Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Voda na Marse

50
reakcií
1455
prečítaní
Tému 29. septembra 2015, 09:18 založil elemír.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
22. 10. 2008
31
27. 11. 2012
17
22. 03. 2018
53
 
 


1.
označiť príspevok

elemír muž
   29. 9. 2015, 09:18 avatar
Skôr sa udrží voda v koši ako na Marse. kto si myslí, žena Marse je voda, neuznáva jeden z najkrutejších zákonov fyziky a to je uniková rýchlošť plynu v závistlosti na gravitácii planéty.
A teda Mars nemá takú gravitáciu, aby urdžal na svojom povrchu vodné pary a to čo označila teraz nasa solanku, mi tiež pripadá divne, lebo vode je jedno, či je v soli, alebo v kjravskom zadku,odparuje sa rovnako a ak ju nemá čo pritiahnúť, ide si dovesmíru a postupom času si tieto pary nájdu ťažšiu planétu a od tiaľ sa už nedostanú. A teda ak niekedy na marse, či mesiaci voda bola, tak odtiaľ zmizla a jeteraz na zemi.
A či na mesiaci a marse voda vôbec bola ?
Je tutotž jeden fenomén, korý objavili a pozorovali už máyovia a to je Nibirus. Táro dvojplanéta k nám chodí pravidelne kazdých 3 600 rokov a práve ona spôsobila, že zem menila svoju gravitáciu podľšatoho, kolko ru Nibirus vody po sebe zanechasl a kolkosi zosebou vzal, Dosvedču je to rastlintvo vo fosiliach a kostry dinosaurov.
A toto isté s mohlo robiť aj s inými planétami, na ktorých sú vidno stopy po riečných korytách. Napríklad na Marse., ak tam nibirus nechal kvantá vody, pokiaľ všetka neuniklla do vsmíru, tak tam cirkulovala a ko teraz na zemi.

Voda z Nibirusu odchádzala iba v plynnom skupenstve, to napríklad dokazuje mesiac, že na ňom nikdy voda nebola ani z Nibirusu, lebo nemá stopy po vodných korytách, pretože tieto vodné pary automaticky stiahla na seba zem, čo vyplývy so vzdialenosti zeme a mesiaca.
A ak Mars nemá v blízkopsti nič podobné, voda sa tam udržala podľa množstva a unikovej rýchlosti a potom presla na iné ťažšie planéty, či zem,. alebo venušu.
Ak ale nibirus nechal vodu na iných planétach, vdialenejších odslnka, tak tam voda zamrzla , ak je taá ktorá planéta vodu gravitačne udržať.
A prečo Nibirus niekedy vodu dá a niekedy zoberie, záleži to zrejme od toho, že je to dvojplanéta a potom od toho, ktorá z tých dvojplanét je bližšie.Lebo aj medzi nima dochádza k prestupu pár, čo sa možno na niektorých záberoch z vesmíru vysvetkluje ako prenos energie a pri tom tom to môžu byť iba vodné pary.
Je tu množstvo možností, ak napríklad je vzdialenosť dvojplanéty väčšia ako napríklad vzdialenosť obežnej dráhy zeme, či Jupitera , napríklad, a planéta sa dostane do priestoru toku vodných pár, určite sa na nej niečo buúď zadrží, alebo z nej ubudne, podľa toho,ktoprým smerom ten prúd vodných pár ide. A vzdialené od seba musia byť dosť ďaleko na to, aby sa nepritahli nvzájoma iba si udržiavali učitú vzdialenosť,
Ak b ale velkosť Nibiorusu bola väčšia ako Juipiter či saturn, tak potom môžu odoberať, alebo dávať vodu aj týmto
planétam, ale vžday sa musí dodržať pravidlo, že Nibirus odlieta vždy ztaký ťažký, ako priletel, on zrejme iba premiestni vodu medzi jednotlivými ťažžšími planétami, zem, venuša jupiter, saturn a pod. A to že príde, ako odíde zo slnečnej sústavy, to je dôkaz toho, že jeho dráha sa nememní, lebo ak by sa menila hmotnosť menila by sa aj jeho dráha a to by sa prejavilo nepravidelným príletom.
Takže to, čo mení na zemi klímu a gravitáciu je Nibirus.
Takže naposledy tu bol pred 3600 rokmi, čo je 1 600 rokov pred naším letopočtom a to práve mohla byť tá potopa sveta ako vyšitá, presne podľa tejto mojej t.eorie. Uvolnili sa nebeské a morské pstruhy.....
Ideme fantazírovať ďalej ?
Čo urobí slnko, ak sa dostane do tohoto pásu ???
to je veľmi zaujímavé. Ale o tom by som si radšej prečítal od niekoho z vás, ako ste pochopili mnoje myšlienky, ak vôbec.
Súhlasí kesha1


2.
označiť príspevok

kesha1
   29. 9. 2015, 09:21 avatar
To je pravda , ani biblia nespomina vodu na Marse .
Súhlasí dorota


3.
označiť príspevok

Peťo muž
   29. 9. 2015, 10:03 avatar
No , len či naozaj existuje taká planéta Nibirus .
Pretože má dlhú obežnú dráhu .


4.
označiť príspevok

elemír muž
   29. 9. 2015, 10:51 avatar
Ak by aj existovala ako dvojhviezda a ešte poor, dvoj hviezda a dvoj planéta je rozdiel. lebo dvoj hviezdfa sú akoby dve slnká, ale aj tie by astrionomia ťažko zachytila, ak sa jedná o vdilenosti približme veľkosti slnečnej sústavy. Teda toto dvojhvizdie, čo dvojplanéta je vdialené od seba ako napríklad dve trtetiny veľkosti slnečnej sústavyby nemalo byť dvojplanéta, lebo tú vodu by pri príchode a odchode nmalo rovnako, aleskôr by som si tipol, že dvojhvieydie,ale hviezda ako slnko nemôôže maž na svojom povrchu vodu, čo je tzeda oveťa pravbdepodobnejši, ale existujemedzinima nejaký tok, možno iba elmedu, ktorýmôže tieto kvantaá vody presúvať medzi planétami slnečnejsústavy, podľa toho, akosa,dostanú do prúdenia medzi nimi.
U6 som tu raz vypočítal a nechce sa mki to hľadať znova, že obežná dráha nibirusu, ktorá bola jasne zdokumentovaná Máymi aj inkami, podľa neho mali kalendár, ktorý sa končil v roku 2012, znmená, že táto dvojhviezda musí okolo niečohoobiehať a že slnko to asi nebude, určite bude maž eleyptickú dráhu, ktorá elipsa bude zdeformovaná preletom, cez slnečnú sústavu, ale deformácia elypsy je pravidelná a nemení hmotnosť, čo dokazuje pomerne presne časované oblety.Lebo podľa môjich vypočtov založených na 3600 rokov x priemerná vesmírna rýchlosť, potom dostanemel že obieh okolo telesa, ktoré je vo zdialenosti cca 8 svetelných dní. To nieje veľká vzdialenosť a prtetožev tejto vzdialenosti sa nevidí žiadne slnko, musí potom nibirus obiehať okolo čiernej diery a teda máme tu dierku čiernu a ani nevieme vo vzdialeniosti cca 8 svetelných dní, máme zároveň aj velké šťastie, že planéty okolo čiernej diery môžu obiehať iba v jej rovníkovej časti, inak by boli pohltení a Nibirus je záruka, že tá čierna diera v blízkostu tu je, ale je otočená tak, že nás ešte chrábni pred mnohými zatúlanými vewsmírnymi telesami. a tiež jej kompletnávekosť môže byť zrovnatelná napríklad s jeden a pol násobkom zeme
Ak však predpokladám, že inkovia mali záznamy s niekoľkých obeho, možno viac ako desať, potomto mohla byť aj Atlantída, kde trvala civilizácia schopná pozorovať takéto teles možno aj 60 000 rokov. Ak si predstavíme, čo dosiahlo ľudstvo za dvestorokov od vynájdenie parného stroj, čo mohli atlantíďanibymyslieť za60 000 rokov.
Atlantída bola zničená a miesto jej zničenia kleslo o tskmer tritisícmetrov nadmotskej výškam takže rana to musela byť perfektná alepred tým, nežvedeli ,že latastrofa príde rozdelili sa na tri skupinky, jedna zostla, čo verila, že aj tretí raz to prežijú,ale zahynili, A jedna z tých dvoch skupín boli inkovia a druhípravdepodobne egypťania. Samozrejme , že aj z inkov a aj egypťanov ostalo veími málo atíto už nboli schopní uniesť náboj informácc a tak jako iankovi, tk aj egypťnia, znova začali hľadať a bádať, čo užboílbo vymyslené ,
Dôkaz o tom, že Atlantída sa prepadla do zeme je te, že níl pôvodne tikol do Atlantiku a teraz tečie do stredozemníého mora a tam vlastne bola atlnntída, dokoncasom kdesi čítal,že na dne stredozmeného mora sa našlo niečo spalovací motor a napriek hrdze sa ešte dali rozoznasť ešte aj
ozubenia ozubených jkolies
Nalistujtesi amerického proroka Edgar Ceayce


5.
označiť príspevok

asmodei muž
   29. 9. 2015, 11:22 avatar
Strasne dristy, elemir... Netreba tolko pit, pripadne fetovat, clovece.
Súhlasí fajer


6.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   29. 9. 2015, 11:25 avatar
Zato, že si neporozumel jeho textu ho nemusíš urážať.
Súhlasí Scarlet666


7.
označiť príspevok

asmodei muž
   29. 9. 2015, 13:02 avatar
(6.) Ja som porozumel tomu co vyprodukoval velmi dobre, to nic nemeni na tom, ze pise hovadiny - tu mas nazorny priklad cloveka, ktory je natolko inteligentny ze si vie zapnut pocitac a daco vyhladat na nete a nieco z toho zosmolit, ale tak beznadejne hlupy, ze co jeho veta, to totalny nezmysel, ktoremu ani on sam nerozumie.


8.
označiť príspevok

RighteousFred
   29. 9. 2015, 13:04 avatar
Nerozumies a vypisujes.. to je najvacsia hlupost, akej sa clovek moze dopustit.
Zoberme si napriklad taku rotaciu Zeme a odstredivu silu. Na rovniku znamena rotacia zeme okolo 2000 Km/h a to by v beznom pripade malo sposobit, ze vsetci a vsetko z planety vyletime... ale nedeje sa tak z dalsich roznych dovodov,. Preto nepis elemir o veciach, ktorym nerozumies..


15.
označiť príspevok

elemír muž
   30. 9. 2015, 02:17 avatar
Toto určite nie je čítanie pre ľudí, čo považujú Putina za rozumného človeka.


9.
označiť príspevok

Peťo muž
   29. 9. 2015, 13:32 avatar
A aká známa planéta má podobnú obežnú dobu ako planéta Nibiru ?
Existuje vôbec taká ?
Len sa pýtam .


10.
označiť príspevok

asmodei muž
   29. 9. 2015, 14:07 avatar
(9.) Ziadna planeta Nibiru neexistuje. Davno by sme si vsimli relativne velku planetu z takou excentrickou drahou.


20.
označiť príspevok

bystrik muž
   30. 9. 2015, 06:37 avatar
Povedal asmodei, hoci už starí Sumeri vedeli o Nibiru, a tí vedeli viac ako NASA a celá dnešná veda!!!


22.
označiť príspevok

asmodei muž
   30. 9. 2015, 07:34 avatar
(20.) Ale samozrejme ze vedeli, lebo to povedal Z. Sitchin, co? :D


31.
označiť príspevok

bystrik muž
   30. 9. 2015, 10:18 avatar
Sumeri vedeli viav, ako dnešná veda a NASA, čo len z tohto obrázku je vidieť: luniversovibra.altervista.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


33.
označiť príspevok

fajer
   30. 9. 2015, 10:22 avatar
a čo je tam vidieť....


38.
označiť príspevok

asmodei muž
   30. 9. 2015, 11:39 avatar
(31.) Tuto studuj. www.sitchiniswrong.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Na obrazku je znak hviezdy ale nie slnka - sumeri mali odlisne znaky pre slnko a hviezdy. Na obrazku su vyobrazene plejady, a nie slnecna sustava.


45.
označiť príspevok

bystrik muž
   1. 10. 2015, 07:43 avatar
áno, sú to Plejády okolo jednej veľkej už neviem čo to tam je, a to medzi tými mužmi je tiež jedná z nich, ktorá so odbehla im to zvestovať, možno aj na pivo pozvať... 


11.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   29. 9. 2015, 20:57

Príspevok bol vymazaný administrátorom.13.
označiť príspevok

elemír muž
   30. 9. 2015, 00:37 avatar
Kyselina sírová je na venuši.


14.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   30. 9. 2015, 02:16

Príspevok bol vymazaný administrátorom.21.
označiť príspevok

bystrik muž
   30. 9. 2015, 06:39 avatar
Aj tu je, v sudoch...NASA a veda vám niečo nakukali, a vy tomu slepo už len veríte...Kto z vás bol na Marse alebo Venuši, aby potvrdil, že je to tak???


23.
označiť príspevok

asmodei muž
   30. 9. 2015, 07:39 avatar
(21.) Sondy tam boli (na Marse stale su), mame aj dost dobre sposoby ako to zistit. Mimochodom ty si uz bol na Marse alebo Venusi ze vies ze ako to tam vyzera?


32.
označiť príspevok

bystrik muž
   30. 9. 2015, 10:21 avatar
A čo keď boli a sú, čo, to už mám zobrať ako fakt, tobôž, čo nie je už žiadnym tajomstvom, že neraz sa zábery už retušovali, len aby sa mohlo dookola tvrdiť, len tu na tej planéte, nikde inde!


39.
označiť príspevok

asmodei muž
   30. 9. 2015, 11:43 avatar
(32.) Fotky nie su zamerne retusovane na skrytie niecoho. Vedci, a technici ktori maju na starosti pristroj, ktori robi tie fotky zverejnuju takmer ihned vsetky prichodzie fotky a ktokolvek si ich moze prezerat.


46.
označiť príspevok

bystrik muž
   1. 10. 2015, 07:44 avatar
Nie nie sú, ve)doni sú tak dôveryhodní... 


12.
označiť príspevok

elemír muž
   30. 9. 2015, 00:35 avatar
PLANETU nIBIRUS PRESNE ZDOKUMENTOVALI INKOVIA a máyovia , podľa ich kalendára mala prísť presne 12.12.2012. A asi tobolo na jar 2012 sa pochválili američamni a hneď sa pripojilliaj rusi, že už ju majú zaregistrovanú a hneď vpočítali rovnako obaja, že príde asi o 15 rokov neskôr, ako mala v tom roku 2012.
Vtenistýčas sa aj objavila správa od američanov rusov o tomto, ja si to pmätám presne, lešbo takéto veci ma zvlášť zaujímajú. Bolo to na zozname v TOP kách avečer som si to prečítal iba zbežne, šiel sopm spať s tým, že ráno si to znova zapnem a prečítam,.ale ráno už nebola o tom na internete ani stopa. Márne som všetko prehľadal. Aj američani aaj rusi to siahli. Vtedy ešte nebol putin prezident, tak spolupracovali spolu veľmi dobre. Krátko na to došlo ku konečnému potvrdeniu americkej vlády so spoluprácou s mimozemšťanmi a dokonca aj priznaniu, že im mimozemšťani ponúkli niktoeré vedecko tzechnické vynálezy za to, že ich ponechajúna území ameriky.
Videl so dokumentárny film,že žjú pod zemou a sú pospájaný popdzemmnými železnicamiktoré vychádzajú na povrch iba pri niektorých letiskách.Boli zam uverejnené aj fotografie mimozemšťanov medzi američanmi, jeden bol aj v blízkosti obamu, v kongrese a aj v parlamente.

Určite to niekto z vás tiež musel vidieť, tak pridajte k tomu niečo.
Súhlasí bystrik


17.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   30. 9. 2015, 02:43

Príspevok bol vymazaný administrátorom.34.
označiť príspevok

fajer
   30. 9. 2015, 10:33 avatar
prečo neberieš tie tabletky od psychiatra, to neviem....


49.
označiť príspevok

elemír muž
   2. 10. 2015, 07:29 avatar
...aby som, nezostal nečinne sedieť ako ty. Pokiaľ sa hýbem telom a hlavou, tak žijem, ak zleniviem, tak zhnijem na posteli, čo je pre človeka anjkrutejšia smrť. Frajerko, máš aspom záhradku ?


36.
označiť príspevok

bystrik muž
   30. 9. 2015, 11:04 avatar


16.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   30. 9. 2015, 02:32

Príspevok bol vymazaný administrátorom.18.
označiť príspevok

asmodei muž
   30. 9. 2015, 06:26 avatar
(16.) To vobec nie je pravda. Na marse atmosfera je a celkom vyrazna. obcasne poryvy vetra napr pravidelne cistia prachom zapadnute solarne panely sondy Opportunity co sposobilo, ze rover dokaze fungovat taku dlhu dobu. Na marse sa odfotili vzdusne viry, tiez obrovske prasne burky.

To ze na marse sa nevyskytuje NORMALNA voda je dane tym ,ze je tam nizky tlak a zima, s gravitaciou to nema nic. No v niektorych oblastiach s nizkou nadmorskou vyskou, ktore su blizko rovniku, v lete dosahuju teploty a tlak takych hodnot, ze voda v kombinacii s roznymi solami mozu vytvarat docasne prudy tecucej vody.


24.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   30. 9. 2015, 07:52

Príspevok bol vymazaný administrátorom.35.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   30. 9. 2015, 10:39

Príspevok bol vymazaný administrátorom.40.
označiť príspevok

asmodei muž
   30. 9. 2015, 11:44 avatar
(35.) Aky link? Tomto pripade si dovolim tvrdit, ze na Mars som vacsi odbornik nez ty.


41.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   30. 9. 2015, 13:15

Príspevok bol vymazaný administrátorom.37.
označiť príspevok

bystrik muž
   30. 9. 2015, 11:06 avatar
nie voda, nie je atmosféra, nie sú ľudia....pobavia ma vždy takéto vyhlásenia.... 


19.
označiť príspevok

majko1 muž
   30. 9. 2015, 06:30 avatar
Gravitácia je funkcia hmoty a teda s atmosférou nesúvisí........


25.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   30. 9. 2015, 07:56

Príspevok bol vymazaný administrátorom.26.
označiť príspevok

majko1 muž
   30. 9. 2015, 08:02 avatar
Sú aj stavové veličiny a fyzikálne zákony iné ako gravitácia ktoré ju udržujú ako napr. tlak, teplota a tiež chemicko-fyzikálne rovnováhy ako dôsledok týchto zákonov. Tak ako ti nevydrží napr. voda v hrnci keď ju varíš.....gravitácia na ňu je stále rovnaká a predsa sa vyparí preč z hrnca......ono zase atmosféra aj nejako vzniká, je to komplikovaný proces a je o tom dosť teorií......


28.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   30. 9. 2015, 08:09

Príspevok bol vymazaný administrátorom.27.
označiť príspevok

majko1 muž
   30. 9. 2015, 08:07 avatar
Ale ano, v dnešnej podobe ju okrem tých podmienok drží aj naša gravitácia... Ale aj Mesiac má gravitáciu aj Slnko , prečo tam nie je atmosféra ?


29.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   30. 9. 2015, 08:14

Príspevok bol vymazaný administrátorom.30.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   30. 9. 2015, 08:15

Príspevok bol vymazaný administrátorom.42.
označiť príspevok

elemír muž
   30. 9. 2015, 21:55 avatar
Napríklad jupiter a a saturn nie sú plynové planéty, ale majäú takú obrovskú gracitáciu, že udržia tie najľahšie plyny ďalko od samotnej planéty- Majú atmosdféru niekolko sto kilometrov.


43.
označiť príspevok

asmodei muž
   30. 9. 2015, 23:09 avatar
(42.) Nie su plynove obry? A co su to za planety? Pouc ma plz, do akej kategorie patria.


44.
označiť príspevok

elemír muž
   1. 10. 2015, 06:32 avatar
Z týchto príspevkov jasne vyplýva, že netušíte, čo je gravitácia a čo je úniková možnosť plynu z plnéty a dokonca ešte aj slnko a atmosféra ???
nETUšíTE, AKú OBROVSKú GRAVITáCIU Má SATURN A jUIPITER a čo to spôsobuje a aké je tam obroské prúdenie magmnetických siločiar.
ˇŽiadna sonda sa odtiaľ nevrátila, pretože ju zničí obrovská gravitácia spálením v ďaleko vyšších vrstváxch atmosféry, ako na zemi a magnetické pole spôsobí, že každý kúsok kovu sa rožeraví a zničí a pokiaľ sa elekltrnika nezaobíde bez kovu, nemáme šancu tam niečo zistiť, pretože planéty sú zahalené ľahkými planmi, ktoré sú vo vzdialenosti, kde sa sondy zničia, ešte stále nepriehľadné,, Baterie,atď.

Jahľadám na toto iných diskuterov, to sa bohužiaľ na mňa za to nehnevajte.


47.
označiť príspevok

asmodei muž
   1. 10. 2015, 10:09 avatar
(44.) "Ziadna sonda sa odtial nevratila". No to je pravda, zatial sme este navratovu misiu neriesili okrem mesacnych misii.

Ale preletove misie Pioneer, Voyager, Ulysses, Cassini, New Horizons a hlavne orbiter Galileo nam poskytli mnoho informacii o tejto planete. A tes sa, uz o menej nez rok k Jupiteru dorazi misia JUNO a vtedy zacne zabava.


48.
označiť príspevok

elemír muž
   1. 10. 2015, 20:47 avatar
To sa teším naozaj, ale zase to bude len niečo z výášky, ja dokomnca predpokladám, že na týchto obrích planétach môže byť život anie mikroživot. Pokiaľ nychádzame na našej zemi v hlbke 8 až 10 km živočíchy, v uplnej tme e nepredastaviteľnom tlaku, nedá s vylúčiť takýto život ani tam.
Jediný možný spôsob, ako začať skúmať tieto obry sú balony. Balon by musel byť ovládaný elektronicky a nedvolil by zničujúce zrýchlenie. Musel by však byť obrovský až niekolkosto metrov, čo by teoreticky moho byť aj riešiteľné, lebo napríklad s riadenými balonmi by sa dalo zostupovať aj ISS a vyhnúť sa teplu, ktoré vzniká trením veľkou rýchlosťou pri vstupe do atmosféry. Nie je to jednoduché , ale výskum, by moholísť aj touto cvestou. EDšte v
Už tu predsa boli zoskoky parašutistov z 50 km výšky. km výške sa dá hovoriť o veľmi riedkej atmosfére, ale stála zostáva 300 kmod ISS ku stopám atmosféry a 300 km na zrýchlenie je viac ako dosť

V každej doprave a premiestňovaní je vža limitová rýchlos a tá je závistlá podľa toho, nieak,ý je motor, ale ká účinná je brzda.
napríklad, Raketa letí na mesiac iíba takou rýchlosťou, aká je rýchlosťna orbite a čím menšia planéta, týmmenšia rýchlosť a dlhší čas, Ak budeme vedieť ubrzdiť raketu ako na ceste auto, potom by šla raketa všade maximálnou rýchlosťou a iba v prípade mesiaca bz bola doby letu snáď ani nie desatinu toho, čo sa musí dodržať dnes. A práve vývoj takejto vbesmírnej brzdy by mal byť prvoradým úkolom na ISS.


50.
označiť príspevok

Dwesa
   2. 10. 2015, 09:10 avatar
Toto je čo za guláš... Nibiru, prorok, samouk, ktorý prešťal NASA a do toho ešte nejaké haluze o neplynných plynných obroch...


51.
označiť príspevok

elemír muž
   5. 10. 2015, 07:55 avatar
Je to pasca na takých chytrákov, ako si ty.
Prečítaj si ešte raz, čo si napísal.
A iných názorov, ako NASA mám ešte viacej. napríklad, čo nám ukazuje kométa,a čo z toho je pre nás najdôležitejšie.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 05:32,  Scarlett, veď ja som nešťastný, ako žijem. Idem sa naučiť, ako žiť pokorne.
dnes, 05:26,  Nejdem prvý raz do nemocnice, len teraz sa mi to značne zhoršilo, stratil som pamäť. Robím...
dnes, 05:23,  Nespal som celú noc, už som zažil, že som nespal 48 hodín.
dnes, 05:21,  Osvietený to preháňa vytváraním množstva balastu.
dnes, 05:21,  “Čo sa týka prítomnosti nášho Pána Ježiša Krista a času, keď k nemu budeme...
dnes, 05:18,  Môj milovaný syn Miško spáchal samovraždu. Ja s tým denne bojujem.
dnes, 05:18,  Nikomu neprajem počúvať cudzie hlasy, ktoré sa robia v mozgu.
dnes, 05:17,  Trpím silnou depresiou, porucha osobnosti, schizofrénia vážneho poškodenia.
dnes, 05:16,  Veď aj tu píšem svoje pocity, aj tie invektívy sú moje pocity, myšlienky, ktorých sa chcem...
dnes, 05:14,  Som psychicky úplne na dne. Ambulantne sa to nedá liečiť. Oni ma potrebujú sledovať 24...
dnes, 05:14,  314. Lemmy, ak sa potrebuješ niekedy vyrozprávat/ vypísat. tak to normálne napíš . namiesto...
dnes, 05:13,  Mobily: 0948 255 355 a 0907 550 790.
dnes, 05:13,  Budem v nemocnici celé 2 mesiace, možno viac, záleží od poisťovne Dôvera.
dnes, 05:10,  313. sme dohodnutí, ty sa dáš dokopy a ja ti pomozem s tvojou zbierkou .
dnes, 05:09,  Nespal som celú noc, mám silné výčitky svedomia.
dnes, 05:08,  8. 7. 2020 už budem ráno o 8.00 h na príjme.
dnes, 05:07,  Spolieham sa na to, že sa z krízy nejako dostanem.
dnes, 05:07,  310. ak uvidím nejakú pozitívnu zmenu , prispejem ti aj na tvoju zbierku . aj ked ja tieto...
dnes, 05:03,  309. dobry plán .nech ti pomozu . *19
dnes, 05:00,  102. mentálnym zobrákom si ho nazyval lebo vytahoval tvojho mrtveho syna , ty chybné nazory ....
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Aj múdry sa stane hlúpym, keď na sebe prestane pracovať.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(141 781 bytes in 0,401 seconds)