hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Vlastná tvorba 2

príspevkov
11
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 4.4.2009 20:43 harrybka
posledná zmena 6.4.2009 22:21
1
04.04.2009, 20:43
Pokračovanie predchádzajúceho.

Ak niekto vybočí čo i len náznakom vybočiť zo spoločenského správania, je grobián alebo nie je taktný v jeho prítomnosti, stáva sa z neho netvor a zároveň sa stáva preňho nepriateľ. Kôli tomu že je to preň výslovná urážka jeho osoby. Má perfektný pozorovací talent, ktorý mu pomáha preniknúť do podstaty človeka. Neštíti sa to použiť keď to potrebuje. Pred ústa si nedáva servítku, preto nemá mnoho priateľov. Vyžaruje z neho zvláštna aura, ktorá aj bez jeho vyjadrovania, či pohladov alebo konania vyvoľáva s ľudoch rešpekt. U niektorých tento rešpekt hraničí až zo strachom. Ľudí si nepúšťa do vnútra. Preto je na mnoho veci sám. Cíti sa osamelí ale potláča to do úzadia.
Po trávniku kráča ďalší muž. Tento muž je nižší a pôsobi chudšie od toho ktorý stojí pri rybníku. Je to možno spôsobené tým že nemá tak vypracované teľo. Pri chôdzi máva ruky pri tele. Ani teraz tomu nie je inak. Má ich vyťahané od roboty. Jeho postava a chôdza sú nemotorné. Vyžaruje z neho radosť a optimizmus ktoré sú podmienené dobróu novinou ktorú sa dozvedel nedávno.
none
4

1. harrybka 04.04.2009, 20:43

Pokračovanie predchádzajúceho.

Ak niekto vybočí čo i len náznakom vybočiť zo spoločenského správania, je grobián alebo nie je taktný v jeho prítomnosti, stáva sa z neho netvor a zároveň sa stáva preňho nepriateľ. Kôli tomu že je to preň výslovná urážka jeho osoby. Má perfektný pozorovací talent, ktorý mu pomáha preniknúť do podstaty človeka. Neštíti sa to použiť keď to potrebuje. Pred ústa si nedáva servítku, preto nemá mnoho priateľov. Vyžaruje z neho zvláštna aura, ktorá aj bez j...

05.04.2009, 20:39
"Pri chôdzi máva ruky pri tele."
Ľudia, ktorí takto neprirodzene kráčajú, sú obyčajne duševne vykoľajení. Takáto chôdza priťahuje pohľady ľudí, je neprirodzená, trochu komická. Strnulé ruky visiace vedľa tela - to nemusí byť únavou z práce, to je istý náznak nejakej duševnej choroby - nevdojak som si spomenula na jedného bývalého suseda - no poviem ti, ten keď išiel po ulici, tak ako by mal ruky v ramenách prišroubované - a v skutočnosti to bol riadny psychopat!!! JA ENEM TOLKO, sa maj.
none
5

4. 05.04.2009, 20:39

"Pri chôdzi máva ruky pri tele."
Ľudia, ktorí takto neprirodzene kráčajú, sú obyčajne duševne vykoľajení. Takáto chôdza priťahuje pohľady ľudí, je neprirodzená, trochu komická. Strnulé ruky visiace vedľa tela - to nemusí byť únavou z práce, to je istý náznak nejakej duševnej choroby - nevdojak som si spomenula na jedného bývalého suseda - no poviem ti, ten keď išiel po ulici, tak ako by mal ruky v ramenách prišroubované - a v skutočnosti to bol riadny psychopat!!! JA ENEM TOLKO, sa maj.

05.04.2009, 20:43
To som teda nevedela.Začínám rozmýšlať o tom že to asi zmením.
none
6

5. harrybka 05.04.2009, 20:43

To som teda nevedela.Začínám rozmýšlať o tom že to asi zmením.

05.04.2009, 20:45
harrybka, nemeň to, kludne z neho sprav psychopata, aspon to možno viac zaujme...
none
7

6. 05.04.2009, 20:45

harrybka, nemeň to, kludne z neho sprav psychopata, aspon to možno viac zaujme...

05.04.2009, 20:46
Vydíš to ma nenapadlo z neho urobiť psychopata.
none
8

7. harrybka 05.04.2009, 20:46

Vydíš to ma nenapadlo z neho urobiť psychopata.

06.04.2009, 20:01
počkaj, počkaj... tak to ty píšeš niečo a toto bola ukážka. No - neviem čo je pointa, tak je to ťažké. Mne to skôr pripadá ako opis dvoch ľudí, ktorí sa nezávisle jeden od druhého stretávajú na jednom bode, idú okolo seba, miíňajú sa, nevšimnú si vôbec jeden druhého a pri svojej zahĺbenosti im môže byť každý ukradnutí. Dá sa povedať, že obaja sú psychopati s rôznymi prejavmi správania sa. A vieš, že keby to tak bolo, je len ku prospechu veci, že tí dvaja nezakopli do seba a nevznikol medzi nimi konflikt. Ufff, hádam by sme o tom počuli aj na TA 3-ke!
none
9

8. 06.04.2009, 20:01

počkaj, počkaj... tak to ty píšeš niečo a toto bola ukážka. No - neviem čo je pointa, tak je to ťažké. Mne to skôr pripadá ako opis dvoch ľudí, ktorí sa nezávisle jeden od druhého stretávajú na jednom bode, idú okolo seba, miíňajú sa, nevšimnú si vôbec jeden druhého a pri svojej zahĺbenosti im môže byť každý ukradnutí. Dá sa povedať, že obaja sú psychopati s rôznymi prejavmi správania sa. A vieš, že keby to tak bolo, je len ku prospechu veci, že tí dvaja nezakopli do seba a nevznikol medzi nimi...

06.04.2009, 22:14
To je pokračovanie s toho predošlého.Na budúci týždeň zase dám kúsok.Nechce sa mi to celé písť.Sú to priatelia ale to sa ukáže až o trošku neskôr.
none
10

7. harrybka 05.04.2009, 20:46

Vydíš to ma nenapadlo z neho urobiť psychopata.

06.04.2009, 22:19
vážne harrybka, chytí to nádych reality..a tak to aj viac pritiahne čitatelov, vymysli mu nejakú dobrú psychózu ...všeobecne je to napísané o niečo lepšie, než tá prvá časť...vidíš ešte sa vyučíš.....ved uvidíme, čakám na pokračovanie..
none
11

10. 06.04.2009, 22:19

vážne harrybka, chytí to nádych reality..a tak to aj viac pritiahne čitatelov, vymysli mu nejakú dobrú psychózu ...všeobecne je to napísané o niečo lepšie, než tá prvá časť...vidíš ešte sa vyučíš.....ved uvidíme, čakám na pokračovanie..

06.04.2009, 22:21
Vďaka.
none
2
04.04.2009, 21:12
Harrybka no ujde to...,ale strasne som zasmial, že pri chodzi mava ruky pri tele- a kde by ich mal mat ? Ja viem iba preklep ze mava rukami pri tele ,ale takto toposobí strasne srandovne .(nebodaj si to tak myslela?)
none
3

2. ranexil 04.04.2009, 21:12

Harrybka no ujde to...,ale strasne som zasmial, že pri chodzi mava ruky pri tele- a kde by ich mal mat ? Ja viem iba preklep ze mava rukami pri tele ,ale takto toposobí strasne srandovne .(nebodaj si to tak myslela?)

04.04.2009, 22:16
Niektorý hýbu rukami pri chôdzi.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 105 354 B vygenerované za : 0.120 s unikátne zobrazenia tém : 36 458 unikátne zobrazenia blogov : 544 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Šialené zhony alebo pokoj, stromček, pod stromčekom darčeky a ľudia, ktorí sú nejakým spôsobom k sebe viazaní spolu pokope v strese či radosti... A ešte narodeniny... Pre niekoho skut...

citát dňa :

Zmyslom života je žiť.