2002 – vykonštruované, krivé obvinenie, ktoré zabezpečil za asistencie polície mafián P. Čongrády a to v spolupráci s nevlastným bratom, rodinným sudcom OS Pov. Bystrici JUDr. Róbertom Jankovským a neskôr Mafia a celá Justičná mafia v spojitosti s JUDr. Monikou Janovskou, vtedajšou sudkyňou OS TN, terajšou štátnou tajomníčkou a JUDr. Jozefom Janíkom sudcom KS TN, bývalým členom súdnej rady a šéfom Okresnej prokuratúry v TN, JUDr. A. Pompom.
Etapa - 2002-2014 – celé prepojenie Justičnej mafie a jej následná chobotnica.

PRE DÔSLEDNÉ POCHOPENIE 15 ROČNÉHO UTRPENIA A BOJA S JUSTIČNOU MAFIOU SOM MUSEL OPÍSAŤ SLED UDALOSTÍ A DÔKAZOV TAK, AKO SA UDIALI V POSTUPNOSTI:

I. Etapa:

Moje podnikateľské aktivity siahajú od obdobia 1990, predtým som pracoval v Československej námornej plavbe na zaoceánskych lodiach, neskôr na Slovensku, žil som usporiadaným životom, bezúhonný….. Od roku 1990 až do roku 2000 sa mi veľmi dobre darilo, do svojich 35 rokoch som prežil nielen ja, ale aj moja rodina a môj spoločník vo firme najkrajšie obdobie svojho života. V tomto čase sme boli mimoriadne aktívni a aj v podnikateľskej oblasti sa nám veľmi dobre darilo, vlastnili sme prosperujúce a ziskové spoločnosti. Boli sme úspešní podnikatelia, ktorí okrem iného v roku 1997 vydražili v dražbe v Nitre rozsiahlu nehnuteľnosť – historicky komplex z polovice 13. storočia, ktorý sa volal Fatima v lukratívnom centre Trenčína.
Od roku 1996 v čase nekompromisných mafiánskych praktík sme museli platiť výpalné skupine, ktorá vystupovala pod názvom „Ošovci“, kde bossom tejto skupiny bol Jozef Kucmerka. Po jeho smrti sme platili výpalné skupine Petra Čongrádyho, ktorého v Trenčianskom regióne zastupoval Rudolf Zúbek a brat Ľuboš Čongrády, ktorý podľa zdrojov prevzal vedenie v Považskej Bystrici a v Trenčíne. V tomto období sme platili výpalné od 20.000,- do 50.000,- Sk týždenne. Toto kruté výpalníctvo trvalo až do roku 2000. Po zrekonštruovaní prvej časti nehnuteľnosti Fatima to neskôr nebolo výpalné, ale priamo sa Mafiáni nanominovali ako nútená ochrana objektu, kde si privyrábali tak, že nás okrádali z príjmu a to priamo vyberaním vstupného, nakoľko robili kvázi ochranu, ako biletári a vybraté vstupné si nechávali pre seba.
V období od roku 1997, kedy sme v dražbe od exekútorského úradu, exekútorsky JUDr. Šupovej vydražili nehnuteľnosť Fatima, ktorá bola schátraná a v dezolátnom havarijnom stave sme začali ďalšiu časť svojho života. Začali sme túto nehnuteľnosť nákladne a náročne rekonštruovať a v roku 1998 sa nám podarilo otvoriť prvú časť pod názvom Bar Fatima. Druhú časť sme následne rekonštruovali a obnovený komplex sme slávnostnou recepciou otvorili 12. júla 2000 a to krstom, kde sme pozvali všetkých našich obchodných partnerov, zástupcov dodávateľských firiem, primátora Trenčína pána Žišku, ale aj športovcov, ako bol Paľko Demitra, kde krstným otcom sa stal Trenčan Štefan Skrúcaný.

Je potrebné uviesť, že celý čas od vydraženia nehnuteľností nás bez nášho vedomia monitorovala mafiánska skupina Sýkorovcov, pod vedením Bossa Petra Čongrádyho, ktorý nás nechal objekty nákladne zrekonštruovať a následne nás podľa všetkých dostupných a spoľahlivých zdrojov, ale aj podľa tvrdenia samotného Ľuboša Čongrádyho, ako aj tvrdenia R. Zúbeka dal zatvoriť, aby sa nekalým spôsobom za asistencie polície, súdov a prokuratúry tohto nášho celého komplexu zmocnil. Tieto informácie o našom zatvorení nám potvrdil okrem spomínaných v roku 2013 aj korunný svedok Tibor Jurisa, ktorý to počul aj od policajtov počas štatútu chráneného svedka, v čase keď ho strážili zložky polície…
Podľa tvrdenia Ľuboša Čongrádyho, celá brutálna akcia, o ktorej sme ja - Ondrej Janíček ako aj môj spoločník Jozef Strelčík nič nevedeli, ani netušili mala prepuknúť pri samotnom Slávnostnom otvorení - krste Fatimy, avšak údajne vysokopostavení policajti to nedovolili na základe pozvaných vplyvných hostí a to Paľka Demitru, primátora mesta Trenčín, predsedu okresného súdu v PB. a tak sa celá akcia naplánovala na deň 12.07.2000, kedy vtrhli kukláči a policajti do nášho obydlia, aby spravili raziu na adrese nášho pobytu i v priestoroch celého komplexu reštaurácie Fatimy a nás vzali bez jediného dôkazu do väzby, ak neberiem do úvahy sfalšovaný úradný záznam o zadržaní podozrivých, ktorý sfalšovala samotná polícia na príkaz.
Až vtedy nám došlo, že sme sa stali obeťami dobre premysleného plánu medzi mafiánskymi klanmi a to Ladislava Chromiaka, ktorý bol oprávnený v exekučnej dražbe u exekútorky JUDr. Šupovej v Nitre, v ktorej sme sa zúčastnili a nehnuteľnosti Fatimy vydražili a na druhej strane boli Sýkorovci na čele s bossom Čongrádym, ktorý bol rodený Trenčan a ktorý mal enormný záujem o Fatimu. Práve jemu sme nevedomiac vyfúkli Fatimu a tým dňom sme si podpísali náš rozsudok.

II. Etapa:

1.) 12.07.2000 - samotné vykonštruované vznesené obvinenie na podnet P. Čongrádyho, prostredníctvom riaditeľa úradu vyšetrovania Báčika, ktorý požiadal o nezákonnú domovú prehliadku, prostredníctvom spriazneného sudcu JUDr. Róberta Janovského. S tým, že došlo k zneužitiu právomoci verejného činiteľa a to tak, že na uvalenie väzby použili vyfabrikovaný sfalšovaný úradný záznam o zaistení O. Janíčka a J. Strelčíka na úteku, čo bolo zo strany OČTK klamstvo, čoho je dôkazom i neskôr zabezpečený pravý záznam o zadržaní obvinených, teda nás Ondreja Janíčka a Jozefa Strelčíka, kde je uvedené, že sme boli zadržaní na adrese v mieste trvalého bydliska. Týmto konaním začína v našich životoch úradovať okrem mafie, ktorá bola v týchto rokoch na Slovensku rozšírená i Justičná mafia prostredníctvom:
- nezákonných domových prehliadok, nakoľko príkaz na prehliadku bol na inú adresu, nie na tú, kde sa domová prehliadka konala ….
- vyfabrikované obvinenie, ktoré nebolo počas prípravného konania dokázané a ani pred súdom, aj napriek tomu sme boli odsúdení na základe dohody P. Čongrádyho so švagrinou JUDr. Monikou Jankovskou a nezákonne sme boli držaní vo väzbe 20 mesiacov.
- fyzické ublíženie, doslova dobitie bez dôvodu O. Janíčka pri zaisťovaní… ( zabezpečená fotodokumentácie z väzby)
- OČTK - nedovolila O. Janíčkovi zdravotné ošetrenie a v konečnom dôsledku polícia sfalšovala úradný záznam o zaistení a predvedení osôb O. Janíčka a J. Strelčíka, podľa dohody zo sudcom, aby uvalil na nás kolúznu väzbu, nakoľko polícia sfalšovala úradný záznam, že menovaní boli na úteku.
2.) Uvalená nezákonná kolúzna väzba tak, aby sme sa nemohli kontaktovať s rodinou, prvá korešpondencia od rodiny mi prišla po troch týždňoch. A podstatné dôvody prečo som bol zatvorený som sa dozvedel až z médií, teda časopisov, ktoré mali spoluväzni, a ktoré som si prečítal vo väzbe.
Počas domovej prehliadky polícia podľa už zabezpečených dôkazov podhodila O. Janíčkovi do bytu drogy, neskôr cca po 3. mesiacoch bol O. Janíček obvinený za prechovávanie psychotropných látok a prekurzorov. Vyšetrovaním sa zistilo, že nikto z policajtov nenašiel drogu, avšak aj tak toto obvinenie trvalo až do procesu pred OS Trenčín. Toto obvinenie slúžilo OČTK len ako dôvod, aby pri žiadostiach o prepustenie z väzby, ktoré sme podávali, a aby mohol súd odôvodňovať pokračovanie ďalšej nezákonnej väzby a to s poukazom na rozsiahlu trestnú činnosti, ktorá bola kompletne vyfabrikovaná.
Počas nezákonnej domovej prehliadky nám bolo odcudzené zlato, mobily a taktiež z kancelárskych priestorov hotovosť 90.000,-Sk, čo bola tržba a to v prítomnosti zamestnanca Dušana Kundru, všetky tieto skutočnosti sme taktiež ohlásili polícií. Stalo sa to pri prehliadke kancelárskych priestorov, ktorú vykonávali dvaja policajti za prítomnosti zamestnanca Dušana Kundru, ktorý túto hotovosť videl, policajti ho vykázali z kancelárie a v týchto priestoroch zostali sami a následne sa táto hotovosť už nikdy viac nenašla a ani nebola zaevidovaná v žiadnych záznamoch. Táto udalosť bola ďalším prejavom arogancie a likvidácie mňa a mojej rodiny zo strany polície hovorím práve o tej polícií, ktorá má ochraňovať bežných občanov.
A za všetky tieto tkz. úspechy polície, tej polície, ktorá nás pri domovej prehliadke okradla prostredníctvom niektorých svojich príslušníkov, tej domovej prehliadke na ktorú ani nemali nárok, pretože adresa na príkaze na vykonanie prehliadky bola úplne iná ako miesto, kde sa táto prehliadka konala, občania tejto krajiny zaplatili podľa zdrojov z médií v tom čase 1.000.000,- Sk. A nakoniec, pri tejto akcii, boli zadržaný aj skutočný mafiáni, tých však naše súdy prepustili, lebo tak sa dohodli, ešte pred vynesením rozsudku a to so samotným bossom Petrom Čongrádym a sudkyňou JUDr. Monikou Jankovskou, ktorá priamo kolaborovala s Mafiou.
Počas väzby sme podávali podnety na prešetrenie všetkých nezákonností na všetky dostupné inštitúcie: GP, KP, OP, Ústavný súd, Ministerstvo Spravodlivosti, Ministerstvo Vnútra, Inšpekcii MV… ale žiaľ, aj keď sme poukazovali na neprávosti a porušenia zákonov, nikto v tomto období to nechcel vidieť, alebo nemohol a to len z dôvodu spomenutých sudcov a mafiánov.
Vzhľadom na klamstvá, ktoré boli na nás vyfabrikované a tým, že sa pridelený vyšetrovateľ nezaoberal našimi podaniami bola mnou O. Janíčkom podaná zaujatosť na vyšetrovateľa Gaduša, ktorý sa vyjadril, že robí na vyšší záujem a vie, že do väzby nepatríme, avšak nemôže nič konkrétne urobiť (naše námietky, pripomienky - neriešil, boli vždy odmietnuté).
Taktiež som podával sťažnosť voči dozorujúcej prokurátorke Mgr. Silvie Fabovej, ktorá si neplnila svoje povinnosti ako dozorujúci prokurátor, ktorá sa sama vylúčila z dozorovania a úkonov, nakoľko sa cítila zaujatá voči mne O. Janíčkovi a mojej manželke M. Janíčkovej z nepriateľského vzťahu, nakoľko som na ňu podal trestné oznámenie.
Prokuratúra doručila všetkým stranám toto samo vylúčenie na základe zaujatosti sa samotnej prokurátorky, avšak tá naďalej konala vo veci ako dozorujúci prokurátor a táto zaujatá prokurátorka podala obžalobu na obvinených aj napriek tomu, že sa cítila zaujatá a zrušenie, respektíve vyjadrenie nadriadeného orgánu, či zaujatosť prijal alebo odmietol nebolo obvineným ako aj ich právnym zástupcom nikdy doručené i napriek tomu, že sama Fabová sa vyjadrila, vo svojom uznesení o vylúčení, že má nepriateľský vzťah k O. .Janíčkovi a jeho manželke M. Janíčkovej a to len preto, že sme od samého začiatku poukazovali na nezákonnosti a protiprávnosti páchané na našich osobách.
Dozorujúca prokurátorka zločiny a nesprávny a nezákonný postup voči nám zo strany tak polície ako aj korunného svedka prehliadala a nechala, aby v týchto nezákonnostiach a v obmedzovaní našich základných slobôd pokračovali a na koniec ešte podala na súd aj vyfabrikovanú obžalobu, ktorú len opísala z Uznesenia o vznesení krivého obvinenia.
Skorumpovaný vyšetrovateľ, a to riaditeľ Úradu vyšetrovania (ktorý zo zákona nemal vznášať obvinenie, nakoľko mu to zákon nedovoľuje) JUDr. Báčik, ktorého si pamätám ako neustále opitého a prepitého policajta viem to osobne, nakoľko som mal v Považskej Bystrici reštauráciu, kde i počas služby stále pil, neplatil si účty a mal som s ním osobné konflikty pre jeho arogantnosť voči personálu. Tento pán riaditeľ napísal nejaké obvinenie, ktoré sa nezakladalo na pravde, využili v tom čase tkz. korunného svedka Tibora Jurisu, ktorý už pred vyšetrovateľmi vypovedal, že tak ako je uvedené v žalobe, tak on vo veci nevypovedal, že on žalobu ani na Ondreja Janíčka a Jozefa Strelčíka nepodával a sťažoval sa aj počas výpovedí, že ho polícia donútila vypovedať ako chcú vyšetrovatelia, a nie tak, ako bola pravda. Uvádzal, že veľa krát mu polícia dala podpísať výpoveď, ktorú nikdy nečítal a ani nevedel, čo podpisuje. Tieto informácie potvrdzuje i samotná výpoveď policajta Beniatku, ktorý vo svojej výpovedi pred súdom uviedol, že T. Jurisa nikdy nepovedal moje meno ani meno môjho spoločníka, teda sám policajt priznal, že v čase keď ho Jurisa žiadal o pomoc pri vydieraní zo strany Rudolfa Zúbeka mená Janíček, Strelčík nikdy neuviedol.
- Vyšetrovateľ Gaduš, potom Frolo po vypočutí cca 70 svedkov, ktorí jednoznačne vypovedali v prospech O. Janíčka a J. Strelčíka opísali návrh obžaloby - teda iba komplet vznesené obvinenie (s tým, že neakceptovali predložené a zadovážené všetky listinné dôkazy, zmluvy. . . výsluchy, všetko v prospech O. Janíčka a J. Strelčíka).
- bola použitá nesprávna právna kvalifikácia, aby sme údajne spôsobili vyššiu škodu a mohli tieto nesprávne a nepravdivé tvrdenia uvádzať ako ďalší dôvod našej väzby.
Následne návrh vyšetrovateľa dostala zaujatá - vylúčená prokurátorka Mgr. Silvia Fabová a táto sa s ničím nevysporiadala a ani podľa všetkého nepreskúmala spis, keď rozhodla tak, že nebrala do úvahy všetky zadovážené dôkazy. Následne ju nezaujímal ani znalecký posudok na zdravotný stav, na kvázi poškodeného T. Jurisu, ktorý v tom čase bol vypracovaný na podnet vyšetrovateľa a výsledok bol šokujúci. Korunný svedok T. Jurisa bol paranoik so zmyslom k vzťahovačnosti a domýšľavosti… V obžalobe sa týmto táto dozorujúca prokurátorka nezaoberala, úmyselne tento dôležitý dôkaz prehliadala a opísala len Uznesenie vyšetrovateľa JUDr. Báčika, bez toho, aby akékoľvek naše návrhy, ale aj dôkazy v prospech nás použila . . . teda obžalobu podala aj podľa jej tvrdenia zaujatá prokurátorka.

Počas väzby nasledovali nezákonnosti páchané na našich osobách, a to:

T. Jurisa kvázi poškodený a korunný svedok sa zmocnil nášho majetku a to reštaurácie, ktorú sme mali v Považskej Bystrici v prenájme, kde sa stal novým majiteľom vrátane tovaru a vybavenia a to za asistencie polície. Naše trestné oznámenia, ako aj trestné oznámenia rodiny na Tibora Jurisu a na postup polície, boli záhadne všetky zastavené, alebo odložené. Iróniou celej tejto etapy je, že sme boli obvinení aj za nezákonné zmocnenie sa objektu TIBO, ktorý sme mali v prenájme s riadne podpísanou zmluvou o nájme, kde sme aj riadne s predchádzajúcim majiteľom prehlásili všetky energie na našu spoločnosť, riadne sme platili zálohové platby a zároveň sme doplatili vysoké nedoplatky na týchto energiách, ktoré vyprodukoval majiteľ reštaurácie a to p. Tibor Jurisa a ten sa po uvalení našej nezákonnej väzby nášho majetku komplet zmocnil.
Na Moniku Janíčkovú, manželku Ondreja Janíčka v čase jeho nezákonnej väzby, boli nasadení zločinci od Čongrádyho. Na jednej strane sa snažili vzbudiť dôveru, akože jej pomáhajú, na druhej strane nás a naše spoločnosti postupne likvidovali a ju zastrašovali.
Peter Čongrády poslal na manželku nájomcov, ktorí si prenajali reštauračné priestory, nakoľko nemala už peniaze na podnikanie, títo uhradili len prvý nájom a potom už neplatili, iba občas aj to len časť nájmu, čím ju postupne finančne totálne zlikvidovali. Najhoršie na tom bolo, že ich nedokázala z objektu akýmkoľvek spôsobom vyhodiť.
Podľa neskoršieho tvrdenia brata Petra Čongrádyho, Ľuboša Čongrádyho, nám povedal, že sám P. Čongrády poslal cez najatých nájomcov aj nášho advokáta JUDr. Gabriela Almášiho, ktorý sa počas 19. mesiacov kvázi o nás staral – robil pravidelného a dobre zarábajúceho poštára, pravidelne nás každý týždeň vo väzbe navštevoval a zavádzal od prvého mesiaca, že pôjdeme na slobodu. 2-krát mu musela Monika Janíčkova odovzdať raz 500.000,-SK a raz 800.000,-Sk za prepustenie na slobodu, nakoľko ako on sám tvrdil, má dobrého známeho krajského sudcu Eckarta, avšak nikdy nedodržal slovo, bola to pravdepodobne účelová taktika. Máme za to, že to bol práve on, ktorý sa snažil nás držať vo väzbe po dohode s P. Čongrádym čo najdlhšiu dobu, aby nás finančne úplne zruinoval, čo sa im aj darilo, presne podľa ich predstáv.
Neskôr, po prepustení z väzby, nám túto domnienku potvrdil sám Ľuboš Čongrády a povedal mi, že aj advokát Almáši bol človek najatý P. Čongrádyho a to preto, aby mal prehľad o nás a našom majetku a aktivitách a týmto si udržiaval moc nad nami. Bol to len a len poštár, ktorý mal vedieť o všetkých našich krokoch, ktoré sme spoločne s rodinou podnikali, aby sme preukázali pravdu, ale aj o našich majetkoch a nehnuteľnostiach. JUDr. Almáši zobral peniaze od mojej manželky za prítomnosti svedkov Ladislava Vavru a môjho otca, nikdy ich nevrátil a necelý mesiac pred hlavným pojednávaním nás už nezastupoval, pričom sa obohatil o cca 1.300.000,-Sk a opäť sme boli bezbranní a neskôr totálne zruinovaní. Nakoniec nás na hlavnom pojednávaní nemal kto zastupovať, lebo Almášiho aj keď mal všetko vyplatené sám P. Čongrády stiahol zo zastupovania, a tak bez jediného slova sa už nikdy neobjavil. V tom čase naša rodinná advokátka JUDr. Kučerová bola vo vysokom štádiu tehotenstva a počas hlavného pojednávania mala termín pôrodu, a tak sme boli odkázaní na milosť a nemilosť súdu, kde mali zločinci R. Zúbek a Ľ. Čongrády svojich advokátov a svoju „rodinnú sudkyňu“ JUDr. Moniku Jankovskú, s ktorou ako sme sa počas väzby dozvedeli bola urobená dohoda s hlavným bossom Petrom Čongrádym a zosnovali plán ako ukončiť celý prípad a za akú cenu.
Počas našej väzby na moju manželku robil Peter Čongrády nátlaky, aby prepísala nehnuteľnosť Fatima jeho ľudom, a to za naše prepustenie na slobodu, nakoľko nám hrozilo 5-12 rokov za mrežami. Tlaky na jej osobu boli silné, bála sa vtedy o maloletého syna i o svoj život a v tom čase už bola fyzicky, psychicky i finančne na úplnom dne.
Po veľkých tlakoch zo strany mafie, aby prepísala moja manželka nehnuteľnosti na mafiu sa rozhodla M. Janíčkova ako aj O. Janíček a J. Strelčík, že prepíšu nehnuteľnosť na Ladislava Vavra, aby ju uchránili pred mafiou a zároveň, manželia Vavrovci si museli vziať hypotekárny úver, aby sa mohli doplatiť práce a faktúry za rekonštrukciu celého komplexu, a zároveň sme sa tým snažili zachrániť našu nehnuteľnosť, dodnes tento hypotekárny uver splácam, aj keď nemám nehnuteľnosť stále prepísanú na seba.
Peter Čongrády v tom čase pracoval pre SIS, bol to veľavážený vplyvný občan, ktorý mal všade konexie, hlavne na súdoch, polícii a prokuratúre, tak to tvrdil, a za jeho tvrdeniami boli aj konkrétne „výsledk.“ Nemali sme ani potuchu kto sú to „Sýkorky“, pretože v predchádzajúcich rokoch od roku 1996 sme platili vždy výpalné skupine Ošovcom, ak sme neodovzdali peniaze načas, tak nám v čase keď sme boli na dovolenke dali mafiáni, údajne predlžená pravá ruka Petra Čongrádyho, Peter Vasko podpáliť celú diskotéku Elán v Považskej Bystrici. V tom období sme boli radi, že sme si mohli aspoň zachrániť holý život.
V čase väzby sa Peter Čongrády rozhodol, že nás prepustia z väzby ak dá manželka finančnú hotovosť, avšak keď mal informátora priamo cez advokáta tak vedel, že peniaze nemáme. Moja manželka nemala v tom čase finančnú hotovosť, tak to pasovalo Čongrádymu a ten vedel, že moja manželka pre moju záchranu urobí všetko, lebo vedela, že sme zatvorení nevinne, a tak súhlasila a dovolila Čongrádymu urobiť komplet zmluvu o pôžičke, zmenky, záložné právo na nehnuteľnosť na svojho právneho zástupcu Ágha v hodnote 650.000,-SK, nakoľko údajne toľko si sudca vypýtal, avšak nás neprepustili, a tak nám zostali oči pre plač a prvá pôžička, ktorú podpísala moja manželka, nevidela žiadne peniaze, nebolo ani to sľúbené prepustenie, ale len dlžoba. Potom sa Peter Čongrády rozhodol v októbri 2000 dať zatvoriť svojho brata Ľuboša Čongrádyho, vzhľadom na jeho nekontrolovateľnosť v silnej drogovej závislosti, a tak vyfabrikoval obvinenie a polícia Ľuboša Čongrádyho pred reštauráciou Fatima v októbri 2000 zatkla a posadila do väzby a to len preto, že Ľuboš Čongrády bol nebezpečný, silne drogovo závislý, vždy so zbraňou v ruke, v tom čase ohrozoval ľudí a tým aj svojho veľkého brata a bossa Petra Čongrádyho. Ten sa bál o seba, aby ho brat neohrozil a nedostal ho do zlého svetla, nedostal sa do nemilosti, a aby ho „vydarený“ brat nestrhol na dno. Brata takýmto spôsobom obetoval a dal zatvoriť do väzby (inak bol v takom stave, že by musel ísť na protidrogové liečenie čo by dobrovoľne Ľuboš Čongrády nikdy neurobil a preto toto bolo najlepšie možné riešenie ako upratať nepodareného brata bezbolestne a hlavne, aby sa napravil. Toto aj sám Ľuboš Čongrády vedel už počas väzby, dokonca neskôr bol povďačný bratovi, že to tak urobil...).
Týmto konaním zabezpečil Peter Čongrády, aby Ľuboša Čongrádyho pridali k nám do prípadu a tak sa náš prípad stal zaujímavejší a predĺžila sa doba nášho väznenia ako aj kvázi vyšetrovania, úmyselne ho nedali na samostatné konanie.
Napriek tomu, že Ľuboš Čongrády bol v minulosti viac-krát súdne trestaný i to, že bol obžalovaný v 6 skutkoch obžaloby, hrozilo mu 5-12 rokov, bol obžalovaný z prechovávania drog a to 25 dávok pervitínu, ktoré mal u seba v čase, keď ho polícia predviedla na policajnú stanicu a tieto drogy mu polícia našla počas osobnej prehliadky, ho rodinná sudkyňa, švagriná JUDr. Monika Jankovská zo skutku drog záhadne bez jediného dôkazu v jeho prospech oslobodila.
NEUVERITEĽNÁ AROGANCIA MOCI - Toto považujem za výsmech justície a prejav tej najväčšej arogancie moci, s ktorou sudkyňa JUDr. Jankovská narábala a v našom prípade veľmi dobre narábala, ale len pre svojich rodinných komplicov mafiánov.
Ďalších 550.000,-Sk si musela opäť Monika Janíčkova požičať od JUDr. Štefana Ágha, právneho zástupcu P. Čongrádyho, tak ako povedal Peter Čongrády ak chce dostať svojho manžela z väzby na slobodu. To sa aj stalo a opäť tá zúfala Janíčková, čo by neurobila pre svojho nevinného manžela. V tom čase by sa aj diablovi upísala. Ona sa aj upísala, avšak v tej dobe to tak nechápala a nevedela. Tu však už Monika Janíčkova mala v rukách rukolapný dôkaz že Peter Čongrády je rodina s JUDr. Monikou Janovskou. Nepovedal presné podrobnosti len povedal, že je to všetko v jeho rukách a bude tak, ako on povie, že spis dostane sudca, ktorého si on zoberie, lebo Jankovská mu je zaviazaná a je to jeho blízka rodinná príbuzná. A rozhodnutie súdu bude taktiež také, ako on povie. A tak sa aj stalo. Peter Čongrády povedal, že spis dostane a bude mať pridelený rodinná sudkyňa JUDr. Monika Jankovská, tak sa aj stalo, spis bol pridelený JUDr. Monike Jankovskej. Ďalej povedal mojej žene, že všetko máme vyhraté, len to bude niečo stáť.... Povedal, že peniaze za prepustenie dostala a že do mesiaca sudkyňa prepustí na slobodu O. Janíčka a J. Strelčíka a jeho brata Ľ. Čongrádyho a sľúbil, že už na vianoce 2001 budeme doma. Tak sa aj stalo a 31.11.2001 sudkyňa JUDr. Jankovská rozhodla a prepustila nás z väzby, tak ako povedal Peter Čongrády. Avšak opäť sa chybička vloudila a prokurátorka sa odvolala a naše prepustenie riešil v odvolacom konaní KS Trenčín.
Náš spis bol pridelený sudcovi JUDr. Janíkovi a ten, čuduj sa svete rozhodol, že nás neprepustí, nakoľko je potrebné vypočuť korunného svedka Tibora Jurisu a musíme byť vo väzbe do jeho vypočutia, ktoré bude do mesiaca. To sa však vďaka súdu a polícií nikdy nestalo a samozrejme - mafia fungovala. V odvolacom konaní, keď sme žiadali KS Trenčín, aby zabezpečil T. Jurisu na pojednávanie, toto už sudca JUDr. Janík nepotreboval a zamietol naše odvolanie, aj napriek tomu, že Tibor Jurisa nikdy nevypovedal, nepovažoval to za potrebné a záhadne sa stotožnil len so vznesením obvinenia.

III. Etapa:

Začala bezprostredne s vytýčením Hlavného pojednávania, ktoré začalo 13.01.2002 na Okresnom súde Trenčín, na čele s predsedkyňou JUDr. Monikou Jankovskou, tohto času už Štátnou tajomníčkou, druhou najvyššie postavenou osobou na Ministerstve spravodlivosti, ktorá zastupovala štát, a ktorá by mala predstavovať tú najväčšiu autoritu spravodlivosti a čestnosti. Bola to sudkyňa, ktorá priamo kolaborovala s Mafiou, tak ako nám to bolo povedané, a to Petrom Čongrádym, bola to rodinná príbuzná Čongrádiovcov.
Musíme ísť do samej minulosti rodiny Jankovskej v Trenčíne a jej pôsobenia.
Manželia Jankovský, ktorí mali staršieho syna, v súčasnej dobe MUDr. Tibora Jankovského, poslanca za stranu Smer, ktorý v župných voľbách získal mandát poslanca a zároveň je manžel štátnej tajomníčky MS SR JUDr. Moniky Jankovskej a mladšieho JUDr. Róberta Jankovského, ktorý je podpredsedom okresného súdu v Považskej Bystrici a zhodou okolností je to ten sudca, ktorý nás bral do väzby aj keď sa údajný skutok stal v Trenčíne a mal rozhodovať o vzatí do väzby súd v Trenčíne.
Okrem svojich dvoch synov si do pestúnskej starostlivosti rodičia Jankovský zobrali deti z detských domovov, ktoré dovŕšili tri roky no a medzi takéto deti, okrem iných patrili aj súrodenci Čongrádiovci a to staršieho Petra, mladšieho Ľuboša a ich nevlastnú sestru Evu, dosť vplyvnú osobu, ktorá je momentálne jediná žijúca, ale zatvorená vo výkone trestu.
Manželia Jankovský vychovávali všetky deti tak, akoby boli všetci súrodenci, teda boli nevlastní súrodenci, ktorí si veľmi dobre rozumeli až do dospelosti hlavne s Pertom Čongrádym, preto sa vždy oslovovali brácho, i po tom, ako sa po dovŕšení 18. rokoch odsťahovali. Jediný, ktorý naďalej žil v rodine aj po dovŕšení dospelosti bol práve Peter Čongrády, ktorý išiel študovať na Vysokú vojenskú školu, a ktorý sa pravidelne vracal do rodiny Jankovských . Títo mali k sebe veľmi blízko, navštevovali sa, pomáhali si, ba dokonca si boli vzájomne aj na svadbách bratov Jankovských. Vzťah k Ľubošovi nebol tak ideálny ako s Petrom Čongrádym, nakoľko Peter bol inteligentný a rozumný. Bratia Jankovský a Peter Čongrády si mimoriadne dobre rozumeli a navzájom si pomáhali.
Bohužiaľ až tak dobre, že za asistencie Justície a Mafie mne O. Janíčkovi a J. Strelčíkovi zmenili život na nepoznanie. Urobili z nás zločincov, mafiánov, kriminálnikov a to len preto, aby sa zmocnili našich nehnuteľností v centre Trenčína, okradli nás a doslova zruinovali.
Ja Ondrej Janíček som tieto tlaky ustál po zdravotnej stránke, finančnej ťažšie síce okradnutý, ponížený, poškodený s celoživotnou nálepkou MAFIÁN, ktoré mi bohužiaľ čiastočne so zlých a neoverených zdrojov urobili média.
Zle však dopadol môj spoločník Jozef Strelčík, ktorý pod ťarchou prežitého, poníženia, nespravodlivej väzby v roku 2000 až 2002, krivdy, nečestnosti, policajnej mašinérie, justičnej mafie, samotných mafiánov skončil tak, že sa od roku 2007 začali u neho prejavovať depresie, výčitky, tlaky, poníženie, zlomenie ega. Snažil sa bojovať, hanbil sa, skúšal sa sám liečiť rôznymi antidepresívami dokonca i alkoholom, siahol si na život. Stále sme pri ňom tak ja, ako aj moja manželka a moje deti. A v roku 2010 sa nám podarilo, aby sa začal liečiť. V súčasnosti trpí nevyliečiteľnou psychickou poruchou - bipolárnou afektívnou poruchou, ktorá mala rozsiahle štádia.
Pre jeho chorobu, a preto, aby netrpel som mal rešpekt a nikdy som sa nechcel vrátiť k minulosti, ktorá je pre nás mimoriadne citlivá a bolestivá, ale potom čo mu v roku 2012 urobila naša SPRAVODLIVOSŤ som sa rozhodol prehovoriť a nabral som síl bojovať za spravodlivosť, napraviť krivdy páchané na našich osobách.
Nikdy som nechcel použiť média, lebo práve média nás spolu s justíciou úplne zlikvidovali, poslali až na samé dno na základe neoverených informácii a zmanipulovaných dôkazov. Vďaka mojej rodine, ale aj čestnému pracovníkovi v polícií som nabral posledné sily a schopnosti, aby som všetko zlo, zločiny a nespravodlivosť odhalil. V tomto mojom – našom prípade sa jedná o mimoriadne vplyvné a vysokopostavené osoby justície, preto bez Vašej pomoci, právom nazývanú mimoriadnu organizovanú skrytú MAFIU JUSTÍCIE neodhalím, lebo menovaní sa postavili nad zákon a myslia si že zo svojej pozície si môžu dovoliť všetko.

Vrátim sa spať k 3 etape zločinu.

V období, keď zinscenovali moje – naše krivé obvinenie začal Peter Vasko, predĺžená ruka Petra Čongrádyho v Trenčíne spoločne aj s Petrom Čongrádym vyvíjať silný nátlak na moju manželku M. Janíčkovú, aby im prepísala nehnuteľnosť Fatima v Trenčíne, lukratívne sídlo hneď priamo pod Trenčianskym hradom.
Medzi ďalšie psychické nátlaky zo strany Čongrádyho a Vaska bol pokus o podplatenie Ladislava Vavra a to vo výške 5 mil. Sk. Práve jemu zo strany mafie bola ponúknutá táto hotovosť keď už vedeli, že sú nehnuteľnosti napísané na neho a na jeho manželku. Ponuka znela, že túto odmenu dostane ak celý komplex Fatima prepíše na nich a oni sa už postarajú o fyzickú likvidáciu Ondreja Janíčka a jeho rodinu a Jozefa Strelčíka. Tieto informácie Ladislav Vavro priznal až počas vyšetrovania, ktoré bolo znovu otvorené v roku 2012. a to v súvislosti s korupciou štátnej tajomníčky MS SR JUDr. Jankovskej.
Hlavné pojednávanie, ktoré vytýčila Jankovská trvalo spolu 9 dní a skončilo 10. marca 2002 vynesením rozsudku. Rozsudok bol výsmechom celej Justície. Hlavne preto, že polícia dostala zločincov Zúbka a Čongrádyho Ľuboša. Avšak JUDr. Jankovská sa postarala o to, aby ich očistila, a aby zločinci mohli ďalej páchať zločiny po prepustení na slobodu.
Všetci obžalovaní boli vinní avšak aj J. Strelčík aj ja O. Janíček a to aj napriek tomu, že korunného svedka kvázi poškodeného T. Jurisu sudkyňa JUDr. Jankovská na pojednávanie úmyselne nedala predviesť, tu je nutné sa spýtať prečo? Azda, preto, že si to neželali vyššie záujmy, o ktorých sme sa tu už zmienili.
Tresty boli z podania úst JUDr. Jankvoskej smiešne, vo výške presne toľko, koľko obžalovaní zločinci Zúbek, Čongrády sedeli v kolúznej väzbe, viď rozsudok.
Rudolf Zúbek sedel 20 mesiacov a rozsudkom aj dostal 20 mesiacov, Ľuboš Čongrády sedel 17 mesiacov a rozsudkom aj dostal 17 mesiacov. O. Janíček a J. Strelčík nikdy predtým netrestaní, boli obžalovaní v dvoch skutkoch, ktoré boli objasnené v prospech nás sedeli 20 mesiacov a rozsudkom dostali 15 mesiacov a boli vinní, a to preto, aby nás sudkyňa doslova naservírovala Mafii, aby dokonali na nás všetky rozbehnuté zločiny, chytili si nás podpísanou zmenkou za prvé, druhé prepustenie na slobodu, teda za korupciu, následne po vynesení rozsudku a prepustení sme sa nemali kde skryť, lebo Jankovská podľa všetkých dostupných dôkazov a podľa tvrdenia žiadala po 1 000 000,- korún na osobu za prepustenie na slobodu.
Sudkyňa JUDr. Jankovská nás 10. marca prepustila z väzby na slobodu. Prokuratúra sa odvolala, čo bolo pochopiteľné, zostali sme vo väzbe do 13. Marca, teda 3 dni, potom nás prepustili z väzby, prokuratúra stiahla záhadne sťažnosť a nás prepustili na slobodu. 13. marca 2002 vo večerných hodinách z Leopoldovskej väznice. Už ráno 13. marca telefonicky Peter Čongrády kontaktoval Ladislava Vavru a informoval ho, aby sa pripravil ísť po nás do Leopoldova a aby nás pripravil, že musíme platiť za svoju slobodu a keď nie finančne, tak zaplatíme aj tú najvyššiu cenu ak nebudeme poslušní.
Túto informáciu L. Vavro povedal Monike Janíčkovej. Podstatné divadlo spočívalo v tom, aby to vyzeralo tak, že všetko zariadil, čo aj zariadil Peter Čongrády, ktorý od nás požadoval 3.000.000,-Sk, ktoré ako tvrdil, musel dať sudkyni JUDr. Monike Jankovskej za prepustenie. Dokoca v čase keď nás uniesli tvrdil Čongrády, že Okresnému prokurátorovi JUDr. Pompovi musel zaplatiť on sám, tie peniaze od nás nechce, ale stálo to cez 1 mil. Sk a prokuratúra za tieto peniaze stiahla svoje odvolanie proti vynesenému rozsudku Okresného súdu Trenčín, čiže proti JUDr. M. Jankovskej. Peter Čongrády dal svoje slovo, že nikto z obžalovaných sa neodvolá, takto nám dal Peter Čongrády príkaz neodvolať sa proti rozsudku, ktorý musíme poslúchnuť. Ako tvrdil Čongrády celý spis musí ísť do archívu, nikdy nesmie uzrieť svetlo sveta. Opakoval, že zariadil aby sa ani prokuratúra neodvolala, čo bolo v tom čase najväčšie svedectvo o moci mafie v tých najdôležitejších inštitúciách.
Boli sme nevinní a vo väzbe nás držali 20 mesiacov, pripravili nás o byty, autá, spoločnosti, skrachovali sme, poškodili nám meno a za toto sme mali ihneď za prepustenie dať 3.000.000,-Sk a ešte pod hrozbou našej fyzickej likvidácie. Stratili dme skoro všetko, najhoršie na tom bolo to, že sme sa nemali kde skryť a žiadať o pomoc, keď tak polícia ako prokuratúra a súdy boli totálne skorumpované a proti nám.
JUDr. Monika Jankovská nás naservírovala priamo vysokým členom rodinnej mafii, aby nás ďalej vydierali a totálne psychicky, fyzicky a finančne zruinovali.

DÔKAZY:

1.) Ihneď po prepustení z väzby na slobodu nás násilnou formou uniesli Peter Vasko a spol. priamo k P. Čongrádymu do Bratislavy, aby nás donútili prepísať prosperujúcu spoločnosť Servisná podnikateľská agentúra, s.r.o., ktorá vlastnila časť komplexu a to bar Fatima a to preto, lebo Čongrády musel sudkyni Monike Jankovskej zaplatiť 3.000.000,-Sk za prepustenie na slobodu plus starý dlh Ághovi 550.000,-Sk a v čase našej väzby sa Čongrády spojil s Englartom a vyfabrikovali pohľadávku cca 800.000,-SK, najskôr sme nesúhlasili, avšak strach o svoje životy a životy svojich najbližších rodinných príslušníkov sme neskôr súhlasili rozhodli sme sa ihneď, lebo hrozilo, že siahnu na život môjho syna. Už v tom období nám bolo jedno, že prídeme o majetky, v hre bolo to najpodstatnejšie a to zachrániť si holé životy, lebo nebolo úniku pred mafiou, políciou ako aj pred deravou skorumpovanou justíciou a prokuratúrou.
ČESTNÝ vyšetrovateľ vzniesol voči org. skupine obvinenie a v súčasnosti je už podaná obžaloba na OS Trenčín za obzvlášť závažný trestný čin pod sp.zn: CVS: PPZ – 367/NKA –PZ-ZA-2012
2.) Po dokončení procesu a vynesení rozsudku v roku 2002, Okresného súdu Trenčín, tak ako som vyššie písal, bol na nás vyvíjaný nátlak a hrozba, že sa nemôžeme proti rozsudku odvolať, nakoľko Čongrády tvrdil, že dal svoje slovo sudkyni JUDr. Jankovskej a okresnému prokurátorovi JUDr. Pompovi. Nikto rozsudok nesmie vidieť, musí ísť do archívu, nakoľko je písaný na mieru, ako sa dohodol so sudkyňou JUDr. Monikou Jankovskou sám Čongrády. Jeho kontakt, slovo má veľkú hodnotu a váhu a nikto to nesmie porušiť a preto sme sa v prvopočiatku museli tváriť, že súhlasíme. Rozsudok prišiel asi po 5 týždňoch a môj otec a mamina, ktorí od prvopočiatku stáli pri nás a dôverovali nám a verili v našu nevinu sa odvolali a tým som argumentoval počas besnenia Čongrádyho, ktoré nemalo konca. Vďaka Ivanovi Kováčikovi, majiteľovi rádia Dúha sa nám nič nestalo, pretože ten nás vtedy schoval.
3.) Potom, ako sme sa odvolali, vďaka aj mojim rodičom nám bolo vyhrozené, museli sme sa skrývať.
V tom čase Čongrády, Vasko, Cvaško a Baštyová vydieraním a nátlakmi získali od nás nedobrovoľne, pod hrozbou našej fyzickej likvidácie celú našu spoločnosť Servisná podnikateľská agentúra, s.r.o. aj s lukratívnou nehnuteľnosťou. Súbežne odkúpili neexistujúcu pohľadávku 800.000,-SK, z ktorej po určitom čase vznikla pohľadávka 54.000.000,-SK čím nás následne vydierali ďalej a túto pohľadávku si uplatňovali cestou Okresného súdu Trenčín, kde mali aj podľa ich tvrdení dobré kontakty na základe čoho dosiahli na OS Trenčín predbežné opatrenie, čím nám do dnešného dňa zablokovali možnosť nakladať s nehnuteľnosťami, aj keď OS TN, odmietol rozsudkom výšku tejto pohľadávky, avšak predbežné opatrenie nezrušil.
Po podanom odvolaní proti rozsudku 5T/444-2001 Okresného súdu Trenčín (T. Jurisa) sa Čongrády opäť podujal na sprostredkovanie kontaktu medzi jeho známym sudcom Krajského súdu Trenčín JUDr. Jozefa Janíka.
Ako tvrdil Čongrády, bol to jeho človek a opäť požadoval od nás 1.000.000,-Sk za to, že rozsudok zruší a budeme úspešní v odvolacom konaní, a že všetko zariadi, ale musíme byť rozumní.
Vzhľadom na to, že sme v tom čase nemali žiadne finančné prostriedky a báli sme sa podpísať rôzne vopred pripravené zmluvy, ktoré sme vedeli k čomu smerujú, sme hrali hru, aby sme natiahli čas.
Neskôr nás priamo navštívil sudca KS TN JUDr. Janík, stretnutie zabezpečil priamo sám Peter Čongrády, ktorý si prišiel po peniaze, ktoré sme nemali. Prípad sme ohlásili a je vedený na KS Nitra/ I. stupeň, keďže sme neodovzdali úplatok pre sudcu JUDr. Janíka, sudca Janík zamietol našu sťažnosť a korunného svedka T. Jurisu ani nepredvolal ani opäť nebol predvedený a pred súdom opäť nevypovedal.
Podali sme aj trestné oznámenie na sudcu JUDr. Janíka a spol. Bolo začaté voči nemu trestné stíhanie, začali sme spolupracovať s políciou, ktorá zabezpečila aj videonahrávky (časť z týchto nahrávok sa záhadne stratila, na iných sa vraj záznam, zle nahral, ale podstatné je, že výnimočný a čestný vyšetrovateľ sa dostal k nahrávkam a zadovážil ich do spisu.), zastavené konanie opäť po asi dvoch rokoch otvorili, v čase keď sudca Janík už sedel v sudcovskej rade.
Korupciu, ktorú sme okamžite nahlásili sa začala vyšetrovať, celé konanie trvalo od podania 2004 po súčasnosť, situácia sa zvrtla a z poškodených sme sa stali obžalovaní. Ukončené 1. stupňové konanie Okresného súdu Nitra nás rozsudkom sudkyňa uznala vinnými za ohováranie a poškodzovanie mena sudcu JUDr. Janíka, aj keď na videonahrávkach je jasné citované, že sudca JUDr. Janík si pýta úplatok 2x po 500 tis. Sk a ospravedlňujúci list tak súdu aj jemu a jeho rozhodnutia budú podľa spravodlivosti. Dopadli sme tak, že J. Strelčík obišiel bez trestu a O. Janíčkovi bol udelený trest 165,-Eur zato, že použili konkrétnu osobu sudcu Krajského súdu JUDr. Janík a nie neznámu osobu rozsudok nám bol doručený až na moju urgenciu viac ako po 5 mesiacoch, nakoľko podľa tvrdení, ak by nás súd uznal nevinnými, tak by muselo pokračovať podanie na skorumpovaného sudcu JUDr. Jozefa Janíka.
Pokračovalo vydieranie Petrom Vaskom, Františkom Cvaškom - odnožami Čongrádyho, v prípade vyfabrikovanej pohľadávky vo výške 54.000.000,-Sk. Podali sme trestné oznámenie po smrti Petra Čongrádyho, nakoľko sme sa rozhodli spolupracovať s políciou, aj keď sme nemali iné možnosti - opäť chobotnica mafie na polícii na prokuratúre zabezpečili zastavenie trestného stíhania, opätovne v roku 2012 som požiadal o obnovenie trestného stíhania za pokračujúci obzvlášť závažný trestný čin organizovanou skupinou, ktoré v súčasnosti úspešne dovŕšilo do obvinenia konkrétnej osoby a to vďaka čestnému a neskorumpovanému vyšetrovateľovi, ktorému nebolo zaťažko si zabezpečiť všetky spisy a poskladať si skladačku zločinov páchaných na našich osobách...
Trinásť rokov som sa snažil nejakým spôsobom zabezpečiť výpoveď T. Jurisu, ktorý sa úplne stratil, naposledy s ním komunikovala sudkyňa JUDr. Jankovská v čase hlavného pojednávania, ktorá to prehlásila v rozsudku v marci 2002 a odvtedy som iba pátral po jeho osobe, ale vždy bezúspešne. Myslel som vždy na to najhoršie, keďže som to peklo sám prežil, že ho niekto odstránil, či už polícia ,alebo mafia, akoby sa pod zem prepadol.
Pri obnovení trestného stíhania mafiánov v roku 2012 mi sám vyšetrovateľ dal otázku:,, p. Janíček prečo nepodáte obnovu konania vo vašom prípade, veď vo vašom spise sa nenachádza ani jeden dôkaz o vašej vine, všetkým bolo a je jasné, že prípad bol o niečom inom, len nie o Vás a Vašom nejakom trestnom čine.
Potom, ako sa kladne rozbehlo trestné konanie, tak s odstupom času začali svedkovia vypovedať prestali sa báť a dozvedel som sa pravdu a nadobudol som presvedčenie a vieru v spravodlivosť. Nabral som opäť odvahu bojovať za spravodlivosť a podal som obnovu konania na pôvodné konanie, kde rozhodovala sudkyňa JUDr. Monika Jankovská a kde bol korunný svedok T. Jurisa, lebo to bol začiatok nášho celoživotného utrpenia a traumy.
A tak som v januári 2012 podal Obnovu konania, lebo z vyšetrovacieho spisu som sa dozvedel o kazete, kde Vavro nahral svojho kamaráta T. Jurisu s priznaním, že polícia T. Jurisu donútila krivo vypovedať pod nátlakom. Vedel som, že obnova konania nie je jednoduchá, ale po tom ako som všetko povedal svojej rodine, rodičom a ich podpore som sa rozhodol, že podstúpim všetku tortúru, ale aj tlaky na moju osobu a pôjdem do obnovy konania. V Obnove konania vystupujú mená skorumpovaných sudcov, ako aj druhej najsilnejšej osoby na Ministerstve spravodlivosti Slovenskej republiky JUDr. Moniky Jankovskej, ktorá pre mňa - nás znamená najhoršie zlo, nečestnosť a skorumpovanosť, nemorálnosť toho najvyššieho stupňa. Postupne som zistil, že bojovať so samotnou spravodlivosťou je nad ľudské sily, navyše keď sa jedná o tak významné a vplyvné osoby verejného života, ktoré si svojou mocou a protizákonnosťami uzurpujú svoju moc. Známym sudcom, ako aj niektorými inými známym som bol odhováraný, aby som sa nepúšťal do boja s nimi, lebo majú nepredstaviteľnú silu a moc, budú sa ma snažiť umlčať a zničiť, kriminalizovať až podľahnem prevahe, avšak ak všetkých v našej spoločnosti umlčia, tak už nikto nebude mat síl poukázať na nezákonnosti, korupciu na tých najvyšších miestach.
Musím veriť v spravodlivosť a rozhodol som sa osloviť aj média, lebo to už nie je len o mne – nás, ale aj o celej spoločnosti v ktorej žijeme a vyrastajú naše deti....
Skôr som nemohol podať toto svedectvo, lebo mi chýbal podstatný článok dôležitá osoba a to hlavný aktér, ktorý ako som si myslel bol ten, čo nám zničil životy, pritom to bola obeť, ktorú použila mafia a Justícia na svoje špinavé veľdielo. Bohužiaľ štrnásť rokov utrpenia a jeden zničený život nám už nikto nikdy nevráti. Ale mojou osobnou povinnosťou je odhaliť zločin obrovských rozmerov na ktorom sa podieľala skorumpovaná justícia. Toto už nie je vo všeobecnej rovine, toto je o konkrétnych osobách –sudcoch, ale aj tých na ktorých sa obyčajný človek v našej spoločnosti obrátil o pomoc a to ministrov, predsedu vlády SR, generálneho prokurátora až po prezidentskú kanceláriu.
Pocit zadosťučinenia, očistenia sa a spravodlivosti ma hnal ďalej a bol som donedávna presvedčený, že úspešne prebiehala obnova konania. Najpodstatnejší v obnove konania bol korunný svedok a to Tibor Jurisa, ktorý sa od roku 2002 počas hlavného pojednávania záhadne stratil, pátral som po ňom po vlastnej línii u jeho rodiny, jeho bývalých známych, nič som nezistil. Až v októbri 2013 sa mi podarilo zohnať kontakt na neho, dlhé roky som žil v tom, že ho fyzicky zlikvidovala polícia, alebo mafia, nakoľko tak pre jednu aj druhú stranu sa stal nepohodlným.
Tibor Jurisa sa musel kvôli svojej bezpečnosti, nakoľko mu bolo vyhrozené smrťou vysťahovať z miesta trvalého bydliska do zahraničia a to v čase, keď prebiehalo hlavné pojednávanie v roku 2002 na OS Trenčín, následne po telefonickom rozhovore s JUDr. Monikou Jankovskou, ktorá mu odmietla dať ochranu, keď chcel ísť vypovedať na súd a keď jej oznámil, že mafia, teda Peter Čongrády mu zakázal sa dostaviť vypovedať na hlavné pojednávanie a to pod hrozbou jeho fyzickej likvidácie. Potom ako zistil, že sudkyňa JUDr. Jankovská mu odmietla dať ochranu, aby sa mohol dostaviť na hlavné pojednávanie a keď s hrôzou zistil, že sa nemá na koho obrátiť musel nedobrovoľne opustiť našu krajinu a ujsť sa skryť do zahraničia, aby si zachránil svoj holý život.
Bol to korunný svedok v našom prípade a bez jeho výpovede pred súdom som nemohol dosiahnuť čestné a spravodlivé rozhodnutie, lebo Jankovská s Čongrádym už dávno rozhodli. Preto som celých 14 rokov po ňom pátral, vždy bez výsledne až po podaní obnovy konania, keď svedkovia v inej veci vypovedali som zistil ďalšie šokujúce skutočnosti, ktoré som uviedol aj do obnovy konania. Počas obnovy konania vyšli na povrch nové skutočnosti, ale najpodstatnejšia bola tá, že sa nám za pomoci OS v Trenčíne podarilo nájsť korunného svedka a zabezpečiť jeho výpoveď pred súdom.
Je potrebné uviesť, že som v záujme spravodlivého súdneho procesu žiadal, aby celá vec bola delegovaná a prejednávaná mimo celú Trenčiansku pôsobnosť a podal som zaujatosť, tak na celé plénum na OS v TN, ako aj na KS v TN. Mojej žiadosti mi nebolo vyhovené, a to aj napriek tomu, že tie isté dôvody som uvádzal pri prejednávaní korupcie JUDr. Janíka a bolo mi vyhovené. Vedel som, že to bolo úmyselné a obzvlášť aj preto, lebo sám sudca JUDr. Straka, ktorý mal vo veci obnovy konania rozhodovať sám podal zaujatosť z dôvodu priateľského pomeru k bývalej sudkyni JUDr. Jankovskej a nechcel vo veci obnovy konania konať, avšak rozhodnutím KS v TN a rozhodnutím NS SR mu pridelený spis zostal a tak rozhodoval zaujatý sudca, ktorý sa o svojej zaujatosti vyjadril tak písomne ako aj ústne.
Tibor Jurisa sa dostavil vypovedať pred OS v Českých Budějoviciach 27.11.2013, kde som sa s ním prvý krát stretol. Jeho šokujúca výpoveď pred OS v Českých Budějoviciach, kde popísal ako bol vydieraný políciou, ako bol pod neustálym tlakom a musel krivo vypovedať ma šokovala, dokonca som bol zhrozený, keď oznámil, že toto všetko povedal do telefónu sudkyni JUDr. Jankovskej a tá nič nespravila pre nápravu, iba sa mu vyhrozila, že dostane 50 000 pokutu. Jeho žiadosti o ochranu pred Čongrá


5.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   25. 8. 2019, 17:45 avatar
Zabaľte sa vy buzeranti protislovenskych skurveny nakazený nalozte sa do toho ogrcaneho lietadla a palte do piče. Mate na to 72 hodín


6.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   25. 8. 2019, 17:45 avatar
Doteraz všetci ponovembroví poslanci podpisovali ústavný sľub ako svojprávne osoby. Ani jeden z nich neprišiel z Pezinskej psychiatrie, v sprievode opatrovníka, ktorý za neho ústavný sľub podpísal. To znamená, že pokiaľ neplnia to, k čomu sa svojim podpisom zaviazali, pričom bolo preukázané, že svojim podpisom potvrdili, že vedia nielen písať, ale aj čítať, mali by niesť aj primeranú zodpovednosť, buď stratou mandátu, alebo trestno-právnou zodpovednosťou. VY STE BOLI V SKUTOČNOSTI PRVOPOČIATKOM TOHLO ZLA, TÝCHTO EKONOMICKÝCH A POLITICKÝCH ZLOČINOV, AKO AJ ZLOČINOV PROTI ĽUDSKOSTI, LEBO STE TO BOLI VY, Z MEČIAROVSKO-SLOTOVSKEJ PROTISLOVENSKEJ ČEĽADE, KTORÍ STE TOTO VŠETKO CEZ ZÁKONY ODOBRILI. TEDA, STE TO LEGAZILOVALI!!! A tá ostatná, zasraná smradľavá protislovenská čeľaď z dzurindovskej a ficovskej koalície nielen v tom pokračovala, ale to aj zdokonaľovala.

Ústavný sľub, ktorý ste skladali a podpisovali, TO JE VLASTNE ZMLUVA S OBČANMI SLOVENSKA, LEBO STE NADŠTANDARDNE Z ICH DANÍ PLATENÍ – A PRETO JEHO PLNENIE MUSÍ BYŤ PRE VÁS ZÁKONOM NAD ZÁKONMI.Takže si porovnajme jeho text s realitou, pričom realita toho všetkého, to znamená, Vaše volebné obdobie, ktoré ste tu ako 150 kusov zbabelej protislovenskej čeľade preflákali, je tak údesná, že drvivá väčšina z Vás by mala byť odmenená doživotnou Ilavou a Leopoldovom, poprípade, tí najväčší vyvrheli mali byť 2,5 metra pod zemou.

„Sľubujem na svoju česť a svedomie vernosť Slovenskej republike. Svoje povinnosti budem plniť v záujme jej občanov. Budem dodržiavať ústavu a ostatné zákony a pracovať tak, aby sa uvádzali do života.“ Aby som nebol obvinený z vymýšľania, prácu tohto prvého, mečiarovsko-slotovského parlamentu takto zhodnotil náš najviac uznávaný spisovateľ a publicista nielen na Slovensku, ale aj zahraničím, Ľuboš Jurík, ktorý bol od júna 1992 do marca 1997 hovorcom vtedajšieho predsedu parlamentu Ivana Gašparoviča, vo svojej knihe – Pokušenie moci. Na strane 273-275 sú aj tieto tri vety, ktoré vlastne vypovedajú o tom, čo sa dá rozpísať na 200-300 strán. Citujem – DO PARLAMENTU CHODILI LEN AKO MIMOCHODOM, ZDVIHNÚŤ RUKU, KEĎ SA HLASOVALO. INAK SA NIKDY K NIČOMU NEVYJADROVALI, MNOHÍ ANI RAZ POČAS VOLEBNÉHO OBDOBIA NEVYSTÚPILI, NEBOLI TAM PRETO, ABY TVORILI ZÁKONY, ABY ZASTUPOVALI SVOJICH VOLIČOV. BOLI TAM NATO, ABY PRIVATIZOVALI, ZBOHATLI.

Dnes už môžeme taktiež jednoznačne povedať, že tzv. zvrchované Slovensko založili, aby sa ho v skutočnosti zmocnili, najsmradľavejší ľudský odpad, s prednovembrovou minulosťou zbabelých občianskych a kolaborantských núl, ktorí si svoju zbabelosť a kolaborantstvo po novembri 1989 nahradili samopasovaním sa za najslovenskejších Slovákov, najnárodnejších národniarov a najkresťanskejších kresťanov. Zároveň sa ukázalo, a realita to jednoznačne dokazuje, že Slovensko nikdy nemôže byť zvrchované, svojbytné a svojprávne. Sme odpadom Európskej únie, máme najzločineckejších politikov a najzbabelejší a najsluhovskejší národ. Sem možno zaradiť cca 70-80 % dospelej populácie, ktorá dokázala vyhnať a vyháňa svoje deti a vnukov z vlastnej krajiny, ktorá pripravila o budúcnosť svoje deti a vnukov vo vlastnej krajine. V porovnaní s hrdými občanmi iných národov, sme len úbohými oddrbkami a odpadom v ľudskej podobe. Neexistuje v Európskej únii taký štát a taký národ, ktorý dovolí a nečinne sa prizerá, ako masoví vrahovia,z vysokej politiky,cez vykrádanie zdravotníctva, každoročne doženú k predčasnej smrti niekoľko tisíc nevinných a bezbranných občanov Slovenska, KDE TENTO SMRADĽAVÝ ODPAD AJ ZA CENU TAKÝCHTO ZLOČINOV PROTI ĽUDSKOSTI SI BUDUJE SVOJ OSOBNÝ BLAHOBYT.

Vladimír Pavlík


7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   25. 8. 2019, 17:46 avatar
PartOFgod Ty čo tu zase kopíruješ kokotiny ty hnida slovenska . Zaplať si radšej alimenty lebo pojdeš zase do basy asocial špinavý hajzel a príživník . Čo ťa syn volá KKT


11.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   27. 8. 2019, 22:38 avatar
Ale nevrav do akej basy S.I.S karik uz vam skoncili casy ked ste mohli vyskakovat a pomocou statnej mafie likvidovat ludi za slova pravdy ty jebec


8.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   25. 8. 2019, 17:50 avatar
SCARLETT OZIARENY VY O TOM SAMOZREJME NIČ NEVIETE VŠAK   Napchajte si vaše na kradnuté peniaze do piče a ty buzeranti protislovenskych sa vraz celý do analu a nie ze takéto hovno sa tu ešte bude slušným ľuďom vyhrážať vraždou a brat do tej smrad ľavej papule môjho syna a mojich rodičov verejne ich zneuctovat a ponizovat. Rozumeli ste?


9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   25. 8. 2019, 17:59 avatar
Ty hovädo . Ktore ani alimenty nevie platiť .

PartOFgod 2. 7. 2019, 16:59
ja nemam nic a platim 330e dva mesiace po sebe som nezaplatil hned po vyzve exekutorky som zvysne vyzivne doplatil ale aj tak som mal na krku specialnu exekuciu s 3 rocnym plnenim. to znamena ze okrem vyzivneho 330 mesacne som platil 133 e odmenu exekutorke kazdy mesiac po dobu 3 rokov . 4800 eur odmena exekutorke pica vyebana skurvena nakazena

Toto si napísal

Malo mi plati


10.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   25. 8. 2019, 18:15 avatar
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 23:26,  Kasafran ja s tým nemám problém . Naša rodinná kronika z roku 1850 píše celú genezu mojej...
dnes, 23:22,  www.youtube.com/watch?v=EXktQC4h9sE
dnes, 23:21,  London Grammar - Truth Is a Beautiful Thing (Lyric Video)...
dnes, 23:21,  Si sa pomýlil, nie geniálnu, ale genitálnu !!!!!!!!!
dnes, 23:20,  Asi nie, aj keď tu sedí 24 hodín denne, nemal by šancu všetko čítať !!!!!!!!!!!
dnes, 23:20,  Zuzka8 ja mám genialnu pamäť . Preto viem tak rýchlo najsť veci
dnes, 23:19,  Ty nájdeš inak na tom internete kvantum informácií, to aj všetko čítaš?
dnes, 23:19,  (2) Osvietený, nože skús napísať pravdu, ku ktorej/akej národnosti/národu sa hlásiš a...
dnes, 23:17,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/107460839_10216759095480935_14608420261649...
dnes, 23:12,  Kiska je kokot a nie vzdelaný, ojebal ľudí o mnoho peňazí a pozemkov, bodaj by do rána...
dnes, 23:12,  Poznám, Scarlettka... Potešilo ma to, ďakujem... :-*
dnes, 23:11,  Kiska je vzdelaný muž . Výborný horal a lyžiar . Ale toto sú umelci ako ich voli či...
dnes, 23:08,  Baba Vanga a pandemia *13*13*13
dnes, 23:07,  Je to nesmierne krásne.
dnes, 23:07,  Dokument z roku 2010 predpovedal dnešnú pandémiu https://youtu.be/GBev6YYw8yI
dnes, 23:04,  Gratulujem ti. *04
dnes, 23:03,  Ja som srandovala... JA ZAS viem čo viem. .. *21 Som na to dneska prišla.. *21
dnes, 22:59,  Už ani ja neviem čo viem, ale viem, čo neviem. *03*03
dnes, 22:57,  Čo jak viem .. *21 *21
dnes, 22:53,  Jak vieš. .. *38
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Najmúdrejší ľudia sa podriaďujú svojím vlastným príkazom.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(141 545 bytes in 0,203 seconds)