Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Varovanie slovenskému ľudu

33
reakcií
1291
prečítaní
Tému 3. novembra 2011, 10:53 založil Boris_I..

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
02. 05. 2015
64
05. 03. 2011
9
13. 02. 2019
6
 
 


1.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   3. 11. 2011, 10:53 avatar
Pri pohľade na Grékov, Španielov, Islanďanov sa chcem spýtať: Prečo sme my takí? My národ slovenský! Iracionálne poslušný, konformný, dôverčivý. Vždy sme si nechali skákať po hlave. Prečo sme takí bojazliví? Každému sa najlepšie sťažuje v krčme alebo na latríne... Riešením problémov je vypiť fľašu borovičky a na odreagovanie zmlátiť ženu a deti... A čo naši „zástupcovia ľudu“? Im ako vždy nejde o prospech Slovenska, ale najmä o osobnostný prospech a túžbu po moci. Dokonca nakoniec sa zdá, že sa zhodnú a podporia (s)prostú vec menom Žumpoval.

Požičiame si, aby sme mohli požičať Grécku. To si potom bude môcť dovoliť znova požičať a následne splatiť svoje úroky s dlhmi medzinárodným bankám. Uvedomujete si vôbec ako absurdne to znie? Dovoľte mi výstižnú charakteristiku tejto veci. Dopredu sa ospravedlňujem za expresívne slová, ale je to nutné. Volám to Žumpoval, lebo napriek tomu, že sa topíme v sračkách, chceme to vyriešiť tým, že do válova napumpujeme viac sračiek.

Grécko však musí byť a bude zachránené (aspoň na nejakých pár dní). Viete prečo? Lebo inak tam vypukne občianska vojna. Gréci nie sú ako my! Nebudú poslušne chodiť do práce. Nesklopia v ponížení zrak a nenastavia aj druhé líce. V Grécku sa už teraz ľudia kvôli dlhom upaľujú na ulici! Je pravdepodobné, že ak nepomôžeme Grécku, Grécko dopadne ako Island. Zvrhnú tam vládu a odmietnu splácať dlhy zahraničným bankám. Následne sa tieto povstania ako mor rozšíria k ostatným temperamentným a zadlženým južanom ako Taliani, Španieli, Portugalci.

Bankári na čele s politikmi sú si tejto hrozby veľmi dobre vedomí. Preto robia všetko preto, aby bolo Grécko aspoň trošku zachránené. Preto stavili na nás! Slovákov! A iné viac mentálne poslušnejšie a konformné národy. My národ holubičí. Národ, ktorý sa vždy nechal stovky rokov fackovať! Národ, ktorý sa vždy pokorne podriadil autorite. Teraz sú tou autoritou naši politici, ktorým ide len o moc, peniaze a úspech! My sme nemali žiadne výhody. My sme treli, trieme a budeme trieť biedu. Oni zaútočili na našu dôverčivosť, pokornosť a súcit! My si budeme uťahovať opasky až kým nebudeme skapínať uprostred cesty od hladu! Najväčším problémom je, že tými útočníkmi sú naši politici!

Pokrytectvo, faloš a pretvárka sú ich každodenné zvyklosti. Kydajú jeden na druhého. Je mi z nich zle. Je mi zle z lídra najväčšej opozičnej strany, ktorý sa nevie rozhodnúť. Na jednej strane je za podporu tejto špinavosti, napriek tomu že sa nazýva socialista, na druhej strane nechce tento Žumpoval podporiť, lebo mu to nedovolí jeho ego. Je mi zle zo strany, ktorá sa nazýva „kresťanská“, a pritom je za podporu tohto žumpovalu. A v neposlednom rade mi je zle aj z najväčšej vládnej strany, ktorá stavala predvolebný boj na „vypasených Grékoch“, a teraz im ide zrazu všemožne pomáhať. Len si spomeňte ako stále dookola opakovali, že oni v žiadnom prípade nepodporia „vypasených Grékov“! Dnes sú však prví, ktorí za nich zdvihli ruky.

Väčšina slovenskej verejnosti Žumpoval nepodporuje! Preto vyzývam politikov, aby v súlade s demokratickými princípmi, počúvali väčšinový hlas slovenskej verejnosti a nepodporili túto vojnu s veternými mlynmi.

jozefkurty.blog.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


2.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   3. 11. 2011, 10:59 avatar
Legálny presun bohatstva od chudoby k bohatým

Ako vyzerá legálny presun bohatstva od chudoby k hŕstke milionárov a kto to vymyslel? Je to geniálny nápad mocenských elít, finančných a korporačných magnátov, ktorí majú svoj masívny vplyv v politike, ekonomike, financiách a následne v neposlednom rade aj v mnohých mainstreamových médiách.

Legálne presunúť bohatstvo od chudobných más k hŕstke milionárov je veľmi ľahké a praktizuje sa to celé dejiny. Zjednodušil som to kvôli ľuďom, ale funguje to asi takto:

Každý presun bohatstva pozostáva z 3 bodov. 1. Vyčlenenie peňazí, resp. sumy. Peniaze sa zásadne vyčleňujú zo zdrojov obyčajných ľudí (daňových poplatníkov). 2. Krytie za mesiášske ciele. Toto je najdôležitejší bod. Tu subjekt presvedčí masy ľudí, že daný presun je veľmi prospešný a nevyhnutný pre blaho spoločnosti. Súčasťou je najmä masívna propaganda a zastrašovanie. Spolieha sa najmä na psychologické vlastnosti ako iracionálna poslušnosť a konformita. Posledným bodom je samotný 3. skutočný adresát peňazí. To kde peniaze naozaj končia sa ďalej nerozoberá. Média sú činné najmä v bode 2, ale po samotnom presune sa o situáciu ďalej nezaujímajú ani média, ani laická verejnosť. Peniaze predsa odišli a ďalej to už nie je naša starosť.

Posledným takýmto presunom je Euroval, ale aby sme to ešte lepšie pochopili, uvediem ešte aspoň 2 také presuny bohatstva, ktoré sa udiali. Potom si každý bude môcť utvoriť vlastný názor.

Marshallov plán (plán na obnovu vojnou zničenej Európy 1948)

Vyčlenenie peňazí: cca 14 miliárd dolárov. Peniaze sa vyčlenili samozrejme z peňazí amerických daňových poplatníkov.

Mesiášsky cieľ: solidárna pomoc vojnou zničenej a zdevastovanej Európe.

Skutočný adresát peňazí: 2 miliardy ihneď pripadli americkým naftovým spoločnostiam, za nákup ropy. Väčšina peňazí bola použitých na opätovné vyzbrojenie západnej Európy. Zbrane sa nakupovali od USA. Nákup technológií, materiálov, áut, atď. stál 8,5 miliardy dolárov, tie odišli späť do USA, do rúk spoločností ako Studebaker, Max, oceliarenských spoločností, firiem, ktoré sa zoberali energetickým priemyslom. Zhrnutie: Peniaze amerických daňových poplatníkov skončili opäť v Amerike, ale ako zisky majiteľov ropných gigantov a rôznych korporácií, od ktorých si Európa nakúpila produkty.

Záchranný balíček USA (Emergency Economic Stabilization Act of 2008)

Vyčlenenie peňazí: cca 700 miliárd dolárov z peňazí daňových poplatníkov. (Len pre predstavivosť: ako keby ste minuli 1 milión dolárov každý deň od narodenia Krista)

Mesiášsky cieľ: Záchrana finančného sektora a gigantu AIG, lebo inak nastane katastrofa ako v roku 1929.

Skutočný adresát peňazí: AIG bolo zachránené a muselo vyplatiť miliardové poistky investičným bankám, ktoré si deriváty dali poistiť pre prípad straty hodnoty. Napr. banka Goldman Sachs sa dala špeciálne poistiť aj pre prípad krachu AIG. Paradoxne ministrom financií v Bushovej administratíve, ktorý pretlačil tento záchranný balíček pre banky bol bývalý prezident banky Goldman Sachs Hank Paulson. Zhrnutie: Krízu sa odvrátiť nepodarilo, zato z krízy vyšlo 6 silných finančných gigantov s bankou Goldman Sachs, ktoré spolu kontrolujú aktíva v ekvivalente 60% amerického HDP.

Euroval (európsky stabilizačný mechanizmus 2011)

Vyčlenenie peňazí: 440 miliárd eur, z peňazí daňových poplatníkov. Slovensko prispeje sumou 7,4 miliárd euro. V prepočte každá jedna slovenská rodina (4 členovia), tak prispejú sumou takmer 6000€.

Mesiášsky cieľ: Záchrana európskej menovej únie, solidárna pomoc krachujúcim štátom a ľuďom v nich.

Skutočný adresát peňazí: Grécko plánuje nakúpiť stovky tankov a zbraní od amerických korporácií. Zmluvy sú už podpísané. Taktiež väčšina peňazí sa použije na splácanie dlhov zahraničným bankám napriek tomu, že sa nebudú dať splatiť v dohľadnej dobe pre masívne úroky a úroky z úrokov. Zhrnutie: Peniaze európskych daňových poplatníkov poputujú na účty medzinárodným bankárom a americkým zbrojárskym koncernom. Obyčajní ľudia v danej krajine (Gréci) teda nebudú mať z nášho záchranného balíka takmer nič. Peniaze sa aj v tomto prípade presunú od chudoby (európsky daňoví poplatníci), do rúk hŕstky milionárov (majitelia zbrojárskych koncernov a bankári).

jozefkurty.blog.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


34.
označiť príspevok

havran
   3. 11. 2011, 14:21 avatar
Amerika pod vlajkou svojej "demokracie" už bola namotaná vo všetkom a všade - tuším , to bol Reaganov výrok , že záujmy Ameriky sú na celom svete , lebo demokraciu (americkú) chcú všetci. Netreba si nič navrávať. Na svete vládnu rôzne štruktúry a moc opíja všade rovnako. Závisí len od sily krajiny ako ďaleko hrabe. Je len samozrejme , že ak niekto chce hrabať na vašom dvorku , tak vám dôjde trpezlivosť. Ako je to s agresorom? Spomínam si na scénku s V. Burianom , kde on v krčme ošabľoval prísediaceho , zen mu hovorí "pane vy ste ale prase - on na to to proč ja? , podívejte se na sebe - ste ograný " - to je asi podstata agresívnej politiky. A keď už slová nestačia , aj tak len dôjde na silu. Problém je v tom , že na jadrové mocnosti to už neplatí. Všimnite si , ako horúčkovito sa zdokonaľujú nosiče a obranné systémy. Američania a Rusi sa pokojne vzdali tisícov jadrových náloží. Však aj teraz je ich toľko , že by zničili slenečnú sústavu.
Súhlasí Boris_I.


3.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   3. 11. 2011, 11:09 avatar
Barbarstvo v Líbyi; Kde je objektívnosť médií?
Posledné mesiace si pripadám ako v hlbokom socializme. „Bratský a mierumilovný Sovietsky zväz okamžite odsúdil hitlerovskú agresiu a hrdinsky sa postavil na stranu napadnutého poľského národa!“ A čo dnes? „Mierumilovné NATO pod záštitou humanitárneho bombardovania pomáha hrdinským rebelom, ktorým sa konečne podarilo barbarsky zabiť toho hnusného tyrana, despotu, masového vraha, teroristu a neviem čo ešte. Za spravodlivosť a demokraciu!“

Dnes s odstupom času vieme, že Sovietsky zväz nebol v žiadnom prípade hrdinský, ale spolu s Hitlerom si rozdelili zbedačené Poľsko. Pre istotu ešte vystrieľali pri Katyni všetkých poľských dôstojníkov. Ako budú budúce generácie pozerať na tieto dnešné správy o šírení „demokracie“ prostredníctvom „humanitárneho“ bombardovania? Ako budú pozerať na brutálnu vraždu Kaddáfiho a vystavovanie jeho mŕtveho tela v mrazáku? Nebudú nás rovnako odsudzovať, ako my odsudzujeme sovietske monštrum? Veď robíme presne to isté. Média nám ukazujú len pohľad z jednej strany. Za komunizmu to boli zlí imperialisti a dobrí komunisti, dnes sú tu zlí teroristi a dobrí šíritelia demokracie a prosperity.. Komunisti púšťali Angeliku a dnes nám púšťajú Šeherezádu...

Chcem preto napísať to, čoho naše média neboli schopné. Nechcem sa nijako zastávať Kaddáfiho a nemyslím si, že bol svätec. Chcem len napísať pár vecí o ňom a o tom, čo urobil pre Líbyu a či si za to zaslúžil si takú smrť? Všetky moje poznatky pochádzajú od ľudí, ktorí v Líbyi žili a pôsobili. Napr. slovenský lekár Pavol Vencel pracoval v Líbyi niekoľko rokov a osobne sa niekoľkokrát rozprával aj s Kaddáfim. O krajine napísal knihu. (Salám Alejkum Líbya). O čom teda títo ľudia hovoria?

Zaujímavosti: Kaddáfi sa dostal k moci po prevrate v roku 1969, kráľ Idris I. utiekol do Turecka. Kaddáfi znárodnil ropný priemysel a vybudoval z Líbye najvyspelejší štát v Afrike. Líbyjčania nikdy nekradnú a nedokázali pochopiť, ako niekto môže niečo ukradnúť z obchodu. V Líbyi nie sú žobráci a bezdomovci. Autá ľudia nezamykajú. Skoro každá rodina má auto. Benzín je 5x lacnejší ako šálka kávy. Krajina nemá železnice. Potraviny sa dovážajú z Európy (Španielsko, Švajčiarsko, Holandsko) Holanďania tu vybudovali aj zavlažovacie poľnohospodárstvo. Potraviny sa dovážajú z rôznych kútov sveta, pre zaujímavosť človek ktorý žil v Líbyi napísal: „Maslo som jedol z 28 krajín sveta, dokonca aj z Nového Zealandu.“ Krajina má dlh 3,3% HDP najnižší na svete. (Slovensko po prijatí Eurovalu 70%)

Školstvo: Je na vysokej úrovni. Pred Kaddáfim bola negramotnosť na úrovni 95%. Kaddáfi dal do školstva v rokoch 1970 - 77 takmer 500 mil. dinárov. Školstvo je zadarmo ako aj všetky pomôcky a učebnice (žiaci majú učebnice aj v škole aj doma, takže ich nemusia nosiť v taškách). Rodičia, ktorých deti chodia na vysokú školu dostávajú príspevok od štátu.

Zdravotníctvo: Pred Kaddáfim ľudia v Líbyi bežne zomierali na infekčné choroby. Dojčenská úmrtnosť bola obrovská. Na jedného lekára pripadalo 10 000 obyvateľov r. 1955. Po príchode Kaddáfiho už v roku 1985 na jedného lekára pripadalo 450 pacientov. Zdravotníctvo je na vysokej úrovni, lekári sú prevažne z Maďarska. Všetky lieky musí predpísať lekár a sú zadarmo. Ak niekto potrebuje nejaký zákrok, ktorý v Líbyi nie je dostupný, štát preplatil všetky náklady na liečbu v zahraničí. (prevažne v Taliansku)

Bývanie: Pred Kaddáfim väčšina obyvateľov bývalá v chatrčiach a stanoch, resp. rozbitých domoch. Starý režim to riešil tak, že žobrákov skrýval pred očami zahraničných návštev. Počet bytov bol sotva 300 000. Po Kaddáfim sa právo na dom v Líbyi uzákonilo ako zákl. ľudské právo. (Sám Kaddáfi sa narodil do rodiny bez domova) Zároveň sa vystavil zoznam bytov, ktoré sa nevyužívali, alebo ich majiteľ nezákonne zbohatol. Tieto byty boli pridelené chudobným. Tým ktorí mali mzdu pod 100 dinárov boli odpustené všetky dlhy voči štátu. V roku 1990 sa skončila výstavba komplexu 460 000 bytov. Týchto komplexov bolo po celej Líbyi asi 16. Na bývanie Kaddáfi vyčlenil 7-10% HDP.

Osobný život Kaddáfiho: Narodil sa v malej dedine neďaleko Sirty, v chudobnej, beduínskej rodine. Do školy chodil každý týždeň pešo 20Km. Bol jeden z najlepších študentov. Kaddáfi mal jedinú manželku Safiu, s ktorou mal 7 vlastných a 5 adoptívnych detí. Jedno adoptívne dievčatko zomrelo v roku 1986 po americkom bombardovaní Líbye.

Média najmä v posledných dňoch zdôrazňujú Kaddáfiho teroristickú minulosť a útoky na lietadlo Lockerbie, pri ktorom zahynulo 270 nevinných ľudí. Bol to ohavný čin, ktorý s obľubou novinári momentálne využívajú. Napriek tomu aj v tejto oblasti sú pochybnosti. Objavujú sa iné teórie. Na palube boli totižto 4 agenti CIA, ktorí údajne prevážali heroín a veľký obnos peňazí. Americká tajná služba oficiálne obvinila z tohto činu Irán. Briti však Líbyu. (zdroj: wikipedia) V každom prípade Kaddáfi mal motív na tento čin – bombardovanie Líbye, pri ktorom zahynul aj člen jeho rodiny. Zrejme to aj urobil, no ak chceme byť objektívni, mali by sme spomenúť aj tieto skutočnosti nevyhlasovať to za 100% fakt. Médiám založeným na senzácií je to očividne jedno.

Nepriatelia Kaddáfiho: Oficiálna podpora diktátora sa pohybovala na úrovni 70%. Ľudí si Kaddáfi získal najmä sociálnymi výhodami, ktoré im poskytol. Proti Kaddáfimu boli najmä ľudia, z oblasti tzv. arabských socialistov. Do Líbye chodili černosi za prácou z celej Afriky. Títo nacionalisti nenávideli černochov. (Všimnite si, že medzi rebelmi nie sú takmer žiadni černosi). Napriek tomu média tento fakt ignorovali a všetky zábery boli len na zopár rebelov, pričom dominantné obyvateľstvo podporujúce Kaddáfiho nám neukázali. Napriek tomu o rebeloch si môžete urobiť vlastnú mienku už zo samotnej barbarskej popravy Kaddáfiho.

Chcem sa len opýtať všetkých kompetentných či je toto objektívnosť médií? Odsudzovať diktátora za jeho činy je jedná vec, no objektívne spomenúť všetky fakty a ukázať aj druhú stranu mince je vec druhá. Čo bude s Líbyou teraz nevedno. Ako prebiehajú masívne oslavy v krajine si môžete pozrieť tu.
wertyzreport.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
NTC dnes vyhlásila plné osvobození Libye, i přes těžké boje ve spoustě městech, a Jalil ohlásil Šáriju jako hlavní zdroj legislativy. Zatím asi nejtupější prohlášení bylo: „Povolujeme polygamii, protože spousta žen ztratila své manžele.“ Některá média musela přiznat, že oslavy musely proběhnout v Benghazi, protože Tripolis je „jaksi nestabilní“...

„Zisky z ropy nepoznajú morálku. Cesty k miliardám pokrývajú strašné obete.“ Kaddáfi

jozefkurty.blog.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


4.
označiť príspevok

Mojka žena
   3. 11. 2011, 11:14 avatar
kurník, však urob vycut..kto má toľko čítať 


5.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   3. 11. 2011, 11:16 avatar
Ahoj Mojka, ale to sa neda vycucnut.. to sa musi precitat cele Hlavne ten prvy.


8.
označiť príspevok

Mojka žena
   3. 11. 2011, 11:35 avatar
chlapec má pravdu..asi práve preto preferenčné hlasy strany.. SaS..na panenský chlp dobehujú stranu SDKU ( ten chvostík neviem   )..voľby ukážu všetko, aj keď už teraz je mi jasno!
Súhlasí Boris_I.


9.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   3. 11. 2011, 11:42 avatar
Je okolo toho vsetkeho teraz velke halo. Vela veci sa este dovtedy moze zmenit.
Ja osobne aj ked uz prakticky nebyvam ani nepracujem na slovensku k tym volbam pojdem. Koho volit budem este neviem no viem nieco dost podstatne a to, ze koho volit nebudem


10.
označiť príspevok

Mojka žena
   3. 11. 2011, 11:53 avatar
to sú mi novoty, ty už nežiješ na Slovensku? ..ja na rozdiel od teba viem koho voliť budem!..aj tak jedno, Ficobonus opäť príde k moci..ale nebude to mať až tak ľahké, ako si predstavuje..nuž a my pôjdeme cestou Portugalska, lebo každý každý národ si zaslúži... ďalej už to vieš  
Súhlasí Boris_I.


11.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   3. 11. 2011, 11:58 avatar
Uz to tak bude, ze sa z Borisa "Madar" stane  
Je jedno kde.. dolezite je, ze ostanem paranojikom, co si mysli, ze zmeni svet. V tomto treba vytrvat, pretoze sa blizi vyznamny moment v nasom malom svete. A na to netreba mat ziadny siesty zmysel   Staci sledovat.
http://www.youtube.com/watch?v=YRh6vx-SSS4 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


17.
označiť príspevok

Mojka žena
   3. 11. 2011, 12:40 avatar
by si sa Boris divil, koľko Košičanov za lacné peniaze kupujú v Maďarsku sedliacke domy, alebo chalupy..svojpomocne prestavujú na I. kategóriu bývania a si všetko sami dopestujú a dochovajú..pod sebazáchovy je v človeku najsilnejšie vyvinutý ( podľa mňa )..s tým videom nestraš ( aj keď o niektorých častiach čítam na nete )..predpoveď o konci sveta nebude!
Súhlasí Otilia, Boris_I.


22.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   3. 11. 2011, 12:49 avatar
Koniec sveta nastane s urcitostou (ak nezasiahne nieco ine, velke mimo nasho sveta) az za niekolko miliard rokov, ked nase slnko vybuchne. Dovtedy tu mozu byt konce civilizacii, ale nie konce sveta si myslim Nove zaciatky.
No a vsimol som si, ze su madari srdecni ludia ..aj slovak by sa mohol od nich co to naucit a to nehovorim len o vareni   Co ma trosku zaraza.. pretoze ziju na jednom mieste spolu madari, slovaci, chorvati, rakusania a kto vie kto este.. vacsina ovlada aspon dva jazyky, takze sa ludia vsade dorozumeju. Ochota poamahat si sa u nas nejako vytratila :( aj ked ako kde.


6.
označiť príspevok

netus muž
   3. 11. 2011, 11:16 avatar
Boris si obyčajný paranojik ktorý si myslí že zmení svet. Ale aspoň sa na tebe dá dobre zasmiať   dikes  


7.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   3. 11. 2011, 11:18 avatar
aj to je nazor  
Súhlasí cingelova zuzana


12.
označiť príspevok

cingelova zuzana
   3. 11. 2011, 12:04 avatar
Nič sa nemôže zmeniť, pokiaľ budeš hlúpo prikyvovať , iba zato, aby si nevyzeral ako paranojik.Skús porozmýšlať, kde a ako by si chcel žiť. Je ti takto dobre?Pokiaľ áno, tak buď ticho. Ale pokiaľ nie, tak pozbieraj odvahu a povedz svoj názor. Neboj sa, že Ťa označia za blázna.


13.
označiť príspevok

ether muž
   3. 11. 2011, 12:18 avatar
ja sa len k tomu prvému a dokonca len k začiatku vjadrím, lebo je to častým predmetom mojich úvah... na jednu stranu hovoriť o akomsi jednoznačnom národnom stereotype mi nesedí, ale potom vidím slovač a musím sa naozaj opýtať prečo sme my slováci takí akí sme, takí hlúpi?
Súhlasí Mojka, mamaleone


14.
označiť príspevok

Mojka žena
   3. 11. 2011, 12:32 avatar
po dlhom čase..sa nám názory zhodli..prečo sme takí hlúpi?..odpoveď aj by sa našla, ale zbytočne, v jednote je sila a chýba..jednota Slovákov!
Súhlasí cingelova zuzana


15.
označiť príspevok

ether muž
   3. 11. 2011, 12:33 avatar
ale aj keď nejaká jednota sa objaví, tak je smerovaná úplne mylne...
Súhlasí Mojka


16.
označiť príspevok

havran
   3. 11. 2011, 12:37 avatar
Mojka v celej histórii Slovákov vždy platilo , že nás musí najptvniekto pekne čižmou zo zadu , až potom objímame svojho blížneho z predu 


20.
označiť príspevok

Mojka žena
   3. 11. 2011, 12:47 avatar
hmm, raz sa pozeráme na Budapešť, potom na Prahu..medzi tým Moskva..mali sme po 89* ostať s Čechmi - môj názor..samostatnosť nám howno pomohlo!
Súhlasí havran


21.
označiť príspevok

ether muž
   3. 11. 2011, 12:48 avatar
bohzna či nám by vôbec niečo pomohlo 
Súhlasí Boris_I.


24.
označiť príspevok

Mojka žena
   3. 11. 2011, 12:52 avatar
aj keď málo, ale predsa niečo..mali by Kčs, Euro nám chýbalo ako psu piata noha-myslím si ja  
Súhlasí Boris_I.


26.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   3. 11. 2011, 12:55 avatar
"Sprostosci nam zlacneli.. ale len sprostosci" hovorieva babka Havlikova  
Súhlasí Mojka


27.
označiť príspevok

Mojka žena
   3. 11. 2011, 13:09 avatar
saxafon zlacnel..hovorievam ja 


18.
označiť príspevok

Otilia
   3. 11. 2011, 12:41 avatar
Okrem toho, ze som poslusna, skromna slovenska som este aj zena velmi poslusna, usluzna a submisivna. Hotova katastrofa.
Súhlasí Mojka


19.
označiť príspevok

Otilia
   3. 11. 2011, 12:43 avatar
oprava: slovenka


23.
označiť príspevok

Mojka žena
   3. 11. 2011, 12:49 avatar
tak, tak Otka..hotová katastrofa!  


25.
označiť príspevok

havran
   3. 11. 2011, 12:55 avatar
Neboj sa , Slovenky sú stále v kurze , len keď to Nemci namiešajú s tureckými ženami, neviem , neviem....


28.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   3. 11. 2011, 13:19

Príspevok bol vymazaný administrátorom.29.
označiť príspevok

Mojka žena
   3. 11. 2011, 13:32 avatar
a staré štruktúry ani za Boha a národ..nechcú do politického dôchodku, len ostať pri koryte..mladým ani len príležitosť ceknúť nedajú, aj keď schopných mladých máme...
Súhlasí Petrana


30.
označiť príspevok

Petrana žena
   3. 11. 2011, 13:39 avatar
...tomuto vravím, že vypáliť rybník. 
www.ta3.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Mojka


32.
označiť príspevok

Mojka žena
   3. 11. 2011, 13:58 avatar
už mu Moric vypálil rybník  z toho vtedy bude politik..keď zo mňa farárka 


31.
označiť príspevok

Lucyfer_II
   3. 11. 2011, 13:50 avatar
Čaute lidičky!
Súhlasí Mojka


33.
označiť príspevok

Mojka žena
   3. 11. 2011, 14:00 avatar
však aj niečo povedz 
( pekné oko, ale mráz ide z neho (monológ )
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 04:17,  59. niekde som čítala ze prapovod strachu je strach zo smrti, či uz z fyzickej alebo zo smrti...
dnes, 04:06,  youtube.com/watch?v=IGQmdoK_ZfY
dnes, 01:32,  "Lebo nastal určený čas, aby sa začal súd, a to od Božieho domu (Bételu). Ak sa...
dnes, 01:29,  Boží duch všeobecne nie je to isté ako Boží duch pomazania!
dnes, 01:27,  Ranní kresťania 'svietili ako lampa' v temnom svete. V blízkej budúcnosti pomazaní bratia...
dnes, 01:26,  Rozpoznanie pravého Kristovho príchodu je spojené so zjavením jeho pomaznaných bratov podľa...
dnes, 01:22,  Pravda je vzácna veličina!
dnes, 01:21,  Okrem iného, Biblia obsahuje kalendár, podľa ktorého môžeme presne zistiť určité...
dnes, 01:12,  53. však úchyl teraz z googlu skopíroval link na baryonovú hmotu [ aj ked ten howno chápe o...
dnes, 01:11,  *svetla
dnes, 01:10,  54. úchyl, normálne lutujem toho borisa *21
dnes, 01:06,  zatĺkaj, prostitútka ;) a ešte zadri o právnikoch
dnes, 01:06,  Ak odpudzuje, nieje predsa neutrálna. A my vieme, že odpudzuje, lebo tak sme ju vôbec...
dnes, 01:06,  So Scarlet sa je o vede ťažko baviť.
dnes, 01:05,  Ja niesom on. A tiež, koľko som sa s tebou navadil... *34
dnes, 01:04,  49. temná hmota je neutrálna . načo sa púštaš do debát o veciach ktorym nerozumieš ?
dnes, 01:02,  Temná odpudzuje, je úplne priehľadná, nesvieti, neodráža svetlo. Svetlá priťahuje, je...
dnes, 01:02,  45. úchyl , darmo sa snazíš . analík nebude *39
dnes, 01:01,  44. ty chudák, napíš to uchylovi . *19
dnes, 01:00,  38. si si isty ze je to "opozitum" . ? :) nič také ako opozitum temnej hmoty...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Priatelia sú príbuzní, ktorých si ľudia vyberajú sami.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(121 335 bytes in 0,581 seconds)