Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Voľby 2012, anketa

37
reakcií
1725
prečítaní
Tému 1. januára 2012, 12:40 založil Lemmy.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
04. 02. 2010
40
17. 03. 2013
2

1.
označiť príspevok

Lemmy muž
   1. 1. 2012, 12:40 avatar
Teraz je anketa na tému Voľby 2012.

Vo voľbách do parlamentu, ktoré sa uskutočnia 10. marca 2012, budem voliť:

(vyberte si svoju najmilšiu, alebo žiadnu) 

www.humanisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

dubák muž
   1. 1. 2012, 13:03 avatar
Magyar Koalíció Pártja  

7.
označiť príspevok

Mojka žena
   1. 1. 2012, 16:48 avatar
môžem si vybrať koho chcem, aj tak vyhraje SMER...

9.
označiť príspevok

Arabeska žena
   1. 1. 2012, 16:49 avatar
zaslúžene

3.
označiť príspevok

janoElany muž
   1. 1. 2012, 13:04 avatar
...nie som madar, ale volil by som Belu Bugara...myslim, ze jediny, co ma triezvy pohlad a smer...
Súhlasí dubák, red rose

4.
označiť príspevok

dubák muž
   1. 1. 2012, 13:09 avatar
absolútne súhlasím

5.
označiť príspevok

fufu fu žena
   1. 1. 2012, 16:38 avatar
Mojsejku, ae asi ju zatvoria do basy, lebo má vysoké preferencie.

6.
označiť príspevok

Mojka žena
   1. 1. 2012, 16:46 avatar
na bankovom účte...
Súhlasí red rose

10.
označiť príspevok

Arabeska žena
   1. 1. 2012, 16:50 avatar
už by bol najvyšší čas !
Súhlasí red rose

8.
označiť príspevok

Arabeska žena
   1. 1. 2012, 16:48 avatar
najviac je nás, ktorí nepôjdeme voliť

11.
označiť príspevok

Nadja žena
   1. 1. 2012, 16:53 avatar
Ale uznaj, že je to dosť neúčelné, bojkotovať niečo, s čím nie si spokojná... Prečo nejdeš podporiť lavičiarov, keď sa stále hneváš na pravicové smerovanie našej krajiny?
Súhlasí Mojka

12.
označiť príspevok

Arabeska žena
   1. 1. 2012, 16:56 avatar
lebo jeden Fico nič nezmôže sám, aj keď vidím, že chce pre nás obyčajných ľudí len to najlepšie

14.
označiť príspevok

Nadja žena
   1. 1. 2012, 17:01 avatar
Čím viac ľudí ho podporí vo voľbách, tým viac svojich ľudí bude mať v parlamente to predsa vieš.

Oh, to som dopadla, agitujem pre Fica  
Len pekne poďme voliť, najhoršie je sa vzdať aj tej trošky moci, ktorú máme...
Súhlasí red rose

15.
označiť príspevok

Vlado muž
   1. 1. 2012, 17:02 avatar
Mne sa páči, že je viac strán, volič si má z čoho vybrať. Je na každom, ako sa rozhodne, ale svojim rozhodnutím tiež ovplyvňuje celkový výsledok.
Súhlasí Nadja, red rose

17.
označiť príspevok

Nadja žena
   1. 1. 2012, 17:09 avatar
Ale všímaj si tie názvy... eh
Právo a spravodlivosť, Náš kraj, Lud. str. naše SK, Zmena zdola, Národ a spravodlivosť, 99%... človek vôbec netuší, čo od nich môže čakať...
Súhlasí red rose

13.
označiť príspevok

Vlado muž
   1. 1. 2012, 16:59 avatar
Lenže sú ľudia, ktorí majú úplne iný názor na to, ako sa má robiť demokracia.

Nesúhlasia so zastupiteľskou, ale sú napríklad za priamu demokraciu. Za demokraciu bez politických strán, a vtedy je jedno, či sú ľavé alebo pravé.
Súhlasí Mojka, luke85

16.
označiť príspevok

Nadja žena
   1. 1. 2012, 17:05 avatar
Zariaľ máme tento systém, a jeho ignoráciou sa nezmení nikdy nič... Rozhodne nie som proti priamym voľbám, aj keď si som vedomá aj menšej čitateľnosti a potreby sa viac zaujímať o politiku. Páči sa mi možnosť odvolania jednotlivých poslancov, veľmi páči... To už je reálny nástroj, ako politikov donútiť sa kontrolovať
Súhlasí red rose

18.
označiť príspevok

Mojka žena
   1. 1. 2012, 17:12 avatar
no jó, lenže na Slovensku vtedy bude priama demokracia..keď vo Švajčiarsku zastupiteľská..až mi je z toho smiešno..  

19.
označiť príspevok

Mojka žena
   1. 1. 2012, 17:14 avatar
vítaj Nadi, sto rokov nebola si tu!  

20.
označiť príspevok

Nadja žena
   1. 1. 2012, 17:17 avatar
Ten čas letííí ... 100 rokov?  
Mojkuš, len mi nehovor, že som ti chýbala  
To vieš, tento rok bude akosi zvláštny, vnímam ho ako prelomový. Len som zvedavá, kam sa prelomí... ach jo

21.
označiť príspevok

Mojka žena
   1. 1. 2012, 17:30 avatar
a just poviem, že si mi chýbala.. 
nebuď zvedavá, budeš skoro stará 
Smer nám ukáže ten správny smer! 

23.
označiť príspevok

Nadja žena
   1. 1. 2012, 17:51 avatar
Správny smer nám ukáže budúcnosť, a možno až s krížikom po funuse...  

28.
označiť príspevok

rains
   7. 2. 2012, 12:05 avatar
11. mohla by si uviezt pravicove strany, ktore skutocne vedu krajinu pravicovym smerom?

22.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   1. 1. 2012, 17:35 avatar
Chcel som Mojsejku Ale kedze sa ma slovensko uz netyka, tak nebudem zasahovat ani do vasich volieb.

24.
označiť príspevok

moki123
   1. 1. 2012, 21:58 avatar
Každý, kto bude voliť nejakú zo strán, ktorá bola, alebo je v parlamente, je blázon a mal by sa dať vyšetriť na psychiatrií.
Jediná výnimka je Sulík a Matovič. No Sulík sa správa, ako by štát bola jeho s.r.o. a Matovič sa obklopuje ľuďmi, ktorí s radosťou spolupracovali pri rozkrádaní tejto krajiny.
Takže koho si vybrať ?
Čo takto strana+1hlas? Ako protest.
Minulé voľby mali ľudia voliť Kapurkovú veselú stranu.Taktiež ako protest.Aby tie h....á konečne prebrali a začali nás, občanov brať vážne.

25.
označiť príspevok

chyno
   10. 1. 2012, 19:59 avatar
Nejdem na volby 2012, lebo nemám koho volit. Vsetky strany chcú na úkor tých ľudí ktorí pracujú stále zvyšovať odvody, dane a presadzovať zákony aby viac platili. Pokial nie ste zamestaný v štátnej správe alebo nie ste cigáň, máte smolu !!!

31.
označiť príspevok

wincent muž
   8. 2. 2012, 09:55 avatar
situácia je, aká je, ale ak nepôjdeš voliť, je pravdepodobnosť, že najväčšiu účasť budú mať menšiny

26.
označiť príspevok

mundian muž
   7. 2. 2012, 11:56 avatar
Je neskutočné že 22 rokov tu okrádajú ludi tí isty politicí a ludia ich stále volia....spamatajte sa už konečne!!!!!!!!

27.
označiť príspevok

rains
   7. 2. 2012, 12:03 avatar
treba dat sancu novym tvaram, ktore este nekradli. Tie stare si uz nakradli dost. nlm

29.
označiť príspevok

kikanm
   8. 2. 2012, 09:41 avatar
Ľudia, aj ja som znechutená zo starých politikov ktorí si tu 22 rokov žijú aj s vyvolenými skupinami na náš úkor. Ale ja mám chuť ísť voliť - ALE NEMÁM KOHO!!!!Pri referende je to jednoduché... ak nechcem - nezúčastním sa a ak takto uvažuje väčšina stáva sa neplatné.... ale čo voľby? Ako ísť k volebnej urne a dať jasne najavo že to čo sa nám tu ponúka nie je to čo chcem? Niekde som videla Rasťa Piška, ktorý povedal že on k voľbám pôjde, všetky hlasovacie lístky roztrhne a následne ich vloží do obálky a potom do hlasovacej urny, aby dal najavo že chce voliť ale nemá koho. Prečo v tomto štáte MUSÍME voliť politické strany a nie konkrétnych ľudí ???? Prečo sa roky vo voľbách zúčastňujeme a volíme MENŠIE ZLO ????

30.
označiť príspevok

Vlado muž
   8. 2. 2012, 09:50 avatar
K: Pri referende je to jednoduché... ak nechcem - nezúčastním sa a ak takto uvažuje väčšina stáva sa neplatné.... ale čo voľby?

Pri voľbách je to úplne rovnaké ako pri referende. Ak nechceš = > nezúčastníš sa.

32.
označiť príspevok

kikanm
   8. 2. 2012, 09:55 avatar
Ano ak nechceš.... nezúčastníš sa - ale voľby budú platné...

33.
označiť príspevok

Vlado muž
   8. 2. 2012, 09:58 avatar
No a? Stále to máš rovnako ako pri referende.

Ano ak nechceš.... nezúčastníš sa - ale referendum budú platné...

34.
označiť príspevok

chyno
   15. 2. 2012, 18:04 avatar
Všetci mate trochu pravdu, ale nezucastnit sa volieb je jedina volba obcanov tohto statu ako dat politikom najavo, ze niesu spokojní s politikou na slovensku. Volba mensieho zla dnes za sucasneho stavu preto neexistuje. Oni si vedia spocitat kolko percent sa zucastnilo ak nie tak aj vedia preco. To ostatne je len medializacia, ktora moze byt kludne riadena politicky z roznych dovodov. Ja nejdem na volby 2012 a nie preto ze si moj akoze nehlas rozdelia mensiny a pod., ale preto, lebo svojou neucastou davam jasnu odpoved politikom, ktorou je NESPOKOJNOST.

35.
označiť príspevok

Vlado muž
   15. 2. 2012, 18:13 avatar
Chyno: Všetci mate trochu pravdu

(Ne)voliť nestačí: www.humanisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

36.
označiť príspevok

chyno
   5. 3. 2012, 20:10 avatar
Dnes som sa dozvedel, že ak do volebnej urny hodím prázdny hlasovací lístok, môj hlas bude neplatný, to znamená: že sa nerozdelí medzi žiadne strany! Ak by som ale na volby nešiel, moj hlas si rozdelia ostatné strany.
Takže mením názor. Volieb 2012 sa účastním, ale hodím do urny prázdny hlasovací lístok.

37.
označiť príspevok

Ranexill muž
   5. 3. 2012, 20:12 avatar
Neplatny hlas sa tiez rozdeli, alebo vážne nie?

38.
označiť príspevok

chyno
   6. 3. 2012, 20:07 avatar
za ucast na volbach a teda pokial sa hodi do urny platny hlasovaci listok pripadne podpora hlasovanej strane. Pri tvojej neucasti na volbach sa tvoj hlas rozdeli medzi ostatne strany a teda svojou neucastou ich takisto podporis nepriamo (tomu hovorim o nas bez nas)
Ale ak hodis do urny prazdny hlasovaci listok, stava sa neplatným a politici si ho nemozu rozdelit !
Teraz o tychto informaciach mi chodia emaily a mozno je otazka casu kedy politici schvalia novelu zakona aby tuto dierku zapchali :-)
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 21:35,  Nevolám ich! Ich priťahujú exoti ako hokejis. Keby sme nemali hokejisov, nič by ich sem...
dnes, 21:25,  2. zase ta pustili k internetu ?
dnes, 21:12,  Osvietený nenávidí socializmus. *21
dnes, 21:11,  Osvietený nenávidí Slovákov. *21
dnes, 21:11,  Osvietenemu by malo konecne dojst ze je jedno koho nenavidi svetu vladne Vladimír Vladimírovič...
dnes, 21:10,  Osvietený nenávidí Slovanov. *21
dnes, 21:08,  Osvietený nenávidí Rusko. *21
dnes, 21:07,  Zeniete to do krajnosti skusate trpezlivost slovenskeho ludu. Kazdym dnom pribuda pocet ludi a to...
dnes, 21:07,  Osvietený nenávidí Rusko.*21
dnes, 21:06,  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Voter_turnout_in_the_United_States_presidential_elections...
dnes, 21:05,  Osvietený nenávidí Rusko. *21
dnes, 21:04,  Osvietený nenávidí alternatívne spravodajstvo. *21
dnes, 21:02,  Jebe vam cele roky kazdy den aby clovek pocuval len kto kde ktory smrad plateny z nasich dani...
dnes, 20:58,  Nie je myslitelne aby v cele Slovenskeho mierumilovneho ludu stala skorumpovana vlastizradna...
dnes, 20:58,  Election Voting Age Population (VAP)[clarification needed][8] Turnout[clarification needed][8] %...
dnes, 20:55,  čudo pakuj :)
dnes, 20:53,  Len tak sa da nariadit ze chora mysel odpojena od boha a ducha svateho nebude urcovat zbytku...
dnes, 20:52,  Ano truľo izrael je okupant :)
dnes, 20:52,  okupujú palestínske územia :)
dnes, 20:51,  židia sú okupanti :)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Všetci ľudia sú detailisti. Jedni vedome, iní podvedome.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(108 526 bytes in 0,377 seconds)