hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  téma

Video od 49 min. okultný liečiteľ Kašpirovskij za socíku a podobnosť na spoločenstve Milosť, keď pastor údajne dáva Ducha Svätého.

príspevkov
7
zobrazení
1
tému vytvoril(a) 17.12.2016 14:49
posledná zmena 18.12.2016 14:55
1
17.12.2016, 14:49
odkaz - tu od 49 minúty, Kašpirovskij
none
3

1. 17.12.2016, 14:49

https://www.youtube.com/watch?v=LrGfy0FDSfI&t=2458s - tu od 49 minúty, Kašpirovskij

18.12.2016, 09:30
diabol sa snaži napodobnovať , to nie je nič nové.....
Vidíme to na konfrontacii Mojžiša s faraónovými carodejnikmi......Lea, tieto veci musie byť strikne spojene s evanjeliom....Musia sa diať v mene ježiša Bozieho syna.....Viac krat som písal, že by som nechcel nejake uzdravenie, kde by sa nevyzdvihvalo meno Ježiš.....hypnotizeri maju urcitu moc od satana......
Aj Bozie Slovo nas jasne vystriha.....rozlisujte Duchov......Mnohi to nevedia rozlíšiť ,a preto nechcu mať s tým nič.....Ale predsa vieme , že ježiš ,kade chodil, tam uzdravoval, vyhanal zlých duchov.....
Pri tom kaspirovskom to bolo nejake divné......nevnimam tam radosť tych ludí.....(boli nejakým spôsobom paralizovaní ) duch svaty vyposobuje radosť, a je to zjavné......Cela ta atmosfera je tam pod zlym duchom......taka čudna.....aj ludia v hladisku su ako paralizovaní,vobec sa netešia......tfuj tajbl......satane.....
toto je o radosti.......
odkaz
samozrejme D.S. vyposobuje aj to že clovek si uvedomí svoju hriesnost a cini uprimne pokanie.........
Ja zaujimave že ludia veria že tieto prejavy sposobuje satan, ale uz maju problem uveriť že to moze spôsobiť Boh, abrahama, Izaka,Jakoba......boha ,ktorý stvoril tento svet.......
none
2
17.12.2016, 14:53
video od spoločnosti Milosť v B. Bystrici a údajne predávanie resp. Ducha Svätého (keď D.S. povie, že si vyvolený, že si svätý, že si milovaný nebeským Otcom) tu od 1minúty a 20 sekundy, od pastora Andresa Bisonniho,

odkaz
none
4

2. 17.12.2016, 14:53

video od spoločnosti Milosť v B. Bystrici a údajne predávanie resp. Ducha Svätého (keď D.S. povie, že si vyvolený, že si svätý, že si milovaný nebeským Otcom) tu od 1minúty a 20 sekundy, od pastora Andresa Bisonniho,

http://www.milost.tv/m/EM6o9BX5D

18.12.2016, 09:35
ano je to presne tak Lea a je tam vnimana obrovska radosť......na rozdiel od roho satanského certa kašpirovskeho......
none
5

4. 18.12.2016, 09:35

ano je to presne tak Lea a je tam vnimana obrovska radosť......na rozdiel od roho satanského certa kašpirovskeho......

18.12.2016, 09:41
a ja tam vidím, duševne chorých ľudí...
none
6

2. 17.12.2016, 14:53

video od spoločnosti Milosť v B. Bystrici a údajne predávanie resp. Ducha Svätého (keď D.S. povie, že si vyvolený, že si svätý, že si milovaný nebeským Otcom) tu od 1minúty a 20 sekundy, od pastora Andresa Bisonniho,

http://www.milost.tv/m/EM6o9BX5D

18.12.2016, 10:23
Lea sorry ale co maju na tych "omsiach robit ? Preberat politiku, koho volit, prachy, ateistov, a ine na grc ako to robia katolici ? Akokolvek, chod sa niekedy pozriet na narodnu put do sastina ako sa tam klatia veriaci, v akom deliriu v akej radosti. sice nie pri omsi lebo farar musi preberat ekonomicku situaciu. Tak to nie je pripustne. Pri omsi nemozes pomaly ani zdvihnut ruky a oslavovat pana lebo sa na teba pozeraju ako na zazrak, niektori v dobrom,- katolici musia stat, sediet v pozore a im to jedno lebo ziadne spojenie s tym kristom aj tak nemaju.
none
7
18.12.2016, 14:55
Tento fenomen ma v Bystrici dlhodobú tradíciu o zrejme aj preto sam tu konalo toto divadlo. Nakoniec to nebohý biskup Baláž zakázal a teraz znova. Nebudem tu písať kto to robil, Neviem presne, bol to človek,ktorý chcel študovať v seminári a niečo do toho vošlo, nejaká prekažka zrejme zo strany cirkvi. Ja o ňon memôžem povedať nič zlé, naopak, moja manželka je s ním dokonca v pracovnom vzťahu a vlastne sa starajú o ľudí, ktorí po detskom domove vyhľadávajú tieto zariadenia a mnohí sú na nich odkázaní doslova ako na rodičov a niektorí dokonca aj na ochranu, ak v detskom domove im našetrili aj niečo do života, stávajú sa obeťami špinavcov, ktorí beztrestne oberajú o všetko. Je to väčšinou romska komunita,
Takže po tejto stzránke doslova vzácny človek, korý by sa aj s manýželkou, teda jeho, dal prirovnať v menšom aj Kufovi.
Mnohí by povedali a možno aj hovorie, že svätý človek a on práve to robil s diečatami z útulkov a maželka ako zamestnankyňa bola aj na niekolkých týchto senasách a tvrdila, že z toho mala strach. Ja som tam nebol ani raz, ale yb som prvdu povedal, aj ja som sj vydýchol, ak som sa dozvedel, že to, má zakázané.
O čom to asi je ?????
Na prvý pohľad v tom, nič zlé nie je, možno snáď len niektoré reči z prílišnej horlivosti a vybičovanej amosféry.
Môj osobný názor,je to viacej hypnóza, ako niečo sväté. Viac krát som sa podrobil hpnoze a ak som s tým oprestal, začalo mi to,chýbať. Môj lekár mi povedal,že som sícee ťažko hypnobilný, ale napriek tomu, le napríklad po jednej hypnoze, to som si k nemu zaskočil len tak na ceste do Bratislavy, manželka bola zhorozená, ako to vyzerám, nechcela ma ani pustiť za volant, pokiaľ nebudem normálny.
Sú ľudia, korí sú veľmi ľahko hypnobilní, a práve toto sa dá zneužiť na trestné veci, ale katolícka viera a spovbede, olmše a prijímanie, to je lastne plne naplnené evanjelium, to je to, čo od nás ježiš chce, je to vlastne vťah duchov, teda duševný vzťah a to bez softwaru, ako je hpnóza by šlo veľmi ťažko. Iba že veriaci sa nenechávajú zhpnotizovať s človekom, ale snažia sa nadviazať takýto kontakt s niekym z neba, Svätá trojica, mária, prípadne iní svätí. Tento vzťah nadväzujú aj mnohí neveriací s mrtvymi ľuďmi pri vyvolávaní duchov a niektorým sa podarilo vyvolať aj samotného satana.A to nie sú toto vymyslené veci, pretože tento fenomen využívajú aj neveriaci na iné než cirkevné účely.
Teda každý z nás sa vlastne nechá zhypnotizovať samotným ježišom pri príjmaní, pri omši, pri pozdvihovaní, už pomerne menej pri samotnej modlitbe a práve cirkvi, ktoré nemajú tento fenomen spojitosti s ježišom o ktorom on hovorí so samrijskou ženou pri studni, tieto vzťahy nechápu a pretože každý považuje svoju cirkev za top, nezostáva mu nič iné len to zhovadiť.
Rozmýšľam aj o tom, akú, úlohu by tu mohol zohrať satan, ale väčšinou sa jedná o prostredie, ktoré demni nemajú radi a necítia sa tam dobre takže toto by mohlo dávať dobrú nádej, ale radšej sa spoľahnem v tejto veci na ježiša, ako na človeka, akokolvek by bol svätý.
Ak by som šiel po postupnosti svetov podľa štvrtého rozmeru, k nám je nabližšie Ježiš. V kruhu človeka je ježiš a satan, v kruhu ježiša je človek a jeho otec a v kruhu jeho otca je kruh ježiša a ducha svätého. Teda čo čo nám pšle otec, alebo duch svätýá, dostaneme len od ježiša, lebo on je v našom kruhu a duch svätýá je až za jeho otcom, takže duch svätý, , toho by som z toho vylúčil.
V každom prípade je to dar, dar boží, ktorý sme dostali na komunikáciu s nebom a v evanjeliu nám ježiš udáva pomerne presne, ako s týmto darom zachádzať, lebo on nám dáva záruky, že čokolvek budeme žiadať jeho otca v jeho mene, dá nám to. príde nám to od neho, cez neho.
Nedávno tu boli aj rôzni duchovní liečitelia a aj za ježišom prišli raz učenníci, rabi, aj, mnohí íéní, čo s nami nechodia vyháňajú zlých duchov a liečia ľudí, čo máme s nimi robiť ?
Ježiš im povedal, kto nie je proti nám, je s nami. Neskôr však aj zlí duchovia prišli na to, že to nie sú praví vyháňači a mnnohých doriadili tak, že s tým prestali, ba dokonca ktosi chcel tento dar od apoštolov kúpi a ponúkal veľké penize.
V každom prípade je to dar viery a a tí korí sa podrobili tejto hypnoze necítili potom žiadne nejaké duševné zmeny, ako napríklad pri spovedi, či príjimaní. A ani zmeny v zdravotnom stave, takže ja sa v tomto radšej spolieham na Ježiša a či pri prijímaní je to hypnóza, alebo nejaký iný zážitok to ma nejalmoc nezaujíma, hlavne, že to mám.
A tiež nie každý veriací katolík to má, viď marianske zjavenia, niekto tam príde a nič a niekto tam príde a podlomia sa mu kolená ako v tom videu. A teda sú ľudia, ktorí to cítia a chodia tam a sú ľudia, teda veriací, ktorí nič a tí tam nechodia.
Napríklad aj teraz na jar vznikla nová iniciatíva návštevníkov Dechtíc, ktorí nemôžu pochopiť, že cirkevná vrchnosť tam nič necíti a oni dajú aj posledné za to, aby tam išli aspom každý mesiac, aby už konečne dovolili, aby sa tam na mieste zjavenia
postavila okrem dvoch drevených latrín, ktoré tam už sú dlho, aby sa tam postavila aj maličká murovaná kaplnka, či prístrešie. Uvidíme, ako to dopadne, ale asi len tak, ako fatima. No čo už.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 97 448 B vygenerované za : 0.081 s unikátne zobrazenia tém : 33 436 unikátne zobrazenia blogov : 455 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Konflikt medzi Ruskom a Ukrajinou V posledných dňoch, hovorí Boh, vylejem svojho Ducha na každé telo. Vaši synovia a vaše dcéry budú prorokovať, vaši mladíci budú mať videnia a vašim starcom sa budú snívať sny. V tých dňoch vylejem svojho Ducha aj ...

citát dňa :

Udržiavajúc si svoj duševný pokoj chránime i ten telesný.