Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  zdravie  téma
kategórie:  

V USA môžu registrovať až 100-tisíc novo infikovaných ľudí denne

3
reakcií
115
prečítaní
Tému 30. júna 2020, 21:41 založil auxiliarius.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

auxiliarius
   30. 6. 2020, 21:41 avatar
Ameria first funguje.

Pokiaľ bude pokračovať súčasný trend pandémie Covidu-19 v USA, mohla by krajina čoskoro registrovať až 100-tisíc novo infikovaných ľudí denne. Na rokovaní v Senáte to dnes povedal epidemiológ a člen krízového štábu Bieleho domu pre boj s koronavírusom Anthony Fauci. Poznamenal tiež, že sa Spojené štáty nemôžu spoliehať na to, že bude objavená účinná vakcína. Vyzval jednotlivé štáty k spolupráci, napísala agentúra Reuters.

Spojené štáty sú v absolútnych číslach najhoršie zasiahnutou krajinou na svete, registrujú už takmer 2,7 miliónov pozitívnych nálezov SARS-CoV-2, komplikáciám spojeným s ochorením Covid-19 tam podľahlo už vyše 129-tisíc ľudí.

spravy.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

3.
označiť príspevok

Kacír muž
   30. 6. 2020, 21:42 avatar
Amerika vyhynie, konečne nastane na planéte Zem mier !!!!!!!

2.
označiť príspevok

Lemmy muž
   30. 6. 2020, 21:42 avatar
Všimni si, ako Osvietený celými ružovými líčkami žiari, slniečko naše. 

4.
označiť príspevok

hokejis muž
   1. 7. 2020, 15:17 avatar
Pre amerických trolov Amerika First !
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 22:57,  Bol si inak smutný, že nie je hokej? *21
dnes, 22:57,  http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_radar
dnes, 22:56,  https://intranet.chmi.cz/files/portal/docs/meteo/rad/data_jsradview.html
dnes, 22:56,  Ja si to nemyslím, hokejis, však falošné evanjelium existovalo furt, len sa inakšie...
dnes, 22:55,  Ako poslanec ĽSNS Mazurek ľuďom klamal o vlakových hliadkach Podarilo sa hliadkam ĽSNS...
dnes, 22:54,  Neznačkujte. *21
dnes, 22:52,  ondrej je hlavne jednoduchsi snob :)
dnes, 22:52,  Ľahko vyvrátiteľné nezmysly a hoaxy používajú Kotlebovci aj Fico (Sme) Denník Sme...
dnes, 22:51,  ..... .. Poslal by si mi prosím Ťa to počasie, kde je znázornené na mape? .. Som stratila...
dnes, 22:51,  ano je to možné.....Katolicka cirkev ale mala posluchať oponentov, ako bol trebars Luther....
dnes, 22:48,  (15) 0svietený, a nie hocijakým, ale už trojitým...
dnes, 22:47,  a čo ako ...ja som znovuzrodený kresťan......ty teliatko reinkarnované*14*14*14
dnes, 22:47,  edo SS takto podvádzajú mimovládky https://www.youtube.com/watch?v=EtmpcIuowCo
dnes, 22:47,  Neonacista Uhrík Europoslanec Milan Uhrík hrubo zavádza o štátnych dotáciách pre...
dnes, 22:46,  edo SS len klame
dnes, 22:46,  to je tak ked sa sektár spári s liberálom :)
dnes, 22:45,  Nacista Mazurek opäť rasisticky klamal Útočník z Vrútok nebol Róm. Polícia vyvracia...
dnes, 22:45,  edo SS ano si sprostý
dnes, 22:45,  Bez katolíckej cirkvi by v Europe dnes bolo kresťanstvo ťažko
dnes, 22:44,  ty si ten zložitejší šuhaju.....*03*03*03..to je tak ked sa spari boľševik s katolíkom
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Nevadí mi názor iných ľudí, ale to, že mi ho chcú nanútiť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(69 828 bytes in 0,208 seconds)