Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Všetci veriaci a tí, čo slúžia Bohu sa podieľajú na budovaní nesmierneho božieho spoločenstva v mnohých rozličných časo-priestoroch.

31
reakcií
1376
prečítaní
Tému 4. februára 2017, 13:22 založil elemír.

podobné témy:1.
označiť príspevok

elemír muž
   4. 2. 2017, 13:22 avatar
To nie je len nebo peklo zem, to je štvrtý rozmer hmoty. Pred tým, než existoval náš vesmír, ježiš už žil vo vyššom časopriestore teda podľa osi štvrtého rozmeru, v priestore +1 oproti nášmu vesmíru. A teda všetci veriaci, korí mu slúžia, pomáhajú budovať duchovne nielen tento plusový rozmer, ale všetky, ktoré má boh pod kontrolou.
Hlavný nástroj budovania je myšlienka, ktorá je nehmotná a bez problému prechádza jednotlivými rozmermi a nie len to, má rovnakú silu v každom priestore, kde sa objaví, bez ohľadu na časo priestor.
V podobenstve o márnotratnom synovi hovorí otec synovi: Veď predsa všetko čo mám je tvoje... takže aj my sa stávame spoluvlastníkmi tohoto priestoru a vie sa presne, čo smy vybudovali my sami.
Ak si marnotratný syn povedal, daj mi, čo je moje, tak aj každý, kto odíde od viery a služby bohu dostane, čo je jeho. Všetko ak to božie a na druhej strane to má obrovskú hodnotu, po ktorej demoni bažia.
Ale napriek tomu, keď sa syn vracia otec mu hovorí, všetko, čo je moje, je aj tvoje. Teda otec neľutuje to dobré, čo syn prehajdákal, lebo mi je milšie, že syn bol stratený našiel sa.
Ale je tu ešte jeden syn, ktorý hovorí, celý život som poctivo slúžil a mne si neupiekol ani kura ! Hrozná výčitka, napriek tomu, že všetko čo je otcove je aj jedného a aj druhého syna.
Otec si bez rozmyslu váži viacej toho, čo zhrešil, premrhal peniaze a vrátil sa? On je totiž bohatší o obrovskú skúsenosť a on už nikdy nesklame, lebo videl a zažil, čo je pozlátko a čo skutočný poklad.
A teraz si to pretransformujme, akí sme my vlastne veriací.
Len máloktorí sa odtial vrátili po klinickej smrti a potvdzujú to, čo je v evanjeliu, potvrdzujú, že ježišove prísľuby nie sú klam, že JEžIš SOPOLU S NAMI BUDUJE NIEčO OBROVSKY NPREDSTAVITEľNé. Stávame sa súčasťou nami nepredstaviteľných obrovských časopriestorov a čo je jeho, je aj naše. Bojujeme o záchranu svojej duše aon to vidí našu snahu a pomáha a odpúšťa, ale celkový dosah nášho snaženia uvidíme až tam.
Až tam uvidíme, aké veliké veci sme vytvorili len svojim ojom o záchranu, až tam uvidíme, aké dôsledky ma už tu na zemi každá dobrá myšlienka a kolko tam dokáže vybudovať dobrého a aký význam má každá zlá myšlienka a kolko zlého tam dokáže napáchať.
Draho sme boli kúpení a vie prečo za nás dal tú cenu, a nechce za to tu na zemi od nás až tak veľa, byť dobrý a spravodlivý a milosrdný.


2.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   4. 2. 2017, 14:49 avatar
Veriaci vsetkych krajin, polibte si prdel


3.
označiť príspevok

Fotooon muž
   4. 2. 2017, 15:02

Príspevok bol vymazaný administrátorom.4.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   4. 2. 2017, 15:14 avatar
Tak na to zabudni


5.
označiť príspevok

Peťo muž
   4. 2. 2017, 16:11 avatar
Akože ,prepáč .
Ale máš tam veľa nejasností,nepodložených dôkazov...
Biblia je "OUT" .
Je to kniha s nepodloženými a nedokázateľnými svedectvami .
A toto je problém vašej viery v Krista .
Snažíte sa presvedčiť ľudí o niečom bez dôkazov ,ale ľudia vám prestávajú veriť .
Potom príde napr. 3.sv.vojna ,väčšina zomrie ,ale veriaci budú tvrdiť ,že to bol boží trest a boh zabil ľudí ,pretože boli hriešny a pritom to bola iba záležitosť politiky .
A zase sa budú stavať kostoly ,chrámy ...
A budete klamať .
Súhlasí fajer


6.
označiť príspevok

fajer
   4. 2. 2017, 17:18 avatar
Škoda, že nemôžeš nič dokázať, ešte ani to , či nejaký Ježiš vôbec existoval, výpovedná hodnota tvojho príspevku je nulová...


19.
označiť príspevok

gabriel pb
   5. 2. 2017, 09:37 avatar
je jednoduché pochopiť kresťanstvo je veľmi náročné ho konať, Ježiš povedal len dávaj, ďalej sa pýta čo chcem? oddych, zahrať dva zápasy na ps4 a slobodu, sloboda je smrť, naša odpoveď chcem sa pripravovať na smrť a po nej príde slobodu


7.
označiť príspevok

MATO175
   4. 2. 2017, 21:38 avatar
Blahoslaveni,ktori nevideli a uverili.
Súhlasí gabriel pb


28.
označiť príspevok

fajer
   5. 2. 2017, 11:36 avatar
Múdry sú, ktorý bez dôkazov sprostostiam neveria...


8.
označiť príspevok

salbea žena
   4. 2. 2017, 21:55 avatar
ti chlapi su buzeranti, vymiera ludsky druh kvoli idiotom, ktori nevedia bojovat a vziat spravodlivostdovalstnych ruk
nevedia nic z toho, co chlapa robi chlapa, zabijat nepriatela
http://www.youtube.com/watch?v=Cz3O0JftA5w Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

dnesni muzi nie su muzi, su to zdegenerovani mutanti


9.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   4. 2. 2017, 22:13

Príspevok bol vymazaný administrátorom.20.
označiť príspevok

gabriel pb
   5. 2. 2017, 09:46 avatar
v tom prípade sú ženy krehké a za pravým mužom nechcú prísť, majú radšej nepravých


21.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 2. 2017, 09:53

Príspevok bol vymazaný administrátorom.22.
označiť príspevok

gabriel pb
   5. 2. 2017, 09:55 avatar
žehnám Ti


23.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   5. 2. 2017, 10:08

Príspevok bol vymazaný administrátorom.24.
označiť príspevok

gabriel pb
   5. 2. 2017, 10:10 avatar
žehnám Ti


27.
označiť príspevok

Korund
   5. 2. 2017, 11:03 avatar
Pán je jehovista. :-)


10.
označiť príspevok

salbea žena
   4. 2. 2017, 22:30 avatar
zabudnuty Thor sa vracia so svojou silou a posle muzov bojovat, aby sa opat stal svet svetom a poriadokzavladol opat na zemi
chbyal mitu Thor na Zemi
zboznujem chyby kvoli Bohom


11.
označiť príspevok

salbea žena
   4. 2. 2017, 22:32 avatar
a ze mam pravdu ajsosvojim chybami
tentorok s azacne vojna vostvrotk pod vedenim Thor


12.
označiť príspevok

salbea žena
   4. 2. 2017, 22:43 avatar
v tejto vojne budu bojovat obycajni civilisti, pretozeto takThor chce
ja to viem, pretozeto cotuje uz total na hlavu, chlapi su zeny a zeny su chlapi,detimaju chory obraz o Bohoch
pripravte sa do brutalnej vojny medzi vami a obrami


13.
označiť príspevok

elemír muž
   4. 2. 2017, 22:52 avatar
dnes pobede som pozeral na satelite film, neviem, či diskovery, či history, ale bolo to o tom, že sa našli ďalšie rukopisy evenjelii, Tomášové, Filipové a že čo teraz budú katolíci robiť, ohrozila sa ich viera, tým, že sa spochybnili základy, teda evanjelium si protirečí a filip písal o tom ako Ježiš miloval Magdalénu, atĎ. a že ju pred učenníkmi až moc často boskával.
Ja som to tu už tisícrazy napísal a napíšem tisíc prvý, že moja viera je opretá o to, že ten deň keď sa modlím je lepší, ako iný.
A to je všetko. Ja som si prečítal evanjelium a bol som vtom a 85% ľudí prečíta to isté a nič .
Ja nepotrebujem nikoho presviedčať, či to je pravda, alebo nie. Tisícročia pred ježišom robili ľudia sochy tvári lepšie ako je dnešný forografia, ale busta z ježiša sa nezachovala. Nástenné maľbyx v Pompejách dokazujú tiež na akej vysokej úrovni bolo vtedy umenie a namalovať tvár jedného človeka by nebol predsa problém. Aj ježiš hovorí svojím učenníkom, keby ľudia videli to , čo vidíte vy teraz ..... a dokonca filipovi povie: stále sa pozeráš na mňa a pýtaš sa, ukáž nám svojho otca !
Lenže on nebol playboy, ktorý potreboval ohurovať davy svojou krásou, lebo o krásu tu vôbec nešlo, on nebol spevák aby ohúril davy svojím umením a predsa chodili za ním oveľa väčšie davy , ako dnes na koncerty celebrít. Nemal ani motorku a ani koňa a a stokilometrová vzdialenosť do jeruzalema mu nerobila veľký problém peši, ale nie preto mu ľudia uverili, čo na tom, ak by sa naozaj našla aj kostra s jeho pozostatkami, ja užby som bez tej modlitby y bez tej viery nemohol byť.
To nie sú endorfíny, placebá, alebo dokonca mi tieto pocity nasáčkuje satan, to je živá komunikácia s druhou stranou, to je duchovná komunikácia s druhou stranou, to je vzájomný duchovný život, ktorý nemožmno vyhrabať motyčkou zo zeme je život, ktorý žijeme a oktorom vieme, že naším najväčším nepriateľom a klamárom je satan a my sa spolioehame na ježiša, že nám ukáže a privedie nás k tej správnej ježišovej pravde Lebo teraz sa hľadáme duchovne a duchovne j komunikujeme a čo je duchovné, nemôže byť dokázané materialne a už vôbec nie zakopané niekde v zemi a čakajúce na koniec sveta.
Frajer, nepochopil si čo je duchovno a duchovný život, to všetko je tak blízko okolo nás, stačí to ochopiť a zdvihnúť zo zeme, ale tvoj rozum nesmie byť obrnený zdravým rozumom a reálnym úsudkom, lebo to je jedine u boha a ak si to človek založí na svoju dušu, nemôže sa dostať ďalej k duchovnu, aby vôbec ho mohol duchovne komunikovať. je to ako čierne okuliare, cez ktoré nevidíte a pritom si neuvedomujete, že za tými okuliarmi je reálny nádherný svet.
Je to ako polský film, planéta opíc, stačilo na konci preraziť namaľovaný papier a zrazu ste boli v reálnom svete, Tu nejde o to, či tu bol ježiš, alebo niekto iný a jeho meno sa zachovalo, ako ježiš, tu ide o to, že ježiš so svojím otcom tu zanechali svojho ducha, že oni tu zanechali kontakt na seba, ako on line obchod. Kolko vecí som nakúpil a zaplatil a nikdy som nikoho z tých ľudí, čo mi to zabalili a poslali, som nevidelnev, ale presvedčli ma , že sú, lebo mi odpovedali na moju objednávku ako nebo na modlitbu.l
Lebo tu nejde o to, znova zopakujem a zdôrazňujem, aký bol Ježiš čo všetko o ňom je pravda a čo nie, vrátane toho, či bol, alebo nebol, ale je tu jeho duch, ako internet a každý sa môže na neho kontaktovať komunikovať s ním, na tom celkom nezáleží, záleží na nás. On je tu pre každého a aj nebo je pre každého, ale asi nie pre tých, čo ho hania, špinia a vyvyšuju svoje ego nad jeho.
Samozrejme, ani toto nie je celá pravda o ňom a možno sa aj ja mýlim, že niečo o ňom môže byť inak, ale nie všetko. A určite aj evanjelium je trochu inak a biblia tiež, ale určite nie všetko.
Ak usvedčíme evanjelium z toho, že si protirečí, alebo dokonca, že klame, nemôžeme to pripísať ježišovi, že on klame, ak evanjelium on vôbec nepísal, ale písali ho ľudia s rôznymi názormi na svet, na boha, na vieru, ale tu hlavnú pravdu tam napísal každý. Dokonca aj Judáš vo svojom evanjeliu,ale pravdu musíme nájsť my medzi riadkami, lebo tí, čo bazírujú na každom slovíčku nám určite vyčítajú, že my nepoznáme tak boha, ako oni a majú pravdu, čo sa týka poznania, ale čo sa týka spasenia, my sa už opierame o svoje vlastné skúsenosti a evanjelium si prečítame už len občas, lebo my sa musíme zamerať na seba a hladať v sebe, ako byť taký, ktorých si boh vyhľadáva, lebo ho vyznávajú v duchu a v pravde.


18.
označiť príspevok

gabriel pb
   5. 2. 2017, 09:28 avatar
som z ježišovho srdca a hovorím Ti, ježiš neprišiel o svoje telo, vzkriesil dušu, telo a energiu života, vystúpal do neba a v nebi ho slávili, urobila sa omša a ukázal sa ľudom, ktorí ho milovali


14.
označiť príspevok

salbea žena
   4. 2. 2017, 22:54 avatar
ty neveris tesitainym Bohom, ale Thor je tu
so ziadnmyludskym cervom ho nepodvediemodkedy viem,kto som apreco som tu


30.
označiť príspevok

elemír muž
   5. 2. 2017, 23:58 avatar
salbea, nie si to predsa len náhodou ty ???
Alebo ti ta tvár ukazuje osobnosť, akej by si sa chcela podobať , alebo ktorá ťa vystihuje ? Ja rád fotím a tento portrét je to, čo tu píšeš.


15.
označiť príspevok

elemír muž
   4. 2. 2017, 23:28 avatar
Salbea, takúto pravdu a s takýmito dôkazmi ti tu môžem predviesť aj ja a o rok budeme vidieť, kto bol bližšie k pravde, dnes je 4. februára 1917.
Vlani povstali z hrobov všetci vojaci, ktorí boli pochovaní mimo svojo rodiska a postupne sa vracajú a formujú do šíkov, ich vodca bude dobrý, ktorý je rozhodnutý bojovať proti zlu. Postupne začnú pôsobiť duchovne na vodcov tohoto sveta, aby začali s nimi bojovať za dobro a tí ktorí ich neuposlúchnu bude čakať ešte tu na zemi, ktoré vedia zariadiť duchovia už teraz, odplata za každú slzu z oka a za každú preliatu kvapku krvi a nie všetko sa odohrá iba duchovne a v duchovnom svete a niečo sa odohrá aj v našom svete, ale to iba preto, aby zlo a zlí pochopili, že ich boj nebude márny, lebo každý z nich vie za čo bojuje a začo bojoval, keď padol vo vojne ako vojak a kto bol príčinou toho všetkého zla., lebo oni vedia už to, čo my ešte nevieme.
Veľa som rozmýšľal, kto by mohol byť ten dobrý vodca tejto zvláštnej armády, jedna možnosť byť aj mohla byť, že by sa títo vojaci pridali k ježišovým plukom, o ktorých hovoril ježiš pred pilátom, ale to asi nieje až také podstatné. Podstatné je, že nepôjde o pomstu, ktorá by plodila ďaľšie zlo, pôjde iba o odstránenie zla, aby mier zavládol na svete, tak, ako to prisľubila Naša Pani vo fatime. Vo fatime ponúklo nebo cirkvi zachrániť svet........ ................. ............


16.
označiť príspevok

elemír muž
   4. 2. 2017, 23:46 avatar
Salbea, ja netvrdím, že okrem ježiša tu nie je nič iné, aj samotný ježiš hovorí: už musím ísť, lebo zlé mocnosti uchvacujú nebo.
A ten boj neustále prebieha a nikto z nás nevie presne ako. A vlastne nemá cenu vyvraciať ani to, čo o sebe tvrdíš, beriem to ako tvoj názor, lebo zmeniť takto ducha človeka nie je pre druhý svet velký problém. Naopak, o tomto to vlastne všetko je a ty potzvrdzuješ možnosti, ktoré má armáda padlých vojakov.
Ale už teraz je medzi nimi rozdiel, ježiš miluje človeka a prišiel ho zachrániť a ten tvoj, čo ????, ak sú pre neho ľudia iba červy.


17.
označiť príspevok

gabriel pb
   5. 2. 2017, 09:23 avatar


25.
označiť príspevok

elemír muž
   5. 2. 2017, 10:22 avatar
Gabriel, je veľa ľudí, čo prežívajú vieru tak, že sa uzavreli spolu s Ježišom a jeho duchom a podobnými ľuďmi do úzkych kolektívov a vychutnávajú si v modlitbách a v piesňach božie kráľovstvo, ktoré si takto k sebe priblížili a pocit šťastia, ktorý si takto pripravujú je pre neveriacich nepochopiteľná vec a dokonca na smiech. Niekedy mi to pripadá, ako keby sme hrali hymnu v zoologickej záhrade, alebo učili nezamestnaných v afrike stavať snehuliaky, ale akokolvek som mal pocit, že všetko je márne a ťažko by sa dalo povedať, že by som oslovil aspom niekoho, predsa len počítam, že by sme mali byť pripravení aj na takéto veci, veda a technika stúpa nezávratným tempom a môžeme sa dožiť ešte všeličoho a musíme byť pripravený viac, ako sme, by vlastne naša viera by mala byť vždy aspom o krok ´dalej pred týmito klamlivými vecami z druhej strany.
Vždy s potešením pozerám hlavne na mladých v takýchto spoločenstvách a a občas sa preto aj natlačím na mládežnícke omše a aj keď tam nezapadnem ako starý dedo, vždy obdivujem ich nadšenie, ktoré som ja nezažil, ich vieru v ježiša a vo svoju budúcnosť, ich lásku, ktorá je schopná milovať viac, než svoju rodinu. To všetko akoby som cítil je až nado mnou, kde som ja nedosiahol a iba sedím a pozerám a som šťastný. ako rodič, ktorého deti dosiahli viac, ako on.
A možno aj my katolíci robíme určité chyby, ktoré nám vyčíta svet a niekedy aj my sami sebe vyčítame, ale nemôžeme zatracovať iné cirkvi a spoločenstvá, ktoré to vyznaváju trochu inak, ako my, nemali by sme odhadzovať ich kritiku ak nepotrebný papier do koša, ale vždy by sme mali porozmýšľať najprv trošku o tom, že kto nie je proti nám, je predsa s nami.
Sú tri druhy veriacích, veriací, neveriací a tí, čo pochybujú. Akoby o ních hovoril ježiš, ak studený, alebo teplý, tak ťa vypijem, ale ak si vlažný tak ťa vypľujem. A práve to ma teší, že nie sú vlažní, lebo mňa občas premôže takáto pochybnosť.


26.
označiť príspevok

gabriel pb
   5. 2. 2017, 10:30 avatar
elemír som mladý nemôžem si vychutnávať život, žena povedala, chcem tridsiatnika a peniaze pre život, nemôžem meditovať pretože som mladý, môžem iba motivovať iných na webe a nejeden chlapec, muž a žena vďaka Ježišovi vyhrali medailu, ja nehľadám šťastie, šťastie trvá 1 deň v mesiaci, hľadám pokoj, na tejto Zemi ho nenájdem súvisí to s tým, že ani vlastný rodičia za mnou neprídu, namiesto toho má chcú medializovať a natočiť na kameru, prípadne strčiť do väzenia, nie som katolík, nemám deti, som kresťan a tých je na svete 7- 10 miliónov


29.
označiť príspevok

elemír muž
   5. 2. 2017, 23:48 avatar
Ktovie, či je to náhoda, že ja som katolík a to všetko mám, ale nemám hlavne to zlé, čo spomínaš. Ja bol tiež neveriací tiež som sa snažil presvedčiť všetkých okolo, vážení, tu som, všimne si ma nikto konečne vôbec ? Bol som neveriací a zameral som s na ľudí, aby mi pomohli v živote, ale nikto akosi,....... každý má predsa dosť svojích starosti. Je síce pravda, že som s narodil v katolíckej rodine, ale na dedine mi vyradil zo životných úspechov alkohol, tak rýchlo a tak sladko. Do základnej som iba chodil pre jednotky bez učenia a nakoniec som mal velký problém vôbecc zmaturovať. Nakoniec som sa ako tak oženil a mal dve deti, sa stáva dodnes alkoholikom, ale prišiel jeden moment, keď som sa jednoducho zrútil a myslel som, že je koniec a v tom momente si spomínam dodnes, ako som po asi dvadsiatich rokoch začal loviť v pamäti slová otečenáša a zdravas, ale nešlo to. Prišiel som na návštevu k rodičom a celý čas som hľadel na maminu modlitebnú knižku, ktorú vždy mávala aj s ružencom na stole, ale bál som sa , že by to bola krádež, alebo čo, ale zrejme mama si niečo všimla, asi som si na nej zabudol párkrát pohľad, a keˇˇd sme sa na konci týždňa vracali do mesta, potichu mi pribalila tu modlitebnú knižku, ... vieš, len tak, keby sa ti náhodou zišla. Po tom všetkom, ako som jej zdôvodňoval, prečo so sa stal neveriaci, nechal som knižku v taške a iba som povedal: Budem to mať ako pamiatku. Netrvalo dlho a postupne som sa stal veriacim, aj žena nakoniec súhlasila a dodatočne sme si urobili aj sobáš v kostole. a dokonca som uplne prestal piť a fajčiť a zrazu sa predo mnou otvoril úplne iný a nový svet.Prestal som vnímať ľudí a kamararov okolo seba uplne inak, lebo teraz som sa zaujímal o vieru, Dovtedy som strašne vyhladával , ak mi niekto povedal, že to, alebo to si urobil dobre, potom mi to nebolo treba a predsa to priš,lo, ak mi ktosi raz povedal, ty robíš veci, ktoré ti iní iba závidia.
Ja osobne, Gabriel, ti viem zo svojej skúsenosti doporučiť len toto, čo som ja zažil a nikdy to nebanujem, naopak, ďakujem bohu, že sa tak stalo. Samozrejme nie každému sa to tak dá, ale aj máš k ježišovi kladný vzťah, pokial som to dobre vyrozumel, skús to v RKC. Ja viem, zabudni na cšetkých idiotov, čo kurvili a kurvia cirkev 2 000 rokov,kadejakých samozvaných božích mudrcov, ktorí netušia, že ich ovláda satan, ale sústreď sa na dobré veci, príď medzi veriacich, aby si vnímal cirkev, ako oni a nie ako svet, ktorý vidí cirkev zakydanú zo všetkých strán. Zo začiatku budú určite veci, cez ktoré sa ti ťažko pôjde, ale potom si určite nájdeš svoje miestočko medi vriacími a možno tým že sa nebudeš príôiš sústrediť na to, čo potrebuješ, nakoniec zistíš, že si toho dostal niekolko krát viacej.
Samozrejme, ak to nevieš prekonať, nič sa nedeje, ale neodhadzuj tuto ponuku ako nezmysel, aby si nepremárnil túto šancu.
Každý veriací má svoj príbeh, ako sa to stalo, že je teraz tu medzi nami na tejto strane so svojou vierou a nie tou, čo zdedil po rodičoch, lebo tá viera po rodičoch je na to, aby si si sám našiel tu svoju.


31.
označiť príspevok

gabriel pb
   7. 2. 2017, 05:29 avatar
škola je iba teória z toho nič nevzíde,, nehľadám miestečko, život je prostý, miesto pre život sa nájde hocikde a hocikedy, pozri sa na dnešný svet cez tv sa rozdávajú nenávistné odkazy, takto sa svet nikam neposunie ale kráča dozadu, hovorím pravdu iba preto, lebo keď budem mlčať skaly budú kričať, som zo srdca,,


32.
označiť príspevok

elemír muž
   8. 2. 2017, 01:31 avatar
ˇAno, ale všimni si, že sa zaujímaš iba o zlé, nemôžeš bojovať proti zlu, ak nepoznáš dobro.
Práve o týchto veciach a dobra a zla rozhoduje svet a mnohokrát na základe rozhodnutia jedného človeka, ale najistejšie je, ak chceš skutočne bojovať proti zlu, dať túto energiu ježišovi a tým v nebi, pretože oni vedioa to, čo my ešte nevieme a vedia tú energiu neporovnateľne lepšie využiť, lebo my iba tušíme, čo sa robí, ale oni to tam priamo zažívajú.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 10:42,  Deviaty rozpor. Ježiš mal na zemi úlohu, ktorú mal splniť. Vedel, že musí byť zabitý a...
dnes, 10:28,  Ôsmy rozpor. Ak je Boh láskavý, milostný a dobrý, to si neodporuje s prejavmi hnevu, trestu...
dnes, 10:21,  9. Príspevok patrí k rozporu č.7
dnes, 10:16,  Neviem, ktorý verš máš na mysli, keď píšeš 1:28. Ktorú knihu myslíš. Ale vo...
dnes, 10:04,  Šiesty rozpor. Boh koná vždy správne a dobre. Je zosobnením dobra. Teda zdanlivo aj keď...
dnes, 10:04,  Posledný 'záblesk' zjavenia 'poslednej pravdy': teraz sme v posledných z posledných z...
dnes, 09:55,  Piaty rozpor. Rim.9:11,13 Boh postupuje nestranné, ako je maximálne možné. V Rímskom však...
dnes, 09:42,  Štvrtý rozpor. Ak myslíš Gen. 6:6 ako Genesis 6:6, a myslíš tým, že Boh je premenlivý v...
dnes, 09:33,  Amerika dava sankcie Rusku a nie Rusko Amerike.....mufiku....Malo sa pchas rusku do zadku a...
dnes, 09:12,  Tretí rozpor. Boh naozaj nie je ako človek, že by sa unavili. Mám dojem, že ten verš v Ex....
dnes, 08:57,  Druhý rozpor. Boh sám seba obrazne cez prorokov a ďalších služobníkov, napr. apoštolov...
dnes, 08:38,  Vysvetlenie prvého rozporu. Boh naozaj neprebýva v iba v ľuďmi vytvorených miestach...
dnes, 07:35,  A preto sa môžu veriaci hádať o správne výklady až do konca sveta. :)
dnes, 07:07,  Neviem presne, kedy sa začal používať horecitovaný výraz, ale pravdepodobne pred asi 40 až...
dnes, 04:53,  Presne stále klames !
dnes, 04:51,  A ostatní americkí trolovia :)
dnes, 04:50,  Scarlet :)
dnes, 04:49,  Americkí trolovia sa musia veľa snažiť aby si to u Ruska vyzehlili
dnes, 04:48,  Presne americkí-trolovia-fandia zlu menom americká politika
dnes, 03:22,  70. a kto záchrani rusov ? *19
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Muži sa v láske správajú ako v reštaurácii. Najprv si objednajú podľa jedálneho lístka a potom zízajú na susedov stôl.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(119 371 bytes in 0,794 seconds)