Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Včera mala 55 rokov

1
reakcií
695
prečítaní
Tému 1. decembra 2014, 23:19 založil Master of Puppets ?.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
07. 02. 2017
4

1.
označiť príspevok

Master of Puppets ? muž
   1. 12. 2014, 23:19 avatar
táto dáma z Californie. Cherie Currie - bývalá speváčka americkej dievčenskej rockovej skupiny 70-tych rokov The Runaways v ktorej začínali aj Joan Jett a Lita Ford. A o ktorej bol nedávno natočený aj film v ktorom úlohu Cherie Currie stvárnila Dakota Fanning a Joan Jett hrala Kristen Stewart.
Súhlasí dorota, Lux.Aeterna

2.
označiť príspevok

Master of Puppets ? muž
   1. 12. 2014, 23:33 avatar
Tak dnes už 55-ročná Cherie Currie ešte ako 16-ročné dievča v podväzkoch a čiernych pančuchách v roku 1976 v klipe k piesni Cherry Bomb (čo by sa dalo preložiť ako sex bomba) samozrejme od The Runaways:
http://www.youtube.com/watch?v=Cjd01Cup8yw Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Can't stay at home, can't stay at school
Old folks say, ya poor little fool
Down the street I'm the girl next door
I'm the fox you've been waiting for

Hello Daddy, hello Mom
I'm your ch-ch-ch-ch-ch-ch cherry bomb
Hello world I'm your wild girl
I'm your ch-ch-ch-ch-ch-ch cherry bomb

Stone age love and strange sounds too
Come on baby let me get to you
Bad nights cause'n teenage blues
Get down ladies you've got nothing to lose

Ref.:

Hey street boy what's your style
Your dead end dreams don't make you smile
I'll give ya something to live for
Have ya, grab ya til your sore

Ref.:
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 23:43,  Drahí hľadači pravdy, bojovníci proti NWO, fanúšikovia dobrej zábavy a znalci dobrého...
dnes, 23:43,  Bonus: Vaského youtube channel Dúfam, že tohoto človeka už poznáte, lebo inak je veľmi...
dnes, 23:43,  Slobodný vysierač Kto by nepoznal Alexa Jonesa a Infowars. Teda chcem povedať Norberta...
dnes, 23:43,  Osud Tak toto je čistá Bosorka reloaded. Kto toto píše, ten musí riadne fetovať. Pod...
dnes, 23:42,  Svět Kolem Nás Tak tomuto už hovorím ľúbozvučný slovanský názov v zhode s obsahom...
dnes, 23:42,  Czech Free Press Česká hviezda v oblasti konšpiračného spravodajstva ponúka...
dnes, 23:42,  Beo Prop v červenom. Reakcionárske orgie v plnej sile a, samozrejme, hlavnú úlohu hrá...
dnes, 23:42,  Inak klasika – zlí židia, moslimovia, cigáni, EÚ, younameit. Dobrí Rusi. Je to tak...
dnes, 23:42,  Osvietený- hovor s ľuďmi a oni ti povedia, ako sa to tu za tých 30 rokov...
dnes, 23:42,  A preto treba čítať alternatívu napríklad Konšpiračné weby sú neodmysliteľnou...
dnes, 23:39,  (63) Mil@níčko, veď on ani nemá čím rozumieť sebe, nie to iným...
dnes, 23:39,  Diagnóza: konšpirátor Sú medzi nami a je ich stále viac. Ľudia trpiaci zákernou...
dnes, 23:37,  Selekcia informácií Vyberať si podstatné a legitímne informácie je veľmi dôležité....
dnes, 23:36,  havran si presne taký paranoik ako Kasafran . To sa eštebakom stáva , že vidia všade...
dnes, 23:34,  My mu rozumieme, ale on nám nie !!!!!!!!!
dnes, 23:34,  Osvietený- ty asi nevieš ani čo je v riti mäkké a nevieš čítať ani meinstrím?
dnes, 23:33,  Priatelia. majte pre Osvieteného aspoň akomak viac porozumenia, pretože on už v roku 1986...
dnes, 23:24,  Osvietený- Počuj ty chujko, kým si ty sedel kdesi v diere a žral tie svoje bony , ja som...
dnes, 23:22,  Neber iným drogy !!!!!!!!!!!
dnes, 23:22,  To je iný koks ako ten, ktorý si picháš do žíl aby si ožil !!!!!!!!!
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Život je ako pohár a je iba na tebe čím si ho naplníš. Aj tak si to nakoniec vypiješ sám.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(63 765 bytes in 0,485 seconds)