Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  filozofia  téma
kategórie:  

Vedci vyfotografovali ľudskú dušu, ako opúšťa telo

142
reakcií
8402
prečítaní
Tému 8. októbra 2013, 10:05 založil Mardo24.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Mardo24 muž
   8. 10. 2013, 10:05 avatar
Ruskému vedci prof. Konstantinovi Korotkovovu sa za pomoci bioelektrografického fotoaparátu podarilo zachytiť moment, kedy duša opúšťa telo umierajúceho človeka. Fotografie, urobená metódou vizualizácie uvoľneného plynu, pokročilým postupom nadväzujúcim na známu Kirlianova fotografiu, ukazuje, ako z tela postupne odchádza životná sila.

Ruskému vedci prof. Konstantinovi Korotkovovu sa za pomoci bioelektrografického fotoaparátu podarilo zachytiť moment, kedy duša opúšťa telo umierajúceho človeka. Fotografie, urobená metódou vizualizácie uvoľneného plynu, pokročilým postupom nadväzujúcim na známu Kirlianova fotografiu, ukazuje, ako z tela postupne odchádza životná sila.

Ruskému vedci prof. Konstantinovi Korotkovovu sa za pomoci bioelektrografického fotoaparátu podarilo zachytiť moment, kedy duša opúšťa telo umierajúceho človeka. Fotografie, urobená metódou vizualizácie uvoľneného plynu, pokročilým postupom nadväzujúcim na známu Kirlianova fotografiu, ukazuje, ako z tela postupne odchádza životná sila.

Podľa Korotkova najskôr opúšťa životná sila (duša) hlavu a oblasť pupku. Najdlhšie sa naopak zdržiava v oblasti srdca a rozkroku. Korotkov tiež zaznamenal, že v prípade násilnej a neočakávanej smrti ľudský energetický systém zasiahne taký zmätok, že sa duša vracia späť do tela aj po jeho smrti. Dôvodom môže byť prebytok nevyužitej energie.

V nasledujúcom rozhovore sa prof. Korotkov dôkladne zaoberá energiou ľudského tela a spôsoby, ako ju zvýšiť.

http://www.youtube.com/watch?v=fZczmTkfqKY Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
#t=675

Stručný výpis preklade videá

Ruský fyzik prof . dr . Konstantin Korotkov , PhD . , Vedec s dlhoročnou praxou vo výskume , sa v súčasnosti zameriava na energiu živých organizmov . Tú možno stručne opísať ako energiu elektrónov , merateľnú v elektrónvoltoch , ktorá sa za pomoci v organizme obsiahnutej vody presúva po tele . Dôležitú úlohu v tejto cirkuláciu energie hrajú spojivového tkaniva . Tieto presuny , kontinuálny pohyb energie , boli dobre známe už starým východným kultúram - poznáme výrazy ako meridiány a čakry . Teraz možno pohyb energie aj zdokumentovať pomocou rôznych metód , ku ktorým patrí sledovanie zmien telesnej teploty alebo uvoľňovanie fotónov / elektrónov organizmom . Korotkov však tvrdí , že energetické " cesty " nie sú priamo dané . Síce je priechod energie pravdepodobnejšie v určitých miestach , ale všetko závisí od stavu jedinca a časovom cykle , v ktorom sa práve nachádza . Ľudský organizmu podlieha viac energetickým cyklom : dennému , mesačnému , ročnému a 11letému .

Pomocou metódy sledovania " výstupu " elektrónov a fotónov , stimulovanej prostredníctvom elektromagnetického poľa , možno merať energiu prakticky čohokoľvek , počnúc rôznymi výrobkami cez vodu , kamene a rastliny až k živočíšnym telám vrátane toho ľudského .

Korotkov napríklad zaznamenal , že značný vplyv na energetickú bilanciu nášho tela má voda , ktorú pijeme . Za "dobrú " vodu označuje iba vodu z prírodného zdroja ( prameňa ) bez obsahu znečisťujúcich látok as vyrovnaným pomerom minerálov . Dôležité je tiež , aby bola voda tzv štruktúrovaná . Keď je voda vystavená značnému pohybu , vznikajú v nej aktívne radikály . Ich existencia síce trvá extrémne krátku dobu , tá však dostačuje na to, aby na atómoch / molekulách minerálov vznikli zhluky s kryštalickou štruktúrou . Takáto voda je telom ďaleko lepšie prijímaná , lebo naše telesné tekutiny vrátane krvi sú tiež štruktúrované . Voda z vodovodného radu by podľa Korotkova mala doma prejsť nasledujúcim procesom : filtrovanie ( mechanické , reverznú osmózu Korotkov výslovne neodporúča , pretože narúša štruktúru vody ) , tzn . prvý krok papier ( mechanické nečistoty ) , druhý krok uhlie , tretí krok tkanina z mikrovlákien ; potom až by mal nastúpiť prístroj , ktorý sa postará o vytvorenie žiaducich štruktúr vo vode . Dobrá voda je pre energizáciu tela úplne zásadné .

Ďalej sa prof . Korotkov zaoberal potravinami a spoznal , že kvalita amerických ( a zrejme nielen amerických ) potravín v obchodných reťazcoch je katastrofálny . Samozrejme odporúča čerstvé potraviny z overených zdrojov ( nikdy nie GM ) a v núdzi , teda ak nie je po ruke nič lepšie ako supermarket , ovocie a zeleninu aspon ovoňať a vyradiť všetko , čo nie je vôbec nijako cítiť . Čuch je podľa Korotkova zásadným a veľmi podceňovaným zmyslom , ktorý na rozdiel od zvierat využívame iba nepatrne . Má priamy vplyv na organizmus : pocítime chcete vôňu určitého pokrmu , organizmus sa pripraví na trávenie určitých látok v ňom obsiahnutých . Syntetické vône telo len mätú . Čuchové vnemy prijímame nepretržite , ale uvedomujeme si len malé percento z nich . Známe je tiež previazanie čuchu s pamäťou . Takže ak dotyčný kus ovocia / zeleniny vonia , je v ňom " niečo zo zeme " , teda životnej energie . Aj potom sa kvalita samozrejme rôznia .

Zásadný je tiež vplyv vzduchu , a to konkrétne negatívnych iónov . Korotkov sa odvoláva na Čiževského pokusy zo 40. a 50. rokov , kedy Čiževskij umiestnil dve skupiny potkanov do dvoch vzduchotesných klietok . Do jednej klietky bol privádzaný vzduch bez negatívnych iónov , do druhej vzduch nimi obohatený . Krysy v druhej klietke žili trikrát dlhšie . V Rusku je vraj o vplyve negatívnych iónov celkom slušné povedomie . Generátory negatívnych iónov sa používajú v niektorých zdravotníckych zariadeniach a firmách . Optimálne je použiť kombinovaný prístroj - teda zvlhčovač vzduchu spojený s generátorom negatívnych iónov . Vlhkosť vzduchu je pre účinok týchto iónov nevyhnutná . U téme vzduchu sa prof . Korotkov zmieňuje io zvláštne vlastnosti borovíc . Tie vraj dokážu vyrobiť nepomerne viac aktívneho / nabitého kyslíka než iné rastliny .

Prof . Korotkov sa zaoberal tiež vplyvom mobilných telefónov na energetický stav nášho tela . Jeho tím meral energetické pole dvoch skupín dobrovoľníkov - všetci mali mobil pri hlave , niektorí zapnutý , iní vypnutý . Bol zistený významný rozdiel medzi oboma skupinami , ale aj medzi konkrétnymi jednotlivcami . 10 % sledovaných osôb reagovalo na žiarenie z mobilu veľmi citlivo . U všetkých " dopad " 10-minútového rozhovoru pretrvával ďalšiu polhodinu až hodinu . Korotkov za účelom zníženia tohto efektu odporúča používať modernejší typ prístroja , pretože emituje menej žiarenia a používa vyššia , menej škodlivú frekvenciu . Každopádne sa oplatí používať handsfree a uchovávať mobil mimo tela ( pre ženy ideálne v kabelke ) , alebo aspoň mimo dôležité orgány . Takže mobil nielen že nepatrí k hlave , ale ani do náprsného vrecka !

Korotkov cestuje po celom svete a meria energetické odtlačky rôznych miest , vrcholkov hôr , rastlín atp . Špeciálne sa zameriava na miesta, ktoré bývajú označované ako " svätá " . Jeho merania potvrdzujú , že tieto miesta disponujú skutočne špecifickými energetickými vzory . Vysokú energiu so svojím tímom nameral napríklad v kláštoroch na ďalekom severe Ruska . Naproti tomu z Macchu Picchu si vzhľadom na konštantný pohybu veľkého množstva turistov žiadne relevantné výsledky neodniesol . Ľudskej energie , zvlášť ak je na mieste väčšie množstvo ľudí , predstavujú pre meranie významný rušivý faktor .

Korotkovovej pokusy s elektrofotonovým fotoaparátom potvrdzujú , že ak sa ľudia vzájomne stretnú s nejakým silným zámerom alebo citom ako je láska alebo nenávisť , silne ovplyvňujú jeden druhého , bez toho aby si toho boli vedomí . To dosvedčuje aj pokus s " pohľadom zozadu " , kedy sa na sledovanú osobu zozadu vždy pozeral buďto cudzí alebo spriaznený človek ( napr. snúbenica / snúbenec ) . Na energetických zmenách sledovaného bolo zrejmé , že " cítia " , či sa na neho díva cudzí človek alebo človek blízky . Je bez pochýb , že sa navzájom na energetickej úrovni ovplyvňujeme . Negatívnymi emóciami neškodíte len sami sebe , ale bohužiaľ aj ostatným . Našťastie ten istý zákon platí aj pre pozitívne emócie , ktorými sa vzájomne " dobíjame " .

Zdroj: www.adguk-blog.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk & osud

i43.tinypic.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


9.
označiť príspevok

lahoda muž
   8. 10. 2013, 11:11 avatar
Mozno trochu mimo tvojho prispevku ale chcel by som vediet ako ci naozaj ateisti veria, tvrdia a ci stoja za tym, ze dusa neexistuje a ze sme bezduche stvorenia.
A ci naozaj seba vnimaju, ako bezduchu kopku atomov v pohybe.


23.
označiť príspevok

Tvoja_depresia
   8. 10. 2013, 13:35 avatar
a kto by tie atomy dal dokopy??


29.
označiť príspevok

sta2rky muž
   8. 10. 2013, 13:57 avatar
Najprv musíš opísať, definovať, čo je to duša? Živé bytosti majú vedomie, je to schopnosť organizmu prostredníctvom mozgu reflektovať seba a svoje okolie v najširšom slova zmysle. To o čom hovoria náboženstvá je nezmysel.


56.
označiť príspevok

Bojislav muž
   8. 10. 2013, 23:08 avatar
ateistia veria ze dusa neexistuje, to je rovnako dogmaticky pristup ako ten vas

clovek s kritickym myslenim moze byt maximalne agnostic co sa tohto tyka ( nehovorim o organizovanych nabozenstvach ale o dusi vseobecne)

druhe vec je co myslis pod tym bezducha kopka atomov, ak pod duchom myslis nesmrtelnu dusu tak ano, mozme byt bezduchy,

no to je nepochopene, bezduchy neznamena bez citu ci vedomia, vedomie, city, umenie a tuzby ci nadeje nemusia byt nesmrtelne a nehynuce aby existovali,

pokial je tvoje kriterium na hodnotenie veci nesmrtelnost, tak ti to nezavidim, cely tento vesmir zrejme nie je nesmrtelny, nase slnko raz zanikne, zem raz zanikne, vsetko co vytvorim na zemi s tym, znamena to ze tie veci su bezvyznamne? myslim ze nie, no niekto si to moze mysliet a v agonii sa utieka k viere v nesmrtelnost

mne je luto ludi ktory musia verit ze su nesmrtelny aby si nepripadali zbytocny, ci bezcenny

mimochodom, tvoja-depresia 23. prispevok skus si prestudovat ucivo zo ZS, mozno prides na to co dava atomi dokopy


58.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   9. 10. 2013, 08:16

Príspevok bol vymazaný administrátorom.63.
označiť príspevok

Bojislav muž
   9. 10. 2013, 16:15 avatar
takych svedectiev je asi tolko kolko o ufo, castokrat je to len na ziskanie pozornosti medii, ty ludia zvyknu pisat knihy ktore sa potom predavaju, alebo tuzia po pozornosti, mimo ine moze ist aj o obycajne halucinacie

plnielanu.zoznam.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

kazdopadne, neodvazujem sa tvrdit ze je to nemozne, len som skepticky, bolo uz prilis vela podvodov a spekulantov, mozno sme len obetami doby a nasej zaostalej techniky, mozno sa nieco ako dusa v buducnosti aj dokaze, no pokial si nechceme vymyslat a verit fantaziam tak je podla mna hlupe sa na to spoliehat
Súhlasí Wolfe


69.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   9. 10. 2013, 20:24

Príspevok bol vymazaný administrátorom.71.
označiť príspevok

Bojislav muž
   9. 10. 2013, 23:09 avatar
za neidentifikovany lietajuci objekt mozno povazovat vselico, tiez nemam problem s tym ze vo vesmire mozu existovat inteligentne civilizacie, mam problem s blaznami ktory si myslia ze videli lietajuci tanier a ze technicky vyspelejsia civilizacia by s nami komunikovala pomocou kruhou v obili a pod.


75.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   9. 10. 2013, 23:38

Príspevok bol vymazaný administrátorom.76.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   9. 10. 2013, 23:44

Príspevok bol vymazaný administrátorom.78.
označiť príspevok

Bojislav muž
   10. 10. 2013, 18:54 avatar
pod svedectvami o ufo som myslel blaznov ktory tvrdia ze dostali analne sondy a pod. nejasne som sa vyjadril, moja chyba


83.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   11. 10. 2013, 00:01

Príspevok bol vymazaný administrátorom.86.
označiť príspevok

Bojislav muž
   12. 10. 2013, 19:39 avatar
odkial vies ze nechovam doma jednorozca? :O


96.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   13. 10. 2013, 07:07

Príspevok bol vymazaný administrátorom.97.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   13. 10. 2013, 07:10

Príspevok bol vymazaný administrátorom.92.
označiť príspevok

tarava dežka žena
   12. 10. 2013, 20:34 avatar
ale no tak. vyhodene hrnce z raketoplanu to iste nebudu: alienalien.altervista.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk dnes sa o toto tema zaobera oveľa viac ľudi ako v minulosti a medzi nimi su naozaj kapacity s povesťou, čiže sa niečo deje, niečo seriozne znepokojujuce, nie pre senzaciu. upilotovať UFO/USO by bežny človek asi nemohol kedže je nespôsobily fyzicky prekonať nadmerne preťaženie, aj na to čo dokaže-je ich iba par a musia mať predpoklady. mimozemske ostatky ktore sa našli to potvrdzuju. a ešte niečo, mne je to sice celkom dve, ale neda mi to, prečo si stale namyšľaš že akekoľvek ine civilizacie rozmyšľaju podobne ako ty!?   tie kruhy by potvrdili to ako si myslia o nas na akom malom mentalnom vyvoji sa prave nachadza klon ktory dodrbali   aj ked to nevypada realne, prečo by to nemohlo byť? prinajmenšom v tom aby to niekoho poriadne nevystrašilo


93.
označiť príspevok

tarava dežka žena
   12. 10. 2013, 20:39 avatar
a inak tie biele hovna (UFO) vidieť na oblohe celkom požehnane lietať čoraz viac, stači len trpezlivosť a chcieť sa pozerať na nočnu oblohu, satelit a iny jav je abslutne vylučeny, to pochopiš  


108.
označiť príspevok

Bojislav muž
   13. 10. 2013, 15:09 avatar
97. ja vydavam svedectvo ze doma jednorozca mam

tarava dezka, netreba sa nicoho bat, nie je to nic vazne, vsetci mimozemstania najprv presli kontrolou a dostali viza od muzov v ciernom a su sledovani, to ze obcas vidis ich prepravnu lod nie je dovod k panike


113.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   14. 10. 2013, 00:31

Príspevok bol vymazaný administrátorom.114.
označiť príspevok

Bojislav muž
   14. 10. 2013, 05:58 avatar
len sa domnievas ze ti nieco chcem demonstrativne ukazat, mimochodom, na to aby niekto svedcil o ufo aj ked ziadne nevidi moze byt aj iny dovod aky si popisal, narcisticka povaha, male sebavedomie, tuzba uputat pozornost, dosiahnut uznanie aspon klamstvami, ci len obycajna blbost alebo dokonca dusevna porucha atd.


116.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   14. 10. 2013, 10:38

Príspevok bol vymazaný administrátorom.120.
označiť príspevok

Wolfe muž
   14. 10. 2013, 12:01 avatar
Asi to bude tak...
Ti co prvykrat videli gulovy blesk si asi tiez mysleli, ze zazrak...

Takze?
Pomaly sa preklapame k tomu, ze ti ludia neboli sialeni, ale len nechapali dany ukaz?


121.
označiť príspevok

Bojislav muž
   14. 10. 2013, 17:48 avatar
anti ruwolf, uz som ti povedal ze ked hovorim o UFO svedectvach tak myslim tie zo zelenymi muzickami, prehliadas to zamerne?

svedectva o jednorozcoch su dobre zname z historie a je len znakom tvojej nevedomosti ze to nevies, nie som prvy ani posledny kto ti ho poda, chovam ho doma a cakam na vhodny cas kedy ho budem moct ukazat aby to bolo bezpecne, ma magicku moc liecit vsetky choroby, ked mi neveris, tvoj problem, budes chory


123.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   14. 10. 2013, 19:12

Príspevok bol vymazaný administrátorom.129.
označiť príspevok

Bojislav muž
   14. 10. 2013, 21:56 avatar
mas nejaky dokaz ze som s tym vyrukoval iba v ramci diskusie?


134.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   15. 10. 2013, 15:16

Príspevok bol vymazaný administrátorom.140.
označiť príspevok

Bojislav muž
   15. 10. 2013, 22:55 avatar
vtedy som ho este nechoval, teraz uz ano

ziadas dokaz o jeho existencii odo mna alebo vies dokazat ze neexistuje?


32.
označiť príspevok

Wolfe muž
   8. 10. 2013, 14:48 avatar
Video som si este nepozrel, ale obrazok je multiexpozicia.
Chjo, este ze nefotil ako "nieco" opusta zadok.  

Byt tu J.Tull, tak asi povie, ze sa konecne niekomu podarilo odfotit vromai.


2.
označiť príspevok

rastos muž
   8. 10. 2013, 10:30 avatar
Keď už tú dušu vyfotili ako odchádza, nemohli ju aj sledovať, kam vlastne ide?  
Súhlasí Mardo24, Oleandra


25.
označiť príspevok

Tvoja_iluzia žena
   8. 10. 2013, 13:42 avatar
Smrť, alias Anjel transformácie dostal otázku: Keď vyzdvihneš dušu, odovzdáš ju anjelovi strážnemu? A ako máte dohodnuté, čo kto robí?

odpovedá:
Anjel strážny nie je sám . Dohodnem sa s ním o mojej činnosti. Keď vyberám dušu, nie som tam sám. Dovolím aj /a určujem to ja/ tým z elementu nižšej frekvencie, ktorí boli v jej živote starým otcom alebo matkou, príbuznými tej duše, aby sa toho zúčastnili. No ja som ten, kto o tom rozhoduje, Boh mi na to dal silu. Kedy sa odíde, o tom rozhodnem v súlade s kozmickým zákonom, s duševným plánom. Ja som strážca brány, ja rozhodujem „kedy“ sa ide, „ako“ sa pôjde, ale vždy v súlade s duševným plánom. Nikdy nerozhodujem o tom, „že“ sa ide. To si každý priniesol vo svojom kozmickom určení. Preto zlaďujem svoje konanie s duševným anjelom, s anjelom strážnym. Odklad je možný en vtedy, keď je to ukotvené v duševnom pláne. Aj skrátenie je možné. Ale musí to byť obsiahnuté v duševnom pláne.


3.
označiť príspevok

Mardo24 muž
   8. 10. 2013, 10:31 avatar
To by bolo sakramentsky náročné  


4.
označiť príspevok

Fialka3 žena
   8. 10. 2013, 10:40 avatar
3. ale možno zaujímavé, kde vlastne tá duša odchádza ( ak vôbec niekam odchádza ) :-)


5.
označiť príspevok

Mardo24 muž
   8. 10. 2013, 10:51 avatar
4.Tak to určite   ale o to je to krajšie že to nevieme,môžme len polemizovať.Alebo si len počkať na to a odpoveď možno dostaneme a možno nie .Ja osobne si myslím že odpoveď človek dostane.


7.
označiť príspevok

Romankoooooo muž
   8. 10. 2013, 11:01 avatar
Po smrti sa to dozvie urcite kazdy. Ale len tej vlastnej  
Súhlasí anaJ*, Oleandra


8.
označiť príspevok

Fialka3 žena
   8. 10. 2013, 11:05 avatar
5. no ktovie :-)

ale zase to o tých emóciach či už negatívnych alebo pozitívnych, tak to nespochybňujem, že dokážu ovplyvniť život, to je naozaj tak, to vieme asi všetci


30.
označiť príspevok

Tvoja_iluzia žena
   8. 10. 2013, 13:58 avatar
mala som peknú knihu o dušiach..Co jsou to spřízněné duše, ale niekomu som ju požičala a nemám 
www.pricemania.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


6.
označiť príspevok

Mardo24 muž
   8. 10. 2013, 10:52 avatar
Opravujem sa skôr tá duša...


10.
označiť príspevok

Tvoja_iluzia žena
   8. 10. 2013, 11:14 avatar
ľudská duša váži 21gr. ...o tom je ale Iňarritov film www.csfd.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

s tými mobilmi úplný súhlas...dokonca aj s tým, že človek by nemal telefonovať viac ako 10min., čo bolo už minule v nejakom dokumente odvysielané. Mňa po viac ako polhodine telefonovania z mobilu začnú bolieť uzliny na krku.

a to emočné ovplyvňovanie? ..som rada, že mu ten pokus vyšiel, že elektromagnetické pole človeka (aura) dokáže ovplyvniť iného človeka v našej blízkosti. Trošku tak laicky je to ukázané vo filme Celestínske proroctvo
krátka ukážka tu
http://www.youtube.com/watch?v=7odvxI8evn8 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Mardo24


11.
označiť príspevok

Al_ice
   8. 10. 2013, 11:18 avatar
10. keby sme sa raz vybrali do Ruska,tam by nam mozno naliali 200 gramov vodky  


12.
označiť príspevok

Tvoja_iluzia žena
   8. 10. 2013, 11:19 avatar
a prečo nie? ..ked ja môžem superplastifikátor predávať na kilá  


13.
označiť príspevok

Al_ice
   8. 10. 2013, 11:21 avatar
12. uz som si to vyguglila.
ako vies,ze mam zapnutu miesacku?  


26.
označiť príspevok

Tvoja_iluzia žena
   8. 10. 2013, 13:43 avatar
ta vidím, že lítaš s táčkama  


15.
označiť príspevok

Leah Pragmaticka žena
   8. 10. 2013, 12:27 avatar
Tvoja-iluzia a Ty akú auru prenášaš na druhého? Ako sa pri Tebe cítia ľudia. Čo Ti hovoria? Či sa mi oplatí pookriať svoje staré stuhnuté kosti pri Tebe.


27.
označiť príspevok

Tvoja_iluzia žena
   8. 10. 2013, 13:46 avatar
15...prenášam?? ee ...len ovplyvňovať môžem ..a ako? ... to musíš vyskúšať,lebo len vlastná skúsenosť bude Pravdou
nikto by ti neuveril, čo by si napísala bez skúsenosti


16.
označiť príspevok

tarava dežka žena
   8. 10. 2013, 12:29 avatar
ta blízkosť môže byť aj 20 metrov   zvyčajne ide o mentalne choreho ktory ti zavidi aj nos medzi očami


28.
označiť príspevok

Tvoja_iluzia žena
   8. 10. 2013, 13:53 avatar
tak tam treba už len protiradonovú stenu  


14.
označiť príspevok

Leah Pragmaticka žena
   8. 10. 2013, 12:22 avatar
Mardo ľudia by tu už dávno pyskovali a papuľovali, keby tému dal iný, ale že si dal, tak mĺčia ako bĺšky.
Súhlasí Chiara.1, Anti-ruwolf


17.
označiť príspevok

Mardo24 muž
   8. 10. 2013, 12:32 avatar
Načo by mali pyskovať?Nechápem...


18.
označiť príspevok

Leah Pragmaticka žena
   8. 10. 2013, 12:33 avatar
Pretože sa radi hádajú, že neexistuje duša ani Boh. Sú to zlí a škaredí ľudia.
Súhlasí Mardo24, Anti-ruwolf


48.
označiť príspevok

Chiara.1 žena
   8. 10. 2013, 17:21 avatar
Leah až po svojich dvoch komentoch som si všimla že myslíš na to isté skoro čo ja, a na tú faloš istých nickov.
A páči sa mi, že každý druhý nick df vidí auru  


57.
označiť príspevok

Scarletshadow žena
   8. 10. 2013, 23:22

Príspevok bol vymazaný administrátorom.19.
označiť príspevok

Mardo24 muž
   8. 10. 2013, 12:40 avatar
Tak to sa tú hádajú každý deň   na druhú stranu o tom je diskusia,niekto verí niekto zasa nie.Môžme sa len dovtípiť čo je pravda a zároveň sa podeliť o info na danú tému a poznatky,skúsenosti a tak ďalej.Vyjadriť k danej téme názor.
Súhlasí anaJ*, Oleandra


50.
označiť príspevok

Bojislav muž
   8. 10. 2013, 20:55 avatar
ak je ten chlap vedec, a pokial je to pravy experiment tak tu nejde o vec dohadu ale faktu, bud to ten chlap dokazal alebo nie, to nie je vecou diskusie, to je vec prijatia a neprijatia reality


20.
označiť príspevok

Lux.Aeterna žena
   8. 10. 2013, 13:22

Príspevok bol vymazaný administrátorom.24.
označiť príspevok

Mardo24 muž
   8. 10. 2013, 13:40 avatar
Ďakujem  


45.
označiť príspevok

Chiara.1 žena
   8. 10. 2013, 17:16 avatar
Nedalo mi ale naozaj je to pekná téma pre teba? Iným, alebo trebárs mne keby som ju založila, by si napísala že je to pekná blbosť, 
Súhlasí Scarletshadow, Lemmy


21.
označiť príspevok

Tvoja_depresia
   8. 10. 2013, 13:33 avatar
mobily mobily mo-bi-ly
kde by sme byly, kdyby nebyly ??  


22.
označiť príspevok

sta2rky muž
   8. 10. 2013, 13:35 avatar
Tí "vedci" ako rozpoznali, že ide o životnú silu, či dušu zomierajúceho? Nebol to náhodou jeho posledný prd? Je to niečo podobné ako s tými panenkomáriami. Decko má halucináciu, vidí akúsi ženu a ihneď vie, že je to panenkamária.


31.
označiť príspevok

RighteousFred
   8. 10. 2013, 14:37 avatar
Ak by ta foto vypadalo nejako inak... len nie takto uboho amatersky, tak mozno, ale naozaj iba mozno zacnem o tom premyslat, ale toto )))


33.
označiť príspevok

Tvoja_iluzia žena
   8. 10. 2013, 14:55 avatar
pozrela som to tretie video, diagnostika tela na základe aury skrz prsty...na tom bol aj môj kamarát zo zvedavosti a pán čo ho diagnostikoval, tak nič moc z výsledkov.
tiež som k tomu trošku skeptická, lebo neviem si predstaviť čo by ukázalo, keď mám studené ruky? ..človek predsa ovplyvní svoje energetické pole svojimi vibráciami a tie sa zase menia na základe naši emócií. Čiže zamilovaný človek bude mať podľa mňa iný výsledok ako ked má depresiu...a bude to snímaná tá istá ruka, či prst.


35.
označiť príspevok

Scarletshadow žena
   8. 10. 2013, 15:02

Príspevok bol vymazaný administrátorom.36.
označiť príspevok

Tvoja_iluzia žena
   8. 10. 2013, 15:08 avatar
a možno sa aj ovplyvňujú?? .. sú kamene, ktoré sa nemusia čistiť, majú tzv.samočistiacu schopnosť, napr. turmalín čierny skoryl ...okolo neho keď poukladáš iné kamienky, tak ich dobije /ale fyzikálne to overené nemám, to dobíjanie/

ale že kamene majú rôzne vibrácie, to som si otestovala...však skúste chytiť medzi palec a prostredník napr. nejaký kameň a to isté urobiť s ceruzkou z PVC, čo budete pociťovať
ja som otestovala avanturín a hematit ...pri hematite som mala pocit, akoby som mala guličku, ktorá sa rýchlo točí, kým pri avanturíne to bolo také slabé, pomalé. Pritom oba kamene neboli guľatého tvaru


34.
označiť príspevok

Scarletshadow žena
   8. 10. 2013, 14:59

Príspevok bol vymazaný administrátorom.37.
označiť príspevok

Tvoja_iluzia žena
   8. 10. 2013, 15:10 avatar
ked sa vedci zhodnú, tak to musí ostať utajené
Súhlasí Scarletshadow


38.
označiť príspevok

dodo...best muž
   8. 10. 2013, 15:17 avatar
...a tmarstv0 si kvitne dalej...hr0za...
Súhlasí Lemmy


59.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   9. 10. 2013, 08:17

Príspevok bol vymazaný administrátorom.39.
označiť príspevok

carybdeida
   8. 10. 2013, 16:12 avatar
Fotka len stiahnutá z netu, autor Oscar Burriel www.sciencephoto.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


40.
označiť príspevok

Scarletshadow žena
   8. 10. 2013, 16:43

Príspevok bol vymazaný administrátorom.41.
označiť príspevok

carybdeida
   8. 10. 2013, 16:57 avatar
Meh, v prvom videu len pridali fotky z infrasauny, inak to isté www.bornagainfitnessandnutrition.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


42.
označiť príspevok

Scarletshadow žena
   8. 10. 2013, 17:02

Príspevok bol vymazaný administrátorom.43.
označiť príspevok

carybdeida
   8. 10. 2013, 17:03 avatar
A nikde žiadne fotky.
Súhlasí Scarletshadow


52.
označiť príspevok

Scarletshadow žena
   8. 10. 2013, 21:09

Príspevok bol vymazaný administrátorom.44.
označiť príspevok

Oleandra žena
   8. 10. 2013, 17:15 avatar
vsetko nasvedcuje tomu, ze mrtvi sa skutocne chodia lucit s blizkymi ..takze z toho plynie, ze fyzicky sice odchádzaju.., ale nieco ..".." tu ostáva..


46.
označiť príspevok

Chiara.1 žena
   8. 10. 2013, 17:17 avatar
Chýba tu NaDJA aby proti argumentovala tak ako to má vo vyzvku v duchiovných témach. 


47.
označiť príspevok

Oleandra žena
   8. 10. 2013, 17:19 avatar
tiez som skeptická..ale tolko neuveritelných prihod sa po smrti otca odohralo..ze ozaj to nuti cloveka prehodnocovat..
Súhlasí bielamodrá, Mardo24


49.
označiť príspevok

Bojislav muž
   8. 10. 2013, 20:53 avatar
hm, bolo uz aj pocut zvuky pekla, nahrali duchov na magnetofon, platna pustena naopak vydava satanske zvuky, v medzugori bol zazrak panny marie,

ziadny skutocny vedec nepoda experiment ako uspesny pokial sa neda zopakovat, pokial je skutocne otfotografovana dusa a pokial ten rusky ,,vedec " prisiel na sposob ako to dokazat tak by sa to malo dat zopakovat a nie len danym ruskym vedcom, pokial sa da, tak to bude urcite overene vedeckou komunitou a pokial je to naozaj to za co to ten chlapik vydava tak si o tom coskoro precitate aj v novinach ako o potvrdenej veci a nie len kuriozite ako svietaca soska panny marie ci zvuky pekla
Súhlasí dodo...best, Wolfe


60.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   9. 10. 2013, 08:25

Príspevok bol vymazaný administrátorom.62.
označiť príspevok

Wolfe muž
   9. 10. 2013, 14:37 avatar
Masova hysteria?

Ked jeden zacne zivat, zacnu zivat viaceri. Jeden sa zacne smiat postupne lavinovito sa mozu zacat smiat vsetci.
Jeden sa zacne osivat akoze ho nieco svrbi tak sa zacnu dalsi a dalsi.

Mozes hodit link na nejake fotky? Ked tam bolo tolko fotoreporterov a fotografov, urcite nejake budu    


65.
označiť príspevok

Bojislav muž
   9. 10. 2013, 16:30 avatar
wikipedia pri podobnych clankoch dava upozornenie

Tento článek není dostatečně ozdrojován a může tedy obsahovat informace, které je třeba ověřit.
Jste-li s popisovaným předmětem seznámeni, pomozte doložit uvedená tvrzení doplněním referencí na věrohodné zdroje.

mimo ine, hovoril som o poslednej udalosti svetielkujucej sosky

anti ruwolf, fakt a svedectvo je rozdiel, reporteri zapisali nejake svedectva, uz vtedy pokial by slnko skakalo po oblohe ako tvrdis tak by zrejme aj vedci nemohli nic nevidiet, mimo ine, anti ruwolf, slnko je plny gula obrovskej hmotnosti, ocny klam a masova hysteria su pravdepodobnejsie, nevravim ze by to bolo pre vsemocneho boha nemozne, hovorim, ze je nemozne aby vedci tvrdili ze nepozorovali nijaky neobycajny ukaz vzhladom ku slnku, tiez je nemozne aby sa slnko pohybovalo a malo to vztah len na 160 km stvorcovych ( vidielnost 40 km od miesta ako to vraj tvrdia )

je zvlastne ze ked panbozko urobi taky obrovsky zazrak tak sa zrazu nic neda zmerat, odfotit a pod. , to vie robit len neviditelne zazraky? skus sa pozerat priamo do slnka ze ake obrazce sa ti budu tvorit

za FAKT ze to bol zazrak by som povazoval keby pan bozko urobil nieco proti fyzikalnym zakonom ( napriklad aj tu srandicku zo slnkom ) a bolo to pozorovane a zdokumentovane, to by bolo nieco co by vrtalo v hlave

su zaznami aj o celych mestach ktore videli ufo ktore podla nich bolo mimozemskeho povodu, no predpokladam ze na zelenych muzickov neveris?
Súhlasí Wolfe


66.
označiť príspevok

Bojislav muž
   9. 10. 2013, 16:37 avatar
chyba, ospravedlnujem sa, prilis som sa ponahlal s pisanim a trepol som somarinu, nie na ploche 160 km stvorcovych ale na ploche 5024 km stvorcovych, pokial ratame 40 km od miesta vytvori sa nam kruh s polomerom 40 km, obsah kruhu s takympolomerom je 5024,

takze tak, no to je aj tak velmi malo, a tiez mi nie je jasne ako sa ( aj v tej dobe ) neda zdokumentovat zazrak viditelny na tak velkej ploche


68.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   9. 10. 2013, 20:22

Príspevok bol vymazaný administrátorom.72.
označiť príspevok

Bojislav muž
   9. 10. 2013, 23:14 avatar
co dokazes vidiet ocami, to sa da zdokumentovat, mimo ine, pokial sa nehybalo slnko, tak islo o iluziu, pokial islo o iluziu tak podobne triky ako vas pan bozko dokaze aj copperfield,

ked vidia rozne ukazy ludia na jednom uzko ohranicenom mieste tak najskor ide o ocny klam

pokial by pan boh chcel ukazat zazrak aby ludia uverili tak by pohol slnkom vo vesmire, proti fyzikalnym zakonom, to by bolo logicke, pokial to bol naozaj bozi zazrak ako vravis tak sa pan bozko len s ludmi zabava
Súhlasí Wolfe


77.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   9. 10. 2013, 23:57

Príspevok bol vymazaný administrátorom.74.
označiť príspevok

tarava dežka žena
   9. 10. 2013, 23:25 avatar
snažiš sa seba presvedčiť že to nieje možne? hlavne tie bytosti nerozmyšľaju ako ktokoľvek z tejto planety je snad jasne


80.
označiť príspevok

Bojislav muž
   10. 10. 2013, 18:59 avatar
tarava dezka, ten jav nie je mozny, to nie je presviedcanie, to je take iste ako to ze ked skocis z 10. poschodia tak nebudes lietat ale pojdes k zemi

anti ruwolf, chces mi povedat ze to mnozstvo novinarov a 70 000 ludi neurobilo ani jednu fotku a vsetci videli len nejasny opticky jav? pozri sa do slnka a zavri oci a uvidis skakat svetelnu gulu, mimochodom, k tej fotke, nevyhovaraj sa na rok, ked 50 rokov pred tym vedeli nosit fotaky po prerii a fotit indianov tak urcite niekto musel mat fotak tam


84.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   11. 10. 2013, 00:10

Príspevok bol vymazaný administrátorom.88.
označiť príspevok

Bojislav muž
   12. 10. 2013, 19:51 avatar
ten tzv. zazrak mohol byt odfoteny, mimochodom, videl si uz fotografie z 1 svetovej vojny? su tam odfotene pohyblive zabery, ten tvoj zazrak bol v roku 1917,

anti ruwolf, niekolko stoviek ludi mohlo podlahnut optickemu klamu, v 70 000 mase ludi to mohlo vyvolat domino efekt, ako ked v dave zacne niekolko ludi tlieskat a potom sa vsetci pridaju, zopar ludi si pomyli opticky klam so zazrakom, zacne kricat bohu na slavu, modlit sa atd. vsetci ostatny sa pridaju, niekto nemusel vidiet vobec nic ked tam bol ale neprizna to, tak isto ked zacali pisat o ,,zazraku " tak niekto aby pritiahol pozornost sa mohol ozvat ze to videl aj z dialky,

anti ruwolf, pozeraj sa priamo do slnka dlhsie ako zopar sekund, budes mat podobny jav

a stale plati ze pokial sa slnko realne nepohlo tak ide o obycajnu iluziu, to je na bozi zazrak chabe


95.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   13. 10. 2013, 07:01

Príspevok bol vymazaný administrátorom.109.
označiť príspevok

Bojislav muž
   13. 10. 2013, 15:18 avatar
nikto necakal? takze tych 70 000 ludi a ty novinari tam boli len tak nahodou ze?

pokial zaberi existuju tak ich sem daj, preco by som mal zaber ktory vyzera vierohodne vyhlasit za falzifikat?

ako moze 70 000 ludi vydiet na oblohe tu istu vec aj ju popisat presne rovnako? neopakuju jeden po druhom? priklad, vezmi si dvadsat ludi nech ti detailne opisu nejaky banalny predmet, som zvedavi ci ho opisu rovnako

vyhovorka? zasviet si priamo do oka baterkou ked mi neveris, maj v kuse otvorene oci ak to dokazes, potom sa pozri mimo baterku, co uvidis?

ludia nevypovedali ze sa hybalo svetlo ale slnko, slnko sa v ten den ani nepohlo, potom islo o opticky klam, iluziu, to nie je bohvieaky zazrak


119.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   14. 10. 2013, 11:16

Príspevok bol vymazaný administrátorom.131.
označiť príspevok

Bojislav muž
   14. 10. 2013, 22:18 avatar
prve fotografie slnka boli vyfotene uz v roku 1845

za falzifikat neprehlasim nic co falzifikat nie je, nie som dogmaticky fundamentalista ktory by prehliadal priame dokazy

to iste tvrdilo aj 100 000 ludi v egypte, v zeitoun, vraj videli pannu mariu alebo zazrak s nou spojeny, islo tiez o masovy sebaklam, kde coptsky krestania vdaka svojej kulturnej predispozicii si automaticky vysvetlovali opticke ukazy za zazraky panny marie, a anti ruwolf, tiez zabudas ze pokial niekto s niecim pride prvy tak zacnu ostatny opakovat to iste a tak dalej

nie, nehladam nelogicke vyhovorky, pozri sa do priameho silneho svetla s otvorenymi ocami a potom s otvorenymi ocami smerom od svetla, uvidis takmer to iste ako so zavretymi ocami, neveris? vyskusaj, kazdy si to moze vyskusat tak pokial si to nevyskusas tak ma len nepravom obvinujes z vyhovoriek

keby pan boh hybal sklom ako hovoris, tak ten zazrak nie je ako si svedcil vyditelny zo vsetkych uhlov na ploche 5025 km, tiez by sklo muselo byt viditelne, mimochodom, preco by pan boh na zazrak vyuzival opticke zakony? nie zazrak ( a ten v medzugori definovany svedkami ) ako nieco co sa absolutne vymyka vesmirnym zakonom?


135.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   15. 10. 2013, 15:28

Príspevok bol vymazaný administrátorom.136.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   15. 10. 2013, 15:37

Príspevok bol vymazaný administrátorom.142.
označiť príspevok

Bojislav muž
   15. 10. 2013, 23:09 avatar
masova deluzia,

1. zopar horlivcov si staticky dosvit pomylilo zo zazrakom a zacali sa nahlas modlit, kricat, chvalit boha a tvrdit ze videli zazrak, postupne sa nakazil cely dav,
2.ked sa niekde zide tolko ludi ide o silny psychologicky efekt ktory moze cloveka donutit pokladat bezny jav za zazrak
3. ,,svedectva " zo sirokeho okolia sa mohli pozbierat len s casovym odstupom, ludia sa urcite prvy dozvedeli o zazraku nez k nim prisli novinari, jednoducho sa pridali k davu a tvrdili ze videli zazrak a popisali to co mal vidiet dav ludi na mieste, lebo to uz poculi

clovek nie je sprosty, no cim vacsia masa ludi tym sprostejsia, ako si myslis ze funguje politicka agenda? ja lahsie presvedcit dav ludi ako jednotlivca, to ti povie kazdy showman alebo podvodnik


89.
označiť príspevok

tarava dežka žena
   12. 10. 2013, 19:52 avatar
predali ti potom v tom ezoterickom obchode nieku burinu, ktora ti otvorila zle oko, ale to nič. pokojne si ver čomu chceš, je to tvoja vec, len tvrdim o nich to že tu su pritomni a dokažu čokoľvek, nie tam sa pohrať s člnom u jazera, chapeš? poznaš ich osobne ked tvrdiš takuto story? boha, som nevedela o tebe  


81.
označiť príspevok

ra.am muž
   10. 10. 2013, 19:14 avatar
ufo je presne to iste, co videli ti ludia, ktori videli antiruwolf zazrak.
dnes kee niekde niekto podobne uzrie, tak antiruwolf povie, ze to satan robi.
skratka schiza?
Súhlasí Bojislav


82.
označiť príspevok

Bojislav muž
   10. 10. 2013, 23:55 avatar
dobry postreh


85.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   12. 10. 2013, 11:36

Príspevok bol vymazaný administrátorom.87.
označiť príspevok

Bojislav muž
   12. 10. 2013, 19:42 avatar
U . F. O. , undentified flyng object, neidentifikovany lietajuci objekt, neznamena to automaticky zelenych muzickov


94.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   13. 10. 2013, 06:29

Príspevok bol vymazaný administrátorom.111.
označiť príspevok

Bojislav muž
   13. 10. 2013, 17:24 avatar
nie som negativista, no nemam dovod verit ludom a ich reciam len tak, jasne? pseudoskeptici ste vy ked pride na vznik vesmiru a evoluciu, ale to je v poriadku vsak?


117.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   14. 10. 2013, 10:44

Príspevok bol vymazaný administrátorom.118.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   14. 10. 2013, 10:46

Príspevok bol vymazaný administrátorom.122.
označiť príspevok

Bojislav muž
   14. 10. 2013, 17:53 avatar
tvoja viera tiez nema vplyv na fakty

ani protony a neutrony nikto nikdy nespozoroval, vies spozorovat samotny kyslik vo vzduchu? mineralne latky vo vode?
podla tvojej logiky neexistujes ani ty, lebo sa skladas z atomov ktorych existenciu si poprel,
ako sa diva tvoj pseudoskepticizmus na to ze na jednej strane neuznavas vedecke postupy no na druhej strane veris len reciam ludi?

mimochodom, gulovy blesk bol velmi dobre zdokumentovany, nevieme o nom len vdaka ,,ocitemu svedectvu " bez dokazov


124.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   14. 10. 2013, 19:29

Príspevok bol vymazaný administrátorom.125.
označiť príspevok

ruwolf_5 muž
   14. 10. 2013, 19:35 avatar
WikiPedia znesie všetko. Dokiaľ to nebude zaznamenané prístrojom - no nie jedným, ale nezávisle rôznymi - stále to nie je preukázané
Ale aj tam je uvedené dôležité slovko "důvěryhodných".
Náboženskí vypatlanci nie sú dôveryhodní...


137.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   15. 10. 2013, 15:40

Príspevok bol vymazaný administrátorom.130.
označiť príspevok

Bojislav muž
   14. 10. 2013, 22:00 avatar
lenze ty si sa rozhodol verit len dokazom ktore vyhovuju tvojej viere, najskor si veril az potom si si vyvracal evoluciu, nie je tak?

gulovy blesk je jav nakruteny na video a odfotografovany, to uz nie je ,,svedectvo " ale pozorovanie potvrdene dokazmi


138.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   15. 10. 2013, 15:46

Príspevok bol vymazaný administrátorom.141.
označiť príspevok

Bojislav muž
   15. 10. 2013, 23:04 avatar
pokial veris vsetkym takym svedectvam tak to odporuje tvojej viere, pokial mal pravdu mohamed tak ho nemalo krestanstvo, pokial mali pravdu abrahamovske nabozenstva tak UFO ( v zmysle mimozemstanov ) neexistuje

aby bolo jasne, to ze sa vyskytuju objekty ktore si mozno pomylit s lietajucim tanierom nepopieram, tiez nepopieram existenciu nejakej civilizacie, popieram ze civilizacia schopna medzihviezdneho letu by len tak prelietavala zemskou atmosferou poslednych niekolko desatroci a unasala ludi aby na nich robila experimenty ( len aby bolo jasne, mimozemska civilizacia moze robit experimenty len neverim ze by za taku dlhu dobu nenadviazala priamy kontakt, pokial by bola priatelska diplomaticky, pokial nepriatelska tak by uz ludstvo napadla )

mnoho fotiek je tiez fotomontaz, alebo su prilis nejasne aby sa dal objekt povazovat za mimozemsky, tiez je tu nemala pravdepodobnost ze ide o tajnu vojensku technologiu


115.
označiť príspevok

Wolfe muž
   14. 10. 2013, 08:56 avatar
"Lúciin bratranec a sestřenice, sourozenci Francisco (1908–1919) a Jacinta Marto (1910–1920) se stali obětí epidemie španělské chřipky."

"Během druhého zjevení 13. června 1917 předpověděla Panna Maria smrt obou dětí, ačkoli Lucia o tom nikomu neřekla až do roku 1941."

... a takto vznika retrodikcia
Súhlasí Bojislav


64.
označiť príspevok

tarava dežka žena
   9. 10. 2013, 16:28 avatar
prečo by nemohol? tie pristroje existuju od 50 rokov. veda ktora to skuma sa vola parapsychologia a ešte inak a nie preto, aby to potom mohli sfilmovať. trocha priblble tvrdenie len preto že to niekto nevidel, nezažil  


67.
označiť príspevok

Bojislav muž
   9. 10. 2013, 19:00 avatar
parapsychologia? ludia co tomu veria kukaju privela filmov


73.
označiť príspevok

tarava dežka žena
   9. 10. 2013, 23:20 avatar
tak ti vyšlo v kartach?  


79.
označiť príspevok

Bojislav muž
   10. 10. 2013, 18:56 avatar
nie, z cajovych listkov specialnej odrody cierneho caju pestovaneho na himalajskych kopcoch ktory som kupil v ezoterickom obchote s vonnymi tycinkami a tabakom do vodnej fajky od dredatej uzivatelky latok ktore pomahaju otvorit tretie oko


90.
označiť príspevok

tarava dežka žena
   12. 10. 2013, 20:02 avatar
to je otazka tvojho bloku, nie z presvedčenia ktore nevychadzaju z nieakych vyskumov pri ktorych si nebol pritomny, je to len tvoj nazor ktory takto reaguje z toho neznama, preto sa bojiš, ako každy


110.
označiť príspevok

Bojislav muž
   13. 10. 2013, 15:20 avatar
coho sa mam bat? ze ma niekto uriekne?


51.
označiť príspevok

dodo...best muž
   8. 10. 2013, 21:02 avatar
...inaaak,teraz s0m b0l na balk0ne,p0fajcieval s0m a fsim0l s0m si,ze m0ja cigaretka (camel..),vypusta take biele 0blaciky...s0m presvedceny,ze jak z nej p0tahujem,0na vypusta dusu...
Súhlasí Lemmy, anaJ*


53.
označiť príspevok

Wolfe muž
   8. 10. 2013, 21:24 avatar
Ty vrah!  


54.
označiť príspevok

anaJ*
   8. 10. 2013, 21:24 avatar
Si píš, že vypúšťa. Dúfam že si sa na ňu usmieval  


61.
označiť príspevok

Anti-ruwolf muž
   9. 10. 2013, 08:34

Príspevok bol vymazaný administrátorom.104.
označiť príspevok

TvojOponent19
   13. 10. 2013, 08:41 avatar
Biele? Tak to si rasista a homofób.  Máš vypúšťať dúhové obláčiky. 


55.
označiť príspevok

Iesus_z_Nazaretu
   8. 10. 2013, 22:06 avatar
ja som mal dnes vypustené dve duše.....našťastie som ich vrátil tam kde patria do plášťov bicykla


70.
označiť príspevok

Blanka žena
   9. 10. 2013, 22:00 avatar
to je fotomontáž
Súhlasí Lemmy


91.
označiť príspevok

J.Tull
   12. 10. 2013, 20:07 avatar
Wolfe; k „32“ „Byt tu J.Tull, tak asi povie, ze sa konecne niekomu podarilo odfotit vromai“

Konstantinovi Korotkovi sa predovšetkým podarilo dokázať, pod akým silným vplyvom vromái vlastne je, ako je uňho silne aktivovaná ... Vromái, ako ani čistá energia, sa nedajú odfotografovať z jednoduchého dôvodu, sú vzhľadom k iným „hmotným“ energiám inertné, „reagujú“ len vo vedomí, ovplyvňujú vedomie, myšlienky ... ale sami nie sú nimi, čo sa týka kvality /môžu sa stlmiť, prípadne zintenzívniť .../, nijako ovplyvnené. To znamená, že je ich nemožné odfotografovať ... Duša je však, podľa učiteľa nemyslenia Korotkova, hmotnou záležitosťou a teda reaguje s elektrickým poľom a vyžaruje fotóny ... nebolo by od veci, keby vysvetlil, čo sa s dušou stane, ako ju to ovplyvní ...
  


99.
označiť príspevok

TvojOponent19
   13. 10. 2013, 08:11 avatar
vromai je čo? 


98.
označiť príspevok

TvojOponent19
   13. 10. 2013, 08:08 avatar
Čo sa týka fotografovania duše, som zdravo skeptický a uplatňujem princípy kresťanského ateizmu. 


103.
označiť príspevok

TvojOponent19
   13. 10. 2013, 08:32 avatar
... a ako obyčajne, TvojOponent má pravdu.
www.skepdic.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Je to smutné, ale dobré meno ateistom musia zachraňovať zase len teisti.  Dali sme vá Darwina, Newtona, Einsteina aj Pietruchovú. A čo ste dali svetu vy? Nacizmus, komunizus, liberalizmus, genderizmus... Že sa nehanbíte 


106.
označiť príspevok

ruwolf_5 muž
   13. 10. 2013, 09:33 avatar
Einstein nikdy nebol kresťan...


107.
označiť príspevok

ra.am muž
   13. 10. 2013, 09:40 avatar
Einstein nikdy ani nebol. Zaujimave je, ze ked ho zena opustila, zrazu bolo vedcovi svetovych kvalit.


112.
označiť príspevok

TvojOponent19
   13. 10. 2013, 20:59 avatar
Tvrdím to niekde? 


126.
označiť príspevok

ruwolf_5 muž
   14. 10. 2013, 19:36 avatar
"Je to smutné, ale dobré meno ateistom musia zachraňovať zase len teisti. Dali sme vá Darwina, Newtona, Einsteina aj Pietruchovú."

Einstein nebol ani teista.


132.
označiť príspevok

TvojOponent19
   15. 10. 2013, 00:47 avatar
Formálne ano - bol žid. Pochádzal z veriacej rodiny a absolvoval židovskú náboženskú náuku. Formálnosť pre Teba je rozhodujúca...lebo aj u Hitlera na tom nástojíš.


127.
označiť príspevok

Lemmy muž
   14. 10. 2013, 19:45 avatar
Práve som si prečítal, čo povedal Einstein:

Slovo bůh pro mne není nic víc než označení výtvoru lidské slabosti. Bible je sbírka legend, které jsou sice úctyhodné, ale přesto velice primitivní. Žádná její interpretace, byť by byla sebelepší, nemůže (podle mého názoru) tento fakt změnit.
Albert Einstein

www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


128.
označiť príspevok

Lemmy muž
   14. 10. 2013, 19:52 avatar
The word God is for me nothing more than the expression and product of human weaknesses, the Bible a collection of honorable, but still primitive legends which are nevertheless pretty childish. No interpretation no matter how subtle can (for me) change this. These subtilised interpretations are highly manifold according to their nature and have almost nothing to do with the original text. For me the Jewish religion like all other religions is an incarnation of the most childish superstitions. And the Jewish people to whom I gladly belong and with whose mentality I have a deep affinity have no different quality for me than all other people. As far as my experience goes, they are also no better than other human groups, although they are protected from the worst cancers by a lack of power. Otherwise I cannot see anything 'chosen' about them.

old.richarddawkins.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


133.
označiť príspevok

TvojOponent19
   15. 10. 2013, 00:48 avatar
Pre žida je Biblia naozaj len zbierkou legiend. A čo povedal o Talmude? 


143.
označiť príspevok

ruwolf_5 muž
   16. 10. 2013, 10:53 avatar
Atheism.About.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk Albert Einstein Quotes on a Personal God: Einstein Denied Personal Gods, Prayer


100.
označiť príspevok

TvojOponent19
   13. 10. 2013, 08:11 avatar
STOOOOOOOOOOOOO


101.
označiť príspevok

TvojOponent19
   13. 10. 2013, 08:20 avatar
Pri tejto téme si môžme dať otázku, či veríte na magnetických ľudí schopných svojim telom (jeho príťažlivosťou) udržať kovové predmety.
Na tom mojom nedržia ani plomby.


102.
označiť príspevok

TvojOponent19
   13. 10. 2013, 08:22 avatar
Citujem..
Rozhýbání střelky kom­pasu ho­lou rukou ledasco vypo­vídá o na­šimi akade­miky netu­šených lid­ských schopnostech. Určitě by stálo zato připravit jednoduchý expe­riment a sezná­mit s takovýmto údajným „to­tálním nesmyslem“ prostřednictvím sdě­lovacích pro­středků celou naši ve­řejnost. A po řádném ověření tohoto jevu můžeme požádat o spolupráci Český klub skeptiků Sisyfos, který se o dosud neobjasněné jevy také zajímá, přičemž údajně umí obstarat smlouvu s Ran­diho nadací (James Randi Education Foun­dation) z Fort Lauderdale na Floridě, kde na kaž­dého člo­věka, který v experimentu dokáže, že jeho mimo­řádné schopnosti opravdu fun­gují, má čekat celý milión amerických dolarů.


105.
označiť príspevok

TvojOponent19
   13. 10. 2013, 08:46 avatar
Zneužitie vedy sites.google.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Bojislav


139.
označiť príspevok

Blanka žena
   15. 10. 2013, 18:19 avatar
duša sa nedá vyfotiť, lebo je to energia, ktorá nezachnecháva po sebe žiadnu hmatateľnú stopu.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:08,  Dezinformácia je nepravdivá, vedome skreslená informácia, ktorej cieľom je ovplyvniť...
dnes, 00:59,  Lukáš 22: Reč o mečoch - 35 Potom im povedal: „Chýbalo vám niečo, keď som vás poslal...
dnes, 00:56,  18/ Skajka ty si myslis ze ti zavidim tvoj pokurveny zivot??? :)))
dnes, 00:51,  A Ježiš furt zapáral do svojej matky. Toľko pohŕdavosti sa len tak často nevidí....
dnes, 00:46,  Boľševický sionista Krysafran, keď je tu niekto vyvalený, tak len hádam ty sám.*39 Už...
dnes, 00:45,  Ježiš nemal v úcte ani pozostalých. Evanjelium podľa Lukáša, 9. kapitola: Inému...
dnes, 00:43,  Kasafranova , hákoveheho SS a Havranova odpoveď...
dnes, 00:39,  názi sere ťa že Nemecko drží spolu pred takými hovnami ako si ty názi.
dnes, 00:33,  Liberálny fašizmus = suchá voda Aj vás už strašili liberálnym fašizmom? Nič také...
dnes, 00:32,  Liberálny fašizmus = suchá voda Aj vás už strašili liberálnym fašizmom? Nič také...
dnes, 00:30,  Ježiš sa o svojej matke, ako aj o svojej rodine vyjadril pohŕdavo. Nectil si matku, porušil...
dnes, 00:23,  Evanjelium podľa Matúša, 22. kapitola: 44 „Pán povedal môjmu Pánovi: Seď po mojej...
dnes, 00:17,  Lemmy hakovySS sa dnes už vyhanbil www.diskusneforum.sk/tema/biznis-kisku-s-ledeckym
dnes, 00:16,  Esesák Hokejis, hanbíš sa za to, že si fašista?
dnes, 00:15,  Radikáli si vymysleli termín „liberálny fašizmus“, lebo veria, že ak bude za fašistu...
dnes, 00:14,  Evanjelium podľa Matúša, 18. kapitola: 8 Ak ťa zvádza na hriech tvoja ruka alebo noha,...
dnes, 00:08,  HákovýSS ved napíš niečo ešte k tomu hoaxu *39*39*39*39*39*39...
dnes, 00:07,  Lemmy dnes mal hakovySS a Kasafran supiš hoaxik obaja tam mastrubovali a teraz sa tvaria že...
dnes, 00:05,  Evanjelium podľa Matúša, 5. kapitola: Naplnenie Starého zákona a Prorokov – 17...
včera, 23:54,  Sionboľševik Kasafran, ty si s tým fašizmom nedáš pokoj? Budeš neustále urážať ľudí?
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Aj múdry sa stane hlúpym, keď na sebe prestane pracovať.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(321 562 bytes in 0,452 seconds)