Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Vízia Lenky Mayerovej sa napĺňa

97
reakcií
598
prečítaní
Tému 21. októbra 2019, 23:07 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   21. 10. 2019, 23:07 avatar
Vízia Lenky Mayerovej sa napĺňa

Prezidentkou „občianskej“ spoločnosti sme si nechali ukradnúť Slovensko
Bratislava 31. marca 2019

Výsledky prezidentských volieb potvrdili fakt, že Slováci sú veľmi ovplyvniteľný národ. Podľahli mainstreamovým médiám, ktoré viedli nevídanú a najmä finančne náročnú volebnú kampaň v prospech Zuzany Čaputovej. Tú, ako už býva dobrým zvykom, pri antislovenských kandidátoch manažoval zahraničný subjekt. V tomto prípade išlo o izraelskú lobistickú skupinu Shaviv Strategy and Campaigns

Autorka článku Lenka Mayerova

Na Slovensku reprezentuje túto izraelskú agentúru Michal Repa, ktorý otvorene priznával, že je hlavným strategickým mediálnym poradcom v kampani Zuzany Čaputovej. Zaujímavejšia informácia však je, že zakladateľom a hlavným aktérom Shaviv Strategy and Campaigns je izraelský občan Aron Shaviv.

Ten Aron, ktorý stál za zvolením aktuálneho izraelského premiéra Benjamina Netanjahua. Ten Aron, ktorý zabezpečil Netanjahuovi kolosálnu mediálnu kampaň. Ten Aron, ktorý je podľa britského denníka The Guardian podozrivý zo štátneho prevratu a z pokusu o atentát v Čiernej hore. Ten Aron stál aj v pozadí masívnej volebnej kampane – ešte pred pár mesiacmi úplne neznámej – aktivistky Zuzany Čaputovej, ktorá nazýva Slovenskú republiku krajinou.

Rovnaká izraelská agentúra pred piatimi mesiacmi pomohla v komunálnych voľbách k zvoleniu terajšieho bratislavského primátora Matúša Valla. V prezidentskej kampani použili rovnaký scenár, ktorý sa im osvedčil práve pri Vallovi. Dokázali navodiť dojem, že ich je veľa, samozrejme, pridala sa poplatná skupina hercov typu Richard Stanke, Zuzana Fialová či česká „opora“ Michael Kocáb.Liberálna menšina prevalcovala väčšinu. Peniaze urobili svoje a pri nízkej volebnej účasti, ktorá presiahla iba štyridsať percent, sa podarilo v priebehu piatich mesiacov doslova vyrobiť nový produkt s blond vlasmi a výrazom trpiteľky, bojujúci proti zlu.

Po prezidentovaní ? la Andrej čaká Slovensko ďalších päť stratených rokov. Grasalkovičov palác ostáva pod kuratelou USA cez Kisku v sukni. Bútorovskí poradcovia si isto vydýchli, že nebudú musieť meniť fleky a naďalej budú môcť za peniaze daňových poplatníkov škodiť Slovensku. Americká harmónia v paláci bude pokračovať v strašení občanov, že Rusko je pre nás bezpečnostná hrozba, že nepodpísanie Globálneho paktu o migrácii je chyba, stúpne podpora LGBTI komunity a liberalizmu, ako aj odnárodňovanie prostredníctvom globalizačných nástrojov, čím bude Slovenská suverenita pošliapavaná ešte drsnejším spôsobom ako doteraz.

Zorientovaní Slováci už dnes vedia, v čí prospech bude Zuzana Čaputová pracovať, a tí ostatní na to prídu, presne tak ako pri omyle Kiska. Historicky prvá slovenská prezidentka bude musieť kampaň isto splatiť svojim donorom – či už Goldmanovej nadácii, Nadácii otvorenej spoločnosti a v neposlednom rade zatiaľ mimoparlamentnému Progresívnemu Slovensku, ktoré postupne ovláda Slovensko.

Pracovať bude nie v mene tých, ktorí ju zvolili, ale v mene tých, ktorí ju financovali, v mene cudzích mocností. Nechali sme si prezidentkou „občianskej“ spoločnosti jednoducho ukradnúť Slovensko.

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus

Článok pôvodne vyšiel na portáli extraplus.sk


96.
označiť príspevok

Osvietený muž
   22. 10. 2019, 16:04 avatar
Deník FORUM 24 vyhrál soud s Parlamentními listy. Černé na bílém: Jsou proruské a šíří nepravdy

Společnost OUR Media požadovala od deníku FORUM 24 omluvu kvůli článku Problémem senátora Valenty není jen střet zájmů, ale ruská žumpa jménem Parlamentní listy. Soud však dal za pravdu argumentaci deníku FORUM 24 a díky článkům, které byly předloženy, uznal, že PL šíří nepravdy, jsou proruské a dávají prostor extremistům, jak se v textu píše. Deník FORUM 24 zastupoval u soudu doc. JUDr. Aleš Rozehnal. Rozhodnutí soudu zatím není pravomocné.

V předmětném článku bylo mimo jiné uvedeno, že Parlamentní listy permanentně šíří lži, dezinformace, názory extremistů a agentů StB. Dále se zde píše, že se tento web výrazně podílí na prohlubujícím se rozvratu české společnosti, na ruské hybridní válce proti západním demokraciím, čímž výrazně přispívá k udržování oligarchy Andreje Babiše u moci.

Obrana deníku FORUM 24 spočívala v tom, že se jedná o hodnotící soudy, které mají věcný základ, což bylo prokázáno předložením řady článků uveřejněných na Parlamentních listech, které obsahují dezinformace, nepravdy, jsou proruské či extremistické.

Aleš Rozehnal dále připomněl, že Parlamentní listy jiné konkurenty označují vulgárními výrazy, přičemž uveřejnily například článek, ve kterém na adresu deníku FORUM 24 uvedly, že se v jeho případě vlastně ani nedá psát o novinářské žumpě, jen o stoce lidské, nebo článek, ve kterém uvedl, že deník FORUM 24 záměrně lže. Vzhledem k tomu, že obchodní zvyklostí Parlamentních listů je osočovat jiné, není tedy v rozporu s dobrými mravy soutěže, když se v názorovém textu v deníku FORUM 24 o Parlamentních listech někdo vyjádří v podobném duchu.

Soud žalobu Parlamentních listů zamítl a uvedl, že předložené články prokazují, že tvrzení mají věcný základ, neboť Parlamentní listy píší nepravdy (jednalo se o témata jako chemtrails, teroristické útoky cyklistů atp.), dává prostor extremistům (např. Adam B. Bartoš), je proruský (např. Jiří Vyvadil) atd., přičemž hodnotící soudy deníku FORUM 24 nepřekročily přípustnou míru kritiky ve společnosti.

www.forum24.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 10. 2019, 23:16 avatar
Lenka sa nám naplnila mala by sa vyprazdniť aby ju nerozdrapilo


4.
označiť príspevok

Kacír muž
   21. 10. 2019, 23:44 avatar
Súhlasí Kasafran


3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 10. 2019, 23:19 avatar
Extra plus

Pri pohľade na diskusie na internete a na sociálnych sieťach sa niekedy zdá, akoby Slovensko bolo krajinou putinofilov a eldorádom prokremeľských názorov. Je to skutočne tak? Sú naši politici, média, intelektuáli či bežní občania proruskí?
na úvod stručná poznámka. Keď v tomto článku hovoríme o proruských či protiruských postojoch, tak ich nechápeme ako vzťah ku krajine či kultúre, ale ako obhajobu súčasného ruského politického režimu na čele s Vladimírom Putinom.

.politika: nástup pragmatikov
Už dávno vieme, že Robert Fico nie je žiadny presvedčený atlantista (zástanca spolupráce s USA). Jeho zahraničnopolitické uvažovanie najlepšie ilustruje výrok z roku 2007, ktorý si „požičal“ od generála de Gaulla: svet má štyri svetové strany a Slovensko by preto nemalo mať ideologické klapky na očiach. Fico v zahraničnej politike nevyznáva hodnoty, ale čistý pragmatizmus. Ten je spolu s inštinktívnym odporom ku globálnej americkej dominancii a snahou za každú cenu súznieť s väčšinovým názorom verejnosti dôvodom nášho nejednoznačného správania počas krízy na Ukrajine.
Premiér v Bruseli síce sankcie proti Rusku schvaľuje, obratom však spochybňuje ich zmysluplnosť. Alebo ďalší príklad. Slovensko na jednej strane sprevádzkovalo reverzný tok plynu na Ukrajinu, čo je pre našich susedov veľká pomoc, na druhej strane Smer zorganizoval bizarnú mierovú konferenciu v Košiciach, ktorej viacerí protagonisti sú známi relativizovaním ruskej viny za dianie na Ukrajine. Ficovi akoby rozum hovoril, že je dobré stáť na strane Angely Merkelovej, ale srdce ho ťahá inde ­– k tým prúdom nemeckej sociálnej demokracie, ktoré zdôrazňujú, že Európa sa musí s Ruskom dohodnúť. Kvôli obchodu a bez ohľadu na ukrajinské záujmy.
Rétorikou, aj konkrétnymi krokmi Fico stále neskĺzol na úroveň Viktora Orbána či Miloša Zemana. Lavírovanie mu dokonca zatiaľ významne neškodí ani na medzinárodnej úrovni. Veď približne v tom istom čase, keď Smer usporiadal spomínanú košickú konferenciu, prebral jeho podpredseda Robert Kaliňák z rúk amerického ministra zahraničných vecí Johna Kerryho ocenenie za „trvalý prínos v boji proti terorizmu“.
Na pravej časti spektra, kde dominujú atlantisti, predstavuje výraznejšiu výnimku v rétorike k ukrajinskej kríze iba predseda SaS Richard Sulík. Jeho strana odsúdila anexiu Krymu a podporila sankcie proti Rusku, ale v otázke eúropskeho pomáhania Ukrajine sa Sulík netají istým skepticizmom. Po rokovaní Európskeho parlamentu o treťom balíku finančnej pomoci napísal: „Európska únia si jednoducho nemôže dovoliť zachraňovať všetky štáty naokolo, najmä nie tie, ktoré si svoj stav zavinili samy. Ono to totiž vonkoncom nie je tak, že Ukrajina je pred krachom, lebo ju podlo napadol silnejší sused. Ukrajina je pred krachom preto, lebo Ukrajinci si 20 rokov volili bez výnimky vlády, ktoré nereformujú, no o to viac kradnú. Veď netvárme sa, že napríklad terajší prezident Porošenko nadobudol celý svoj majetok výlučne poctivou prácou. Porošenko je v politike 16 rokov, prezliekal kabáty jedna radosť a mimoriadne dobre sa mu darilo v období, keď bol ukrajinským ministrom hospodárstva.“
Spomedzi väčších politických strán je najväčším kritikom západnej politiky voči Rusku SNS, ktorá aktuálne už atakuje hranicu vstupu do parlamentu. Podpredseda strany Anton Hrnko posiela prezidenta Kisku na oslavy konca druhej svetovej vojny do Moskvy, nie do Kyjeva, kde podľa neho nemajú jasno v tom, či Stepan Bandera bol národný hrdina, alebo nacistický kolaborant. Prvý podpredseda Jaroslav Paška zase vyčíta Merkelovej a Tuskovi posadnutosť sankciami, ktoré vedú Európu k chudobe a profitujú z nich USA. Vyslovene proruské elementy teda zatiaľ vidíme len na okrajoch našej politickej scény. S nástupom Smeru do vlády sa však skončili časy, keď na našu zahraničnú politiku mali silný vplyv idealistickí atlantisti. Tí sú dnes v opozícii, zatlačení do defenzívy a bojujú o politické prežitie.

.médiá: mainstream verzus internet
V polovici februára vyšiel v ukrajinských novinách Zerkalo Ukrainy článok poľského korešpondenta Jakuba Loginowa o tom, aká úspešná je ruská propaganda na Slovensku. Krakovčan, ktorý žil nejaký čas v Bratislave, tvrdí, že Slovensko vždy bolo jednou z najproruskejších krajín. Ilustruje to antiukrajinskými komentármi na slovenskom internete. Autor tvrdí, že tieto proruské statusy nepíšu roboty ani zaplatení trolovia, ale Slováci, ktorí to nerobia pre peniaze, ale z presvedčenia.
Na formovanie ich názorov má podľa autora veľký vplyv aj masívna ruská propaganda. Darí sa jej aj preto, že Slováci o Ukrajine takmer nič nevedia a Ukrajinec je pre nich zväčša pašerák, mafián alebo nelegálny imigrant. V tomto smere má poľský novinár presné postrehy. No mýli sa, keď tvrdí, že najznámejším predstaviteľom proruskej loby je tu bývalý poslanec Sergej Chelemendik, inak rodák z Kyjeva. Ukrajinský novinár ho vykresľuje ako úspešného biznismena, spisovateľa a jedného z najčítanejších slovenských publicistov. „Chelemendik je pre väčšinu slovenskej spoločnosti skutočná autorita v otázke Ukrajiny a Ruska,“ tvrdí Loginow. To nie je pravda. Chelemendik je skôr bizarná postavička s minimálnym vplyvom.
Všetky mainstreamové slovenské médiá sú k dnešnej ruskej politike skôr kritické. Rusko obhajujú okrajové médiá ako Extra plus, Literárny týždenník, Nové slovo. Ak je medzi nimi médium, ktoré už nie je bezvýznamné, tak je to Zem a vek. Jeho šéfredaktor Tibor Eliot Rostas sa vlani v máji chválil, že absolvoval oficiálne stretnutie s veľvyslancom Ruskej federácie na Slovensku a spolu sa porozprávali aj o mediálnej vojne Západu proti Rusku či slovanskej vzájomnosti.
Najzraniteľnejší z pohľadu prenikania ruskej propagandy a účelovo skreslených informácií, je internet. Stredoškolský profesor a občiansky aktivista Juraj Smatana si pred časom všimol, že jeho študenti šírili správy, ktoré skúsenejší čitateľ ľahko odhalil ako hoaxy či pavedecké nezmysly. Po čase začal sám identifikovať istý typ správ, ktoré boli nepravdivé, a ich účelom nebola ani zábava, ani komerčný podvod. „Mali jedného spoločného menovateľa: Západ v nich bol vykresľovaný ako prehnitá, rozpadávajúca sa štruktúra, a Rusko ako ochranca tradičných hodnôt.
Smatana potom zverejnil zoznam internetových stránok, ktoré šíria cielenú ruskú propagandu. Je to podľa neho decentralizovaná sieť, do ktorej patria tri druhy webov. Jedny šíria priame lži a dezinformácie a sú anonymné. Potom sú poloanonymné weby, ktoré neuvádzajú mená redaktorov, ale majitelia sú schopní zdvihnúť telefón alebo poslať e-mail. A nakoniec sú v tej sieti aj stránky, kde sa už vyskytujú reálni ľudia s tvárami a menami. „Celá sieť sa navzájom husto linkuje a spojivo im vytvárajú najmä sociálne siete.“
Po tom, čo Juraj Smatana zoznam zverejnil, neudialo sa vraj takmer nič. Ozvali sa mu pracovníci z inštitúcií, ktorí by tieto veci mali riešiť v rámci pracovného času, ale dozvedel sa od nich, že tieto veci už boli dlho známe, len to nechcel nikto vysloviť nahlas.

.elity: do Moskvy, alebo Kyjeva?
Akýkoľvek odhad väčšinového názoru našich intelektuálov na Putinovo Rusko by bol nepresný. Väčšina analytikov či akademikov, ktorí vystupujú v médiách, prezentuje skôr kritické názory. Hlasy obhajujúce dnešné Rusko sa objavujú len sporadicky. Isté triedenie slovenských elít nastalo pri vzniku dvoch petícií – jedna vyzývala prezidenta, aby sa zúčastnil na oslavách víťazstva v Moskve, druhá petícia ho zase žiadala, aby oslavoval porážku fašizmu v Kyjeve.
Je možné na základe tejto petície deliť slovenské elity na proruské či proukrajinské? Podpisy pod oboma petíciami čosi naznačujú, ale s kategorickým delením treba byť v tomto prípade opatrnejší. Petíciu za to, aby prezident cestoval do Ruska, podpísal napríklad aj bývalý rektor Univerzity Komenského František Gahér. Na otázku, prečo tak urobil, profesor Gahér hovorí: „Výzvu som podpísal preto, aby sa nezabudla historická pravda o 2. svetovej vojne a aby si aj prezident našej republiky uctil jej obete.“ Pod touto petíciou je podpísaný aj rektor Akadémie médií Eduard Chmelár. Ten už taký lakonický nebol a rozhorčil sa, že by mal byť za tieto aktivity označený za ruského agenta, prokremeľského analytika či fanúšika Putina. „Bol som medzi prvými, kto verejne odsúdil anexiu Krymu, za čo si ma podávali konšpiračné médiá.“ Pripomína, že verejne protestoval aj proti zadržiavaniu aktivistov Greenpeace v Rusku a proti väzneniu Putinových odporcov. „Nemám rád Putinov režim, ale odmietam démonizovať Rusko,“ tvrdí Chmelár.
Zaujímavé je, že aj na čele ďalšej mediálnej fakulty – tej, ktorá patrí pod Paneurópsku vysokú školu stojí človek, ktorý podpísal petíciu za to, aby prezident išiel do Moskvy. Jozef Leikert nielenže podpísal túto petíciu, ale na stránke Slovensko-ruskej spoločnosti, ktorú vedie Ján Čarnogurský, je uvedený ako člen správnej rady. Leikert odmieta spájať svoj podpis pod petíciu s podporou ruskej politiky. Pripomína, že sa ako historik a spisovateľ literatúry faktu zaoberá aj 2. svetovou vojnou a dobre teda vie, aké obete priniesli sovietski vojaci pri oslobodzovaní Slovenska, Čiech a Moravy. Leikert tvrdí, že jeho podpis pod výzvou pre prezidenta, nemá nič spoločné so súčasnou politikou Kremľa. K tomu, či je stále členom Slovensko-ruskej spoločnosti, hovorí: „Keďže som sa nezúčastňoval na akciách Slovensko-ruskej spoločnosti a v ničom som nebol aktívny, požiadal som o zrušenie svojho členstva.“

.aktivisti z cirkvi
Putin sa snaží šíriť obraz Ruska ako krajiny, ktorá na rozdiel od zahnívajúceho Západu chráni rodinu a tradičné hodnoty. Táto propaganda má občas úspech aj na Slovensku medzi veriacimi. Nedávno navštívil Slovensko v rámci svojho turné po európskych krajinách Alexej Komov, líder ruského think-tanku Famiy Policy.ru a zároveň člen Komisie pre rodinu pri patriarcháte Ruskej pravoslávnej cirkvi. Besedu s ním pripravilo v Košiciach Fórum života. Komov tu hovoril aj o tom, ako sa Rusku v posledných rokoch darí prijímať zákony podporujúce rodinné hodnoty a demografický rast. Tvrdil tiež, že Rusko a Vatikán sú dnes hlavnými obrancami prirodzených hodnôt, ľudského života a jeho dôstojnosti na úrovni OSN a Rusko že je zrejme jedinou krajinou, ktorá sa otvorene stavia na obranu tradičných hodnôt. Hoci v skutočnosti má Rusko najvyšší počet potratov na jednu ženu v plodnom veku a rozvedie sa tu až 51 percent manželstiev (teda viac ako u nás). „Sám Komov na prednáške dvakrát zopakoval, že v súčasnom Rusku je veľa vecí, ktoré nie sú dobré,“ hovorí Marek Michalčík z Fóra života, „ale chcel sa zámerne zamerať na pozitívne oblasti ochrany života, podpory rodiny a náboženskej slobody.“ Michalčík si váži toho, že Rusko je schopné sa na medzinárodnom fóre zastať prirodzenej rodiny oveľa viac ako európske krajiny, ktoré chcú napríklad umelé potraty nazvať ľudskými právami. „Bol by som preto opatrný v démonizovaní Ruska a vo zvelebovaní Západu.“

.proti NATO
Možno aj vzhľadom na spomienky na rok 1968 panuje na Slovensku istý ostych verejne sa hlásiť k podpore dnešného Ruska, tak ako to robí Ján Čarnogurský či Tibor Eliot Rostas. V poslednom čase však nie je možné prehliadnuť nárast aktivizmu proti základniam NATO na našom území, ktorý sa často spája s antiamerikanizmom. V krátkom čase za sebou prebehli na Slovensku dve demonštrácie zamerané proti NATO – tú v Bratislave organizoval Ján Čarnogurský. Na demonštrácii rečnil okrem iných aj absolvent Vojenskej politickej akadémie a dodnes presvedčený marxista František Škvrnda. Ten vystupuje v médiách ako silný kritik kapitalizmu, je vysokoškolským učiteľom na Fakulte medzinárodných vzťahov Ekonomickej univerzity a prednáša o globálnej kríze, spravodajských službách či sociológii medzinárodných vzťahov.
V Košiciach sa demonštrácia zamerala proti militarizácii Európy i Slovenska a proti vojenským základniam na našom území. Organizovala ju Charta 2015, ktorá sa sama charakterizuje ako protifašistická a za svoju hlavnú úlohu si kladie zabrániť vojne. Stačilo si však pozrieť jej demonštráciu, kde boli najviac viditeľné transparenty: USA = agresor, NATO – okupanti, Slovensko preč z NATO. Na čele Charty 2015 je lekár Andrej Janco, prezident Slovenskej lekárskej únie špecialistov, teda človek mediálne známy a v istom segmente spoločnosti rešpektovaný.

.verejnosť: chceme byť v strede
Podobné akcie pútajú mediálnu pozornosť, nahrávajú ruskej propagande a vytvárajú priestor na prezentáciu extrémistických názorov. Vidieť ich však môžeme nielen na Slovensku a otázkou je, nakoľko odrážajú väčšinový názor našej spoločnosti.
Na vyčerpávajúce zodpovedanie otázky, aký postoj má k Putinovmu Rusku slovenská verejnosť, neexistuje dostatočné množstvo sociologických údajov. Z toho, čo je k dispozícii, sa však dá vytvoriť základný obraz. Vyplýva z neho, že slovenská spoločnosť nie je väčšinovo proruská, ale v jej pohľade napríklad na aktuálne dianie na Ukrajine sa vyskytujú zaujímavé paradoxy. Podľa výskumu, ktorý v októbri minulého roku usktočnila agentúra Focus pre Slovenskú spoločnosť pre zahraničnú politiku síce veľká väčšina slovenskej spoločnosti (83 %) nesúhlasí so zasahovaním Ruska do vnútorných záležitostí Ukrajiny, ale nevníma to ako dôvod na zmenu našej politiky voči Rusku. Približne 54 percent respondentov si myslí, že by to nemalo viesť k razantnejšiemu a kritickejšiemu postoju našich politikov k tejto krajine. Takmer polovica Slovákov (49 percent) je presvedčná o tom, že napriek agresii na Ukrajine by sme mali pokračovať v rozvoji aktívnych vzťahov s Ruskom.
Z výskumu z jesene minulého roku, na ktorom sa podieľal Sociologický ústav SAV spolu s Fakultou sociálnych a ekonomických vied UK, zase vyplýva, že takmer 60 percent Slovákov sa prikláňa k tomu, aby sme sa usilovali o vyváženú pozíciu medzi Ruskom a Západom. Približne 30 percent si myslí, že by sme mali stáť na strane Západu a iba desať percent je za to, že Slovensko má stáť na strane Ruska. Spomedzi voličov parlamentných strán sú podľa tohto výskumu najprozápadnejší podporovatelia SaS a KDH, zatiaľ čo voliči Smeru sa väčšinovo prikláňali k variantu hľadania vyváženej pozície medzi Západom a Ruskom. Sociologička Oľga Gyarfášová si nemyslí, že slovenská verejnosť je proruská, skôr je pre ňu charakteristická určitá geopolitická bezstarostnosť a neuvedomovanie si toho, akú bezpečnostnú hrozbu predstavuje Putinovo Rusko. „Inklinujeme k hľadaniu akéhosi vyáženého stavu, ktorý nám zabezpečí, že naše záujmy a naše pohodlie nebude ohrozené. Keby si mala slovenská verejná mienka vybrať optimálnu pozíciu, tak by to bolo niekde v bájnom medzipriestore medzi Západom a Ruskom,“ myslí si sociologička. „Nič také však neexistuje,“ dodáva.
To, že niektoré zahraničnopolitické kroky slovenského premiéra sú akoby stelesnením tohto väčšinového verejného pocitu, nie je, samozrejme, žiadna náhoda.


5.
označiť príspevok

Kacír muž
   21. 10. 2019, 23:44 avatar


6.
označiť príspevok

Kasafran
   22. 10. 2019, 09:31 avatar
(5) Mil@níčko,
najväčšia bulvárna krysa na tomto DF - Osvietený, nemá čím pochopiť, že pesnička Elánu je aj o ňom a jeho krysom gangu...


7.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   22. 10. 2019, 09:41 avatar
len podskakuj ty smradlavý komunista, čo nevie pochopiť, že problemy ktore mame su vdaka komunistickému budovaniu.....kedy už konečne toto pochopiš a zalezeš do budy?......   .
Osvietený vam jasne stupa na otlak a vrtite sa ako takí potkani......


8.
označiť príspevok

-era- muž
   22. 10. 2019, 09:48 avatar
Ty máš nejaké problémy?


19.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   22. 10. 2019, 10:07 avatar
Ja osobne nie....Je mi smutno, ked vidím, že ludia nevedia čo vlastne chcú....Naspäť totalitu?....Alebo čo vlastne?.....Ak si niekto mysli, že sa vratia stare dobre totalitné časy, je na obrovskom omyle....aj v Rusku pochopili, kapitalizmus po svojom....a oligarchia sa ma lepsie ako predtým....to čo bolo niekedy spolocne je teraz v rukach zopar nenažraných oligarchov....
Komunisti, ktorí to už raz dosrali, nech zalezu do budy.....nic viac ,nič menej, len zbytočne vytvaraju v spolocnosti napätie.....
Slovensko nema inu možnosť, len sa otvoriť svetu.......
Radsej liberalna politika, kde si každý zodpovie, svoj život pred Bohom, ako spinavý skorumpovaný mafiansky stát......o ktorý v podstate ci uz vedome alebo nevedome mnohí bojuju.......


20.
označiť príspevok

-era- muž
   22. 10. 2019, 10:11 avatar
Ani ja nemám problémy, ktoré by stáli za reč.

Takže neriešim.

Problém má vždy ten, kto má problém.


21.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   22. 10. 2019, 10:13 avatar
to nemožeš takto zovšeobecnovať....je potrebne sa postavit k veci a mať jasný názor......


23.
označiť príspevok

-era- muž
   22. 10. 2019, 10:14 avatar
21. Ja mám jasný názor.


24.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   22. 10. 2019, 10:17 avatar
tak ho napíš.......a konkretne ako ja.....


26.
označiť príspevok

-era- muž
   22. 10. 2019, 10:25 avatar
K akej tématike chceš môj názor. K problémom som napísal - nemám žiaden problém, ktorý by stál za reč.


27.
označiť príspevok

hokejis muž
   22. 10. 2019, 10:29 avatar
Truľo obhajuje totalitné praktiky, zvrátenosti, zaplavovanie Europy moslimami...
Je to blázon !


28.
označiť príspevok

-era- muž
   22. 10. 2019, 10:30 avatar
Všetci sme svojim spôsobom blázni.


29.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   22. 10. 2019, 10:31 avatar
už idu mufko a kopaj bunker......


31.
označiť príspevok

hokejis muž
   22. 10. 2019, 10:33 avatar
Tak tak truľo Počet migrantov v Európe v r. 2019 prevyšuje počet z r. 2018 o 10 percent.

www.welt.de Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


32.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   22. 10. 2019, 10:34 avatar
aj na zahori sa im páči.......nevieš dajake štatistiky?......


33.
označiť príspevok

hokejis muž
   22. 10. 2019, 10:36 avatar
Ano truľo invázia moslimov do Europy pokračuje


34.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   22. 10. 2019, 10:37 avatar
daj statistiky o invazii na Slovensko.....


36.
označiť príspevok

hokejis muž
   22. 10. 2019, 10:46 avatar
Truľo Počet migrantov v Európe v r. 2019 prevyšuje počet z r. 2018 o 10 percent.

www.welt.de Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


38.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   22. 10. 2019, 10:49 avatar
pytam sa o Slovensko....Asi sa tu mame v tej Europe dobre nemyslíš, ked tu chcu žiť?......


39.
označiť príspevok

-era- muž
   22. 10. 2019, 10:51 avatar
Otázka je iba, či tu chcú žiť podľa našich pravidiel, aby sme sa mali dobre aj naďalej.


46.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   22. 10. 2019, 11:22 avatar
ano to je dobra otazka...Europa by mala v tejto veci viac pritlaciť na migrantov.....Mali by žiť podla nasich pravidiel....alebo nech si žiju potom doma, ak sa im pravidla v Europe nepáčia.......
Súhlasí -era-


40.
označiť príspevok

hokejis muž
   22. 10. 2019, 10:53 avatar
My sme v EU truľo !
A čo ked tu chcú žiť to sem vpustíme polovicu Afriky ?
Ty islamský blázon vypadni zo Slovenska ked ti tak chýba moslimský svet.


41.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   22. 10. 2019, 10:58 avatar
kde tu vidiš polovicu Afriky?....Na Slovensko sa nehrnu a ani sa hrnuť nebudú...Jednak nie sme tak bohatí ako Nemci a jednak my ich tu vo všeobecnost nechceme.......
Ako si vlastne predstavujes buducnost Slovenska?.....s hranicou a prečo, alebo bez hranice......


42.
označiť príspevok

hokejis muž
   22. 10. 2019, 11:03 avatar
Truľo sme v EU !!!!!!
Ty si písal ved ked tu chcú žiť ?
Nechcem z Europy Eurábiu.


43.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   22. 10. 2019, 11:06 avatar
mufko, svet sa mení...a jednotlive rasy žiju vedla seba už po celom svete.....Taký je vývoj.....Co chceš robiť?.....znova postavit plot a izolovať sa od sveta?.......
Europa je už davno multikulturna, ak o tom nevieš.....


44.
označiť príspevok

hokejis muž
   22. 10. 2019, 11:11 avatar
Truľo dementi ako ty chcú vytvoriť z Europy Afriku.
Ked chceš žiť v Afrike vypadni do Afriky.
Multi kulti vieme čo prinieslo vo švédsku atd, aké obrovské problémy s nimi majú a debili ako ty tomu ešte tlieskajú.


45.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   22. 10. 2019, 11:17 avatar
Mufko moc si domýšľaš.Pytam sa čo vlastne chces robiť.....chces postaviť hranicu a izolovať sa?....


48.
označiť príspevok

hokejis muž
   22. 10. 2019, 11:26 avatar
Truľo každá normálna krajina chráni svoje hranice tak ako to robí Austrália či Japonsko.
Takí ako ty likvidujete Europu a meníte na Afriko Eurábiu.
Prečo by sme mali nechať zaplaviť europu moslimami ? Z akého dôvodu ?
Kedysi sme chránili Europu pred moslimami a dnes takí ako ty otvorili invázii moslimov brány.


50.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   22. 10. 2019, 11:31 avatar
takže hranice,ako to bolo predtým?......


51.
označiť príspevok

hokejis muž
   22. 10. 2019, 11:47 avatar
chrániť svoje hranice tak ako to robí Austrália či Japonsko.


52.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   22. 10. 2019, 11:48 avatar
ako si to predstavuješ u nás na Slovensku, čo žijeme a sme na uzemí Europy?......


53.
označiť príspevok

hokejis muž
   22. 10. 2019, 11:52 avatar
chrániť hranice EU tak ako to robí Austrália či Japonsko.


54.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   22. 10. 2019, 11:53 avatar
takže nechceš vystupovať z EU?


55.
označiť príspevok

hokejis muž
   22. 10. 2019, 11:59 avatar
Momentálne sme v EU !
Japonci ani austrálčania nelikvidujú svoje krajiny ani my by sme nemuseli lenže tu majú moc blázni ako ty.


56.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   22. 10. 2019, 12:04 avatar
Ja sa ťa pýtam ako si predstavuješ zivot na Slovensku a pri tom v Europe.....Alebo to vedia populisti ako Harabín a staci im povedať STOP MIGRANTOM?.....a už maju svoje ovečky?......
Ak za niečo bojuješ, tak musis predsa vedieť ako to bude dalej na Slovensku.....Bud postavime plot, osamostatnime sa....a bude nam dobre.....alebo čo vlastne ?.......mas v tom jasno vôbec?......Myslíš že Harabin a spol Kotleba maju perfekt riešenie?.....


57.
označiť príspevok

hokejis muž
   22. 10. 2019, 12:07 avatar
Ešte raz chrániť hranice EU ako to robia Japonci či Austrálčania !


58.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   22. 10. 2019, 12:10 avatar
Napíš presne ako by to vypadalo na Slovensku....myslíš, že Harabin a Kotleba to vedia presne?.......


59.
označiť príspevok

hokejis muž
   22. 10. 2019, 12:13 avatar
My sme v EU !
Chrániť hranice EU ako chránia svoje hranice Japonci či Austrálčania !


60.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   22. 10. 2019, 12:18 avatar
už sa opakuješ....na jednej strane nechceš vystupiť z EU, aspon som tak pochopil....ale nevieš ako by to malo byť.....
To chceš zmeniť myslenie zapadných statov v EU alebo čo vlastne?........ani vystupit nechceš.....zrejme osamostatniť.....ale ako?.....bez hraníc, s hranicami.....možnosti je viac......


61.
označiť príspevok

hokejis muž
   22. 10. 2019, 12:26 avatar
O čom furt točíš ?
Chrániť hranice EU ako chránia svoje hranice Japonci či Austrálčania !
My musíme chrániť hranicu s Ukrajinou a mohli by sme poslať vojakov chrániť hranicu do niektorej krajiny EU ktorá má vonkajšiu hranicu a pomôcť chrániť hranice EU aj v iných krajinách.


63.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   22. 10. 2019, 12:41 avatar
O tom točim, aký plan maju tí, čo su proti migrantom na Slovensku...sme totižto v Europe a do Europy sa tlacia tisice migrantov...Sme sucastou Europy...Môžeme sa ale osamostatniť, bud vystúpime z EU...a postavime medzi nami a zapadnými krajinami plot, alebo nepostavime plot, alebo čo vlastne....ale to by mali nakoniec presne vediet takí ako Harabin a Kotleba...alebo to vieš ty?...


64.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   22. 10. 2019, 12:46 avatar
Aky plot co si chory? Kludne mozu prijst odidenci pozriet na navstevu nedostanu vsak dotaciu ani korunu. Tot vsio


65.
označiť príspevok

hokejis muž
   22. 10. 2019, 12:47 avatar
Ty nechápeš písanému slovu ?
Chrániť hranice EU ako chránia svoje hranice Japonci či Austrálčania !
To, že EU ovládajú blázni ako ty podporujúci likvidáciu Europy je iná diagnóza.


69.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   22. 10. 2019, 13:00 avatar
vidíš to sam nevieš ako by to malo byť..... a nevedia to ani takí ako Harabin a Kotleba...im stačia hlasy oveciek, ktorí ich podporuju....nemaju žiadnu alternatívu....ty ma prekvapujes tým, že nechceš vystupiť z EU...ale chceš chraniť hranice EU


73.
označiť príspevok

hokejis muž
   22. 10. 2019, 13:22 avatar
Chrániť hranice EU ako Japonsko či Austrália !
Sme momentálne v EU !


76.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   22. 10. 2019, 13:26 avatar
Takže nie si proti vystupeniu z EU......Ochrana hranic EU sa rieši.....EU je ale liberalna politika......čo chceš robiť s tým?.....Myslenie ludi na zapade nezmeniš.....Chces vystupiť?.....a potom?....plot?. alebo nie?........alebo čo chceš vlastne?.....


78.
označiť príspevok

hokejis muž
   22. 10. 2019, 13:37 avatar
Momentálne sme v EU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ochrana hraníc sa rieši ??????
Ako ? Tým že sa nechránia ??
To, že v EU vládnu blázni ktorí pracujú na likvidácii Europy je iná diagnoza.
Tu vládnu zapredané špiny, v Japonsku či Austrálii múdra elita ktorá si uvedomuje že musia chrániť hranice pre dobro svojich obyvateľov.


81.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   22. 10. 2019, 13:44 avatar
takže sa môžeme zhodnut v jednom, a to ochranou hranic EU.....a co s liberálnou politikou?.....chceš zmeniť myslenie ludí ?.....a ak ako to chceš urobiť?......


83.
označiť príspevok

hokejis muž
   22. 10. 2019, 13:49 avatar
Treba v prvom rade chrániť hranice, už majú mnohé krajiny EU obrovské problémy s moslimami.
To, že v EU majú moc blázni ako ty podporujúci likvidáciu Europy je iná diagnóza.


84.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   22. 10. 2019, 13:50 avatar
takže dalsia otazka, čo s liberálnou politikou......na hraniciach sme sa zhodli....EU potrebuje naozaj lepsie hranice......a myslim že budú.....


85.
označiť príspevok

hokejis muž
   22. 10. 2019, 13:54 avatar
Už roky sem masovo prúdia a v tomto roku prišlo ešte viac migrantov ako v minulom roku tak o čom točíš ?


86.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   22. 10. 2019, 14:12 avatar
O tom točim, že máš problém s liberalnou politikou.....a tá bude v EU, to si buď istý......čo s tým?


87.
označiť príspevok

hokejis muž
   22. 10. 2019, 14:22 avatar
Liberalizmus skončí ked moslimovia ovládnu Europu.


88.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   22. 10. 2019, 15:25 avatar
No vidíš ako sa to samo rieši....a furt plačeš...
Súhlasí Osvietený


91.
označiť príspevok

hokejis muž
   22. 10. 2019, 15:46 avatar
Iste islamista ty chceš aby islam ovládol Europu


89.
označiť príspevok

Osvietený muž
   22. 10. 2019, 15:29 avatar
Preto sa v rusku už skončil lebo moslimovia ovládli rusko     
Súhlasí ondrej61


92.
označiť príspevok

hokejis muž
   22. 10. 2019, 15:47 avatar
Aj Rusko má problémy s moslimami ako každá iná krajina vo svete kde ich majú veľa


94.
označiť príspevok

Osvietený muž
   22. 10. 2019, 15:50 avatar
súdruh nazi vocca hovoril pravý opak

Putin: Humanistické hodnoty islamu učia ľudí spravodlivosti a milosrdenstvu.

Vladimír Putin záštitou proti islámu?! Tak to je jen sladká iluze, na jejíž léčbu existuje lék - hořká pilulka s názvem - "Pravda".
Vítejte v realitě!

http://www.youtube.com/watch?v=xfbeove5DT0 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


Že by sa vocca mýlil ???              
Súhlasí ondrej61


97.
označiť príspevok

hokejis muž
   22. 10. 2019, 16:52 avatar
Kiska k nám chce nasáčkovať tisíce migrantov


98.
označiť príspevok

Kasafran
   22. 10. 2019, 23:53 avatar
(97) Hokejis,
nielen on, ale aj naša hlava štátu, ktorá, ako sa vyjadril Vladimír Mečiar, je od 17 rokov budhistkou...


66.
označiť príspevok

-era- muž
   22. 10. 2019, 12:51 avatar
63. Ondrej - ten plán majú, ale je im aj tak na nič, lebo vládnu iní, nie oni.

A dobre hovoríš - môžeme sa osamostatniť, môžeme postaviť plot, môžeme všeličo - ale teraz ide iba o to, že keďže sme v EU, tak by sme dúfali, že tí, ktorí v EU vládnu aj za nás, budú brať do úvahy aj iné názory, než svoje vlastné.


71.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   22. 10. 2019, 13:07 avatar
no ved musia brať do uvahy naše nazory......my im ale nemôžeme zakazať, aby prijimali migrantov.....Oni vedia prečo to robia.....Zapadne vyspele štáty doplatili aj na to, že sa tam rodí malo deti...a tak prijimaju migrantov.....to že je ich už vela vedia už aj oni sami si myslím......


74.
označiť príspevok

hokejis muž
   22. 10. 2019, 13:24 avatar
Hlupáci ako ty likvidujú Europu, ty sa vyfackaj.
Vieme aké obrovské problémy moslimovia prinášajú a väčšina nemakačenko.


72.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   22. 10. 2019, 13:14 avatar
Tak prave ten plan ma zaujima......ešte sa s ním nepochvalili.......alebo ano?.....


75.
označiť príspevok

hokejis muž
   22. 10. 2019, 13:25 avatar
Ty nie si normálny ! Chrániť hranice EU !!!!!!!!!!!!!


77.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   22. 10. 2019, 13:27 avatar
Aha a zmeniť nasilu myslenie ludi v EU?......vyfackaj sa ty.....
Súhlasí Osvietený


79.
označiť príspevok

hokejis muž
   22. 10. 2019, 13:38 avatar
To, že v EU vládnu blázni ktorí pracujú na likvidácii Europy je iná diagnoza.
Tu majú moc zapredané špiny, v Japonsku či Austrálii múdra elita ktorá si uvedomuje že musia chrániť hranice pre dobro svojich obyvateľov.


80.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   22. 10. 2019, 13:41 avatar
aj my možme chraniť svoj štat......so stavanim plotov máme skusenosti.....Kotleba a Harabin si poradia.....


82.
označiť príspevok

hokejis muž
   22. 10. 2019, 13:47 avatar
Chrániť hranice ako si chránia hranice Japonci či Austrálčania.


90.
označiť príspevok

Osvietený muž
   22. 10. 2019, 15:43 avatar
Chránenú hranicu s colnicou sme tu mali pred rokom 1989 i elektrický koterec ale napriek tomu po ruskej okupacii cez túto stráženú hranicu utieklo staticíce ľudí na západ podobne ako východných Nemcov do západného Nemecka .

Hranicu sme tu mali pred vstupom do šengenu napríklad v roku 2004 cez Slovensko napriek prísne stráženej hranici putovalo najmä do Nemecka 100 000 migrantov z toho 12 000 ich požiadalo o azyl na Slovensku

Hovorilo sa tomu zlatý vek prevádzačstva .

To ešte nepracovalo na Slovensku 170 ruských hovnometov ktoré by nám dávali správných bubákov    

A tak v roku 2018 dostalo azyl 5 ľudí

v roku 2019 až 4 ľudia ale máme správných bubákov z hovnometov

Stručná tabuľka reality

www.minv.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


93.
označiť príspevok

hokejis muž
   22. 10. 2019, 15:47 avatar
Treba chrániť hranice ako si chránia hranice Japonci či Austrálčania.


95.
označiť príspevok

Osvietený muž
   22. 10. 2019, 15:52 avatar
Eu sa musí chraniť pred takými idiotmi ako si ty súdruh názi
Súhlasí ondrej61


67.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   22. 10. 2019, 12:59 avatar
16 rocne dievca z nemecka vravi ze ma strach. Pocuj ty dement ked budu pocitovat strach nase deti osobne ta utratim .


62.
označiť príspevok

hokejis muž
   22. 10. 2019, 12:28 avatar
Lenže EU ovládajú blázni ako ty ktorí pracujú na likvidácii Europy.
Japonské či australské elity sú na rozdiel od našich múdre.


9.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   22. 10. 2019, 09:50 avatar
pocuj ty skurveny S.IS karsky kckct zdegenerovany aj s osvietenym dementnym pedofi;nym buzerantom protislovrenskym klamarskym voda sa uz aj na vas vari vy svine


10.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   22. 10. 2019, 09:52 avatar
o vrazde ste vedeli od zaciatku kto to bol a kto ma v tom prsty mlcali ste jak taky smradi


11.
označiť príspevok

Kasafran
   22. 10. 2019, 09:53 avatar
(7) Veriaci,
keď človek číta tie Tvoje neprestajne opakované bludy, začína uvažovať, po koľkých ďalších znovuzrodeniach sa z Teba môže stať normálny človek a či je to vôbec možné...?


12.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   22. 10. 2019, 09:57 avatar
verejne sa tu ten smrad S.I.S karsky oziareny vyhrazal vrazdou bral do tej smradlavej papule mojich rodicov a mojho syna zneuctoval a ponizoval morbydnymi zvratenymi prispevkamic verejne. jak taka zdegenerovana S.I.S karsko S.T.B acka svina . scap


13.
označiť príspevok

Kasafran
   22. 10. 2019, 09:58 avatar
(8) Era,
on ich má stále a zrejme od vtedy, ako sa znovuzrodil...


14.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   22. 10. 2019, 09:59 avatar
Kto stojí za vraždou Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej?

Skupina bývalého siskára odhaľuje pozadie mocenského boja oligarchie vygenerovanej zamatovým podvodom v novembri 1989.

Preberie sa konečne zbabelý a ľahostajný slovenský národ alebo tieto závažné skutočnosti odignoruje ako odignoroval svedectvo o konkurznej mafii a "vzorci" Zoroslava Kollára a ďalšie kauzy publikované už roky na necenzurovaných stránkach ?

V každom právnom a demokratickom štáte by odvysielanie týchto informácii vyvolalo politické zemetrasenie. Na Slovensku však zbabelo mlčia všetky politické strany vrátane Kotlebovej ĽS NS.

Informačná vojna 29.3.2019 Téma: Vraždy Hostia: Pavol Forish a Stanislav Žiaran
www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Forisch: Za vraždou Kuciaka je šéf Penty Haščák. Cieľom bol štátny prevrat, zmarenie vyšetrovania Gorily a s podporou USA dosadenie pravicovej vlády

V relácií Informačná Vojna s Norbertom Lichtnerom, ktorú 29. marca odvysielalo internetové rádio InfoVojna, boli hosťami bývalí príslušníci tajnej služby Stanislav Žiaran a Pavol Forisch, ktorí sa počas svojho pôsobenia v SIS venovali ekonomickej kriminalite. Boli zároveň tými osobami, ktoré zavraždenému novinárovi poskytli dôležité informácie ohľadne Mariana Kočnera, kauzy Mecom a finančnej skupiny Penta. Český portál investigace.cz zverejnil 27. marca správu od Jána Kuciaka, ktorú poslal svojej kamarátke a kolegyni. Vysvetľuje v nej, že krátko po rokovaní v budove Penty, kde sídli aj firma Mecom, na začiatku septembra 2017, mu zatelefonoval Marian Kočner. Ide o známy telefonát, v ktorom sa Kočner Kuciakovi vyhrážal. Kuciak bol v Pente hovoriť o kauze Mecom, na ktorej intenzívne pracoval. Pokračovanie na www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

V relácii sa spomínajú aktéri sprisahania rozkladu štátu, Haščák, Kočner, Zoroslav Kollár, Kiska, Lipšič, Penta -Eset a ďalší, zahraničné tajné služby a mnoho ďalších. Kto stojí na čele organizovaných vrážd? Témy- daňové miiardové podvody, kunkurzná mafia, krádež nemocníc a ďalšie...
http://www.youtube.com/watch?v=k0R-BjO9RtI Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


15.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   22. 10. 2019, 10:03 avatar
…..důležité pro všechny občany. Slušní lidé toho mají už plné zuby a jednají. Konečně se začínají hýbat ledy a měl by to udělat každý člověk i na svém působišti. Zasypat všechny policejní stanice trestními oznámeními na vládní činitele, kteří povolují genocidu vlastního národa….

Trestné oznámenie na skorumpovaných politikov na Slovensku vo vláde a parlamente a ich spolupáchateľov v polícii, prokuratúre, súdnictve, advokácii, tajných službách, kontrolných orgánoch a na úradoch
Vychádzajúc z mojich funkcií, pozícií a z mojej hodnosti kapitán odboru závažnej colnej a daňovej kriminality Kriminálneho úradu finančnej správy, samostatný radca Ministerstva vnútra SR a člen projektovej skupiny rezortu vnútra, hlavný štátny radca Úradu vlády SR s pôsobnosťou vo Výbore na koordináciu spravodajských služieb a podpredseda Medzirezortnej komisie Bezpečnostnej rady SR, člen Výboru pre zahraničnú politiku Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR, hlavný štátny radca Ministerstva obrany SR a vedúci špeciálnej organizačnej zložky Slovenskej informačnej služby, tak vo verejnom záujme podávam takéto trestné oznámenie na konkrétnych skorumpovaných politikov a ich prisluhovačov vo vláde, parlamente, súdnictve, zdravotníctve, prokuratúre, polícii, advokácii, tajných službách, na úradoch a v kontrolných orgánoch. Som opodstatnene a oprávnene podal vo verejnom záujme takéto oznámenie na základe z môjho občianskeho postoja, právneho názoru, osobnej skúsenosti, rozhodujúcich skutočností, súvislostí a dôkazov. Predmetné oznámenie je v prílohe.

Mgr. Martin Bavolár – oznamovateľ

Vyšetrovatelia a sudcovia zo zahraničia prídu na Slovensko vyšetrovať a súdiť skorumpovaných politikov a ich prisluhovačov vo vláde, parlamente, súdnictve, polícii, prokuratúre, advokácii, tajných službách a na úradoch.


16.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   22. 10. 2019, 10:04 avatar
Manipulácia a debilizácia obyvateľov Slovenska napreduje. Voľby nič nezmenia, máme len ilúziu, že niečo riadime a skorumpovaní politici to dobre vedia. Ich médiá a mimovládky šíria takú štátnu propagandu, aby ľudia poslušne držali hubu a krok a platili dane a poplatky.

Políciu, prokuratúru, súdnictvo, tajné služby a úrady na Slovensku ovláda zločinecká mafia na čele so skorumpovanými politikmi vo vláde a parlamente. Oni nedovolia žiadne vyšetrovanie a súdenie, lebo nebudú sami seba vyšetrovať a súdiť. Teraz jediná cesta ako sa vyhrabať z tejto zločineckej žumpy a mafiánskej chobotnice je taká, že ľudia budú priamo informovaní aj verejnoprávnou televíziou a rozhlasom o tom, ako vyšetrovatelia a sudcovia zo zahraničia tu budú vyšetrovať a súdiť. Organizovaná kriminalita, zločinecká mafia, finančná oligarchia, politická nomenklatúra a korupcia v obrovskej miere ovládajú políciu, prokuratúru, súdnictvo, advokáciu, tajné služby, kontrolné orgány a úrady. Preto na Slovensku neexistuje vyšetrovanie a súdenie ani skorumpovaných politikov vo vláde a na vysokých miestach v štátnej správe a územnej samospráve.

Na Slovensku okrem horných desať tisíc majú ostatní ľudia nízke platy, žobrácke dôchodky, predražené exekúcie, bezprávie, slabú životnú úroveň, je tu pracujúca chudoba a tisíce ľudí je v cudzine za prácou. Na Slovensku je skorumpovaný systém, prehnitý režim a politická žumpa. Preto som dával a dal podnety, v ktorých oprávnene poukazujem, aby vzhľadom na túto kritickú a neudržateľnú situáciu prišli na Slovensko zahraniční pozorovatelia, vyšetrovatelia a sudcovia. Lebo oni nie sú priamo prepojení na tento prehnitý systém na Slovensku. Preto iba tak bude prebiehať riadne a objektívne vyšetrovanie a spravodlivé súdenie vysoko postavených páchateľov rozsiahlej korupcie a organizovaného zločinu na najvyšších miestach vo vláde, parlamente a súdnictve a následne na ďalších miestach v polícii, prokuratúre, tajných službách a na úradoch. Poviem to tak ako to je, skorumpovaní politici a ich prisluhovači patria do basy a všetko čo nakradli vrátia. Čítajte a sa dozviete, kedy a ako to bude.

Súvisiaci obrázok

Trestné oznámenie na skorumpovaných politikov vo vláde a v parlamente a ich prisluhovačov v súdnictve, prokuratúre, polícii, advokácii, tajných službách, na úradoch:

Andrej KISKA – prezident Slovenskej republiky a člen politickej mafie

Robert FICO – predseda mafie SMER a predseda jej klubu v parlamente

Andrej DANKO – predseda politickej mafie SNS, predseda parlamentu

Béla BUGÁR – predseda mafie MOST-HÍD a podpredseda parlamentu

Peter PELLEGRINI – podpredseda politickej mafie SMER a predseda vlády

Igor FEDERIČ – poslanec politickej mafie SMER a bývalý vedúci Úradu vlády

Viliam JASAŇ – člen mafie SMER a bývalý tajomník Bezpečnostnej rady

Mária TROŠKOVÁ – bývalá zamestnankyňa Úradu vlády a asistentka FICA

Pavel ZAJAC – bývalý tajomník Bezpečnostnej rady a prezident polície

Peter GAJDOŠ – minister obrany Slovenskej republiky

Jaromír ČIŽNÁR – generálny prokurátor Slovenskej republiky

Jozef SZABÓ – námestník generálneho prokurátora

Dušan KOVÁČIK – špeciálny prokurátor

Dobroslav TRNKA – súčasný prokurátor a bývalý generálny prokurátor

Robert KALIŇÁK – poslanec za mafiu Smer a bývalý minister vnútra

Daniel LIPŠIC – bývalý minister vnútra a minister spravodlivosti SR

Denisa SAKOVÁ – ministerka vnútra Slovenskej republiky

Milan LUČANSKÝ – prezident Policajného zboru

Tibor GAŠPAR – poradca ministerky vnútra a bývalý prezident polície

Anton ŠAFÁRIK – riaditeľ tajnej služby SIS

Jozef MAGALA – riaditeľ NBÚ a bývalý riaditeľ SIS

Peter KAŽIMÍR – podpredseda politickej mafie Smer a minister financií

František IMRECZE – bývalý prezident finančnej správy

Martin GLVÁČ – podpredseda parlamentu a bývalý minister obrany

Ivan ŠVEJNA – člen mafie MOST-HÍD a štátny tajomník ministra

Lucia ŽITŇANSKÁ – bývalá ministerka spravodlivosti Slovenskej republiky

Daniela ŠVECOVÁ – predsedníčka Najvyššieho súdu Slovenskej republiky

František POLÁK – advokát napojený v bezpečnostnej a justičnej sústave

Miriam OSWALDOVÁ – sudkyňa prepojená na organizovaný zločin vo vláde

Marián KURINEC – sudca prepojený na organizovaný zločin vo vláde

Viera LAMPRECHTOVÁ – sudkyňa prepojená na mafiu v súdnictve

Michaela Töröková – advokátka napojená na justičnú mafiu a mafiu SMER

Peter ŠUFLIARSKY – prvý námestník generálneho prokurátora

René VANEK – námestník generálneho prokurátora pre netrestný úsek

Jana MAŠKAROVÁ – prvá viceprezidentka Policajného zboru

Róbert BOZALKA – viceprezident Policajného zboru

Martin KRČMÁRIK – viceprezident Policajného zboru

a ďalší páchatelia po ich ustálení a stotožnení v štátnej správe, územnej samospráve, parlamente, súkromnom sektore, advokácii a sudcovia, súdni úradníci a zamestnancami súdu, ktorí plnia úlohy pri výkone súdnictva

Vychádzajúc z mojich funkcií, pozícii a hodnosti kapitán odboru závažnej colnej a daňovej kriminality Kriminálneho úradu finančnej správy, samostatný radca Ministerstva vnútra SR a člen projektovej skupiny rezortu vnútra, hlavný štátny radca Úradu vlády SR s pôsobnosťou vo Výbore na koordináciu spravodajských služieb a podpredseda Medzirezortnej komisie Bezpečnostnej rady SR, člen Výboru pre zahraničnú politiku Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR, hlavný štátny radca Ministerstva obrany SR a vedúci špeciálnej organizačnej zložky Slovenskej informačnej služby, tak vo verejnom záujme podávam takéto trestné oznámenie na konkrétnych skorumpovaných politikov a ich prisluhovačov vo vláde, parlamente, súdnictve, zdravotníctve, prokuratúre, polícii, advokácii, tajných službách, politických mimovládkach a úradoch. Pretože menovaní páchatelia a ďalšie doposiaľ nestotožnené osoby spáchali a naďalej páchajú rozsiahlu a obzvlášť závažnú a organizovanú trestnú činnosť, ekonomickú kriminalitu a zločiny proti republike a ľudskosti. A tým vytvorili prehnitú žumpu a totalitný režim na Slovensku. Poukazujem tak na rozhodujúce skutočnosti, súvislosti, okolnosti, motív konania a dôkazy, ktoré jednotlivo, ako aj vo vzájomnom spojení preukazujú vyššie uvedené. Títo menovaní páchatelia po vzájomnej dohode so spolupáchateľmi vytvorili organizovanú zločineckú skupinu a teda tým vytvorili štátny korupčný systém, tunelujú eurofondy, obchodujú so štátnymi zákazkami, rabujú štátny majetok, zneužívajú utajované skutočnosti na súkromné záujmy, schvaľujú podvody a korupciu na najvyšších miestach, nedokážu preukázať pôvod svojho majetku, spáchali podvody v procese privatizácie, riadia organizovaný zločin v bezpečnostnej, justičnej zdravotníckej a hospodárskej sústave štátu, zneužívajú tajné služby a služby, ktoré plnia úlohy podľa osobitných predpisov, spôsobili a naďalej spôsobujú bezprávie, ekonomickú a sociálnu genocídu dôchodcov a ľudí v núdzi, zavinili predražené exekúcie, stav rozkladu noriem sociálneho konania v spoločnosti, vytvorili tu pracujúcu chudobu a donútili takmer pol milióna obyvateľov odísť za prácou do cudziny, ospravedlňujú a schvaľujú totalitné praktiky, maria spravodlivosť, páchajú politické prenasledovanie ľudí a preto sú ľudia za svoje názory sledovaní, odpočúvaní a monitorovaní takouto štátnou mocou a sú aj vykonštruovane vyhadzovaní zo zamestnania, v príčinnej súvislosti s vyššie uvedeným protiprávnym stavom sú páchané nájomné vraždy. Uvedení páchatelia a ich prisluhovači perzekvujú protikorupčných, protimafiánskych a protitotalitných novinárov, vykonštruovane kriminalizujú aktivistov a disidentov, hanobia, potláčajú a pošliapavajú ľudské práva, preto je tu pre väčšinu občanov nedostupná základná spravodlivosť. Menovaní páchatelia sú záujmovo prepojení a tak spáchali a naďalej páchajú z osobitných pohnútok súbeh trestných činov. Verejní činitelia na úseku výkonu svojho postavenia zneužívajú svoju právomoc verejného činiteľa, pomáhajú zločincom a chránia korupciu, vytvorili cenzúru v masovokomunikačných prostriedkoch a šíria dezinformačnú a zmanipulovanú propagandu vo svoj prospech k beztrestnému páchaniu zločinnosti, spolupracujú s cudzími tajnými službami, nátlakovými skupinami a so zhubnými sektami, vytvorili diktatúru zločinu a korupcie a obdobie neslobody a tým všetkým jednotlivo, ako aj vo vzájomnom spojení popierajú Ústavu SR a jej podriadené zákony. V príčinnej súvislosti s týmito uvedenými faktami, tak organizovaný zločin a rozsiahla korupcia a klientelizmus na najvyšších miestach úplne ovláda všetky organizačné zložky verejnej správy v celom štáte. Podávam takéto oznámenie vychádzajúc z môjho občianskeho postoja, právneho názoru a osobnej skúsenosti, ako aj z článku číslo 32 Ústavy SR. Občania omietajú tento skorumpovaný a zločinecký systém a mafiánsky a totalitný režim. Preto občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto odstraňuje demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené. Nakoľko orgány činné v trestnom konaní sú v zamestnaneckej podriadenosti menovaných páchateľov a občania majú strach vyjadriť svoje svedectvá, názory a občianskej postoje, aby bolo vyšetrovanie spravodlivé, zákonné a objektívne musí byť pod priamym dohľadom verejnosti prostredníctvom televízie, rozhlasu a tlače, dozorom medzinárodných organizácií a inštitúcií a zahraničných pozorovateľov z viacerých neutrálnych štátov. Toto verejné oznámenie o skorumpovaných politikoch a ich prisluhovačoch vo vláde, parlamente, súdnictve, zdravotníctve, prokuratúre, polícii, advokácii, tajných službách, politických mimovládkach a úradoch bolo vydané a zverejnené v súlade so štátotvorným záujmom obyvateľov Slovenska a v zodpovednosti za budúcnosť našich detí, našej republiky a ďalších generácií, ktoré na Slovensku budú žiť. Vzhľadom na to, že skorumpovanými politikmi a ich prisluhovačmi v štátnej moci boli doposiaľ zmarené všetky moje doterajšie trestné oznámenia, súdne žaloby, podnety a sťažnosti, tak riadne vyšetrovanie a spravodlivé súdenie páchateľov vzhľadom na obsah tohto oznámenia je možné iba pod dozorom a iba a len vo vzájomnej spolupráci Organizácie spojených národov, Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe, Európskeho súdu pre ľudské práva, Európskeho úradu pre boj proti podvodom, Európskeho parlamentu a pod priamym dozorom pozorovateľov a vyšetrovateľov z nezaujatých štátov Švajčiarsko, Švédsko, Fínsko, Rakúsko, Írsko a odtajnením vyšetrovacích, spravodajských, trestných, prokurátorských, súdnych, administratívnych spisov, kriminálnych zväzkov, spisov advokátov a vykonať výsluchy predložených svedkov a zdokumentovať listinné, zvukové a obrazové dôkazy. O spôsobe vybavenia trestného oznámenia a prijatých opatreniach a úkonoch na odstránenie oznámenej protiprávnej činnosti musím byť písomne upovedomený v zákonnej lehote.


17.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   22. 10. 2019, 10:05 avatar
Memorandum slobodného občana

Ja, slobodný občan, v hlbokej úcte voči kultúrnemu a národnému dedičstvu, vyhlasujem, že sa ujímam vlády. K tomu, aby som mohol spolu s ostatnými, rovnako slobodnými ľuďmi vládnuť slobodnej spoločnosti sa zaväzujem, že budem ctiť najvyššie morálne zásady a tie budú pre mňa Zákonom. Absolútnou hodnotou je ľudský život a preto si vyhradzujem neodnímateľné právo na odmietnutie akéhokoľvek rozkazu, ktorý by ho mohol ohroziť.

Ku svojej vláde nepotrebujem žiadnych prostredníkov, pretože tak ako každý slobodný občan, mám možnosť byť zvolený ako aj okamžite odvolaný. Ako občan s mandátom vládnuť nesiem plnú zodpovednosť za svoje rozhodnutia, pretože som si vedomý ich vplyvu na životy nás všetkých. Zo všetkých síl budem chrániť a vyznávať najvyššie humánne cnosti, akými sú: úcta k druhým, vzájomná láska a porozumenie, ochrana životného prostredia a jeho zdrojov, tolerancia ku všetkým vierovyznaniam, rasám, národom, národnostiam a etnikám. Rodina ako nedotknuteľný základ a pilier celej spoločnosti musí byť pod starostlivou ochranou a preto sa zaväzujem poskytovať jej plnú podporu a to najmä zabezpečením dôstojného bývania, ako aj dôstojných podmienok staroby.

Po stáročiach útlaku som si vedomý, že slobodu nemožno dosiahnuť bez umožnenia prístupu k potravinovým zdrojom a prírodnému bohatstvu pre všetkých rovnakou mierou. Navyše, aby slobodná spoločnosť nebola vystavená manipuláciám, musí mať zabezpečený priestor vo verejnoprávnych médiách na vlastnom vysielacom okruhu pod kontrolou občanov.

Spôsob spravovania vecí verejných ako aj všetkých verejných inštitúcií musí vychádzať zo spravodlivej a efektívne kontrolovanej deľby moci a precízneho systému bŕzd a protiváh, vychádzajúcej z ústavne zakotveného zákona o priamej demokracii. Politiku štátu určujú slobodní občania, preto všetkým občanom slobodného štátu musí byť zaručená rovnosť príležitostí. Ústavné zákony vychádzajú priamo z vôle slobodných občanov a sú nadradené všetkým ostatným.

K UPLATŇOVANIU VLÁDY SLOBODNÉHO OBČANA VEDÚ NASLEDOVNÉ CIELE:

1. Slobodný občan je základom slobodnej občianskej spoločnosti založenej na princípoch priamej demokracie.

2. Slobodný štát je suverénnym spoločenstvom slobodných občanov vyznávajúcich ústavou chránené hodnoty, pričom jeho suverenita a zákony sú nadradené všetkým ostatným medzinárodným zákonom. Výrazom štátnej suverenity a zvrchovanosti je vlastná mena ako základný pilier hospodárstva.

3. Základnou povinnosťou slobodného štátu je vytvárať a permanentne udržiavať úplnú potravinovú sebestačnosť pre všetkých svojich občanov, ktorá musí byť prioritným strategickým cieľom podporujúcim rozvoj hospodárstva, znižovanie nezamestnanosti ako i rozdielov medzi mestom a vidiekom. Slobodný štát je takisto povinný podporovať zdravé trhové prostredie s minimalizáciou byrokratických nákladov a obštrukcií v slobodnom podnikaní.

4. Slobodní občania sú vlastníkmi štátnej banky, ktorá každému občanovi slobodného štátu poskytuje úvery s garanciou nulového úroku.

5. Slobodní občania sú vlastníkmi strategických podnikov, pričom tieto musia byť spravované s úmyslom najväčšieho úžitku pre všetkých občanov.

6. Verejné školstvo na všetkých úrovniach je v plnej výške hradené zo štátneho rozpočtu. Jediným kritériom pre výber uchádzačov sú ich primerané osobnostné a vedomostné predpoklady k úspešnému štúdiu, pričom jeho obsah je koncipovaný dopytom trhu a potrebami spoločnosti.

7. Každý slobodný občan má ústavou zakotvené právo na prácu. Štát je preto povinný vytvárať podmienky pre dostatok pracovných miest na to, aby žiadnemu občanovi nebolo toto právo odopreté. Odmietnutím štátom vytvoreného adekvátneho pracovného miesta občan stráca nárok na podporu v nezamestnanosti.

8. Každý občan slobodného štátu má právo na zdravotnú starostlivosť, pričom štandardná zdravotná starostlivosť vo všetkých štátnych zariadeniach, vrátane liekov a zdravotníckych pomôcok je v plnej výške hradená z verejných zdrojov.

9. Prístup k informáciám zabezpečuje verejnoprávny informačný kanál televízie a rozhlasu pod priamou kontrolou občanov.

10. Slobodný občan je základom mierumilovnej spoločnosti so štatútom trvalej neutrality, ktorá nevstupuje do žiadneho ozbrojeného konfliktu a preto nepodlieha záväzkom v žiadnych militaristických spoločenstvách. O pripojení, zotrvaní či vystúpení z akéhokoľvek medzinárodného zväzku rozhodujú občania výlučne referendom.


18.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   22. 10. 2019, 10:06 avatar
A skuste nam v tom zabranit rozslapeme vas na namestiach jak zaby


22.
označiť príspevok

-era- muž
   22. 10. 2019, 10:14 avatar
Ty rozšliapávaš žaby, tie nevinné tvory? Že sa nehanbíš!


25.
označiť príspevok

Kasafran
   22. 10. 2019, 10:21 avatar
(14) PartOFgod,
zrejme sa už naša verejnosť čoskoro dozvie oficiálne výsledky vyšetrovania vraždy tejto dvojice mladých obetí. Dôvodne sa však obávam, či všetci jej objednávatelia a jej páchatelia budú spravodlivo potrestaní...


30.
označiť príspevok

-era- muž
   22. 10. 2019, 10:31 avatar
25. Spravodlivosť v pozemskej rovine neexistuje.


47.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   22. 10. 2019, 11:24 avatar
rozum je najspravodlivejsie rozdeleny vsetci si myslia ze ho maju dost dokonca viac ako ostatny nikto sa nestazuje ze ho ma malo
Súhlasí -era-


35.
označiť príspevok

Kasafran
   22. 10. 2019, 10:40 avatar
(30) Era,
ale no - nože mi vysvetli/prezraď na konkrétnych faktoch a argumentoch, v akej rovine a kde tá "spravodlivosť" existuje a kto o nej rozhoduje a aký senát a v mene koho ju vyhlasuje...


37.
označiť príspevok

-era- muž
   22. 10. 2019, 10:47 avatar
Nevysvetlím, neprezradím. Ty v také veci ani neveríš, ani nemáš o nich zodpovedajúce pojmy, a ani nemáš najmenší záujem zmeniť svoj životom získaný pohľad na svet. Takže by to bolo zbytočné.


49.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   22. 10. 2019, 11:29 avatar
Ma Caputova schizofreniu alebo ako si to vysvetlit? Jankovska a Trnka skoncili?? Sorosove deti ma SMER-SD rovno vo vlade, Kiska uz zrazu nevadi??

Ma Caputova schizofreniu alebo ako si to vysvetlit?

slovensko.hnonline.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

O 3 mesiace .... :

www.hlavnydennik.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Prihovor : www.parlamentnelisty.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Co sa za 3 mesiace zmenilo?
Ako je mozne, ze ZRAZU maju jej doveru, ked ju dovtedy nemali?

Ako moze mat "nateraz jej doveru" organizovany zlocin? Konkretne Lucansky bol sefom Inspekcie - toto nie je ziadna "nova tvar" policie.
Co sa premalovali alebo si harakter implantovali?! Co je toto za schizofrenicku picovinu v priebehu 3 mesiacov?
Taketo spravanie maju dementni ludia so skratmi chovania, myslenia a logiky. Azda je tato bloncka chipovana RFID? Lebo podobne skraty mala aj Makrela Angela...a ta chipovana RFID je.
Caputovu treba asi seriozne vysetrit.

To si skutocne kazdy ustavny a verejny cinitel chce z ludi robit polodebilov, kokotov, dementov, nesvojpravnych s IQ80?
Alebo na nu nieco maju? Alebo dohodla nejaky tretosektorovy OBCHOD s Romami na vychode? Boli popozerat na obede s ciganmi moznych adeptov na vykon funkcie vo Via Iuris apod.?
Pricvikli jej gule za kvaziadvokatku? Alebo jej zalepili kriticke usta za tych 190 litrov, co za nu cvakalo MinFinancii, aby sa vratila z vyletu?
Dost vyrazne sa siri, ze je lezba. A Leško ŠtB židom, namiesto Butoru.
Romana Schlesinger ju v jednom blogu tak vychvalila a "v texte jej sochu postavila", ze to povazujem s poukazom na mnou zistene fakty za dost realne, ze tieto dve si rozumeju.
Ten zidakmanzel ci co to bolo fungoval ako maskovanie.

Sorosove deti ma SMER-SD rovno vo vlade, Kiska uz nevadi??

Totalny debilizmus prameniaci z paniky, ktora tu vladne.
Najprv Fico devastuje Kisku ako pozemkoveho zlodeja a uzernika.
To si mnohi pamatate.
Potom Fico (nezakonne) vytiahol na svet danove kontroly u Kvisku.

Smeracky Burian (byvaly tajomnik min.prace - dolezitost hned za ministrom) je tiez uzernik - to nevadi?
Budár s Ersekom su pozemkovi zlodeji - to nevadi?
Blanar pri Bernolakove 20 km od Bratislavy developuje - to nevadi?
Raši vykradol a doyebal Kosice, cyperske privatizacne parkovanie EEI, elektrickova trat doyebana...nevadi? Teraz je vicepremier pre INVESTICIE !!
Raši s touto minulostou a vilou v Chorvatsku !!!

Sefka Centra pravnej pomoci Kovacechova (sorosove decko), ktora kandidovala na Ustavny sud sa zrazu objavi ako clenka Redakcnej rady DennikaN (!!!!!), ktory je dokazane financovany zamorskou ambasadou.

Donedávná statna tajomnicka Kolikova (sorosove decko) bola v Helsinskom vybore, rovnako je z 3. sektora. Mala to v CV na justice.gov.sk.

Ministerstvo spravodlivosti je pod vedenim MostHnid prehnite tretim sektorom krizom-krazom.

Ved aj senilny Chmel - nez sa stal podpredsedom vlady, bol sefom Sorosovej nadacie. (SOROSOVE SUPERDECKO !)

Jankovska dokazatelne napojena na mafiu (je spusta nepriamych dokazov a uz aj niekolko priamych, ktore naplno potvrdzuju tie nepriame).
Vlado Pavlik o tom pise roky. A Jankovsky mu nalozi exekuciu na dom...

A buxerant na kokse po tomto vsetkom, v postaveni podpredsedu strany povie na Markize, ze
KOALÍCIÓ S KVISKOM ÁNO. JE TO REÁLNE.
S uzernikom, podvodnikom, defraudantom...(su toho plne diskusie)
Ku Jankovskej sa koksove sparatko vyjadrovalo velmi velmi opatrne...
Moja reakcia na toto vyjadrenie je nezverejnitelna.

Cize 3. sektor ovlada Smer a drzia ho za gule.
A Smer hlada svoj smer - presnejsie, hlada kompas a potom sa pokusi najst vhodny smer. So schizofreniou sa ale hlada tazko...
Blaha sa to snazi fakt az heroisticky zakryvat svojimi FB prispevkami, niektore su trefne a dobre, ine naopak - odtrhnute od reality.

Kdesi som cital o psychopatoch v politike a tu na necenzurovane.net pisal o Izraeli ako psychopatickom state.
Zacina to strojarsky licovat, kedze spusta nasich politikov bola olizovat Ocikanu stenu tym kabalistickym ritualom a dodnes sa olizuju so zidakmi.

Takto nejako : www.infovojna.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Napr. Budaj na Chanuke - takze Matohovic prepiera zidovske prachy. Pekne.
www.uzzno.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk (pozri fotku 13)

Igor


68.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   22. 10. 2019, 12:59 avatar


70.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   22. 10. 2019, 13:03 avatar
Vladimir Vladimirovic Putin najkrajsia a najcistejsia bytost aka kedy chodila po zemi medzi politikmi vladne svetu a povedal ze byvale staty vychodneho bloku vcetne nemecka su pod jeho ochranou
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 19:35,  Nádhera
dnes, 19:29,  Pani fararka a dalsi , krasne biju do farizejov :-) Vynikajuca diskusia , skutocne sa oplati...
dnes, 18:53,  Andělský vodopád Americký letec Jimmy Angel letěl v roce 1935 nad džunglí ve...
dnes, 18:25,  Dvoch žoldnierov z USA odsúdili na 20 rokov za neúspešný pokus o únos venezuelského...
dnes, 18:19,  (3) Peter67, a dokocna s uzamykateľnými...
dnes, 18:16,  Mal by byť súzvuk v tých príznakoch. .. Preventívka je fajn, veď je to prevencia. ..
dnes, 18:13,  Slovensko nie je Amerika :)
dnes, 18:12,  Celý svet je podľa nich o spore Rusko vs. USA Asi najvtipnejší prejav milovníkov západu...
dnes, 18:11,  Rusko vyprášilo západ už veľa krát. ked vojská Varjagov Rusi zastavili v bitke roku 864...
dnes, 18:10,  USA len v tomto storočí spáchali: 2001 - Invázia do Afganistanu 2003 - Irak 2003 -...
dnes, 18:09,  Najimperialistickejšou krajinou sa USA
dnes, 18:08,  Celý svet je podľa nich o spore Rusko vs. USA Asi najvtipnejší prejav milovníkov západu...
dnes, 18:05,  Nevypijem vela ale menej a častejšie. Takže ked je teplúčko, tak minimalne 2-3 litre denne k...
dnes, 18:05,  (4) Peter67, vari naša bábkoherečká vedátorka ešte nebola zvolená za Kiskovu...
dnes, 18:01,  Americká invázia do Afganistanu skončila fiaskom.
dnes, 17:53,  (9) Peter67, neboj sa, ja si onedlho trúfnem aj na 5G...
dnes, 17:51,  Predsedníčky? Ktoré? Tie tiež opajcli diplomovky, resp knihy??*04
dnes, 17:50,  Ty si to už posunul do 3D, ja to iba na papieri riešim. *03*03*03
dnes, 17:49,  (2) Peter67, no veď to, lebo máme aj predsedníčky vediace čo, kedy a ako...
dnes, 17:38,  (7) Peter67, ja si myslím, že skôr z gule (gulí)...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Keďže sme sa tu už narodili, naučme sa tu aj žiť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(271 618 bytes in 0,189 seconds)