Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Vojna v sudáne

7
reakcií
228
prečítaní
Tému 24. júna 2019, 16:22 založil gabriel pb.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
02. 09. 2010
10
05. 02. 2018
1
27. 05. 2015
16
11. 05. 2017
1
 
 


1.
označiť príspevok

gabriel pb
   24. 6. 2019, 16:22 avatar


2.
označiť príspevok

Huňady muž
   25. 6. 2019, 12:07 avatar
:( prečo existujú vojny:(


3.
označiť príspevok

gabriel pb
   25. 6. 2019, 14:41 avatar
pretože nemáš avatar a chceš viac ako Ti patrí


4.
označiť príspevok

-era- muž
   25. 6. 2019, 14:44 avatar
To bola kedysi moja základná životná otázka


5.
označiť príspevok

-era- muž
   25. 6. 2019, 14:51 avatar
Táto Simona Martausová je tiež mimo môjho vkusu, podobne ako Hapka alebo Korben Dallas.
Ale nech si spieva, viem, že mnohí ju obľubujú.


6.
označiť príspevok

gabriel pb
   25. 6. 2019, 14:57 avatar
o mŕtvých iba dobre, odpočívajte v pokoji, o vojakoch iba mierne, lebo majú cit zachrániť postrelený zadok a sima martausová je slávna lebo platí porekadlo z núdze, cnosť
Súhlasí -era-


7.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   25. 6. 2019, 15:00 avatar
A zlociny proti ludskosti vas nezaujimaju u nas doma ?
Vládou národa, ktorý obdivuje zlodejov, môže byť len vláda zlodejov
Obrat v zadlženosti Slovákov je žalostnou ukážkou ako ľahko sa dá tento národ zmanipulovať. Po štyridsiatich rokoch vymývania mozgov komunistickú propagandou sa nemožno diviť, že je tomu tak. Na Slovensku totiž vždy platilo - poturčený Janičiar horší od Turka, preto novodobí Janičiari boli nemeckejší než Nemci a prosovietskejší než sovietski komunisti, ktorých potomkovia na čele s exprezidentom, ktorý by chcel dnes prevziať moc, sú dnes prozápadnejší než ich vzory z Washingtonu, Bruselu či Tel Avivu. Ich jediným spoločným menovateľom je však vždy ich osobný blahobyt, ktorý si budovali a budujú na úkor biedy vlastného národa. Menili sa len spôsoby okrádania, od arizácie, cez znárodnenie až po privatizáciu. A zmagorení a okradnutí Slováci ich za to ešte aj obdivujú a volia, či už z nevedomosti, zaslepenosti alebo z vypočítavosti za ohlodanú kosť, ktorú im zhodia zo svojho bohatého stola.

Po prevrate v novembri 1989 malo bývalé Československo na rozdiel od susedných postkomunistických štátov najlepšie štartovacie podmienky a najnižšiu zadlženosť. Zatiaľ čo sa Slováci a Česi hašterili o pomlčku, bývalá nomenklatúra a konfidenti ŠtB a KGB zakladali finančné skupiny a postupne získavali ekonomickú moc. Dnes majú Česi za premiéra slovenského agenta Bureša a Slováci zvrchovaný, rozkradnutý a ekonomicky nesvojprávny štát riadený a ovládaný finančnou oligarchiou.

Výsledok po 30 rokoch, presunutie štátneho majetku, ktorý tvorili generácie niekoľko desiatok rokov na súkromné účty vyvolených a 44,5 miliardový štátny dlh pre ostatných, čo predstavuje k dnešnému dňu vyše 8 150 eur na obyvateľa vrátane novorodencov. K tomu ako bonus vyše 11 000 ľudí podľa údajov Eurostatu, ktorí musia ročne zomrieť v dôsledku nedofinancovaného a rozkrádaného zdravotníctva v rámci štatistiky tzv. odvrátiteľnej úmrtnosti.
Za súčasný stav nesú zodpovednosť všetky ponovembrové vlády a parlamenty od roku 1990, ktoré schvaľovali zákony umožňujúce rozkrádanie štátu a vstup starých štruktúr, bývalých spravodajských agentúr a organizovaného zločinu do ekonomiky.
Trestuhodný a neodpustiteľný amaterizmus a diletantstvo vlády VPN a KDH, ktorá uzatvorila tichú dohodu s ľuďmi bývalého režimu a za obdobím komunizmu urobila v mene privatizácie generálny pardon ako povedali vtedajší lídri, dostali k moci HZDS a Mečiara. Za jeho vlády sa spustila vlna nekontrolovanej a divokej privatizácie s množstvom dodnes neobjasnených zločinov a vrážd, vrátane povinného platenia provízii do straníckej kasy.
Tak ako diletanti a hlupáci z VPN a KDH stvorili Mečiara, ktorý sa stal v očiach ohlúpnutého národa spasiteľom, Mečiar a jeho večne nenásytní privatizéri, ktorí vytunelovali sprivatizované podniky a priviedli ich do konkurzu, stvorili Dzurindu, Mikloša a privatizačnú kauzu Gorila.
Sľubom o dvojnásobných platoch Slováci opäť naleteli a od tzv. pravicovej vlády sa dočkali len odpustenia dlhov mečiarovým privatizérom princípom kolektívnej viny, kedy sa 150 miliardový dlh presunul do konsolidačnej banky a zaplatili ho občania. Divokú privatizáciu vymenili za výpredaj strategických podnikov a bánk do zahraničia, konkurznú mafiu na čele so sudcom Zoroslavom Kollárom a občanom ostali len tzv. nevyhnutné ekonomické reformy v podobe odoberania invalidných dôchodkov, príspevkov na barly atď.
Ekonomické experimenty Mikloša a Dzurindu, ktoré by v inom štáte vyvolávali minimálne sociálne nepokoje stvorili Smer-SD a tretiu cestu Róberta Fica, ktorý sa stal ďalším spasiteľom pod maskou sociálnej demokracie zakrývajúcej finančných oligarchov z pozadia, ktorí vyrobili Smer –SD ako náhradu za HZDS. Ficov Smer –SD je po viacerých kauzách za polčasom rozpadu a vyhorenia čo už začínajú vetriť noví spasitelia s blížiacim sa termínom parlamentných volieb. Do hry s blbosťou slovenského národa vstupujú noví hráči od proticigánskej Kotlebovej ĽSNS, cez bývalého Mečiarovho ministra spravodlivosti sudcu Harabina až po ďalšie klony SDKÚ, či Smeru-SD v podobe Progresívneho Slovenska, Spolu a marketingovej strany na jedno použitie obchodníka a kšeftára Kisku.
Alfa a Omega riešenia slovenskej biedy na ktorú v súčasnosti nemá žiadna politická strana „gule“ a odvahu
Všetky slovenské politické strany majú jedno spoločné. Majú problém resp. sa kŕčovito bránia prijatiu zákona o preukazovaní pôvodu majetku spätne od roku 1990 s otočením dôkazného bremena, ktorý unisono označujú za protiústavný a nevhodný pretože by si jeho prijatím pohnevali podnikateľov. Už z toho je jasné, že politika na Slovensku je závislá len na peniazoch sponzorov.

Od absencie tejto legislatívy sa totiž odvíjajú všetky problémy nedostatku finančných prostriedkov v zdravotníctve, školstve a ďalších rezortoch, vrátane vytvorenia bariéry a prevencie pri vykrádaní zdravotníctva, eurofondov a korupcie pri prideľovaní štátnych zákaziek, pretože páchatelia a ich rodinní príslušníci by mali problém preukázať pôvod pochybne získaného majetku.

Obdobná legislatíva a právomoci daňových úradov sú bežné zaužívané aj vo viacerých štátoch a nikto by si Slovensko nemohol dovoliť obviniť z porušovania zásad demokracie alebo komunistického znárodňovania.
Práve naopak, Slovensko by malo po páde komunizmu morálne a legitímne právo vysporiadať sa aj s ekonomickým zločinmi spáchanými osobami prepojenými s bývalým režimom a jeho tajnou políciou. Ak by Západ kryl a napomáhal finančnej oligarchii a zločincom, ktorých vygenerovala transformácia totalitného komunistického systému, nemohol by sa už z tohto dôvodu zdiskreditovať a stať sa ich spolupáchateľom.

Z prijatia tohto zákona v prospech slovenského ľudu majú panický strach všetci naprieč politickým spektrom, pretože prevažná väčšina slovenských politikov má maslo na hlave a mala by problém s týmto zákonom, a tí čo sa ešte nestihli obohatiť a nakradnúť, alebo to ešte len chcú, si nechcú pohnevať svojich sponzorov. Pokiaľ sa nenájde politická strana, ktorá namiesto zaťažovania a okrádania občanov zoberie tým, ktorí sa nečestne obohatili, zaradí sa len k nespočetnému množstvu parazitov a pijavíc prisatých na daniach slovenských občanov, medzi ktoré sa dostala už aj Kotlebova ĽS NS. Tá mala možnosť mať vo svojom programe –desatore, www.necenzurovane.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk ako hlavný bod práve prijatie tejto legislatívy, čo navrhovali ešte pred voľbami v roku 2012 bývalí členovia a podporovatelia ĽS NS, ktorí boli oklamaní, pretože bod v tomto znení bol z programu po tom čo bol v Banskej Bystrici prijatý, stiahnutý na podnet podnikateľa blízkeho HZDS a ako sám neskôr priznal aj na podnet dnešného europoslanca Uhríka, ktorý ho označil ako utópiu. Po oznámení, že stiahnu svoju kandidatúru sa bod č. 1 nakoniec do programu dostal v čiastočne oklieštenej podobe. Zámerne sa však v tomto desatore vynechala veta za pomoci občanov a prešetrenie pôvodu majetku finančných oligarchov.

Dnes poslanci za ĽS NS chodia po súdoch a polícii a o dušu bojujú proti cigánskym parazitom, emigrantom, udeľovaniu ocenení osôb židovskej národnosti a za Ruskú federáciu. Nebojujú však za rozkradnuté Slovensko a nevadia im na kandidátke bývalí poslanci za HZDS a bývalí komunisti, čo len potvrdzuje, že pre volebný zisk sa spoja aj s diablom. Paradoxne sa v prípade ĽS NS spárilo ľudáctvo s komunizmom a dnes majú v europarlamente poslanca, ktorý sa hlási k prvému Slovenskému štátu a prezidentovi Tisovi a súčasne aj poslanca, ktorý po prevrate údajne asi ako jediný zo sudcov nezahodil stranícky preukaz, resp. zahodil ho ako posledný, v kancelárii si údajne zavesil obraz Lenina a v regionálnej televízii TV Global k prípadu jeho zaistenia so skladačkami drogy a nelegálnej zbrane policajtmi z Košíc verejne vyhlásil, že on je Rusín a o Rusínoch je známe akú majú povahu a že sú schopní aj zabiť.

Najprv by mali brániť okradnutých slovenských občanov, aby zo zúfalstva neskákali pod vlaky a nezomierali v dôsledku vykrádania zdravotníctva a až potom pózovať ako trápni hrdinovia v parlamente. Takto by Andrej Hlinka, ktorému išlo vždy o slovenský národ nikdy nekonal a nikdy by sa ako malý chlapec na súde trápne nevyhováral, že svojím výrokom myslel niečo iné alebo žeby nič podobné nenapísal, pretože písať po slovensky nevie. Ak by poslanci ĽS NS podávali trestné oznámenia na politikov a žaloby za zločiny spáchané proti ľudskosti a skrytú genocídu Slovákov, boli by skutoční hrdinovia a potom by sa mohli hlásiť k osobnostiam ako Andrej Hlinka.

ĽS NS zlyhala a stala sa súčasťou finančno-oligarchistického skorumpovaného systému, čo už viac krát potvrdila podržaním Smeru a je isté, že pod vedením M. Kotlebu ĽS NS nebude nikdy zjednocovaním prvkom a alternatívou ale len ďalším parazitom priživujúcom sa na systéme. Preto Kotleba Slovákom nikdy nepomôže.

Nový spasiteľ z Najvyššieho súdu
Ďalším v poradí spasiteľov a názornou ukážkou ako ľahko sa dajú ľudia na Slovensku ovplyvniť je sudca Štefan Harabin, ktorý má certifikát do každého režimu. Jeho zlatá éra sa začala nástupom Vladimíra Mečiara, kedy nebolo žiadnym problémom jeho členstvo v Komunistickej strane ani fakt, že v roku 1986 poslal do väzenia v rámci akcie ŠtB Vír, vo vykonštruovanom procese tajne vysväteného františkána pátra C. B. Janíka, ktorý zomrel ako 47 ročný po prevrate medzi bezdomovcami, postihnutý psychickou traumou z väzenia, z ktorej sa už nikdy nedostal. Na jednej stane Harabin na svoju obranu tvrdí, že ho najprv oslobodil aj keď bol okrem ŠtB vykonštruovaného podvodu obžalovaný aj z marenia dozoru nad cirkvou a ten istý Harabin v spore o ochranu osobnosti a priznanie finančnej nemajetkovej ujmy v spore proti vydavateľovi denníka, ktorý publikoval v roku 2005 prípad odsúdenia pátra C. B. Janíka, naďalej zotrval na pochybnom odsúdení z roku 1986 a tvrdil, že ho nesúdil za prejav viery ale za podvod.

Ak sa Štefan Harabin po pôsobení vo funkcii ministra spravodlivosti v ére Vladimíra Mečiara považuje za chodiacu a stelesnenú zákonnosť, tak je to nielen prejav straty súdnosti ale aj farizejstva. Opozičným sa stal až po tom, čo ho Smer SD odvolal z funkcie predsedu NS SR, kedy zrazu zistil, že sa na Slovensku porušujú zákony. V kuloároch sa hovorilo, že príčinou odvolania bol tlak EÚ po vydaní narkobaróna Sadikiho na Slovensko.

Bol by ochotný ísť na polygraf a odpovedať na otázku či sa poznal a stretával s Bakim Sadikim aj po tom keby svedkom, ktorí ich videli v Tatrách a Kežmarku Slovenská republika zaručila ochranu?

Harabin so svojím sudcovským platom a odmenami bol vždy za vodou a existenčné problémy Slovákov s troma miliónmi exekúcii ho pri jeho majetkovej situácii netrápia. Rovnako ako Kotleba bojuje viac ako za záujmy Slovenských občanov za záujmy Ruskej federácie ako keby bol spolupracovníkom FSB a je isté že Harabin ako prvý označí zákon o preukazovaní pôvodu majetku za protiústavný tak ako označil za retroaktívne zrušenie Mečiarových amnestií. Slováci sa o tom môžu presvedčiť ak by náhodou, čo je nepravdepodobné, prešiel do II. čítania návrh novely zákona o preukazovaní pôvodu majetku poslancov z OĽaNO č. parlamentnej tlače 1478.
www.nrsr.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Po parlamentných voľbách opäť zlepenec janičiarov a vlastizradcov
Bohužiaľ na Slovensku v súčasnosti neexistuje alternatíva a reálne hrozí vznik zlepenca aký tu bol po odstavení Mečiara Dzurindom a krátkej pauze počas obdobia vládnutia Smeru –SD, po nástupe zlepenca Ivety Radičovej, ktorá to dnes skúša cez Kisku a spol. Aj keby Kotleba v tichosti podporil Smer-SD, ktorému ide o prežitie a Harabinová strana spolu so SNS išli so Smerom do koalície proti zlepencu PS-Spolu, SAS. KDH a spol. podporovanom prezidentkou Čaputovou, zrejme to nebude stačiť. Malí spasitelia ako Matovič, ktorý už vyčerpal svoj potenciál a zúfalo sa snaží loviť v kresťanských vodách alebo ďalšia národná strana predsedu SHO Šveca, ktorý pripomína Socialistický zväz mládeže HZDS a ktorý sa nikdy neozval vo veci privatizačnej rabovačky a chce nakŕmiť národ len vlastenectvom a národnou hrdosťou, toho vo voľbách veľa nenamútia. Vo finále si hlavní hráči navzájom aj tak neublížia. Tak ako Dzurindova vláda neublížila privatizérom z HZDS, rovnako nový zlepenec neublíži Smeru-SD pretože všetci majú maslo na hlave a navzájom toho o sebe veľa vedia, takže všetko zaplatia ako vždy slovenské ovečky, ktoré zmanipulujú zase opäť tak, že za to budú ešte povďačné.

Zásadný problém Slovenska je v tom, že bolo osamostatnené a zvrchované len preto, aby ho mohli ľahšie rozkradnúť a po Mečiarovom rabovaní a Dzurindovom výpredaji strategických podnikov je absolútne ekonomicky nesvojprávnym štátom závislým na Nemecku a Francúzku. Preto ani Harabin ani Kotleba na veci nič nezmenia ani po nepravdepodobnom pokračovaní vlády Smeru –SD a stanú sa len štatistami a súčasťou tohto cirkusu plateného štedro z daní slovenských občanov. Pokiaľ vyhrá zlepenec budú ďalej hrať divadlo, brojiť proti Rómom, emigrantom, vláde, bojovať za záujmy Ruskej federácie a riešiť namiesto problémov Slovákov geopolitické svetové problémy, ktoré sú z hľadiska postavenia Slovenska úplne mimo misu a väčšine Slovákov bojujúcich o prežite ukradnuté.
Isté je len to, že ich za to raz budú vlastné deti, ktoré títo janičiari vyhnali do cudziny a ukradli im budúcnosť preklínať.

Boh ochraňuj Slovensko


8.
označiť príspevok

-era- muž
   25. 6. 2019, 15:01 avatar
Tak veru,
Boh ochraňuj Slovensko.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:40,  Nejako hlúpo si to napísal. SMER voľby vyhrá. A druhí budú kotlebovci. Takže prehrajú...
dnes, 01:36,  Bijjou, môžeš aj ty pomôcť.*19
dnes, 01:34,  Je humanistická zbierka: Protect Humanists At Risk. Prispeješ? Pozri:...
dnes, 01:31,  Nie, lebo riskujem, že nebudem na to mať. Môžem prispievať malými čiastkami. Pri povedzme...
dnes, 01:28,  Budeš môj priateľ, keď sa Ti podarí osloviť Kasafrana a Havrana, aby prispeli priamo do...
dnes, 01:24,  83. prečo maj sa . ja nikam nejdem az zajtra *39
dnes, 01:21,  Ok. Tak na mňa už nikdy nereaguj. Maj sa.
dnes, 01:19,  80. sorry, nenamáhaj sa, ja si tvoje videá uz nepozerám.
dnes, 00:59,  niektoré ženy ešte pred 50 rokom života si myslia, muž nie je našou národnou vlajkou
dnes, 00:46,  super
dnes, 00:45,  ja nie som Jánošík. *21
dnes, 00:45,  https://www.mojevideo.sk/video/1950d/nadavky_v_slovenskych_filmoch.html Ináč 0:23. Scarlet...
dnes, 00:45,  samozrejme
dnes, 00:44,  75. ale prd, ja ta mám na háku . a odteraz uz definívne *39
dnes, 00:42,  Ondrej. ve´d Kristus podporoval farizejov. Budte čím chcete. Ste super *18*03
dnes, 00:40,  Ako vidim naozaj nechapeš.....ale nedivim sa ti, odvrhol si Boha v Starom zákone, a povýšil...
dnes, 00:40,  Peter. Uvedom si, že stačí vyzerať múdro. Horšie je byť múdry a vyzerať ako hlupák. *21
dnes, 00:39,  Ja nepotrebujem na teba útočiť. No všimol som si že ty sa v tom vyžívaš. *21 "hej...
dnes, 00:38,  a sú aj takí šťastlivci, ktorí pochopili, ak stávkuješ vsádzaš vlastný život
dnes, 00:37,  No vidíš aj ja presne naopak!! Pri inteligentných ľuďoch vyzerám múdro. *13*13*13*13*13...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Snažte sa naozaj žiť, nielen existovať.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(74 599 bytes in 0,687 seconds)