Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Veriaci 4, pre teba posledne pomazanie.

0
reakcií
726
prečítaní
Tému 9. septembra 2017, 02:42 založil ranexil.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
04. 11. 2013
53
06. 11. 2016
47
06. 03. 2015
121
28. 05. 2016
8

1.
označiť príspevok

ranexil muž
   9. 9. 2017, 02:42 avatar
Ak budes pokracovat neustale tymito cisielkami- teda bol, si veriaci 1 a potom 2 atd, taknakoniec prides az k cislu 666. Ale potom asi budes cely satan polubeny. Lebo vies kolko krat ta este musi debilsan tohto fora zmazat, aby si dospel na tak velke cislo?

Nu chcel som ti len povedat, ze si sprosty. Ale vieru moze mat aj kon. Ale kone v nebi su?
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:34,  11, .... NIE !!! Takto to neučí Biblia a omša je tiež len pozostatok židovstva a pohanstva....
dnes, 00:28,  6, .... dejiny neznášanlivosti RKC a iných, .... náboženské vojny , .... inkvizícia, .......
dnes, 00:25,  1, skutočná pravda o vzniku trojice je tá, že ako sa kresťania odklonili od učenia...
dnes, 00:17,  10, .... otázka trojice je zásadná otázka, nakoľko ak Boh nie je trojjediný, tak potom...
dnes, 00:12,  8, ..... ako tu na zemi, tak aj v iných dimenziách /aj v nebi/ môže byť človek, anjel, Boh...
dnes, 00:07,  Čo v skutočnosti spochybňuješ? Z Ruska prišla pomoc do Talianska, a nebol s tým problém....
dnes, 00:04,  20, .... nie je "prekliaté"! Prekliatí sú tí, čo sa nedržia Biblie a zasvätili...
dnes, 00:02,  10, .... a Mária navyše nie je ani Matkou Boha,..... ale "matkou syna človeka"!...
včera, 23:59,  2, ..... ak neexistuje nesmrteľná duša a Mária musí tak ako všetci čakať na deň...
včera, 23:52,  1, .... to je hotová demagógia! Samozrejme, že si nič nedokázal , ale si len vytvoril svoj...
včera, 23:41,  Kritizujem Kasafrana právom, je člen humanistickej organizácie, člen KSS, komunistov, a...
včera, 23:40,  21. ondrej kašli nanho , rypal do kasafrana , ten sa s ním ani nebavil , tak prišiel vyrypovat...
včera, 23:35,  samozrejme....siri info v najlepsiej viere.......neklame vedome.....čo nechápeš?*10*10*10
včera, 23:31,  Chceš tým povedať, že tunajšia bižutéria šíri klamstvo nevedome? Mňa neoklameš!
včera, 23:30,  Tu spamuješ ty, šírením klamstiev.
včera, 23:30,  no nevieš....klamar je ten, kto VEDOME šíri klamstvo
včera, 23:30,  Ondrej, kašli na hádku ohľadom klamstiev, ktoré propaguje bižutéria o Rusoch. Skús...
včera, 23:30,  14. daj si odpich, mešuge . a nespammuj
včera, 23:29,  13. v tom článku citujú taliansky denník. kto ohovára rusov? ty si potrebujes zase...
včera, 23:29,  "ruskej pomoci" by so moc neveril.....je to skôr politicka zaležitosť....
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Ak uspejete raz, môže to byť náhoda.
Ak uspejete dva razy, môže to byť šťastie.
Ak však uspejete i po tretíkrát, tak iba vďaka šikovnosti a usilovnosti.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(50 522 bytes in 0,221 seconds)