Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Vo svete sa deje nieco zasadne.

3
reakcií
699
prečítaní
Tému 14. novembra 2018, 00:40 založil PartOFgod.

podobné témy:1.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   14. 11. 2018, 00:40 avatar
Správa Benjamina Fulforda z 12. 11. 2018
Prvý raz v histórii sa východné a západné tajné spoločnosti dohodli na spolupráci v prospech planéty, hovoria tajné spoločnosti. Ako povedal jeden zdroj západnej tajnej spoločnosti, „Ježiš Kristus sa oženil s Kuan-jin (budhistická bohyňa milosrdenstva).“ (odkaz)

Výsledkom je, že k dispozícii budú neobmedzené finančné prostriedky na financovanie projektov na pomoc živým bytostiam tejto planéty, ľudským a iným, tvrdia zdroje. Keďže však vstupujeme do historicky nezmapovaných vôd, bude to zrejme trvať niekoľko mesiacov, kým sa začne skutočná práca, hovoria zdroje.

V súčasnosti sa na najvyššej úrovni svetovej moci prezentuje niekoľko konkurenčných plánov. Vatikán a slobodomurárska lóža P2 chcú sprístupniť finančné prostriedky pre existujúce národné štáty prostredníctvom vybraných jednotlivcov. Číňania už začali svoju prácu v podobe svojho programu Jedená pás, jedna cesta. Biele klobúky v Pentagone a vojensko-priemyselný komplex propagujú svoje myšlienky o globálnom menovom resete NESARA [National Economic Security and Recovery Act, niečo ako zákon o národných ekonomických reformách] a GESARA [Global Economic Security and Recovery Act, zákon o globálnych ekonomických reformách].

Teoreticky je k dispozícii dostatok peňazí pre všetky tieto projekty, aby mohli prebiehať súbežne. Existuje však dohoda, že akékoľvek uvoľnenie finančných prostriedkov bude musieť byť pevne spojené s realitou a reálnymi projektmi, ak sa chceme vyhnúť hyperinflácii alebo inflácii aktív, ako to je v súčasnom systéme.

Spoločnosť Bieleho draka tiež predložila návrhy, ktoré dostali počiatočný súhlas oboch východných a západných tajných spoločností, uviedli zdroje SBD. Návrh SBD je takýto: Vytvorenie najmenej dvoch konkurenčných budúcich plánovacích agentúr. Každá z nich by mala správnu radu pozostávajúcu zo siedmich ľudí vybraných zo siedmich regiónov: z Číny, východnej Ázie mimo Číny, Európy vrátane Ruska, moslimského sveta, Indie, Afriky a oboch Amerík. Všetky rozhodnutia by sa dosahovali väčšinovým hlasovaním a veto by sa obmedzilo na jednotlivé regióny.

Za sídla pre západnú agentúru sú navrhované nasledujúce lokality sú Winnipeg v Kanade, presné geografické centrum Severnej Ameriky; a Buenos Aires v Argentíne (domov pápeža). Pre Áziu sú navrhované Nara v Japonsku, Laos a Singapur. Rokovania prebiehajú a nedosiahlo sa žiadne konečné rozhodnutie.

Bolo však potvrdené, že viac ako 200 miliárd dolárov v prostriedkoch krytých zlatom bude k dispozícii na spustenie agentúry hneď po príprave príslušných právnych dokumentov, hovoria zdroje BIS [Banka pre medzinárodné platby].

Zatiaľ čo doteraz sú to samé dobré správy, boj na potlačenie zostávajúcich chazarských satanistov pokračuje aj v SŠA, EÚ, Izraeli a Japonsku.

V SŠA, podľa zdrojov Pentagonu, Demokratická strana padla do pasce, keď boli „nalákaní, aby sa dopustili volebného podvodu, čo povedie k ich trestnému stíhaniu, keďže odtajnenie v rámci FISA položí Snemovňu.“ Inými slovami, voľby na Floride, v Arizone a inde boli starostlivo sledované. Boli nazhromaždené dôkazy o manipulovaní volieb, aby bolo možné pochytať ďalších zločincov chazarskej mafie, hovoria zdroje CIA.

Ďalej, priebežné voľby vyčistili americký senát od protitrumpovských republikánov a umožnili Trumpovej vláde skutočnú kontrolu. To znamená, že sudcovia a prokurátori môžu byť teraz poverení úlohou uskutočniť dlho očakávané zatýkanie, hovoria zdroje. „Generálny prokurátor Jeff Sessions, ktorý postúpil taktovku Mattovi Whitakerovi, otvorí boľavú fázu, s rozpečatením obžalôb a masovým zatýkaním,“ potvrdili zdroje.

„Až budú najvyššie demokrati v Snemovni pozatváraní, uskutočnia sa špeciálne voľby, ktoré môžu vrátiť Snemovňu pod kontrolu Republikánov“, pokračujú zdroje.

Ďalšou udalosťou v SŠA minulý týždeň, ktorá stojí za zmienku, bola sudkyňa Najvyššieho súdu Ruth Bader Ginsburgová, ktorá „spadla vo svojej kancelárii“ a zlomila tri rebrá. Zdroje CIA hovoria, že sa od nej očakávalo, že v januári odstúpi z Najvyššieho súdu. To by dalo Trumpovej vláde podporovanej armádou väčšinu v Najvyššom súde v pomere 9:3, uviedli zdroje Pentagonu.

Zdá sa tiež, že Trump v januári odstráni Rothschildovho agenta a ministra obchodu Wilbura Rossa, podľa spravodajských správ (odkaz).

Okrem toho sa zdá, že vyšetrovanie, ktoré viedlo k zatknutiu vedúcich pracovníkov spoločnosti Goldman Sachs v škandále zahŕňajúcom tunelovanie peňazí z malajzijského štátneho fondu, sa koncentruje na bývalého výkonného riaditeľa Lloyda Blankfeina (odkaz).

Existuje dostatok dôkazov o tom, že Chazari založili požiare v Kalifornii a naaranžovali ďalšie incidenty masovej streľby s cieľom pokúsiť sa získať federálne prostriedky a odvrátiť pozornosť verejnosti od manipulácie volieb, hovoria zdroje Pentagonu. Avšak „kamikadze alebo božský vietor zničil domy hollywoodskej elity, celebrít a liberálov v Malibu“, poznamenávajú zdroje (odkaz).

Je zaujímavé, že oheň zničil časť exteriérov z natáčania seriálu HBO „Westworld“ pri Los Angeles. Keďže druhá sezóna tejto série bola prepadák, keby som bol zástupcom poisťovne, preskúmal by som ten požiar veľmi starostlivo (odkaz).

Chazarská mafia v týchto dňoch cíti horúčavu aj v Európe. Konkrétne, nemecká kancelárka Angela Merkelová oznámila, že v decembri odstúpi z funkcie šéfky strany. Napriek tomu, že rezignovať má iba ako šéfka strany, zdroje CIA tvrdia, že odstúpi aj z funkcie kancelárky.

To znamená, že Rothschildova bábka, francúzsky prezident Emanuel Macron, je posledným veľkým chazarským führerom, ktorý v Európe ešte stojí. Minulý týždeň Macron európskej rozhlasovej stanici povedal: „Musíme sa chrániť, pokiaľ ide o Čínu, Rusko a dokonca aj SŠA“ (odkaz).

Táto výzva, ktorú Trump označil za „veľmi urážlivú“, bola pravdepodobne priznaním, že Čína, Rusko a SŠA útočia na chazarskú mafiu a jej diktatúru v EÚ.

Chazari sa tiež opäť pokúšali spustiť tretiu svetovú vojnu, aby unikli prebiehajúcej čistke. Ako uviedol bývalý agent CIA, Robert David Steele, deep state vlastní Organizáciu severoatlantickej zmluvy (NATO) a dvaja z najvyšších otrokov deep state – generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg (Nórsko) a vrchný veliteľ spojeneckých ozbrojených síl v Európe, generál Curtis Scaparrotti (SŠA) – podľa môjho špekulatívneho pohľadu – plánovali cvičenie TRIDENT JUNCTURE (TRJE18) takým spôsobom, aby umožnilo prvý útok proti Rusku po operácii pod falošnou zástavou prostredníctvom jednotiek NATO GLADIO, s jedným a možno aj viacerými simulovanými ruskými útokmi, ktoré by bolo možné použiť ako casus belli [incident postačujúci ako dôvod na vyhlásenie vojny] (odkaz).

V Izraeli medzitým pokračujúca kampaň na odstránenie satanistického premiéra Benjamina Netanjahua urobila ďalší krok vpred, keďže polícia obvinila niekoľko jeho spolupracovníkov v prípade korupcie pri nákupe ponoriek z Nemecka zo strany Izraela (odkaz).

Tieto ponorky boli väčšinou potopené americkou armádou, pretože boli použité v pokusoch o vyvolanie 3. svetovej vojny vypustením jadrových rakiet s cieľom obviniť z toho iné krajiny ako Severnú Kóreu a Irán, uviedli zdroje Pentagonu a CIA (odkaz1, odkaz2).

Podľa japonskej vojenskej spravodajskej služby sa v Nemecku vyrobené izraelské ponorky podieľali na útoku 11. marca 2011, jadrového a seizmického teroristického útoku s cunami proti Japonsku. Môžete vziať na to jed, že Netanjahuovym spolupracovníkom sú ponúkané dohody o priznaní viny s cieľom odhaliť a zosadiť masovo-vraždiaceho Netanjahua.

Rozklad chazarskej vlády pokračuje aj v Ázii. Zdroje z kráľovskej rodiny Mandžuov hovoria, že Južná Kórea už nebude dlho existovať ako nezávislý štát.

„Zlúči sa so Severnou Kóreou a možno aj s Mandžuskom“, hovorí istý zdroj z kráľovskej rodiny. Americká armáda bude spojencom nového zjednoteného štátu, hovorí.

V Japonsku medzičasom nová strana zameraná na obnovenie vlády samurajov formálne oznámila svoje založenie 11. novembra 2018, v deň stého výročia konca prvej svetovej vojny. Japonci boli medzi víťazmi prvej svetovej vojny, boli však do značnej miery sklamaní Versailleskou zmluvou a ďalej sa odcudzili, keď Liga národov ignorovala ich návrh zakázať rasovú a náboženskú diskrimináciu. Tentoraz dohoda medzi východnými a západnými tajnými spoločnosťami napravila túto historickú nespravodlivosť, podľa zdrojov tajných spoločnosti.

Japonská armáda a podsvetie vyslali vedúcich predstaviteľov na zakladajúcu udalosť, ktorá sa konala v Meiji Kinenkan. Bol tam aj zástupca SBD. Pre Japoncov je to miesto historického významu, pretože tam „boli za prítomnosti cisára Meidži diskutované návrhy bývalej cisárskej ústavy a zákona o cisárskom dome “ (odkaz).

Inštalácia nového cisára v Japonsku budúci rok bude znamenať koniec tajnej koloniálnej vlády v tejto krajine a začiatok novej éry, uviedli zdroje japonskej pravice. Ako súčasť toho bude znárodnená Japonská centrálna banka [Bank of Japan], hovoria.

Ak si pripomenieme, že Trump v októbri povedal, že Federálny rezervný výbor je „jeho najväčšou hrozbou“, môžeme vidieť, že americká armáda a japonská pravica sa pohybujú smerom k ovládnutiu centrálnych bánk v súkromných rukách.


2.
označiť príspevok

Scarllete žena
   14. 11. 2018, 02:11 avatar
spammer


3.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   14. 11. 2018, 04:47 avatar
Co to je spammer ? Ved mi to kludne mozes povedat po slovensky . Co je vsak evidentne ze ty a tvoji kumpani sirite dezinformacie, nenavist voci Rusku ociernujete slusnych ludi ako to spravil vas byvaly sef Ficilie Robertko. A oznacil slusnych ludi ktorym nie je lahostajna situacia v krajine za Sorosove deti a nechal ich vysetrovat a zastrasovat N.A.K.A youtu.be Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 11. 2018, 14:35 avatar
Nejako som sa stratil v schizofrenickom blude slovana galaktického . Nerozumiem čo je vlastne zlé , že Fico chce vyšetriť sorosové deti alebo tie sorosové deti sú hrdinovia ?    
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 22:53,  Neviem, ako to je, ale keď som ja bola PN, pán doktor mi nechcel dať inak vychádzku, ako...
dnes, 22:51,  A vieš aj povedať milé slová chlapovi, keď príde z krčmy ? *03*03*03
dnes, 22:50,  To mi je otázka. :-) Ja viem veľa toho. ;-) Aj piecť koláčiky.
dnes, 22:50,  Zuza nás zavádza a zvádza dezinformáciami, čo tým sleduje ? *06*06
dnes, 22:49,  Dobre ti daliii. :-) Lebo zväčša dávajú po 2 hodiny, 2 hodky doobeda a 2 hodiny poobede. ;P
dnes, 22:48,  To asi nie, vychádzky si dvojhodinové, či ty máš iný režim mojko ? *13*13
dnes, 22:48,  Vieš variť, prať a mať milé slová na mužov ?
dnes, 22:47,  Mám vychádzky od desiatej do štrnástej. .. *21
dnes, 22:47,  Keď som bola malá, vedela som. Asi by som vedela aj dnes. ;-) Prečo, Milan?
dnes, 22:46,  Vieš aj štrikovať ? *04
dnes, 22:45,  Dnes už nie, dnes som imúnny a pokútny. *04*04
dnes, 22:45,  No ja nemám PN. Ja neviem byť bez práce proste. ;-)
dnes, 22:44,  Nepíšme si teraz, lebo Ťa zase mojou hlavou podráždim. .. *21
dnes, 22:44,  No ale, keď PN-kuješ, nemôže korzovať, či počas vychádzky? Ani nemôžeš chystať, keď...
dnes, 22:42,  Ale leto už pomaly končí v našich končinách teta Zuza. *28*28
dnes, 22:42,  A ty?
dnes, 22:41,  Ne ne, ja PN-kujem. .. *19 Zatiaľ na leto nič nechystám...
dnes, 22:35,  V mojich fotkách je vždy príbeh, ale príbeh skončí ak odfotím svoju maličkosť. *13*13
dnes, 22:26,  Mne udreli do očí ako prvá, až potom som si všimla to ostatné. A už tam vidím príbeh... :-)
dnes, 22:25,  Ty nechodíš do práce? ;-) Zuz, alebo nejaká brigáda na leto? ;o)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
„Kreativita je vynaliezanie, experimentovanie, riskovanie, porušovanie pravidiel, robenie chýb a radosť z toho všetkého.“ Mary Lou Cook
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(59 536 bytes in 0,271 seconds)