Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

V TIENI KORUNY? A? „?SUPERMANN?“ MATOVIČ?

2
reakcií
30
prečítaní
Tému 26. marca 2020, 13:15 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   26. 3. 2020, 13:15 avatar
V TIENI KORUNY? A? „?SUPERMANN?“ MATOVIČ?
Článok som dostal e-mailom a s jeho obsahom sa stotožňujem na 99 %...

KED KRÍZOVÝ ŠTÁB ROZHODUUJE O ROZHODNUTOM?
?Dnes som Matovičovu tlačovku ani nedopozeral do konca.? ?Nedalo sa to počúvať.? ?Po prvom výleve jeho emócií,? ?koľko hodín a ako neskoro skončili rokovanie,? ?som mal pocit, že sa ozaj psychicky zrúti.?
?Za plus? ?mu ale slúži aspoň to,? ?že dnes nezaspal?! ?Asi si uvedomil, že nehrá guličky niekde na dvore,? ?ale je premiérom Slovenskej republiky.? ?Po prvých bodoch,? ?ktoré vláda schválila,? ?som rýchlo pochopil,? ?že vlastne okrem pár predĺžení? ?toho, čo už tu bolo a bodov,? ?ktoré zmysel nedávajú,? ?vlastne nevymysleli nič?! ?Najlepšie, ak v niektorom bode niečo schvaľujú a v druhom sa vyslovujú proti,? ?čistá schizofrénia?!
?K niektorému zo schválených bodov.?

?RÚŠKA.? ?Nosiť všade?!?
Debilko si nevšimol, že hoc je štát v takýchto prípadoch povinný zabezpečiť ochranné prostriedky? ?každému občanovi,? ?čo splnené nebolo a ani nikdy nebude,? ?si ľudia začali šiť a zháňať sami.? ?Takisto,? ?už ľudia nosia rúška všade?! ?Pripomínam len,? ?že tie rúška sú väčšinou jednorazové a ak sú aj šité,? ?treba ich asi nejak dezinfikovať,? ?nemá zmysel chodiť dva mesiace s dvoma rúškami všade.? ?Jednoducho to stráca svoj zmysel.? ?Za tri dni,? ?neurobil a nezohnal? ?pre Slovensko ani jedno rúško.? ?To,? ?čo prichádza je ešte nákup minulej vlády?! ?Ale to nepovie.?

?OTVÁRACIE HODINY PRE DÔCHODCOV?
?Čudujem sa,? ?že toto prešlo cez celý krízový štáb a? ?množstvo odborníkov?! ?Vystaviť dôchodcov,? ?tých najzraniteľnejších chorobou a možnou nákazou,? ?je nezodpovedné a ja dnes vravím,? že ?toto bude mať najväčšie následky?!!! ?Blbec si neuvedomil, že táto riziková skupina? ?je v najväčšom bezpečí doma a nie vonku cestovať kade-tade, kým sa dostanú do nákupného centra? ?Lidlu,? ?Kauflandu, či inam.?
?Nezodpovednosť?!!!
?Štát je povinný chrániť dôchodcov - sú to chránené osoby,? ?pokiaľ mu to nedošlo?! ?Aby to zas nebolo okaté a následné zlyhanie nepadlo na hlavu vlády.? ?Tak to ten špekulant vymyslel takto.? ?V jednom bode schváli a vysvetľuje tieto nákupné hodiny a cesty MHD u dôchodcov,? ?no v bode druhom? ?je proti nim a vysvetľuje, aké je to nebezpečné. Vlastne ruší to čo nariaďuje.? ?Paranoja a strach,? ?nie je si istý?!!!

?SAMOSPRÁVY A KRAJE?
?Ja neviem,? ?či on posledné tri týždne nežil na Slovensku,? ?či sa nedokázal spamätať z povolebných orgií,? ?ale apelovať na samosprávy,? ?kraje a mestá či obce,? ?aby pomohli seniorom,? ?je zbytočne?!!!
?Pretože sa už to dávno robí?! ?Či už so zabezpečením nákupov,? ?liekov,? ?hygienických pomôcok,? ?rúšok,? ?ktoré si šiju obyvatelia sami a následne zadarmo rozdávajú iným, alebo aj zásobou potravín pre mesto?! ?Matelko,? ?haló, zobuď sa a všímaj si veci okolo seba?!!! ?Ak by sa štát takto centrálne staral a dokázal riadiť a podporovať tento systém,? ?máme o našich seniorov postarané?!

?PLATOBNÉ METÓDY?
?Jasné - prehodnotiť,? ?pozastaviť,? ?odložiť.? ?Žiadne? ?vyjadrenie o tom,? ?čo bude potom..? ?Ktorá inštitúcia,? ?či už štátna,? ?či súkromná a? ?za aké úroky? ?bude vyžadovať pozastavené platby, či splátky??! ?Síce zaznelo,? ?že budú rozdelené do splátkového kalendára,? ?ale o úrokoch nič?!? ?Nič.? ?A to,? ?že si tieto inštitúcie budú úroky vyžadovať,? ?to je na betón isté?!!! ?Mali určiť konkrétnu úrokovú sadzbu a to buď nulovú, alebo minimálnu.?

?MERANIE TEPLÔT
Ako je už fakt neviem,? ?čo za blbci toto od začiatku vymysleli? ?a títo to ešte dávajú do extrému?! ?Teplota je zvýšenie telesnej teploty pri akomkoľvek zápale,? ?zmene funkcií v organizme? ?,? ?je reakciou imunitného systému?!!! ?Imunitný systém je obranný štít každého jedinca? (?Lethalis?). ?Teplota teda je upozornenie, že telo bojuje s niečím cudzím?! ?Teplotu môžte mať,? ?aj pri zapálenom zube,? ?ďasne,? ?zápale nosa,? ?uši,? ?obličiek,? ?mechúra,? ?prostaty,? ?vaječníkov, atď...? ?To, ako teraz? ?každému,? ?kto má zvýšenú teplotu, zakážu? ?vstup všade????? ?Všetci títo odborníci fakt nechápu,? ?že takto môžu so šťastím odchytiť pacienta len v príznakovej forme,? ?čo je druhé štádium infekcie?? ?Že takto,? ?nijako neodchytila bez príznakového,? ?ale už nakazeného človeka v inkubačnej dobe?!? ?Podľa mňa bude v tom len zbytočný chaos.? ?Ešte ak tak, potom pacienta čakajúceho v nemocnici,? pretože ?tam je predpoklad, že mu niečo už je,? ?asi tam nešiel len tak?!
?Ale všade??? To je kontraproduktívne? a ?nemá to význam?!

?NO POĎME NA OPERÁTOROV?
?Matovič asi robí fakt skoro všade a zo všetkých debilov?! ?Jemu nedochádza, že toto je zbytočné otravovanie ľudí. Nezodpovedný človek? ?si aj tak urobí svoje.? ?Dôchodcovi,? ?ktorý ešte ma pamäť v poriadku, to tiež nepomôže.? ?A pacientom,? ?ktorí zabúdajú z dôvodu ochorenia, to nepomôže tiež.? S?právu si prečítajú a za päť minút zabudnú.? ?Ak takáto sms pípa v noci,? ?môže tak akurát kardiakovi spôsobiť infarkt. Ja by som práve? ?týchto operátorov využil na praktickejšie veci,? ?ako je zasielanie takýchto sms.?

?TESTERY FUNGUJÚCE VŠADE, LEN NA SLOVENSKU NIE?
?Matelko zúri,? ?odvoláva? ?kvôli vraj zlým,? ?nespoľahlivým testom.? ?Nevšimol si? ?,že Španielsko ich nakúpilo? ?500? ?000? ?ks. Síce, možno všimol,? ?lenže...?!

?PENTA A? ?19? ?MILIÓNOV AKO POMOC?
?Toto už bolo dohodnuté po voľbách?! ?Penta,? ?ktorá okradla štát a ľudí o miliardy eur,? ?teraz hraje mesiáša.? ?Dá síce? ?19? ?miliónov,? ?ale nie zadarmo.? ?Bude distribútorom testov pre štát. Čo to znamená?? ?No to, že z tých? ?19? ?miliónov sa jej vráti? ?38? ?miliónov.? ?A už len tu by mala NAKA konať a Matovič na tomto padnúť?! ?Toto už je zločin voči štátu/republike?!!!

?VŠÍMAŤ SI PRÍKLADY Z INÝCH KRAJÍN?
?To on je fakt až taký? ?debil?? ?Veď sme prví, kto ako tak? ?včas zareagoval na situáciu?! ?Ty trdlo inde, iné krajiny si berú príklad od nás? ?.Ty o čom rozprávaš?? ?Čistá choroba??!

?ČO DODAŤ?
?V tieni Matoviča už Sulík? ?zbytočne nakupuje? ?staré stíhačky,? ?ktoré teraz iste Slovensku netreba,? ?ešte? aj ?13. dôchodky? ?kvôli nim zruší! (Matovič už na TB povedal,? ?že? ?13. dôchodky dôchodcom nedá!)?
?Riešiť toto teraz je pokrytectvo prvej triedy?! ?Armádu sme nikdy zrušiť nemali,? ?dnes by mohla nahradiť mnoho chýbajúcich síl,? ?zabezpečovať kontingenty potravín,? ?zásobovať a pod.? ?Tak to len tak na zamyslenie.?

?Držím nám všetkým palce.


2.
označiť príspevok

Kasafran
   26. 3. 2020, 13:15 avatar
Ospravedlňujem sa za naskočenie otáznikov...


3.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 3. 2020, 13:32 avatar
Porozprávaj nám niečo o tom 1 %, s ktorým sa nestotožňuješ.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:06,  To je už hádam jedno, nie? Mali dopad na iné živé organizmy.
dnes, 01:03,  10. ktoré mali afekt na ludskú spoločnost .
dnes, 01:01,  Nikto ti nebráni. Ale tak diskredituješ len sám seba.
dnes, 01:00,  Na to niesu záznamy. Otázka znie, prečo by nemali byť?...
dnes, 00:58,  Odporúčam potom prečítať aj tu....
dnes, 00:54,  to by sa vam pacilo prasata komunisticke.....vylepovať klamstva....kydať na boží lud, a ja...
dnes, 00:51,  8. pred nou aké , davaj
dnes, 00:46,  10. tak toto si idem pozriet , twl ak je to fakt pravda :)
dnes, 00:45,  AJ pred ňou. Povie tam viacero nepresností, gro myšlienky je však o inom.
dnes, 00:44,  toto je pič*vina *21 vírusy existovali ešte v dobe bronzovej . omg ten kecá
dnes, 00:43,  Ty by si mal mlčať o útočení.... Takmer pokaždé začínaš diskusiu útokom.
dnes, 00:42,  Otras stacionárnej kamery pred kolapsom. https://www.youtube.com/watch?v=rpQ8ipjg1b0...
dnes, 00:41,  3. jasné , ze bude . ved nie je killer vírus :)
dnes, 00:39,  80. osvieteny, áno a vírusy sú zivé . nechaj to tak.
dnes, 00:38,  82. no daj *21
dnes, 00:35,  Sionfašista, bol Danko teraz v Moskve, počas pandémie? A vari nemal rúško na tvári? Tak čo...
dnes, 00:32,  A keď Krysafran útočí, tak mlčíš, ty trollejbus.
dnes, 00:31,  Kasafran, neschopnosť vecne reagovať a len útočiť.
dnes, 00:31,  Provokuje čitateľov? Čiže si troll.
dnes, 00:30,  Reč je o tom, kto ti dal súhlas.*39
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Radšej ísť do školy, ako nespať vôbec.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(54 032 bytes in 0,443 seconds)