Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Venované protiruským štváčom Kiskovi, Čaputovej a im podobným dementom.

59
reakcií
766
prečítaní
Tému 26. júla 2019, 06:16 založil PartOFgod.

podobné témy:1.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   26. 7. 2019, 06:16 avatar
Tento článok, ktorý som stiahol z ruského VK, nech nie je len mementom, ale aj silným protiargumentom pre všetkých, ktorí z Ruska vyrábajú div nie, najväčšieho nepriateľa pre túto planétu. Neexistuje na svete štát, mám na mysli posledných 200 rokov, ktorý zažil také hrôzy, ktoré sa tu opisujú. Ktovie, ako by dopadla taká Amerika, Francúzsko, Anglicko, pokiaľ by im cudzí agresor spôsobil to, čo spôsobil Rusku, či by obyvatelia týchto štátov aj za takejto situácie dokázali to, čo dokázal ruský národ.

Nebyť tohto národa, s veľkou pravdepodobnosťou by na tomto svete neboli ani Kiska, ani Čaputová, ani tí ostatní protiruskí štváči národnosti slovenskej. Realita, ktorá sa nedá spochybniť. Realita, ktorá musí byť ako jeden hlavný protiargument nielen proti štváčom na Slovensku, ale aj v Amerike, Anglii, Francúzsku, NATO, EÚ....

Vladimír Pavlík

Peter Burda
2 mar 2018 o 11:41
Pokaždé, když se Rusové podívají do Stalingradu, dnešního Volgogradu, tak musí vidět, že to bylo místo, kde došlo k obratu celé II. sv. války, ale především to bylo místo, kde byl u končen plán na vyhlazení slovanské rasy z povrchu planety. Neustále se hovoří o židovském holokaustu, ale že Německo v Rusku provádělo holokaust mnohem větší, holokaust slovanské rasy, o tom se mlčí. A to je chyba. Po skončení války plánoval Berlín velkolepý plán “

Generalplan Ost” na etnické vyčištění evropské části Ruska od slovanské rasy a vysídlení slovanských národů z Evropy za Ural, kde měly Slované jako otroci až do vymření pracovat v dolech, ze kterých by Říše zdrojově zajišťovala budování projektu “Germania”. Evropská část Ruska by byla zcela zbavena původního obyvatelstva, Rusové měli skončit v plynových komorách stejně jako Židé a pozemky měly být rozdány za odměnu německým vojákům a dosídlencům z Říše. Projekt Generalplan Ost měl být mistrovským dílem realizačního týmu Reinharda Heydricha. Na jeho konečnou realizaci nedošlo jen díky obrovských obětí ruských obránců Stalingradu. Jenže už během německého tažení byly jednotlivé prvky Generalplan Ost realizovány na úrovní vyčišťování území od ruského obyvatelstva, na což dohlížel osobně právě Heydrich. Etnické vyhlazování prováděly jednotky SS, které šly těsně za Wehrmachtem ve druhém sledu a frontovou linií. Jenže ani Wehrmacht nebyl bez viny, protože celé vesnice byly vypalovány a srovnávány se zemí, protože Wehrmacht nechtěl za svými zády centra odporu Rusů. Obsazované Rusko bylo pro německou armádu tak rozlehlé, že armáda neměla dostatek mužů, aby mohla za sebou nechávat okupační jednotky , které by doby té vesnice a malá městečka mohly kontrolovat. Wehrmacht proto vesnice kompletně srovnával se zemí.

Dobře je to vidět na dobových filmových záběrech Wehrmachtu hlavně z roku 1941. Proto bylo zastavení Wehrmachtu před Moskvou a posléze u Stalingradu tak důležité. Bez Stalingradu by dnes nebyla Česká republika, ani Slovensko, ani Polsko a hlavně nebyly by naše slovanské národy. A ti, kteří takový osud nám chtěli dopustit, zrádci z Velké Británie, Francie a Itálie, dnes poučují Rusko a nejen Rusko o demokracii. Znovu se opakují chyby slovanských národů. Znovu se dostávají pod křídla západu, který se pokusí slovanské národy zničit, přeformátovat, tentokrát ale ne válečně, ale migračně. Německo opět velí slovanským armádám, znovu slovanské národy se staví proti Rusku, které zachránilo naše národy před genocidou v rámci programu Generalplan Ost. I dnes zažíváme takový projekt, Generalplan Islam.

Nasunování muslimských migrantů do Evropy, do společnosti, do školních tříd.

Opět nám západ diktuje osud a úděl, a co je hrozivé, opět v tom údělu není budoucnost pro slovanské národy. Zrádci národa promítají našim dětem propagandistická videa o dobrotivých džihádistech v Čečně, našim dětem je vnucována inkluze s dětmi Arabů. Média přináší programovací články o tom, že Islám je tolerantní.
Největším zabijákem národů je čas. Čas vede k zapomínání, národy zapomínají na procesy a události minulosti, a proto budou nuceny s i je zopakovat. Jenže tentokrát už nemusí přijít na pomoc ani Rusové ani další obránci Stalingradu.
Tentokrát slovanské národy mohou zaniknout v tichosti a dokonce z vlastního rozhodnutí. Stačí se podívat na výsledky voleb, na Piráty, na nové generace mládeže, na Araby z Teplic.
Súhlasí Kasafran, havran


9.
označiť príspevok

J.Tull
   26. 7. 2019, 10:03 avatar
PartOFgod, "myšlienkový konštrukt" "Generalplan Islam" má jeden závažný nedostatok. "Nasunování muslimských migrantů" sa netýka len slovanských národov, ale celej Európy včítane "Velké Británie, Francie a Itálie". Účelovo, nelogicky sa opomína fakt, že migranti smerujú predovšetkým na "Západ", kde je ich aj neporovnateľne viac, ako v slovanských krajinách...
 
Čo sa týka Generalplan Ost, súhlasím... skutočne sa zabúda, na holokausty, ktoré boli v rámci neho plánované, pričom sa i skutočne realizoval... netvrdím, že netreba pripomínať „konečné riešenie Židovskej otázky“, uctiť si pamiatku umučených Židov... lenže nemali by sme zabúdať, že v koncentračných táboroch zomierali aj ľudia iných národov, národností, vierovyznaní, politických názorov... že boli aj iné holokausty...


10.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 7. 2019, 10:34 avatar
Áno, popri Židoch (domnelých i nedomnelých) sa pri holokauste uviezli tragicky aj iní ľudia, len ide o ten pomer, že najviac to bolo zamerané na Židov. Komunistov alebo Jehovových svedkov zatvárali (nenávideli), kvôli tomu, že boli buď protifašistickí alebo pacifisti.


14.
označiť príspevok

J.Tull
   26. 7. 2019, 11:01 avatar
Lemmy, Komunistov, Jehovových svedkov, Cigáňov... mučili, zabíjali v koncentračných táboroch rovnako... lenže upaľovali za živa, mučili, vraždili aj mimo nich a to predovšetkým Rusov, Ukrajincov... národy vtedajšieho Sovietskeho zväzu... ich počet /možno čo len Rusov/ je porovnateľný s obeťami umučených, zavraždených Židov... okrem toho, vo svete sa konali i v nedávnej histórii, viaceré holokausty...
 
Súhlasí Kasafran


15.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 7. 2019, 11:06 avatar
Iste, to viem, ide o ten nepomer. Najviac boli nacisti zameraní na Židov. Ostatní sa zviezli, napríklad komunisti preto, že išlo o rivalov pre nacistov. Hitler chcel predsa zlikvidovať ZSSR. Na Rómov sa zasa dívali ako na menejcennú rasu. Takto vnímali nacisti, takú mali demagógiu.


16.
označiť príspevok

J.Tull
   26. 7. 2019, 11:17 avatar
Lemmy, aký nepomer?  ... neviem presné čísla a nechce sa mi hľadať, počet zabitých Rusov - civilov, je však iste porovnateľný s počtom zabitých Židov, pričom vyhladenie Slovanov bolo tiež v pláne, boli rovnako pre nich menejcennou rasou... Generalplan Ost sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk nie je výmysel ...
 
Súhlasí Kasafran


17.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 7. 2019, 11:19 avatar
Musíš si odrátať Slovanov, ktorí zomreli vo vojne. V pláne bolo všeličo, Slovania mali byť germanizovaní, mali byť niečo ako otroci v Nemeckej ríši, ktorá by siahala až na Kamčatku. So Židmi neboli plány na germanizáciu, ale na doslovné vyhubenie.


45.
označiť príspevok

J.Tull
   26. 7. 2019, 13:42 avatar
Lemmy, prečo by som mal odrátať vraždené civilné obyvateľstvo?  Slovania germanizovaní?  ... neviem, mali byť, tí, ktorí nebolo určení na likvidáciu, presídlení za Ural a na podradné "sluhovské" práce pre ríšu... nečítal si Wiki, na ktorú som dal odkaz?
Tu je z nej tabuľka:
Percentuálne podiely etník určených na elimináciu nacistickým Nemeckom z území určených na budúce osídlenie [3][4]
Etnická skupina Podiel ľudí určených na odstránenie
Poliaci 80 – 85%
Rusi 50 – 60% fyzicky zlikvidovať a 15% poslať na Západnú Sibír.
Bielorusi 75%
Ukrajinci 65%
Litovci 85%
Lotyši 50%
Estónci 50%
Česi 50%
Latgali 100%

 
Súhlasí Kasafran


49.
označiť príspevok

Thomas Anderson muž
   26. 7. 2019, 14:54 avatar
Čiste teoreticky, nechápem, prečo chcel Hitler vraždiť ľudí, keď ich mohol využiť na prácu. Dnes to západné štáty robia presne takto, využívajú iné národy na vlastné obohatenie.


50.
označiť príspevok

-era- muž
   26. 7. 2019, 15:00 avatar
Zrejme mal úplne iné okultné pozadie, než majú vodcovia, prislúchajúci k anglicky hovoriacim národom.


51.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 7. 2019, 15:42 avatar
Ak neodrátaš, budeš spočívať hrušky s plánkami. Jednoducho, vec sa má tak, že holokaust je špecifický výraz na genocídu, ktorá bola špeciálne zameraná na Židov ako etnikum. K tomu pridali delikventov, to je, ako som už spomínal komunistov a Jehovových svedkov, a iných nacistom neprijateľných ľudí po politickej či náboženskej stránke, ešte sa pridala genocída Rómov, ktorú nacisti považovali za menejcennú rasu.

Likvidáciu Slovanov nacisti špeciálne nevykonávali. Najviac Slovanov zahynulo počas bojov v 2. svetovej vojne. To nerátaj do holokaustu. Áno, špeciálne nacistické oddiely tzv. Einsatzgruppen, vraždili aj komunistov, komisárov, veliteľov Červenej armády, aj celkom obyčajných miestnych obyvateľov na rôznych miestach najmä pomocou strelných zbraní. To však historici nenazývajú holokaustom.


52.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 7. 2019, 15:44 avatar
Lebo chybne spájaš holokaust (konečné riešenie Židovskej otázky) s genocídou Slovanov. Hitler nemal záujem vyhubiť Slovanov, len si ich podrobiť ako otrokov.


53.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 7. 2019, 15:47 avatar
Germanizácia znamená, že všetci, ktorí prežijú vojnu, budú myslieť a pracovať podľa nemeckých zákonov. Nebudú mať síce nemecké práva občanov, alebo budú hovoriť nemecky.


54.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 7. 2019, 15:48 avatar
Nebol holokaust Arménov, bola genocída Arménov. Kresťania z Európy tiež nepáchali na pôvodnom obyvateľstve amerického kontinentu holokaust, ale genocídu.


55.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 7. 2019, 15:52 avatar
Nacisti vyvraždili veľmi veľa Slovanov, zničili a vypálili celé oblasti, kde sa nedalo žiť. Nebolo kde bývať. Bol hlas. Aj preto po skončení vojny nabehli agenti KGB, aby lákali slovenských občanov z východnej časti republiky na Ukrajinu, lebo tam nebolo ľudí, ktorí by pracovali na poliach, a poľnohospodárstvo bolo úplne zničené. Začínalo sa od nuly. Pole neorané. Ako sa kalila oceľ. Tvrdá drina čakala na občanov SR, ktorí sa nechali zlákať rečami agentov KGB, že tam na Ukrajine budú žiť v blahobyte. Kto mohol, utekal späť na Slovensko z Ukrajiny. Bieda, aká tam panovala po 2. svetovej vojne, sa nedá opísať.


56.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 7. 2019, 15:53 avatar
Viem veľmi dobre, že zahynuli milióny Slovanov, ale holokaust to nie je. Je to genocída.


57.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 7. 2019, 15:55 avatar
Pokiaľ Slovania trpia tým, že nemajú holokaust alebo genocídu, tak nech si na svoju genocídu vymyslia vlastný názov, a nech nekradnú od Židov.


58.
označiť príspevok

hokejis muž
   26. 7. 2019, 16:17 avatar
Protislovanský fašista potom aj u židov hovorme o genocíde.
Súhlasí Kasafran


59.
označiť príspevok

Thomas Anderson muž
   26. 7. 2019, 17:59 avatar
(57) Holokaust (případně holocaust – z anglického holocaust = naprosté zničení, úplná katastrofa, masakr) či šoa (z hebrejského ???????? = zlo, nespravedlnost) byla nacistická politika systematického, státem provozovaného pronásledování a hromadného vyvražďování, především osob židovské národnosti.

V širším smyslu je slovem holokaust označován i celý nacistický perzekuční systém věznic, káznic a táborů jako celek, respektive nacistická perzekuce všech etnických, náboženských a politických skupin.[1] Tj. (chronologicky): politických odpůrců (zejména komunistů a sociálních demokratů), Svědků Jehovových, tělesně či mentálně postižených, homosexuálů, Židů, Romů,[2] Poláků a občanů Sovětského svazu. V rámci genocidy namířené na židovské etnikum bylo vyvražděno kolem 6 milionů Židů.[3][4] Pokud pod pojmem holokaust chápeme nacistickou perzekuci jako celek, hovoříme o počtu obětí holokaustu mezi 11 až 17 miliony lidí.[5]

cs.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Kasafran


60.
označiť príspevok

Kasafran
   26. 7. 2019, 21:19 avatar
(59) Thomas Anderson,
treba a v tejto súvislosti je vhodné si uvedomiť, že slovo „holocaust” sa k nám, napriek tradičným povestiam, nedostalo priamo z hebrejčiny, ale okľukou z angličtiny. V anglosaských štátoch bolo a je chápané ako „katastrofa”, alebo úplné „zničenie”...
Z tohto pohľadu začal byť tento význam/obsah slova tamojšími historikmi uplatňovaný na násilné potlačovanie a rozsiahlu likvidáciu, ktorú na svojich oponentoch začali uplatňovať úrady nacistického Nemecka v rokoch 1933 - 1945. Zvlášť v Európe býva síce toto slovo „holocaust” niekedy zamieňané slovom „šoa”, ktoré znamená tzv. konečné riešenie židovskej otázky - teda likvidáciu židovského národa. Oproti tomuto termínu však význam slova „holocaust” predstavuje ďaleko širší rozsah násilných skutkov/udalostí s celým radom rôznych trpiteľov...
Slovo „genocída” je naproti tomu právnym/právnickým (odborným) termínom a označuje sa ním zločin „vyvražďovania a vyhladzovania príslušníkov národných, národnostných, náboženských a rasových skupín”...


47.
označiť príspevok

J.Tull
   26. 7. 2019, 14:02 avatar
Lemmy, tu som Ti ešte našiel /pricapím výcuc z Wiki/:
„Finální verze této etnické čistky byla rozdělen do dvou částí: Kleine Planung (“malý plán”), který plánoval akce, které měly být uskutečněny během války, a Grosse Planung (“velký plán”), který plánoval akce, jenž měly být podniknuty po vítězné válce v dlouhodobém časovém horizontu do 30 let...
Malý plán se začal jako první realizovat v Polsku, kde bylo v rámci operace Tannenberg popraveno přes 20 tisíc příslušníků polské elity. Po ní následovala akce „Inteligence“, při níž bylo zabito přes 40 tisíc polských intelektuálů...
Samostatnou kapitolou je počet zabitých Rusů, Ukrajinců a Bělorusů na územích okupovaných Němci, kde byla zahájena politika genocidy, teroru a vyhladovění. Již v průběhu války byly vypáleny tisíce vesnic z různých důvodů, ať už to byla skutečná či domnělá pomoc partyzánům, nebo cílená likvidace určitých oblastí. Odhaduje se, že v Bělorusku zahynula až čtvrtina tehdejší populace.[1] V prvním roce po napadení Sovětského svazu Němci zabili nebo nechali zemřít hlady asi 3 miliony sovětských válečných zajatců.[2]!“ cs.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Kasafran


18.
označiť príspevok

Kasafran
   26. 7. 2019, 11:35 avatar
(9) J.Tull,
nebodaj za "myšlienkový konštrukt" považuješ obsah tejto vety:
"Nasunování muslimských migrantů do Evropy, do společnosti, do školních tříd."...?
Ja jej obsah za "myšlienkový konštrukt" vôbec nepovažujem - ja ho považujem za poľutovaniahodný, zámerne vnucovaním realizovaný a neospravedlniteľný akt násilia voči národom Európy...!


46.
označiť príspevok

J.Tull
   26. 7. 2019, 13:48 avatar
Kasafran, považujem to za účelový, nelogický "myšlienkový konštrukt v kontexte:
"A ti, kteří takový osud nám chtěli dopustit, zrádci z Velké Británie, Francie a Itálie, dnes poučují Rusko a nejen Rusko o demokracii. Znovu se opakují chyby slovanských národů. Znovu se dostávají pod křídla západu, který se pokusí slovanské národy zničit, přeformátovat, tentokrát ale ne válečně, ale migračně ... Opět nám západ diktuje osud a úděl, a co je hrozivé, opět v tom údělu není budoucnost pro slovanské národy. Zrádci národa promítají našim dětem propagandistická videa o dobrotivých džihádistech"
 


48.
označiť príspevok

Kasafran
   26. 7. 2019, 14:31 avatar
(46) J.Tull,
predstav si, že ja ani tento text za "myšlienkový konštrukt" nepovažujem! Ja ho považujem za pripomenutie historickej paralely, ktorú naši predkovia zažili "vernosťou" našich zmluvných spojencov Veľkej Británie a Francúzska, keď svojho chránenca podpisom Mníchovskej dohody a Viedenskej arbitráže vydali v roku 1938 ČSR napospas Nemecku, Marsku a Poľsku...!
Aký máš názor na to, čo sa s Československom stalo po roku 1990? A kto od roku 1993 samostatné Česko a samostatné Slovensko opäť, pre zmenu sofistikovane, ale totálne ekonomicky, vzdelanostne a kultúrne okupuje...?


24.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   26. 7. 2019, 12:07 avatar
Ak som sa nepomýlil v rátaní, tak USA pre Slovensko naplánovali zhodiť z lietadiel (a rakiet) 171 atómových bômb.

Pretože zoznam neuvádza dôvody bombardovania jednotlivých cieľov, ja podľa môjho odborného posúdenia, uvediem aspoň pár dôvodov bombardovania niektorých významných cieľov na Slovensku (ako pravdepodobne tiež diskutovali naši mysliaci tankisti na TA3, Markíze, STV…).Na Dobšinú plánovali zhodiť dve atómové bomby. Generáli v USA sa právom obávali, že naša armáda bude schovaná v Dobšinskej ľadovej jaskyni a na signál zaútočí na USA.
Na Ladce plánovali zhodiť dve atómové bomby. Generáli v USA sa právom obávali, že naša armáda v noci cementom popráši USA, a keď zaprší, celá vojenská mašinéria (okrem lietadlových lodí) stuhne v betóne.
Na Humenné plánovali zhodiť dve atómové bomby, pretože generáli v USA nemajú radi Švejkovu vojenskú filozofiu.
Na Krompachy plánovali zhodiť dve atómové bomby, pretože generáli v USA nemajú radi, keď ľudia neposlúchajú na povel.
Na Malacky plánovali zhodiť dve atómové bomby, pretože generálom v USA sa záhorácke vtipy nezdali vtipné.
Na Nitru plánovali zhodiť štyri atómové bomby, pretože generáli v USA sa nejako dopočuli o vojensky zručnom Svätoplukovi, a preto ihneď zdvojnásobili počet atómových bômb na štyri.
Na Poprad taktiež zdvojnásobili počet atómových bômb. Generáli v USA sa dopočuli, že tatranským vycvičením medveďom môžu chutiť aj americkí vojaci.
Na Dolné Bzince plánovali zhodiť dve atómové bomby, lebo generáli v USA ich vždy ťažko hľadali dokonca aj na mape-špecialke.
Na Koterbachy plánovali zhodiť dve atómové bomby, lebo generálom v USA ich názov nikto nevedel zmysluplne preložiť do angličtiny.
Na Trstenú plánovali zhodiť dve atómové bomby, lebo v krčme nikdy nikto nič nevedel o americkej víťaznej vojenskej stratégii.

Hlavný cieľ bombardovania:

USA naplánovali zhodiť z lietadiel (a rakiet) 171 atómových bômb na všetky väčšie mestá, niektoré mestečká a dokonca dediny na Slovensku. Vojenský strategický potenciál týchto miest, možno až na pár výnimiek, bol a je zanedbateľný. Preto hlavným cieľom bombardovania bolo zabiť čo najviac (alebo skoro všetkých) obyvateľov na Slovensku


30.
označiť príspevok

havran
   26. 7. 2019, 12:33 avatar
Najhorší signál je pokračovanie Kisku na politickej scéne, ako aj čľapotavé čapudalo, za ktorým sa potkýňajú samovyvolení ako kačiatka. Sú to ľudia bez skutočného podľadu na budovanie spoločnosti. Nekritické zbožňovanie bruselkej partokracie bude znamenať zánik celej Euópy . Stupňujú boj proti národným prádom pod zámienkou akejsi neurčitej jednoty v mene čoho a v mene koho?
Súhlasí Kasafran


32.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 7. 2019, 12:39 avatar
Hovnoman: čľapotavé čapudalo

Čiže tebe nebude vadiť, ak ti niekto bude nadávať, keď si takto dovoľuješ urážať prezidentku. A dokonca bezdôvodne. A neexistuje bruselská partokracia, pretože občania z celej EÚ volili v slobodných voľbách politikov do Európskeho parlamentu. Mohli voliť aj inak, veď na výber mali 150 kandidátov. Ale volili tak, aký máme dnešný stav. Takže nevyhováraj sa na Brusel, lebo hráš falošnú hru. Všetko bolo v rukách občanov. Oni svojimi hlasmi vo voľbách rozhodli, kto tam bude. A poslanci už len pokračujú v politike.


40.
označiť príspevok

hokejis muž
   26. 7. 2019, 13:12 avatar
Bruselu vládne Europska komisia, ktorú občania nevolia.
Súhlasí Kasafran


37.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   26. 7. 2019, 12:58 avatar
Obavy nie su na mieste preto ze ja viem ako to dopadne v nadchadzajucich volbach kisku caputadlo a ostatnych vlastizradcov zmetie prebudeny duch slovenskeho naroda.


38.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 7. 2019, 13:00 avatar
Ako chceš dosiahnuť, aby ťa ľudia brali na vedomie, keď sám urážaš prezidentku. Čo ti spravila? Nič! Možno ty sám si vlastizradca, keď urážaš prezidentku bezdôvodne.


39.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 7. 2019, 13:02 avatar
Ľudia nedôverujú štváčom ako si ty, schopný bezdôvodne urážať prezidentku. Nepoužívaj výraz caputadlo, aby si neoľutoval, že o tvojho milenca Pavlíka nikto nezakopne. Možno tak skôr ho kopne do zadku.


41.
označiť príspevok

hokejis muž
   26. 7. 2019, 13:12 avatar
Čaputovec kope.


2.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   26. 7. 2019, 06:21 avatar
Matka vesmiru v mene boha vsemohuceho uvolnila obrovsku silu odhalenia ktorej sa nikto a nic nevyhne vsetko necestne neciste a nespravodlive bude odhalene a ti ktory pojdu proti sile bozskej nevinnosti budu zniceny. Teraz naberu udalosti rychly spad Hoj mor ho kto kradmou rukou ci podlym slovom siahne na slobodu Slovanov.


3.
označiť príspevok

kesha1
   26. 7. 2019, 07:53 avatar
Matka vesmíru s nima zatočí !!!!!!


4.
označiť príspevok

salbea žena
   26. 7. 2019, 08:37 avatar
vcera bolo sv. Sarbela
a nikto ho tu nespomenul


11.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 7. 2019, 10:35 avatar
A 24. 7. mal meniny Vladimír, a tiež to nikto nespomenul. Fňuk!


20.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   26. 7. 2019, 11:59 avatar
VLADIMIRA Vladimirovica tu spominame kazdy den .


22.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 7. 2019, 12:02 avatar
To len ty spomínaš Vladimíra Vladimiroviča Pavlíka.


23.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 7. 2019, 12:03 avatar
A napísal si mu blahoprajný telegram k meninám?


25.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   26. 7. 2019, 12:11 avatar
Prejavujem mu uctu tym ze slova pravdy za ktore ho statna mafia terorizuje sirim medzi ludi .


26.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 7. 2019, 12:13 avatar
To nie sú slová pravdy, to je jeho propaganda. Tú si neraz ľudia pomýlia s pravdou. Pri propagande si fakty upravuješ podľa vlastných potrieb.


27.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   26. 7. 2019, 12:16 avatar
Propagandu coho Alebo koho vidis v tomto clanku ?
Prečo sú Ministerstvo spravodlivosti SR a Súdna rada SR, ako aj ich predchodcovia, pochcaní a posraní z konkurznej sudcovskej mafie, z ktorej sa neskôr vygenerovala konkurzná mafia mladšieho súrodenca Zoroslava Kollára – patriace k vrcholu organizovaného ŠTÁTNEHO zločinu?
twitter.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

vk.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Najväčší zločinec, zlodej, parazitný darmozráč, psychopaticko-sadistický gauner, masový vrah, sa volá Slovenská republika, v zastúpení ponovembrových vlád a parlamentov, ktoré tu ešte vygenerovali konkurznú sudcovskú mafiu a konkurznú mafiu Zoroslava Kollára, finančné skupiny a oligarchov. Aký to paradox, keď tieto tlupy gaunerov a ľudského odpadu, nám tu nielen predstavujú zákony, ktoré tu pripravujú a realizujú. Samozrejme, na ochranu seba samotných. Veď drvivá väčšina ich ekonomických zločinov a zločinov proti ľudskosti, spadá pod tzv. klauzulu – „všetko bolo v súlade so zákonom.“ Možno si položiť otázku, či by pri hrdom a svojbytnom národe, alebo pri jeho väčšine, by si mohli všetko to, tieto tlupy zločineckých vyvrheľov, s génmi nacistických zločincov a masových vrahov z POHG, predstavujúcich cca necelé jedno percento národa, dovoliť? Asi ťažko, ale pri ponížených, zbabelých a nesvojprávnych hoviadkach a zbabelých plebejských ovciach, tzv. národe, je to možné a reálne.

To ako keby samotný Hitler a jemu podobní pripravovali a realizovali zákony, ktoré majú bojovať a potierať nemecký nacizmus, alebo, keby vtedajšie vedenia koncentračných táborov vytvorili pracovné skupiny, ktoré mali sledovať a poukazovať na popieranie ľudských práv v koncentračných táboroch, asi tak sa to dá porovnať s touto zločineckou ponovembrovou zberbou.

Sudcovská profesia patrí nielen medzi najzločineckejšie, nielenže je krytá zákonom, ale aj o zákone rozhoduje

To že patrí medzi špičkové zločinecké profesie na vrchole pyramídy, nemusím sa tu odvolávať na 50. roky minulého storočia, stačí mi porovnať realitu po novembri 1989, kde viacerí sudcovskí gauneri z toho obdobia nielen úspešne preplávali, samozrejme, beztrestne,do ponovembrovej éry, urobili si štát v štáte, pričom oprávnená kritika na ich zločiny je nimi samotnými považovaná za zasahovanie do sudcovskej nezávislosti a nestrannosti. Tak si zrekapitulujme všetky tie zločiny, ktoré tu v mene svojej sudcovskej nezávislosti napáchali od roku 1990 až po dnešnú dobu.

Keďže nezanedbateľný počet z nich mal dožiť v Ilave či Leopoldove, s pomocou kaviarenskych povaľačov z VPN, založenej komunistami a eštebákmi – raziac heslo, „nie sme ako oni“, úspešne preplávali, a okamžite dali o sebe vedieť.Nielen táto sudcovská prašivina z 50. rokov minulého storočia, ale aj ich špinavé potraty z obdobia normalizácie, mali dostatok skúseností nielen v páchaní zločinov proti ľudskosti, tentoraz to ešte doplnili o ekonomické zločiny, dokonca s oporou v zákone, na vznik konkurznej sudcovskej mafie, z ktorej sa vygeneroval mladší súrodenec – konkurzná mafia Zoroslava Kollára. Počet obetí týchto dvoch organizovaných zločineckých skupín dokonca už niekoľkonásobne prevýšil aj počty obetí všetkých doživotne odsúdených viacnásobných vrahov sediacich v Ilave a Leopoldove.Za nečinného prizerania gaunerov z ponovembrových vlád, parlamentov a orgánov činných v trestnom konaní, založili systém tzv. bieleho koňa, na ktorých, mimo iného, sa prepisovali firmy a majetky konkrétnych majiteľov, ktoré získali cez závažnú trestnú činnosť, ako aj cez zákony, pripravené a zrealizované zločineckými gaunermi z ponovembrových vlád a parlamentov, za nečinného prizerania sluhovských a zbabelých orgánov činných v trestnom konaní.Mnohí z týchto bielych koňov boli povraždení, záhadne zmizli bez stopy, a doteraz sú nezvestní. JEDNOU Z VÝNIMIEK JE ZMIZNUTÝA DOTERAZ NENÁJDENÝ PAVEL MIKO, V POZÍCII BIELEHO KOŇA, O KTOROM SA VEREJNE VIE, S KÝM SA NAPOSLEDY STRETOL PRED SVOJIM ZMIZNUTÍM, LENŽE ORGÁNY ČINNÉ V TRESTNOM KONANÍ TU FIGURUJÚ AKO SPOLUPÁCHATELIA, A AJ PRETO JEHO ZÚFALÁ A NEŠŤASTNÁ MATKA DOTERAZ DARMO ČAKÁ NA ODPOVEĎ.

Kde je Vaša profesijná a občianska česť, zbabelá sudcovská čeľaď, majúca na svedomí množstvo predčasne zničených životov, ako aj ukončených životov?

Ponovembrová skorumpovaná sudcovská prašivina so zločineckou prednovembrovou minulosťou sa postavila do čela ekonomických zločinov a zločinov proti ľudskosti práve tým, že tu založili konkurznú sudcovskú mafiu, v úzkej kooperácii s ich mladším súrodencom, konkurznou mafiou, po nich založenou arcizločineckým sudcom Zoroslavom Kollárom. Tento zločinecký dobytok, za nečinného prizerania zločineckého štátu, reprezentovaný zločineckou vládou a zločineckým parlamentom sa nečinne prizeral, teda, bol v pozícii spolupáchateľa. Medzi najzločineckejšiu spolupáchateľskú zberbu patrili, a doteraz patria Ministerstvo spravodlivosti SR, Súdna rada SR, pričom na ich úroveň možno zaradiť doterajších premiérov, predsedov parlamentu, ministrov vnútra a generálnych prokurátorov.
Kto vyčísli všetky tie nevinné obete, ich ekonomické straty, straty zamestnania, predčasné straty na životoch, keď cez fiktívne pohľadávky sa likvidovali prosperujúce firmy, aby mohli neskôr skončiť na účtoch, cez biele kone, u tých zločineckých vyvrheľov, ktorí toto realizovali? Vysvetlíte mi, Vy špinaví gauneri a hajzli, ktorí ste riadili a riadite tento štát, ako je to možné, že konkurzná mafia, VĎAKA SKORUMPOVANÝM SUDCOM, KTORÍ NEZÁKONNÉ ROZHODNUTIA VYDÁVALI, zvládli aj také neprekonateľné zákonné prekážky, akými bolo preskúmanie pravosti a platnosti pohľadávky, neprítomnosť veriteľov, neuskutočnenie prieskumného pojednávania pre neprítomnosť veriteľov, či SVOJVOĽNÉ VÝMENY SPRÁVCOV počas konania bez súhlasu veriteľských výborov?

Prečo orgány na výkon spravodlivosti, či orgány činné v trestnom konaní NEZAUJÍMALO, že firmy NEMALI záväzky, že NEMALI veriteľov, ktorí by mohli uplatniť pohľadávku? Prečo súdy PRESTALI MENOVAŤ predbežných správcov, ktorí by pre súd dali preveriť a oznámiť stav zadĺženosti firmy? Prečo konkurzní sudcovia MENOVALI rovno správcov povinných sústrediť sa na predaj majetku?

A ČO VY, 150 KUSOV ZBABELEJ PROTISLOVENSKEJ ČEĽADE, 150 KUSOV HOVIAD A KRÁV, KTORÍ STE SEDELI A SEDÍTE V SLOVENSKOM PARLAMENTE, Z KTORÉHO STE UROBILI ZLOČINECKÝ A PROTISLOVENSKÝ ŠTÁTNY ORGÁN, VY ŠPINAVÉ PROSTITÚTKY, PREVETRÁVAJÚCE SI V PRACOVNEJ DOBE POHLANÉ ORGÁNY, VY PARAZITNÍ DARMOŽRÁČI, AKO JE TO MOŽNÉ, ŽE STE SA NA TO NEČINNE PRIZERALI? Alebo ste podpisovali taký text ústavného sľubu, ktorý Vás k tomu zaväzoval?

Preto sa ani nečudujem.....

Keď napríklad jedna z týchto sudcovských prašivín, podpredseda Okresného súdu v Považskej Bystrici JUDr. Robert Jankovský, vedome a úmyselne vydá voči mne nevykonateľné a nesplniteľné predbežné opatrenie, dokonca mi je upreté najzákladnejšie právo, právo na odvolanie, nečaká na rozhodnutie krajského súdu, ktoré bolo v môj prospech, a spoločne s kriminálnikom, v úlohe navrhovateľa, v zločinnom spolčení so súdnou exekútorkou, je uvalená na mňa exekúcia, že som NESPLNIL nevykonateľné predbežné opatrenie.

Preto sa pýtam, či patria všetci sudcovia do čeľade zbabelých sračiek, pochcaných a posraných z konkurznej sudcovskej mafie, že doteraz ani jeden jediný z nich sa z profesijného hľadiska VEREJNE nevyjadril, že sa hanbí za konkurznú sudcovskú mafiu? TAKTIEŽ SA PÝTAM, AKÚ HODNOTU MÁ UZNESENIE V MENE REPUBLIKY, PRÁVE Z ICH STRANY?

Vladimír Pavlík


28.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   26. 7. 2019, 12:18 avatar
A ktora veta alebo Meno alebo udalost ktora sa evidentne podla dostupnych dokazov stala v tom clanku nie je pravdiva ? Zaujima ma to


12.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 7. 2019, 10:36 avatar
A vieš, že šerbeľ je nočník?     


5.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   26. 7. 2019, 08:41 avatar
Salbea krasny avatar par excelance.


6.
označiť príspevok

salbea žena
   26. 7. 2019, 08:42 avatar
ani raz ste ho tu nespomenuli, ani som nevedela ze existoval
inac by som tu nevypisovala
viete co


7.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   26. 7. 2019, 08:46 avatar
To nevadi salbea problem je ze ludia nemaju ciste zelanie spojit sa s duchom svatym . To je evolucny krok bez ktoreho sa neda napredovat.


13.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 7. 2019, 10:38 avatar
A prečo by mali? Nie je dôvod. To je ako keby si niekomu vytýkal, prečo nejde na punkový koncert.


19.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   26. 7. 2019, 11:58 avatar
Punkovy koncert nie je potrebny evolucny krok aby si zacal chapat veci ktore su ti bez toho zahalene.


21.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 7. 2019, 12:01 avatar
Je to potrebný krok. Bez toho ani na krok.


29.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   26. 7. 2019, 12:27 avatar
Vid moj avatar vyvyjali sme sa Miliony rokov prichadzame do bodu kedy sa vo vas zazne svetlo cisteho poznania uvedomite si kym v skutocnosti ste a stanete sa svojim vlastnym majstrom spojite sa s vedomim vesmiru tou inteligentnou energiou ktora vyplna cely vesmir a ktora vas vytvorila ste zdrojova energia ste doslovne castou boha samotneho ktory zaziva ludsku prirodzenost a na svet sa pozera vasimi ocami. Všetko ostatne co si o sebe myslite ze ste, je len ponizenim toho kym ste v skutocnosti. To je nepopieratelny fakt. A ak existujete teraz vzdy ste existovali a vzdy existovat budete nemozte nebyt to nie je mozne ste tu od pociatku a ste vecny .  


31.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   26. 7. 2019, 12:37 avatar
Vasa viera strati opodstatnenie lebo uz budete jasne vediet napojeny na zdroj cisteho poznania inymi slovami prejdete skutocnym krstom znovuzrodenim a budete to jasne vediet nie len si to mysliet ci verit ze sa tak udialo potom uz nebudete mat silu ani odvahu to popriet a ako cestny clovek to ani popierat nebudete


33.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 7. 2019, 12:40 avatar
Prázdne vety, bez obsahu.


35.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   26. 7. 2019, 12:47 avatar
Tak obsah toho je Vy sami ste bohom. To ze ty o tom nevies este neznamena ze to tak nie je lebo je nepopiratelny fakt ze to tak je. Mozes sa aj na hlavu postavit a nepochopis no v momente ako sa s duchom svatym spojis vsetko zacne byt jasne a do seba zapadat.


36.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 7. 2019, 12:51 avatar
Tak toto je hlúposť: Tak obsah toho je Vy sami ste bohom.

Zbytočne degraduješ pôvodný význam slova boh.


42.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   26. 7. 2019, 13:13 avatar
Ty si fakt dementny lebo normalny clovek sa najprv na vlastnej kozi presvedci a az potom to hodnoti, ty sa vyjadrujes k niecomu o com nemas sajnu. Tot vsio


43.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   26. 7. 2019, 13:18 avatar
A pokial si si nevsimol este ja som tu neni preto aby som s tebou diskutoval som tu preto aby som ti to oznamil ako nalozis s tou informaciou je na tebe


34.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 7. 2019, 12:41 avatar
Len aby. Možno ľudstvo zdegeneruje, pretože je príliš veľa ľudí, a málo životných zdrojov.


44.
označiť príspevok

-era- muž
   26. 7. 2019, 13:35 avatar
34. Zdrojov je dosť, len nenásytnosť ľudí je nekonečná. :(
Súhlasí J.Tull, Kasafran


8.
označiť príspevok

salbea žena
   26. 7. 2019, 08:50 avatar
skoda ze az teraz, skoda slov na df
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:30,  Môj kamarat zas to ma naopak. Chce byť dievča a aj sa mal narodiť ako dievča rodičia mu...
včera, 19:35,  https://www.youtube.com/watch?v=nV1ODATNHpw
včera, 18:50,  Bodá jako núž, ako spieva Lucie Bílá v jednej zo svojich pesničiek...
včera, 18:43,  Ondro si dobrý človek . To viem dávno . Si človek ktorý dokažeš pomôcť podať sladkosť...
včera, 18:36,  prečo piješ okenu ? Sú dva druhy vodky jedna chutí ako okena a tá druhá tiež . Potom už...
včera, 18:34,  Toto je príjemná hudba drakov z Fínska https://www.youtube.com/watch?v=e4Ao-iNPPUc
včera, 18:30,  Ondrej ja Nie som lepší od teba....
včera, 18:26,  22...Láska bolí to si nevedel?
včera, 18:14,  To nje je prauda! Bol to utok ameriki, pisu o tom diskutujucy na...
včera, 18:13,  A viete, kto bol majiteľom lode s nebezpečným nákladom, ktorý vybuchol v Bejrúte?!!!! Meno...
včera, 17:58,  Prečo sa pýtaš na tieto otázky, ak si zjavne presvedčený, že niet Boha? Nie je to tak, že...
včera, 17:56,  Počul si niekedy radu: Nekŕmte trolov? *05
včera, 17:48,  Najskôr sa skúša argumentovať . Ak niet argumentov treba utekať .
včera, 16:46,  Počul si niekedy radu: Nekŕmte trolov? ;)
včera, 16:31,  Presne elfe si trol a užitočný idiot
včera, 16:31,  Edo s tou tvojou Amerikou to ide dobre z kopca :)
včera, 16:31,  Troll a užitoční idiot
včera, 16:30,  Len opakuj elfí trole
včera, 16:30,  Banderovci vraždia obyvateľov Donbasu
včera, 16:26,  to je ono papúšku vyopakuj se nám
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Zmyslom života je žiť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(171 362 bytes in 0,236 seconds)