Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Voľby 5. marec 2016

12
reakcií
1173
prečítaní
Tému 17. februára 2016, 10:27 založil Mierotvorca.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   17. 2. 2016, 10:27 avatar
Je virtuálne dohlasované, víťaz je jasný, uvidíme, že či to dopadne tak, ako v tých virtuálnych alebo...Najhorší scenár, voľby 1998, samozrejme prv taký malý Majdan musel byť, nevyhrali, prišli k moci a všetko razom bolo úplne inak. Dvojnásobne platy nikde, ale zato sme boli už čoskoro v NATO a EU, predali sme dojnú kravičku štátu, teda strategické podniky a banky, no predali, to sa ani predajom nemôže nazvať, a razom Slováci mali holé riťe, do rici, a nie dvakrát toľko v peňaženke!!!

www.parlamentne-volby-2016.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí panoramix

4.
označiť príspevok

asmodei muž
   17. 2. 2016, 14:18 avatar
(1.) To je co za kravina? Uz som ti povedal ,ze koleda sa ani do parlamentu nedostane.

5.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   17. 2. 2016, 15:14 avatar
Aká kravina? Nech sa páči, ak sa nepáči, napísať protest tam...Ľudia sa tam vyjadrili jasne, že vyhral v tých virtuálnych z náskokom Kotleba a jeho strana!

A ako dopadne Kotleba aj pri tých bežných, to sa uvidí po 5. marci alebo mám to brať, že už teraz niekomu lepí a poriadne, že predsa tie prieskumy sú lož, ktoré omieľajú dookola len vždy tie isté strany, ktoré sa vraj dostanú do SNR???
Súhlasí panoramix

6.
označiť príspevok

asmodei muž
   17. 2. 2016, 16:57 avatar
(5.) Clovece takyto bludny prieskum si spravim aj ja a garantujem ti, ze sa do vlady dostane aj strana rytierov Jedi. Kde je v tom prieskume uvedene na akej velkej vzorke respondentov bola robena?

8.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   17. 2. 2016, 20:14 avatar
Samozrejme, jeho tam dostali na frak, tak bludný...Bu Bu Bu Kotleba... 

9.
označiť príspevok

asmodei muž
   18. 2. 2016, 08:37 avatar
(8.) Moji? Ja nevolim nikoho, clovece, pretoze strana technokratov neexistuje. :D A ano ten priskum je bludny, lebo nie je uvedeny pocet respondentov aby som si vedel spravit predstavu o velkosti opytovanej vzorky.

10.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   18. 2. 2016, 08:51 avatar
Ja nevolím nikoho, to je tiež postoj ako hovado teda. Ale volí, hoci nevolí a o to tu ide...

Ako vravím, treba sa obrátiť na správcu stránky, nie tu už dopredu, bez overenia písať, je bludný a hotovo!!!

2.
označiť príspevok

havran
   17. 2. 2016, 10:35 avatar
Mierotvorca-je tak , ako hovoríš. No čo môžeš očakávať od ľudí, ktorí šli do politiky nie pre dobro spoločnosti. Dnes už mladým ľuďom len hovoria, že musia byť šikovní a postarať sa musia individuálne o seba sami, spoločenská je len rozkrádačka volenými volmi. To je kapitalistická spoločnosť 3. tisícročia.
Súhlasí Mierotvorca

3.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   17. 2. 2016, 11:08 avatar
Tak potom do rici s takou spoločnosťou, do rici, ak už len pre nich má zmysel, ten nezmyselný konzum a reality show!

7.
označiť príspevok

Christiano Ronaldo muž
   17. 2. 2016, 18:24 avatar
diskusneforum.eu Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Tu je aj hlasovanie
Súhlasí Mierotvorca

11.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   21. 2. 2016, 10:43 avatar
A virtuálne voľby na aktualne.sk:

Hlasovať mohli čitatelia počas celého týždňa, a to aj niekoľkokrát. Nepovolené bolo hlasovanie tzv. robotom. Prieskum sme spustili v utorok 16. februára a ukončili vo štvrtok 18. februára o 15-tej.

Do prieskumu sa zapojilo 8064 ľudí. Najviac hlasov získala vládna strana Smer-SD (20,8 percenta), druhá skončila Kotlebova Ľudová strana Naše Slovensko (12,5 percenta). aktualne.atlas.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   3. 7. 2020, 10:18 avatar
Zase vyhrali ľsns    

13.
označiť príspevok

hokejis muž
   3. 7. 2020, 10:20 avatar
A čo kiskoidi ?
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 09:16,  Nemusíš odchádzať, len sa prestaň správať ako hovado ;)
dnes, 08:48,  "....Trump ďalej uviedol, že americkí vojaci sú v Nemecku na jeho ochranu. „A Nemecko...
dnes, 08:44,  NEMECKO OPÚŠŤAJÚ TISÍCE AMERICKÝCH VOJAKOV... DÔVOD? VNÚTORNÉ VYŠETRENIE , KTORÉ...
dnes, 07:57,  Postavy z ruské liberální komunity, které se pokusily přivést na ulici lidi, kteří mohli...
dnes, 07:56,  Chcem sa verejne ospravedlniť na tomto fore, za svoje správanie. Aj jed som si uvedomoval, že...
včera, 22:49,  Tak na to zabudni. *04
včera, 22:49,  (20) Mil@níčko, nie, neboj sa, nezabudol som zabudnúť, že nezabúdaš...
včera, 22:42,  Si už zabudol, že ja nezabúdam ? *04
včera, 22:41,  (14) Mil@níčko, nezabúdaj, že to svoje "profíctvo" deklaruje aj takými...
včera, 22:34,  Keby ste zobrali to najlepšie zo Zuzany Pičaputovej, dostali by ste protislovenskú piču...
včera, 22:32,  Keby ste zobrali to najlepšie z Andreja Danka a slečny Troškovej dostali by ste Rossianu...
včera, 22:31,  Naša vakcína je na bylinnom základe liečivých rastlín z tôní sibirských lesov!!!!!!...
včera, 22:24,  Prečo sa pýšiš cudzími pamäťovkami ? *10*10*10*10
včera, 22:22,  Zlodej si vždy myslí že všetko čo má sa dalo nadobudnuť kradežou. Preto sem tie kradnute...
včera, 22:21,  Hrnko asi neprišiel na to že je po voľbách a tak svoju rusku ulohu sudruha hra až dodnes na...
včera, 22:18,  „Hanba, bratři Češi, že jste to dopustili!“ Hrnko popsal masakr vlasovců na Slovensku...
včera, 22:17,  A aj tie jelene čo tu jebe furt. *06
včera, 22:16,  Odtial pochadzaju najmä makro fotky.
včera, 22:15,  Vie veľa, lebo má wiki a denník en, je to profík. *13*13
včera, 22:14,  A co ty o tom vies? Ved ako tak precitas akurat napis na obchode. :-)))))))))) Viac ta mati...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Najväčším rozdielom medzi kráľovstvom a parlamentnou demokraciou je
pomer medzi bohatými a chudobnými. Kým v kráľovstve bol iba jeden kráľ, teraz je tých bohatých omnoho viac.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(75 893 bytes in 0,288 seconds)