Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Velmi poučné - Reakcia ministerky zdravotníctva Kalavskej na vyjadrenia poslancov za ĽSNS v NR SR 12.IX.2019

3
reakcií
115
prečítaní
Tému 28. septembra 2019, 11:35 založil the X.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

the X žena
   28. 9. 2019, 11:35 avatar
Antivaxeri, konšpirátori a antisystémoví bojovníci všech zemí...radšej už buďte ticho.
http://www.youtube.com/watch?v=ZDlyLu323Ok Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
&app=desktop
Súhlasí Osvietený

3.
označiť príspevok

Thomas Anderson muž
   28. 9. 2019, 13:38 avatar
Vláda dnes schválila návrh zákona Ministerstva zdravotnictví, který přináší zcela novou možnost odškodnit ty osoby, kterým vznikla újma na zdraví v důsledku povinného očkování. Pokud stát s cílem předejít šíření infekčních nemocí a budovat kolektivní imunitu české populace stanovuje zákonnou povinnost očkovat se, měl by také na sebe vzít odpovědnost za případnou újmu na zdraví a poškozené odškodnit. „Napravujeme dluh z minulosti. Tento zákon byl mými předchůdci dlouho slibován, ale nikdy nebyl dotažen do konce. Dnes se nám to podařilo. Věřím, že pomůže "otupit hrany" a přinést záruky těm, kteří se obávají očkování, a také přispět k větší míře proočkovanosti, která v tuto chvíli klesá,“ uvedl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch. Zákon nyní zamíří do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.

www.mzcr.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Česká vláda chce odškodniť ľudí, ktorí utrpia újmu po očkovaní. Takže je to vlastne obchod niečo za niečo. My vám zaplatíme za újmu na zdraví alebo smrť a vy nám dovolíte vás očkovať. Niekoľko ľudí na to doplatí, ale tí ostatní budú zdravší. Ale kto bude ten, kto na to doplatí? To sa vopred nevie, preto úplne chápem ľudí, ktorí sa nechcú dať očkovať. Je to ich právo.

4.
označiť príspevok

the X žena
   28. 9. 2019, 15:36 avatar
3. tí ostatní budú aj ty , blbec. to je čisto juristická zálezitost. ak štát povinne niečo zavedie , tak musí aj juristicky niest prípadné dosledky. za komančov sa očkovalo a basta !   len by si pípol o zavedení event. odškodnenia by si skončil v uránovych baniach    

2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   28. 9. 2019, 11:40 avatar
Lenže kotlebovci vedia všetko . Fašisti im brania hádzať kamene do arabskej rodiny s detmi    

Očkovanie je zlo hovoril Mazurek     Chudák Louis Pasteur sa musí v hrobe obracať čo za slävänských prakokotov to tu máme
Súhlasí the X
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 02:46,  “Ich modly sú striebro a zlato, dielo rúk pozemského človeka. Majú ústa, ale nemôžu...
dnes, 02:46,  Štát chce cirkvám platiť viac...
dnes, 02:16,  Prečo nebalí teba ? *03*03*03*13
dnes, 02:14,  54. aha uchyl co lozi za chlapami po forach :)
dnes, 01:52,  Ale ja ho nechcem zabiť, len jemne zbiť, aby si uvedomil, že aj na dvojmetrového kokota sa...
dnes, 01:50,  ale keby zmlatis Ovieteneho, tak ta zavru za cloveka :)
dnes, 01:48,  Veď preto sú najebaní tu. *03*03
dnes, 01:48,  stane = strane
dnes, 01:48,  facebook je cenzura, ale na normalnom fore si obertrolli ani neskrtnu! :)
dnes, 01:47,  Ale na druhej stane si ho musím trénovať aby neupadol, či ? *03*03
dnes, 01:45,  ty mas zdravy rozum, skoda si ho vybijat v hadkach s trollmi a provokatermi
dnes, 01:45,  To je dobre, toto je posledné slobodné fórum !!!!!!!!!!!! Na fakebúúku som napísal pravdu...
dnes, 01:44,  skoda, ze sa admin o forum nestara...
dnes, 01:43,  Ja som neomylný blbec, mňa si nezameníš s nikým. *03*03*03
dnes, 01:41,  nemas rad varene vajcia? :) ale inak ak sa bavis s blbcami, mozu si ta pomylit
dnes, 01:40,  Oni sa zabavia aj sami, ja len pridávam do ich kokotín pridanú hodnotu. *04
dnes, 01:39,  ale zlomyselnych trollov je lepsie ignorovat, nech sa bavia so stenou :)
dnes, 01:38,  ja znesiem aj troch, ale čo neznesiem, to je vajce a faloš !!!!!!!!!
dnes, 01:37,  Vsak dobre, su zase dvaja na teba a to je nefer
dnes, 01:36,  Niekto ich musí jebať, pridaj sa aj ty a budeš u mňa charakter !!
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Kľud je najlepší spôsob prevencie proti chorobe.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(55 233 bytes in 0,521 seconds)