Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Vladimír Mečiar po 30 rokoch Nežnej revolúcie. Ako ďalej Slovensko?

20
reakcií
316
prečítaní
Tému 2. augusta 2019, 17:32 založil Thomas Anderson.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Thomas Anderson muž
   2. 8. 2019, 17:32 avatar
V máji 2019 sa v Bratislave uskutočnilo verejné vystúpenie bývalého trojnásobného predsedu vlády SR Vladimíra Mečiara. Od času, keď bol Mečiar aktívny v politike a vo fungovaní štátu, ubehlo niekoľko rokov. Veľa vecí sa v slovenskej spoločnosti zmenilo a dnes je Vladimír Mečiar opäť vo verejnej sfére aktívny.
Stretá sa s občanmi, s politikmi a reaguje na súčasnosť.

Ako politik a štátnik, ktorému sa pripisuje titul zakladateľa druhej Slovenskej republiky, myšlienky ktoré Mečiar reprezentuje, sú aktuálne aj v 21. storočí. Tým viac, že súčasná SR sa pričinením nezodpovedných, predošlých vládnych garnitúr, dostala do situácie, keď sa do súkolesia hry o budúcu existenciu štátu dostáva to najpodstatnejšie - slovenská štátnosť.

Zahraničné sily na čele s liberálmi a podporou mimovládok môžu len toľko. čo im my občania dovolíme. Treba si jasne povedať o čo ide nám Slovákom. Nastal čas pozdvihnúť hlavu a prestať sa trieštiť na viacej skupín, to vyhovuje len tým, ktorí chcú ovládať zemeguľu.

Súčasnosť dokazuje, že slovenský národ sa musí zjednotiť veriac v stabilné základy slovenských tradícií, ktorými sú: kresťanstvo, slovenský národ a sociálne zázemie našich občanov na vlastnom suverénnom území.

V súčasnosti nestačí len štrajkovať a sťažovať sa, ale musíme ísť do politiky.

http://www.youtube.com/watch?v=QbcZN5ap9A0 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

Profesor3 muž
   2. 8. 2019, 17:34 avatar
Kokot sa už teraz konečne začal hanbiť za infovojnu, z ktorej kopíroval!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3.
označiť príspevok

Thomas Anderson muž
   2. 8. 2019, 17:35 avatar
Tam, kde je základňa USA, neplatia miestne zákony. Je to uzatvorený systém štátu v štate.

4.
označiť príspevok

Profesor3 muž
   2. 8. 2019, 17:36 avatar
Základne USA sú tu na to, aby podrezali ojebávačom ako si ty krk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   2. 8. 2019, 17:37 avatar
Pôjdu do piče žuvačkári pojebaní zajebanci skokotení vysemení !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Súhlasí Thomas Anderson

6.
označiť príspevok

Profesor3 muž
   2. 8. 2019, 17:39 avatar
Zalepia vám papule žuvačkou, aby ste sa konečne podusili a bude pokoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7.
označiť príspevok

Thomas Anderson muž
   2. 8. 2019, 18:04 avatar
Nemôže byť európsky úradník viacej ako predseda vlády na Slovensku.

8.
označiť príspevok

Thomas Anderson muž
   2. 8. 2019, 18:18 avatar
Ešte niekoľko rokov bude slovenský poľnohospodár dostávať menej dotácií na hektár ako ich dostáva francúzsky, ako ich dostáva nemecký alebo taliansky. Lebo rozdiel medzi novými a starými krajinami je ešte stále veľký a ešte roky bude trvať.

9.
označiť príspevok

Thomas Anderson muž
   2. 8. 2019, 18:36 avatar
Ale Slovensko nesmie zabudnúť, že v Spojených Štátoch existuje mesto Detroit, ktoré bolo takisto orientované na automobilový priemysel a keď prišla kríza do tohoto odvetvia, mesto zostalo prázdne, dneska ponúkajú domy, ktoré nikto nechce.

10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 8. 2019, 18:52 avatar
Vlado sa zase a už naposledy neodhadol . prajem mu nech mu stolik vydrži .

11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 8. 2019, 18:55 avatar
Napriek tomu ,že okradol krajinu o miliardy . Najde stále ludi.
Súhlasí ondrej61

17.
označiť príspevok

Thomas Anderson muž
   3. 8. 2019, 21:23 avatar
Práve naopak, ochránil Slovensko pred globálnou mafiou. Môžeme byť radi, že slovenský majetok je v rukách Slovákov.

18.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   3. 8. 2019, 21:29 avatar
To takí retardi žijú na Slovensku a nevidía čo napáchal Mečiar?.....bože to čo je za na sa idiotov.....

19.
označiť príspevok

Thomas Anderson muž
   3. 8. 2019, 21:37 avatar
Ja vidím, čo tu napáchali neziskovky, vymyli ľuďom mozog. Svorne nadávajú na Mečiara, ale nevedia nič. Hlavne, že máme euro a k čomu nám je? Česi ani teraz po 11 rokoch nechcú euro a vedia prečo. Keby nie Mečiar, tak to tu všetko rozkradnú globalisti a z nás urobia otrokov.

20.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   4. 8. 2019, 11:21 avatar
Veru mozgy majú ruskí potkani vymyte....euro je pre Slováka stabilnejšia mena....

21.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   4. 8. 2019, 11:22 avatar

12.
označiť príspevok

Thomas Anderson muž
   2. 8. 2019, 19:07 avatar
Dneska máme tak silný tretí sektor, tak finančne dotovaný, tak anonymne pôsobiaci, že vlastne s nami prebieha akási sociologicko emocionálna hra, kde nám naprogramujú niekoho a potom nejakou kvalifikovanou technológiou toho človeka predstavia a ľudia zaňho zdvihnú ruky.

13.
označiť príspevok

Profesor3 muž
   2. 8. 2019, 19:09 avatar
Kokot ako ty bude robiť vždy všetko naopak, lebo má krabicu vypratanú hovnami dezinformácii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Súhlasí ondrej61

14.
označiť príspevok

Thomas Anderson muž
   2. 8. 2019, 19:19 avatar
V podstate všetky naše televízie pracujú z jedného zdroja informácií. Ak to chcete vedieť, prepnite si internet, tam, čo sú spravodajstvá a vlastne keď zoberiete STV, keď zoberiete Markízu, do toho si zoberte JOJku, všetko je to to isté. Potom Plus, Doma a to ostatné, všetky majú rovnaký prameň. Tie správy sa odlišujú tak v piatich percentách. To znamená, že všetko to smeruje jedným cieľom, chýba konfrontácia názorov.

15.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 8. 2019, 19:20 avatar
Neexistuje pluralita názorov.
Súhlasí Thomas Anderson

16.
označiť príspevok

Thomas Anderson muž
   2. 8. 2019, 19:28 avatar
Neoliberáli boli, budú, ale nemôžu byť jediní, musia mať silnú oponentúru, povedzme, ja to nazvem v konzervatívnych stranách.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 02:46,  “Ich modly sú striebro a zlato, dielo rúk pozemského človeka. Majú ústa, ale nemôžu...
dnes, 02:46,  Štát chce cirkvám platiť viac...
dnes, 02:16,  Prečo nebalí teba ? *03*03*03*13
dnes, 02:14,  54. aha uchyl co lozi za chlapami po forach :)
dnes, 01:52,  Ale ja ho nechcem zabiť, len jemne zbiť, aby si uvedomil, že aj na dvojmetrového kokota sa...
dnes, 01:50,  ale keby zmlatis Ovieteneho, tak ta zavru za cloveka :)
dnes, 01:48,  Veď preto sú najebaní tu. *03*03
dnes, 01:48,  stane = strane
dnes, 01:48,  facebook je cenzura, ale na normalnom fore si obertrolli ani neskrtnu! :)
dnes, 01:47,  Ale na druhej stane si ho musím trénovať aby neupadol, či ? *03*03
dnes, 01:45,  ty mas zdravy rozum, skoda si ho vybijat v hadkach s trollmi a provokatermi
dnes, 01:45,  To je dobre, toto je posledné slobodné fórum !!!!!!!!!!!! Na fakebúúku som napísal pravdu...
dnes, 01:44,  skoda, ze sa admin o forum nestara...
dnes, 01:43,  Ja som neomylný blbec, mňa si nezameníš s nikým. *03*03*03
dnes, 01:41,  nemas rad varene vajcia? :) ale inak ak sa bavis s blbcami, mozu si ta pomylit
dnes, 01:40,  Oni sa zabavia aj sami, ja len pridávam do ich kokotín pridanú hodnotu. *04
dnes, 01:39,  ale zlomyselnych trollov je lepsie ignorovat, nech sa bavia so stenou :)
dnes, 01:38,  ja znesiem aj troch, ale čo neznesiem, to je vajce a faloš !!!!!!!!!
dnes, 01:37,  Vsak dobre, su zase dvaja na teba a to je nefer
dnes, 01:36,  Niekto ich musí jebať, pridaj sa aj ty a budeš u mňa charakter !!
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

V živote trvá minútu, kým si všimneš niekoho zvláštneho, hodinu, aby si si ho vážil, jeden deň, aby si ho miloval a celý život potrebuješ na to, aby si na neho zabudol.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(83 660 bytes in 0,455 seconds)