Ísť na začiatok.
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Vládcovia z UFO

24
reakcií
2137
prečítaní
Tému 30. januára 2013, 11:57 založil Ónya.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
12. 11. 2008
93
29. 06. 2012
7
UFO
01. 12. 2008
4
 
 


1.
označiť príspevok

Ónya žena
   30. 1. 2013, 11:57 avatar
Vládcovia z UFO - celovečerný dokument z roku 1976 - ZAKÁZANÉ a potlačené.
http://www.youtube.com/watch?v=dUhoeZi9nek Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


Vládcovia z UFO je vedecká potlačená a zakázal dokument z roku 1976. Veľa z tohto dokumentu funkcií dávno stratené fotografie UFO a iné doklady dlhé vytrhnuté z verejných hlavným prúdu média. Tento dokument tiež odhalí, že Govt má všetko pripravené priznal existenciu off world UFO, ale tieto informácie už dlho manipulovať z verejnej pozornosti a očami. Niektoré z dokumentu ide do druhej nevysvetliteľné javu tiež. Ale najdôležitejšie informácie v tomto filme je, že Govt má všetko pripravené zverejniť a vydala dôkazy o UFO a mimozemšťanmi, ale že sprístupnenie ktorý bol vzatý z verejného povedomia a médiá po celé desaťročia. Osobne som videl nespočetne UFO, jeden z nich up close (s mojím najlepším kamarátom z vysokej školy), hovorí na cudzincov prostredníctvom kanálov osobne a urobili kontakt s niekoľkými rôznych závodov cudzincov, jeden z týchto fyzických kontaktov, bol som úplne fyzicky vedomí. Študoval som pravdu o UFO a mimozemšťanmi za viac ako 20 rokov a mal skúsenosti s nimi, pretože som bol malý chlapec. Nevlastním toto video alebo obsah vnútri, ja som ho nahrať len na vzdelávacie účely. Tento dokument bol roztrhaný od nízkonákladové DVD predstavovať staré televízne dokumenty o UFO. Je to celkom veľa vo verejnej doméne. NEVÁHAJTE MIRROR toto video ~!


2.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 2. 2013, 12:32 avatar
Mimozemstania neexistuju.


3.
označiť príspevok

Ónya žena
   1. 2. 2013, 12:34 avatar
už nie ? ..vysvetli..


4.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 2. 2013, 12:40 avatar
Lebo vesmir je maly.


5.
označiť príspevok

Ónya žena
   1. 2. 2013, 12:47 avatar
dík za smiech, .určite ťa ovplyvnila debata pod *Lampou "" Malý a veľký vesmír " 
a čo extradimenzie ..neviditeľné ..v paralelných vesmíroch..? 


6.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 2. 2013, 13:00 avatar
Nie sme zrelí na tieto veci, takže debatu nechajme Hríbovi, tomu zato aspon zaplatia)
Súhlasí bielamodrá


7.
označiť príspevok

Ónya žena
   1. 2. 2013, 14:21 avatar
ok,.. 
tn.nova.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


8.
označiť príspevok

blueevil
   7. 2. 2013, 15:22 avatar
8/ nemusia ak nechcu, dokažu byť fyzicky minimalne neviditeľni, pritomni v tvojej blizkosti aj na sto rokov bez toho aby boli zavisli na čomkoľvek, asi je smiešne o nich rozpravať v našich "mantineloch" a štefana hriba + zberba chytrakov ktori dokažu vypočitať pomocou rovnic všetko ))))))
http://www.youtube.com/watch?v=fPnSw4BPEIY Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
dobry dokument je: Fenomen UFO v tajnych sovietskych zakladňach.
http://www.youtube.com/watch?v=qkenm_txmH4 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
asi by bolo sa lepšie špecializovať prečo ľudi seriozne normalne neinformuju k tomu aby vedeli o nich. zamer ? najskôr ano
Súhlasí Ónya


9.
označiť príspevok

Ónya žena
   9. 2. 2013, 19:09 avatar
blueevil..to by aj mňa zaujímalo čo také strašne taja pred svetom, že je milión otáznikov a len sa niečo tuší.., myslím si, že aj aj niečo majú... /vieš že bola objavená fosílna baktéria vo vesmíre?
po reklame.sranda:
www.noviny.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


10.
označiť príspevok

blueevil
   10. 2. 2013, 15:30 avatar
od nieakych 60 rokov je evidovanych minimalne 300 000 zohavenych domacich zvieratiek v usa, maju vybrate organy, časť tvare špecialnym laserom. samozrejme aj ľudom, su o tom aj videa na youtube, je to pre silne žaludky. aj unosy sa deju a su tak mimoriadne sofistikovane, že je problem tomu vôbec uveriť. američanom never ani pol slova, su to aj hlupaci


11.
označiť príspevok

blueevil
   10. 2. 2013, 15:46 avatar
prevažne žlazy z vnutornym vylučovanim ako pohlavne, tym sa živia. zaujimave je že su aj za tym ako ti poškodzuju zdravie-vstrieknu ochorenie, odoberaju energiu ktorou sa živia,... je to dosť blbe a myslim to smrteľne važne !
Súhlasí Ónya


12.
označiť príspevok

blueevil
   10. 2. 2013, 18:23 avatar
ak ťa zaujima niečo viac k tym zohavenym obetiam, tak existuje ista Linda Moulton Howe ktora o tom píše a ma dôkazy ktore nikto neberie vážne, len svedkovia ktori to videli. podľa mňa je najväčšim nebezpečenstvom to že ich pribuda, nielen UFO ktore môžeš vidieť oveľa častejšie ako v minulosti, hlavne nikto z ľudi nevie ake maju skryte schopnosti, možnosti. nik z požemšťanov im nemôže konkurovať, otazka času ked to skutočne vypukne a bude to masova hysteria. pozri si Borisovu temu o pyramidach to Ruske video čo som dal, zapni si titulky "CC" tam vidieť na marse niečo viac ako bakterie. celkom určite žiju aj na ostatnych planetach v našej slnečnej sustave a tie ako iste vieš maju mesiace, pre nich to určite nieje problem
Súhlasí Ónya


13.
označiť príspevok

Ónya žena
   10. 2. 2013, 19:07 avatar
blueevil ...prikladám link na jeden článok ..som zvedavá čo povieš,..či je to absolut .. nezmysel?
výcuc :
Neskôr v roku 1954 vesmírna loď mimozemšťanov šedej pokožky (Šedích) ktorá oblietavala rovník, pristála na Holoman leteckej základni. Dosiahli sme s nimi základnú dohodu a mimozemšťan menom Kryl zostal na Zemi ako záruka, než sa opäť vrátia k uzatvoreniu formálnej dohody. Táto rasa sa identifikovala ako pochádzajúca z červenej hviezdy z konštelácie Orión ktorú my nazývame Betlagads. Ja verím že to bola lož. Povedali nám že ich planéta zomiera a v blízkej budúcnosti nebudú môcť na nej žiť. Druhé pristátie sa odohralo na leteckej základni Edwoods. Táto historická udalosť bola dopredu naplánovaná a detaily o spolupráci boli odsúhlasené oboma stranami.
Prezident Eisenhower naplánoval v čase stretnutia svoju dovolenku a v deň v stretnutia bol pod zámienkou cesty k zubárovi privezený na základňu kde sa stretol s mimozemšťanmi.
Formálna zmluva medi USA a Šedími bola podpísaná a na Zem prišiel prvý mimozemský ambasádor. Jeho meno a titul bol: Jeho Všehomúca Výslosť Krll (viem že to zneje hlúpo, ale je to absolútna pravda). Tajne sme ho volalo O.H.Krll, čo znamenalo Original Hostage Krll (Originálny Rukojemník Krll)
Celé toto stretnutie bolo nafilmované a pevne verím že tento film existuje niekde ešte podnes.
Obsah zmluvy bol nasledovný: Šedí sa nebudú miešať do pozemských záležitosti a my sa nebudeme miešať do ich. Konkrétne sa to týkalo vecí ktoré by mohli ovplyvniť našu budúcnosť (čo bolo neskôr porušené).
My budeme držať ich prítomnosť v tajnosti a oni nás vybavia s vysoko vyspelou technológiou a pomôžu s vývojom novej technológie.
Neurobia žiadnu inú dohodu s iným pozemským národom.
Majú povolené unášať neobmedzené množstvo ľudí za účelom lekárskeho výskumu a sledovania nášho vývoja.
Unesení ľudia budú vrátení na miesto odkiaľ boli unesení, nebudú si na nič pamätať a nebude im ublížené.
Šedí budú pravidelne dodávať MJ12 všetky detaily o unesených ľuďoch a iných pozemských kontaktoch.
Každá strana dostane jedného ambasádora po dĺžku platnosti tejto dohody.
Každá strana vyšle 16 osôb za účelom spoznávania sa jeden druhého. Šedí ostanú na Zemi a ľudia budú cestovať na planétu Šedích a po špecifickej dobe sa opäť vrátia nazad.
(Neexistujú žiadne správy o tých 16 ľuďoch čo opustili Zem)
Vybudovanie podzemných základni ktoré budú k dispozícii Šedím a dve základne pre spoločné používanie.
Výmena technológie sa bude konať na spoločne užívaných základniach.
Základne Šedích budú vybudované pod indiánskou rezerváciou v rohu medzi štyrmi štátmi: Utaha, Kolorádo, New Mexico a Arizona. Jedna základňa bude vybudovaná v Nevade asi 7 míl od západnej hranici od Area 51.
Všetky mimozemské projekty sú pod totálnou kontrolou námorníctva a všetci zúčastnení budú platení námorníctvom. Konštrukcia týchto základni začala ihneď, ale sa spomalila až do roku 1957 kedy sa uvoľnila väčšia čiastka peňazí.

bakalari.joky.com.au Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

..........................................................
tu si iba tak stál mimoň pri strome:
www.topky.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
 


17.
označiť príspevok

blueevil
   10. 2. 2013, 19:56 avatar
ťažko povedať. o tych unosoch je to pravda. môžu ťa uniesť aj ked spiš a ty o tom ani nevieš, pozeraju sa na teba, alebo piju tvoj mozog, žlazy, ani o tom nevieš... možne je všetko v ich pripade
20/ sem tam prenikne sprava o nich. to že žiju na marse, venuši, saturne, je zname už dvesto rokov, len ide o to že ťa automaticky beru za cvoka ked taketo niečo vysloviš. minule videl jeden smejuci sa UFO pred bytovkov, bol z toho mimo. pochopil že to nebol balonik. neviem či by som ich chcel poznať po pravde. ich frekvencia je určite ina kava, hlavne by to asi bolo skôr na škodu. vraj citiš uzkosť pri nich


21.
označiť príspevok

Ónya žena
   10. 2. 2013, 20:14 avatar
no možno niečo také vyžarujú..že človek môže ostať aj sparalyzovaný.., kľudne uverím že tá úzkosť je trochu podmienená aj strachom..kto by ho nemal, že.


14.
označiť príspevok

Ranexill muž
   10. 2. 2013, 19:27 avatar
ak by si ich osobne poznal, vedel by si, aspon nieco. takto nevies nic.


16.
označiť príspevok

Ónya žena
   10. 2. 2013, 19:52 avatar
no ranko ..snáď tým nechceš povedať že osobne poznáš mimoňov (???) ..  


18.
označiť príspevok

Ranexill muž
   10. 2. 2013, 20:00 avatar
AK bz aj ano, nikdz bz som to nepriynal.


20.
označiť príspevok

Ónya žena
   10. 2. 2013, 20:11 avatar
ctrl+alt+schift
... chápem..))


15.
označiť príspevok

JaroN muž
   10. 2. 2013, 19:31 avatar
Mne to príde že ino-zem-štania sú hlúpi nudisti, naturalisti a exhibicionisti čo vedia rozprávať len tvrdou anglo-američtinou... Len tak nahý, v lese, bez ochranného odevu a prilby si stoja alebo podávajú ruku s ťažkoodencami, veľa krát z rúškami na tvárach a ochranách odevoch... Veď naše prostredie je tak bezpečné, že keď ideme o 500 km na juh, už sa očkujeme aj proti rozumu...


19.
označiť príspevok

Ónya žena
   10. 2. 2013, 20:05 avatar
myslím si, že zo srandy svet o nich nehovorí,..proste dejú sa veci či hore alebo dolu, ktoré dávajú nejakú spojitosť/ súvis s nimi, ..veľa toho nevieme, veľa je neprebádaného ..aj keď sa pol storočia sa snažia o nejaký dôkaz..aj nemožné je možné ..aj to, že napr. oni nás vidia a my ich nie...hmm, len asi v noci..keď svietia 


22.
označiť príspevok

blueevil
   10. 2. 2013, 20:16 avatar
môžeš, nemusiš ich vidieť aj počas dňa, tie stroje su naozaj vymakane, hned pochopiš že to nemôže pilotovať normalny človek už len kôli preťaženiu ktore by ťa rozthlo. minuly rok som ich videl tak desať. hlupym ľudom asi chyba miesto trapneho smiechu zvedavosť aby si to mohli overiť, problem môže byť aj to, že nechapu priestor tam hore. je dosť pravdepodobne že môžu prebyvať v tebe a môžeš vdaka nim sa spravať prave čo potrebuju. je uplne bežne ked ti niečo spôsobia aby ťa vdaka tomu vybudili k činosti ktoru testuju, alebo jedia. naš svet nema na to aby to chapal. mozog to vypne


23.
označiť príspevok

Ónya žena
   10. 2. 2013, 20:24 avatar
videla som aj cez deň..väčšinou v blízkosti vody - ponad, ../zaujímavé ..od viacerých aj z centra UFo viem, že sa radi zdržujú pri vode.., aby to nebola ako tá novodobá že by "fáma ?.. že ak sú tu, prebývajú vo vodách  ..,..no a ak svieti slnko, ten ich objekt je akoby strieborný.


24.
označiť príspevok

blueevil
   10. 2. 2013, 20:50 avatar
ja v noci. kamoš objavil UFO ktore vypadalo ako hviezda, až kym to šlo smerom dole ! tak vykonna baterka ktora by napajala halogenovu žiarovku a balonik neexistuje, žiadny zvuk, psici boli agressivni z ničoho nič a nikde nikoho o malu chviľku vietor ktory mrazil v lete. každy ťa vysmeje že si cvok, nechapem to. ako to ľudia môžu ignorovať, prečo to officialne nepotvrdia ?
Súhlasí Ónya


25.
označiť príspevok

Ónya žena
   11. 2. 2013, 23:21 avatar
blueevil.. dávam ti do pozornosti jednu z najlepších kníh o problematike UFO (možno ju poznáš) ..
milanbanas.wordpress.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

tiež v časopise Enigma-ktorý sa zaoberá záhadami, ..v poslednom/najnovšom čísle píšu článok o skutočnom videní UFA aj s mimozemšťanom v r.1952 vo východoamerickom mestečku..a je to uvedené ako "Najzvláštnejší príbeh UFO, ktorý sa kedy odohrál..")..je aj o tom, ako vyšetrovatelia USA sa snažili prekrútiť pravdu - UFO videné svedkami".. všetko spochybniť a ututlať... Svedkovia mimoňa opisujú ako 3 m zrúdu, s červenými guľatými očami v kovovom návleku..kdežto vyšetrovatelia tvrdia, že išlo o sovu    / kvôli očiam a UFO bol padnutý meteorit..lebo že sova sedela na strome za ktorým bola žiara..a svedkom sa mohlo zdať že to je bytosť z iného sveta  ..atď, veľa zaujímavého je písané o tom "strete. ..ako aj že svedkovia mali potom dýchacie problémy z neznámych chemických výparov/plynov ))
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 09:35,  aha moja oblubena diskuterka *21 tiez zaujimave https://www.pravdaojudite.net/
dnes, 09:28,  2. skus na enaxovom fore *04
dnes, 07:23,  35. Vyjadriť svoj názor alebo svetonázor môže aj vedec, či už teista alebo ateista. Ale...
dnes, 07:06,  Ak teda mozes, tak sa ozvi....
včera, 21:53,  Dnes vedcov vôbec nezaujíma, že Darwin bol agnostik. Je to pre evolúciu irelevantné.
včera, 21:27,  Enfant, si ešte v zajatí zastaralých názorov, ktoré dnes veda neberie do úvahy.
včera, 21:26,  Dnešná evolúcia (veda) sa už nezaoberá pozostatkami teistických názorov.
včera, 21:21,  Ak sú, nachádzajú sa len v ľudskej mysli. A to má skúmať psychiatria, psychológia,...
včera, 21:19,  ET: „Veda môže pracovať len s hmotnými vysvetleniami; nemôže potvrdiť ani vyvrátiť...
včera, 21:18,  ET: Buď je polovica mojich kolegov strašne hlúpa, alebo darvinizmus ako veda je plne v súlade...
včera, 21:16,  ET: Hovorím to svojim kolegom už po x-miliónty krát: Veda jednoducho nemôže svojimi...
včera, 21:10,  ET: <o>To vôbec nie je otázka pre "neutrálnu" prírodnú vedu. Prírodná veda...
včera, 19:27,  To vôbec nie je otázka pre "neutrálnu" prírodnú vedu. Prírodná veda sa nemá...
včera, 15:54,  Oxoti, idioti, spam roboti, neotravujte toto fórum.*57
včera, 15:53,  Priveľa otáznikov (?). Kto ti má rozumieť?
včera, 15:18,  <a href=https://irecommend.ru/content/khoroshii-tovar-za-svoi-dengi-11>?????????????...
21. 3. 2023,  kntsz - asi bude dobre, keď na čas vychladneš. To vážne myslíš, že ti budem pojem za...
21. 3. 2023,  Tak nakoniec sa zistilo, že naša divá mačka, čo sa chodí k nám nažrať je cica mica....
21. 3. 2023,  Kntsz, načo cituješ niekoho, keď s ním nesuhlasiš?
21. 3. 2023,  V úvode to tvrdíš, na konci: skorej horšie.
neprehliadnite
vyhľadávanie
 
Život je ako diamant - tvrdý, ale krásny.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(103 849 bytes in 0,212 seconds)